Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-05, 10:22   #3571
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Nowa Szusz


Streszczenie:
- pogoda piękna, ale zimno
- Szusz nie lubi suchego powietrza, nie lubi odkręcać kaloryfera
- domowe solarium
- Kicia? Suszi?
- "dzisiaj późno zaczynam vlogować"
- zbliżenie na obiad
- będzie film z udziałem Lwa na kanale
- boże, muszę iść na pocztę, boże
- haul z Biedronki
- Lew je bułę

Jak mnie irytuje to jej uderzanie paluchem i pazurem we wszystko, albo ciągle dotykanie twarzy - czy tylko ja tak mam?

Przez moment zaczęły mi się jej vlogi podobać, teraz znowu tendencja spadkowa :/
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 10:26   #3572
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Wracając do Szusz i jej alternatywnego świata słodkich komentarzy - polecam obejrzeć przedostatni odcinek South Parku "Safe Space"

Swoją drogą, szkoda, że polska vlogosfera nie komentuje tego co zrobiła i powiedziała Essena O'Neil, na amerykańskim YouTube widzę spore poruszenie.
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 10:28   #3573
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Jestem raczej niechętna do dyskusji o zwolnieniach w ciąży bo to dość trudny temat, ale dorzucę swoje 3 grosze. Mam blisko siebie świetny przykład nadużywania tego przywileju i konsekwencji jakich za sobą to niesie. Bliska mi osoba pracuje w firmie zatrudniającej kilkunastu młodych raczej pracowników. Kilka lat temu zaczął się boom ciążowy który się charakteryzował tym, że dziewczyna przychodziła do szefa powiedzieć że jest w ciąży i od razu dawała zwolnienie i juz jej na drugi dzień nie było przez kolejne 8-9 miesięcy, a potem urlopy macierzyńskie i wychowawcze. I tak robiły wszystkie jak jeden mąż, w pewnym momencie było z 6 takich osób w różnych momentach zwolnienia. Więcej na zwolnieniu niż osób pracujących. To wszystko sprawiło, że szef tej firmy zatrudniając nową osobę ma jeden podstawowy warunek - ma być mężczyzną. Wszyscy wiemy że to jest niezgodne z prawem, ale trzeba mieć też trochę zrozumienia dla takiego pracodawcy, który z dnia na dzień ma totalnie rozwalony rytm i system pracy, który naprawdę jest potem trudno uporządkować.
__________________
insta
fableux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 10:29   #3574
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Nowa Szusz


Streszczenie:
- pogoda piękna, ale zimno
- Szusz nie lubi suchego powietrza, nie lubi odkręcać kaloryfera
- domowe solarium
- Kicia? Suszi?
- "dzisiaj późno zaczynam vlogować"
- zbliżenie na obiad
- będzie film z udziałem Lwa na kanale
- boże, muszę iść na pocztę, boże
- haul z Biedronki
- Lew je bułę

Jak mnie irytuje to jej uderzanie paluchem i pazurem we wszystko, albo ciągle dotykanie twarzy - czy tylko ja tak mam?

Przez moment zaczęły mi się jej vlogi podobać, teraz znowu tendencja spadkowa :/
hahah dzięki
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 10:29   #3575
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
czy zieloną herbatę można pić codziennie? Czytałam gdzieś że nie ale nie znalazłam żadnego konkretnego uzasadnienia
można codzienniesama piję 2-3 kubki dziennie
"W zielonej herbacie flawnonoidy wystepuja jednak w takich ilosciac, ze przy umiarkowanym spozyciu sa naszymi sprzymierzencami. Dopiero spozyte w nadmiarze mogą stac się czynnikami toksycznymi przez rozchwianie obrony antyoksydacyjnej w organizmie. W przypadku zielonej herbaty musialoby to być jednak ilosci przekraczajace zdrowy rozsadek, bo pewnie nawet liczbe stu filizanek dziennie "

Dr Marek Jurgowiak
__________________
pachnę

Edytowane przez iwi_83
Czas edycji: 2015-11-05 o 10:34
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 10:30   #3576
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość


Jak mnie irytuje to jej uderzanie paluchem i pazurem we wszystko, albo ciągle dotykanie twarzy - czy tylko ja tak mam?


Przez moment zaczęły mi się jej vlogi podobać, teraz znowu tendencja spadkowa :/
mnie teeeeeeeż

i dzięki za streszczenie
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 10:30   #3577
201701230959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 272
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Szusz nie powinna mieć już ponad 1000 filmów? Wydaje mi się, że tak, bo zastanawiałam się czy nagra coś specjalnego z tej okazji, np. jak pannajoanna z okazji bodajże piątych urodzin kanału.
201701230959 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-05, 10:34   #3578
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez iwi_83 Pokaż wiadomość
można codziennie
"W zielonej herbacie flawnonoidy wystepuja jednak w takich ilosciac, ze przy umiarkowanym spozyciu sa naszymi sprzymierzencami. Dopiero spozyte w nadmiarze mogą stac się czynnikami toksycznymi przez rozchwianie obrony antyoksydacyjnej w organizmie. W przypadku zielonej herbaty musialoby to być jednak ilosci przekraczajace zdrowy rozsadek, bo pewnie nawet liczbe stu filizanek dziennie "

Dr Marek Jurgowiak
przezucam się z energetykow na herbatę i codziennie rano jedną pije. Dziękuję za rozwianie wątpliwości
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 10:37   #3579
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez fableux Pokaż wiadomość
Jestem raczej niechętna do dyskusji o zwolnieniach w ciąży bo to dość trudny temat, ale dorzucę swoje 3 grosze. Mam blisko siebie świetny przykład nadużywania tego przywileju i konsekwencji jakich za sobą to niesie. Bliska mi osoba pracuje w firmie zatrudniającej kilkunastu młodych raczej pracowników. Kilka lat temu zaczął się boom ciążowy który się charakteryzował tym, że dziewczyna przychodziła do szefa powiedzieć że jest w ciąży i od razu dawała zwolnienie i juz jej na drugi dzień nie było przez kolejne 8-9 miesięcy, a potem urlopy macierzyńskie i wychowawcze. I tak robiły wszystkie jak jeden mąż, w pewnym momencie było z 6 takich osób w różnych momentach zwolnienia. Więcej na zwolnieniu niż osób pracujących. To wszystko sprawiło, że szef tej firmy zatrudniając nową osobę ma jeden podstawowy warunek - ma być mężczyzną. Wszyscy wiemy że to jest niezgodne z prawem, ale trzeba mieć też trochę zrozumienia dla takiego pracodawcy, który z dnia na dzień ma totalnie rozwalony rytm i system pracy, który naprawdę jest potem trudno uporządkować.
tylko mężczyznom trzeba więcej zapłacić, zatrudnię kobietę, mniej zapłacę, a nuż nie zaciąży - tak uważa moje prezesostwo, więc wychodzi na jedno. sama jestem w ciężkiej sytuacji, kiedy skończy mi się macierzyński, urodzę drugie dziecko, boję się, że powrotu do pracy już nie mam i jeszcze co do odchodzenia z dnia na dzień, nie pracowałam po 4 miesiącu, z tym, żę pracodawca wiedział o ciąży parę tygodni wcześniej i nie szukał nikogo na zastępstwo, jak już poszłam na zwolnienie, to musiałam podczas niego chodzić do pracy szkolić nową osobę (!), a jakby przyszła inspekcja pracy to miałam mówić, że "w odwiedzinach jestem" (!)

Edytowane przez marynka42
Czas edycji: 2015-11-05 o 10:40
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 10:43   #3580
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Wracając do Szusz i jej alternatywnego świata słodkich komentarzy - polecam obejrzeć przedostatni odcinek South Parku "Safe Space"

Swoją drogą, szkoda, że polska vlogosfera nie komentuje tego co zrobiła i powiedziała Essena O'Neil, na amerykańskim YouTube widzę spore poruszenie.
ja trafiłam a polskim yt tylko na dwa filmki o essensie, niestety, tez bym z chhęcią posłuchała czegos wiecej z naszego podwórka
https://www.youtube.com/watch?v=imzWawCVDHY
https://www.youtube.com/watch?v=0MOjpVIVNHk

generalne na zagranicznym widze, ze klimat wypowiedzi sie troche zmiena. Najpierw było "o rany, essena ma racje! to fakt! ojacie!" ale teraz idzie w strone troche "essena kłame, tak nie jest, myli sie!"
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 10:44   #3581
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Wielkie tematy o ciąży .. a już myślałam, że ktoś na YT się ogłosił :P a tutaj problem L4... jeżeli chodzi o mnie to gdybym zaszła w ciąże poszłabym na L4 ze względu tam gdzie pracuje. Gdybym miała pracę biurową to spoko - mogłabym siedzieć do dnia porodu o ile będę się czuła dobrze. Mam kilka znajomych które w różnych momentach szły na L4.. Były nawet przypadki które już L4 sobie załatwiały od lekarza rodzinnego, że niby przeziębienie a już miała 2 kreski na teście żeby się nie przemęczać albo dowiedziały się, że będzie likwidacja miejsca pracy to też planowanie na szybko ciąży co by l4 było i macierzyński. Mówie Wam, że niektóre kobiety to takie kombinatorki... czasami nawet do pracy nie wracają bo w trakcie macierzyńskiego planują kolejną ciąże
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-05, 10:51   #3582
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Liza Lash i jesienny makijaż


Widziałyście, ile korektora?
W ogóle to oglądając to miałam wrażenie, że jest nietrzeźwa albo przyćpana, oświećcie mnie czy to jej styl bycia czy serio coś jest nie tak? Te ruchy, siedzi cała osypana pudrem, dziwnie mówi Nie oglądałam jej zbyt często, bo z tego co kojarzę rzadko nagrywa po angielsku.
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 10:53   #3583
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Wielkie tematy o ciąży .. a już myślałam, że ktoś na YT się ogłosił :P a tutaj problem L4... jeżeli chodzi o mnie to gdybym zaszła w ciąże poszłabym na L4 ze względu tam gdzie pracuje. Gdybym miała pracę biurową to spoko - mogłabym siedzieć do dnia porodu o ile będę się czuła dobrze. Mam kilka znajomych które w różnych momentach szły na L4.. Były nawet przypadki które już L4 sobie załatwiały od lekarza rodzinnego, że niby przeziębienie a już miała 2 kreski na teście żeby się nie przemęczać albo dowiedziały się, że będzie likwidacja miejsca pracy to też planowanie na szybko ciąży co by l4 było i macierzyński. Mówie Wam, że niektóre kobiety to takie kombinatorki... czasami nawet do pracy nie wracają bo w trakcie macierzyńskiego planują kolejną ciąże
niestety ja jestem w takiej sytuacji, o czym pisałam wyżej, a nie uważam się za kombinatorkę. zresztą planowałam wrócić do pracy na rok (żeby różnica między dziećmi = 2 lata), ale może to i lepiej dla pracodawcy, że mam jedną dłuższą przerwę. Ale jestem realistką i mam świadomość, że będę musiałą szukać nowej pracy.
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 10:54   #3584
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
czy zieloną herbatę można pić codziennie? Czytałam gdzieś że nie ale nie znalazłam żadnego konkretnego uzasadnienia
Ja pije kilka razy dziennie nawet
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 10:58   #3585
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
niestety ja jestem w takiej sytuacji, o czym pisałam wyżej, a nie uważam się za kombinatorkę. zresztą planowałam wrócić do pracy na rok (żeby różnica między dziećmi = 2 lata), ale może to i lepiej dla pracodawcy, że mam jedną dłuższą przerwę. Ale jestem realistką i mam świadomość, że będę musiałą szukać nowej pracy.
Znaczy się jak Ty chciałaś drugie dziecko to jest to inna sprawa ale ja mówie o przypadkach takich które mimo, że dziecka nie chca CELOWO zachodzą w ciąże żeby ciągnąć L4 i inne przypadki.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 11:01   #3586
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Oglądam sobie warszawską walkę o Balmain i zastanawiam, czy to Laura w lewym rogu w okularach? W filmiku widać od 0:25, nie wiem czy widzę to co chcę czy to faktycznie ona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Schowek01.jpg (63,0 KB, 493 załadowań)
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 11:01   #3587
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Oglądam sobie warszawską walkę o Balmain i zastanawiam, czy to Laura w lewym rogu w okularach? W filmiku widać od 0:25, nie wiem czy widzę to co chcę czy to faktycznie ona
za niskie czoło
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 11:03   #3588
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
żaden pracodawca tych udogodnień nie akceptuje, ja tak miałam - praca w laboratorium, 8 h przy komputerze + z substancjami mogącymi powodować poronienie (między innymi), kiedy coś wspomniałam o dłuższych przerwach czy może zmianie stanowiska pracy, to się dowiedziałam, że nikogo do parzenia kawy nie potrzebują i sami kazali mi iść na L4, bo jestem nieprzydatna. Nikt tu nie dostrzega, że czasami pracodawca wysyła sam na L4 (on nie płąci, tylko zus i ma problem z głowy).

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------



dokładnie tak
Ja to dobrze wiem i rozumiem, że niektórzy pracodawcy samiwysyłają na L4, bo nie chcą zapewnić pracownikowi odpowiednich warunków. Uważam, ze takie zachowanie powinno być tępione.
Mieszkam poza Polską i w wielu przypadkach prawa ciązy są respektowane (oczywiście zdarzają się wyjątki).
Nie jest jednak tak, ze nagle ktoś wprowadził udogodnienia dla kobiet w ciąży i wszyscy radośnie zaczęli je respektować.
Tych praw warto wymagać: od pracownika, od pracodawcy, by sytuacja się poprawiła.
To był obowiązek pracodawcy zapewnić ci inne stanowisko pracy.

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
czy zieloną herbatę można pić codziennie? Czytałam gdzieś że nie ale nie znalazłam żadnego konkretnego uzasadnienia
Można. Warto jednak pamiętać, ze wychładza organizm.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 11:03   #3589
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Znaczy się jak Ty chciałaś drugie dziecko to jest to inna sprawa ale ja mówie o przypadkach takich które mimo, że dziecka nie chca CELOWO zachodzą w ciąże żeby ciągnąć L4 i inne przypadki.
nie wierzę, że są osoby, które zachodzą w ciążę dla L4 :P

czy Wam też dłuższy czas nie wchodziła strona z blogiem florencebeauty? ja chyba z 2 miesiące nie mogłam wejść, a dziś weszłam, ale google mi wyświetla adnotację: Ta witryna mogła paść ofiarą ataku hakerów.
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-05, 11:03   #3590
L e n a a
Rozeznanie
 
Avatar L e n a a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
przezucam się z energetykow na herbatę i codziennie rano jedną pije. Dziękuję za rozwianie wątpliwości
Obawiasz się zielonej herbaty pijąc energetyki?
L e n a a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 11:08   #3591
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
nie wierzę, że są osoby, które zachodzą w ciążę dla L4 :P

czy Wam też dłuższy czas nie wchodziła strona z blogiem florencebeauty? ja chyba z 2 miesiące nie mogłam wejść, a dziś weszłam, ale google mi wyświetla adnotację: Ta witryna mogła paść ofiarą ataku hakerów.
Florka na insta wspominała w komentarzach, że to chwilowa przerwa. Teraz powinno działać ok. Mi takiej adnotacji nie wyświetla.
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 11:09   #3592
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
nie wierzę, że są osoby, które zachodzą w ciążę dla L4 :P
[...]
Uwierz mi, że są jeszcze gorsze powodu zajścia w ciąże. Mnie znajome które namawią mnie na ciąże bo ... przecież mam umowe w pracy :P i mogę iść na L4... ONE NA MOIM MIEJSCU JUŻ BY DAWNO BYŁY W CIĄŻY.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 11:11   #3593
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Oglądam sobie warszawską walkę o Balmain i zastanawiam, czy to Laura w lewym rogu w okularach? W filmiku widać od 0:25, nie wiem czy widzę to co chcę czy to faktycznie ona
w sumie ma podobne okulary i szal ale kolor włosów mi się nie zgadza-Laura ma jaśniejsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (66,9 KB, 238 załadowań)
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 11:14   #3594
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Ja pije kilka razy dziennie nawet
a latasz często do toalety? Bo ja po wypiciu kubka rano przez parę godzin musze co kilkadziesiąt minut.



Można. Warto jednak pamiętać, ze wychładza organizm.[/QUOTE]


o będę zwracać na to uwagę




Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
Obawiasz się zielonej herbaty pijąc energetyki?
kawa mi szkodzi bardziej niż energetyki mój organizm w wielu przypadkach lepiej radzi sobie z chemia niż naturą. Tak mam i to nie jest mój wymysł.
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 11:18   #3595
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
a latasz często do toalety? Bo ja po wypiciu kubka rano przez parę godzin musze co kilkadziesiąt minut.



Można. Warto jednak pamiętać, ze wychładza organizm.

o będę zwracać na to uwagę






kawa mi szkodzi bardziej niż energetyki mój organizm w wielu przypadkach lepiej radzi sobie z chemia niż naturą. Tak mam i to nie jest mój wymysł. [/QUOTE]

anija jeśli chodzi o wspomagacze energetyczne naturalne to proponuję zerknąć na korzyści płynące z korzenia maca i inne zielone suplementy.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 11:19   #3596
L e n a a
Rozeznanie
 
Avatar L e n a a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Uwierz mi, że są jeszcze gorsze powodu zajścia w ciąże. Mnie znajome które namawią mnie na ciąże bo ... przecież mam umowe w pracy :P i mogę iść na L4... ONE NA MOIM MIEJSCU JUŻ BY DAWNO BYŁY W CIĄŻY.
Umowa o pracę jest ważna przy planowaniu macierzyństwa, ktoś musi się zająć dzieckiem
L e n a a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 11:25   #3597
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez iwi_83 Pokaż wiadomość
w sumie ma podobne okulary i szal ale kolor włosów mi się nie zgadza-Laura ma jaśniejsze
A ja bym była w stanie uwierzyć że to ona
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 11:34   #3598
L e n a a
Rozeznanie
 
Avatar L e n a a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez apiaQ Pokaż wiadomość
A ja bym była w stanie uwierzyć że to ona
To była "impreza" dla zaproszonych gości min. vlogerów, więc całkiem możliwe, że to ona.
L e n a a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 11:35   #3599
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
To była "impreza" dla zaproszonych gości min. vlogerów, więc całkiem możliwe, że to ona.
Nie, nie, chodzi o nagranie z dzisiejszego dnia, gdzie kolekcja była dostępna dla "plebsu", chociaż z tego co widziałam vipy wcale nie lepiej się zachowywały
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 11:39   #3600
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
To była "impreza" dla zaproszonych gości min. vlogerów, więc całkiem możliwe, że to ona.

Impreza była wcześniej i w innym miejscu, a nie w sklepie. Przecież to nie Laura. Tylko jedna Laura nosi okulary Diora?
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-13 17:53:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.