Czy Wy też tak zmieniacie się z wiekiem? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-06-30, 21:03   #31
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Czy Wy też tak zmieniacie się z wiekiem?

U mnie wszystko zmieniło się w ciągu ostatnich 5 lat. Kiedyś potrafiłam dzień przed ważnym egzaminem balować w klubie, potem uczyć się resztę nocy i pójść na egzamin. Był taki okres, że w klubie byłam co tydzień. A teraz… wołami nikt by mnie zaciągnął do klubu. Na wyjścia integracyjne z pracy chodzę, ale nie zostaję już do końca jak kiedyś. Jak robi się późno to zaczyna mi się chcieć spać i nudzą mnie rozmowy i po prostu wracam. Czasem brakuje mi tej dawnej mnie, życie chyba było weselsze. Ale to już pewnie nie wróci.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-30, 21:37   #32
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Czy Wy też tak zmieniacie się z wiekiem?

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
U mnie wszystko zmieniło się w ciągu ostatnich 5 lat. Kiedyś potrafiłam dzień przed ważnym egzaminem balować w klubie, potem uczyć się resztę nocy i pójść na egzamin. Był taki okres, że w klubie byłam co tydzień. A teraz… wołami nikt by mnie zaciągnął do klubu. Na wyjścia integracyjne z pracy chodzę, ale nie zostaję już do końca jak kiedyś. Jak robi się późno to zaczyna mi się chcieć spać i nudzą mnie rozmowy i po prostu wracam. Czasem brakuje mi tej dawnej mnie, życie chyba było weselsze. Ale to już pewnie nie wróci.
Jeśli masz tyle lat co podane w profilu to trochę się dziwię.
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-30, 22:07   #33
VivelaPologne
Raczkowanie
 
Avatar VivelaPologne
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Galaxy
Wiadomości: 257
Dot.: Czy Wy też tak zmieniacie się z wiekiem?

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Nie zmieniłam się raczej diametralnie. Zawsze wolałam się ,,nastawić'' na wyjście z domu i nie lubiłam spontanicznych akcji typu telefon o 22 ,,siedzimy na mieście, wpadaj''. I zawsze nie cierpiałam wielkich, głośnych imprez (łącznie z koncertami) i klubów, a jakieś historie o całonocnych balangach po całym dniu pracy, po których śpi się godzinę i idzie na zajęcia to dla mnie zupełne science-fiction, nawet w wieku 19 lat nie miałam tyle energii. Na domówce czy wyjściu do pubu w weekend dalej mogę usiedzieć i do 4 jak się dobrze bawię, jak ktoś zaproponuje wyjście gdzieś, to z reguły jestem chętna, więc raczej jeszcze nie zdziadziałam.
Za to od kiedy zaczęłam pracę w stałych godzinach, w miarę przyjemnych dla mojego organizmu, doceniłam bardzo trzymanie się rutyny i niezarywanie nocek bez większego powodu. Na pewno bardziej priorytetyzuję wygodę np w podróży, za to mniej się boję niż kiedyś np. samotnych wycieczek i próbowania nowych rzeczy.
Mam tak samo. Często na Wizażu (i nie tylko) ktoś pisał, że w liceum czy na studiach potrafił imprezować do 3 w nocy i wstać o 6, a w późniejszym wieku to już nie. Zawsze się czułam dziwnie, bo ja nawet jako ta 19-latka tak nie umiałam musiałam być wyspana, brak snu działał i działa dalej na mnie koszmarnie. Nie cierpię też klubów i festiwali, nie dla mnie jakieś nocowanie w namiocie i mycie się po kątach ogólnie zawsze byłam spokojna i mało imprezowa, introwertyczka ze mnie pełną gębą. Nigdy nie miałam potrzeby "wyszalania się" - przynajmniej nie w taki typowy sposób. Może kiedyś mi się to zmieni, ale wątpię.
__________________
Los się śmieje z naszych planów
VivelaPologne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-30, 22:18   #34
Sylia166
Raczkowanie
 
Avatar Sylia166
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 381
Dot.: Czy Wy też tak zmieniacie się z wiekiem?

Ja ogólnie za klubami nigdy nie przepadałam, trzeba było się drzeć żeby mnie usłyszeli i dużo pijanych facecików, którzy próbowali złapać za biodra, a nawet za cycki, do dziś pamiętam jak z kumpelą uciekałyśmy do toalety przed nachalnymi debilami, no co kto lubi, ja najlepiej wspominam jak już to klub gejowski Tak to zdecydowanie bardziej wolę fajny pub np. jazzowy, można usiąść z piwem/drinkiem przy stoliku i swobodnie rozmawiać.

Edytowane przez Sylia166
Czas edycji: 2023-06-30 o 22:53
Sylia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-01, 14:11   #35
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Czy Wy też tak zmieniacie się z wiekiem?

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;89617868]Jeśli masz tyle lat co podane w profilu to trochę się dziwię.[/QUOTE]


A ile mam w profilu podane? Zakładałam wieki temu i nie pamiętam, a na apce nie widzę.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-01, 14:30   #36
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Czy Wy też tak zmieniacie się z wiekiem?

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
a ile mam w profilu podane? zakładałam wieki temu i nie pamiętam, a na apce nie widzę.
24
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-01, 15:31   #37
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Czy Wy też tak zmieniacie się z wiekiem?

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;89618189]24[/QUOTE]


A nie, to mam sporo więcej.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-07-01, 17:43   #38
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Czy Wy też tak zmieniacie się z wiekiem?

Zawsze szybko się męczyłam na koncertach, robiłam senna na imprezach w okolicy północy itd. Po prostu kiedyś czułam większą presję środowiskową, żeby mimo wszystko w tym uczestniczyć. A teraz już nie czuję żadnej presji towarzyskiej.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-01, 23:21   #39
Stysia21
Rozeznanie
 
Avatar Stysia21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wilkowice
Wiadomości: 636
Dot.: Czy Wy też tak zmieniacie się z wiekiem?

U mnie to jest zależne od sytuacji. Na wszelkich dyskotekach, studniówkach, weselach itd. to potrafię do 4 rano siedzieć. Ba, w domu, jak pracuję nad jakimś projektem, czy film oglądam albo książkę czytam to do 4 mi czasami schodzi, potem się budzę rano i żyję. Ale okropnie mnie męczą czasami takie spotkania towarzyskie, wychodzę zazwyczaj pierwsza i się czuję jak dziwak. I to nie to, że jestem introwertykiem, po prostu ja muszę robić coś ciekawego, bo inaczej mi się nudzi. Byłam ostatnio na szkoleniu, wszyscy ludzie w moim wieku (+/- 24 lata).Szkolenie 9-15, potem jakieś wspólne siedzenie i wieczorem jeszcze wszyscy się schodzili do wspólnej salki i do 24 albo i 1 oglądali telewizor. Mnie jako jedynej się nie chciało, wolałam sobie już iść wziąc prysznic, porobić coś na laptopie, no niemiłosiernie mi się nudziło przed tym telewizorem, jeszcze się czułam zmęczona, bo jednak praca była od rana. Jak nie przychodziłam - wołali, prosili, wiem, że myśleli, że ja jakiś odludek. No wiec byłam zmuszona siedzieć z nimi xd. Koleżanka też mnie jakiś czas temu zaprosiła na "urodziny". Byliśmy wcześniej w kinie, potem poszliśmy do niej, zrobiła herbatę, wypiliśmy, no i wszyscy siedzą i siedzą, i gadają i tyle... No nie wiem, jakoś nie czuję takiego klimatu, też po jakimś czasie podziękowałam i powiedziałam, że muszę już iść.
Jak mnie ktoś wyciągnie na imprezę, wycieczkę, jakąś zabawę, to jestem do końca, natomiast takie posiadówki są totalnie nie dla mnie i jestem osobą, która zmywa się z nich pierwsza.
Stysia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 08:18   #40
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy Wy też tak zmieniacie się z wiekiem?

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Zawsze szybko się męczyłam na koncertach, robiłam senna na imprezach w okolicy północy itd. Po prostu kiedyś czułam większą presję środowiskową, żeby mimo wszystko w tym uczestniczyć. A teraz już nie czuję żadnej presji towarzyskiej.
Mam tak samo

Sent from my FP4 using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 08:30   #41
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Czy Wy też tak zmieniacie się z wiekiem?

Cytat:
Napisane przez Indecence Pokaż wiadomość
to normalne - kiedyś popylałam tylko w szpilkach - serio, nie miałam nawet żadnych płaskich butów w domu, teraz chodzę tylko w płaskich, szpilki raz na rok i z ulgą ściągam, bo bolą mnie nogi i już nie umiem chodzić na obcasach

Ja tez zrezygnowalam z obcasow i calonocnych imprez. Kiedys to nie byl problem.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-02, 12:41   #42
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Czy Wy też tak zmieniacie się z wiekiem?

Szpilek i obcasow nigdy nie lubiłam. Tylko na chwilę bym była w stanie założyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 13:03   #43
woven_by_wind
Zakorzenienie
 
Avatar woven_by_wind
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Everywhere
Wiadomości: 8 148
Dot.: Czy Wy też tak zmieniacie się z wiekiem?

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Szpilek i obcasow nigdy nie lubiłam. Tylko na chwilę bym była w stanie założyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też. Jestem w stanie policzyć na palcach jednej ręki, ile razy w życiu miałam szpilki na stopach.
woven_by_wind jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 14:47   #44
VivelaPologne
Raczkowanie
 
Avatar VivelaPologne
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Galaxy
Wiadomości: 257
Dot.: Czy Wy też tak zmieniacie się z wiekiem?

Cytat:
Napisane przez Stysia21 Pokaż wiadomość
U mnie to jest zależne od sytuacji. Na wszelkich dyskotekach, studniówkach, weselach itd. to potrafię do 4 rano siedzieć. Ba, w domu, jak pracuję nad jakimś projektem, czy film oglądam albo książkę czytam to do 4 mi czasami schodzi, potem się budzę rano i żyję. Ale okropnie mnie męczą czasami takie spotkania towarzyskie, wychodzę zazwyczaj pierwsza i się czuję jak dziwak. I to nie to, że jestem introwertykiem, po prostu ja muszę robić coś ciekawego, bo inaczej mi się nudzi. Byłam ostatnio na szkoleniu, wszyscy ludzie w moim wieku (+/- 24 lata).Szkolenie 9-15, potem jakieś wspólne siedzenie i wieczorem jeszcze wszyscy się schodzili do wspólnej salki i do 24 albo i 1 oglądali telewizor. Mnie jako jedynej się nie chciało, wolałam sobie już iść wziąc prysznic, porobić coś na laptopie, no niemiłosiernie mi się nudziło przed tym telewizorem, jeszcze się czułam zmęczona, bo jednak praca była od rana. Jak nie przychodziłam - wołali, prosili, wiem, że myśleli, że ja jakiś odludek. No wiec byłam zmuszona siedzieć z nimi xd. Koleżanka też mnie jakiś czas temu zaprosiła na "urodziny". Byliśmy wcześniej w kinie, potem poszliśmy do niej, zrobiła herbatę, wypiliśmy, no i wszyscy siedzą i siedzą, i gadają i tyle... No nie wiem, jakoś nie czuję takiego klimatu, też po jakimś czasie podziękowałam i powiedziałam, że muszę już iść.
Jak mnie ktoś wyciągnie na imprezę, wycieczkę, jakąś zabawę, to jestem do końca, natomiast takie posiadówki są totalnie nie dla mnie i jestem osobą, która zmywa się z nich pierwsza.
A to ja bardzo lubię takie zwykłe posiadówki w niewielkim gronie bliskich znajomych. Do rana mogłabym siedzieć na nich. Za to właśnie z wesel, jakichś urodzin wyprawianych w lokalach to zawsze najchętniej zmywałabym się pierwsza źle znoszę głośne, tłumne imprezy. Kameralne domówki i spotkania w kawiarni w gronie max 6 osób to moje ulubione formy interakcji z ludźmi
__________________
Los się śmieje z naszych planów
VivelaPologne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 15:51   #45
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 081
Dot.: Czy Wy też tak zmieniacie się z wiekiem?

Cytat:
Napisane przez VivelaPologne Pokaż wiadomość
A to ja bardzo lubię takie zwykłe posiadówki w niewielkim gronie bliskich znajomych. Do rana mogłabym siedzieć na nich. Za to właśnie z wesel, jakichś urodzin wyprawianych w lokalach to zawsze najchętniej zmywałabym się pierwsza źle znoszę głośne, tłumne imprezy. Kameralne domówki i spotkania w kawiarni w gronie max 6 osób to moje ulubione formy interakcji z ludźmi
Ja lubię obie formy, ale musi mi się chcieć, musi mi podpasować towarzystwo, temat i muzyka. Bez tego mogę się w obu wersjach słabo bawić i szybko pójść do domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 17:39   #46
woven_by_wind
Zakorzenienie
 
Avatar woven_by_wind
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Everywhere
Wiadomości: 8 148
Dot.: Czy Wy też tak zmieniacie się z wiekiem?

Cytat:
Napisane przez VivelaPologne Pokaż wiadomość
A to ja bardzo lubię takie zwykłe posiadówki w niewielkim gronie bliskich znajomych. Do rana mogłabym siedzieć na nich. Kameralne domówki i spotkania w kawiarni w gronie max 6 osób to moje ulubione formy interakcji z ludźmi
Ja też lubię rozmowy z ludźmi, szczególnie takimi, których historie i opinie mnie interesują. Rozwijam się przy nich Ale u mnie to max 4 osoby, bo im więcej, tym bardziej czuję się wyobcowana i szybciej robię się zmęczona.
woven_by_wind jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 18:16   #47
VivelaPologne
Raczkowanie
 
Avatar VivelaPologne
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Galaxy
Wiadomości: 257
Dot.: Czy Wy też tak zmieniacie się z wiekiem?

Cytat:
Napisane przez woven_by_wind Pokaż wiadomość
Ja też lubię rozmowy z ludźmi, szczególnie takimi, których historie i opinie mnie interesują. Rozwijam się przy nich Ale u mnie to max 4 osoby, bo im więcej, tym bardziej czuję się wyobcowana i szybciej robię się zmęczona.
No 4 (nie licząc mnie) to dla mnie tak idealnie, ale jak towarzystwo jest okej to może być i te 6 osób. Niektóre zabawy też lubię, jakieś kalambury, domowe karaoke czy wycieczki rowerowe są bardzo fajne i stanowią urozmaicenie.
Ja w gimnazjum i przez część liceum dość mocno czułam tę presję środowiska, by być imprezową, ekstrawertyczną i lubiącą alkohol dziewczyną. Zwłaszcza w gimnazjum na siłę momentami próbowałam się wpasować w ten schemat, no ale widać było, że to sztuczne z mojej strony.
Z drugiej strony, nigdy nie byłam też takim totalnym samotnikiem, w każdej szkole miałam małą grupkę osób, z którymi się trzymałam.
Aha, i nigdy nie miałam bliższych znajomych spoza szkoły zawsze wszystkie znajomości zawierałam tam, bo najłatwiej mi się było otworzyć. Czasem szkolne koleżanki przedstawiały swoje kumpele z innych szkół, ale nie przeradzało się w to relację wykraczającą poza "cześć cześć" na ulicy.
__________________
Los się śmieje z naszych planów
VivelaPologne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 18:24   #48
woven_by_wind
Zakorzenienie
 
Avatar woven_by_wind
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Everywhere
Wiadomości: 8 148
Dot.: Czy Wy też tak zmieniacie się z wiekiem?

Cytat:
Napisane przez VivelaPologne Pokaż wiadomość
Ja w gimnazjum i przez część liceum dość mocno czułam tę presję środowiska, by być imprezową, ekstrawertyczną i lubiącą alkohol dziewczyną. Zwłaszcza w gimnazjum na siłę momentami próbowałam się wpasować w ten schemat, no ale widać było, że to sztuczne z mojej strony.
.
Myślę, że to bardzo częste w takim wieku. Człowiek jeszcze tak naprawdę nie wie kim jest i stara się wpasować w swoje środowisko, żeby nie uchodzić za "dziwaka" Też to przerabiałam.
woven_by_wind jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 18:27   #49
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Czy Wy też tak zmieniacie się z wiekiem?

Cytat:
Napisane przez VivelaPologne Pokaż wiadomość
No 4 (nie licząc mnie) to dla mnie tak idealnie, ale jak towarzystwo jest okej to może być i te 6 osób. Niektóre zabawy też lubię, jakieś kalambury, domowe karaoke czy wycieczki rowerowe są bardzo fajne i stanowią urozmaicenie.

Ja w gimnazjum i przez część liceum dość mocno czułam tę presję środowiska, by być imprezową, ekstrawertyczną i lubiącą alkohol dziewczyną. Zwłaszcza w gimnazjum na siłę momentami próbowałam się wpasować w ten schemat, no ale widać było, że to sztuczne z mojej strony.

Z drugiej strony, nigdy nie byłam też takim totalnym samotnikiem, w każdej szkole miałam małą grupkę osób, z którymi się trzymałam.

Aha, i nigdy nie miałam bliższych znajomych spoza szkoły zawsze wszystkie znajomości zawierałam tam, bo najłatwiej mi się było otworzyć. Czasem szkolne koleżanki przedstawiały swoje kumpele z innych szkół, ale nie przeradzało się w to relację wykraczającą poza "cześć cześć" na ulicy.
Jakbym czytała o sobie Mój introwertyzm dość długo mnie uwierał, myślę że mniej więcej jakoś do 24 roku życia. Chciałam być bardziej wygadana, przebojowa, żeby nie ginąć w dużym tłumie i mieć tak duże grono znajomych, jak moje ekstrawertyczne koleżanki. Obecnie na szczęście już się pogodziłam z tym jaka jestem, a ludzie, którzy są głośni i robią wokół siebie dużo szumu bardzo szybko mnie męczą

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-03, 17:06   #50
Azarzelka
Raczkowanie
 
Avatar Azarzelka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 172
Dot.: Czy Wy też tak zmieniacie się z wiekiem?

To, co opisujesz to raczej normalne zmiany, które wynikają po prostu ze zmiany stylu życia z wiekiem czy nawet po prostu faktu, że organizm zaczyna znosić o wiele mniej.

W liceum i nawet na studiach też jeździłam na Woodstock czy wszelkie możliwe festiwale, najchętniej spedząłabym całe wakacje ze znajomymi na mieście itd. Dzisiaj wypad na spokojną domówke raz na kilka miesięcy to dla mnie zupełnie wystarczająca aktywnośc a koncerty zaczęły mnie po prostu męczyć.
Azarzelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-03 18:06:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:21.