Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby '09 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-03, 15:12   #4981
iwcia dens
Rozeznanie
 
Avatar iwcia dens
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Stawiguda
Wiadomości: 673
GG do iwcia dens
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

Cytat:
Napisane przez Illbana Pokaż wiadomość


Matko, ja zamiast sprzątać, wizażuję
HEHE ja tez

a i zapomnialam napisac- Mell sliczny masz awatarek, i zrobilam dzisiaj mule i wyszly pychota wedlug mego malza, ja jadlam pierwszy raz i niczego sobie musze powiedziec!

Edytowane przez iwcia dens
Czas edycji: 2009-10-03 o 15:14
iwcia dens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 15:22   #4982
Illbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 448
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

No ja już tak po łebkach posprzątałam - jeszcze podłogi wieczorem umyję i będzie git

Iwcia dens - no pięknie się Szymek prezentuje w tym stroju - elegancko i dostojnie. A misiaczek też z niego słodki Na poprzedniej, poprzedniej stronie wkleiłam zdjęcie Huberta w jego misiaczku - nie wiem, jak ten Wasz, ale ten nasz jest cienki (akurat na jesień) i mam do niego właśnie misiowe łapki, także póki co rękawiczek nie będę kupować. Ach, i jeszcze... Iwciu, pięknie wyglądasz Ty zawsze miałaś grzywkę? Ładnie Ci w tej fryzurce i kolorek bardzo mi się podoba.
__________________
"... pokaż życiu, że je lubisz, pokaż, że umiesz je kochać..."

Hubert

Illbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 15:22   #4983
superzabula
Zadomowienie
 
Avatar superzabula
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 369
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

Jeszcze jedna fotka...wchodze do pokoju sprawdzic czy syn spi a on co...wlasnie to Dodam tylko, ze gdy bylam 15minut wczesniej to prawie spal, a tu nagle zdziwienie Dzieciaki sa przeslodkie. Wiecie co zauwazylam, ze chyba wszystkie nasze dzieciaczki maja slodkie, duze oczka
__________________

Fitness czy bieganie?
Nie ograniczaj się, połącz jedno z drugim
bądź szczęśliwa!!!


superzabula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 15:24   #4984
superzabula
Zadomowienie
 
Avatar superzabula
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 369
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

aaa iwcia, szymcio przystojny, maly dzentelmen laszki super, ja jestem lumpiara sliczna z ciebie mamuska
__________________

Fitness czy bieganie?
Nie ograniczaj się, połącz jedno z drugim
bądź szczęśliwa!!!


superzabula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 15:27   #4985
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

Iwcia A dziekuje
Ale swietny ten pluszowy kubraczek synek wyglada w nim jak niedzwiadek... a stroj na chrzest tez mi sie podoba ja zamierzam ubrac podobnie ale w jasna kamizelke.
Pierwszy raz Was widze...i syneczek do mamusi podobny

Fajnie ze mule smakowaly, nie wygladaja apetycznie ale po sprobowaniu mnie wciagnely...za pierwszym razem zjadlam kilka a teraz to juz jak micha robi sie pusta to mamy niedosyt...
fajnie sie je wyjada z tych muszli, nie?
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 15:33   #4986
Illbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 448
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

Superzabula - oj tak, Jasiu ma szczególnie duże oczyska na tym zdjęciu - tak właśnie wyglądają dzieci przyłapane na urwisowaniu Słodziaczek
__________________
"... pokaż życiu, że je lubisz, pokaż, że umiesz je kochać..."

Hubert

Illbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 15:35   #4987
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

Ale oczka piekne....czyli juz tak ladnie przekreca sie na brzuszek czy spal na brzuszku?
Iwcia tak kolorek wloskow bardzo ladny i taakie blyszczace
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-03, 15:39   #4988
superzabula
Zadomowienie
 
Avatar superzabula
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 369
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

Cytat:
Napisane przez Mell_xx Pokaż wiadomość
Ale oczka piekne....czyli juz tak ladnie przekreca sie na brzuszek czy spal na brzuszku?
Kochana on na brzuszek to sie przekreca juz od dobrego miesiaca, ale jeszcze nie umie z powrotem i wbrew pozorom nie lubi spac ani lezec na brzuchu
mule? co to? moze jestem zacofana, ale nie wiem co to i jak to sie robi, ani gdzie kupic piszecie, ze takie super, az mnie zachecacie
__________________

Fitness czy bieganie?
Nie ograniczaj się, połącz jedno z drugim
bądź szczęśliwa!!!


superzabula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 16:12   #4989
iwcia dens
Rozeznanie
 
Avatar iwcia dens
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Stawiguda
Wiadomości: 673
GG do iwcia dens
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

dzieki za komplementy Szymus posluchal ich i poszedl grzecznie spac w swoim lozeczku nawet bo do tej pory to w woziu spal w ciagu dnia


Cytat:
Napisane przez Illbana Pokaż wiadomość
No ja już tak po łebkach posprzątałam - jeszcze podłogi wieczorem umyję i będzie git

Iwcia dens - no pięknie się Szymek prezentuje w tym stroju - elegancko i dostojnie. A misiaczek też z niego słodki Na poprzedniej, poprzedniej stronie wkleiłam zdjęcie Huberta w jego misiaczku - nie wiem, jak ten Wasz, ale ten nasz jest cienki (akurat na jesień) i mam do niego właśnie misiowe łapki, także póki co rękawiczek nie będę kupować. Ach, i jeszcze... Iwciu, pięknie wyglądasz Ty zawsze miałaś grzywkę? Ładnie Ci w tej fryzurce i kolorek bardzo mi się podoba.
mi zostala jeszcze lazienka i umycie podlog ale jak mi sie nie chce ale juz blizej niz dalej
misiaczek nasz gruby jest dosc podszyty bawelenka a co ubierasz synkowi pod spod ?? ja zalozylam bodziaka na krotki rekaw bluzke na dlugi i polspiochy ale tak bylo zimno ze myslalam ze za lekko ubranya zaraz ide odszukam Twoja fotke
grzywke niedawno sobie zrobilam prosta a dzis poszlam ja zlikwidowac na skosna bo jakos niefajnie bylo a co do koloru wlosow to malowalam je ostatnio w lutym a tu jakos nie widac odrostow

Cytat:
Napisane przez superzabula Pokaż wiadomość
Jeszcze jedna fotka...wchodze do pokoju sprawdzic czy syn spi a on co...wlasnie to Dodam tylko, ze gdy bylam 15minut wczesniej to prawie spal, a tu nagle zdziwienie Dzieciaki sa przeslodkie. Wiecie co zauwazylam, ze chyba wszystkie nasze dzieciaczki maja slodkie, duze oczka
iwcia, szymcio przystojny, maly dzentelmen laszki super, ja jestem lumpiara sliczna z ciebie mamuska
mule? co to? moze jestem zacofana, ale nie wiem co to i jak to sie robi, ani gdzie kupic piszecie, ze takie super, az mnie zachecacie
och to urwisek maly ale slodki jaki, moj Szymek tylko z brzucha na plecy a odwrotnie to nie chce
Superrzabulkoa mule to malze w muszlach ja je kupilam w sklepie rybnym 20zl za kg i zrobilam w bialym winku jak pisala Mell i wyszly bardzo smaczne
a z tymi oczkami to racja ale Jasio to bije chyba wszystkich takie ma piekne duze oczyska


Cytat:
Napisane przez Mell_xx Pokaż wiadomość
Iwcia A dziekuje
Ale swietny ten pluszowy kubraczek synek wyglada w nim jak niedzwiadek... a stroj na chrzest tez mi sie podoba ja zamierzam ubrac podobnie ale w jasna kamizelke.
Pierwszy raz Was widze...i syneczek do mamusi podobny

Fajnie ze mule smakowaly, nie wygladaja apetycznie ale po sprobowaniu mnie wciagnely...za pierwszym razem zjadlam kilka a teraz to juz jak micha robi sie pusta to mamy niedosyt...
fajnie sie je wyjada z tych muszli, nie?
Cytat:
Napisane przez Mell_xx Pokaż wiadomość
Ale oczka piekne....czyli juz tak ladnie przekreca sie na brzuszek czy spal na brzuszku?
Iwcia tak kolorek wloskow bardzo ladny i taakie blyszczace
fajnie wlasnie sie je je a moj maz mowi ze woli bez muszli od razu gotowe takie a wloski sie blyszcza bo sie od lampy odbily w rzeczywistosci to szare bure i matowe sa ale dziekuje

chyba mezowi pokaze bo wreszcie ktos powiedzial ze do mie podobny
iwcia dens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 16:35   #4990
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

Cytat:
Napisane przez iwcia dens Pokaż wiadomość

mule to malze w muszlach ja je kupilam w sklepie rybnym 20zl za kg i zrobilam w bialym winku jak pisala Mell i wyszly bardzo smaczne
fajnie wlasnie sie je je a moj maz mowi ze woli bez muszli od razu gotowe takie
chyba mezowi pokaze bo wreszcie ktos powiedzial ze do mie podobny
20 zl za kilo? to tu placimy 6 euro za 2 kilo....taniej niz w Polsce
No mi sie wydaje podobny...ale nie widzialam tz wiec hmm
Ale pozostanmy na tym ze do mamusi podobny

Moj malec ostatnio tak srednio chce jest tzn...jest glodny ale jak biore go na kolana do karmienia czyli na lezaco to sie wygina rozglada, wszystko go interesuje i szkoda mu czasu na jedzenie i nie chce nawet odwrocic glowki w moja strone...
Daje mu jest albo na spiaco albo jak juz prawie zasypia albo biore go na kolana i strasznie go zagaduje wyglupiam sie zeby tylko zwrocic na mnie jego uwage i wtedy...ciach cyc do buzi i nieraz tak sie udaje ale jesli uslyszy tz albo telewizor to ju glowke odwraca.
Nie za kazdym razem tak jest ale sie zdarza np przed chwila
troszke mnie to denerwuje bo rozlegulowalo nam dzien bo wczesniej aleksio jadl ladnie regularnie co 3 h (w dzien)
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 16:37   #4991
Illbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 448
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

Iwcia dens - ja pod tego miśka ubrałam ostatnio bodziaka z długim rękawem i ciepłe rajstopki A ja myślałam, że to Twój naturalny kolor włosów. A grzywka super. Co do podobieństwa Szymka do mamy... hm, musiałabyś jeszcze pokazać zdjęcie małża

Mell_xx - Huba też tak ma. Wystarczy, ze pies zaszczeka, TŻ coś do mnie powie, telefon zadzwoni - Huba już się odwraca od cyśka. To zupełnie normalne - maleństwa przestały być już maleństwami i chcą odkrywać świat
__________________
"... pokaż życiu, że je lubisz, pokaż, że umiesz je kochać..."

Hubert


Edytowane przez Illbana
Czas edycji: 2009-10-03 o 16:41
Illbana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-03, 17:06   #4992
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

Illbana uhmm no coz trzeba sobie jakos z tym radzic... ale placze tez juz gdy tylko wezmiesz go do karmienia? bo ja musze sie postarac zeby zechcial ssac...a kiedys cycus byl "lekiem na całe zło"...

Mały spi Tz oglada mecz (i sie denerwuje bo przegrywaja) a ja sie nudze wiec wkleje kilka zdjec...
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 18:17   #4993
magduchahahaha
Zadomowienie
 
Avatar magduchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: koniec tęczy
Wiadomości: 1 450
GG do magduchahahaha
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

Gosik - Nisia ma polarkowy pajacyk i ja ją kładę w nim spać, nie zauważyłam, żeby był aż tak bardzo ciepły...

Superzabciu - to żeś poszalała w kuchni, Ja dzis tylko rybke po grecku zrobiłam i to już i tak dla mnie szczyt kulinarnych wyczynów
Jeny, a Jasiulek jaki przystojniak, a te oczka to on ma cudne

Iwcia - ale przystojniak z Twojego synulka, a w tym misiaku to juz w ogóle no a Ty tez laseczka niczego sobie

Illbanko - Twój Misiaczek tak przesłodko wygląda w tym misiaczku, że tylko schrupać

Mell - ja tez się przyłącze - avatarek od razu zwrócił moj uwage, cudny

Kuroikaze
- biedny natanek z tymi ząbkami

Agulka - ale Filipek jest przystojny, wiem, wiem, powtarzam się, ale to szczera prawda

Ale ja dziś wszystkim słodzę

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Mell_xx Pokaż wiadomość
Illbana uhmm no coz trzeba sobie jakos z tym radzic... ale placze tez juz gdy tylko wezmiesz go do karmienia? bo ja musze sie postarac zeby zechcial ssac...a kiedys cycus byl "lekiem na całe zło"...

Mały spi Tz oglada mecz (i sie denerwuje bo przegrywaja) a ja sie nudze wiec wkleje kilka zdjec...
Śliczni jestescie - Aleks to prawdziwy przystojniak a tu piękna mamuśka
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
Nisia 3,06,2009
♥ ♥ ♥
magduchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 18:31   #4994
pakusia86
Zakorzenienie
 
Avatar pakusia86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Irlandia/ Carrickmines
Wiadomości: 4 266
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

a ja dzis nie mam weny, nic mi sie nie chce.... wlanie zrobilam ciasto drozdzowe z truskawkami i jagodami i sie powstrzymuje zeby go nie zjesc... nie obiecuje ze sie mi uda ale zrobilam je dla tz bo dzis zaszalalam i boje sie ze mnie zabije

kupilam sobie dzis depilator niestety tz jeszcze nie jest tego swiadomy zobaczymy co bedzie jak wstanie .... pewnie no ale ciasto mu zrobilam... dam mu do pracy a jak na nocce skapnie sie ze nie ma kasy w portfelu to sie go rano zapytam czy mu smakowalo

pozatym on mnie ostatnio prosil czy moze jechac zagrac z kolegami w niedziele... no wiec sie zgodze


Cytat:
Napisane przez superzabula Pokaż wiadomość
Jeszcze jedna fotka...wchodze do pokoju sprawdzic czy syn spi a on co...wlasnie to Dodam tylko, ze gdy bylam 15minut wczesniej to prawie spal, a tu nagle zdziwienie Dzieciaki sa przeslodkie. Wiecie co zauwazylam, ze chyba wszystkie nasze dzieciaczki maja slodkie, duze oczka
ahhh ten Jasiek taki maly skubaniec wystarczy na chwilke wyjsc a ten juz buszuje po lozeczku sliczny

Cytat:
Napisane przez Mell_xx Pokaż wiadomość
Illbana uhmm no coz trzeba sobie jakos z tym radzic... ale placze tez juz gdy tylko wezmiesz go do karmienia? bo ja musze sie postarac zeby zechcial ssac...a kiedys cycus byl "lekiem na całe zło"...

Mały spi Tz oglada mecz (i sie denerwuje bo przegrywaja) a ja sie nudze wiec wkleje kilka zdjec...
piekne zdjecia zazdrosze Aleksowi takiej czuprynki moj to lysy slodziak
__________________
*****
Najważniejszy obowiązek wobec dzieci to dać im szczęście.
— Alen Baxton


pakusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 19:46   #4995
Illbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 448
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

Cytat:
Napisane przez pakusia86 Pokaż wiadomość
kupilam sobie dzis depilator niestety tz jeszcze nie jest tego swiadomy zobaczymy co bedzie jak wstanie .... pewnie no ale ciasto mu zrobilam... dam mu do pracy a jak na nocce skapnie sie ze nie ma kasy w portfelu to sie go rano zapytam czy mu smakowalo

pozatym on mnie ostatnio prosil czy moze jechac zagrac z kolegami w niedziele... no wiec sie zgodze
No dobre ciasto nigdy nie jest złe. Ale agentka z Ciebie Ale wiesz, co tam ciasto - pokażesz mu swoje gładkie nóżki i wszystko Ci wybaczy

Cytat:
Napisane przez Mell_xx Pokaż wiadomość
... ale placze tez juz gdy tylko wezmiesz go do karmienia? bo ja musze sie postarac zeby zechcial ssac...a kiedys cycus byl "lekiem na całe zło"...
Nie. Tzn. u nas jest tak, że jak Huba odsunie się od piersi, to już jest koniec karmienia. Nie przystawiam go do piersi na siłę. A Aleksowi często tak się zdarza płakać? Może po prostu nie jest głodny? Cudnie wglądacie

Magducha
-
__________________
"... pokaż życiu, że je lubisz, pokaż, że umiesz je kochać..."

Hubert

Illbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 19:49   #4996
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

Iwcia dens, pięknie wyglądacie razem a strój bardzo elegancki Nie no kiedyś wklejałam zdjęcia Mychy po niedzieli się zmobilizuję

Superzabula, faktycznie Jasio ma przepiękne oczyska, taaakie wielkie A ta poza...wygląda jakby miał zamiar raczkować

Mell, śliczne foteczki U nas jest to samo, Aleks w ciągu dnia w ogóle nie skupia się na jedzeniu...za to w nocy nadrabia I też cycuś nie jest już najważniejszy teraz rączki

Magducha, śpi w polarku? No to dobrze, może w takim razie nadadzą się Mycha ma kilka polarkowych pajaców ale używamy ich do wyjścia dlatego nie jestem pewna tych co zamówiłam, pospieszyłam się
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 20:25   #4997
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

Heja
Właśnie skończyłam sprzątać po takiej małej imprezce rodzinnej, padam na ryjka Dawid dzisiaj znowu ładnie spał do 7, zjadł i pospał jeszcze do 9. Ale co on nam odstawił o północy obudził się z płaczem, więc już miałam chwilę wcześniej zrobioną kaszkę, mąż zaczął go karmić, a ten na każdą próbę włożenie do buzi smoka od butelki w ryk, to mu zmieniłam pieluszkę, ale sytuacja się powtórzyła, no to stwierdziliśmy, że może nie jest głodny i położyliśmy go do łóżeczka, zasnął, a za 10 minut znowu ryk. Tym razem daliśmy mu mleko i zjadł ja nie wiem o co mu chodziło

Ciniusiowa
dobra ciii

Agusia
myślałam, że ten kubeczek będzie droższy. My buraczka spróbujemy w poniedziałek. Ty naprawdę ta Twoja teściowa młoda wygląda, nie dałabym jej więcej niż 60 lat

Iwciag Maugoszatko
Wszystkiego dobrego!!!

Illbana
my planujemy przenieść się do łazienki jak Dawid będzie sam siedział

Kuroikaze
biedny Natanek z tymi ząbkami

Carolajna
Wszystkiego najlepszego dla córeczki

Iwcia dens
udanych chrzcin ja chcę małemu kupić rękawiczki, ale nie wiem czy dostanę takie malusie. Jaka Ty szczuplutka, Szymek jutro będzie się ślicznie prezentował

Poiglot
ja miksuję w Benderze i jest idealna papka

Małgosia
za laktację

Mell
Dawid różnie jest ubrany na noc albo bodziak na krótki rękaw i ciepły pajacyk albo bodziak na krótki rękaw, kaftanik i śpioszki. Z synka mały przystojniak rośnie

Superzabula
odkąd zrobiło się chłodniej to Dawid mniej pije, jak wypije przez cały dzień 40 ml to jest sukces i jak leży na brzuchu to też wpycha namiętnie piąstki do buzi

Pakusia
no proszę jak przekupuje Tz’ta
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 21:08   #4998
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

Ej no dobijmy do tych 5000
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 21:32   #4999
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

Kto ostatni po mnie???
Pozostał jeden post
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-03, 21:33   #5000
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 21:35   #5001
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

Wrrrr a tak się czaiłam
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 21:44   #5002
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

ja
upss nie udało się a wyszłam tylko na chwilkę sprawdzić jak ciasta w piekarniku
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017

Edytowane przez SELKA*
Czas edycji: 2009-10-03 o 21:45
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 21:50   #5003
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 23:53   #5004
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

Witam i zegnam hehe
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!


Edytowane przez Aguśkaa83
Czas edycji: 2009-10-03 o 23:55
Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 09:02   #5005
Heksa
Wtajemniczenie
 
Avatar Heksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 503
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

to już?
__________________


Heksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 20:52   #5006
marika2121
Zadomowienie
 
Avatar marika2121
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ŚLĄSK
Wiadomości: 1 185
GG do marika2121
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

Witajcie gaduły

Hej laseczki, gaduły wy jedne, i tak 2 stroniczek nie poczytałam bo zasypiam na siedząco a niby taka młoda godzinka, ale jak wczoraj przyjechał Tż to szybko mni spac nie puścił niestety, ale zas jestem sama z naszym smerfikiem. Wczoraj zrobiłam dwa wielkie gary gołżbeczków oraz sosik pieczarkowy do polania Tz pochwali i rodzice wic pewnie zjadliwe bylo . To dobranoc .
Dziewczyny, nie wiem czy kóraś to widziała, super sprawa, to taki jakby chodzik ale tylko mozna się w koło poruszac i zabaweczki fajne, byłam u znajomej i ona to ma mala poł dnia w tym spedzala.
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=749817868

Aguśka - no to super że Filuś polubił spaceróweczke, mój w domku śpi tylko na brzusiu a na dworze w wóziorku na pleckach i nawet wychodzi mu to bez buntu . Ja sobie nie wyobrażam takich zimowych serenad wózkowych w wykonaniu naszych smerfików, bo ile czasu nam zajmie żeby je opatulic, pozapinac
, wole nie ,myslec

Rozalka - witaj

boszenka - no to powodzenia studentko, i dużo chęci do nauki , ja tez jestem na zarządzaniu . No ja nadal walcze bez smoka, wyciagam lapki i trzymam az zasnie tak delikatnie.

malutka - ja się boje że te ssanie kciukaska to będzie jego uciszacz-usypiacz a tego nie chce bo kuzynka mnie przed tym ostrzegała że jej córa ma już 44 latlka i dalej ssie do spania . Dawidek uroczy i widzę że mamy identyczny śpiworek .

superzabula - mi się wydaje że Igorek mój często sięga po paluszki lub ukochanego kciuka i w miare mozlwiości reaguję i wyciągam, jest bunt ale robie to dla jego dobra. Bo jak on zasyśnie tego kciuka to aż cmoknie jak wyciagam, odkurzacz mały. I dziwne że to tak nagle mu wyszło tydzień temu .

esti - to super że Niki zas pokochała cycusia, dzielne dziewczynki z was .

gosikk_s - no ja puki co dzielnie walcze z nowym nałogiem mojego syncia bo on bardzo często sięga po swojego kciuka . A jak koleżanka lepiej? ja jutro będe wiedziała co u mojej sąsiadeczki, biedne obie tak poszczelały.

aljaka - padłam po tym dialogu , córa rozbrajająca, często was tak rozśmiesza?

pakusia - nie ma co dzieci są udane, tylko czekac jak nasze będą broic i rozwalac nas tekstami i pytaniami .

cinusiowa - no to mamy dzieci telemaniaków, mój tez jak się wpatrzy w TV to nie ma mocnych, można go wołac i wołac a ten nic, odpłynał w kraine bajkami płynąca w TV np. .

Illbana - no wiem że jak dam mu zaś smoka to będzie lepiej ale walczyłam z oduczaniem i chciałabym wytrwac , u nas spacerki różnie, czasem spokojnie 3 godzinki a czaaem bunt po pól godzinnym spacerkowaniu , ja dalej sie łudzę że ten okres minie i będzie kolorowiej . Świetny ten kombinezonik, on był używany? ile za niego dałas jak mozna wiedziec .

ania - gratulacje takich ładnych postepów Julci.

iwciag - wszystkiego naj, naj na nowej drodze zycia
__________________
MÓJ KOCHANY SYNUŚ IGOREK
14.05.2009r.
marika2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 20:56   #5007
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

Cytat:
Napisane przez marika2121 Pokaż wiadomość

aljaka - padłam po tym dialogu , córa rozbrajająca, często was tak rozśmiesza?
tak, mała, pyskata mądrala moja kochana. Kombinuje co rusz, powala mnie srednio raz na 47min, taka bystrzacha..........po mamusi oczywiście
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja

Edytowane przez aljaka
Czas edycji: 2009-10-04 o 20:58 Powód: zapomniałam a
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 23:28   #5008
iwciag
Wtajemniczenie
 
Avatar iwciag
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 590
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

dziękuje kochane za życzenia! Jesteśmy już po uroczystościach, odpoczywamy reszta wciąż imprezuje i przy okazji sprząta sale.. Było super! Wszystko okej choć miałam obawy, że kilku delikwentów po wypiciu%będzie dymić, ale okazało się, że trochę źle ich odebrałam..A byłam piękna PM a mój syn jest już katolikiem
iwciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 07:50   #5009
esti1984
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 062
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

widzę że niektóre kobitki jeszcze nie wiedzą o istnieniu II wątku



DZIEWCZYNY ZAPRASZAMY DO DRUGIEGO WĄTKU


http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=370961
esti1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 11:42   #5010
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

Cytat:
Napisane przez esti1984 Pokaż wiadomość
widzę że niektóre kobitki jeszcze nie wiedzą o istnieniu II wątku



DZIEWCZYNY ZAPRASZAMY DO DRUGIEGO WĄTKU


http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=370961
a może da się go jakoś zablokować co?
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.