Cellulit -sposoby zwalczania. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-06, 19:10   #181
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Cytat:
Napisane przez szarpunka Pokaż wiadomość
zjada wszystkie toksyny i inne szkodliwe, i zbędne 'składniki' naszego organizmu.
a do tego mieśnie i tkanki
super sprawa...
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 18:51   #182
Judy_tka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 116
15 lat - cellulit, oponka.

Witam.
Mam taki mały (właściwie, to duży xD) problem:
Mam 15 lat i nie jestem gruba. Mam yyy… że tak powiem ‘kobiece kształty’. Problem jest tylko w tym, że:
a) Mam oponkę i szczupłą talię i nie mam pojęcia jakimi specyfikami/dietą/ćwiczeniami ją zlikwidować
b) Mam cellulit na pośladkach i nie wiem skąd się wziął tak nagle… i jak się pozbyć ?
Mam nadzieję, że pomożecie…
Judy_tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 19:27   #183
nat92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 609
GG do nat92
Dot.: 15 lat - cellulit, oponka.

Wszystko jest na forum, wystarczy poczytać wątki podwieszone i użyć wyszukiwarki To, że masz 15 lat nic nie zmienia, zasady są takie same.
nat92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 13:15   #184
IzaWaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 14
Dot.: Pomocy Nie Moge Na To Patrzec!

Cytat:
Napisane przez IzaWaw Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny. Moze bedziecie wiały co poradzic...
Dwa miesiace temu odstawiłam leki których skutkiem ubocznym było to ze przytyłam i organizm nabrał wody. Mineły dwa miesiace i nic sie z tym nie dzieje, powiedziałabym nawet ze sa dni kiedy jest gorzej ( tak jak dzisiaj). Na brzuchu, nogach pupie, rekach i nawet plecach mam cos co wyglada jak celulit ( a chyba nawet nim jest) i to konkretny. Po prostu juz nie wiem co z tym robic. Nie jestem grubasem ( 171cm/55 ;normalnie wazyłam 52 przed leczeniem), nie miałam nigdy problemów z wagą, dobrze sie odzywiam , nie obzeram, jestem aktywna ruchowo...Rece mi opadaja. Nie wiem jak sie tego pozbyc. Jakies leki moze sa na to, bo juz nic nie pomaga...

Hej dziewczyny
Dokładnie dwa miesiace temu pisałam ten post. Dzisiaj juz nawet nie pamietam ze byłam w takiej rozpaczy. Nie ma sladu po problemie, skóra jest gładka równa i napieta. Wystarczyło odstawienie gazowanych napojów, przestałam chodzic do sauny, za to zmodyfikowałam moj trening- po cwiczeniach siłowych które wykonuje trzy razy w tygodniu min. 40 minut intensywnego kardio bez przerw. No i koniec z weglowodanami po 18!
Co prawda u mnie to była raczej wina leków ale wiem ze problem by nie zniknał gdyby nie ruch. To jest naprawde złoty srodek takze polecam kazdej dziewczynie ktora chce miec szybko problem z glowy. Kremy, herbatki i tabletki nie podkrecą metabolizmu- zrobią to jedynie cwiczenia. Kiedy uczciwie przyłozycie sie do treningow problem naprawde zniknie i to szybko. A herbatki i inne specyfiki niech beda dodatkowym doładowaniem. Moj trener polecił mi tez detoksykacje organizmu , najlepiej miesieczna kuracje. Troche to uprzkrza zycie bo sie co chwile siusia ale to dowod na to ze organizm naprawde wypłukuje sie z toksyn. Ja piłam turbo slim drink, smaczny bardzo, rozpuszcza sie codziennie w póltora litra wody.

Pozdrówki i trzymam za was kciuki
I.
IzaWaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 19:48   #185
vict00ria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: k. Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu

a ja pozbyłam się cellulitu
i to bez trudu i szybciutko
codziennie (no, prawie.. ) kremowałam uda, pośladki, biodra, brzuch i talię kremem antycellulitiowym (wszystko jedno jakim), czasem krótko masowałam specjalnym sprzęciorem do cellulitu (nic nie daje), częściej rękawicą szorstką, szczypałam czasme skórę (pomaga i to bardzo, choć bolesne), raz na 2/3 dni robiłam peeleng kawowy (kawa, cynamon, cukier, oliwka, zmieszać, wetrzeć w skórę, spłukać i jest git. nie ćwiczyłam, dieta taka była że raz 1000, potem niby 1000 ale wieczorem się obżarłam ;}. teraz ćwiczę 2 dzień przynjamniej godzinę (trochę biegam, chodzę na długie spacery, jeżdżę rowerem) i jestem na diecie 1000kcal. powodzenie, mi pomogło
vict00ria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 10:27   #186
lili115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

haj dziewczyny
dziekuje za wszystkie rady i że tutaj piszecie
a jak się robi dokładnie ten peeling z kawy??
lili115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 12:40   #187
Julia23
Raczkowanie
 
Avatar Julia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 63
GG do Julia23
Smile Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

No ja wczoraj byłam u kosmetyczki na depilacji bikini i zapytała się mnie kosmetyczka czy od dawna mam takie rozstępy. Jeszcze zapytała sie o mój cellulitus. Głupio mi było, że ktoś mi zwraca uwagę na temat moich wad, które dręczą mnie od dwóhch miesięcy. Od tych 2 miesięcy stosuje krem z Avonu - cellusculp ( jakaś taka nazwa) i sądzę że jest jakaś poprawa. Ale widać że nie, bo kosmetyczka stwierdział że mam cellulit 2 stopnia z 3. Faktycznie, nie odżywiam sie za bardzo zdrowo, ale staram się bardziej, nei raz ćwicze, zimne prysznice stosuję, masaże 3 razy w tygodniu po 5 minut. Ale widać to za mało robię.
A prowadzę szybki tryb życia, niestety a muszę wziąść sie za siebie, m.in. dietę zmienić ( i jej przestrzegać ), ćwiczyć, stosować codzienne masaże, pić wodę mineralną niegazowaną, no i oczywiście krem antycellulitusowy. A o rozstępach nei wspomnę, mam je od 10 lat od kiedy dojrzewałąm. Ale dziwne, bo one mi nei przeszkadzają. A niby mam niezłą figurkę. Ale w ciuchach . Bo bez ciuchów to skóra ble wygląda . Życzę powodzenia. I sobie i Wam.

Zapomniałam o pilingu kawowym. Spróbuję.
Julia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-11, 06:49   #188
IWillBeLegend
Raczkowanie
 
Avatar IWillBeLegend
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 82
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Istnieje 10 zasad dzieczyny :
1. Unikać przejadania sie
2. Ograniczyć kaloryczność posiłków
3. Uprawiać sport (kardio)
4. Wyeliminować z diety toksyny (kawa, alkochol, papierosy)
5. Pić 1,5 - 2 l. wody niegaz. dziennie
6. Wyeliminować z diety sól
7. Stosować kremy antycelulitowe i wyszczuplające (Polecam Ziaje i Soraye! Najlepsze pomimo swojej ceny, moja siostra jest kosmetyczka i zawsze powtarza że te firmy są najlepsze z dostepnych na naszym rynku)
8. Stosować masaże antycelulitowe (jedziemy od dołu(łydek)w góre kolistymi ruchami, zgodnie z ruchem wskazówek zegara) i właśnie szczypać się też należy
9. nie pamiętam :p
10. tak samo jak w 9 :P


POWODZENIA
IWillBeLegend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 14:45   #189
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Cytat:
Napisane przez IWillBeLegend Pokaż wiadomość
Istnieje 10 zasad dzieczyny :
1. Unikać przejadania sie
2. Ograniczyć kaloryczność posiłków
3. Uprawiać sport (kardio)
4. Wyeliminować z diety toksyny (kawa, alkochol, papierosy)
5. Pić 1,5 - 2 l. wody niegaz. dziennie
6. Wyeliminować z diety sól
7. Stosować kremy antycelulitowe i wyszczuplające (Polecam Ziaje i Soraye! Najlepsze pomimo swojej ceny, moja siostra jest kosmetyczka i zawsze powtarza że te firmy są najlepsze z dostepnych na naszym rynku)
8. Stosować masaże antycelulitowe (jedziemy od dołu(łydek)w góre kolistymi ruchami, zgodnie z ruchem wskazówek zegara) i właśnie szczypać się też należy
9. nie pamiętam :p
10. tak samo jak w 9 :P


POWODZENIA
9. Ograniczyć cukier, słodycze.
10. Peeling kawowy czyni cuda:ehem;

__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 08:36   #190
IWillBeLegend
Raczkowanie
 
Avatar IWillBeLegend
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 82
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Dokładnie
IWillBeLegend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 19:13   #191
vixen_
Przyczajenie
 
Avatar vixen_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 27
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Ja od siebie dodam pare ćwiczonek :
CZ 1 http://pl.youtube.com/watch?v=8QXGt6-cb1M
CZ 2 http://pl.youtube.com/watch?v=zoJQOapc9cY
vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-16, 15:53   #192
ogór
Rozeznanie
 
Avatar ogór
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 779
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

znalazłam mobilizacje i to zaskakująco silną ;p

http://pl.youtube.com/watch?v=A17T_V...eature=related
__________________
high

ogór jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 19:42   #193
vanilia1
Raczkowanie
 
Avatar vanilia1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 420
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Ogór ten filmik jest faktycznie jakąś mobilizacją
vanilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 20:23   #194
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

jaka mobilizacja
matko dziewczyno to nie mobilizacja to mosachozim chyba juz
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 20:55   #195
maga00
Przyczajenie
 
Avatar maga00
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Witam!
Jakiś czas temu stwierdziłam ze pora wziąć sie za moje nogi ...wiec poszukałam na forum trochę w necie jakiś fajnych i skutecznych sposobów stosowałam zimne prysznice i peeling kawowy i tak ze 3 tygodnie
trochę wcześniej zaczęłam biegać tak ze 2-4 razy w tygodniu około 6-7km nie dośc ze maiłam wyśmienity humor po biegach i mnóstwo energii to nawet nie wiem kiedy pozbyłam sie cellulitu teraz lato wiec wkładam krótkie gacie z radością i ciesze sie zdrowymi nogami
także moje drogie koleżanki zachęcam do biegów super sprawa mówię wam tylko trzeba sie zebrać w sobie i robić to regularnie POWODZENIA
maga00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 07:35   #196
IWillBeLegend
Raczkowanie
 
Avatar IWillBeLegend
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 82
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

maga00 święte słowa
__________________
"Głupich pytań słyszałam wystarczająco dużo, żeby już ich nie zadawać." absta
IWillBeLegend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 14:06   #197
extasy89
Raczkowanie
 
Avatar extasy89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 234
GG do extasy89
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

witam wszystkie wizażanki walczące z tym badziectwem - mój problem jest taki sam jak wasz - chcę się tego czegoś pozbyć ... rok temu, jak systematycznie ćwiczyłam to cellulitu nic a nic nie było widać, skóra ładna, napięta...a teraz koszmar ;/ doszło do tego, że na tylnych partiach ud, a dokładnie na prawej nodze mam widoczne jakby dziurki ;/ normalnie makabra ;/ na lewej jakbym w ogóle tego nie miała;/ nie wiem o co chodzi hehehe z przodu takiego czegoś nie mam, staram się ćwiczyć ale wiadomo, że mniej systematyczne niż rok temu... używam roll-ona z garniera, mleczka ujędrniającego z garniera oraz krem wyszczuplająco-ujędrniający z eveline ... też troszkę nie systematycznie... ;/ ale mogę powiedzieć, że ten roll-on bardzo fajny jest widzę po nim rezultaty- nie wielkie ale są aha dopiszę, że jestem osobą szczupłą ale niestety biorę tabletki anty.. i to pewnie one są głównym producentem mego cellulitu... aha no i ruszam się troszkę, jeżdzę na rolkach, na rowerze heheh ale to wypada raz w tyg. a takie ogólne ćw. na uda to robię w domku : no i wiadomo, nie opycham się na chama jedzeniem, jem małe ilości raz na 3 tyg. zdarzą się jakieś chipsy bądź frytki ;/ wiem wiem, będę się pilnować by tego już nie pożerać
bardzo fajnie by było jakby któraś z was podała jakiś jadłospis takich prostych dań, które można sobie lajtowo przyrządzić na chatce (mieszkam z rodzicami więc problem, "muszę" jeść to co matula kupuje hehe)a zawierają mało soli a więcej zdrowej żywności - typu jakieś sałatki itp. wiem, że trochę napaćkałam - z góry wielkie sorry pozdrawiam
extasy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 18:28   #198
ogór
Rozeznanie
 
Avatar ogór
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 779
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Od niedługiego czasu walcze i są efekty! Wielką zasługa jest brak cieplej wody a ze nie usmiecha mi sie codziennie grzać i czekać na ciepła wody to myje sie po prostu zimną Codziennie [od tygodnia narazie] kremik avonu anty anty oraz delikatna dieta. Ah, i ćwiczenia!
Zaczynam wierzyć że sie uda!
__________________
high

ogór jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 18:37   #199
ogór
Rozeznanie
 
Avatar ogór
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 779
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Cytat:
Napisane przez extasy89 Pokaż wiadomość
bardzo fajnie by było jakby któraś z was podała jakiś jadłospis takich prostych dań, które można sobie lajtowo przyrządzić na chatce (mieszkam z rodzicami więc problem, "muszę" jeść to co matula kupuje hehe)a zawierają mało soli a więcej zdrowej żywności - typu jakieś sałatki itp.
Tak samo jak Ty mieszkam z rodzicami ale udaje mi sie jeść to co ja chce Jak jest ryż, do garnka wsadzam tytke ryzu brązowego, jak makaron to sama robie ale razowy Co do sałatek nie mam pomysłu - chyba że pomidor + ogorek + cebulka ;p
Sniadania - płatki owsiane, kolacje - serki wiejskie. A kilogramy ida w dół
__________________
high

ogór jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-18, 19:05   #200
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

uzywala moze ktoras z Was tego specyfiku ?


http://www.allegro.pl/item385894584_...go_250_ml.html
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 15:23   #201
2724fc39232e7d7e714caae7afe31b7bba2006d5_62c613f34a28b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 96
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Ja tam nie wierzę, że jeden środek załatwi mi problem. Trzeba zmienić dietę, ćwiczyć, albo chociaż więcej spacerować i uzywać kremów. Peeling fajna rzecz, ja jeszcze polecam kremy z kofeiną i l-karnityną Kolastyny i Tanity. Po miesiącu ćwiczeń, zmienionego jedzenia i wcierania kremu widziałam efekty. Zaczęłam w czerwcu, więc nie będę się wstydzić na plaży w sierpniu
2724fc39232e7d7e714caae7afe31b7bba2006d5_62c613f34a28b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 16:34   #202
IWillBeLegend
Raczkowanie
 
Avatar IWillBeLegend
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 82
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

myśle że można by spróbować tego produktu.. 18 zł... Opis jest baardzo zachęcający... Ja co prawda nie potrzebuje tego specyfiku ale jakby któraś testowała prosze o recenzje
mamie kupie ;p
__________________
"Głupich pytań słyszałam wystarczająco dużo, żeby już ich nie zadawać." absta
IWillBeLegend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 08:46   #203
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

podłączam się do walki
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 20:20   #204
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

ja myślę że sam krem nie wystarczy i warto zainwestować w suplementy diety
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 23:23   #205
ma4rta
Raczkowanie
 
Avatar ma4rta
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Września(Poznań)
Wiadomości: 118
GG do ma4rta Send a message via Skype™ to ma4rta
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

chyba sie nie da
ma4rta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 09:01   #206
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

mój sposób na super gładką skórę i rewelacyjną pobudkę

domowy cukrowy peeling : cukier mieszam z żelem pod prysznic (teraz mam fazę na czekoladowy z ziaji przecudnie pachnie ) i masuję , masuję , masuję od stóp po szyję, aż się cukier rozpuści na koniec chłodny prysznic i kremik na cellulit...

Rewelacja skóra jest po prostu gładziusieńka no i nie obciąża to mojej kieszeni

a i jeszcze jedna rzecz którą uwielbiam masełka do ciała z ziaji - waniliowe, kokosowe po prostu cudownie pachną i skóra jest po nich super
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 11:55   #207
2724fc39232e7d7e714caae7afe31b7bba2006d5_62c613f34a28b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 96
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Mam cerę naczynkową, więc nie mogę używać takich zwykłych peelingów - są zbyt agresywne. Ostatnio zakupiłam peeling antycellulitowy Farmony i ten jest dla mnie! Może zapach nieszczególny, ale efekt bardzo dobry, a skóra nie jest zaczerwieniona, bo jest bez kofeiny.
2724fc39232e7d7e714caae7afe31b7bba2006d5_62c613f34a28b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 10:27   #208
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Tabletki na cellulit??

Witam drogie panie słyszałam, że na Polskim rynku są już dostępne jakieś doustne tabletki na cellulit?? ponoć nieźle się sprawdziły za granicą?? mówiła mi o nich koleżanka, ale nie wiem jak się nazywają, jak działają ile kosztuja. Jakby Wam się coś obiło o uszy to będe wdzięczna za info. Schudłam prawie 19 kg ale cellulit zostal, muszę się go pozbyć do wiosny
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 00:41   #209
oliwka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 16
Dot.: Tabletki na cellulit??

hej ja słyszałam o takich tabletkach - cellasene ale one są już chyba dość długo na rynku . Moja koleżanka je brała i mówiła , że całkiem ok , aloe oczywiście same tabletki nic nie pomogą. Trzeba ćwiczyć i stosować dietę wysokobiałkową i ograniczyć tłuszcze i węglowodany. Powodzenia )))
oliwka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 20:39   #210
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Tabletki na cellulit??

Moja mama łykała nic nie dały wydała 200zł i dostała uczulenia, więc nic innego tylko dieta i ćwiczenia.
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-24 08:24:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.