Sylwester I - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-04, 13:14   #91
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Sylwester I

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
na pewno umiesz


parę razy posklejałam, robiąc makijaż w pośpiechu zresztą z moją sporą wadą czasami po prostu nie widzę niedociągnięc podczas malowania, wychodzą dopiero na zdjęciach
Wiec tak - zacznijmy moze od tego, ze ja nie jestem taka ladna jak Ty i obojetnie jak sie bede starala to nigdy nie bede tak wygladac Co do makijazu to nie podoba mi sie tylko ten brokat, sama bym tak nie umiala, moze to kwestia braku wprawy a moze braku cierpliwosci?
Chcialabym sie dowiedziec jak wyglada Twoj zupelnie codzienny makijaz. Ja sie na przyklad w domu zupelnie nie maluje, ale mam kilka codziennych zestawow do pracy. Podejrzewam ze Ty nie chodzisz do pracy z czerwonym brokatem
Co to za wada? Wzroku? Ja mam minus 5, wiec nic sie nie przejmuj. Dlaczego nie nosisz soczewek ani okularow?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 13:48   #92
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Sylwester I

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Aga, ale możesz przecież poprawić zdjęcia szybko (bez ingerencji w makijaż.
łatwo poprawisz kolory regulując je w poszczególnych kanałach (red, green, blue) a ziarno złagodzić przez redukcję szumu "Reduce Noise". Szum złagodziłam tylko ociupinkę, żeby cera nie wyglądała jak rozmazana. Twoje zdjęcia są i tak jakościowo bardzo dobre, więc ten szum nawet nie przeszkadza, ale kolory poprawiać możesz, żeby pokazać jak mejkap wyglądał w rzeczywistości, bo przecież o to chodzi

Wczoraj próbowałam to na Twoich fotkach i chciałam ci pokazać (mam nadzieję że się nie obrazisz, później je stąd wykasuję)

Myślę że efekt jest zadowalający, oceń
bardzo Ci dziękuję
Czasami usuwałam szum przy fatalnej jakości zdjęciach, ale nie chcę zbyt ingerowac w to co pokazuję no i często czasu zbyt nie mam-kadruję, podpisuję i koniec.
Mam pytanie. Widzę że Twój shop jest w wersji anglojęzycznej, ja mam nakładkę polską. Redukując szum korzystając z opcji FILTR->SZUM->USUŃ KURZ I RYSY zdjęcia często wychodzą zbyt wygładzone i mało ostre, dlatego jej unikam. Znalazłaś może inny sposób?

Cytat:
Napisane przez aga_xy Pokaż wiadomość
Piekny............


Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Wiec tak - zacznijmy moze od tego, ze ja nie jestem taka ladna jak Ty i obojetnie jak sie bede starala to nigdy nie bede tak wygladac Co do makijazu to nie podoba mi sie tylko ten brokat, sama bym tak nie umiala, moze to kwestia braku wprawy a moze braku cierpliwosci?
Chcialabym sie dowiedziec jak wyglada Twoj zupelnie codzienny makijaz. Ja sie na przyklad w domu zupelnie nie maluje, ale mam kilka codziennych zestawow do pracy. Podejrzewam ze Ty nie chodzisz do pracy z czerwonym brokatem
Co to za wada? Wzroku? Ja mam minus 5, wiec nic sie nie przejmuj. Dlaczego nie nosisz soczewek ani okularow?
nie wierzę. Uroda to rzecz względna, mało jest klasycznych pięknosci. Każda z nas ma swoje zalety i wady. Trzeba tylko umiejętnie wyeksponowac te pierwsze chowajac te drugie
Do pracy maluję się spokojnie choc zdarza mi sie coś mocniejszego-ale nie przesadzam bo pracuję w meijscu gdzie mam kontakt z wieloma osobami i nie moge tapetowac się i wygladac mało profesjonalnie.
Mamy podobną wadę dodatkowo mam jeszcze astygmatyzm. Soczewek nosic nie mogę, okulary zakładam w pracy.
pozdrawiam serdecznie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 13:54   #93
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Sylwester I

Ja właśnie nie używam tego "kurz i rysy" ale jak pisałam "reduce noise", to jest ostatnie w tej liście. Po otwarciu tego okienka ukazują się takie suwaki (u mnie na samej górze strength, niżej preserve details, niżej reduce color noise i na samym dole sharpen details. Widać to na jednym ze zdjęć które załączyłam wcześniej.Tego suwaka który jest najwyżej użyć można żeby właśnie złagodzić szum, ale by szczegóły mejkapu pozostały widoczne użyć można suwaka drugiego. Wówczas szczegóły zostają wyostrzone. Popróbuj
Jeśli chcesz wyślę Ci wieczorkiem coś na meila. Napewno Ci się przyda.
Teraz lecę na zajęcia, więc jeśli chcesz to prześlij mi swój adres na PW a wyślę ci ten materiał o photoshopie który mam.
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 17:44   #94
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Sylwester I

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość

nie wierzę. Uroda to rzecz względna, mało jest klasycznych pięknosci. Każda z nas ma swoje zalety i wady. Trzeba tylko umiejętnie wyeksponowac te pierwsze chowajac te drugie
Do pracy maluję się spokojnie choc zdarza mi sie coś mocniejszego-ale nie przesadzam bo pracuję w meijscu gdzie mam kontakt z wieloma osobami i nie moge tapetowac się i wygladac mało profesjonalnie.
Mamy podobną wadę dodatkowo mam jeszcze astygmatyzm. Soczewek nosic nie mogę, okulary zakładam w pracy.
pozdrawiam serdecznie
Tez mam astygmatyzm, znalazlam w koncu soczewki dla siebie (300 zl za pakiet na pol roku, ale jak chce sie byc pieknym to trzeba cierpiec). Zupelnie nie wyobrazam sobie, jak Ty sobie radzisz bez okularow z taka wada, czy Ty cos widzisz na ulicy, na schodach?
Zrob prosze zdjecia makijazu dziennego, takiego, w jakim chodzisz do pracy. Moze mnie zainspirujesz?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 18:26   #95
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Sylwester I

Nie! Zatrudniam Cię! Jako Nadworną Wizażystkę ! :d
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 21:40   #96
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Sylwester I

Niby aparat popsuł efekt ale i tak bardzo mi się podoba, nie mam zastrzeżeń. Pięknie wygladałaś
Tak off topic ja w moim sylwestrowym makijazu postawiłam na minimalizm, jasne oczy, mocniejsze usta i rozswietlone szczyty kości policzkowych, a poliki zaznaczyłam brazujacymi kuleczkami vollare. Mimo że skromny, wyszedł naprawde bardzo fajnie .
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 10:28   #97
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Sylwester I

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Nie! Zatrudniam Cię! Jako Nadworną Wizażystkę ! :d


Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Niby aparat popsuł efekt ale i tak bardzo mi się podoba, nie mam zastrzeżeń. Pięknie wygladałaś
Tak off topic ja w moim sylwestrowym makijazu postawiłam na minimalizm, jasne oczy, mocniejsze usta i rozswietlone szczyty kości policzkowych, a poliki zaznaczyłam brazujacymi kuleczkami vollare. Mimo że skromny, wyszedł naprawde bardzo fajnie .
Cami, ja też w swoim Sylwestrowym postawiłam na minimalizm


Dziękuję Wam serdecznie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.