Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-20, 14:46   #1051
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Czy jeśli takiej głupiutkiej osobie wyłączę filmik jakoś 20 sekund przed końcem naliczy jej moją odsłonę? Słyszałam, że trzeba obejrzeć cały. Ale dziewczyna tak głupiutka, że nie chcę jej się dokładać do rachunków.
Nalicza wyświetlenie nawet jak włączysz na 2 sekundy
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 15:31   #1052
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Obczaiłam kandydatki na Miss Universe w prelimsach i myślę, że koronę zdobędzie Kolumbijka(baby Sofia Vergara), zagrozić jej mogą Filipinka i Wietnamka. Oby Weronika też została doceniona, bo zasługuje.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 15:38   #1053
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Obczaiłam kandydatki na Miss Universe w prelimsach i myślę, że koronę zdobędzie Kolumbijka(baby Sofia Vergara), zagrozić jej mogą Filipinka i Wietnamka. Oby Weronika też została doceniona, bo zasługuje.
Nie interesują mnie takie konkursy, wręcz podchodzę z niesmakiem, ale zajrzałam - Kolumbijka taką ma mocną szczękę i dość ostre rysy, nie podoba mi się to. Nie wiem, jakaś taka wulgarna dla mnie jest. Polka, nie licząc tych pierwszych okropnie wyretuszowanych zdjęć, to na tych bardziej naturalnych wygląda bardzo ładnie i wdzięcznie.
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 15:40   #1054
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Obczaiłam kandydatki na Miss Universe w prelimsach i myślę, że koronę zdobędzie Kolumbijka(baby Sofia Vergara), zagrozić jej mogą Filipinka i Wietnamka. Oby Weronika też została doceniona, bo zasługuje.
Gdzie widziałaś? Na zdjęciach, na stronie oficjalnej każda wygląda tak samo - duże falowłosy. Nie umiałabym ocenić żadnej.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 15:44   #1055
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Gdzie widziałaś? Na zdjęciach, na stronie oficjalnej każda wygląda tak samo - duże falowłosy. Nie umiałabym ocenić żadnej.
https://www.youtube.com/watch?v=ZDYvE448zQ8
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 15:50   #1056
floooowers
Raczkowanie
 
Avatar floooowers
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 237
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

jak dla mnie to te wszystkie miss zawsze wygrywają te najbrzydsze... i w sumie zawsze nie ma nikogo super interesującego.
__________________
https://youtu.be/l5NsnN3Hytc Makijaż od A do Z- Zoeva Rose Golden, romantyczne oko | Basia Make-up
floooowers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 15:54   #1057
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez floooowers Pokaż wiadomość
jak dla mnie to te wszystkie miss zawsze wygrywają te najbrzydsze... i w sumie zawsze nie ma nikogo super interesującego.
Ja w ogóle nie mogę zaakceptować tego typu konkursów, ale mam spaczone może patrzenie. Nie znoszę oceniania i punktowania urody kobiecej, tak różnorodnej, z każdego krańca świata, zrobionej, naturalnej, cokolwiek. Pewnie zbyt poważnie do tego podchodzę, ale konkursom piękności mówię nie ; )
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-20, 15:55   #1058
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Ja lubię Lolę i oglądam każdy jej film. Fajna babka. Nie rozumiem czepiania się jej. Stać ją na korsy i inne przyjemności, bo ciężko pracuje. I tyle.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 16:00   #1059
Enpleurs
profesor nadzwyczajny
 
Avatar Enpleurs
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 243
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Enpleurs Pokaż wiadomość

Dziewczyny z Wrocławia. Zaginął moj znajomy. Prosze jakbyście mogły udostępnić info o Przemku.



Co sie dzieje na tym świecie. Najpierw Bruno, a teraz kolejny moj znajomy...




Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość


Z Brunem dalej cisza... Trudno mieć nadzieje po tak długim czasie. Jego rodzice się nie poddają, to dobrze.

Mam nadzieję, że z Przemkiem będzie inaczej.
[COLOR="Silver"]

[.

Przemek nie żyje. Dziękuje tym ktore udostępniły posta

Edytowane przez Enpleurs
Czas edycji: 2015-12-20 o 16:08
Enpleurs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 16:03   #1060
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Nie interesują mnie takie konkursy, wręcz podchodzę z niesmakiem, ale zajrzałam - Kolumbijka taką ma mocną szczękę i dość ostre rysy, nie podoba mi się to. Nie wiem, jakaś taka wulgarna dla mnie jest. Polka, nie licząc tych pierwszych okropnie wyretuszowanych zdjęć, to na tych bardziej naturalnych wygląda bardzo ładnie i wdzięcznie.
Ja też, dla mnie to jest wstrętne. Płonne moje nadzieje pewnie, ale chciałabym, żeby takie wystawianie na pokaz ludzi z numerem umarło raz na zawsze.

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Enpleurs Pokaż wiadomość
Przemek nie żyje. Dziękuje tym ktore udostępniły posta
Trudno mi napisać coś odpowiedniego, ale naprawdę jest mi bardzo przykro.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 16:20   #1061
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez floooowers Pokaż wiadomość
jak dla mnie to te wszystkie miss zawsze wygrywają te najbrzydsze... i w sumie zawsze nie ma nikogo super interesującego.
Dla mnie te "swiatowe" wybory miss to zawsze wygrywaja najbardziej sztuczne. Sorry, ale zeby Krupinska nie weszla do 16 to skandal. Przeciez ona jest taka sliczna Z polskich konkusow to miss polonie sa sliczne, zwlaszcza trzy ostatnie czyli Mancewicz, Zawadzka czy Krupinska. Zwlaszcza Krupinska i Mancewicz. Natomiast Miss Polski mi sie niepodobaja. Po pierwsze uroda nie powala, a i opinie o wyborach miss polski sa nienajlepsze.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-20, 16:23   #1062
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie mogę zaakceptować tego typu konkursów, ale mam spaczone może patrzenie. Nie znoszę oceniania i punktowania urody kobiecej, tak różnorodnej, z każdego krańca świata, zrobionej, naturalnej, cokolwiek. Pewnie zbyt poważnie do tego podchodzę, ale konkursom piękności mówię nie ; )

Ocenianie dorosłych kobiet, które same się na to godzà - a wręcz bijà siè o to, żeby mogły być oceniane - śmieszy mnie to bardziej, niż smuci. Za to organizowanie takich kinkursów dla małych dziewczynek - to jest zło i powinno być zakazane.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 16:27   #1063
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Ocenianie dorosłych kobiet, które same się na to godzĂ☠ - a wręcz bijĂ☠ siè o to, żeby mogły być oceniane - śmieszy mnie to bardziej, niż smuci. Za to organizowanie takich kinkursów dla małych dziewczynek - to jest zło i powinno być zakazane.
Biją się o to, bo tam mają w głowie zrobione, że się bić mają, presja zewsząd na nich ciąży niemała. Przez to, że takie durne konkursy się odbywają, działa to, jak działa.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 16:36   #1064
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Dla mnie te "swiatowe" wybory miss to zawsze wygrywaja najbardziej sztuczne. Sorry, ale zeby Krupinska nie weszla do 16 to skandal. Przeciez ona jest taka sliczna Z polskich konkusow to miss polonie sa sliczne, zwlaszcza trzy ostatnie czyli Mancewicz, Zawadzka czy Krupinska. Zwlaszcza Krupinska i Mancewicz. Natomiast Miss Polski mi sie niepodobaja. Po pierwsze uroda nie powala, a i opinie o wyborach miss polski sa nienajlepsze.
na takich konkursach chyba bardzo rzadko wygrywają typowo słowiańskie blond piękności
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 16:43   #1065
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Biją się o to, bo tam mają w głowie zrobione, że się bić mają, presja zewsząd na nich ciąży niemała. Przez to, że takie durne konkursy się odbywają, działa to, jak działa.

No ale popatrz, Muniu - czy Ciebie ktoś byłby w stanie namówić, presję wywrzec - jak byś nie chciała? Pewnie nie - na mnie nie. Coś musi być w głowie takiego, jakaś iskierka chcenia i pragnienia bycia częścià takiego przedsięwzięcia.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 16:51   #1066
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
No ale popatrz, Muniu - czy Ciebie ktoś byłby w stanie namówić, presję wywrzec - jak byś nie chciała? Pewnie nie - na mnie nie. Coś musi być w głowie takiego, jakaś iskierka chcenia i pragnienia bycia częściĂâ˜☠ takiego przedsięwzięcia.
Nie wiem, jeśli tak byłabym chowana, że mam wygrywać wszystko co się da, być najlepsza, że to co w głowie - mało się liczy, a to co na twarzy - bardzo, to pewnie bym dała się numerkować i oceniać. Wiem, że się mówi, że każdy kowalem własnego losu, że trzeba mieć swój rozum, ale nie zawsze wszystko zależy od nas. Pewnie jest cała masa dziołszek, które marzą o karierze miss - okej, nie chcę uogólniać, bo tego nie lubię, ale generalnie brzydzą mnie konkursy piękności, sama idea tego, to na czym to polega i do czego prowadzi (lasowania mózgów potencjalnych uczestniczek).

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 16:53   #1067
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Nie wiem, jeśli tak byłabym chowana, że mam wygrywać wszystko co się da, być najlepsza, że to co w głowie - mało się liczy, a to co na twarzy - bardzo, to pewnie bym dała się numerkować i oceniać. Wiem, że się mówi, że każdy kowalem własnego losu, że trzeba mieć swój rozum, ale nie zawsze wszystko zależy od nas. Pewnie jest cała masa dziołszek, które marzą o karierze miss - okej, nie chcę uogólniać, bo tego nie lubię, ale generalnie brzydzą mnie konkursy piękności, sama idea tego, to na czym to polega i do czego prowadzi (lasowania mózgów potencjalnych uczestniczek).
No, to wcale nie jest uogólnienie. Ani brzydki stereotyp.

Edytowane przez rickybobby
Czas edycji: 2015-12-20 o 16:56
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 16:55   #1068
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Ja lubię Lolę i oglądam każdy jej film. Fajna babka. Nie rozumiem czepiania się jej. Stać ją na korsy i inne przyjemności, bo ciężko pracuje. I tyle.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 17:02   #1069
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
No, to wcale nie jest uogólnienie. Ani brzydki stereotyp.

Samo w sobie jak najbardziej - nie w tym kontekście. Miałam na myśli to, co wmawia się dziewczynom, niesłusznie.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-20, 17:12   #1070
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Ogląda ktoś jeszcze panią Bogusławę? Bo ja już od dłuższego czasu nie nie wiem, jakoś zaczęły mnie nudzić jej filmy, mialam wrażenie z jednej strony, że w kółko mówi o tym samym, a z drugiej strony ilość testowanych przez nią kosmetyków zaczęła mnie przerastać i trochę męczyć No i zastanawiałam się skąd miała pewność, że dana rzecz działa, skoro w tym samym czasie używa jeszcze miliarda innych rzeczy. Jestem ciekawa co u niej, ale nie chce mi się odpalać jej filmów :/
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 17:12   #1071
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Nie wiem, jeśli tak byłabym chowana, że mam wygrywać wszystko co się da, być najlepsza, że to co w głowie - mało się liczy, a to co na twarzy - bardzo, to pewnie bym dała się numerkować i oceniać. Wiem, że się mówi, że każdy kowalem własnego losu, że trzeba mieć swój rozum, ale nie zawsze wszystko zależy od nas. Pewnie jest cała masa dziołszek, które marzą o karierze miss - okej, nie chcę uogólniać, bo tego nie lubię, ale generalnie brzydzą mnie konkursy piękności, sama idea tego, to na czym to polega i do czego prowadzi (lasowania mózgów potencjalnych uczestniczek).
Nie bardzo rozumiem. Nie siedzę tak głęboko - wcale wręcz - w genezie konkursów piękności i ich "demografii", ale Twoje słowa brzmia, jakby brało się w nich udział z pokolenia na pokolenie/ dla dumy przeambicjonowanych rodziców. Ja to odbieram całkiem prosto - może i dziewczynie całe życie mówiono, ze jest księżniczką/ jak modelka, ale to to w jej głowie musi siedzieć to małe coś, co każe codziennie pozować w lustrze do siedmiu selfich, wrzucać do sieci i czekać na ilość lajków. Wiem, że na pewno zdarzają się dramatyczne przypadki, kiedy i presja, i nieszczęście - ale obawiam się, że tych autentycznie pragnących "zmierzenia" się z innymi, jest cała masa. Dlatego ich nie żałuję (co nie równa się pochwalaniu - ja to bym nawet Olimpiadę zlikwidowała). Dziewczynek żałuję.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 17:12   #1072
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

Samo w sobie jak najbardziej - nie w tym kontekście. Miałam na myśli to, co wmawia się dziewczynom, niesłusznie.
Ano właśnie, o podejscie do takiego konkursu chodzi, jak będziemy wygląd traktować jako wyznacznik wartości kobiety to sami generujemy zły wydźwięk konkursu. Ja odbieram to w czysto estetycznych kategoriach.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 17:15   #1073
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

ciemna, co do loveat to mam tam właśnie jakies 40 minut pieszo, lubię tam chodzić :3
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 17:26   #1074
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Bo masz j e b pomiędzy brawo Wizażu
Faktycznie Masakra, wizaż miszcz!
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 17:26   #1075
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Trochę piernik i wiatrak, Munia - można mieć wpajane z różnych stron, że tylko ciało, a nie wnętrze nie spełniając miskowych parametrów, w ogóle niezależnie od wyglądu, więc niespecjalnie mnie to wzrusza.

I w sumie to chyba najbliżej prawdy jest to, że mi to lotto. Sama idea rozstrzygania która z pań spełniających określone kryteria wejścia jest ładniejsza w mniemaniu żyri i ewentualnie smsowiczów, przydzielanie w zależności od tego tytułów zawsze wydawała mi się bardziej dziwna i nielogiczna niż bulwersująca

I niespecjalnie bardziej jest mi żal dziewczynki na której wywiera się presję urodową niż tej angażowanej w miliard zajęć i usiłowanie robienia z małego człowieka na siłę pracowitego geniusza.

(nie mówię tu oczywiście o konkursach małych mis , gdzie seksualizuje się kilkulatki, robi im makijaż; tu pełna zgoda, karygodne zjawisko. )
__________________
dzień dobry
wszyscy umrzemy
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 17:28   #1076
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Ano właśnie, o podejscie do takiego konkursu chodzi, jak będziemy wygląd traktować jako wyznacznik wartości kobiety to sami generujemy zły wydźwięk konkursu. Ja odbieram to w czysto estetycznych kategoriach.
Ja w czysto estetycznych nie potrafię i chyba stąd moje zdanie, z czym moze i jestem w mniejszości, no ale tak to widzę, nie inaczej

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Nie bardzo rozumiem. Nie siedzę tak głęboko - wcale wręcz - w genezie konkursów piękności i ich "demografii", ale Twoje słowa brzmia, jakby brało się w nich udział z pokolenia na pokolenie/ dla dumy przeambicjonowanych rodziców. Ja to odbieram całkiem prosto - może i dziewczynie całe życie mówiono, ze jest księżniczką/ jak modelka, ale to to w jej głowie musi siedzieć to małe coś, co każe codziennie pozować w lustrze do siedmiu selfich, wrzucać do sieci i czekać na ilość lajków. Wiem, że na pewno zdarzają się dramatyczne przypadki, kiedy i presja, i nieszczęście - ale obawiam się, że tych autentycznie pragnących "zmierzenia" się z innymi, jest cała masa. Dlatego ich nie żałuję (co nie równa się pochwalaniu - ja to bym nawet Olimpiadę zlikwidowała). Dziewczynek żałuję.

A to na pewno. Nie mówię, że moja prawda jest najmojsza, tylko że nie akceptuję takiej formy.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 17:32   #1077
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Zanetka1990 Pokaż wiadomość
A próbowałaś przepis nissiax? Ja robiłam kilka razy i zawsze mi się udała - ale w tej wersji z użyciem szpatułek i pasków do depilacji, bo nie próbowałam depilować się tą gęstą kluchą bez pasków . Teraz już stosuję wosk w rolkach (nie taki tradycyjny tylko też na bazie cukru), bo jest mi wygodniej i mniej babrania się, ale pasta od nissiax dawała radę .
Jak mam się bawić w paski i ulepy to jednak wolę mój wosk w rolce. Może poszukam jakiegoś na bazie cukru. Ale nadal średnio widzę tym depilację bikini. Po paście nie miałam tam podrażnienia a skóra gładka jak nigdy

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Przez trzy sezony testowałam na sobie. Każde były złe. Efekt zawsze taki sam - czysta skóra zanieczyszczona natychmiast, grudki, zaskórniki, inne przyjemności. Ratowanie czoła po kwasach zajęło mi ostatnim razem pół roku. Pół roku nietrzymania się podkładu na twarzy. Nie tykam się już tego, mam tłustą ale niezanieczyszczoną skórę, nawet nie ma czego z niej złuszczać. Zmarszczek też njet.
Widzę, że obecnie męczę się podobnie. Na początku było pięknie. Później kaput : (

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Nalicza wyświetlenie nawet jak włączysz na 2 sekundy
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 17:36   #1078
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
Trochę piernik i wiatrak, Munia - można mieć wpajane z różnych stron, że tylko ciało, a nie wnętrze nie spełniając miskowych parametrów, w ogóle niezależnie od wyglądu, więc niespecjalnie mnie to wzrusza.

No mnie właśnie 'wzrusza', ale nie potrafię chyba obronić mojego stanowiska inaczej, niż we wcześniejszych postach. Nie spędza mi to snu z powiek, ale jak już tu jest o konkursach miss, to swoim zdaniem na ich temat zarzuciłam. O tyle to jest dziwne, że nie przeszkadzają mi dziołszki z tyłkami przy twarzy rapera z fajnego klipu - jakoś mam poczucie, że one chcą, mogą i pokazują to, na co się decydują i to one poniekąd wyznaczają granice, bo to ich zad- chcą go pokazać i zabrać za to hajs - fajnie (ale oczywiście mam świadomość - że nie zawsze tak pięknie to wygląda).
Natomiast konkursy piękności kojarzą mi się z mocnym rygorem, męczarnią, żeby tylko 'drugiej nosa utrzeć', katowaniem siebie dla kilku centymetrów mniej, wmawianiem, że trzeba, że nie ma innej opcji, bo inaczej jesteś odpadkiem. Może moje skojarzenia są błędne, nie kłócę się. Najbardziej mnie chyba drażni to numerowanie i wystawianie na wybieg pod ocenę. Ale tak wieeem, tu też może przecież zadziałać argument o tym, że one chcą, tyle że one już tylko chcą, reszta jest już narzucona.

Czy to jest bardzo chaotyczne, czy baaardzo bardzo chaotyczne? mam trudny czas, musicie wybaczyć - tak, będę się usprawiedliwiała jak mała dziewczynka

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-12-20 o 17:38
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 17:38   #1079
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

A to na pewno. Nie mówię, że moja prawda jest najmojsza, tylko że nie akceptuję takiej formy.
Moja też nie jest. Tak sobie przecież tylko pitu pitu słowa wypuszczamy, jak przystało na puste laski z hejterskiego .
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 17:43   #1080
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Moja też nie jest. Tak sobie przecież tylko pitu pitu słowa wypuszczamy, jak przystało na puste laski z hejterskiego .

Prawda, którą czipsem zagryzę.


Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-07 18:14:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:18.