Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-13, 09:32   #4861
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
to nawet nie wiedziałam, nie jestem w temacie

ilciadzaga, którą z gąbek do makijażu, z których testowałaś polecasz najbardziej?
BB jest bardzo dobry, ale pieśni pochwalnych mu nie zaśpiewam. Obecnie katuje Deni Carte i już się kochamy, jest przyjemniejsza od BB. Jedynie nie wiem jak z trwałością. RT i Donegal nie pozostają w tyle. Ciężko mi narazie wybrać jedną jedyną. Jeszcze chcę zamówić nanshy.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 09:33   #4862
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Na moje oko Esce?
Oczywiście nagrywają, żeby kochanym, naszym kochanym dzieciom zapewnić lepsze życie.
Dźwięk z kamerki słaby, bardziej słyszałam odkładaną szklankę, niż to, co ta kobieta mówi.
I już pojawia się słowo "zazdrość". Oczywiście nie spodziewali się tak szybkiego sukcesu..
I telefon cały czas dzwoni...
I głupie żarty ich wzmacniają do działania!
Mogę to gdzieś zgłosić?

EDIT: Rok temu byli w programie "mama kontra mama" [produkcja tvn - manipulacja i te sprawy].

Gabi gdzie Ty byłas jak Cię nie było?

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;53441670]A probowalas healthy mixa?[/QUOTE]
on nie jest wcale kryjący, to bardzo delikatny podkład

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
to nawet nie wiedziałam, nie jestem w temacie

ilciadzaga, którą z gąbek do makijażu, z których testowałaś polecasz najbardziej?

podpinam się do pytania
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 09:36   #4863
Enpleurs
profesor nadzwyczajny
 
Avatar Enpleurs
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 243
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Dzieki dziewczyny za wszystkie polecenia <3 pójdę dzisiaj zobaczyc ten Maxfactor i Rimmel. Mam nadzieje ze mnie babki w rossmanie nie przygniota w szale zakupów :/
Enpleurs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 09:36   #4864
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
BB jest bardzo dobry, ale pieśni pochwalnych mu nie zaśpiewam. Obecnie katuje Deni Carte i już się kochamy, jest przyjemniejsza od BB. Jedynie nie wiem jak z trwałością. RT i Donegal nie pozostają w tyle. Ciężko mi narazie wybrać jedną jedyną. Jeszcze chcę zamówić nanshy.
Gdzie ją można kupić? I ile kosztuje?
Na BB mnie nie stać, myślałam o RT (w Rossmannie około 30zł).
A Donegal ile kosztuje? I gdzie można kupić?

Przepraszam za zarzucenie pytaniami
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 10:00   #4865
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Enpleurs Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za wszystkie polecenia <3 pójdę dzisiaj zobaczyc ten Maxfactor i Rimmel. Mam nadzieje ze mnie babki w rossmanie nie przygniota w szale zakupów :/
Ja też dziś się wybiorę do Rossmanna. Chciałam obadać ten podkład z MaxFactora i ten nowy z Rimmela. Jeśli mnie baby zmaltretują, to spadam na szafę P2 w Hebe.





Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
Gdzie ją można kupić? I ile kosztuje?
Na BB mnie nie stać, myślałam o RT (w Rossmannie około 30zł).
A Donegal ile kosztuje? I gdzie można kupić?

Przepraszam za zarzucenie pytaniami
Deni Carte to kwestia ok 20zł na allegro lub na stronie producenta. Donegal najtansza bo ok 15zł, ale ryzyko jest takie, że można trafić na zupełny kamień. Do kupienia na allegro i na stronie sklepu Donegal.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 10:16   #4866
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Gabi gdzie Ty byłas jak Cię nie było?
[/COLOR]
Przedłużyłam sobie wakacje do połowy października, a potem wróciłam na uczelnię haha ;D

W sumie mogłam kręcić vloga z powrotu, akcja jak z filmu, bo mojej siostrze ukradli telefon i koniec końców przez to SPÓŹNIŁYŚMY SIĘ NA SAMOLOT [tak - odleciał ], spędziłyśmy 12h na lotnisku, a najlepszy był moment jak w końcu dodzwoniłam się do mamy i płaczę, że mi samolot odleciał i nie przylecę i przychodzi siostra i się pyta dlaczego płaczę, ja mówię, że z mamą rozmawiam i słyszę "Gabi... ja już rozmawiałam z mamą"

Przyleciałyśmy zamiast do Rzeszowa to do Lublina, niespodzianka i tak się udała, bo mama nie wiedziała, że moja siostra przylatuje (też musiałam się natrudzić, żeby mama jej nie zostawiła na lotnisku [ w końcu tylko mnie oczekiwała], przyjechałyśmy do domu i teraz siedzę i tęsknię za Londynem .

Teraz się z tego śmiejemy, ale pamiętam swoje łzy i dziki bieg przez Oxford Street
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 10:16   #4867
201607211122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 279
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

wracając do dyskusji o Olimpii - ja mam zupełnie inne wrażenie, że nie wyśmiewa łobuzów tylko użala się nad sobą. Widać że dziewczyna ma ostatnio jakiegoś doła i to co mówiła o ich weekendowych zakupach ja odebrałam jako 'oni mają super życie, ja jestem beznadziejniak bo mieszkam na zadupiu bez perspektyw i musze spłacać kredyt'
201607211122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-13, 10:19   #4868
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez agatnik Pokaż wiadomość
wracając do dyskusji o Olimpii - ja mam zupełnie inne wrażenie, że nie wyśmiewa łobuzów tylko użala się nad sobą. Widać że dziewczyna ma ostatnio jakiegoś doła i to co mówiła o ich weekendowych zakupach ja odebrałam jako 'oni mają super życie, ja jestem beznadziejniak bo mieszkam na zadupiu bez perspektyw i musze spłacać kredyt'
To chyba też z drugiej strony mam wrażenie, że ona nie aprobuje takiego podejścia do wydawania kasy jaki prezentują Łobuzy.
Swoją drogą szkoda, że Olimpia nie widzi, że mogłaby sama coś zmienić w swoim życiu i poprawić swój byt.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 10:38   #4869
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

dziewczyny pilna prosba podpowiedzcie gdzie dostane te kosmetyki Evree? Szczegolnie ten olejek ???
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 10:40   #4870
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
dziewczyny pilna prosba podpowiedzcie gdzie dostane te kosmetyki Evree? Szczegolnie ten olejek ???


Rossman, SuperPharm
__________________
insta
fableux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 10:41   #4871
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Tak jak mówiłam - dla mnie idealne byłoby mieszkanie zbudowane pod wynajem, niestety w Polsce nie jest to popularne. Poczekam, kto wie
Ja mieszkam w mieszkaniu wybudowanym pod wynajem (cała wyremontowana kamienica jest przeznaczona pod wynajem). Koszty niewiele wyższe niż w mieszkaniu własnościowym o podobnym metrażu i standardzie. Naprawy w cenie, wykonywane w zasadzie od ręki. W mieszkaniu mogę robić praktycznie co chcę, jeśli chodzi o malowanie, wieszanie obrazów, zwierzęta.
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-13, 10:44   #4872
L e n a a
Rozeznanie
 
Avatar L e n a a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
To chyba też z drugiej strony mam wrażenie, że ona nie aprobuje takiego podejścia do wydawania kasy jaki prezentują Łobuzy.
Swoją drogą szkoda, że Olimpia nie widzi, że mogłaby sama coś zmienić w swoim życiu i poprawić swój byt.
To jest aż tak proste? Jeśli tak to sama poproszę o jakąś prostą i szybką wskazówkę Nie podzielam losu Olimpii, ale potrafię ją zrozumieć. Nie każdy ma "fach w ręku" odpowiedni na te czasy. A średnio wykwalifikowanym żyje się tutaj dość ciężko.

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez semantique Pokaż wiadomość
Ja mieszkam w mieszkaniu wybudowanym pod wynajem (cała wyremontowana kamienica jest przeznaczona pod wynajem). Koszty niewiele wyższe niż w mieszkaniu własnościowym o podobnym metrażu i standardzie. Naprawy w cenie, wykonywane w zasadzie od ręki. W mieszkaniu mogę robić praktycznie co chcę, jeśli chodzi o malowanie, wieszanie obrazów, zwierzęta.
Dla kogo są takie mieszkania? Jakie warunki trzeba spełniać lub kogo trzeba znać ?
L e n a a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 10:48   #4873
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
To jest aż tak proste? Jeśli tak to sama poproszę o jakąś prostą i szybką wskazówkę Nie podzielam losu Olimpii, ale potrafię ją zrozumieć. Nie każdy ma "fach w ręku" odpowiedni na te czasy. A średnio wykwalifikowanym żyje się tutaj dość ciężko.

A czy akurat Olimpia nie jest przypadkiem nie tyle średnio wykwalifikowana, co niewykwalifikowana w ogóle?
Po liceum chyba wyjechała na bardzo krótko do Wielkiej Brytanii, zaszła w ciążę, wróciła, potem nie pracowała kilka lat, potem zaczęła jako sprzedawczyni w sklepie. Ciężko w takim przypadku tak po prostu o lepszą pracę.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 10:50   #4874
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
To jest aż tak proste? Jeśli tak to sama poproszę o jakąś prostą i szybką wskazówkę Nie podzielam losu Olimpii, ale potrafię ją zrozumieć. Nie każdy ma "fach w ręku" odpowiedni na te czasy. A średnio wykwalifikowanym żyje się tutaj dość ciężko.

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------



Dla kogo są takie mieszkania? Jakie warunki trzeba spełniać lub kogo trzeba znać ?
Nigdzie nie napisałam o szybkim rozwiązaniu. Może poszukać innej pracy, podobnie jej mąż, dokształcić się, zdobyć nowe kwalifikacje, wyspecjalizować się, znaleźć niszę, która jest bardzoiej opłacalna, wyprowadzić się z miejsca, w którym mieszka, bardziej przyłożyć się do kanału YT i dzięki temu zdobywać dodatkowe fundusze.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 10:52   #4875
201701230959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 272
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Olimpia kiedyś odpowiadała na pytania widzek dotyczących tego o czym wspomniałaś. Do szkoły kosmetycznej lub na kurs wizażu nie może iść, bo a to daleko wszędzie, a to pracuje u prywaciarza i to nie tak łatwo wolne mieć, co z synem zrobi. Na to łatwo znaleźć rozwiązanie, mogłaby np. weekendowo się uczyć, mama by na pewno za nią w pracy została, ma całą rodzinę pod nosem więc i dziecko jest z kim zostawić. Auto i prawko ma więc i dojechać jest jak, jak nie to pks, pkp, bus. Zajęcia są zazwyczaj co dwa tygodnie. Tylko później by było, a skąd klientek nabrać, czy będę umiała pomalować (do tego pomału się przełamuje, maluje koleżanki). Sama wspominała, że chciałaby, ale się boi wyjść poza strefę komfortu. Zawsze jest jakieś ale. Możliwe, że jest jej przykro patrząc na to jak żyje się innym jednak jak mądre powiedzenie głosi nie wiesz jaką drogę ktoś przeszedł aby być w miejscu, w którym teraz jest. Wiadomo, że każdy startuje z innej pozycji, wiadomo również, że na każdej drodze pojawiają się zakręty i wyboje. Nie musi od razu skakać na głęboką wodę, wystarczyłoby gdyby zrobiła mały krok i nawet malując kogoś, robiąc paznokcie odkładała małe kwoty na szkołę czy kurs. Brakuje jej wiary w siebie.

Edytowane przez 201701230959
Czas edycji: 2015-11-13 o 10:57
201701230959 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 10:55   #4876
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość
Olimpia kiedyś odpowiadała na pytania widzek dotyczących tego o czym wspomniałaś. Do szkoły kosmetycznej lub na kurs wizażu nie może iść, bo a to daleko wszędzie, a to pracuje u prywaciarza i to nie tak łatwo wolne mieć, co z synem zrobi. Na to łatwo znaleźć rozwiązanie, mogłaby np. weekendowo się uczyć, mama by na pewno za nią w pracy została, ma całą rodzinę pod nosem więc i dziecko jest z kim zostawić. Auto i prawko ma więc i dojechać jest jak, jak nie to pks, pkp, bus. Zajęcia są zazwyczaj co dwa tygodnie. Tylko później by było, a skąd klientek nabrać, czy będę umiała pomalować (do tego pomału się przełamuje, maluje koleżanki). Sama wspominała, że chciałaby, ale się boi wyjść poza strefę komfrotu. Zawsze jest jakieś ale. Możliwe, że jest jej przykro patrząc na to jak żyje się innym jednak jak mądre powiedzenie głosi nie wiesz jaką drogę ktoś przeszedł aby być w miejscu, w którym teraz jest. Wiadomo, że każdy startuje z innej pozycji, wiadomo również, że na każdej drodze pojawiają się zakręty i wyboje. Nie musi od razu skakać na głęboką wodę, wystarczyłoby gdyby zrobiła mały krok i nawet malując kogoś, robiąc paznokcie odkładała małe kwoty na szkołę czy kurs. Brakuje jej wiary w siebie.
I to jest największy stoper życiowy większości ludzi, których znam. Wyjście poza dobrze znane, bezpieczne pielesze, mało komfortowe i przyjemne - ale konieczne, jeśli chce się osiągnąć cokolwiek.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 10:57   #4877
L e n a a
Rozeznanie
 
Avatar L e n a a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość

A czy akurat Olimpia nie jest przypadkiem nie tyle średnio wykwalifikowana, co niewykwalifikowana w ogóle?
Po liceum chyba wyjechała na bardzo krótko do Wielkiej Brytanii, zaszła w ciążę, wróciła, potem nie pracowała kilka lat, potem zaczęła jako sprzedawczyni w sklepie. Ciężko w takim przypadku tak po prostu o lepszą pracę.
Nie ma dużej różnicy (chociaż nie wiem co Ty rozumiesz przez średnie kwalifikacje). Poza tym nawet jeśli nie ma żadnych kwalifikacji to za ciężką pracę w sklepie też się należy godne wynagrodzenie.
L e n a a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:01   #4878
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
Nie ma dużej różnicy (chociaż nie wiem co Ty rozumiesz przez średnie kwalifikacje). Poza tym nawet jeśli nie ma żadnych kwalifikacji to za ciężką pracę w sklepie też się należy godne wynagrodzenie.

Nie wiem co uważasz za godne wynagrodzenie i jaką Olimpia stawkę dostaje. Zresztą to nie ma znaczenia. Jeste generalnie w miarę zdrowa, ma zdrowe dziecko, rodzinę pod nosem. Zgadzam się z tym, że obawa przed wyjsciem poza znane terytorium ją ogranicza.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:07   #4879
L e n a a
Rozeznanie
 
Avatar L e n a a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość

Nie wiem co uważasz za godne wynagrodzenie i jaką Olimpia stawkę dostaje. Zresztą to nie ma znaczenia. Jeste generalnie w miarę zdrowa, ma zdrowe dziecko, rodzinę pod nosem. Zgadzam się z tym, że obawa przed wyjsciem poza znane terytorium ją ogranicza.
Nie zapomnij o kredycie.
L e n a a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-13, 11:13   #4880
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość
Olimpia kiedyś odpowiadała na pytania widzek dotyczących tego o czym wspomniałaś. Do szkoły kosmetycznej lub na kurs wizażu nie może iść, bo a to daleko wszędzie, a to pracuje u prywaciarza i to nie tak łatwo wolne mieć, co z synem zrobi. Na to łatwo znaleźć rozwiązanie, mogłaby np. weekendowo się uczyć, mama by na pewno za nią w pracy została, ma całą rodzinę pod nosem więc i dziecko jest z kim zostawić. Auto i prawko ma więc i dojechać jest jak, jak nie to pks, pkp, bus. Zajęcia są zazwyczaj co dwa tygodnie. Tylko później by było, a skąd klientek nabrać, czy będę umiała pomalować (do tego pomału się przełamuje, maluje koleżanki). Sama wspominała, że chciałaby, ale się boi wyjść poza strefę komfortu. Zawsze jest jakieś ale. Możliwe, że jest jej przykro patrząc na to jak żyje się innym jednak jak mądre powiedzenie głosi nie wiesz jaką drogę ktoś przeszedł aby być w miejscu, w którym teraz jest. Wiadomo, że każdy startuje z innej pozycji, wiadomo również, że na każdej drodze pojawiają się zakręty i wyboje. Nie musi od razu skakać na głęboką wodę, wystarczyłoby gdyby zrobiła mały krok i nawet malując kogoś, robiąc paznokcie odkładała małe kwoty na szkołę czy kurs. Brakuje jej wiary w siebie.


Po co jej kurs wizażu

Przeciez jest makeupartist
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:13   #4881
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
cotton balls od 16 wracaa do biedry
moze tym razem mi sie uda kupic ;-;
a nie od 7 grudnia?
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:13   #4882
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez agatnik Pokaż wiadomość
wracając do dyskusji o Olimpii - ja mam zupełnie inne wrażenie, że nie wyśmiewa łobuzów tylko użala się nad sobą. Widać że dziewczyna ma ostatnio jakiegoś doła i to co mówiła o ich weekendowych zakupach ja odebrałam jako 'oni mają super życie, ja jestem beznadziejniak bo mieszkam na zadupiu bez perspektyw i musze spłacać kredyt'
Tak, masz rację, ale zauważ, że w wielu filmach podkreślała, że jej nie pociągają wielkie miasta, że woli swoją mieścinkę, że nie lubi markowych ciuchów, woli sobie pojechać do Karolinki w Opolu, że kosmetyki MAC to nie jest jej marzenie, że lepiej Lovely. Nie raz, nie dwa wałkowane przez Olimpię po czym wygłaszane właśnie takie żale, że ktoś je sushi co tydzień. Ja wiem, że dla wielu Karolina i Darek żyją na bogato, ale no wóz albo przewóz.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:14   #4883
L e n a a
Rozeznanie
 
Avatar L e n a a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
I to jest największy stoper życiowy większości ludzi, których znam. Wyjście poza dobrze znane, bezpieczne pielesze, mało komfortowe i przyjemne - ale konieczne, jeśli chce się osiągnąć cokolwiek.
Ludzie mają przecież różną sytuację życiową: jedni mają rodziców, którzy będą mogli w razie "w" pomóc; inni dostali mieszkanie po dziadkach; a jeszcze inni mają bogatego męża; ale są tez tacy, którzy mogą liczyć tylko na siebie i w razie braku pracy nikt im nie pomoże. Myślę, że Olimpia jest w tej ostatniej grupie i dlatego tak się boi wyjść poza tą słynną sferę komfortu.

Edytowane przez L e n a a
Czas edycji: 2015-11-13 o 11:16
L e n a a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:18   #4884
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Tak, masz rację, ale zauważ, że w wielu filmach podkreślała, że jej nie pociągają wielkie miasta, że woli swoją mieścinkę, że nie lubi markowych ciuchów, woli sobie pojechać do Karolinki w Opolu, że kosmetyki MAC to nie jest jej marzenie, że lepiej Lovely. Nie raz, nie dwa wałkowane przez Olimpię po czym wygłaszane właśnie takie żale, że ktoś je sushi co tydzień. Ja wiem, że dla wielu Karolina i Darek żyją na bogato, ale no wóz albo przewóz.
Nie oglądam jej, serio takie szopki odstawia? Sushi raz na tydzień to jest jakieś mega burżujstwo, że aż ta dupa boli?

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
Ludzie mają przecież różną sytuację życiową: jedni mają rodziców, którzy będą mogli w razie "w" pomóc; inni dostali mieszkanie po dziadkach; a jeszcze inni mają bogatego męża; ale są tez tacy, którzy mogą liczyć tylko na siebie i w razie braku pracy nikt im nie pomoże. Myślę, że Olimpia jest w tej ostatniej grupie i dlatego tak się boi wyjść poza tą słynną sferę komfortu.
Nie trzeba od razu rzucać pracy, żeby coś zmienić na plus w swoim życiu. Zmiany można wprowadzać stopniowo. Dla niektórych strefą komfortu jest płynięcie z prądem i jojczenie, jak to się ma ciężko.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:19   #4885
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
Nie ma dużej różnicy (chociaż nie wiem co Ty rozumiesz przez średnie kwalifikacje). Poza tym nawet jeśli nie ma żadnych kwalifikacji to za ciężką pracę w sklepie też się należy godne wynagrodzenie.

Za średnie kwalifikacje uważam posiadanie jakiegoś doświadczenia, jakiejś edukacji - no stopień średni we wszystkim po prostu.


Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
Poza tym nawet jeśli nie ma żadnych kwalifikacji to za ciężką pracę w sklepie też się należy godne wynagrodzenie.

Oczywista oczywistość. Jasne, że się zgadzam.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:21   #4886
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Właśnie odpaliłam te żale .... Nie dotrwałam do końca
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:21   #4887
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Ja zgadzam sie z munka. Wiadomo - sytuacje są różne. AL kreować sie na zadowolona z siebie, której metki, marki i sushi nie jarają a potem jojczec we vlogu... no plis



Ktos tu powiedzial, ze Olimpia mówi ze pracuje "u prywaciarza". Jesli serio uzyla tegi słowa to ja jestem może uprzedzona ale o ludziach mówiących "prywaciarz" mam raczej średnie zdanie i wiele mi ono mówi o ich posejsciu do świata
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:23   #4888
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Właśnie odpaliłam te żale .... Nie dotrwałam do końca
Ja też właśnie to oglądam i aż przez monitor czuć jej ból tyłka
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:24   #4889
L e n a a
Rozeznanie
 
Avatar L e n a a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość

Za średnie kwalifikacje uważam posiadanie jakiegoś doświadczenia, jakiejś edukacji - no stopień średni we wszystkim po prostu.




Oczywista oczywistość. Jasne, że się zgadzam.
Ok, czyli tak jak napisałam wcześniej nie ma dużej różnicy w zarobkach.
L e n a a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:27   #4890
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Mnie też czasami boli dupa ale zostawiam to dla siebie. Jak dla Niej ból dupy to torebka za 600 zł zagerek za 600.... to boje się pomyśleć co sobie pomyśli o kobiecie która jest skłonna wydać ponad 5000 zł na ciuszki ... (sama byłam tego świadkiem)
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-13 17:53:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.