wiek a kurs na instruktora fitnessu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-29, 18:19   #1
Rolina
Przyczajenie
 
Avatar Rolina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kościan
Wiadomości: 28

wiek a kurs na instruktora fitnessu


Hejo!

Tak mi dziwnie kiedy skrobię ten wątek, jednak mam lekkiego zgryza. Kiedyś miałam marzenie, jednak moje życie potoczyło się innym torem niż chciałam i tyle było po realizowaniu tego czego chciałam. Głupia byłam, że tak się poddałam nurtowi życia, że nie zawalczyłam o siebie. Marzyłam o tym by być instruktorką fitnessu - lubię ćwiczyć, wyzwania, pokonywanie granic ...takie tam Chciałabym bardzo zrobić kurs instruktora, mam pomysł na siebie na wykorzystanie tej energii co we mnie siedzi. Ale ale mam też obawy. Niech mi ktoś powie czy zapisanie się na taki kurs w wieku 36 lat nie jest śmieszne? Czy jest jakaś granica wiekowa? Czy nie zrobię z siebie idiotki?
__________________
Dzisiaj jest pierwszy dzień całej reszty mojego życia
Rolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 20:14   #2
wielienieba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: wiek a kurs na instruktora fitnessu

Rób kurs. Ja też zamierzam - i też wiek już z 3 z przodu
wielienieba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 21:12   #3
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: wiek a kurs na instruktora fitnessu

Rolina, chętniej zapisałabym się na zajęcia u Ciebie, niż u 20-sto latki Wiele razy chciałam skorzystać z takich zajęć, jednak same instruktorki zniechęcały mnie od ćwiczeń (u mnie są same młode i "oh, jakie jesteśmy zgrabne, zaje*iste"). Nie rezygnuj z marzeń
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 22:44   #4
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: wiek a kurs na instruktora fitnessu

Cytat:
Napisane przez Rolina Pokaż wiadomość
Hejo!

Tak mi dziwnie kiedy skrobię ten wątek, jednak mam lekkiego zgryza. Kiedyś miałam marzenie, jednak moje życie potoczyło się innym torem niż chciałam i tyle było po realizowaniu tego czego chciałam. Głupia byłam, że tak się poddałam nurtowi życia, że nie zawalczyłam o siebie. Marzyłam o tym by być instruktorką fitnessu - lubię ćwiczyć, wyzwania, pokonywanie granic ...takie tam Chciałabym bardzo zrobić kurs instruktora, mam pomysł na siebie na wykorzystanie tej energii co we mnie siedzi. Ale ale mam też obawy. Niech mi ktoś powie czy zapisanie się na taki kurs w wieku 36 lat nie jest śmieszne? Czy jest jakaś granica wiekowa? Czy nie zrobię z siebie idiotki?
Nie myśl stereotypowo, a spełniaj swoje marzenia.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 13:48   #5
Rolina
Przyczajenie
 
Avatar Rolina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kościan
Wiadomości: 28
Dot.: wiek a kurs na instruktora fitnessu

No każdy mi to powtarza! Spełniaj marzenia, co tam wiek, masz energię. Chyba potrzebuję jakiegoś kopa, albo psychologa hehe
Dziękuję za te pozytywne słowa. Życie jest takie krótkie i takie krzywdzące że szkoda czasu na te rozmyślania, czas przestać gadać i zabrać się do roboty!!!

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
Rolina, chętniej zapisałabym się na zajęcia u Ciebie, niż u 20-sto latki Wiele razy chciałam skorzystać z takich zajęć, jednak same instruktorki zniechęcały mnie od ćwiczeń (u mnie są same młode i "oh, jakie jesteśmy zgrabne, zaje*iste"). Nie rezygnuj z marzeń
A moje obawy pojawiły się właśnie stąd że chodzę na zajęcia które prowadzą instruktorki 25+, jak dla mnie są rewelacyjne, motywują i mają tyle pozytywnej energii. W sumie mi takiej energii nie brakuje, chęci do działania też nie, predyspozycje są, staram się innych napędzać pozytywną energią, tylko chyba mam kompleksy, nie wierzę w siebie i takie tam... Kiedy zaczynam głośno mówić o kompleksach i obawach inni są po prostu zdziwieni, wychodzi na to, że tego po mnie nie widać, w sumie dobrze ...tylko czemu moja głowa próbuje mnie nakręcić odwrotnie?
__________________
Dzisiaj jest pierwszy dzień całej reszty mojego życia
Rolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 11:44   #6
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: wiek a kurs na instruktora fitnessu

Cytat:
Napisane przez Rolina Pokaż wiadomość
No każdy mi to powtarza! Spełniaj marzenia, co tam wiek, masz energię. Chyba potrzebuję jakiegoś kopa, albo psychologa hehe
Dziękuję za te pozytywne słowa. Życie jest takie krótkie i takie krzywdzące że szkoda czasu na te rozmyślania, czas przestać gadać i zabrać się do roboty!!!

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------



A moje obawy pojawiły się właśnie stąd że chodzę na zajęcia które prowadzą instruktorki 25+, jak dla mnie są rewelacyjne, motywują i mają tyle pozytywnej energii. W sumie mi takiej energii nie brakuje, chęci do działania też nie, predyspozycje są, staram się innych napędzać pozytywną energią, tylko chyba mam kompleksy, nie wierzę w siebie i takie tam... Kiedy zaczynam głośno mówić o kompleksach i obawach inni są po prostu zdziwieni, wychodzi na to, że tego po mnie nie widać, w sumie dobrze ...tylko czemu moja głowa próbuje mnie nakręcić odwrotnie?
To przydałob y się popracować nad poczuciem własnej wartosci
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 19:27   #7
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: wiek a kurs na instruktora fitnessu

Cytat:
Napisane przez Rolina Pokaż wiadomość
Hejo!

Tak mi dziwnie kiedy skrobię ten wątek, jednak mam lekkiego zgryza. Kiedyś miałam marzenie, jednak moje życie potoczyło się innym torem niż chciałam i tyle było po realizowaniu tego czego chciałam. Głupia byłam, że tak się poddałam nurtowi życia, że nie zawalczyłam o siebie. Marzyłam o tym by być instruktorką fitnessu - lubię ćwiczyć, wyzwania, pokonywanie granic ...takie tam Chciałabym bardzo zrobić kurs instruktora, mam pomysł na siebie na wykorzystanie tej energii co we mnie siedzi. Ale ale mam też obawy. Niech mi ktoś powie czy zapisanie się na taki kurs w wieku 36 lat nie jest śmieszne? Czy jest jakaś granica wiekowa? Czy nie zrobię z siebie idiotki?
Ja po 30-tce postanowilam zostac instruktorem I obiecalam sobie, ze do 40-stki zostane trenerem personalnym
Troszke sie wszystko przeciagnelo, bo wyskoczyla druga ciaza I z malymi dziecmi nie moglam robic kursow poza miejscem mojego zamieszkania ale okazalo sie, ze kursy przywedrowaly takze I tu, dzieci poszly do szkoly I plany zrealizowalam
Na kursach byly tez osobu po 50-tce

Nigdy nie pomyslalam, ze realizowanie marzen w tym wieku jest smieszne.
Jestem juz kobieta, nie dziewczyna, jestem swiadoma swoich potrzeb I marzen I swiadomie daze do ich realizacji
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-29, 12:26   #8
Rolina
Przyczajenie
 
Avatar Rolina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kościan
Wiadomości: 28
Dot.: wiek a kurs na instruktora fitnessu

Chciałam się tylko pochwalić. Zostałam instruktorem!! Prowadzę zajęcia we fitness clubie zorganizowałam też fitness na świetlicy we wsi Jestem szczęśliwa!!
__________________
Dzisiaj jest pierwszy dzień całej reszty mojego życia
Rolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 20:17   #9
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: wiek a kurs na instruktora fitnessu

Cytat:
Napisane przez Rolina Pokaż wiadomość
Chciałam się tylko pochwalić. Zostałam instruktorem!! Prowadzę zajęcia we fitness clubie zorganizowałam też fitness na świetlicy we wsi Jestem szczęśliwa!!
Gratuluję, jakieś 8 miesięcy temu też myślałam żeby się na taki kurs zapisać, ale jakoś mi tak czasu brakło, też mam 3 z przodu
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 11:53   #10
Rolina
Przyczajenie
 
Avatar Rolina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kościan
Wiadomości: 28
Dot.: wiek a kurs na instruktora fitnessu

Dzięki Czarownico i działaj ! A czasu zawsze brak. Dlatego ja ustawiłam priorytety. Nie sięgam po to czego chcę tylko czasami, skupiłam się na tym co dla mnie najistotniejsze. Po pierwsze praca, bo muszę za coś żyć, bo ją lubię, bo nie chcę wypaść z branży. Po drugie fitness, bo dzięki niemu uśmiecham się, bo dobrze wyglądam, bo dobrze się czuję.
Dużo w życiu przeżyłam, dużo straciłam, córka dorosła. Miałam poczucie że nie mam nic. A skoro tak, to mogę skupić się tylko na sobie. W obliczu tego jak moje życie się potoczyło jest dobrze, nie ma sensu płakać nad tym czego nie mogę mieć, nie płaczę. Cieszę się z tego co mogę mieć i jak widać wszystko zależy ode mnie
__________________
Dzisiaj jest pierwszy dzień całej reszty mojego życia
Rolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 13:32   #11
Kuki791
Przyczajenie
 
Avatar Kuki791
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 9
Dot.: wiek a kurs na instruktora fitnessu

Cytat:
Napisane przez Rolina Pokaż wiadomość
Dzięki Czarownico i działaj ! A czasu zawsze brak. Dlatego ja ustawiłam priorytety. Nie sięgam po to czego chcę tylko czasami, skupiłam się na tym co dla mnie najistotniejsze. Po pierwsze praca, bo muszę za coś żyć, bo ją lubię, bo nie chcę wypaść z branży. Po drugie fitness, bo dzięki niemu uśmiecham się, bo dobrze wyglądam, bo dobrze się czuję.
Dużo w życiu przeżyłam, dużo straciłam, córka dorosła. Miałam poczucie że nie mam nic. A skoro tak, to mogę skupić się tylko na sobie. W obliczu tego jak moje życie się potoczyło jest dobrze, nie ma sensu płakać nad tym czego nie mogę mieć, nie płaczę. Cieszę się z tego co mogę mieć i jak widać wszystko zależy ode mnie
Hej wlasnei kopiesz mnie w tyłek!! bo do dzis wierzyłam ze juz za pozno a mam podobna sytuacje i dylemat z jakim Ty rozpoczelas ten watek. Mam 37 lat (choc max daja mi 27 hehe ;P ) ale to pewnie przez ruch, ktory towarzyszyl mi przez cale zycie, po ponad 10 latach pracy biurowej i roznych przezyciach stwierdzilam, ze nie mam nic do stracenia, rzucilam wszystko i wyjechalam do UK, tak poprostu nie znajac jezyka zaczelam szukac pracy i o dziwo znalazlam :P Tu pracuje mozna powiedziec jak zwykły "robol" bo sprzatam ale nie zaluje, jak niczego w zyciu to kolejne, nowe doswiadczenie warte przezycia moze cos odloze moze naucze sie w koncu angielskiego ale mysle o tym zeby wrocic do Pl tylko co ja tam bede robic? nie chce wracac do nudnej pracy biurowej, w moim wieku? gdzie znajde prace? tak pomyslalam ze zawsze lubilam prace z ludzmi, kierowac nimi, radzic byc takim "mentorem" przewodnikiem i zawsze kochalam fitness, ogolnie ruch w kazdej postaci, wiec dlaczego nie zostac np instruktorem fitness albo trenerem personalnym? Pojawila sie ta mysl i nadzieja i usmiech... ale tez obawy, ze przeciez jestem juz na to za stara!!! A tu prosze nagle taki Twoj post... powiedz mi jak zaczelas? gdzie? jaka szkole konczylas? ile to trwalo jakie kursy ? jak znalazlas prace? czy da sie z tego wyzyc w PL? opowiadaj co dzis u Ciebie? nadal w zawodzie? nadal szczesliwa? pozdrawiam i czekam na dobre wiesci mam nadzieje
Kuki791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-12, 09:45   #12
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: wiek a kurs na instruktora fitnessu

Myślę, że nie jest to głupi pomysł. Będziesz wzorem też dla babeczek w większym wieku niż 20+
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 22:27   #13
Kuki791
Przyczajenie
 
Avatar Kuki791
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 9
Dot.: wiek a kurs na instruktora fitnessu

Cytat:
Napisane przez Malinkna1986 Pokaż wiadomość
Myślę, że nie jest to głupi pomysł. Będziesz wzorem też dla babeczek w większym wieku niż 20+
Dzieki Malinka1986 dzis troszeczke emocje opadly i nie jestem przekonana do konca czy to realne, czy to dobry pomysl sciskam i zycze wszystkiego dobrego
Kuki791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 23:38   #14
SaiFari
Rozeznanie
 
Avatar SaiFari
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 928
Dot.: wiek a kurs na instruktora fitnessu

sama się zastanawiam - narazie wraz z internetem instruuję się sama i są wyniki

Taki kurs nie był by zły
Kończę za parę dni 35
__________________
MMA Fitness
Hula
Hoop
SaiFari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 07:20   #15
Black_Isabell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
Dot.: wiek a kurs na instruktora fitnessu

Z punktu widzenia uczestniczki zajęć fitness:

wiek instruktorki nie ma dla mnie żadnego znaczenia

Liczą się inne cechy: wiedza, zaangażowanie, mobilizowanie grupy, ciekawy sposób prowadzenia zajęć, pasja, pozytywne nastawienie do siebie i innych.
Black_Isabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 00:16   #16
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: wiek a kurs na instruktora fitnessu

Dla mnie wiek instruktorki też nie ma żadnego znaczenia. W swoim życiu już ok 10 klubów zaliczyłam i mnóstwo instruktorów. Były dziewczyny "starsze", co widać po twarzy , ale wysportowane rewelacyjnie. Wiek nie ma znaczenia, ale wygląd już tak. Zdarzają się instruktorki "papuśne" i one nie są dobrą reklamą sportu. W praktyce też wygląda to tak, że zajęcia u nich są łatwiejsze..wiec nic dziwnego, że wyglądają jakby nie cwiczyły wcale
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-07, 10:44   #17
DagusiaaaPl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 90
Dot.: wiek a kurs na instruktora fitnessu

Trochę stary temat odkopałaś, ale zgadzam się, że wiek nie ma w tym zawodzie większego znaczenia. Liczy się przede wszystkim wiedza.
DagusiaaaPl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-27, 11:41   #18
KonJola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2
Dot.: wiek a kurs na instruktora fitnessu

Uwielbiam czytać takie historie z dobrym zakończeniem, świetnie, że się zdecydowałaś spełnić marzenie! Ja też dłuższy czas myślałam, że bez skończonych studiów nie mogę liczyć na fajną pracę, a uwielbiam sport i pracę z ludźmi i jeszcze jako uczestniczka myślałam, czy bym się nadawała do prowadzenia takich zajęć z pilatesu. Na szczęście się zawzięłam i zrobiłam kurs instruktora fitness o specjalności właśnie z pilatesu, no i to był strzał w dziesiątkę. Kurs zrobiłam online w Polskiej Akademii Kultury i Sportu i zakochałam się w tej tematyce. Prowadzę zajęcia dla moich dziewczyn już parę lat i poznałam tylu wspaniałych ludzi, ile przez całe życie chyba nie poznałam. Otworzyłam się na świat i zrozumiałam, że ograniczenia są tylko w głowie.
KonJola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-27 12:41:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.