Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-14, 22:08   #361
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez pazza_polacca Pokaż wiadomość
bardzo sensowny filmik i z dobrymi racjonalnymi argumentami (ten dotyczący wydarzeń we Francji)

Ktoś ostatnio mówił, że Maxi wydaje się bardzo zarozumiała, a co powiecie na jej starszy film z BB?
ja uważam, że tutaj jest Maxi zarozumiała, w jej nowszych filmach raczej nie zauważyłam takiego zachowania ani wypowiadania się na dany produkt (ale mogę się mylić)

Ale mi tutaj Maxi Olfaktorią zajeżdża
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 22:12   #362
Arturo Sadi
Zdegustowanie
 
Avatar Arturo Sadi
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez javeira Pokaż wiadomość
Kilka fotek na szybko xD Dla mnie sprawa jest oczywista xD
nie mam ksiazki wiec spytam, a nie ma w niej jakiejs adnotacji ze powstala przy wspolpracy z marka ...... itd?
Arturo Sadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 22:16   #363
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Arturo Sadi Pokaż wiadomość
przesada ? oj tam zwykla wspólpraca
podobnie jak Katarzyna Kozłowska- Kołodziejska i jej książka hołdująca marce Kobo ;-)
Bobbi Brown - hołdujaca - sama sobie ;-)
Francois Nars - jak wyżej ;-)
zestaw ksiazkowo płytowy - szkola makijazu - gdzie az kipiało od kosmetyków i pędzli MAC
no nie wiem, pierwsza moja myśl była taka, że to przesada tak promować jakąś firmę w książce. ale fakt, że przecież to jest powszechnie praktykowane i nie ma co się dziwić.
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 22:17   #364
javeira
Raczkowanie
 
Avatar javeira
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 69
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Arturo Sadi Pokaż wiadomość
nie mam ksiazki wiec spytam, a nie ma w niej jakiejs adnotacji ze powstala przy wspolpracy z marka ...... itd?
Nic ani słowa xD
__________________
Instagram
javeira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 22:21   #365
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ale mi tutaj Maxi Olfaktorią zajeżdża
jak pierwszy raz go oglądałam, to naprawdę się zdziwiłam, że była od początku pewna, że ten produkt nie będzie jej się podobał. Moim zdaniem bez sensu, bo i tak wiadomo co powie na koniec
pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 22:21   #366
javeira
Raczkowanie
 
Avatar javeira
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 69
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość
no nie wiem, pierwsza moja myśl była taka, że to przesada tak promować jakąś firmę w książce. ale fakt, że przecież to jest powszechnie praktykowane i nie ma co się dziwić.
Może nie byłoby to dziwne gdyby wspominała o tej firmie, porównywała. Czytając książkę zwróciłam na to uwagę że tylko jedna firma widoczna jest na produktach. Coś jak przekaz podprogowy i sugestie xD Mnie to rybka bo mam swój rozum i nie łatwo mnie nabrać ale małolaty chwycą przynętę A patrząc co sie działa na autorskich to GR sobie ładną reklamę załatwiło
__________________
Instagram

Edytowane przez javeira
Czas edycji: 2015-11-14 o 22:22
javeira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 22:22   #367
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

i vlog u Ana Wenge - bardzo lubię jej vlogi, zawsze coś fajnego pokazuje z Kika :P
pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-14, 22:25   #368
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez pazza_polacca Pokaż wiadomość
i vlog u Ana Wenge - bardzo lubię jej vlogi, zawsze coś fajnego pokazuje z Kika :P
podziwiam ludzi, którzy potrafią znaleźć coś w kiku. Jak tam wchodze to dookoła siebie widze tylko morze tandety :"D
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 22:25   #369
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ale mi tutaj Maxi Olfaktorią zajeżdża
różnica taka, że Maxi przyznała, że jest sknerą
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 22:26   #370
Arturo Sadi
Zdegustowanie
 
Avatar Arturo Sadi
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez javeira Pokaż wiadomość
Może nie byłoby to dziwne gdyby wspominała o tej firmie, porównywała. Czytając książkę zwróciłam na to uwagę że tylko jedna firma widoczna jest na produktach. Coś jak przekaz podprogowy i sugestie xD Mnie to rybka bo mam swój rozum i nie łatwo mnie nabrać ale małolaty chwycą przynętę A patrząc co sie działa na autorskich to GR sobie ładną reklamę załatwiło
taki "product placement ;-)"
Arturo Sadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 22:28   #371
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
podziwiam ludzi, którzy potrafią znaleźć coś w kiku. Jak tam wchodze to dookoła siebie widze tylko morze tandety :"D
ja też. otworzyli u mnie kika, pomyślałam sobie "o, super, tam są podobno fajne rzeczy do domu, wejdę". weszłam... i szybko wyszłam zuuuupełnie inaczej sobie ten sklep wyobrażałam.
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-14, 22:33   #372
javeira
Raczkowanie
 
Avatar javeira
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 69
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość
ja też. otworzyli u mnie kika, pomyślałam sobie "o, super, tam są podobno fajne rzeczy do domu, wejdę". weszłam... i szybko wyszłam zuuuupełnie inaczej sobie ten sklep wyobrażałam.
Ja wpadam do Kika po jeansy i po podkoszulki jak mówi Szusz"bejzikowe". Dobra bawełna śmieszna cena. Wytrzymują u mnie tyle samo co z sieciówek typu hm czy zara.
__________________
Instagram
javeira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 22:35   #373
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
podziwiam ludzi, którzy potrafią znaleźć coś w kiku. Jak tam wchodze to dookoła siebie widze tylko morze tandety :"D
serio? Ja myślałam, że w zagranicznych Kikach jest lepszy wybór niż w Niemczech, bo tu oprócz gaci w kropki w rozmiarze XXXXXL, szczekających psów i jakiś szmat za 2 euro nie ma nic. Ufff, to mi ulżyło

Julka o Paryżu i wydarzeniach z wczoraj

pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 22:53   #374
Ace_
Raczkowanie
 
Avatar Ace_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 418
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
O to właśnie mi chodzi, że władze nie mają pomysłu na to, jak to rozwiązać. Rzucili się trochę z motyką na słońce i efekt jest taki, że przez nieprzemyślaną, niemądrą pomoc zaszkodzili sobie, poniekąd nam wszystkim. I sytuacja wygląda tak, że ISIS rośnie w siłę, a cała Europa zdaje się stać i spokojnie na to patrzeć. I ta wieczna demagogiczna paplanina o tolerancji, multikulti i temu podobne pierdy. A tymczasem coraz więcej ludzi ginie z rąk szmatogłowych popaprańców. Pomagać trzeba mądrze, a nie wpuszczać wszystkich jak leci, kosztem własnego bezpieczeństwa. Bo to jest po prostu przerażające.
Zgadzam się ze wszystkim.
Nigdy nie generalizowałabym mówiąc 'wszyscy uchodźcy to terroryści' natomiast Grecja już potwierdziła, że i drugi z zamachowców był uchodźcą. Pomoc - tak, ale z głową, mądrze, nie wszystkim. USA są daleko i fala emigracji ich nie dotyka, a to tak naprawdę od nich się zaczęło. Sytuację trzeba najpierw starać się stabilizować tam na miejscu, co może być trudne po Państwo Islamskie umacnia się ciągle, zagarniając nowe tereny. Oby nie było za późno.
Ace_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 22:58   #375
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Ace_ Pokaż wiadomość
Zgadzam się ze wszystkim.
Nigdy nie generalizowałabym mówiąc 'wszyscy uchodźcy to terroryści' natomiast Grecja już potwierdziła, że i drugi z zamachowców był uchodźcą. Pomoc - tak, ale z głową, mądrze, nie wszystkim. USA są daleko i fala emigracji ich nie dotyka, a to tak naprawdę od nich się zaczęło. Sytuację trzeba najpierw starać się stabilizować tam na miejscu, co może być trudne po Państwo Islamskie umacnia się ciągle, zagarniając nowe tereny. Oby nie było za późno.

b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 23:07   #376
evelyn93
Raczkowanie
 
Avatar evelyn93
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 146
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Olfa i efekt jej powiększania ust.
https://www.instagram.com/p/-FIqdjii...y=olfaktoriapl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg olfa.jpg (70,9 KB, 195 załadowań)
evelyn93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 23:10   #377
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez evelyn93 Pokaż wiadomość
Olfa i efekt jej powiększania ust.
https://www.instagram.com/p/-FIqdjii...y=olfaktoriapl
Wygląda jak glonojad
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 23:23   #378
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez evelyn93 Pokaż wiadomość
Olfa i efekt jej powiększania ust.
https://www.instagram.com/p/-FIqdjii...y=olfaktoriapl
O matko, wygląda okropnie.
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 23:23   #379
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Nie zrozumiem co ludzie mają z powiększeniem ust... To wygląda dobrze do pewnego momentu. Później już jest tylko efekt opuchlizny po pobiciu przez pijanego konkubenta lub dupa pawiana.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-14, 23:24   #380
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Ale w ogóle skąd zdziwienie, że książka jutuberki jest miejscem na lokowanie produktu ? Obstawiam, że RLM m.in. dzięki nim miała środki/możliwość napisania książki, zrobienia ilustracji, spotkań itp.

Jeszcze słowo w obronie Maxi - u wizażystek nie dziwi/wkurza mnie pokazywanie wielu produktów, ich ulubieńcy/makijaże to non stop przewijające się masy przysłanych kosmetyków (np. u Pixiwoo, Karimy, Lisy), które one uważają za 'godne uwagi' bo zakładam że w tym zawodzie po kilku użyciach wiedzą, czy czegoś użyłyby na klientce czy nie.
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 23:29   #381
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Nie zrozumiem co ludzie mają z powiększeniem ust... To wygląda dobrze do pewnego momentu. Później już jest tylko efekt opuchlizny po pobiciu przez pijanego konkubenta lub dupa pawiana.
a możesz podać przykład? Może przez to, że mam duże usta i jeszcze w miarę symetryczne wargi jestem na to nieczuła, ale naprawdę nie jestem w stanie sobie wyobrazić, by wyglądało to dobrze (no. może u kogoś kto ma naprawdę wąskie warki "wchodzęce do ust?) tzn lepiej niż niż normalnej wielkości usta/nierównej wielkości wargi itd. piszę bez cienia złośliwości. da się to zrobić tak, żeby nie było widać, że coś jest nie tak? Bo znam przykład kiedy zmiana była naprawdę niewielka jeśli idzie o objętość a i tak wygląda to kiepsko i sztucznie
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 23:33   #382
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
a możesz podać przykład? Może przez to, że mam duże usta i jeszcze w miarę symetryczne wargi jestem na to nieczuła, ale naprawdę nie jestem w stanie sobie wyobrazić, by wyglądało to dobrze (no. może u kogoś kto ma naprawdę wąskie warki "wchodzęce do ust?) tzn lepiej niż niż normalnej wielkości usta/nierównej wielkości wargi itd. piszę bez cienia złośliwości. da się to zrobić tak, żeby nie było widać, że coś jest nie tak? Bo znam przykład kiedy zmiana była naprawdę niewielka jeśli idzie o objętość a i tak wygląda to kiepsko i sztucznie
Koleżanka robiła i wyszło fajnie ale nie wrzuce jej fotek tyle ze ona zaczyna dopiero to może się jeszcze rozkreci. A tak poza tym to podejrzewam ze u niektórych osób nawet nie wiem że powiekszaly bo po prostu wygląda to w miarę naturalnie i przez to ciężko mi podać bardziej celebrycki przyklad. U Olfy mam wrazenie ze wargi zaczynają się wywijac na "lewa" stronę
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 23:37   #383
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Koleżanka robiła i wyszło fajnie ale nie wrzuce jej fotek tyle ze ona zaczyna dopiero to może się jeszcze rozkreci. A tak poza tym to podejrzewam ze u niektórych osób nawet nie wiem że powiekszaly bo po prostu wygląda to w miarę naturalnie i przez to ciężko mi podać bardziej celebrycki przyklad. U Olfy mam wrazenie ze wargi zaczynają się wywijac na "lewa" stronę
nie no jasne, liczyłam, że może znasz jakąś blogerkę np.
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 23:38   #384
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
a możesz podać przykład? Może przez to, że mam duże usta i jeszcze w miarę symetryczne wargi jestem na to nieczuła, ale naprawdę nie jestem w stanie sobie wyobrazić, by wyglądało to dobrze (no. może u kogoś kto ma naprawdę wąskie warki "wchodzęce do ust?) tzn lepiej niż niż normalnej wielkości usta/nierównej wielkości wargi itd. piszę bez cienia złośliwości. da się to zrobić tak, żeby nie było widać, że coś jest nie tak? Bo znam przykład kiedy zmiana była naprawdę niewielka jeśli idzie o objętość a i tak wygląda to kiepsko i sztucznie
Ja znam tylko kretke, misia3006 i vloglola. Z dziewczyn wizazowych, wiem, ze Aga BJ powiekszala chyba gorna warge.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 23:44   #385
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;53463037]Ja znam tylko kretke, misia3006 i vloglola. Z dziewczyn wizazowych, wiem, ze Aga BJ powiekszala chyba gorna warge.[/QUOTE]

dla mnie u Agi nie wyglądało to z tego co pamiętam dobrze, ale bez tradży, u loli ogólna tradża. A kretka chyba nie ma teraz powiększonych? Przejrzałam ostatnie filmiki
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 23:53   #386
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
swoją drogą zastanawiałam się ostatnio, czy ten filmik o kremie BB nie był sponsorowany? Bo jednak ani nie była aplikacja pokazana, ani żadnych minusów, ani porównania do innych produktów... Link bezpośrednio kieruje na stronę producenta... Jakoś mi to śmierdzi
Pewnie byl. Po co by jej byla cala gama kolorystyczna produktu? Pewnie dostala produkt do testow od GR.
Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
ja nie kwestionuję tego, że polecane produkty szybko znikają z półek - to prawda. tylko że zwykle youtuberki polecają te same produkty, coś, co poleca maxi, pojawia sie w ulubieńcach rlm, więc ktoś kupuje z polecenia jednej, inny z polecenia drugiej. o to mi chodziło
I nic w tym dziwnego, bo przeciez firmy same wysylaja im te produkty i to w tym saamym czasie.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 23:55   #387
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez evelyn93 Pokaż wiadomość
Olfa i efekt jej powiększania ust.
https://www.instagram.com/p/-FIqdjii...y=olfaktoriapl
Bardzo ladnie. Dziobka do zdjecia nie musi robic Juz sam sie zrobil.

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
dla mnie u Agi nie wyglądało to z tego co pamiętam dobrze, ale bez tradży, u loli ogólna tradża. A kretka chyba nie ma teraz powiększonych? Przejrzałam ostatnie filmiki
Teraz chyba nie, kiedys miala. Ogolnie zgadzam sie z Toba, ze jednak w wiekszosci przypadkow widac ingerencje lekarza, dlatego nie warto przesadzac.

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2015-11-14 o 23:57
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 00:17   #388
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Ktoś szukał filmu trzymającego w napięciu - ja polecam Lęk pierwotny http://www.filmweb.pl/film/L%C4%99k+pierwotny-1996-1067
film stary ale fantastyczny
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 01:52   #389
pesstka90
Raczkowanie
 
Avatar pesstka90
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 365
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Tak, jest. Jednak wszyscy uchodźcy traktowani są jak ci powiązani z ISIS i to jest totalnie niesprawiedliwe. Wiem, że zagrożenie jest, nie jestem głupia, ale nie ma z mojej strony zgody na taką nienawiść wobec WSZYSTKICH uchodźców i koniec. .


#notinmyname <- warto obczaić. Mnie poruszyło w każdym razie. W każdej religii, narodzie, łotewa znajdą się jacyś degeneraci - nie ma reguły niestety. Skreślanie wszystkich przez pewną grupę jest słabe po prostu no.. :/

Jednak ktoś tu ładnie napisał, że sprawa "oddzielenia ziaren od plew" poszła Europie dość marnie... i teraz wychodzą tego efekty.


Tak bardziej jutubowo:

https://youtu.be/waMd7prl3qM Kolejna ambitna produkcja #wbiuru
__________________
“Success is 1% inspiration, 98% perspiration and 2% attention to detail.” - Phil’s-osophy

pesstka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 02:16   #390
Kamila2001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 22
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez kayra Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam jak to było, ale nie mogłam znaleźć. Możecie wyjaśnić mi dlaczego lew i słoń? Oglądałam kiedyś Szusz za czasów jak była i innym, potem sama, a teraz jakoś wróciłam do podczytywania Was i tak nie bardzo wiem dlaczego tak do siebie mówią. Czy to po prostu tak jak niektóre pary mówią do siebie misiu, kotku?
Swoją drogą ja jej od początku nie trawiłam, denerwuje mnie ciągłe sprawdzanie czy dobrze wygląda i to poprawianie włosów.

Edytowane przez Kamila2001
Czas edycji: 2015-11-15 o 09:44
Kamila2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 12:53:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.