Mój chłopak i pończochy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-30, 06:09   #1
Wyimaginowana8888
Wiktoria 1996
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 2

Mój chłopak i pończochy.


Hej, zwracam się w tym temacie głównie do Was, dziewczyny, a mianowicie...

Ostatnio dostałam od chłopaka bez okazji czarne kozaki, takie za kolano na szpilce. Są bardzo wygodne, spodobały mi się. Ostatnio jednak wydarzyła się sytuacja, która mnie mocno zaskoczyła. Byłam w pracy 8 godzin tak, jak zwykle, następnie około 2 godzin na zakupach. Byłam ubrana w koszulę, czarną spódnicę, cieliste pończochy bodajże 10 den oraz te oto kozaki. Po powrocie do domu byłam tak zmęczona, że nawet się nie rozebrałam i położyłam się na kanapie. Chłopak był wtedy w łazience. Gdy wyszedł, podszedł do mnie i spytał, czy może wymasować mi stopy, nie było w tym nic dziwnego, co jakiś czas to robił. Zdjął mi kozaki i zaczął masować, w pewnym momencie jednak, podniósł moje stopy i zaczął je dokładnie wąchać. Zdziwiłam się, bo moje nogi nie były zbyt świeże po ponad 10 godzinach w grubych kozakach...
Po chwili zauważyłam, że zapach moich stóp i pończoch bardzo go kręci, powiedział mi, że pięknie pachną po całym dniu w butach.
Dokończył masaż, było bardzo przyjemnie. Oczywiście po wszystkim odwdzięczyłam mu się w jego ulubiony sposób.

I teraz pytanie do Was, czy zdarzyła Wam się kiedyś podobna sytuacja? Czy to mój facet ma takie nietypowe fantazje?
Pozdrawiam, W.
Wyimaginowana8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-30, 11:42   #2
Hanged
must be a hole in my hat
 
Avatar Hanged
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 132
Dot.: Mój chłopak i pończochy.

Cytat:
Napisane przez Wyimaginowana8888 Pokaż wiadomość
Hej, zwracam się w tym temacie głównie do Was, dziewczyny, a mianowicie...

Ostatnio dostałam od chłopaka bez okazji czarne kozaki, takie za kolano na szpilce. Są bardzo wygodne, spodobały mi się. Ostatnio jednak wydarzyła się sytuacja, która mnie mocno zaskoczyła. Byłam w pracy 8 godzin tak, jak zwykle, następnie około 2 godzin na zakupach. Byłam ubrana w koszulę, czarną spódnicę, cieliste pończochy bodajże 10 den oraz te oto kozaki. Po powrocie do domu byłam tak zmęczona, że nawet się nie rozebrałam i położyłam się na kanapie. Chłopak był wtedy w łazience. Gdy wyszedł, podszedł do mnie i spytał, czy może wymasować mi stopy, nie było w tym nic dziwnego, co jakiś czas to robił. Zdjął mi kozaki i zaczął masować, w pewnym momencie jednak, podniósł moje stopy i zaczął je dokładnie wąchać. Zdziwiłam się, bo moje nogi nie były zbyt świeże po ponad 10 godzinach w grubych kozakach...
Po chwili zauważyłam, że zapach moich stóp i pończoch bardzo go kręci, powiedział mi, że pięknie pachną po całym dniu w butach.
Dokończył masaż, było bardzo przyjemnie. Oczywiście po wszystkim odwdzięczyłam mu się w jego ulubiony sposób.

I teraz pytanie do Was, czy zdarzyła Wam się kiedyś podobna sytuacja? Czy to mój facet ma takie nietypowe fantazje?
Pozdrawiam, W.
Nick adekwatny do opowieści. Wcale nie widać, że napisane przez faceta.
Hanged jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-18, 16:27   #3
OddanyPrzemek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 12
Dot.: Mój chłopak i pończochy.

Droga Damo twój facet nie jest pierwszy i nie ostatni. Powiem tylko tyle że na mnie również działają kobiece stopy i sprawia mi to ogromną przyjemnośc gdy moge masować, pieścić, wielbić i całować stópki sprawiając tym przyjemność Pani. Dodam jeszcze że jak kobieta się nie opiera tylko daje ponieść się chwili relaksu nie zwracając uwagi na faceta tylko wręcz przeciwnie np wciskając swoją stópkę max w jego buzie traktując go jak zwykły przedmiot z takim właśnie przeznaczeniem ktory w Pani oczach może stać się zaraz bezwartosciowy pokazując przy tym jego miejsce u stóp Pani oraz swoją wyższość, władzę i kobiecość która może wszystko a on nic nie może sprawiasz mu tym przyjemność i dodatkowo przejmiesz kontrolę dajac do zrozumienia że ma zrobić wszystko co będziesz chciala. Można porównać to do tego że staniesz się jego narkotykiem od którego jest uzależniony. Jest wiele facetów z takim fetyszem lecz nie mówią o tym, a według mnie dlaczego się ukrywać skoro np jest fetysz pupy zgadzam się z tym że pupa kobiety jest ładna okraglutka ale wiesz że codziennie korzystając z porannej toalety sorki ale taka prawda wydala się bardzo dużo bakterii o wiele więcej niż jest na stopkach a facet gdy wylizuje pupę to dla wszystkich jest to normalne. Dlaczego? Stópki są taka sama częścią ciała jak inne posiadające miejsca erogenne które łącząc w całość mogą sprawić bardzo miłe chwile zbliżen. Reasumując powinniśmy otwarcie o tym mówić. Kobiety i mężczyźni duży odsetek kryje się z tym choć chce tego. Tak jak moja była żona. Jeśli chciałabyś dowiedzieć się jak odkryłem to w sobie napisz a wszystkiego się dowiesz i zrozumiesz że to może być ciekawa przygoda. Pozdrawiam serdecznie i całuję stópki cudownej Pani 😉😘😘😘 życząc przy tym miłego wieczoru. Do usłyszenia pa pa😉
OddanyPrzemek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-18, 20:42   #4
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Mój chłopak i pończochy.

Cytat:
Napisane przez OddanyPrzemek Pokaż wiadomość
zgadzam się z tym że pupa kobiety jest ładna okraglutka ale wiesz że codziennie korzystając z porannej toalety sorki ale taka prawda wydala się bardzo dużo bakterii o wiele więcej niż jest na stopkach a facet gdy wylizuje pupę to dla wszystkich jest to normalne. Dlaczego? Stópki są taka sama częścią ciała jak inne posiadające miejsca erogenne które łącząc w całość mogą sprawić bardzo miłe chwile zbliżen.
Yyyy... ale wiesz, że przed rimmingiem można (a nawet mocno zaleca się) po prostu wymyć? Mniej więcej na tej samej zasadzie jak to jest w seksie oralnym, raczej mało kto ma ochotę go dawać kiedy partner jest po prawie dobie niemycia się i wielokrotnym korzystaniu z toalety?

Tak dla Twojej informacji, Przemku
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-18, 22:18   #5
OddanyPrzemek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 12
Dot.: Mój chłopak i pończochy.

Rozumiem Ciebie ale chodzi tutaj o to ze tego nie można powstrzymać i uwierz mi że kobiecy zapach działa na fetyszyte mocno oczywiście pozytywnie. Do tego od czasu do czasu słówko że się sprawdził oraz czasami nie dopuszczenie do stóp sprawia że stajesz się wszystkim dla niego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OddanyPrzemek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-18, 22:20   #6
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Mój chłopak i pończochy.

Cytat:
Napisane przez OddanyPrzemek Pokaż wiadomość
Rozumiem Ciebie ale chodzi tutaj o to ze tego nie można powstrzymać i uwierz mi że kobiecy zapach działa na fetyszyte mocno oczywiście pozytywnie. Do tego od czasu do czasu słówko że się sprawdził oraz czasami nie dopuszczenie do stóp sprawia że stajesz się wszystkim dla niego.
Ale ja się odnoszę tylko do Twojego dziwnego argumentu jakoby rimming był mało higieniczny. Nie jest, na pewno nie z definicji
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-19, 01:51   #7
OddanyPrzemek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 12
Dot.: Mój chłopak i pończochy.

No i wszystko jasne, a do wielbienia swych stóp przez partnera przekonasz się czy raczej nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OddanyPrzemek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-19 02:51:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.