Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-29, 20:37   #4681
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;53941387]No czekam na opinie.



Tak. Dwa razy w miedzyczasie uzylam K. Aucoina Skin Enhancer i Narsa z gabeczka, bo nie moglam znalezc Nudestixa. Sahara... Mam bardzo cienka skore pod oczami, bardzo podatna na przesusz i zmarszczki. Tylko Nudestix dla mnie istnieje.

Kurcze, strasznie dlugo idzie ta Twoja paka.

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Smash, pytalas o maske Origins i wrazenia. Dzis uzylam jej pierwszy raz. Pouzywam troche i dam Ci znac jak sie sprawuje.[/QUOTE]

No długo, nie wiem czy mam do nich pisac czy pare dni jszcze poczekać. Z HQHair ostatnio tez 3 tyg pełzła

Ołkej, czekam na recenzję
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 20:43   #4682
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A masz Pure Hollywood? Akurat szukam [COLOR="Silver"]
Miałam sprzedałam koleżance. Świetny jasnoróżowy kolor, tylko niestetety nie dla mnie fajnie się trzyma, spokojnie można wypic kawę bez obawy zostawienia jej na filiżance, u mnie tak na półtorej/2 h monologu.

jamestown
ok, kliknięte, zapłacane
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 20:52   #4683
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;53941387]No czekam na opinie.
.[/QUOTE]
Na pewno dam znać.

-----------

Przy okazji - dla fanek bliżej nie określonych kolorów na paznokciach - szarawych, z nutą bagienną i kroplą wrzosu widoczną w sztucznym świetle, polecam Buberry Dusky Mauve.
Za to korektora pod oczy Burberry nie polecam za bardzo. Niby fajny, zwłaszcza mięciutki aplikator, ale średnio kryje, choć nie mam za dużych oczekiwań pod tym względem, no i jest mało trwały. Plusem jest to, że nie wysusza, ale jest na tyle mokry (nie wiem, jak to nazwać), że mimo przypudrowania sypkaczem tusz z dolnych rzęs mi się na nim odbija.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 21:15   #4684
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Jamsik klikne sobie te klinikowe Beauty .
A jaka konturówka by do niej pasowala ?
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 21:24   #4685
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Jamsik klikne sobie te klinikowe Beauty .
A jaka konturówka by do niej pasowala ?
A koniecznie konturowki potrzebujesz? Ja zadnej nie widzialam. Szminka naklada sie latwo, nie trzeba cudowac. Ja czasami dla nieco innego efektu rozcieram ja palcem i wyglada ok (lubie ten specyficzny efekt koncowy).

Kolor jest dosc unikatowy, wiec nawet jak masz cisnienie na konturowke to latwo jej nie znajdziesz. Moze cos Klinik ma, ale nie wiem.

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Kurcze, wlasnie szukam w Google dobrego swatcha Beauty i ciezko znalezc.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 21:25   #4686
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

w zyciu nie mialam tyle szminek co teraz.. to wszystko przez Was Kusicielki
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 21:32   #4687
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Nie, oparłam sie na necie i kliknęłam ochre nude.
ja ostatnio tak przestrzeliłam z odcieniem różu Burberry, że trochę się boję

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Widzę, że temat szminek ciągle na tapecie . Ja przez te rabaty ciągle dumam, co jeszcze wziąć. Na razie opłaciłam i czekam na TF Cherry Lush i z matowej serii Plum Lush, plus Clinique matową Plum. Z Clinique kuszą jeszcze Petal i Crimson. Chciałabym także jedną matową limitkę Chanel RA Velvet, ale online wiadomo, nie kupię. No i chciałabym jakąś Narsową pomadkę.
Aha, klinkniętą mam też MACową Retro Matte Liquid Dance with Me, bo kolor wydaje mi się fajny na obecną porę roku.
Nie wiem, kiedy mi przejdzie mania szminkowa
no bo to dobry temat
też mam sporo pomadek w użyciu/w zapasie, trochę mnie to dręczy, ale wtedy wpadam Was poczytać i robi mi się lżej na sercu
Jak te wszystkie moje zapasy pomadkowe rozkręcę to się nagle okazuje, że wszystkie są do siebie bardzo podobne
Kiedy przed Świętami byłam w Arkadii, to mi babka od Burberry wybrała całkiem inny odcień: 45 - Claret Pink. Myślałam, że padnę jak zobaczyłam trochę się broniłam, ale o dziwo naprawdę nieźle wyglądałam w niej... ale nie odważyłam się kupić, bo bym pewnie w życiu nie użyła z własnej, nieprzymuszonej woli.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 21:55   #4688
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

http://kwejk.pl/obrazek/2533809/tymc...j-europie.html

Szukam ladnych balerin wyprzedazowych, ale wszystko brzydkie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 23:14   #4689
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Widzę, że temat szminek ciągle na tapecie . Ja przez te rabaty ciągle dumam, co jeszcze wziąć. Na razie opłaciłam i czekam na TF Cherry Lush i z matowej serii Plum Lush, plus Clinique matową Plum. Z Clinique kuszą jeszcze Petal i Crimson. Chciałabym także jedną matową limitkę Chanel RA Velvet, ale online wiadomo, nie kupię. No i chciałabym jakąś Narsową pomadkę.
Aha, klinkniętą mam też MACową Retro Matte Liquid Dance with Me, bo kolor wydaje mi się fajny na obecną porę roku.
Nie wiem, kiedy mi przejdzie mania szminkowa
Nie wiem, doprawdy nie wiem czemu zaczęłam przeglądać jej swatche . Przed zakupem uratowało mnie tylko to, że douglas traktuje to jako błyszczyk i rabat nie wchodzi.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 23:20   #4690
Niezastapiona
Raczkowanie
 
Avatar Niezastapiona
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 373
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Dziewczyny czy jak mam już uzbierane 450 pkt z Douglasa i rabat 40 zł to czy musze czekac az mi go wysla pocztą ? Czy on jest zapisany jakos online/wirtalnie na moim koncie i przy zakupach moge powiedziec ze uzbieralam juz te punkty i ze chce wykorzystac rabat ?? NHie chce mi sie czekac na to az mi przyjdzie do domu ten kupon i chce juz zrobic zakupy w perfumerii..
Niezastapiona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 23:24   #4691
asiorrr
Raczkowanie
 
Avatar asiorrr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 365
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Ja postanowiłam spełnić swoje kosmetyczne marzenie podczas promocji w sephorze - zakupiłam meteoryty. Podczas powrotu ze sklepu zauważyłam, że opakowanie nie było zaklejone (konsultantka podawała mi produkt z półki, od razu go zapakowała), a po powrocie do domu zajrzałam do puderniczki... zdziwiło mnie to, że wewnątrz jest bardzo dużo zielonego pyłu. Pytanie do posiadaczek perełek w najnowszej formule, odcień 02 clair: czy to jest normalne? W opakowaniu tych zielonych kulek jest bardzo mało, 4,5 sztuki... Jestem zawiedziona, bo płacąc taką kwotę oczekiwałam produktu w innym stanie. Z góry dziękuję za opinie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151230_000837.jpg (75,7 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20151230_000855.jpg (127,2 KB, 54 załadowań)
asiorrr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 23:31   #4692
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Niezastapiona Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jak mam już uzbierane 450 pkt z Douglasa i rabat 40 zł to czy musze czekac az mi go wysla pocztą ? Czy on jest zapisany jakos online/wirtalnie na moim koncie i przy zakupach moge powiedziec ze uzbieralam juz te punkty i ze chce wykorzystac rabat ?? NHie chce mi sie czekac na to az mi przyjdzie do domu ten kupon i chce juz zrobic zakupy w perfumerii..
nie musisz czekać, kupon jest widoczny w systemie, ja parę tygodni temu robiłam zakupy i nawet nie wiedziałam, że mam już uzbierane punkty i babka sama w kasie się zapytała, czy chcę wykorzystać rabat, który jest na moim koncie
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 00:13   #4693
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Milko prosze czy mozesz zrobic swatche Fresh glow 12 i 20? chodzi mi ktory bardziej zolty?
bede wdzieczna
ja mialam Casmere, on taki konkretny, gesty srednio, ale u mnie troche wybijal roz i troszke oksydowal
Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
A ja mogę prosić o dobranie koloru z rozswietlajacego podkładu pod lancome idole 24 010? :robi oczka kotka ze shreka:
U mnie cashmere rownież sie nie sprawdził, za gesty, matowy efekt, podkreślał wszystkie niedoskonałości buzi
Dziewczyny, niestety nie dotarłam do Arkadii, zabrakło mi czasu, więc nie mogłam Wam pomóc. Przykro mi, może innym razem mi się uda, ale już nie przed Nowym Rokiem.

Kliknęłam w Sephorze online dwa podkłady MJ (Genius Gel i Re(marc)able) i puder w kompakcie MJ. Chyba przegięłam z ilością, najwyżej zwrócę.
Dzisiaj użyłam starawej już nieco próbki podkładu Re(marc)able w kolorze #26 Bisque Medium i muszę przyznać, że bardzo mi się spodobał. Wystarczy go na prawdę niewielka ilość, kryje świetnie, długo się trzyma i ma ładny kolor (dobry do mojej jasnej, ale oliwkowej cery).
Wiem, że Wy macie ten podkład już przetestowany - jak go teraz oceniacie?
Genius Gel kupiłam zamiast Bobbi Brown Skin Foundation, wydaje mi się, że będą podobne.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 00:55   #4694
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
ja używam tylko nudziaków i oprócz Mod wszystkie inne Bobbiki są dla mnie za ciemne, z TF mam Nude Vanilla, Blush Nude i Beau, no i ta MAC Creme d'Nude też jest super;
z MACa używam jeszcze Pretty Please, Pure Zen i Flair for Finery (limitka), a Laury M. bardzo lubię Angelic
Cytuje do zapamietania, jutro bede googlac i pewnie zamawiac

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
bylam dzis w Douglasie i od progu Panie krzyczaly ze dzis -30% w tym na MAC. K
Ale Wam zazdroszcze! Co z tego, ze u mnie Mac jest wszedzie, ale to WSZEDZIE jak zadnych obnizek nie maja
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 01:10   #4695
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Coś mi się zalinkowały cytaty do góry nogami


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;53939673]Przy okazji sie pochwale, ze w mojej nowej zarowej pelerynie wygladam jak James Bond .[/QUOTE]

wstrząśnięta, nie mieszana jestem


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;53932055]W Loccitane kupilam zestaw z Werbena. Uwielbiam ten zapach, przypomina mi cukierki Nimm 2. No, i taki ze mnie koneser i znaffffca zapachow .[/QUOTE]

Lubię też werbenę

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;53932055]
Moja szkarada.

Poka ubrania a nie opisy wstawiasz . To nie Harry Potter, nie uruchomie wyobrazni .

Ciekawa ta Twoja maseczka, ale drogawa nieco jak na moj gust . Raczej nie szybko wyprobuje.[/QUOTE]

Sukienka no, no, no

Moje zakupy wyprzedażowe, dodam, że moim skromnym zdaniem net zabiera im mniej więcej połowę uroku

taki sweter ( o ile to ten, bo ja kupiłam w promocji), w takim i granatowym kolorze, bo bardzo lubię swetry z Benettona

http://pl.benetton.com/shop/pl_en/wo...er-112854.html

Z Mango:

tylko ja je kupiłam za 160 zł:

http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/...=1442526288405

http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/...id=53045640_PL

skromnie z Zary, bo to, co chciałam kupiłam wcześniej, ten sweterek jest krótki, ale kupiłam L i jest po prostu małym sweterkiem , w necie ma płaski kolor, a w realu biały jest perłowy i ładny granat

http://www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%C...8p2916579.html

i z H&M ze zniżką w necie -25%:

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0344284001.html

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0341727003.html


No droga ta maska, ale fajnie nawilża


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
wybacz Iwonko, ale przy tej cenie muszę się wypowiedzieć, no nie strzymam
dramatyczny skład ma ta maska

spróbujcie może tego dla odmiany KLIK
A co tu wybaczać?
Nie ja ją kupiłam tylko moja mama, ja owszem patrzę na skład, ale radykalna nie jestem w żadnym temacie poza tym z moją mama jest taki problem, że kilka lat temu miała jodowanie, które się skończyło książkowymi wszystkimi powikłaniami i moja mama ma od tego czasu ogromne problemy z czymkolwiek na twarzy. Jeden kosmetyk potrafi rano zadziałać, a wieczorem już nie, inny dwa dni, a potem dramat. U mojej mamy jest od razu opuchnięcie twarzy, łzy, obrzęk lub czerwone plamy albo wszystko na raz. Dlatego kupuje czy próbuje różne rzeczy i nie ma znaczenia, że coś jest nawalone chemią czy też naturalne, bo nie wiadomo, co i kiedy zadziała i czy w ogóle. Stąd dzięki mojej mamie, poznaję sporo kosmetyków, na które sama bym nie spojrzała w końcu ktoś je musi zużywać, gdy nie służą
Maska według mojej mamy ok, ale szału u niej nie robi. Po prostu dobrze nawilża jej suchą, pergaminową skórę

Małgosiu zapisałam Twoją maseczkę i z pewnością się nią zainteresuję albo ja albo mama


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Miałam, ale jeszcze nie było okazji
Za każdym razem jak wpadam do Douglasa, a nie zdarza się to aż tak często, to mam za mało czasu, żeby potestować i dobrać odcień .
Jak coś, to pewnie kupię w ciemno, na podstawie słoczy w necie
Olu rozumiem po prostu nieśmiało przypominam
nie kupuj w ciemno ja kupiłam testując w salonie na dłoni, pani mi naopowiadała bajek i mam róż za ciepły, musiałam dokupić chłodniejszy, jaki wcześniej właśnie chciałam.


Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Iwona tego szala nie przeceniają, tylko sezonowe.
O. Niby źle, ale i dobrze
a sezonowe to jakie? bo ja nie znam się te krateczki są sezonowe czy coś innego?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2015-12-30 o 01:14
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 08:57   #4696
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

nie udzielam sie w Waszym wątku ale często podczytuje i korzystam z rad które sobie dajecie, czy mozecie mi pomóc odnosnie kremu pod oczy - szukam czegos nawilżającego dla 39-latki z cieniami pod oczami , fajnie gdyby jakis lifting czy dzialanie przeciwzmarszckowe mial no i nadawał sie pod makijaz. Na noc uzywam kremu Kiehl`s z avocado - bardzo go lubie. Mozecie cos polecic ?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 09:36   #4697
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez asiorrr Pokaż wiadomość
Ja postanowiłam spełnić swoje kosmetyczne marzenie podczas promocji w sephorze - zakupiłam meteoryty. Podczas powrotu ze sklepu zauważyłam, że opakowanie nie było zaklejone (konsultantka podawała mi produkt z półki, od razu go zapakowała), a po powrocie do domu zajrzałam do puderniczki... zdziwiło mnie to, że wewnątrz jest bardzo dużo zielonego pyłu. Pytanie do posiadaczek perełek w najnowszej formule, odcień 02 clair: czy to jest normalne? W opakowaniu tych zielonych kulek jest bardzo mało, 4,5 sztuki... Jestem zawiedziona, bo płacąc taką kwotę oczekiwałam produktu w innym stanie. Z góry dziękuję za opinie
Opakowania nie są dodatkowo zaklejane, po prostu produkt znajduje się w firmowym kartoniku.
Meteoryty są dość delikatne, a przecież wiadomo ze przechodzą transport, drogę do i z magazynu. Dostawy przychodzą w kartonach i raczej nikt się z nimi nie piesci, dochodzi tez wykładanie produktów na sklepie, co daje dodatkową możliwość uszkodzenia. Kuleczki tra jedna o drugą, przemieszczają się w opakowaniu wiec wiadomo ze tak delikatny produkt będzie się kruszyw, stad tez i pył
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 09:49   #4698
asiorrr
Raczkowanie
 
Avatar asiorrr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 365
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Opakowania nie są dodatkowo zaklejane, po prostu produkt znajduje się w firmowym kartoniku.
Meteoryty są dość delikatne, a przecież wiadomo ze przechodzą transport, drogę do i z magazynu. Dostawy przychodzą w kartonach i raczej nikt się z nimi nie piesci, dochodzi tez wykładanie produktów na sklepie, co daje dodatkową możliwość uszkodzenia. Kuleczki tra jedna o drugą, przemieszczają się w opakowaniu wiec wiadomo ze tak delikatny produkt będzie się kruszyw, stad tez i pył
Dziękuję za odpowiedź
Co do zaklejenia - nie chodziło mi o folię, tylko o małą okrągłą naklejkę w miejscu, gdzie otwiera się kartonik. W moim przypadku była ona naruszona (przecięta). Co do pyłu to oczywiście rozumiem, że ciężko aby w opakowaniu były same kulki bez proszku na dnie, ale na moje oko tego pyłu jest tam naprawdę sporo. Dlatego zastanawiałam się, czy jest sens reklamować meteoryty (nie użyłam ich, kiedy zobaczyłam ten pył na dnie zrobiłam zdjęcie i spakowałam je do kartonika). Gdyby naklejka na kartoniku nie była zerwana, pewnie stwierdziłabym, że ok, tak widocznie powinno być...
asiorrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:27   #4699
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez asiorrr Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź
Co do zaklejenia - nie chodziło mi o folię, tylko o małą okrągłą naklejkę w miejscu, gdzie otwiera się kartonik. W moim przypadku była ona naruszona (przecięta). Co do pyłu to oczywiście rozumiem, że ciężko aby w opakowaniu były same kulki bez proszku na dnie, ale na moje oko tego pyłu jest tam naprawdę sporo. Dlatego zastanawiałam się, czy jest sens reklamować meteoryty (nie użyłam ich, kiedy zobaczyłam ten pył na dnie zrobiłam zdjęcie i spakowałam je do kartonika). Gdyby naklejka na kartoniku nie była zerwana, pewnie stwierdziłabym, że ok, tak widocznie powinno być...
W moich nowkach-nierdzewkach meteorytach jest 6 zielonych kulek i duzo pyłu ogolnie.

Jesli Ci nie pasuja, to zareklamuj, Sephora z reguly przyjmuje zwroty. Skoro opakowanie bylo niezaklejone, a Ty ich nie uzylas, to chyba nie trzeba nawet reklamowac, tylko po prostu zwrocic, poprosic o wymiane.

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-30, 10:33   #4700
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
nie udzielam sie w Waszym wątku ale często podczytuje i korzystam z rad które sobie dajecie, czy mozecie mi pomóc odnosnie kremu pod oczy - szukam czegos nawilżającego dla 39-latki z cieniami pod oczami , fajnie gdyby jakis lifting czy dzialanie przeciwzmarszckowe mial no i nadawał sie pod makijaz. Na noc uzywam kremu Kiehl`s z avocado - bardzo go lubie. Mozecie cos polecic ?
Kiehl's tez bardzo lubię, a ostatnio mam szczęście, bo w sumie trafiam na same fajne kremy pod oczy:
  1. Norel z serii multiwitaminowej, no uwielbiam go za nawilżenie. Zmarszczek jako takich nie mam, i jeśli moja skóra pod oczami jest dobrze nawilżona to wygląda super - po Norel tak własnie wygląda.
  2. Medyskin Line Eraser - dorwany w TK Maxx (polecała go też Danusiaes, na innym wątku i chwała jej!) - za pierwszym razem szczypał, ale potem to minęło - cuda jakieś Pięknie znika cienie pod oczami, do tego stopnia, ze Tżet mi go podbiera i u niego właśnie ten efekt widać najmocniej, bo zwykel ma dośc spore te cienie. Poza tym mam wrażenie, że lekko ujędrnia skórę.
  3. Mam też Origins, i lubię go pod makijaż, bo rozświetla.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:38   #4701
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez asiorrr Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź
Co do zaklejenia - nie chodziło mi o folię, tylko o małą okrągłą naklejkę w miejscu, gdzie otwiera się kartonik. W moim przypadku była ona naruszona (przecięta). Co do pyłu to oczywiście rozumiem, że ciężko aby w opakowaniu były same kulki bez proszku na dnie, ale na moje oko tego pyłu jest tam naprawdę sporo. Dlatego zastanawiałam się, czy jest sens reklamować meteoryty (nie użyłam ich, kiedy zobaczyłam ten pył na dnie zrobiłam zdjęcie i spakowałam je do kartonika). Gdyby naklejka na kartoniku nie była zerwana, pewnie stwierdziłabym, że ok, tak widocznie powinno być...
Ah to jestem zdziwiona ze była ta naklejka, bo jak ja kupowałam wiosenna edycje limitowana meteorkow w Douglasie to jej nie było. U mnie w perfumerii tez są nie zaklejone ta naklejka dlatego napisałam ze tego nie ma. Skoro naklejka była przerwana, a tego pyłu jest nadmierna ilość (wiem ze wrzucilas zdjęcie ale nie mam jak zobaczyć) to jasne, ze idź reklamuj, albo po prostu poproś o wymianę, nic na tym nie stracisz, a myślę że możesz zyskać bo raczej nie robią problemów z takimi rzeczami
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie

Edytowane przez florence244
Czas edycji: 2015-12-30 o 10:41
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:43   #4702
ciastecek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 527
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Wiecie może jaki był kod na bransoletki? Wpisałam gold15, ale nic nie dodało, a pamiętam, że jakieś jeszcze mi się udało wpisać. Takie czarne, jakby z brokatem... niestety nie mam notatnika z kodami...
ciastecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:59   #4703
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Kiehl's tez bardzo lubię, a ostatnio mam szczęście, bo w sumie trafiam na same fajne kremy pod oczy:
  1. Norel z serii multiwitaminowej, no uwielbiam go za nawilżenie. Zmarszczek jako takich nie mam, i jeśli moja skóra pod oczami jest dobrze nawilżona to wygląda super - po Norel tak własnie wygląda.
  2. Medyskin Line Eraser - dorwany w TK Maxx (polecała go też Danusiaes, na innym wątku i chwała jej!) - za pierwszym razem szczypał, ale potem to minęło - cuda jakieś Pięknie znika cienie pod oczami, do tego stopnia, ze Tżet mi go podbiera i u niego właśnie ten efekt widać najmocniej, bo zwykel ma dośc spore te cienie. Poza tym mam wrażenie, że lekko ujędrnia skórę.
  3. Mam też Origins, i lubię go pod makijaż, bo rozświetla.
Czy krem z Norel to ten:
https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...eRef=Goxrc244x
Chetnie wypróbuję bo bardzo polubiłam ich kosmetyki
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 11:00   #4704
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
Czy krem z Norel to ten:
https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...eRef=Goxrc244x
Chetnie wypróbuję bo bardzo polubiłam ich kosmetyki
tak
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 11:01   #4705
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
tak
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 11:13   #4706
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Hej, czy obecną zniżka w sephora dotyczy też beauty blendera?
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 11:19   #4707
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Hej, czy obecną zniżka w sephora dotyczy też beauty blendera?
tak,do mnie właśnie przyszedł.
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 11:42   #4708
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

widzialyscie grę makaronikowa na Truskawie?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 13:00   #4709
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
tak,do mnie właśnie przyszedł.
Super, dziękuję za odpowiedź
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 13:07   #4710
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Dziewczyny, ratujcie. Mam turbo Saharę na twarzy, potrzebne na już serum/ maska mega nawilzajaca i komfortowa.
Nie może zatykac, bo mam jakis turbo wysyp na twarzy :/
Pomocy!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-03 23:17:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.