Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-05-24, 20:58   #2401
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Agnieszka chyba wzięła sobie do serca wszystkie urodowe rady. Tu nowa fryzura , zaraz brwi. Pewnie ciuchy też były.

Najlepszą figurę na Dorota. Ogólnie chyba jest najatrakcyjniejsza. Patrycja jest dla mnie ładna, ale traci przy tych swoich minach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak, mi też wizualnie najbardziej podoba się Dorota.

Agnieszka mi się nie podoba z wyglądu - tutaj nie chcę jej obrażać w żaden sposób, bo nie chodzi o jej wygląd, a raczej wizerunek. No i brakuje jej...No nie wiem, pewności siebie po prostu? Już nie będę pisać, że zywiolowosci.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-24, 21:16   #2402
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Dorotka ładna, drobna, delikatna - czyli typ podobający się w Polsce, ale dla mnie na nie przez ten brak energii, ikry i permanentny vibe ofiary porwania. Najbardziej to mi się podoba figura tej nowej psycholog. Fajna babeczka.

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
(...)
Agnieszka mi się nie podoba z wyglądu - tutaj nie chcę jej obrażać w żaden sposób, bo nie chodzi o jej wygląd, a raczej wizerunek. No i brakuje jej...No nie wiem, pewności siebie po prostu? Już nie będę pisać, że zywiolowosci.
Ale na nowych fotkach na insta zyskuje. Chodzi mi o luz, odprężenie, nie o szczegóły w stylu brwi, czy coś (bo rzekomo ma zrobione, jakoś tak pod tym kątem nie analizowałam, tylko zerknęłam na jej profil).

Patrycja, gdyby nie ta ciągła bitch face, z inną fryzurą byłaby naprawdę miła dla oka, bo proporcje ma oki.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-25, 04:52   #2403
Wszedobylska_Snupa
Jadowita Żmija
 
Avatar Wszedobylska_Snupa
 
Zarejestrowany: 2021-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 459
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Dorotka moze i faktycznie jest najladniejsza. Jednak w tych kapciach i swetrach nie wyglada kobieco. Nie wspominajac juz o jej energii. Przewalala sie z kata w kat i tak jak ellen wspomniala ma vibe ofiary porwania czy tam cierpietnicy.

Aga ma.piekna buzie, natomiast jej outfity a szczegolnie ta czarna spodnica z koszula byly po prostu do bani. Metamrofoza ok oby tylko nie szla w strone niektorych instagramowych lasek czyli usta jak pontony etc..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 04:52 ---------- Poprzedni post napisano o 04:49 ----------

Patrycja ma.piekne wlosy. Charakter odpychajacy. Fochy z piaskownicy i ciagle ryczenie. Kto by normalny to wytrzymal.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
,, Rasowy?
– Poczwórnie.
– To znaczy, że jak?
– Znaczy nogi jamnika, morda buldoga, uszy wyżła, ogon owczarka – a razem, uważasz pan, mój pies''
Wszedobylska_Snupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-25, 05:16   #2404
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja się nie zachwycam figurą Doroty, bo jak dla mnie jest po prostu bardzo szczupła i tyle, ale wiem, że w Polsce nadal panuje raczej kult takiego ciała. Zgrabna to dla mnie jest Aneta. W tej edycji najbardziej podobała mi się Patrycja, proporcje też ma fajne, ale charakter - no cóż, odebrał jej w moich oczach cała urodę.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-25, 07:17   #2405
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Figura Doroty nie jest jakaś zachwycająca, jest po prostu przeciętna, ale najlepsza z tych trzech. Zgadzam się, że brak energii, pewności siebie i te swetry pozbawiają ją atrakcyjności.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-25, 09:27   #2406
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja oceniam tylko pod kontem figury i z 3 uczestniczek tej edycji najlepszą według mnie ma Dorota. Patrycja ma ładne, grube włosy zgadzam się. Agnieszka ma przyjemną aparycję ogólnie i jest najbardziej przystępna z całej trójki, łatwo nawiązuje kontakt. Tak, Dorota przez większość nagrywek była taka skulona, zgarbiona, chodziła obwieszona tymi swetrami dużymi - miała trochę vibe ofiary niestety.
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-25, 10:09   #2407
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ja się nie zachwycam figurą Doroty, bo jak dla mnie jest po prostu bardzo szczupła i tyle, ale wiem, że w Polsce nadal panuje raczej kult takiego ciała. Zgrabna to dla mnie jest Aneta. W tej edycji najbardziej podobała mi się Patrycja, proporcje też ma fajne, ale charakter - no cóż, odebrał jej w moich oczach cała urodę.
Serio nadal panuje kult takiego ciała?

Cytat:
Napisane przez Lyse Pokaż wiadomość
Ja oceniam tylko pod kontem figury i z 3 uczestniczek tej edycji najlepszą według mnie ma Dorota.
(...)
Tak, Dorota przez większość nagrywek była taka skulona, zgarbiona, chodziła obwieszona tymi swetrami dużymi - miała trochę vibe ofiary niestety.

No prawda. Dziwny styl jak na młodą kobietę...Te swetrzyska, opatulanie się chustami - w sumie to chyba zazwyczaj nosiła takie dosc obszerne rzeczy, a jak już miała jakąś bardziej obcisła bluzkę, to narzucala na nią chustę, z tego co pamiętam. Zaraz jakiś psycholog rzucilby, że ona dosłownie "chowa się" w tych ciuchach i ma skulona postawę, jakby się przed czymś naprawdę broniła. I pewnie miała(a)by racje. Tylko przed czym broniła?

Przy zbliżeniu w kamerze widać u Doroty opadajace kąciki oczu oraz ust. Żadne czepialstwo z mojej strony, na swój sposób mnie to zaskoczyło. Czasem jej twarz wyglądała po prostu jak te zegary z obrazu Salvadora Dali pt. "Trwałość pamięci", inaczej "Miękkie/cieknace zegary".

Żeby 29 - letnia kobieta prowadziła taki tryb życia jak ona...Widać, że taki domowy typ z niej, właśnie najbezpieczniej czujacy się i kochający domowe pielesze , odpoczynek po pracy z herbatą z miodem i z cytryną, na bujanym fotelu, trzymając na kolanach psa lub kota
Oczywiście jest to na swój sposób uroczy obrazek, ale i taki tryb życia/sposób spędzania czasu dziwi u tak młodej jeszcze kobiety.

Z drugiej strony to doceniam subtelne poczucie humoru, jakim wykazała się produkcja w przedstawieniu akurat tej pary - i razem, i z osobna



Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-05-25, 10:12   #2408
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

To mnie najbardziej z twarzy podoba się Aga, z mocniejszym podkreśleniem brwi i inną fryzurą to już w ogóle miodzio (utożsamiam się, też mam problemy z objętością włosów). Dorota podoba mi się najmniej. Patrycja ma ciekawą urodę i fajne włosy, u mnie na drugim miejscu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-25, 10:23   #2409
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Serio nadal panuje kult takiego ciała?




No prawda. Dziwny styl jak na młodą kobietę...Te swetrzyska, opatulanie się chustami - w sumie to chyba zazwyczaj nosiła takie dosc obszerne rzeczy, a jak już miała jakąś bardziej obcisła bluzkę, to narzucala na nią chustę, z tego co pamiętam. Zaraz jakiś psycholog rzucilby, że ona dosłownie "chowa się" w tych ciuchach i ma skulona postawę, jakby się przed czymś naprawdę broniła. I pewnie miała(a)by racje. Tylko przed czym broniła?

Przy zbliżeniu w kamerze widać u Doroty opadajace kąciki oczu oraz ust. Żadne czepialstwo z mojej strony, na swój sposób mnie to zaskoczyło. Czasem jej twarz wyglądała po prostu jak te zegary z obrazu Salvadora Dali pt. "Trwałość pamięci", inaczej "Miękkie/cieknace zegary".

Żeby 29 - letnia kobieta prowadziła taki tryb życia jak ona...Widać, że taki domowy typ z niej, właśnie najbezpieczniej czujacy się i kochający domowe pielesze , odpoczynek po pracy z herbatą z miodem i z cytryną, na bujanym fotelu, trzymając na kolanach psa lub kota
Oczywiście jest to na swój sposób uroczy obrazek, ale i taki tryb życia/sposób spędzania czasu dziwi u tak młodej jeszcze kobiety.

Z drugiej strony to doceniam subtelne poczucie humoru, jakim wykazała się produkcja w przedstawieniu akurat tej pary - i razem, i z osobna



Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Dla mnie Dorota to właśnie taki typ Ani z zielonego wzgórza. Zadumana, romantyczna. Nie dziwi mnie to, że taka może być młoda kobieta. Każdy jest inny. Może już się wyszalała, a może nie nie miala nigdy takiej potrzeby. Tacy ludzie też się zdarzają. Sama uwielbiam zaszyć się z książką na kanapie, to mój ulubiony sposób oprócz spacerów, na spędza je wolnego czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-25, 10:42   #2410
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
To mnie najbardziej z twarzy podoba się Aga, z mocniejszym podkreśleniem brwi i inną fryzurą to już w ogóle miodzio (utożsamiam się, też mam problemy z objętością włosów). Dorota podoba mi się najmniej. Patrycja ma ciekawą urodę i fajne włosy, u mnie na drugim miejscu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Aga w takiej wersji jak w programie jakoś mi się nie podoba.
Ma tak jasna tonacje, koloryt cery i włosów, że styl, który wybiera, preferuje na co dzień totalnie "ją zjada".

O, ona jest właśnie idealnym przypadkiem do analizy kolorystycznej i zmiany wizerunku. Na ślubie wyglądała bardzo ładnie, ale nie ma w tym zaskoczenia - dziewczęcy i delikatny wizerunek w makijazu i modzie ślubnej podkreślal atuty jej wyglądu.

Zabawne, że wybiera taki zachowawczy wizerunek "pani z banku", który w ogóle nie współgra z jej typem urody...Domyślam się, że dress code, itd. i pewnie chce wyglądać profesjonalnie i poważnie, adekwatnie do swojego stanowiska, ale poza sferą zawodową, to jest chyba dokładnie odwrotnie - wątpię, aby ten wizerunek jej służył...Raczej odbiera jej atrakcyjność.

Te niedobrane, nudne kolory ciuchów...Agnieszce fatalnie w czerni, granat już lepiej, ale też taki bezpieczny i grzeczny - lubię ten kolor, ale już faktycznie kojarzy mi się z dziewczynką z akademii (to tak ogólnie, nie tylko w odniesieniu do Agi). Nie mówiąc już o tych okropnych, ciężkich okularach, które przyslaniaja jej chyba pół twarzy i czarne oprawki przy mało wyrazistym kolorze oczu to mało fortunny wybór...Aga po prostu te okulary "zjadają" i jakkolwiek śmiesznie to brzmi, to ja naprawdę tak myślę - ona w nich po prostu ginie. Nie wiem dlaczego uparcie trwa przy takim wizerunku i dziwi mnie, że nikt jej nie doradził zmiany.


Co do Patrycji, to no cóż...Bardzo ładnie wyglądała na ślubie, a potem było już tylko gorzej, ale tutaj ona pogorszyła większość swoim zachowaniem i tyle.
Dla mnie Patka niestety skończyła z obrazem "pani z mięsnego" i tyle. Pewnie jest sympatyczna i raczej fajna, ale jej styl bycia mnie trochę razi. Dla mnie to trochę taka Khloe Kardashian, biorąc pod uwagę styl bycia i akceptowanie siły "siostrzenstwa"
Nie lubilam tej jej długiej, czarnej kurtki

Ale Patrycji pewności siebie można pozazdrościć - mogłaby nią spokojnie rozdzielić na pozostałe bohaterki tej edycji i jeszcze sporo by jej zostało



Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-25, 10:52   #2411
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Dla mnie Dorota to właśnie taki typ Ani z zielonego wzgórza. Zadumana, romantyczna. Nie dziwi mnie to, że taka może być młoda kobieta. Każdy jest inny. Może już się wyszalała, a może nie nie miala nigdy takiej potrzeby. Tacy ludzie też się zdarzają. Sama uwielbiam zaszyć się z książką na kanapie, to mój ulubiony sposób oprócz spacerów, na spędza je wolnego czasu.
Proszę mi tu Anne Shirley nie obrażać. Ania lubiła bujać w obłokach, ale potrafiła też być bardzo konkretna i praktyczna. Przede wszystkim to była żywiołowa, pełna werwy, życia. Dorota to jest jakiś cień co najwyżej. Osoby romantyczne i lubiące zanurzać się w świat książek i własnej wyobraźni to nie muszą być lebiody bez życia.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-05-25 o 10:54
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-25, 11:05   #2412
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Proszę mi tu Anne Shirley nie obrażać. Ania lubiła bujać w obłokach, ale potrafiła też być bardzo konkretna i praktyczna. Przede wszystkim to była żywiołowa, pełna werwy, życia. Dorota to jest jakiś cień co najwyżej. Osoby romantyczne i lubiące zanurzać się w świat książek i własnej wyobraźni to nie muszą być lebiody bez życia.
Trochę ostre słowa jak na te wycinki z jej życia, które nam zaserwowali. Ja bym się nie posuwała w tak daleko idące wnioski, jeszcze na podstawie montażu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-25, 11:18   #2413
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Trochę ostre słowa jak na te wycinki z jej życia, które nam zaserwowali. Ja bym się nie posuwała w tak daleko idące wnioski, jeszcze na podstawie montażu
Wiadomo, że oceniam na podstawie tego, co nam pokazano i jak się zachowywała przy Piotrze. Może on z niej tak tą energię wypompowywał. Kto wie. Natomiast żadna z niej Ania z Zielonego Wzgórza. Jak już, to Valancy Jane Stirling z "Błękitnego Zamku" zanim się nie przebudziła i zbuntowała.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-05-25 o 11:19
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-25, 11:25   #2414
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Wiadomo, że oceniam na podstawie tego, co nam pokazano i jak się zachowywała przy Piotrze. Może on z niej tak tą energię wypompowywał. Kto wie. Natomiast żadna z niej Ania z Zielonego Wzgórza. Jak już, to Valancy Jane Stirling z "Błękitnego Zamku" zanim się nie przebudziła i zbuntowała.
Nie zdziwiłabym się co do tej energii...
Dla mnie Piotr to bohater "Wywiadu z wampirem"

Dorota też tam pasuje jako jedna z kobiecych postaci

Widzę ją też w klipie typu "Where the wild roses grow" Nicka Cave'a i Kylie Minouge.

Albo jako bohaterkę sesji z wiankiem na głowie, w białej sukience, pozujacej w pozycji leżącej w jakimś potoku. Taka "Switezianka"

W "Balladynie" chyba też by się sprawdziła

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-25, 11:37   #2415
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Trochę ostre słowa jak na te wycinki z jej życia, które nam zaserwowali. Ja bym się nie posuwała w tak daleko idące wnioski, jeszcze na podstawie montażu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja tez nie .Poza tym przy takim Piotrze to chyba niejedna z nas straciłaby cała swoją energię i chęć do życia wiec nie dziwie się Dorocie ze tylko się snuła w kapciach po domu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-25, 11:37   #2416
Marmru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Patrycja ma taki vibe trochę dresiary, co nie czyni jej oczywiście gorszą, ale inną i tyle. Wypadła słabo, chociaż ja ją trochę rozumiem. Mój były też co 3 minuty dopytywał, czy chce: kawy/herbaty/jeść - męczące jak cholera, ale dało się przyzwyczaić. Wczoraj pojawił się wywiad z Adamem, że rozstali się bo on np. chrapał. No tutaj ją totalnie rozumiem. Nie obudzi mnie budzik, przejeżdżająca karetka na sygnale, kosiarka pod oknem, ale wystarczy, że osoba śpiąca obok mnie chrapnie i jest już po moim śnie. Welcome to mizofonia Także z mlaskająco-sepleniącym Piotrem też bym nie dała rady.

Agnieszka za to za bardzo chciała, trochę wg zasady: chciałam dobrze, ale wyszło jak zawsze. Ja też taka byłam, że w byłym wieloletnim związku zaczęliśmy się zachowywać jak ludzie po 40 latach razem, ale coś mi kliknęło i zmieniłam zachowanie styranej życiem "żony" i przestałam nadskakiwać i nagle mój partner zaczął o mnie zabiegać. Może ten program będzie nauką dla Agnieszki.

Edytowane przez Marmru
Czas edycji: 2022-05-25 o 11:40
Marmru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-25, 11:50   #2417
VivelaPologne
Raczkowanie
 
Avatar VivelaPologne
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Galaxy
Wiadomości: 257
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Serio nadal panuje kult takiego ciała?




No prawda. Dziwny styl jak na młodą kobietę...Te swetrzyska, opatulanie się chustami - w sumie to chyba zazwyczaj nosiła takie dosc obszerne rzeczy, a jak już miała jakąś bardziej obcisła bluzkę, to narzucala na nią chustę, z tego co pamiętam. Zaraz jakiś psycholog rzucilby, że ona dosłownie "chowa się" w tych ciuchach i ma skulona postawę, jakby się przed czymś naprawdę broniła. I pewnie miała(a)by racje. Tylko przed czym broniła?

Przy zbliżeniu w kamerze widać u Doroty opadajace kąciki oczu oraz ust. Żadne czepialstwo z mojej strony, na swój sposób mnie to zaskoczyło. Czasem jej twarz wyglądała po prostu jak te zegary z obrazu Salvadora Dali pt. "Trwałość pamięci", inaczej "Miękkie/cieknace zegary".

Żeby 29 - letnia kobieta prowadziła taki tryb życia jak ona...Widać, że taki domowy typ z niej, właśnie najbezpieczniej czujacy się i kochający domowe pielesze , odpoczynek po pracy z herbatą z miodem i z cytryną, na bujanym fotelu, trzymając na kolanach psa lub kota
Oczywiście jest to na swój sposób uroczy obrazek, ale i taki tryb życia/sposób spędzania czasu dziwi u tak młodej jeszcze kobiety.

Z drugiej strony to doceniam subtelne poczucie humoru, jakim wykazała się produkcja w przedstawieniu akurat tej pary - i razem, i z osobna



Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Jestem 8 lat młodsza od Doroty i mamy podobny styl życia. Nigdy nie lubiłam imprez, nie jestem też przesadnie towarzyska i zdecydowanie bardziej wolę zaszyć się z książką/ciekawym artykułem i kubkiem herbaty niż gdzieś wychodzić. Raz na jakiś czas spotkanie z dobrymi koleżankami jest super, ale nie cały czas.

Dorota jest wrażliwą kobietą, ale niepozbawioną własnego zdania. Mnie się wydaje, że Piotr ją stłamsił. W dniu ślubu wydawała się bardziej energiczna.
VivelaPologne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-25, 12:17   #2418
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez VivelaPologne Pokaż wiadomość



Dorota jest wrażliwą kobietą, ale niepozbawioną własnego zdania. Mnie się wydaje, że Piotr ją stłamsił. W dniu ślubu wydawała się bardziej energiczna.
Zgadzam się. Mimo wszystko jakoś starała się mieć własne zdanie. Nie zawsze, ale jednak x takich sytuacji było.

Co do Piotra to wiadomo...Niejedna by z nim nie wyrobila, sam fakt że nie znalazł partnerki do tej pory o czymś świadczy, a tu złośliwie dali go jeszcze takiej Dorocie - gdzie wątpię, że ona z takim temperamentem sama by się sklaniala ku takim mężczyznom i to jej święte prawo.



Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-25, 16:12   #2419
Sisi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 152
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Aga w takiej wersji jak w programie jakoś mi się nie podoba.
Ma tak jasna tonacje, koloryt cery i włosów, że styl, który wybiera, preferuje na co dzień totalnie "ją zjada".

O, ona jest właśnie idealnym przypadkiem do analizy kolorystycznej i zmiany wizerunku. Na ślubie wyglądała bardzo ładnie, ale nie ma w tym zaskoczenia - dziewczęcy i delikatny wizerunek w makijazu i modzie ślubnej podkreślal atuty jej wyglądu.

Zabawne, że wybiera taki zachowawczy wizerunek "pani z banku", który w ogóle nie współgra z jej typem urody...Domyślam się, że dress code, itd. i pewnie chce wyglądać profesjonalnie i poważnie, adekwatnie do swojego stanowiska, ale poza sferą zawodową, to jest chyba dokładnie odwrotnie - wątpię, aby ten wizerunek jej służył...Raczej odbiera jej atrakcyjność.

Te niedobrane, nudne kolory ciuchów...Agnieszce fatalnie w czerni, granat już lepiej, ale też taki bezpieczny i grzeczny - lubię ten kolor, ale już faktycznie kojarzy mi się z dziewczynką z akademii (to tak ogólnie, nie tylko w odniesieniu do Agi). Nie mówiąc już o tych okropnych, ciężkich okularach, które przyslaniaja jej chyba pół twarzy i czarne oprawki przy mało wyrazistym kolorze oczu to mało fortunny wybór...Aga po prostu te okulary "zjadają" i jakkolwiek śmiesznie to brzmi, to ja naprawdę tak myślę - ona w nich po prostu ginie. Nie wiem dlaczego uparcie trwa przy takim wizerunku i dziwi mnie, że nikt jej nie doradził zmiany.


Co do Patrycji, to no cóż...Bardzo ładnie wyglądała na ślubie, a potem było już tylko gorzej, ale tutaj ona pogorszyła większość swoim zachowaniem i tyle.
Dla mnie Patka niestety skończyła z obrazem "pani z mięsnego" i tyle. Pewnie jest sympatyczna i raczej fajna, ale jej styl bycia mnie trochę razi. Dla mnie to trochę taka Khloe Kardashian, biorąc pod uwagę styl bycia i akceptowanie siły "siostrzenstwa"
Nie lubilam tej jej długiej, czarnej kurtki

Ale Patrycji pewności siebie można pozazdrościć - mogłaby nią spokojnie rozdzielić na pozostałe bohaterki tej edycji i jeszcze sporo by jej zostało



Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Nie nazwałabym tego pewnością siebie, ale raczej takim wywyższaniem, ale takim sztucznym, żeby wszyscy wiedzieli jaka ja jestem mocna i silna, a w środku tak naprawdę krucha, bezbronna, skrzywdzona istota.....

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Proszę mi tu Anne Shirley nie obrażać. Ania lubiła bujać w obłokach, ale potrafiła też być bardzo konkretna i praktyczna. Przede wszystkim to była żywiołowa, pełna werwy, życia. Dorota to jest jakiś cień co najwyżej. Osoby romantyczne i lubiące zanurzać się w świat książek i własnej wyobraźni to nie muszą być lebiody bez życia.
Co do Ani Shirley - 100% zgody
Pamiętacie jaka Dorota była uchahana na ślubie? I ten kontrast - Dorota na ślubie i Dorota po ślubie....
Sisi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-25, 16:24   #2420
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Marmru Pokaż wiadomość
Patrycja ma taki vibe trochę dresiary, co nie czyni jej oczywiście gorszą, ale inną i tyle.
(...)
Oj tak, ja bym z Patrycją nie chciała mieć nigdy spiny. Chyba bym z domu nie wychodziła mając z nią na pieńku na dzielni. Nie umiem się bić, a mam wrażenie, że ona to taki typ herszta babskiej bandy, co jakby wzięła kogoś w obroty, to by mógł na urazówce wylądować.

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Sisi188 Pokaż wiadomość
(...)
Co do Ani Shirley - 100% zgody
Pamiętacie jaka Dorota była uchahana na ślubie? I ten kontrast - Dorota na ślubie i Dorota po ślubie....
Dlatego możliwe, że rzeczywiście Piotr na nią działał odpychająco (stąd te swetry jak śpiwory, czy wręcz zbroje - oby się w nich ukryć) i wysysająco, jeżeli chodzi o chęci do życia.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-25, 16:27   #2421
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Sisi188 Pokaż wiadomość


Co do Ani Shirley - 100% zgody

Pamiętacie jaka Dorota była uchahana na ślubie? I ten kontrast - Dorota na ślubie i Dorota po ślubie....
No a mało to takich przypadków było?

Różowe okulary tutaj znikały szybko po pobudkach z wesela.

Przypomnij sobie wzrok i miny Laury, wyrażające pogardę w stosunku do Maćka )) Chyba trudno ją było pod tym względem przebić.


Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-26, 20:49   #2422
Sisi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 152
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
No a mało to takich przypadków było?

Różowe okulary tutaj znikały szybko po pobudkach z wesela.

Przypomnij sobie wzrok i miny Laury, wyrażające pogardę w stosunku do Maćka )) Chyba trudno ją było pod tym względem przebić.


Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Aż za szybko.... dawno takiego szybkiego nie było...


To prawda, ten wzrok i mina wyraziło więcej niż Raffaello
Sisi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-14, 10:36   #2423
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Halo halo, ktoś oglądał trzeci odcinek?
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-14, 15:03   #2424
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja oglądałam, pary przewidywalne. Zastanawia brak ekspertów, to już ich w ogóle nie będzie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-14, 15:59   #2425
Joasia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 186
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Poza pierwszym odcinkiem eksperci pojawiali się zawsze dopiero od podróży poślubnych. Cierpliwości.

Marta i Patryk, oraz Justyna z Przemkiem na ślubach maja bardzo podobny wibe, po pierwszym wrażeniu to może się udac.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasia1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-14, 16:28   #2426
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Joasia1122 Pokaż wiadomość
Poza pierwszym odcinkiem eksperci pojawiali się zawsze dopiero od podróży poślubnych. Cierpliwości.

Marta i Patryk, oraz Justyna z Przemkiem na ślubach maja bardzo podobny wibe, po pierwszym wrażeniu to może się udac.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też tak póki co sądzę ale zawsze do końca wesel wszyscy są zadowoleni a od podróży poślubnych zaczynają się schody.

Jedynie co to wydaje mi się, że Marta32 była zażenowana i trochę zmieszana zachowaniem Maćka podczas przysięgi. No słabo to wyszło, trochę jak Iga z Karolem. Wydaje mi się, że nie było między nimi jakiegoś wow. Nawet sam Maciek powiedział, że nic sobie o niej nie pomyślał jak ją zobaczył. Entuzjazmu chyba nie było z obydwu stron.
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-14, 16:49   #2427
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Lyse Pokaż wiadomość
Też tak póki co sądzę ale zawsze do końca wesel wszyscy są zadowoleni a od podróży poślubnych zaczynają się schody.



Jedynie co to wydaje mi się, że Marta32 była zażenowana i trochę zmieszana zachowaniem Maćka podczas przysięgi. No słabo to wyszło, trochę jak Iga z Karolem. Wydaje mi się, że nie było między nimi jakiegoś wow. Nawet sam Maciek powiedział, że nic sobie o niej nie pomyślał jak ją zobaczył. Entuzjazmu chyba nie było z obydwu stron.
Jeju, ja czytam właśnie na wiadomym portalu, ze on w czasie przysiegi zachowywał się jak "Mietek Podnietek", a na weselu niewiele

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-14, 17:02   #2428
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Jeju, ja czytam właśnie na wiadomym portalu, ze on w czasie przysiegi zachowywał się jak "Mietek Podnietek", a na weselu niewiele

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Haha no trochę tak znaczy ja się domyślam, że to była jego reakcja na mega stresową sytuacje
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-14, 20:22   #2429
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

O losie, co za krindżowy odcinek. Cały sezon taki będzie.
Najgorszy ten discopolowiec, te jego miny w urzędzie i ogólne pajacowanie... On by nie pasował do żadnej dojrzałej kobiety, nie wiem jaka babeczka mogłaby takie zachowanie uznać za spoko. W zapowiedzi 4 odcinka odstawia już totalną żenadę jakimiś śpiewami, a Marta32: podoba mi się, że jest taki wyluzowany. O losie.

Czy pani burmistrz nauczy się wreszcie odmieniać nazwiska? Czy bierzesz sobie za męża Marcina Nowak? I nikt, nikt jej do tej pory nie powiedział, że w języku polskim deklinacja nazwisk męskich jest obligatoryjna?
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-15, 11:01   #2430
juhaska
Zadomowienie
 
Avatar juhaska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: seven heaven
Wiadomości: 1 943
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
O losie, co za krindżowy odcinek. Cały sezon taki będzie.
Najgorszy ten discopolowiec, te jego miny w urzędzie i ogólne pajacowanie... On by nie pasował do żadnej dojrzałej kobiety, nie wiem jaka babeczka mogłaby takie zachowanie uznać za spoko. W zapowiedzi 4 odcinka odstawia już totalną żenadę jakimiś śpiewami, a Marta32: podoba mi się, że jest taki wyluzowany. O losie.

Czy pani burmistrz nauczy się wreszcie odmieniać nazwiska? Czy bierzesz sobie za męża Marcina Nowak? I nikt, nikt jej do tej pory nie powiedział, że w języku polskim deklinacja nazwisk męskich jest obligatoryjna?
Oj te miny momentami były przerażające, już myślałam że on za chwilę zemdleje tak mu oczy uciekały. Zobaczymy co będzie dalej choć obecnie jego "wyluzowanie" jest dla mnie ponad miarę.

Ogólnie spodziewałam się takiego doboru par. Od 4 odcinka będzie najciekawiej.
W sumie dobrze, że odpuścili wieczory panieńskie/kawalerskie i zaproszenia gości, często było żenująco i sztucznie.
__________________
Whatever, whatever happens, don't let go of my hand
juhaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.