Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-12, 17:06   #4741
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Ale ona jest skinnyfat...
Susz.

versus

1, 2, 3.
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 17:06   #4742
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Nie mów nic. Ja zaczynam wątpić w ludzi.. serio. Szusz ulana grubaska no! Hahahahaa
ktoś tak o szusz powiedział?
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 17:07   #4743
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Co do ziemnioków - na proszoną randkę z osobą o fit wyglądzie miałam się udać, ale nie dane mi było w końcu, bo się przyznałam, że jem kartofle często i dużo. Fit mężczyzna wysłał mi emoji przerażongo kota (x5) i tyle go widzieli
To miło z jego strony, że tak wcześnie się zdekonspirował. Fitnazi chyba nie mają zunifikowanych tatuaży, więc ciężej ich na pierwszy rzut oka rozpoznać.


Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Wiem, że taki pytania regularnie tu padają i są wkurzająca, ale czy możecie mi polecić jakiś totalnie basicowy () zestaw pędzli? Do teraz w sumie malowałam się nołnejmami, ale wszystkie są już w stanie agonalnym i chciałabym zainwestować w coś porządnego i godnego polecenia
Hakuro - tanie (względnie) i dobre.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 17:08   #4744
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
a czemu mialaby zrezygnowac ze wzgledu na szusz?
Bo Szusz kiedyś zrobiła aferę, że Eva ją kopiuje (wszyscy ją kopiujo ). Mam nadzieję, że przesadzam i Eva po prostu nie mogła się pojawić.
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 17:11   #4745
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
Też mam takie wrażenie Poza tym jak można się upić na imprezie rodzinnej?
[COLOR=GREY]Lol, to chyba zalezy od rodziny? My czasami tez mamy bardziej zakrapiane (i nie tylko) imprezy. [\COLOR]
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 17:13   #4746
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Hakuro - tanie (względnie) i dobre.
Danke! Właśnie kminię nad tymi: http://mintishop.pl/product-pol-7305...7-H79-H85.html
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 17:18   #4747
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
[COLOR=GREY]Lol, to chyba zalezy od rodziny? My czasami tez mamy bardziej zakrapiane (i nie tylko) imprezy. [\COLOR]
Ja też! U babci pijemy Martini, a na imprezach rodzinnych z drugiej strony wino, zawsze jest super

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
W tym heheszkowym vlogu zrobila makaron chow wygladal zachecajaco.
Oooo, to jeszcze nie widziałam, zostawiam vlogi Laury na weekend, bo oglądamy razem z niemężem

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Pędzle są naprawdę dobre, mam po 3 lata niektóre i poza zmazanym napisem wszystko jest jak w dniu zakupu
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-12, 17:21   #4748
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Tylko h13 jest taki sobie, z mojej sztuki leci wlosie
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 17:26   #4749
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
ktoś tak o szusz powiedział?
Błagam Cię. Jak czytam "wygląda niezdrowo", "ma tłuszcz na brzuchu", "skinny fat", "jest szczupła ale ma tłuszcz", to gdybym jej nie widziała nigdy, to wyobrazilabym ją sobie jako chodzącą galaretę z tłuszczu, z garstką zniszczonych wlosów, cerą 80latki i podkrążonymi oczami, od tej śmiercionośnej diety i używek. Śmiechłam.. śmiechłam. Nie mam nic więcej do powiedzenia na ten temat. Widzę jednak, że kilka dziewczyn widzi to podobnie jak ja, i chwała za to.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 17:26   #4750
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
U mnie Hakuro tez byly pierwszym basic set z "lepszych" pedzli i sprawdzaja sie swietnie po 2 latach wszystko jak nowe tylko ten do blendowania ciut bardziej sie rozczapirzyl. Nie przeszkadza to.

Matko jak mi sie chce miesa. Szczegolnie sushi lub chinczyka. Od wczoraj jemy apple pie i zjesc go nie mozemy. Jest tak pyszne ze sie co kilka h skusimy sie z mezem na kawalek a potem umieramy i tak w kolko... hihi
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 17:29   #4751
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Błagam Cię. Jak czytam "wygląda niezdrowo", "ma tłuszcz na brzuchu", "skinny fat", "jest szczupła ale ma tłuszcz", to gdybym jej nie widziała nigdy, to wyobrazilabym ją sobie jako chodzącą galaretę z tłuszczu, z garstką zniszczonych wlosów, cerą 80latki i podkrążonymi oczami, od tej śmiercionośnej diety i używek. Śmiechłam.. śmiechłam. Nie mam nic więcej do powiedzenia na ten temat. Widzę jednak, że kilka dziewczyn widzi to podobnie jak ja, i chwała za to.
Skinny fat to osoba szczupła, której nie brakuje tkanki tłuszczowej.
O co ten dym?
Czy to jest wielka obraza?
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-12, 17:29   #4752
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez pesstka90 Pokaż wiadomość
ciemne ciasto bez kakao? Chyba, że tak jej się przypiekło mocno..

No też tak spojrzałam, moje było jasne wiec chyba jej się mocniej przyjarało Ale pyszne jest, robi się je 10 min, reszta to tylko piec .
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 17:30   #4753
funia352
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 5
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Konkretnie ma problem z tym, że mają dużo więcej pieniędzy od niej. Podsumowuje to jako 'fajne', ale w całymm tym monologu czuć niechęć, zazdrość, żal. Sama czasem dziwię się poziomowi konsumpcjonizmu tej pary, ale Olimpia nawiązywała już wcześniej do łobuzów w tym kontekście, boli ją najwidoczniej mocno. Też jestem w stanie jakoś to zrozumieć, z drugiej strony w czym jej pomoże takie oszukiwanie samej siebie, że marki nie dla niej, wyśmiewanie Korsa, jak właśnie w takich monologach, jak ten, słychać najlepiej, że chciałaby, gdyby mogła.

Od 13:25

https://www.youtube.com/watch?v=wwtZuDDm7WU
Moim zdaniem wyraźnie czuć tutaj ból pewnej części ciała. OK wiem, że każdy chciałby mieć kasę i żyć sobie tak jak Darek i Karolina, ale mówienie w każdym filmie o swojej sytuacji finansowej i uzalanie się nad tym nic nie zmieni. Kiedyś bardzo lubiłam Pauline bo była wesoła. , taka zwyczajna, a teraz każdy jej film jest w stylu ,, jestem lepsza od wszystkich bo nie mam pieniędzy, mam kredyt, wiem co to prawdziwe życie i wcale im nie zazdroszczę'' chociaż zazdrość widać na kilometr.
funia352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 17:32   #4754
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Skinny fat to osoba szczupła, której nie brakuje tkanki tłuszczowej.
O co ten dym?
Czy to jest wielka obraza?
Żadnego dymu nie widzę. Widzę, jednak sporą przesadę w "wytykaniu" ewentualnych mankamentów u danej osoby. Przybiera to często pozę takiej "hejterskiej troski" i politowania. Oj biedna Szuszka No bawi mnie to trochę. Chyba może?
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 17:35   #4755
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Dzięki dziewczyny, kliknęłam ten zestaw Teraz jeszcze jakąś paletkę cieni muszę wybrać, bo nic nie mam, a postanowiłam wreszcie zacząć malować się cieniami
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 17:35   #4756
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Błagam Cię. Jak czytam "wygląda niezdrowo", "ma tłuszcz na brzuchu", "skinny fat", "jest szczupła ale ma tłuszcz", to gdybym jej nie widziała nigdy, to wyobrazilabym ją sobie jako chodzącą galaretę z tłuszczu, z garstką zniszczonych wlosów, cerą 80latki i podkrążonymi oczami, od tej śmiercionośnej diety i używek. Śmiechłam.. śmiechłam. Nie mam nic więcej do powiedzenia na ten temat. Widzę jednak, że kilka dziewczyn widzi to podobnie jak ja, i chwała za to.
mam wrażenie, że w oczach niektórych stała się nagle lekko tłuszczykowa po tym, kiedy pokazała, co i ile je może gdyby we vlogach były tylko kiełki, to wtedy przy tej samej wadze byłoby ok (dla niektórych)
aczkolwiek ja nie karmiłabym swojej rodziny, tak, jak ona żywi się z Tomkiem nawet gdybym miała po takiej diecie szczupłą sylwetkę
stylizacje i ulubieńcy

czy te zmarszczki na czole to od dawna ma:P ?

Edytowane przez marynka42
Czas edycji: 2015-11-12 o 17:39
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 17:36   #4757
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Żadnego dymu nie widzę. Widzę, jednak sporą przesadę w "wytykaniu" ewentualnych mankamentów u danej osoby. Przybiera to często pozę takiej "hejterskiej troski" i politowania. Oj biedna Szuszka No bawi mnie to trochę. Chyba może?
Jasne. Ja się o nią nie troszczę, tylko mówię o swoich odczuciach co do jej wyglądu. Tak samo jakbym mówiła o tym jak ktoś wygląda w kiecce czy płaszczu. Poza tym wychodzę z założenia, że jej jest tak dobrze i obojętnym jej jest co ktoś ma do powiedzenia na jej temat.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 17:38   #4758
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Skinny fat to osoba szczupła, której nie brakuje tkanki tłuszczowej.

O co ten dym?

Czy to jest wielka obraza?

Też nie rozumiem oburzenia. Nikt nie powiedział, że Szusz jest obleśnie gruba, a skinny fat to wręcz pożądana przez wielu sylwetka (nie każdy kocha zarysowane mięśnie). W sumie, w zależności od patrzącego, może to być komplement.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 17:42   #4759
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Skinny fat to osoba szczupła, której nie brakuje tkanki tłuszczowej.
O co ten dym?
Czy to jest wielka obraza?
Jak już jesteśmy tacy precyzyjni to skinny fat to osoba chuda lub bardzo chuda, która ma mięśnie w zaniku, widoczną tkankę tłuszczową, przez co ciało jest bardzo mało jędrne, telepiące się jak galareta przy najmniejszym ruchu, z zaawansowanym cellulitem. W ubraniu wydaje Ci się, że jest wręcz o krok od anoreksji, ale kiedy się rozbiera zauważasz, że ten tłuszcz jednak tam jest.
I uwaga, najważniejsze. Kobieta, która ma normalną figurę i całkiem zdrowy poziom tkanki tłuszczowej (która kobietom jest potrzebna dla zachowania sprawnej gospodarki hormonalnej) lub lekko ponad to nie jest skinny fat.

I pomyślisz, że taka babka jest otłuszczona, ale nie każdemu podobają się widoczne mięśnie. Niektóre chcą się po prostu trzymać w ryzach. Ćwiczyć, aby zachować ten atrakcyjny dla nich poziom tłuszczu i jednocześnie mieć jędrne ciało bez cellullitu. Da się tak.

Edytowane przez 2011607111034
Czas edycji: 2015-11-12 o 18:01
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-12, 17:43   #4760
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Konkretnie ma problem z tym, że mają dużo więcej pieniędzy od niej. Podsumowuje to jako 'fajne', ale w całymm tym monologu czuć niechęć, zazdrość, żal. Sama czasem dziwię się poziomowi konsumpcjonizmu tej pary, ale Olimpia nawiązywała już wcześniej do łobuzów w tym kontekście, boli ją najwidoczniej mocno. Też jestem w stanie jakoś to zrozumieć, z drugiej strony w czym jej pomoże takie oszukiwanie samej siebie, że marki nie dla niej, wyśmiewanie Korsa, jak właśnie w takich monologach, jak ten, słychać najlepiej, że chciałaby, gdyby mogła.

Od 13:25

https://www.youtube.com/watch?v=wwtZuDDm7WU
Cytat:
Napisane przez funia352 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem wyraźnie czuć tutaj ból pewnej części ciała. OK wiem, że każdy chciałby mieć kasę i żyć sobie tak jak Darek i Karolina, ale mówienie w każdym filmie o swojej sytuacji finansowej i uzalanie się nad tym nic nie zmieni. Kiedyś bardzo lubiłam Pauline bo była wesoła. , taka zwyczajna, a teraz każdy jej film jest w stylu ,, jestem lepsza od wszystkich bo nie mam pieniędzy, mam kredyt, wiem co to prawdziwe życie i wcale im nie zazdroszczę'' chociaż zazdrość widać na kilometr.
Smutne to, ale chyba najbardziej boli fakt, że nikt jej nie zabraniał żyć jak Państwo Łobuzowie.
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 17:46   #4761
201701230959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 272
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

W najnowszym filmie Olimpii zawiało mi Szuszą. Dwa razy wspominki o pogodzie i samopoczuciu w ciągu 5 minut. Obieranie imbiru jak robienie w ciszy koktajlu/herbaty/śniadania/jedzenie obiadu z ytb w tle u Szusz, czyli wstawka od czapy.
201701230959 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 17:55   #4762
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Olimpia to typowa przedstawicielka bólu dupy o czyjeś pieniądze kamuflowanego pseudo wysokim poczuciem własnej wartości. Niczym studentki, które są takie fajnie, bo tyrają, podczas gdy ich koleżanki "żyją na koszt rodziców".

Niektórzy idą o krok dalej i tylko życie z kredytem i ograniczonym funduszami nazywają "znajomością prawdziwego życia", gdyż powszechnie wiadomo, że osoby zamożne nie wiedzą co to życiowe problemy i wiodą życie z definicji prostsze.

A wszystko jak u olfy ma swój początek w myśleniu schematami i mądrościami powtarzanymi. Podczas gdy nawet wrażliwość społeczna czy stosunek do życia nie jest zależny od tego czy trzeba oszczędzać na Korsy, by je mieć.

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Jasne. Ja się o nią nie troszczę, tylko mówię o swoich odczuciach co do jej wyglądu. Tak samo jakbym mówiła o tym jak ktoś wygląda w kiecce czy płaszczu. Poza tym wychodzę z założenia, że jej jest tak dobrze i obojętnym jej jest co ktoś ma do powiedzenia na jej temat.
dla mnie np. zagadką pozostanie jak to jest w ogóle posiadać potrzebę/chęć pisania o takich odczuciach
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 17:57   #4763
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Marzenka chyba Szusz parodiowala z tym"teraz będziecie 5minut na moja twarz patrzeć" i jeszcze te palce. Takie vlogi można oglądać. Szkoda ze Szusz nas nie czyta :-P
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 18:08   #4764
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Smutne to, ale chyba najbardziej boli fakt, że nikt jej nie zabraniał żyć jak Państwo Łobuzowie.
To też nie jest tak. Nie każdy ma start, nie każdy ma miejsce i okazje, żeby się wybić czy dużo zarobić. Kołcz powie - 'wszystko zależy od Ciebie!' Życie powie - 'możesz próbować i próbuj, bierz swoje życie w garść, ale wiedz, że nie zawsze się uda'. I taka jest prawda.
Też zazdroszczę wielu ludziom, jestem tylko człowiekiem. Ale wydźwięk u Olimpii znam już z wielu jej pogadanek, zazwyczaj próbuje wyśmiać taki tryb życia, jakim żyją Karolina i Darek, a potem szybciutko dodaje, że 'to super', że fajnie się mają. No jak to wygląda? Plus jeszcze ta jej 'pogarda' dla marek. Ja nie mam parcia na markowe ciuchy, więc cisnę do H&M, kupuję co mam kupić i nie miauczę, że markowe bleee, a fuj markowe. A Olimpia pokazuje podróbę Korsa, 5 razy powtórzy, że woli taki zegarek od oryginalnego, a jak potem mówi o zakupach jutuberów, to widać, że no - chciałaby. Nic w tym złego, też bym chciała mieć hajsy, ale po co oszukiwać siebie i innych?

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez iwi_83 Pokaż wiadomość
Marzenka chyba Szusz parodiowala z tym"teraz będziecie 5minut na moja twarz patrzeć" i jeszcze te palce. Takie vlogi można oglądać. Szkoda ze Szusz nas nie czyta :-P
Ojjj, już Ty się nie martw

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-11-12 o 18:07
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 18:20   #4765
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Nie wiem czy obserwujecie Olfę na snapie, ale ja tej typiary nie ogarniam totalnie Wczoraj czy przedwczoraj wrzuciła fotkę z rachunkiem za karmę, nie pamiętam czy było tam pięć stówek czy siedem, potem jeszcze opisywała swoją stylówę akcentując wyraźnie "buty DOLCE&GABBANA", "torebka MARC JACOBS", relacja z pobytu w jacuzzi w Intercontinentalu, a dzisiaj fota paragonu za weterynarza - 171 zł. Ona ma taką podjarę swoimi wydatkami, że szok, wszędzie paragony, metki, kosmos - polecam, niezłe źródło beki
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 18:27   #4766
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy obserwujecie Olfę na snapie, ale ja tej typiary nie ogarniam totalnie Wczoraj czy przedwczoraj wrzuciła fotkę z rachunkiem za karmę, nie pamiętam czy było tam pięć stówek czy siedem, potem jeszcze opisywała swoją stylówę akcentując wyraźnie "buty DOLCE&GABBANA", "torebka MARC JACOBS", relacja z pobytu w jacuzzi w Intercontinentalu, a dzisiaj fota paragonu za weterynarza - 171 zł. Ona ma taką podjarę swoimi wydatkami, że szok, wszędzie paragony, metki, kosmos - polecam, niezłe źródło beki
Też to oglądam i nie ogarniam
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 18:28   #4767
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy obserwujecie Olfę na snapie, ale ja tej typiary nie ogarniam totalnie Wczoraj czy przedwczoraj wrzuciła fotkę z rachunkiem za karmę, nie pamiętam czy było tam pięć stówek czy siedem, potem jeszcze opisywała swoją stylówę akcentując wyraźnie "buty DOLCE&GABBANA", "torebka MARC JACOBS", relacja z pobytu w jacuzzi w Intercontinentalu, a dzisiaj fota paragonu za weterynarza - 171 zł. Ona ma taką podjarę swoimi wydatkami, że szok, wszędzie paragony, metki, kosmos - polecam, niezłe źródło beki
Hahaha też miałam z tego polew. Te rachunki rozwalają system. Albo pytania do mamy "mamo powiedz jak się czujesz, gdy czytasz, że Twoja córka to szmata i dzi*ka.. no jak"
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 18:31   #4768
kochanowska
Zakorzenienie
 
Avatar kochanowska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13 872
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

https://www.instagram.com/p/9_lhOcKl...niolnaresorach
wow! Pasuje Bogusi taka stylówka
__________________
,,Jeśli Twoja wada to rozmiar to sama się krzywdzisz...''
Dietku

kochanowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 19:01   #4769
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Dziołszki - co do paczkomatów jeszcze dwa pytania- czy jeżdżą w soboty? I czy pobierałyście jakieś ubezpieczenie paczki?
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 19:05   #4770
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Nie mów nic. Ja zaczynam wątpić w ludzi.. serio. Szusz ulana grubaska no! Hahahahaa
nikt jej nie tak nie nazwał

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że żartujesz
Bez ziemniaków nie ma życia! Fryteczki, placki, tłuczone z masełem
Ten FitPan jakiś nie do konca douczony,w ziemniakach samych w sobie nie ma nic złego, wręcz przeciwnie. Jako osoba uzalezniona od siłowni (przynaję bez bicia), jem bardzo czesto, pieczone z pieprzem i papryką


Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Dziołszki - co do paczkomatów jeszcze dwa pytania- czy jeżdżą w soboty? I czy pobierałyście jakieś ubezpieczenie paczki?
to chyba zalezy od paczkomatu, ja np. wczoraj dostalam paczke mimo święta
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-13 17:53:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.