Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79 - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-05-27, 10:16   #1441
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 236
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Jestem 'zniesmaczona' wczorajszym Sopotem polsatu. Kabaretowymi współprowadzącymi. Po kokardę już tego parodiowania Karyn i Dżesik (bo nie wiem kogo udawała ta pani w czerwonym) ale dużo bardziej przerysowanego bujania się na lewo i prawo i udawania geja. Pan w koronkowej czarnej koszuli. Głównie dlatego że na lgbt wylewa się tyle ścieku że by sobie można było darować. Najwyraźniej u nas jak nie poudajesz przygłupiej niedokształconej baby ze wsi i zniewieściałego geja to kabaretu ni ma.
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 10:27   #1442
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ale kiedyś to było naprawdę bardzo częste, pisze o latach jakoś tak ze 40 do 25 lat temu, bo już stara jestem i wtedy miałam te 11 - 25 lat. No i napisałam tylko punkt w temacie o spotkaniach z ekshibicjonistami a pozostaje jeszcze pełna gama innych zboków molestujących / napadających na różne inne sposoby.
Teraz na żywo to jest sporadyczne (występy ekshibicjonistów na żywo), przynajmniej wnioskuje to na podstawie rozmów z córkami.
Natomiast w internecie młodzież dostaje tony gołych zdjęć i treści od zboczeńców jak tylko się zaloguje gdziekolwiek.

Za każdym razem mnie szokuje jak wielka jest skala molestowania i napaści seksualnych i jak bardzo młodziutkich osób ona dotyczy. To jest najgorsze chyba, wiek ofiar w jaki zboczeńcy celują.
I ciekawe jak sprawa sie ma w odniesieniu do chłopców, to w ogóle jest chyba wciąż bardzo mało znany obszar tych przestępstw.

Ja ostatnio na żywo widziałam zboczeńców w akcji gdzieś na etapie moich wczesnych studiów czyli 30 lat temu około. Raz widziałam jak facet zakradł się w autobusie do młodej dziewczynki i macał ja po pośladkach pod spódniczka, drugi raz dziadzisko w pociągu położył sobie reklamówkę z czymś na kolanach i się pod nią onanizował.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2023-05-27 o 10:30
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 10:30   #1443
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Jestem 'zniesmaczona' wczorajszym Sopotem polsatu. Kabaretowymi współprowadzącymi. Po kokardę już tego parodiowania Karyn i Dżesik (bo nie wiem kogo udawała ta pani w czerwonym) ale dużo bardziej przerysowanego bujania się na lewo i prawo i udawania geja. Pan w koronkowej czarnej koszuli. Głównie dlatego że na lgbt wylewa się tyle ścieku że by sobie można było darować. Najwyraźniej u nas jak nie poudajesz przygłupiej niedokształconej baby ze wsi i zniewieściałego geja to kabaretu ni ma.
Ja w ogóle wypadłam z "kabaertowego" obiegu. Czasem jak jestem u rodziców to tata ogląda, a mi aż bebechy podchodzą do gardła jak słyszę kolejny skecz, którego bohaterowie są stylizowanie na "niedo*ebanie mózgowe". Przepraszam za brutalność, ale nie potrafię znaleźć innego adekwatnego określenia na ani-śmieszne, ani-smaczne robienie z siebie przygłupa.

Edit.
Tak samo nie potrafię zrozumieć ten tendencji w stand-upach, żeby co drugie zdanie wrzucać jakiś wulgaryzm. Nigdy nie byłam osobiście na stand-upie, co jakiś czas wyświetla mi się rolka na fb i insta, wypowiedź okraszona "ku***", jakby bez tych "kur***" nie było to zabawne

Edytowane przez staska_stasia
Czas edycji: 2023-05-27 o 10:32
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 10:46   #1444
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Natalie_Alex Pokaż wiadomość
Bez przesady. Elite wcale nie jest zły. Większość moich znajomych jako guilty pleasure oglądają jakieś Circle albo Love Island.

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------





A ja w ogóle nie widuje obecnie ludzi przejawiających dewiacje seksualne na ulicach. Pamiętam, że kiedy byłam nastolatką, to zdarzało mi się widywać na ulicach (i to na głównych, w dużym mieście) takich 'zboczeńców' w płaszczach, którzy rozchylali je przed kobietami. Moja mama mówiła mi, że w latach 70-tych takich facetów spotykało się bardzo często. Nie wiem, czy to zależy od kraju, ale wydaje mi się, że w Polsce też już tacy ludzi zniknęli z miast.
Myślę że oni teraz po prostu wysyłają swoje płonące konary do dziewczyn w wiadomościach prywatnych.

Plus może wszech obecne kamery ich odstraszają bo boją się rozpoznania?

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 11:54   #1445
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 12:19   #1446
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Jestem 'zniesmaczona' wczorajszym Sopotem polsatu. Kabaretowymi współprowadzącymi. Po kokardę już tego parodiowania Karyn i Dżesik (bo nie wiem kogo udawała ta pani w czerwonym) ale dużo bardziej przerysowanego bujania się na lewo i prawo i udawania geja. Pan w koronkowej czarnej koszuli. Głównie dlatego że na lgbt wylewa się tyle ścieku że by sobie można było darować. Najwyraźniej u nas jak nie poudajesz przygłupiej niedokształconej baby ze wsi i zniewieściałego geja to kabaretu ni ma.
Kabarety już dawno upały. Obecnie większość ich to uwłaczanie, obrażanie x grupy. Już nie pamiętam kiedy obejrzałabym kaparetu nie polegającego na szydzeniu z kogoś. I tu też nie ma bezpiecznej społeczności, bo obrażają kobiety, gejów, ciemnoskórych, katolików i starsze osoby itp.

Edytowane przez 26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Czas edycji: 2023-05-27 o 12:22
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 14:58   #1447
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Jestem 'zniesmaczona' wczorajszym Sopotem polsatu. Kabaretowymi współprowadzącymi. Po kokardę już tego parodiowania Karyn i Dżesik (bo nie wiem kogo udawała ta pani w czerwonym) ale dużo bardziej przerysowanego bujania się na lewo i prawo i udawania geja. Pan w koronkowej czarnej koszuli. Głównie dlatego że na lgbt wylewa się tyle ścieku że by sobie można było darować. Najwyraźniej u nas jak nie poudajesz przygłupiej niedokształconej baby ze wsi i zniewieściałego geja to kabaretu ni ma.

Włączyłam na moment i myślę wtf.
Beznadziejne to było .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-05-27, 15:22   #1448
Natalie_Alex
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1 199
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
O rany, hinduska wersja mogłaby mnie przerosnąć, ale nie powiem, by nie kusiło Dla mnie Elite jest złe więc dla mnie w kategorii guilty pleasure ale oczywiście - każdemu wedle potrzeb i własnych kryteriów.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

No ja w sumie anime też często do tej kategorii nie zaliczam, chociaż czołgi wydały mi się po prostu na tyle dziwnym konceptem, że je tam wrzuciłam. Tak samo Mashle, które teraz wychodzi. Koncept jest od czapy, ale tak się dobrze to ogląda, że ojeju

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Oglądałam jakiś czas temu 1 sezon Elite, to miał całkiem wciągającą fabułę, zróżnicowane wątki, cos o problemie dyskryminacji. Całkiem ambitne guilty pleasure. Mnóstwo ludzi ogląda typowe reality tv w ramach relaksu, ale mnie nawet to nie wciąga. Ja wolę obejrzeć ten sam odcinek Friends po raz niewiadomo który

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Myśle ze oni się przenieśli do internetu.
Bo faktycznie to była plaga dosłownie.

Sama 2 razy takich spotkałam za dzieciaka, raz z koleżankami szliśmy ze szkoły w takim mini lasku między podwórkami , on na nas wyszedł z naprzeciwka wąska ścieżką - uciekłyśmy z wrzaskiem okropnym i jakiś mężczyzna z pobliskiego podwórka wyskoczył na ten krzyk z jakimś kijem. Podejrzewam ze ten exhibicjonista musiał tam pojawiać się już wcześniej i już ludzie byli czujni.

A drugim razem mogło się to bardzo źle skończyć dla zboka, bo ja szlam ścieżką nad rzeczka lokalną, on na mnie wyszedł z zarośli ale nie wiedział ze jestem z psem który buszuje za mną- owczarkiem niemieckim puszczonym luzem. Jak ten mój pies na niego skoczył… No myśle ze przynajmniej płaszcz to poszedł w strzępy, co więcej mu tam poszarpał to nie wiem bo uciekłam, pies na szczęście był karny i szybko pobiegła za mną. Swoją drogą wyglądał (pies) na zachwyconego sytuacją

Potem bałam się tygodniami ze przyjdzie policja po mnie (!) bo pies dziada poszarpał. jeszcze miałam przez zboka wyrzuty sumienia i strachy.
Moja mama też mi opowiadała, ze kiedyś taki zboczeniec ją gonił i schowała się na klatce jakiegoś bloku i potem musiała trochę odczekać, bo nie chciała, by za nią poszedł. Ale to było w latach 70-tych. Podobno wszyscy w okolicy o nim wiedzieli, łącznie z policją, ale mieli to gdzieś.
Natalie_Alex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 16:39   #1449
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Natalie_Alex Pokaż wiadomość
Oglądałam jakiś czas temu 1 sezon Elite, to miał całkiem wciągającą fabułę, zróżnicowane wątki, cos o problemie dyskryminacji. Całkiem ambitne guilty pleasure. Mnóstwo ludzi ogląda typowe reality tv w ramach relaksu, ale mnie nawet to nie wciąga. Ja wolę obejrzeć ten sam odcinek Friends po raz niewiadomo który

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------





Moja mama też mi opowiadała, ze kiedyś taki zboczeniec ją gonił i schowała się na klatce jakiegoś bloku i potem musiała trochę odczekać, bo nie chciała, by za nią poszedł. Ale to było w latach 70-tych. Podobno wszyscy w okolicy o nim wiedzieli, łącznie z policją, ale mieli to gdzieś.
To mnie Friends nigdy nie wciągnęło, ale rozumiem, czemu może się podobać i ma takie grono fanów. Ot, nie mój klimat. I przyznam, że bardzo się cieszę, że wyrosłam z wartościowania rozrywki - zdarzało mi się jako zbuntowanej nastolatce słuchającej wyłącznie najprawdziwszego niepozerskiego metalu i plującej na system choć pewne rzeczy z tego okresu dalej mi zostały

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 16:50   #1450
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-12-06 o 00:35
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 18:21   #1451
Gravitsappa
Zadomowienie
 
Avatar Gravitsappa
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 031
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

[1=43f4c6e05089aac1c48e760 c19dfc261ffa43875_6583838 01b065;89591542]Treść usunięta[/QUOTE]

W stand upie jest bardzo duży rozrzut jakości, z jednej strony taki Stewart Lee czy Tim Key, a z drugiej taki Daniec czy 'chłop się za babe przebrał'.
O, jeszcze George Carlin był spoko, np. ten monolog o religii:

Religion has actually convinced people that there's an invisible man living in the sky who watches everything you do, every minute of every day. And the invisible man has a special list of ten things he does not want you to do. And if you do any of these ten things, he has a special place, full of fire and smoke and burning and torture and anguish, where he will send you to live and suffer and burn and choke and scream and cry forever and ever 'til the end of time!

But He loves you!
He loves you, and He needs money! He always needs money! He's all-powerful, all-perfect, all-knowing, and all-wise, somehow just can't handle money!”
__________________
Your teeth is how you breathe.
Gravitsappa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-27, 19:38   #1452
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 19:40   #1453
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dokładnie, to samo mam. Czuję wręcz żenadę oglądając kabarety, to samo stand-up'y.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 20:03   #1454
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Kocham Friends, moglabym to oglądać naokrągło
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 20:18   #1455
Silje_
Rozeznanie
 
Avatar Silje_
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 990
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Gravitsappa Pokaż wiadomość
W stand upie jest bardzo duży rozrzut jakości, z jednej strony taki Stewart Lee czy Tim Key, a z drugiej taki Daniec czy 'chłop się za babe przebrał'.
O, jeszcze George Carlin był spoko, np. ten monolog o religii:

Religion has actually convinced people that there's an invisible man living in the sky who watches everything you do, every minute of every day. And the invisible man has a special list of ten things he does not want you to do. And if you do any of these ten things, he has a special place, full of fire and smoke and burning and torture and anguish, where he will send you to live and suffer and burn and choke and scream and cry forever and ever 'til the end of time!

But He loves you!
He loves you, and He needs money! He always needs money! He's all-powerful, all-perfect, all-knowing, and all-wise, somehow just can't handle money!”
Do mnie to zupełnie nie przemawia, ten zacytowany fragment.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Silje_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 20:34   #1456
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Silje_ Pokaż wiadomość
Do mnie to zupełnie nie przemawia, ten zacytowany fragment.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to ja się trochę uśmiechnęłam, pewnie na żywo przy piwku bym się zaśmiała.
Lubie właśnie śmianie się z absurdów, lepsi są pod tym względem mam wrażenie angielskojęzyczni twórcy. Polskie stand upy jakoś takie nieśmieszne i właśnie dużo przeklinania. Tylko totalnie źle użyte to przeklinanie, nie w celu podkreślenia czegoś, tylko tak standardowo w zdaniu dla zapchania miejsca...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 21:11   #1457
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 095
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Gravitsappa Pokaż wiadomość
W stand upie jest bardzo duży rozrzut jakości, z jednej strony taki Stewart Lee czy Tim Key, a z drugiej taki Daniec czy 'chłop się za babe przebrał'.
O, jeszcze George Carlin był spoko, np. ten monolog o religii:

Religion has actually convinced people that there's an invisible man living in the sky who watches everything you do, every minute of every day. And the invisible man has a special list of ten things he does not want you to do. And if you do any of these ten things, he has a special place, full of fire and smoke and burning and torture and anguish, where he will send you to live and suffer and burn and choke and scream and cry forever and ever 'til the end of time!

But He loves you!
He loves you, and He needs money! He always needs money! He's all-powerful, all-perfect, all-knowing, and all-wise, somehow just can't handle money!”
Mój ulubiony fragment to ten, w którym ludzie bez problemu uwierzą, że istnieje bóg, którego nie widać, ale jak zobaczą napis "świeżo malowane" na łąwce, to muszą pomacać.

Niestety tak to jest, że komedia działa w ten sposób - z kogoś śmiać się musimy. Byle to było takie... z klasą.

A zwykle nie jest.

Zwykle jest "O patrzcie, Mariolka, facet przebrany za babę, jakie to zabawne, trzymajcie mnie!"
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 22:56   #1458
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 236
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Nie prowadzili festiwalu, urozmaicali go. Nie no ja uważam że z naszymi kabaretami nie jest tak źle. W ogóle myślę że bycie kabareciarzem i rozśmieszanie nie jest łatwe. I zdaje sobie sprawę że zawsze ktoś kogoś parodiuje i jakaś grupa mogłaby się poczuć urażona więc dystans. Ja się wychowałam m. In. na Monty Pythonie i lubię absurdalne żarty. W sumie to nigdy nie lubiłam tego co pełno w amerykańskich komediach, obrzucania się tortami, pierdzenia, żartów z defekacji, itd. Głupi i głupszy chyba nie dałam rady obejrzeć. Ale mysle ze tragedii nie ma. KMN odkryłam dość poznawo ale lubię ten team. Lubilam Potemow, teraz to jest Hrabi, Kolaczkowska np. to jest osobowość sama w sobie, podobnie jak Górski z Moralnych (ale tu w ogóle skład jest dość charyzmatyczny). Z netowych Abelard jest spoko ale mi się nie chce słuchać takich długich stand upow. Lubiłam też Kacpra Rucinskiego ale dość szybko mi się znudził. Fajnie też wjechał Daniel Midas z Szopka dla Reportera, ale nie widzialam jego stand upow. Także generalnie ja uważam że można znaleźć fajnych kabareciarzy. Daniec nie mój klimat ale może tych 20 lat temu faktycznie był dobry.
Co do parodiowania lubiłam Mariolke z Paranienormalnych ale to już kreacja sprzed lat. Kryspin za to mi nie podszedł. Nie polubiłam natomiast zbytnio tej (tego) piszczacej Marian, i Marian, z Koń Polski. Tu mnie bardziej zirytowalo że po lgbt teraz się fajnie jedzie, więc można było sobie darować i wymyślic, wybrać inna postać.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

We Friends nigdy się nie wkręciłam na maks a przez to że zawsze gdzieś i wszędzie lecieli mam wrażenie że tego było milion odcinków. Aż się zdziwiłam że 236 a np. Big Bang Theory 279. Wolę BBT zdecydowanie. Lubiłam też Bundych. W sumie to z sitcomów chyba te 2. Teraz Ed ONeil grał we Współczesnej Rodzinie, też się to fajnie oglada. Za to aktualnie się wkręciłam w Futurame

Edytowane przez rejczeI
Czas edycji: 2023-05-27 o 22:58
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 08:30   #1459
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Jestem 'zniesmaczona' wczorajszym Sopotem polsatu. Kabaretowymi współprowadzącymi. Po kokardę już tego parodiowania Karyn i Dżesik (bo nie wiem kogo udawała ta pani w czerwonym) ale dużo bardziej przerysowanego bujania się na lewo i prawo i udawania geja. Pan w koronkowej czarnej koszuli. Głównie dlatego że na lgbt wylewa się tyle ścieku że by sobie można było darować. Najwyraźniej u nas jak nie poudajesz przygłupiej niedokształconej baby ze wsi i zniewieściałego geja to kabaretu ni ma.
Jejku tak. Ciary żenady miałam oglądając te nieśmieszne żarty. Tyle mówi się o samoakceptacji i równości a tu jakiś pajac wyskakuje przebrany za geja (swoją drogą co to znaczy być za kogoś przebranym ) i wali stereotypami aż miło Idiotyzm, brak kultury i dno.

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Tak samo nie potrafię zrozumieć ten tendencji w stand-upach, żeby co drugie zdanie wrzucać jakiś wulgaryzm. Nigdy nie byłam osobiście na stand-upie, co jakiś czas wyświetla mi się rolka na fb i insta, wypowiedź okraszona "ku***", jakby bez tych "kur***" nie było to zabawne
Bo wiesz, im się wydaje, że są tacy wyluzowani i przekleństwami zjednają sobie tę ciemną masę, których przeklinanie śmieszy. Nie oglądam takich występów, ale trafiłam raz na jeden występ Midasa, jejku jakie to było żenujące, nie trafiają do mnie jego żarty.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-28, 10:21   #1460
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Zdziwiła mnie cena 24 zł za antyperspirant dove w Rossmannie.

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 10:55   #1461
KasiaMala123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-05
Wiadomości: 1
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;89585214]mój teściu to po operacji musi na co dzień jeść mięso gotowane na parze - to wiesz jaki on nieszczęśliwy jest po latach uwielbienia dla schaboszczków?
mój TŻ tez przez pierwszy okres życia ze mną marudził na te 'suche' ziemniaki. Tak a propos to my od 2 lat jemy własne ziemniaki - tzn. z pola teściowej, sama zbierałam) takie naprawdę eko "stonka zbierana ręcznie" i są serio dużo smaczniejsze niż sklepowe.
W tym sezonie to już w ogóle ziemniak na 100 sposobów
w tym roku mam nadzieję na lepsze zbiory kukurydzy, bo w zeszlym tesciowej wyszło dużo, ale niechcąco pastewnej (twardej nie do zjedzenia [/QUOTE]

Ja zawsze odsączam.. bo tak nawet lepiej smakuje
KasiaMala123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 10:57   #1462
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Zdziwiła mnie cena 24 zł za antyperspirant dove w Rossmannie.

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
Cooo, ktoś tu nieźle poleciał :O
Ja kupuję praktycznie tylko z Rexony i z tego co kojarzę, to cena bez promki to ok 16zł (te w kulce), co juz mi się wydaje sporo. Ale zazwyczaj celuje w promocje, kiedy kosztuje ok 10zł i robię sobie zapas.
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 11:52   #1463
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Zdziwiła mnie cena 24 zł za antyperspirant dove w Rossmannie.

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
Mnie jakiś czas temu 40 za balsam do ciała dove. Teraz pewnie jeszcze więcej.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 12:43   #1464
Gravitsappa
Zadomowienie
 
Avatar Gravitsappa
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 031
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Co do parodiowania lubiłam Mariolke z Paranienormalnych ale to już kreacja sprzed lat. Kryspin za to mi nie podszedł. Nie polubiłam natomiast zbytnio tej (tego) piszczacej Marian, i Marian, z Koń Polski. Tu mnie bardziej zirytowalo że po lgbt teraz się fajnie jedzie, więc można było sobie darować i wymyślic, wybrać inna postać.
Rany, to Koń jeszcze istnieje? Od 20 lat ta sama siara i żenada z Marianem?

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ale kiedyś to było naprawdę bardzo częste, pisze o latach jakoś tak ze 40 do 25 lat temu, bo już stara jestem i wtedy miałam te 11 - 25 lat. No i napisałam tylko punkt w temacie o spotkaniach z ekshibicjonistami a pozostaje jeszcze pełna gama innych zboków molestujących / napadających na różne inne sposoby.
Teraz na żywo to jest sporadyczne (występy ekshibicjonistów na żywo), przynajmniej wnioskuje to na podstawie rozmów z córkami.
Natomiast w internecie młodzież dostaje tony gołych zdjęć i treści od zboczeńców jak tylko się zaloguje gdziekolwiek.

Za każdym razem mnie szokuje jak wielka jest skala molestowania i napaści seksualnych i jak bardzo młodziutkich osób ona dotyczy. To jest najgorsze chyba, wiek ofiar w jaki zboczeńcy celują.
I ciekawe jak sprawa sie ma w odniesieniu do chłopców, to w ogóle jest chyba wciąż bardzo mało znany obszar tych przestępstw.

Ja ostatnio na żywo widziałam zboczeńców w akcji gdzieś na etapie moich wczesnych studiów czyli 30 lat temu około. Raz widziałam jak facet zakradł się w autobusie do młodej dziewczynki i macał ja po pośladkach pod spódniczka, drugi raz dziadzisko w pociągu położył sobie reklamówkę z czymś na kolanach i się pod nią onanizował.
Też mogę potwierdzić, jak byłam dzieckiem i młodą panną to zboki były wręcz na porządku dziennym, zwłaszcza pociągowi walikonie i ekshibicjoniści w parkach.
__________________
Your teeth is how you breathe.
Gravitsappa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 13:04   #1465
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Rozwala mnie fakt, że ludzie idą do włoskiej knajpy i zamawiają przystawkę z małży, a w social mediach chwalą się, że byli na obiedzie. I jeszcze agresja jak ktoś zwróci uwagę, że to nie jest danie główne, nie obiad, a przystawka.
Nie znasz się, to nie rób z siebie znawcy kuchni.
Ja się nie znam na kuchni francuskiej czy tajskiej i nie wypisuję bzdur na ten temat...
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 13:20   #1466
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Rozwala mnie fakt, że ludzie idą do włoskiej knajpy i zamawiają przystawkę z małży, a w social mediach chwalą się, że byli na obiedzie. I jeszcze agresja jak ktoś zwróci uwagę, że to nie jest danie główne, nie obiad, a przystawka.
Nie znasz się, to nie rób z siebie znawcy kuchni.
Ja się nie znam na kuchni francuskiej czy tajskiej i nie wypisuję bzdur na ten temat...
A tu mnie dziwi twoje zdziwienie. Bo jaka to różnica co zjedzą na obiad, bardziej mnie dziwi komentowanie innych.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 13:24   #1467
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;89591899]A tu mnie dziwi twoje zdziwienie. Bo jaka to różnica co zjedzą na obiad, bardziej mnie dziwi komentowanie innych.[/QUOTE]
Sami się proszę o komentarze, a potem je blokują
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 13:31   #1468
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 13:32   #1469
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Rozwala mnie fakt, że ludzie idą do włoskiej knajpy i zamawiają przystawkę z małży, a w social mediach chwalą się, że byli na obiedzie. I jeszcze agresja jak ktoś zwróci uwagę, że to nie jest danie główne, nie obiad, a przystawka.
Nie znasz się, to nie rób z siebie znawcy kuchni.
Ja się nie znam na kuchni francuskiej czy tajskiej i nie wypisuję bzdur na ten temat...

Dla mnie bardziej dziwne jest Twoje zdziwienie. Tak samo podział, x posiłek to przystawka, a nie obiad. To co musi być do jedzenia, aby był ten obiad?
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 13:32   #1470
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.79

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-07 12:37:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.