Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62. - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-08-29, 14:06   #1861
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
myślę że one wkurzają bo jak człowiek stara się być w porządku to czuje się jakby naprawdę kogoś blokował a nie myśli o tym że de facto zapłacił za możliwość ''dzierżawy'' takiego paczkomatu (skrytki) przez 48 godzin i tak obiektywnie to takie smsy są właściwie w złym tonie. Naprawdę na ciebie działa jak cię ktoś popędza?

Tak jakby ci kelner przyniósł deser lodowy dla ciebie i towarzyszy a potem wymownie spojrzał na zegarek że najlepiej żebyś wyszedł za 20 minut. A jest to z dupy bo nie ma takich reguł w knajpach żeby ktoś ci mówił ile czasu masz na obiad. Bo jakby byly takie reguły to dziękuję wolę zjeść w domu.
I to samo jak tak się zacznie wkurzanie popędzaniem to sobie wybiorę pocztę przynajmniej wiem że pracuje np. do 18 czy 21 i nikt chamskich smsów nie wysyła. [Oczywiście że nie wybiorę ]

To tak przekornie bo wiem przecież że to nie jest zła wola tylko zwyczajnie mają więcej zamówień niż paczkomatów i nim postawią kolejne i kolejne muszą sobie jakoś radzić.


Także tak powinni dopisywać o tych kodach, brzmiałoby to lepiej.
Tak to trochę wygląda + ja naprawdę staram się odbierać paczki jak najprędzej, ale ton tego smsa jest bardzo, powiedziałabym, mało marketingowy. Widzę dużą różnicę między "przypominamy, że czeka na ciebie paczka", a "zwolnij miejsce, bo blokujesz innych". Ja bym tak do klienta nie napisała. W ogóle wydawało mi się, że żaden dział promocji by takiej komunikacji nie zatwierdził.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 14:16   #1862
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Nie, nie działa, bo wiem, że to tylko sms, i że taki jest ten biznes I że ten sms nie ma żadnych konsekwencji. Nie widzę powodu, żeby się czymś takim przejmować. Nikt nade mną nie stoi literalnie i nie popędza, to jednak coś innego, więc porównanie do kelnera nie do końca trafne
.
Chodzi o wywieranie presji.
Chyba wszyscy wiedzą że najsensowniej byłoby odebrać możliwie najszybciej i nie blokować skrytki. Takie powiadomienia potrafię otrzymać dosłownie 'chwilę' po info że jest paczka. Takie coś kojarzy się z nachalnością. Mnie też to wali ale grzeczne to nie jest. Szczególnie że kiedys in post dawał na odbiór 72h, teraz 48. Poczta jest jaka jest (nie tak szybka i te godziny bywają bez sensu) ale paczka leży 7 dni. Więc tu konkurencyjni nie są.

Cytat:
Nikt nade mną nie stoi literalnie i nie popędza, to jednak coś innego, więc porównanie do kelnera nie do końca trafne.
No niezupełnie. Czas odbioru skrocili. Jak są przeładowani kierują do innych paczkomatów. Nie mówię że to źle tylko jakoś tak zmieniło się to na gorsze.

Potem Golteria pisze peany o płatnościach kartą. Fajnie ale płatność gotówką to prywatność, dlaczego jakieś systemy mają wiedzieć że kupujesz podpaski albo maść na grzyba. Nie ma powodu by gotówka miała zniknąć. Poza właśnie ''lepszym lepiejem'' którego zachwala Golte.

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Widzę dużą różnicę między "przypominamy, że czeka na ciebie paczka", a "zwolnij miejsce, bo blokujesz innych". Ja bym tak do klienta nie napisała. W ogóle wydawało mi się, że żaden dział promocji by takiej komunikacji nie zatwierdził.
Myślę że w lepszym tonie by było coś w rodzaju ''Cześć. Nikt z nas nie lubi czekać na swoje zamówienie. Będzie nam bardzo miło jeśli uda ci się odebrać twoją paczkę jak najszybciej i zrobić miejsce na następną".
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 14:23   #1863
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
.
Chodzi o wywieranie presji.
Chyba wszyscy wiedzą że najsensowniej byłoby odebrać możliwie najszybciej i nie blokować skrytki. Takie powiadomienia potrafię otrzymać dosłownie 'chwilę' po info że jest paczka. Takie coś kojarzy się z nachalnością. Mnie też to wali ale grzeczne to nie jest. Szczególnie że kiedys in post dawał na odbiór 72h, teraz 48. Poczta jest jaka jest (nie tak szybka i te godziny bywają bez sensu) ale paczka leży 7 dni. Więc tu konkurencyjni nie są.

No niezupełnie. Czas odbioru skrocili. Jak są przeładowani kierują do innych paczkomatów. Nie mówię że to źle tylko jakoś tak zmieniło się to na gorsze.

Potem Golteria pisze peany o płatnościach kartą. Fajnie ale płatność gotówką to prywatność, dlaczego jakieś systemy mają wiedzieć że kupujesz podpaski albo maść na grzyba. Nie ma powodu by gotówka miała zniknąć. Poza właśnie ''lepszym lepiejem'' którego zachwala Golte.

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Myślę że w lepszym tonie by było coś w rodzaju ''Cześć. Nikt z nas nie lubi czekać na swoje zamówienie. Będzie nam bardzo miło jeśli uda ci się odebrać twoją paczkę jak najszybciej i zrobić miejsce na następną".
Taki sms to:
Ty tez mozesz pomoc! Odbierz paczke z Paczkomatu w ciagu godziny i pozwol innym korzystac z bezpiecznej formy dostawy! #ZrobMiejsce
Nie postrzegam tego jako "blokujesz innych, ty niedobry człowieku!".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 14:34   #1864
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

az sobie muszę z ciekawości przejrzeć historię bo nie kojarzę tej preambuły ''ty też możesz pomóc'' Ani nawet ''odbierz paczkę w ciągu godziny''. (Swoją drogą może i uprzejmiej ale niezła skrajność. Serio? ) Bardziej kojarzę właśnie styl ''rusz no się'' Ale może to z jakiegoś zaspania czy coś.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 14:38   #1865
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Taki sms to:
Ty tez mozesz pomoc! Odbierz paczke z Paczkomatu w ciagu godziny i pozwol innym korzystac z bezpiecznej formy dostawy! #ZrobMiejsce
Nie postrzegam tego jako "blokujesz innych, ty niedobry człowieku!".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dostawałam kompletnie inne smsy, ale to już było jakiś czas temu. Dosłownie było napisane, że blokuję miejsce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 14:41   #1866
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Załącznik 7726099
Takie smsy dostawałam w czasie tego największego lockdownu, gdy wszystko było pozamykane jeszcze. Od maja nie dostałam nic takiego, a wciąż zamawiam regularnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 14:41   #1867
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Ja miałam taka treść: "#ZrobMiejsce w Paczkomacie! Odbierz paczke w ciagu godziny i pozwol innym korzystac z bezpiecznej formy dostawy!"

Po 20 godzinach od 1 smsa.
Teraz to mnie zdziwiło ze sa różne treści tych sms-ów,myslalam,ze to automat wysyła to samo.
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-29, 14:45   #1868
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Ja mam identyczny, ty też możesz pomóc.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 15:05   #1869
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Rzeczywiście taki jak Twój tez mam. M.in. w dniu kalendarzowym czwartek, niewakacyjny, najpierw po 7 sms że jest paczka a pół godziny później właśnie to. Albo piątek po 8 [paczka o 6 czyli 2 godziny leżenia]. Jak najbardziej beznadziejny wydźwięk był dla mnie bo zakładając że ludzie pracują czy odprowadzają dziecko nie wiem jaki procent społeczności dla zasady miałby chcieć lecieć o takiej porze odbierać paczkę. [W końcu jak ''w ciągu godziny'' to coś autor chyba ma na myśli. ] Rozumiem jeszcze wysyłanie takich treści późnym popołudniem.

Ale mam rownież przemilusie:
#Zrób miejce w paczkomacie! Odbierz paczkę jak najszybciej i pozwól innym koszystać z bezpiecznej formy dostawy''. Pomijając byka sugerowanie jakoby nie pozwalam innym koszystać na miejscu raczej nie było.
To tak w temacie tzw. problemów 1sw.
Także marketingowo mistrzostwem nie jest żadne z powyższych, to pierwsze nie nadaje się w takich porach o których wiadomo że ludzie nie będą rzucać wszystkiego i pędzić do skrytki.
[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88102244]Ja miałam taka treść: "#ZrobMiejsce w Paczkomacie! Odbierz paczke w ciagu godziny i pozwol innym korzystac z bezpiecznej formy dostawy!"

Po 20 godzinach od 1 smsa.
Teraz to mnie zdziwiło ze sa różne treści tych sms-ów,myslalam,ze to automat wysyła to samo.[/QUOTE]
To u mnie o 15 jedna paczka, za 10 16 druga paczka i za 20 17 takie jak twoje właśnie ''posuń się". Czyli po półtorej godzinie albo 40 minutach.

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Teraz to mnie zdziwiło ze sa różne treści tych sms-ów,myslalam,ze to automat wysyła to samo.
właśnie nie wiem czy to system uruchamia się z automatu jak np. jest full czy kurierzy. Szkoda kurierów bo wiadomo że to im najbardziej zależy by zwolnić paczkomat bo jak nie mają gdzie włożyć paczek to muszą jechać dalej lub przyjechać ponownie. Także system powiadomien mnie nie dziwi tylko tak jakoś troszkę bardziej to mogło zostać pomyślane.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-08-29 o 15:07
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 15:55   #1870
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Ale mam rownież przemilusie:
#Zrób miejce w paczkomacie! Odbierz paczkę jak najszybciej i pozwól innym koszystać z bezpiecznej formy dostawy''. Pomijając byka sugerowanie jakoby nie pozwalam innym koszystać na miejscu raczej nie było.
No i gdzie ten problem w tej wiadomości, bo nie rozumiem?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 16:03   #1871
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

No ale nie pozwalasz, przecież taka jest prawda. A to, że zaledwie 2 czy 3 godziny to już inna sprawa.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-29, 16:17   #1872
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Naprawdę nie wiem, o co to halo z tymi smsami, wygląda to dla mnie na szukanie dziury w całym. Jakie to ma znaczenie, czy sms jest marketingowy, czy nie, dla mnie istotne jest, że usługa została wykonana, czyli że paczkę doręczono. Trzeba też zrozumieć działanie tego biznesu (przepełnione paczkomaty, itp., co już opisał ktoś wyżej, więc nie będę się powtarzać), a nie obrażać się o jakiegoś smsa, który tak naprawdę nie ma znaczenia. To jest tak, że w naszym kraju, jak coś by dobrze nie działało, to trzeba się do czegoś przyczepić. Przypomina mi się artykuł o aplikacji umożliwiającej zdalne otwieranie skrytek i pod nim komentarze, że a to skrytka otwiera się za wolno, a to, że nieczytelnie jest opisane w aplikacji miejsce tej skrytki (jakby ktoś faktycznie liczył te rzędy) i jeszcze inne pierdoły.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 16:19   #1873
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
No i gdzie ten problem w tej wiadomości, bo nie rozumiem?
podejrzewam, że w trybie rozkazującym i braku 'zmiękczaczy'
niektórzy ludzie nie lubią jak im się dosadnie coś mówi, wolą owijanie w bawełnę.

mi tam taka forma w ogóle nie przeszkadza, ale biorąc pod uwagę wyjątkową wrażliwość niektórych ludzi, też się dziwię, że firma zdecydowała się na takie sformułowania w tych smsach

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2020-08-29 o 16:20
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 16:23   #1874
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
podejrzewam, że w trybie rozkazującym i braku 'zmiękczaczy'
niektórzy ludzie nie lubią jak im się dosadnie coś mówi, wolą owijanie w bawełnę.

mi tam taka forma w ogóle nie przeszkadza, ale biorąc pod uwagę wyjątkową wrażliwość niektórych ludzi, też się dziwię, że firma zdecydowała się na takie sformułowania w tych smsach

Ale tryb rozkazujący wynika z tego, że tam jest hashtag. To jest #ZróbMiejsce.



W sensie ciężko oczekiwać, że hasztag będzie #DzieńDobrySzanownyKlienc ieUprzejmieProsimyOZwolni enieMiejscaWPaczkomacieJe śliOczywiścieNieJestToDla Pana/PaniProblemPozdrawiamyIŻy czymyMiłegoDniaZespółInPo st
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 16:27   #1875
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ale tryb rozkazujący wynika z tego, że tam jest hashtag. To jest #ZróbMiejsce.



W sensie ciężko oczekiwać, że hasztag będzie #DzieńDobrySzanownyKlienc ieUprzejmieProsimyOZwolni enieMiejscaWPaczkomacieJe śliOczywiścieNieJestToDla Pana/PaniProblemPozdrawiamyIŻy czymyMiłegoDniaZespółInPo st
wiem

ale później jest "Odbierz paczkę jak najszybciej i pozwól innym koszystać z bezpiecznej formy dostawy'' - tu już mogli to trochę złagodzić

ale generalnie zgadzam się, że to jest doszukiwanie się problemów na siłę
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 16:31   #1876
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

#problemypierwszegoswiata

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 16:42   #1877
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Naprawdę nie wiem, o co to halo z tymi smsami, wygląda to dla mnie na szukanie dziury w całym. Jakie to ma znaczenie, czy sms jest marketingowy, czy nie, dla mnie istotne jest, że usługa została wykonana, czyli że paczkę doręczono. Trzeba też zrozumieć działanie tego biznesu (przepełnione paczkomaty, itp., co już opisał ktoś wyżej, więc nie będę się powtarzać), a nie obrażać się o jakiegoś smsa, który tak naprawdę nie ma znaczenia. To jest tak, że w naszym kraju, jak coś by dobrze nie działało, to trzeba się do czegoś przyczepić. Przypomina mi się artykuł o aplikacji umożliwiającej zdalne otwieranie skrytek i pod nim komentarze, że a to skrytka otwiera się za wolno, a to, że nieczytelnie jest opisane w aplikacji miejsce tej skrytki (jakby ktoś faktycznie liczył te rzędy) i jeszcze inne pierdoły.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czemu na wizażu zawsze wszystko traktuje się tak skrajnie? Nigdzie nie napisałam "paczkomaty są beznadziejne, a przez ich ponaglające smsy nie mogę spać po nocach". Napisałam, że teraz wolę pocztę, bo mam dużo bliżej + jest więcej czasu na odebranie przesyłki (tydzień zamiast 48h) i nikt mnie nie pogania, żebym zrobiła miejsce dla innych. Kiedyś często używałam paczkomatu i ogólnie pomysł jest dobry. Nie szukam dziury w całym, ale przyznam, że cenię usługi, w których zwraca się większą uwagę na komunikację z klientem i ogólnie lubię jakiś taki spokój, a nie taśmowe traktowanie ludzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 17:06   #1878
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Naprawdę nie wiem, o co to halo z tymi smsami, wygląda to dla mnie na szukanie dziury w całym. Jakie to ma znaczenie, czy sms jest marketingowy, czy nie, dla mnie istotne jest, że usługa została wykonana, czyli że paczkę doręczono. Trzeba też zrozumieć działanie tego biznesu (przepełnione paczkomaty, itp., co już opisał ktoś wyżej, więc nie będę się powtarzać), a nie obrażać się o jakiegoś smsa, który tak naprawdę nie ma znaczenia. To jest tak, że w naszym kraju, jak coś by dobrze nie działało, to trzeba się do czegoś przyczepić. Przypomina mi się artykuł o aplikacji umożliwiającej zdalne otwieranie skrytek i pod nim komentarze, że a to skrytka otwiera się za wolno, a to, że nieczytelnie jest opisane w aplikacji miejsce tej skrytki (jakby ktoś faktycznie liczył te rzędy) i jeszcze inne pierdoły.
Przecież się nie obrażam odniosłam się do Twoich zapytań czy komuś to robi. No jak komuś jest średnio komfortowo że zapłacił za usługę a potem ta usługa jakby mu robi fochy to jakieś podstawy do własnego samopoczucia chyba ma.

Cytat:
No ale nie pozwalasz, przecież taka jest prawda. A to, że zaledwie 2 czy 3 godziny to już inna sprawa.
Płacisz za 48 godzin zajętości skrytki, tyle w temacie. Podałam Ci przykład wyżej jak idziesz do knajpy nie życzysz sobie aby kelner do ciebie podchodził w trakcie posiłku i przypominał że inni też by chcieli mieć stolik. Może romantyczna kolacja którą ci by przerwał to nie to samo ale sens zbliżony.

Cytat:
podejrzewam, że w trybie rozkazującym i braku 'zmiękczaczy'
niektórzy ludzie nie lubią jak im się dosadnie coś mówi, wolą owijanie w bawełnę.
ciekawe że znowu sie psychologizujesz chociaż alergicznie potem jak widać reagujesz na byle wypowiedź niezgodną z Twoim widzimisię. Ponownej pyskówki uskuteczniać z Tobą nie zamierzam więc może skończ wyzłośliwiać się w moją stronę bo potem tylko za przeproszeniem marudzisz.

Cytat:
No i gdzie ten problem w tej wiadomości, bo nie rozumiem?
No może klient sobie nie życzy być nagabywany w taki sposób, proste. Tobie to pasuje mnie nie musi.
Cytat:
Ale tryb rozkazujący wynika z tego, że tam jest hashtag. To jest #ZróbMiejsce.

W sensie ciężko oczekiwać,
Tryb rozkazujący to masz w ''odbierz paczkę jak najszybciej'' i ''pozwól innym korzystać''. Ja pierdziu gdzie masz powiedziane że chodzi o #zróbmiejsce.

Ale jak tak to 1 mądrzejszy od 2.

Cytat:
ale później jest "Odbierz paczkę jak najszybciej i pozwól innym koszystać z bezpiecznej formy dostawy'' - tu już mogli to trochę złagodzić
Dokładnie tak. Odniosłam się do całości a nie do hahsztaga.

Cytat:
ale generalnie zgadzam się, że to jest doszukiwanie się problemów na siłę
Cytat:
#problemypierwszegoswiata
cały wątek zdziwieniowy taki jest i rozprawą dokładnie o kwestiach za przeproszeniem z dupy. Kogoś może coś dziwić ale dopóki postępuje w dopuszczalnych granicach to każdego tutaj dziwię się to zwykłe zgredzenie.

Cytat:
Czemu na wizażu zawsze wszystko traktuje się tak skrajnie?
Nawet wątek klasyk najpopularniejszy w seoznie ogórkowym musi mieć swoje odjazdy.
No to ja się dziwię wszystkim co się tu dziwią.

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;88102399]#problemypierwszegoswiata

[/QUOTE]



w temacie w tym wymyślania problemów na siłę jak chcesz być taka ponadto i superpoważna to może warto zmienić w końcu ten podpis, w szczególności 1i3 zdanie.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 17:42   #1879
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Dziwia mnie niezmiennie ludzie, ktorzy chca robic zabiegi, ktore mocno ingeruja w cialo, nie sa niezbedne, ale chca je po taniosci i "nie za miliony".

Znajoma chce makijaz permanentny brwi. U mnie w miescie robia je za 900zl z korekta nawet u naprawde topowych lingeristek. Ale znalazla dziewczyne za 500 zl plus korekta + 50procent. Wiec ona pojdzie do tej tanszej Bo po co przeplacac. Nie widzi ze skoro srednia Cena to 900 to 750 jest podejrzane.


Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-29, 17:49   #1880
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Mnie dziwi że w niektórych sklepach netowych jest minimalna wartość zamówienia. I nie chodzi tu o darmową przesyłkę. Muszę kupić za nie mniej niż 76 zł żeby zrealizowali zamówienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 17:53   #1881
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Mnie dziwi że w niektórych sklepach netowych jest minimalna wartość zamówienia. I nie chodzi tu o darmową przesyłkę. Muszę kupić za nie mniej niż 76 zł żeby zrealizowali zamówienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, ciekawe. Nie spotkałam się.
Ale jak bym miała prowadzić sklep internetowy, to albo bym zrezygnowała z tanich produktów, albo bym dała to minimum. Tanie zamówienia jednoproduktowe to zmora chyba każdego sprzedawcy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 18:09   #1882
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
w temacie w tym wymyślania problemów na siłę jak chcesz być taka ponadto i superpoważna to może warto zmienić w końcu ten podpis, w szczególności 1i3 zdanie. [/COLOR]
Szczerze mówiąc nie chce mi się wchodzić przez przeglądarkę. A na apce nie widać, także tego. Mnie w oczy nie kole.
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 18:21   #1883
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
O, ciekawe. Nie spotkałam się.
Ale jak bym miała prowadzić sklep internetowy, to albo bym zrezygnowała z tanich produktów, albo bym dała to minimum. Tanie zamówienia jednoproduktowe to zmora chyba każdego sprzedawcy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja rozumiem opłacalność ale jest mnóstwo sklepów gdzie mogę zamówić coś za 5 zł. Myślę że to powinno być wkalkulowane w opłacalność.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 18:30   #1884
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ja rozumiem opłacalność ale jest mnóstwo sklepów gdzie mogę zamówić coś za 5 zł. Myślę że to powinno być wkalkulowane w opłacalność.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to zamawiaj w tych sklepach Nie wiem, gdzie masz problem.
Mamy wolny rynek i przedsiębiorca (być może nauczony doświadczeniem) nie chce się szarpać z zamówieniami za niskie kwoty, na których nie generuje żadnego zysku (albo nawet traci, jeśli to hitowe produkty sprzedawane po niskiej cenie by przyciągnąć ruch) i ma do tego prawo. Mnie to w ogóle nie dziwi czy bulwersuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 18:44   #1885
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
No to zamawiaj w tych sklepach Nie wiem, gdzie masz problem.
Mamy wolny rynek i przedsiębiorca (być może nauczony doświadczeniem) nie chce się szarpać z zamówieniami za niskie kwoty, na których nie generuje żadnego zysku (albo nawet traci, jeśli to hitowe produkty sprzedawane po niskiej cenie by przyciągnąć ruch) i ma do tego prawo. Mnie to w ogóle nie dziwi czy bulwersuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ano taki mam problem ze kupiłam tam spodnie które sobie zepsulam, stacjonarnie już nie było a chciałam koniecznie mieć takie same.
Nie napisałam że mnie to bulwersuje tylko dziwi zwłaszcza że w ostatnim( to prawda że wyjątkowym ) czasie większość miała wręcz nawet darmową wysyłkę a ci wyskoczyli z minimalnym zamówieniem. Sama napisałaś że się z tym nie spotkałaś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 20:57   #1886
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość

więc może skończ wyzłośliwiać się w moją stronę
jezu... świat naprawdę nie kręci się wokół Ciebie. odpowiadałam na post Limonki. polecam wrzucić mnie w ignory skoro tak Cię irytuję

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2020-08-29 o 21:15
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 21:26   #1887
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Dziwia mnie niezmiennie ludzie, ktorzy chca robic zabiegi, ktore mocno ingeruja w cialo, nie sa niezbedne, ale chca je po taniosci i "nie za miliony".

Znajoma chce makijaz permanentny brwi. U mnie w miescie robia je za 900zl z korekta nawet u naprawde topowych lingeristek. Ale znalazla dziewczyne za 500 zl plus korekta + 50procent. Wiec ona pojdzie do tej tanszej Bo po co przeplacac. Nie widzi ze skoro srednia Cena to 900 to 750 jest podejrzane.


Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Miałam podobne przemyślenia i myślałam, czy hy nie wrzucić tutaj jakieś 3 dni temu.

Zobaczyłam reklamę:
MAKIJAŻ PERMAMENTNY TANIO!

I byłam bardzo zafascynowana taką formą. Nie że dobrze i tanio, albo coś, po prostu tanio.

No i właśnie, w życiu robiąc makijaż permanentny nie sugerowałabym się tym, że tanio...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-30, 06:16   #1888
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Zależy dlaczego tanio. Ja robiłam w zeszłym roku kreskę za 50 zł bo babka chciała zostać trenerka i musiała mieć potwierdzone zdjęciami chyba 200 swoich prac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-30, 07:21   #1889
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Ja miałam robione brwi za 50 zł, szkoliły się na mnie poczatkujace lingeristki

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-30, 07:36   #1890
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 62.

Tylko, że jeśli ktoś się na mnie szkoli, to niestety, ale jest ryzyko, że nie zostanie to wykonane dobrze (co oczywiście odzwierciedla cena)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-14 22:59:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.