Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 cz. II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-30, 20:06   #31
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez poleczka Pokaż wiadomość
pocieszam sie tym, że noc będzie lepsza, w końcu muszą kiedyś spać
no ja tez a ze dzisiaj spalismy do 9 wiec nie mam co narzekac
Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Ogladam album ze zdjeciami miesiac po miesiacu i mam pytanie ??? dlaczego tylko 8 dziewczyn zrobilo album u emilki a gdzie reszta dzidzioli hmmmm ??
to sa marcowe, kwietniowe sa pod napisem kwietniowe wyjce i jest ich 9 czyli w sumie 17
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 20:59   #32
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

aaaaaa no popatrz jaka ja inteligentna inaczej jestem ja myslalam ze to jest jeden link i otwiera sie jedna lista a ze to sie dzieli na dwie listy to nie wiedzialam

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
no ja tez a ze dzisiaj spalismy do 9 wiec nie mam co narzekac


to sa marcowe, kwietniowe sa pod napisem kwietniowe wyjce i jest ich 9 czyli w sumie 17
A ja dzisiaj mialam pobudke o 7 na mleko i spalismy dalej do....10:30
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 21:05   #33
poleczka
Raczkowanie
 
Avatar poleczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 171
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość

A ja dzisiaj mialam pobudke o 7 na mleko i spalismy dalej do....10:30
no ładnie, to tylko ja taka niewyspana i Monix bo cos wpominała

A moje dziecko dalej nie spi, ale teraz tz sie nim zajumuje a ja ide pod prysznic.

Dobrej nocy dziewczyny i do jutra.
poleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 21:08   #34
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez poleczka Pokaż wiadomość
no ładnie, to tylko ja taka niewyspana i Monix bo cos wpominała

A moje dziecko dalej nie spi, ale teraz tz sie nim zajumuje a ja ide pod prysznic.

Dobrej nocy dziewczyny i do jutra.

Za to Dawid spi juz od 30 minut nie martwcie sie...ja sie wysypiam za was a Dawid za wasze maluchy
Tz siedzi w pokoju na kompie a ja w kuchni na drugim kompie hehe, zamiast razem lezec w lozeczku tak weekendowo
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 21:09   #35
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość


Zanka czy ty Filipowi dajesz juz caly sloiczek przecierow?? czy jeszcze nie?? bo chodzi mi o to ze Dawid pije mleko 5 razy na dobe a w poludnie (13-14) pomiedzy karmieniami dostaje po pol sloiczka przecieru czy to owocow czy warzyw, a nie wiem czy moge mu dac zamiast jednego mleka o tej 13-14 to caly sloiczek przecieru? a mleka tylko 4, 2 rano i 2 wieczorem? (na noc z kaszka) i czy musi to byc np zupka czy moga to byc same owoce? czyli obojetnie co? ale jeden sloiczek w poludnie zamiast mleka...bo kurcze tego nie wiem a nie chce specjalnie isc do lekarza pytac
ja właśnie daję mu dziennie pół słoiczka, raz zupka, raz marchewka raz owoce. Zmieniam mu. Dostaje zupkę jarzynową, marchewkę, marchewkę z ziemniakiem, jabłuszko, banany i jabłuszko z marchewką.

miałam wkleić fotki brzuch więc wklejam, choć czuje się okropnie że będziecie widziały mój obleśny brzuchol
no i dodaję fotki Filipa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 003.jpg (108,6 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 005.jpg (101,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 008.jpg (94,3 KB, 18 załadowań)
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"


Edytowane przez zanka205
Czas edycji: 2009-07-28 o 08:30
zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 21:13   #36
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez poleczka Pokaż wiadomość
no ładnie, to tylko ja taka niewyspana i Monix bo cos wpominała

A moje dziecko dalej nie spi, ale teraz tz sie nim zajumuje a ja ide pod prysznic.

Dobrej nocy dziewczyny i do jutra.
moje na szczęście już śpi miłego prysznicowania miłej nocy i do jutra

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
ja właśnie daję mu dziennie pół słoiczka, raz zupka, raz marchewka raz owoce. Zmieniam mu. Dostaje zupkę jarzynową, marchewkę, marchewkę z ziemniakiem, jabłuszko, banany i jabłuszko z marchewką.

miałam wkleić fotki brzuch więc wklejam, choć czuje się okropnie że będziecie widziały mój obleśny brzuchol
no i dodaję fotki Filipa
Zanka nie przesadzaj ten brzusio wcale nie jest wielki, a rozstępy ( sama mam taką nadzieje) zbledna nam. Kurcze Wy juz nie macie wcale brzucha kiedy on mi zniknie no ile jeszcze mam czekac?
Zanka zazdrosze Ci tego pasa, że już masz wcięcie)
Filipek rewelacje, a ten uśmiech to pewnie do mnie, co?
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2009-05-30 o 21:14
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 21:16   #37
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Najgorsze jest to, że ten brzuch jest jak galareta, drży przy każdym ruchu, boczki też, czasem mam wrażenie, że ta skóra nigdy się nie ściągnie i zawsze będzie "za duża"
a wcięcie mam od porodu, bo ja mam takie big boczki i w ogóle mam szerokie biodra dlatego widać wcięcie, ale z przodu mam spory wałeczek

jeszcze od rana katar mam, wykończę się chyba
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 21:23   #38
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że ten brzuch jest jak galareta, drży przy każdym ruchu, boczki też, czasem mam wrażenie, że ta skóra nigdy się nie ściągnie i zawsze będzie "za duża"
a wcięcie mam od porodu, bo ja mam takie big boczki i w ogóle mam szerokie biodra dlatego widać wcięcie, ale z przodu mam spory wałeczek

jeszcze od rana katar mam, wykończę się chyba
Zanka mi się podoba, juz bym chciala miec taki brzuszek)

cisza tu straszna:-P idę spać w takim razie
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2009-05-30 o 21:25
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 21:26   #39
ewccik
Zadomowienie
 
Avatar ewccik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 923
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Mamusie mam pytanie odnoście tormentiolu
czy Wy to stosujecie czy wiecie coś o jego negatywnych skutkach ?
już od tygodnia go używamy na odparzenia - już prawie są nie widoczne czyli jest skuteczny
ale dzisiaj się naczytałam na necie że jest niezdrowy dla takich maluszków i niewiem czy przy kolejnym pfu pfu odparzeniu go stosować ?

Jako że mamy nowy wątek to i my mamy nowy avatarek
__________________
HUBERT
13 luty 2015 - 4kg i 58 cm
13 maj 2015 - 6,9 kg i 64 cm

Edytowane przez ewccik
Czas edycji: 2009-05-30 o 21:38
ewccik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 21:29   #40
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość

A ja dzisiaj mialam pobudke o 7 na mleko i spalismy dalej do....10:30
aaaaa zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Za to Dawid spi juz od 30 minut nie martwcie sie...ja sie wysypiam za was a Dawid za wasze maluchy
Tz siedzi w pokoju na kompie a ja w kuchni na drugim kompie hehe, zamiast razem lezec w lozeczku tak weekendowo
eeee nie ja tam wolę sama za siebie sie wysypiac

Monix co Ty jakos ostatnio bez humoru
a brzusiem sie nie przejmuj wcale nie masz okropnego, normalny pociążowy, organizm potrzebuje ok roku zeby wrocic do stanu przedciazowego
tak samo Zanka, brzusie macie coraz mniejsze to widać, pomalutku do przodu
no i Zanka jaki Twój Filip do TZta podobny

zrobilam galerie
jeszcze tylko sprawdze czy nic nie namieszalam ale powinno byc raczej ok
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 21:29   #41
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
ja właśnie daję mu dziennie pół słoiczka, raz zupka, raz marchewka raz owoce. Zmieniam mu. Dostaje zupkę jarzynową, marchewkę, marchewkę z ziemniakiem, jabłuszko, banany i jabłuszko z marchewką.

miałam wkleić fotki brzuch więc wklejam, choć czuje się okropnie że będziecie widziały mój obleśny brzuchol
no i dodaję fotki Filipa

Ty masz taki brzuchol jak ja tyle tylko ze ja nie mam rozstepow ale za to ty masz wciecie w tali, a ja nie mam wogole

A kiedy zamierzasz mu dawac caly sloiczek? i jak? dalej pomiedzy karmieniami czy zamiast jednego karmienia? Bo ja mysle zeby od poniedzialku dawac mu caly sloiczek zamiast jednego mleka czyli pilby 4 razy mleko i 1sloiczek ale nie wiem
My mu nakupilismy rozne smaki......marchewka z ryzem, jablko z bananami i brzoskwiniami, zupa jarzynowa krem (marchewka, ziemniak, kalafior, groszek zielony), jablko z bananami, dynia z ziemniakiem, marchewka z ziemniakami, szpinak z ziemniakami i samo jablko, bedziemy testowac co dzien cos innego

A maly jaki wystrojony i jaki to tatusia podobny

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2009-05-30 o 21:31
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 21:34   #42
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Buziaczekk ja jeszcze nie zamierzam mu dawać całego słoiczka, bo Filip teraz ma problem ze zjedzeniem połówki, musi dopić dużo mleka a słoiczka nie chce, poza tym jeszcze nie idzie nam super jedzenie łyżeczką, czasem zapomina że trzeba buźkę otworzyć i zaciska dziąsła heh
jak opanujemy jedzenie łyżeczką perfekt i Filip rozsmakuje się w warzywach i owocach to będę mu dawała cały słoik zamiast mleka
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 21:36   #43
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

czoornoo brakuje mi zdjecia Igorka z ukończonego 1mca
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 21:38   #44
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Poleczka moje dzidzio tak jak Twoje cały dzień "na nogach" ale wreszcie jakieś pół godziny temu zasnęła.Liczę,że pośpi do 4tej skoro tyle dziś wojowała.

Zanka uważam,że już ładnie Ci się skurczył brzuch,a to że jest galaretowaty,to nad tym trzeba trochę popracowac.Mój też się trzęsie u mnie wogóle nie ma mięśni brzucha a co najgorsze,że nie wiem kiedy będę mogła zacząc cokolwiek go cwiczyc...Emilka kiedy bierzesz się za cwiczenia brzucha?od kiedy można robic coś z brzuchem po CC?
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 21:40   #45
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

wszyscy mówią, że Filip do taty podobny ehh...

jak napnę mięśnie brzucha to je czuć pod palcami, ale mam trochę tłuszczyku, choć najgorsza jest skóra, bo jakby była bardziej napięta, to bym miała "gruby" brzuch a nie taki zwisający
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 21:44   #46
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
Buziaczekk ja jeszcze nie zamierzam mu dawać całego słoiczka, bo Filip teraz ma problem ze zjedzeniem połówki, musi dopić dużo mleka a słoiczka nie chce, poza tym jeszcze nie idzie nam super jedzenie łyżeczką, czasem zapomina że trzeba buźkę otworzyć i zaciska dziąsła heh
jak opanujemy jedzenie łyżeczką perfekt i Filip rozsmakuje się w warzywach i owocach to będę mu dawała cały słoik zamiast mleka


Aha to akurat Dawidowi szybko idzie zjedzenie polowy sloiczka a wrecz domaga sie jeszcze, jak mu nie daje to zaczyna byc zly! A lyzeczka to on je wysmienicie, jak by od razu wiedzial do czego ona sluzy bo dziubka sam otwiera i wystawia jezyk jak juz przelknie a jak mu wtedy nie daje to sie zlosci......on z lyzeczki jest nauczony bo od samego poczatku dostawal z lyzeczki witaminy, najwiecej ile zjadl sloiczka to wieksze pol i jadlby dalej tylko ze mama mu juz nie dala bo sie bala.....i dlatego chce sprobowac od poniedzialku dac mu caly sloiczek i zobaczyc czy go zje caly i jaka bedzie reakcja

Nam wszyscy mowia ze Dawid jest podobny do mnie

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2009-05-30 o 21:45
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 21:49   #47
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Zanka ta skóra o ile nie będziesz tyc wróci do starych rozmiarów,tzn rozstępy nie zagoją się całkiem,ale na pewno zbledną.Moje niestety nadal czerwone,a skóry też nadmiar na brzuchu.Ale widziałam sporo moich koleżanek po porodach,które w końcu wróciły do swoich dawnych figur.Czyli pewnie da się to zrobic,ale na pewno od niektórych z nas wymaga to większego poświęcenia.Ja jestem jedną z tych,co łatwo waga nie spada,tak też będę musiała w końcu zadbac o swoje ciało,tylko musze najpierw skńczyc karmic piersią,bo póki co to dieta odpada.

Emilka te cwiczenia na nogi też nie zaprzyjemne a jest coś co daje efekty bez wysiłku??
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 21:52   #48
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
Emilka kiedy bierzesz się za cwiczenia brzucha?od kiedy można robic coś z brzuchem po CC?
ja mysle ze do pol roku poczekam bo ja caly czas "czuje" w srodku obolale i jakies mam obawy a chcialabym cos zaczac juz cwiczyc bo jakis zapal do cwiczen teraz mam
siostrze pokazalam tez te 8min tylko ze na brzuch ale mowi ze to nie dla niej, mowi ze mózg ją po tym boli
Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
wszyscy mówią, że Filip do taty podobny ehh...
to tak jak wszyscy mówią ze Adrian to caly tatuś.....a jeszcze TZ mnie dobija i jak mowię ze jest cudowny albo śliczny to on od razu ze "po tatusi" mamusia tez jest cudowna i sliczna

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość

Emilka te cwiczenia na nogi też nie zaprzyjemne a jest coś co daje efekty bez wysiłku??

nic już mniej "wysiłkowego" a skutecznego niestety nie mam
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 21:55   #49
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Jastinada masz rację, tylko wiesz w obecnej chwili wątpię, że będę taka jak przed ciążą, jestem świadoma, że rozstępy nie znikną, ale mimo wszystko wydaje mi się to takie nierealne
dziś na wadze było 55/56, ważyłam się pod wieczór więc mam nadzieję, że z rana na czczo jest te 55, wtedy miałabym +5, ale poczekam jeszcze kilka dni i znowu się zważę

kochane ja uciekam spać, jestem trochę zmęczona, poza tym ten katar mnie wkurza, oj jak chciałabym obudzić się zdrowa...
dobranoc
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 21:57   #50
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Jasti ja Ci powiem szczerze ze po tych cwiczeniach nawet bardzo zakwasow nie mialam a jak kiedys chodzilam na teakwondo to po pierwszych zajeciach mialam takie zakwasy ze przez tydzien z lzami w oczach wchodzilam po schodach a ze schodzeniem bylo jeszcze gorzej

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

zobaczcie jaka fajna sukienke znalazlam
http://www.karenmillen.com/fcp/produ...od903000052696
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 22:01   #51
ewccik
Zadomowienie
 
Avatar ewccik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 923
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
zobaczcie jaka fajna sukienke znalazlam
http://www.karenmillen.com/fcp/produ...od903000052696
bardzo orginalna
ale jaka cena
__________________
HUBERT
13 luty 2015 - 4kg i 58 cm
13 maj 2015 - 6,9 kg i 64 cm
ewccik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 22:04   #52
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

no ceny są okropne ale jakby znaleźć dobrą krawcową....
Ewccik cudny avatarek

dobra uciekam spac słodkich snów mamuśki i dzidziusie
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry


Edytowane przez e.m.i.l.k.a
Czas edycji: 2009-05-30 o 22:20
e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 22:23   #53
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

znalazłam Was...ja tylko na szybko...

jasta ja kiedyś robiłam ABS jak emilka + ABS na brzuszek...zakwasy były ale naprawdę działają te ćwiczenia

zanka Filip cudny... i chyba rzeczywiście do taty podobny...

monix jakie podsumowanie Dawidek też miodzio...a 4 zdjęcie jest boooskie

emzeta ja takich "cudów" nie widziałam na "polskich słoiczkach"

co do brzuchów to stracimy wszystko...nie martwcie się...ja się bardziej martwię rozstępami

A ja Wam coś pokażę....to są zdjęcia obrazów namalowanych przez mojego szwagra chrześnicę....dodam, że ma 7 lat...ja byłam w szoku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00086.jpg (45,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00090.jpg (30,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00093.jpg (48,9 KB, 28 załadowań)
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 22:34   #54
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Emilka zaje***** strona z sukienkami

ja sie w tej zakochalam SUKIENKA

Zanka brzusio coraz lepszy i waga jak ladnie spada w dol

Alkamor piekne te obrazy jak na 7 latka
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 22:36   #55
sija
Zadomowienie
 
Avatar sija
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 189
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

czyście powariowały?? dziećmi się zajmować a nie nowe wątki zakładacie na 2 dni Was zostawić nie można znowu mam stado postów do nadrobienia, ale to już może na inny dzień sobie zostawie miałam wczoraj rano coś podczytać, ale pojechaliśmy na zakupy, patrzcie co upolowałam:
http://www.allegro.pl/item642308798_...uby_promo.html
w końcu nie będę się męczyć z strzykawkami, co prawda została nam już tylko witaminka D, ale Ania jakoś samej nie chce łykać, wypluwa połowe

dziś tylko napiszę, że mam ochotę obciąć Anię prawie na łyso, bo nadal nie mogę wyczesać jej tej ciemieniuszki jutro prób ciąg dalszy, pocieszam się tylko tym, że to jej nie swędzi
poza tym Ania w czwartek pierwszy raz zlapała zabawkę w obie rączki i próbowała ją włożyć do buzi od tego czasu ciągle ćwiczy
a na koniec dodam, że cieszy się na widok fridy i uśmiecha się jak jej wyciągam katarek chyba skumała o co chodzi
__________________
"Miłość to nie pluszowy miś, ani kwiaty,...
Ale miłość, kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze."

sija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 23:28   #56
gryzaczek
Raczkowanie
 
Avatar gryzaczek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 369
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Po pierwsze melduje sie w II czesci
dzis padam na twarz...nasza ksiezniczka dzis tak samo spala moze lacznie jakies 15 minut...
skonczyla 6 tygodni wiec niby mamy sloneczko w tabeli skokow rozwojowych a ona dzis mnie tak wymeczyla i siebie tez, ze wieczorem to juz wyla jak syrena i zasnac nie mogla....
zanka205 z brzuchem mam tak samo niby juz sie w miare wstapil ale galareta zostala ble Filipek podobny do taty

Cytat:
Napisane przez sija Pokaż wiadomość
a na koniec dodam, że cieszy się na widok fridy i uśmiecha się jak jej wyciągam katarek chyba skumała o co chodzi
moja juz ma uraz nawet do przebieraka bo tam zwykle odciagamy gluty ..na szczescie juz prawie po katarku uff...
milego wieczorki
gryzaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 23:59   #57
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

o rany kolejna część ale tempo
ja właśnie nakarmiłam Julke i czekam aż sobie zaśnie bo słysze ze jeszcze coś mruczy

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
to ja sie pochwale Dawidkiem i pokaze się z teresą i po jej ściągnięciu
teraz ide z fraglesem na dół, a później wkleje ten nieszczęsny brzuch
cudo Dawidek

Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
a tu Wam pokażę mojego małego wariota bardzo lubi matę
prawdziwa dama od razu w lustereczko patrzy

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
miałam wkleić fotki brzuch więc wklejam, choć czuje się okropnie że będziecie widziały mój obleśny brzuchol
no i dodaję fotki Filipa
kolejny przystojniak

Cytat:
Napisane przez ewccik Pokaż wiadomość

Jako że mamy nowy wątek to i my mamy nowy avatarek
jaki słodki z tymi uszkami super wygląda

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
A ja Wam coś pokażę....to są zdjęcia obrazów namalowanych przez mojego szwagra chrześnicę....dodam, że ma 7 lat...ja byłam w szoku
mała zdolniacha

Cytat:
Napisane przez sija Pokaż wiadomość
czyście powariowały?? dziećmi się zajmować a nie nowe wątki zakładacie na 2 dni Was zostawić nie można znowu mam stado postów do nadrobienia, ale to już może na inny dzień sobie zostawie miałam wczoraj rano coś podczytać, ale pojechaliśmy na zakupy, patrzcie co upolowałam:
http://www.allegro.pl/item642308798_...uby_promo.html
w końcu nie będę się męczyć z strzykawkami, co prawda została nam już tylko witaminka D, ale Ania jakoś samej nie chce łykać, wypluwa połowe

dziś tylko napiszę, że mam ochotę obciąć Anię prawie na łyso, bo nadal nie mogę wyczesać jej tej ciemieniuszki jutro prób ciąg dalszy, pocieszam się tylko tym, że to jej nie swędzi
poza tym Ania w czwartek pierwszy raz zlapała zabawkę w obie rączki i próbowała ją włożyć do buzi od tego czasu ciągle ćwiczy
a na koniec dodam, że cieszy się na widok fridy i uśmiecha się jak jej wyciągam katarek chyba skumała o co chodzi
gratulacje dla Ani
a to jaką ty masz tą witaminę ze przez strzykawke podawałas ja mam w takich miękkich kapsułkach co się je naciska i płyn wlatuje do buźki
no dobra chyba czas sie połozyc
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 07:59   #58
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

witam w nowej częsci i ide sie myć
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 08:57   #59
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

no to ja tylko na chwilę
ZANKA
jesteś młoda dziewczyna, brzuch wróci na bank do formy. Nie wiem jak tam rozstępy, ale masz "młodą skórę" więc może potrwa to dłużej ale będzie jak było (a tak w ogóle to na galaretę -jak piszesz- nie wygląda).

Ja tylko pożalić się chciałam.
Odkąd Kaja na brzuchu nie śpi to............. Kaja nie śpi!
3 dzień nie śpi na brzuchu i 3 dzień ja nie śpię! Na łep dostaję już. Pierwsza pobudka jest zaraz po 22.00 i potem jeszcze luzik bo o 24-1.00 a potem to już jak zegarek co godzina buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu . I tak do 6-7.oo rano. Nie wiem o co chodzi, płacze i je, zasypia, budzi się. Jestem wykończona po prostu!!! Ona zasypia na te 30-40minut, ale ja nim usnę to ona znów płacze więc śpię tak po 20 minut góra! i pobudka.
no i oczywiście w dzień to śpi tylko na spacerze, ale nie że ja na ławce siądę a ona śpi! niiiiiie! muszę chodzić non stop bo inaczej ona nie chce spać .
powoli padam na twarz
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 09:08   #60
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość

A ja Wam coś pokażę....to są zdjęcia obrazów namalowanych przez mojego szwagra chrześnicę....dodam, że ma 7 lat...ja byłam w szoku
noooo, niezłe te obrazy, ma dziewczyna talent

dzień dobry
ja jednak katar mam nadal, heh szkoda że cuda się mi nie przydarzają
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.