"psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-27, 17:04   #1
kasiastrunin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 273

"psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?


Dziewczyny, mam pytanie.

Dowiedziałam się ostatnio, że istnieje coś takiego jak psychologia dla magistrów, 5 lat w 3 lata. Na dodatek że da się zaocznie.
Wiele osób/informacje w necie to potwierdza ale nie wszystkie..
Jak to w koncu jest?
Chodzi mi o POZNAŃ, ale w trybie zaocznym byłabym w stanie dojeżdzac jesli nie było by tu takiej opcji.
Marze o takich studiach, czuje sie wrecz jakbym miała powolanie do tego, jednak poczułam to w połowie obecnych (sa ok, humanistyczne, ale nie wiaze z nimi niestety zawodowej przyszlosci, zwlaszcza ze takowej i tak nie ma..) dlatego uznałam ze pojde w strone tej psychologii dla magistrów, chciałabym isc za rok, tzn od pazdziernika 2014.

Czy taka opcja istnieje?

(zdaje sobie sprawe z tego, ze te studia sa ciezkie, wiem ze na 100% chce na nie isc, ale wiadomo, ze jak da sie zrobic 5 lat w 3, majac mgr to jest to dla mnie najlepsza opcja, bo nie mam juz dawno 18 lat no i tez musze pracowac, utrzymywac sie, stad zaocznie)

pomozcie mi rozwikłać watpliwosci

Aha do osob studiujacych psychologie :

jak wygladaja na niej specjalnosci? mozna nakierowac sie np typowo na dzieci? lub na np zaburzenia lekowe u ludzi? jak z praca potem?

dziekuje za wszystkie odpowiedzi

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

jako że jestem skłonna dojeżdżać do innego miasta, jeśli tej opcji w poznaniu nie ma, bardzo proszę moderatora o usuniecie z tytułu wątku "poznań"

dziękuje
kasiastrunin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 17:30   #2
pixies20
Rozeznanie
 
Avatar pixies20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 949
Dot.: "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?

ja się nie będe wypowiadac odnośnie tego 5 lat w 3. te studia dla magistrów to trochę porazka.

co do ukierunkowania się na dzieci owszem - psychologia kliniczna dzieci i młodzieży.
zaburzenia lękowe to już wąska dziedzina, nie ma takiej specjalizacji na studiach.
__________________
So all that's left
Is the proof that love's not only blind but deaf.



Filmy:
2017 - 134
2016 - 205
2015 - 145
pixies20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 17:46   #3
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?

Tak, w Poznaniu jest taka możliwość
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 19:12   #4
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?

Cytat:
Napisane przez pixies20 Pokaż wiadomość
ja się nie będe wypowiadac odnośnie tego 5 lat w 3. te studia dla magistrów to trochę porazka.
Dlaczego? jak sie odrzuci wuefy, języki, historię tego i owego oraz kilka zapychaczy planu i zostawi konkret to da sie skonsturować sensowny plan studiów w 3 lata.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 19:24   #5
pixies20
Rozeznanie
 
Avatar pixies20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 949
Dot.: "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Dlaczego? jak sie odrzuci wuefy, języki, historię tego i owego oraz kilka zapychaczy planu i zostawi konkret to da sie skonsturować sensowny plan studiów w 3 lata.
zapychacze były u mnie tylko na 1 roku, więc to jest odrzucenie raptem kilku przedmiotów, może 5, więc wyrzucenie ich nie skraca jakoś drastycznie czasu studiowania. poza tym bez języka specjalistycznego ciężko będzie czytać publikacje zagraniczne.

moje zdanie jest takie, że 5 lat w 3 lata i tylko w weekendy to jest jakiś żart i ja się nie zgadzam, żeby taka osoba miała dokładnie takie same uprawnienia do wykonywania zawodu jak ja po 5 latach studiów.
__________________
So all that's left
Is the proof that love's not only blind but deaf.



Filmy:
2017 - 134
2016 - 205
2015 - 145

Edytowane przez pixies20
Czas edycji: 2013-01-27 o 19:25
pixies20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 19:38   #6
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?

Cytat:
Napisane przez pixies20 Pokaż wiadomość
zapychacze były u mnie tylko na 1 roku, więc to jest odrzucenie raptem kilku przedmiotów, może 5, więc wyrzucenie ich nie skraca jakoś drastycznie czasu studiowania. poza tym bez języka specjalistycznego ciężko będzie czytać publikacje zagraniczne.

moje zdanie jest takie, że 5 lat w 3 lata i tylko w weekendy to jest jakiś żart i ja się nie zgadzam, żeby taka osoba miała dokładnie takie same uprawnienia do wykonywania zawodu jak ja po 5 latach studiów.
Przy obecnych mozliwościach- Internet zaznajomienie sie z literatura fachową w obcym jęzku to codzienność, chyba ze sie mylę?
Na swoich studiach korzystałam głównie z anglojęzycznych stron, bo na polskojęzycznych informacji było zbyt mało.

Nie wiem ile jest zapychaczy na psychologii ale sądzę ze troche jest z reszta jak na kazdych studiach, a i nie zapominajmy że te studia sa dla MAGISTRÓW czyli ludzi którzy jakies studia w zyciu skończyli.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 19:54   #7
Denira
Rozeznanie
 
Avatar Denira
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 831
Dot.: "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?

Cytat:
Napisane przez pixies20 Pokaż wiadomość
zapychacze były u mnie tylko na 1 roku, więc to jest odrzucenie raptem kilku przedmiotów, może 5, więc wyrzucenie ich nie skraca jakoś drastycznie czasu studiowania. poza tym bez języka specjalistycznego ciężko będzie czytać publikacje zagraniczne.

moje zdanie jest takie, że 5 lat w 3 lata i tylko w weekendy to jest jakiś żart i ja się nie zgadzam, żeby taka osoba miała dokładnie takie same uprawnienia do wykonywania zawodu jak ja po 5 latach studiów.
Z tego co wiem cała idea polega na tym, że studia te skierowane są do absolwentów konkretnych kilku kierunków.
Każdy kierunek ma jakieś swoje minimum programowe. Program studiów na "psychologii dla magistrów" konstruowany jest na podstawie tego co już było na wcześniej ukończonych studiach - i od tego właśnie zależy czy te studia będą trwały 3 czy 4 lata. Chodzi o to, że z minimum psychologii odrzuca się to co ktoś już miał. Czyli generalnie uzupełnia się już posiadaną wiedzę ogólną

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiastrunin Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie.

Dowiedziałam się ostatnio, że istnieje coś takiego jak psychologia dla magistrów, 5 lat w 3 lata. Na dodatek że da się zaocznie.
Wiele osób/informacje w necie to potwierdza ale nie wszystkie..
Jak to w koncu jest?

Chodzi mi o POZNAŃ, ale w trybie zaocznym byłabym w stanie dojeżdzac jesli nie było by tu takiej opcji.
Marze o takich studiach, czuje sie wrecz jakbym miała powolanie do tego, jednak poczułam to w połowie obecnych (sa ok, humanistyczne, ale nie wiaze z nimi niestety zawodowej przyszlosci, zwlaszcza ze takowej i tak nie ma..) dlatego uznałam ze pojde w strone tej psychologii dla magistrów, chciałabym isc za rok, tzn od pazdziernika 2014.

Czy taka opcja istnieje?

(zdaje sobie sprawe z tego, ze te studia sa ciezkie, wiem ze na 100% chce na nie isc, ale wiadomo, ze jak da sie zrobic 5 lat w 3, majac mgr to jest to dla mnie najlepsza opcja, bo nie mam juz dawno 18 lat no i tez musze pracowac, utrzymywac sie, stad zaocznie)

pomozcie mi rozwikłać watpliwosci

Aha do osob studiujacych psychologie :

jak wygladaja na niej specjalnosci? mozna nakierowac sie np typowo na dzieci? lub na np zaburzenia lekowe u ludzi? jak z praca potem?

dziekuje za wszystkie odpowiedzi

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

jako że jestem skłonna dojeżdżać do innego miasta, jeśli tej opcji w poznaniu nie ma, bardzo proszę moderatora o usuniecie z tytułu wątku "poznań"

dziękuje
Nie lepiej przejrzeć strony konkretnych uczelni i sprawdzić ich ofertę zamiast poszukiwać takich inf. na forach? Przede wszystkim prywatne uczelnie.
Nie mówię tu o dzieleniu się twoimi wątpliwościami "czy warto" tylko o istnieniu takiej "formy" i możliwości studiowania w tym konkretnym mieście... To o wiele pewniejsze źródło informacji

Edytowane przez Denira
Czas edycji: 2013-01-27 o 19:56
Denira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-27, 20:07   #8
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?

Najlepiej sprawdz jakie uprawnienia ma ta szkola bo to wazne.Przestudiuj plan zajec.Jak dla mnie jest to mozliwe- pewnie duzo bedziesz sie w domu uczyc a zajecia praktyczne tez pewnie beda.W Usa np takie studia to norma- niektore mozna zrobic i w 2 lata.
Powodzenia
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 20:56   #9
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Najlepiej sprawdz jakie uprawnienia ma ta szkola bo to wazne.Przestudiuj plan zajec.Jak dla mnie jest to mozliwe- pewnie duzo bedziesz sie w domu uczyc a zajecia praktyczne tez pewnie beda.W Usa np takie studia to norma- niektore mozna zrobic i w 2 lata.
Powodzenia
O czarny elf Dawno Cie nie widziałam, a kojarzysz mi się jeszcze ze "starym wizażem"
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 23:04   #10
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?

Cytat:
Napisane przez sweeney Pokaż wiadomość
O czarny elf Dawno Cie nie widziałam, a kojarzysz mi się jeszcze ze "starym wizażem"

HejFakt ja tez rzadko widze "stare bywalczynie"
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 00:10   #11
natash88
Wtajemniczenie
 
Avatar natash88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 128
Dot.: "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?

Jest możliwość, z tego co widziałam mają bardzo napakowany program. Ale zakłada się, że to jest skierowane już do 'dojrzalszych' osób, już po innych studiach (nie wiem czy nie z podobnego zakresu np. pedagogika etc., trzeba by sprawdzić), więc myślę, że da się na 100% sensownie ułożyć te przedmioty bez wbijania ich w główkę jak dzieciom (tj. tak jak to jest z 19latkami po liceum na dziennych).

Co do specjalizacji - psychologia nie daje Ci tak naprawdę żadnej konkretnej specjalizacji. Szczególnie w zakresie klinicznej ważniejsze są potem szkoły psychoterapeutyczne i kursy, tu dostajesz tylko zarys i teorię plus podstawę taktyki, ale nie wyobrażam sobie puszczenia takich psychologów do terapii bez (przeważnie) 4 lat staży, wykładów i WŁASNEJ psychoterapii w szkołach terapeutycznych (kosztują ok. 30k w ciągu 4 lat).
(Zresztą to zmierzenie się z sytuacją na miarę paragrafu 22, szaleństwo)

W Pzn nie ma stricte psychologii klinicznej dzieci i młodzieży (bardziej w zakresie wykorzystania seksualnego jak coś). W Warszawie jest. Ale jak mówiłam, te specjalizacje to tylko kwestia teoretycznego ukierunkowania, które później i tak trzeba uzupełniać i o teorię nadal (już w konkretnym paradygmacie, leczeniu konkretnych zaburzeń), jak i PRAKTYKĘ.
__________________
zakochana w sobie od urodzenia

natash88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 10:53   #12
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?

Psychologia sama w sobie nic Ci nie daje praktycznie oprócz mgr. Bez podyplomówek, kursów nic nie zdziałasz.
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 13:24   #13
kasiastrunin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 273
Dot.: "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?

wiadomo że podyplomowki i kursy wchodza w gre ale od psychologii trzeba zaczac .

zastanawiam sie nad Warszawa, bo slyszalam wiele opinii ze jakos kształcenia tam i prestiz studiów jest o niebo lepszy niz w Poznaniu, nie wiem na ile to prawda..
kasiastrunin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 17:41   #14
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?

Cytat:
Napisane przez pixies20 Pokaż wiadomość
poza tym bez języka specjalistycznego ciężko będzie czytać publikacje zagraniczne.
Nie wiem co ma piernik do wiatraka. Na wielu uczelniach też nie ma jezyka specjalistycznego. Na przykład na UW. A artykuly trzeba czytać i opracowywac od 1 roku. I nie slyszałam żeby ktoś miał z tym jakieś problemy. Jezyk specjalistyczny w naukach humanistycznych jest moim zdaniem dość ubogi.

Cytat:
Napisane przez kasiastrunin Pokaż wiadomość
zastanawiam sie nad Warszawa, bo slyszalam wiele opinii ze jakos kształcenia tam i prestiz studiów jest o niebo lepszy niz w Poznaniu, nie wiem na ile to prawda..
Wiekszy prestiz? Ale w Poznaniu i w Warszawie to ta sama uczelnia.

Same studia trwają minimum 7 semestrów (czyli wiecej niz 3 lata). Poza tym dotyczy to głównie magistrow socjo, pedagogiki czy lekarzy (bo im się programy studiow z psychologią najbardziej pokrywają). Jeśli nie konczylas ktoregos z tych kierunkow, to radzilabym się raczej nastawic na 8-9 semestrów. Czyli różnica tak naprawdę niewielka.
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 16:08   #15
Louise92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 7
Dot.: "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?

Witajcie dziewczyny!

Dopiero dowiedziałam się o tych studiach. Jestem w szoku i jednocześnie mnie to bardzo cieszy, bo chciałabym na nie iść. Czytałam na stronie WSPS o nich i tam pisze, że są dla magistrów i licencjatów. Ja jestem na 3 roku studiów pedagogicznych (licencjat) i zawsze marzyłam o psychologii, więc to byłoby spełnienie moich marzeń.
Ale mam też klika wątpliwości. Nie wiecie może czy te studia są płatne? Chodzi mi o dzienne konkrenie. Jeśli tak, to dużo? Nie znalazłam na stronie Szkoły takich informacji, poza czesnym, które tyczy się raczej studiów zaocznych.
Czy mógłby się wypowiedzieć na ten temat ktoś kto ma może jakieś informacje?
Pozdrawiam serdecznie!
__________________
Louise92.
Louise92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 16:25   #16
pixies20
Rozeznanie
 
Avatar pixies20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 949
Dot.: "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?

Cytat:
Napisane przez Louise92 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!

Dopiero dowiedziałam się o tych studiach. Jestem w szoku i jednocześnie mnie to bardzo cieszy, bo chciałabym na nie iść. Czytałam na stronie WSPS o nich i tam pisze, że są dla magistrów i licencjatów. Ja jestem na 3 roku studiów pedagogicznych (licencjat) i zawsze marzyłam o psychologii, więc to byłoby spełnienie moich marzeń.
Ale mam też klika wątpliwości. Nie wiecie może czy te studia są płatne? Chodzi mi o dzienne konkrenie. Jeśli tak, to dużo? Nie znalazłam na stronie Szkoły takich informacji, poza czesnym, które tyczy się raczej studiów zaocznych.
Czy mógłby się wypowiedzieć na ten temat ktoś kto ma może jakieś informacje?
Pozdrawiam serdecznie!
psychologia dla magistrow jest tylko niestacjonarna. cena jak byk podana na stronie w zakładce rekrutacja i opłaty http://www.swps.pl/sopot/oferta-eduk...-dla-magistrow cena studiów może się różnić w poszczególnych miastach, więc wybierz te, które Ciebie interesuje.
__________________
So all that's left
Is the proof that love's not only blind but deaf.



Filmy:
2017 - 134
2016 - 205
2015 - 145

Edytowane przez pixies20
Czas edycji: 2014-01-09 o 16:33
pixies20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 16:36   #17
Louise92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 7
Dot.: "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?

Cytat:
Napisane przez pixies20 Pokaż wiadomość
psychologia dla magistrow jest tylko niestacjonarna. cena jak byk podana na stronie w zakładce rekrutacja i opłaty http://www.swps.pl/sopot/oferta-eduk...-dla-magistrow cena studiów może się różnić w poszczególnych miastach, więc wybierz te, które Ciebie interesuje.
Ale ja po licencjacie chciałam iść, nie po magistrze. cenę za niestacjonarne widziałam. Mi chodzi o dzienne. Chyba, że one w ogóle nie są dzienne, wtedy rozumiem.
__________________
Louise92.
Louise92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 16:39   #18
pixies20
Rozeznanie
 
Avatar pixies20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 949
Dot.: "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?

Cytat:
Napisane przez Louise92 Pokaż wiadomość
Ale ja po licencjacie chciałam iść, nie po magistrze. cenę za niestacjonarne widziałam. Mi chodzi o dzienne. Chyba, że one w ogóle nie są dzienne, wtedy rozumiem.
przeczytaj informacje podane na stronie jeszcze raz. albo dwa. to jest psychologia dla magistrów I LICENCJATÓW. jest tylko NIESTACJONARNA. co za tym idzie jest płatna, a koszta zalezą od swps w danym mieście. w sopocie jest powyżej 7 tys., a w warszawie już ponad 8.


dzienna psychologia na swps trwa 5 lat, tak jak na uniwersytetach. i też jest płatna, bo to uczelnia prywatna.
__________________
So all that's left
Is the proof that love's not only blind but deaf.



Filmy:
2017 - 134
2016 - 205
2015 - 145
pixies20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 16:49   #19
Louise92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 7
Dot.: "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?

Rozumiem.. w takim razie szkoda, ale dziękuję za odpowiedź.
__________________
Louise92.
Louise92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-11, 14:32   #20
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 16:24   #21
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?

Zjazdy sa rzeczywiscie czesto i 2 razy jest w roku cos takiego jak "zjazd tygodniowy"
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 17:01   #22
pixies20
Rozeznanie
 
Avatar pixies20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 949
Dot.: "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ciekawe, że rozmawiałam z osobą, która skonczyła takie studia i sama narzekała, że wiele rzeczy było traktowanych po macoszemu, nie miała podstawowego i najważniejszego wlasciwie testu do badania osobowości i sporo innych niedociągnięc, ale tak - to przecież tylko zapychacze są wyrzucone. może zróbmy tez medycynę 3 letnią?
__________________
So all that's left
Is the proof that love's not only blind but deaf.



Filmy:
2017 - 134
2016 - 205
2015 - 145
pixies20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 17:07   #23
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 17:12   #24
pixies20
Rozeznanie
 
Avatar pixies20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 949
Dot.: "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
nie wem skąd ten butthurt u Ciebie. uważam, że absolwentów psychologii jest dużo. nawet za dużo. kolejne ułatwianie ludziom zdobycia kolejnego magistra to wcale nie jest dobry pomysł. zresztą u mnie w instytucie raczej nikt nie ma za dobrego zdania o tych studiach, bo przeciez nie chodzi o jakość, a o ilość. pieniędzy.
__________________
So all that's left
Is the proof that love's not only blind but deaf.



Filmy:
2017 - 134
2016 - 205
2015 - 145
pixies20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 17:15   #25
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 17:16   #26
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?

Cytat:
Napisane przez pixies20 Pokaż wiadomość
ciekawe, że rozmawiałam z osobą, która skonczyła takie studia i sama narzekała, że wiele rzeczy było traktowanych po macoszemu, nie miała podstawowego i najważniejszego wlasciwie testu do badania osobowości i sporo innych niedociągnięc, ale tak - to przecież tylko zapychacze są wyrzucone. może zróbmy tez medycynę 3 letnią?
Medycyna to nie psychologia - to po pierwsze
Po drugie wśród tysięcy osób koncących ten kierunek rokrocznie też znajdziesz głąbów i ludzi, którzy nie maja pojęcia co i jak a zdali bo zdali
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 17:17   #27
pixies20
Rozeznanie
 
Avatar pixies20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 949
Dot.: "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
nie no, serio?
__________________
So all that's left
Is the proof that love's not only blind but deaf.



Filmy:
2017 - 134
2016 - 205
2015 - 145
pixies20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 17:25   #28
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 17:29   #29
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?

Cytat:
Napisane przez pixies20 Pokaż wiadomość
alez ja nie robię z nich ofiar losu. ja się po prostu nie zgadzam z takimi studiami. ani z psychologią podzieloną na licencjat i magistra.




nie no, serio?
serio,serio,nie ma co porównywać i wskazaywać analogię .Wszystkie pozostałe kierunki przy naszym poziomie szkolnictwa da się w 3 lata spokojnie ogarnąć.
Zgadzam się z mm444
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający

Edytowane przez dawidowskasia
Czas edycji: 2014-01-11 o 17:31
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 17:30   #30
pixies20
Rozeznanie
 
Avatar pixies20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 949
Dot.: "psychologia dla magistrów" w 3 lata, Poznań. Prawda, czy fałsz?

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
własciwie sama sobie odpowiedzialaś czemu. własnie dlatego.
ja osobiście wolę napisać jedna porządną magisterkę, ktora na przykład da mi wyjście do dalszych badań na doktorat niż pisać odtworczy licencjat i potem kolejną pracę. jestem zadowolona z tego, że moje studia są jednolite magisterkie.

a co do ułatwiania i osrodkow zamiejscowych - wracam do agrumentu o nadprodukcji absolwentow studiow wyzszych. kolejni bezrobotni. świetny pomysł.
__________________
So all that's left
Is the proof that love's not only blind but deaf.



Filmy:
2017 - 134
2016 - 205
2015 - 145
pixies20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-04 20:50:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.