Jakie okna wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-02-06, 17:20   #1
klaudia232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 1

Jakie okna wybrać?


Zastanawiam się nad wyborem nowych okien bo obecne są od czasów developerki i już są nieszczelne. Zależy mi głównie na dobrej izolacji ciepła, wytrzymałości i dobremu stosunkowi ceny do jakości. Odnoszę wrażenie, że każdy dystrybutor okien adwil.pl chwali tylko produkty których sprzedaż da mu największą prowizję. Często polecane są okna znanych firm mówiąc, że inne są wykonane z materiałów gorszej jakości i za parę lat mogą od słońca zżółkąć lub rozszczelnić się nawet do tego stopnia, że nie spełnią najnowszych wymagań dotyczących izolacyjności. Czy na pewno są wykonane z wyższej jakości materiałów? Czy macie jakieś pozytywne doświadczenia z oknami wyprodukowanymi przez mniej znane firmy i możecie jakąś polecić?

Edytowane przez klaudia232
Czas edycji: 2022-02-09 o 18:34
klaudia232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-06, 19:36   #2
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jakie okna wybrać?

Cytat:
Napisane przez klaudia232 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad wyborem nowych okien bo obecne są od czasów developerki i już są nieszczelne. Zależy mi głównie na dobrej izolacji ciepła, wytrzymałości i dobremu stosunkowi ceny do jakości. Odnoszę wrażenie, że każdy sprzedawca okien chwali tylko produkty których sprzedaż da mu największą prowizję. Często polecają okna znanych firm mówiąc, że inne są wykonane z materiałów gorszej jakości i za parę lat mogą od słońca zżółkąć lub rozszczelnić się nawet do tego stopnia, że nie spełnią najnowszych wymagań dotyczących izolacyjności. Czy na pewno są wykonane z wyższej jakości materiałów? Czy macie jakieś pozytywne doświadczenia z oknami wyprodukowanymi przez mniej znane firmy i możecie jakąś polecić?
Białe okna i tak zżółkną i nie ważne jak znanej by firmy nie byłe te plastiki.

Wyjścia są dwa
wybrać inny kolor pcv
wybrać inny materiał niż pcv, np. aluminiowe czy drewniane.

edit
Zapomniałam o ważnej sprawie... wentylacja zrównoważona fajna sprawa, która zapobiega kumulacji wilgoci przy oknach i żółceniu okien. Mam w mieszkaniu i polecam. Niektórym sprawdza się też klimatyzacja.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2022-02-06 o 19:43 Powód: dopisek
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-06 20:36:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.