"Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-01, 14:33   #91
clubowa
Raczkowanie
 
Avatar clubowa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 169
GG do clubowa
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Mi się ten serial bardzo podoba, wciągnęłam się i będę go oglądała pomino tego, że tak wiele z was wytyka błędy. Ja siadam przed TV żeby się odprężyć a nie, żeby badać wzrokiem czy śnieg był prawdziwy, czy jakie kto ma stroje. Oczywiście, jeśli są takie osoby, które lubią to robić to ok, ich sprawa, jednak nie zniechęcajcie innych do oglądania serialu.
Szpiilki nie są pierwszą produkcją, w której są jakieś błędy a mimo wszystko każdy z nas na pewno ma jakiś ulubiony serial i nie ogląda go ze względu na błędy, a na to, co go zaciekawiło.

Tak węc ja z dnia na dzień nie mogę się doczekać kolejnego odcinka, serial jest ciekawy, inny a ja do zrelaksowania się nie potrzebuję zagmatwanej fabuły a właśnie lekkiej i przyjemnej którą spokojnie da się obejrzeć.
Na aktorów też nie ma co narzekać - wzięli takich, bo byli najlepsi z tych, których chcieli wziąźć, a jeśli ktoś ma jakieś inne sugestie odnośnie aktorów czy scenariusza to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby samemu coś napisać i wtedy można łatwo zauważyć, że wszystko to, co napiszemy stanie się oklepane, powtarzające się wątki. Oczywiście to tylko zwykły przykład, ale myślę, że może dać do myślenia.

No ale niestety, naród polski został stworzony do narzekania, wszystko nam nie pasuje, chyba jeszcze nioe znalazła się osoba, której wszystko by pasowało Jak to mówią - narzekanie jest takie polskie...
__________________
call me kitten. mr kitten.


Blog dla miłośniczek kosmetolożki http://vogue-beauty.blogspot.com/
clubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 14:37   #92
kokosanka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 316
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez A taka jedna Pokaż wiadomość
A widziałyście ten odcinek,gdy Ewka przyłapała tego swojego z jej przyjaciółką?
Ten jej i jej przyjaciółka:Aaa!
Ewka:AAA???
Padłam
dokładnie
kokosanka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 16:31   #93
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez clubowa Pokaż wiadomość
Mi się ten serial bardzo podoba, wciągnęłam się i będę go oglądała pomino tego, że tak wiele z was wytyka błędy. Ja siadam przed TV żeby się odprężyć a nie, żeby badać wzrokiem czy śnieg był prawdziwy, czy jakie kto ma stroje. Oczywiście, jeśli są takie osoby, które lubią to robić to ok, ich sprawa, jednak nie zniechęcajcie innych do oglądania serialu.
Szpiilki nie są pierwszą produkcją, w której są jakieś błędy a mimo wszystko każdy z nas na pewno ma jakiś ulubiony serial i nie ogląda go ze względu na błędy, a na to, co go zaciekawiło.

Tak węc ja z dnia na dzień nie mogę się doczekać kolejnego odcinka, serial jest ciekawy, inny a ja do zrelaksowania się nie potrzebuję zagmatwanej fabuły a właśnie lekkiej i przyjemnej którą spokojnie da się obejrzeć.
Na aktorów też nie ma co narzekać - wzięli takich, bo byli najlepsi z tych, których chcieli wziąźć, a jeśli ktoś ma jakieś inne sugestie odnośnie aktorów czy scenariusza to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby samemu coś napisać i wtedy można łatwo zauważyć, że wszystko to, co napiszemy stanie się oklepane, powtarzające się wątki. Oczywiście to tylko zwykły przykład, ale myślę, że może dać do myślenia.

No ale niestety, naród polski został stworzony do narzekania, wszystko nam nie pasuje, chyba jeszcze nioe znalazła się osoba, której wszystko by pasowało Jak to mówią - narzekanie jest takie polskie...

Tu nikt nikogo nie zniecheca do ogladania serialu. Po prostu przedstawiamy swoje zdanie, a forum wlasnie od tego jest. Kazdy ma prawo powiedziec co mysli na dany temat. Mi sie seial generalnie podoba, o dziwo o bo pierwszym odcinku bylam bardzo zniesmaczona. Ale teraz watek mnie wciagnal i sa pewne rzeczy, ktore wedlug mnie sa niedociagniete ale jest ich coraz mniej. Jesli chodzi o krytyke to wiesz, moj maz pochodzi z Zakopca, jestesmy tam bardzo czesto i dobrze znam miasto, kulture itp wiec pewne rzeczy od razu rzucaja mi sie w oczy.
Poza tym masz strasznie idelaistyczne podejscie...jak krytykujecie to sami napiszcie scenariusz i zatrudnijscie ludzi. To tak nie dziala, oni sa od tego i robiac filmy/seriale licza sie z roznym,i opiniami ludzi i kazdy ma prawo powiedziec co na ten temat mysli. Osobiscie Magde Schejbal bardzo lubie jako aktorke aczkolwiek do tej roli malo mi pasuje, poniewaz nie ma wizerunku typowej dziewczyny z duzego miasta.
A tak juz poza wszystkim to serial zaczyna mi sie coraz bardziej podobac z kazdym odcienkiem i coraz bardziej mnie wciaga
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 16:40   #94
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez clubowa Pokaż wiadomość
Mi się ten serial bardzo podoba, wciągnęłam się i będę go oglądała pomino tego, że tak wiele z was wytyka błędy. Ja siadam przed TV żeby się odprężyć a nie, żeby badać wzrokiem czy śnieg był prawdziwy, czy jakie kto ma stroje. Oczywiście, jeśli są takie osoby, które lubią to robić to ok, ich sprawa, jednak nie zniechęcajcie innych do oglądania serialu.
Szpiilki nie są pierwszą produkcją, w której są jakieś błędy a mimo wszystko każdy z nas na pewno ma jakiś ulubiony serial i nie ogląda go ze względu na błędy, a na to, co go zaciekawiło.

Tak węc ja z dnia na dzień nie mogę się doczekać kolejnego odcinka, serial jest ciekawy, inny a ja do zrelaksowania się nie potrzebuję zagmatwanej fabuły a właśnie lekkiej i przyjemnej którą spokojnie da się obejrzeć.
Na aktorów też nie ma co narzekać - wzięli takich, bo byli najlepsi z tych, których chcieli wziąźć, a jeśli ktoś ma jakieś inne sugestie odnośnie aktorów czy scenariusza to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby samemu coś napisać i wtedy można łatwo zauważyć, że wszystko to, co napiszemy stanie się oklepane, powtarzające się wątki. Oczywiście to tylko zwykły przykład, ale myślę, że może dać do myślenia.

No ale niestety, naród polski został stworzony do narzekania, wszystko nam nie pasuje, chyba jeszcze nioe znalazła się osoba, której wszystko by pasowało Jak to mówią - narzekanie jest takie polskie...

Niektórzy są po prostu bardziej wymagający i nie zachwycają się wszystkim bez wyjątku
A badać niczego nie trzeba bo nawet dziecku by się rzuciło w oczy Z taką relaksacyjną energią to chyba ciężko się zniechęcić po kilku zdaniach


Ech, nie obejrzałam ostatniego odcinka Może na powtórkę się załapię
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 17:29   #95
sundee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 74
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez kokosanka89 Pokaż wiadomość
też widziałam film "W roli Boga" bardzo podobała mi się Magda Schejbal w tym filmie
To był taki teatr telewizji, starymi czasy zawsze w poniedziałki na jedynce. Żałuję że już nie nadają kultury w najlepszych godzinach wieczornych. Ostatnio kilka ciekawych filmów na TVP Kultura widziałam i na Kino Polska. Jedne z najważniejszych dla mnie kanałów filmowych. Nie stawiają na chłam i nadają bez reklam.

Fajną etiudę wyhaczyłam ostatnio właśnie.

http://filmpolski.pl/fp/index.php/327657
http://wyborcza.pl/1,94899,6208443,N...Ursynowie.html
__________________
(...)Wszystko płynie powoli,
jakby się zatrzymał czas
Kropla za kroplą na mnie spada,
nagle deszcz jak płomień zgasł.(...)


Edytowane przez sundee
Czas edycji: 2010-10-01 o 17:31
sundee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 17:48   #96
clubowa
Raczkowanie
 
Avatar clubowa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 169
GG do clubowa
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Tu nikt nikogo nie zniecheca do ogladania serialu. Po prostu przedstawiamy swoje zdanie, a forum wlasnie od tego jest. Kazdy ma prawo powiedziec co mysli na dany temat. Mi sie seial generalnie podoba, o dziwo o bo pierwszym odcinku bylam bardzo zniesmaczona. Ale teraz watek mnie wciagnal i sa pewne rzeczy, ktore wedlug mnie sa niedociagniete ale jest ich coraz mniej. Jesli chodzi o krytyke to wiesz, moj maz pochodzi z Zakopca, jestesmy tam bardzo czesto i dobrze znam miasto, kulture itp wiec pewne rzeczy od razu rzucaja mi sie w oczy.
Poza tym masz strasznie idelaistyczne podejscie...jak krytykujecie to sami napiszcie scenariusz i zatrudnijscie ludzi. To tak nie dziala, oni sa od tego i robiac filmy/seriale licza sie z roznym,i opiniami ludzi i kazdy ma prawo powiedziec co na ten temat mysli. Osobiscie Magde Schejbal bardzo lubie jako aktorke aczkolwiek do tej roli malo mi pasuje, poniewaz nie ma wizerunku typowej dziewczyny z duzego miasta.
A tak juz poza wszystkim to serial zaczyna mi sie coraz bardziej podobac z kazdym odcienkiem i coraz bardziej mnie wciaga
Nie chciałam, żeby tak to zostało odebrane, widocznie użyłam złych słów. Chciałam tylko powiedzieć, ze te osoby, które doszukują się wątków podobnych do innych seriali czy większych produkcji będą niezadowoleni, bo prawdę mówiąc w każdym filmie możemy z łatwością doszukać się wątku, który wystąpił w kolejnych 100 produkcjach ( tak jak tutaj np. wątek miłości czy zdrady) więc samo wymyślenie fabuły nie jest takie łatwe, mimo wszystko uważam, że i tak serial jest inny i świeży mimo tych motywów, które się powtarzają. Ale podsumowywując, seriale nie są po to, aby myśleć co w nich jest nie tak, co zniekształcone (choć pewnie macie racje - jeśli znacie ten świat, gwarę, zwyczaje to pewnie bardziej niż np ja dostrzegacie te wszystkie niedociągnięcia) ale myślę, że i tak trzeba to wybaczyć twórcom serialu bo ogólne wrażenie robi dobre.

To tyle, nie chciałam się tu jakoś wymądrzać, tak jak inni wyraziłam do tego zdanie i tak jak oni mialam do tego prawo a jak zostało to wszystko odebrane to już nie zależy od mojej osoby.

Mimo wszystko uważam, że i tak serial jest godny zobaczenia.
__________________
call me kitten. mr kitten.


Blog dla miłośniczek kosmetolożki http://vogue-beauty.blogspot.com/
clubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 18:41   #97
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez clubowa Pokaż wiadomość
Nie chciałam, żeby tak to zostało odebrane, widocznie użyłam złych słów. Chciałam tylko powiedzieć, ze te osoby, które doszukują się wątków podobnych do innych seriali czy większych produkcji będą niezadowoleni, bo prawdę mówiąc w każdym filmie możemy z łatwością doszukać się wątku, który wystąpił w kolejnych 100 produkcjach ( tak jak tutaj np. wątek miłości czy zdrady) więc samo wymyślenie fabuły nie jest takie łatwe, mimo wszystko uważam, że i tak serial jest inny i świeży mimo tych motywów, które się powtarzają. Ale podsumowywując, seriale nie są po to, aby myśleć co w nich jest nie tak, co zniekształcone (choć pewnie macie racje - jeśli znacie ten świat, gwarę, zwyczaje to pewnie bardziej niż np ja dostrzegacie te wszystkie niedociągnięcia) ale myślę, że i tak trzeba to wybaczyć twórcom serialu bo ogólne wrażenie robi dobre.

To tyle, nie chciałam się tu jakoś wymądrzać, tak jak inni wyraziłam do tego zdanie i tak jak oni mialam do tego prawo a jak zostało to wszystko odebrane to już nie zależy od mojej osoby.

Mimo wszystko uważam, że i tak serial jest godny zobaczenia.

Spoko, spoko rozumiem o co Ci chodzi Wiesz mi nie chodzilo o watek, bo ten wedlug mnie jest ok. Jedyne do czego mozna by sie przyczepic to to, ze Ewka od razu zgodzila sie na wyjazd jakby to ona byla winna no, ale to taka *******a. Mnie w pierwszym odcinku razily "rzeczy" typowo zakopianskie ktore zostaly spieprzone, ale to w sumie bylo bardzo widoczne w pierwszym odcinku, a dalej jest w miare spoko. Tak jak napisalam, dla mnie one po prostu "walily po oczach", ale pewnie to kwestia tego ze znam ten klimat dobrze. Podsumowujac mam podobne zdanie do Ciebie, serial jest na pewno inny mimo podobnego watku (milosc i zdarda przewija sie we wszystkich serialach i filmach) akurat tutaj jest fajnie podana, bo jest zupelnie inny klimat serialu i przez to staje sie on inny i intersujacy
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 19:14   #98
clubowa
Raczkowanie
 
Avatar clubowa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 169
GG do clubowa
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

no dokładnie

a to nie było tak, ze oni ją zmusili do wyjazdu, bo gdyby się nie zgodziła to by wyleciała z pracy? W sumie to początku 1 odcinka nie widziałam ale myślę, że właśnie tak było
no ale jeśli było inaczej - poprawcie
__________________
call me kitten. mr kitten.


Blog dla miłośniczek kosmetolożki http://vogue-beauty.blogspot.com/
clubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 21:03   #99
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez clubowa Pokaż wiadomość
no dokładnie

a to nie było tak, ze oni ją zmusili do wyjazdu, bo gdyby się nie zgodziła to by wyleciała z pracy? W sumie to początku 1 odcinka nie widziałam ale myślę, że właśnie tak było
no ale jeśli było inaczej - poprawcie
Hmm w sumie to tak do konca nie wiadomo, bo ona miala spoko stosunki z tym szefem i on chyba nie chcial jej wywalac, tylko ze niby ma jakis uklad z tym drugim ktorego gra Kwasny. W kazdym razie z tego co pamietam to byla jakas taka gadka w stylu ze jak ona wyjedzie to to przycichnie. Ten szef Marek powiedzial jej, ze nie ma dowodow i on nie moze isc do faceta i go oskarzyc ot tak no i zaproponowal jej ten wyjazd. Jakos tak to bylo
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 10:42   #100
A taka jedna
Zakorzenienie
 
Avatar A taka jedna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 433
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Hmm w sumie to tak do konca nie wiadomo, bo ona miala spoko stosunki z tym szefem i on chyba nie chcial jej wywalac, tylko ze niby ma jakis uklad z tym drugim ktorego gra Kwasny. W kazdym razie z tego co pamietam to byla jakas taka gadka w stylu ze jak ona wyjedzie to to przycichnie. Ten szef Marek powiedzial jej, ze nie ma dowodow i on nie moze isc do faceta i go oskarzyc ot tak no i zaproponowal jej ten wyjazd. Jakos tak to bylo

No bo ona twierdziła,że on ją molestuje czy tam prześladuje.
Pamiętacie w ostatnim odcinku to ich spodkanie?
Myślałam,że padnę hehe
A taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 16:51   #101
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

hej Wam

bardzo lubię ten serial, nie oglądałam na bieżąco, niedawno w jeden wieczór obejrzałam wszystkie 5 odcinków na ipli - super

choć nie przepadam za główną aktorką - ale jest ok
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-02, 16:57   #102
sauer
Wtajemniczenie
 
Avatar sauer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 042
GG do sauer
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Hej!
Bardzo polubiłam ten serial nie mogę się już doczekać kolejnego odcinka.. A Magda w tej roli jest miłym zaskoczeniem no i świetnie wygląda. Ja jestem na tak. tylko troszkę wkurza mnie ta blondynka ze złamaną nogą :P
__________________
.hate it or love it


sauer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 17:00   #103
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez sauer Pokaż wiadomość
Hej!
Bardzo polubiłam ten serial nie mogę się już doczekać kolejnego odcinka.. A Magda w tej roli jest miłym zaskoczeniem no i świetnie wygląda. Ja jestem na tak. tylko troszkę wkurza mnie ta blondynka ze złamaną nogą :P
też jej nie trawię

ale za to MISIEK boski
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 09:23   #104
A taka jedna
Zakorzenienie
 
Avatar A taka jedna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 433
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez Hot Lady Pokaż wiadomość
też jej nie trawię

ale za to MISIEK boski

'Być w Zakopanem i nie zrobić sobie zdjęcia z Miśkiem' ;P

Chyba wyhaczyłam mały błędzik,ale nie jestem pewna
Wtedy co Ewka chciała ten tego przez kamerkę z Grześkiem miała na sobie taki fioletowy komplecik,a gdy weszła Baśka z Anielą miała już na sobie jakieś szare gatki ;PP

Co nie zmienia faktu,że ten serial jest genialny
A taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 18:37   #105
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez A taka jedna Pokaż wiadomość
'Być w Zakopanem i nie zrobić sobie zdjęcia z Miśkiem' ;P

Chyba wyhaczyłam mały błędzik,ale nie jestem pewna
Wtedy co Ewka chciała ten tego przez kamerkę z Grześkiem miała na sobie taki fioletowy komplecik,a gdy weszła Baśka z Anielą miała już na sobie jakieś szare gatki ;PP

Co nie zmienia faktu,że ten serial jest genialny

Hehe ja nie mam zdjecia z miskiem, a bywam bardzo czesto Ale teraz juz nie ma takich miskow jak byly kiedys i jak jest w Szpilkach W ogole Krupowki stracily juz duzo i sa strasznie masowe. Najlepsze sa jak nie ma ludzi
Z tym komplecikiem to mi sie wydaje, ze ona miala na sobie takie gatki pizamowe krotkie wlasnie szarawe od poczatku, ale moge sie mylic bo na takie rzeczy to ja az tak nie patrze

Swoja droga odcinki moglyby byc 2 razy w tygodniu
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 18:45   #106
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Ale w ostatnim odcinku, podobało mi się jak jej przyjaciółka załatwiła kluczem samochód byłego Ewki. A ten Bartuś jaki przystojny... aż miło popatrzeć. Ewa nie jest olśniewająco piękną kobietą, jej charakter tez pozostawia dużo do życzenia, ale już można przewidzieć ze szykuje się miedzy nimi romans.

I tak wolę usta usta (idealnie trafia w mój gust, pod względem humorystycznym np. )ale kolejny odcinek Szpilek pewnie też obejrzę
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 19:53   #107
Kasiarzynek
Zadomowienie
 
Avatar Kasiarzynek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 212
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Muszę przyznać że serial z odcinka na odcinek nabiera rumieńców... tylko jakoś w ostatnim tak mało gór i tego Zakopanego było...

Cytat:
Napisane przez signa
W ogole Krupowki stracily juz duzo i sa strasznie masowe. Najlepsze sa jak nie ma ludzi
fajnie że są ludzie, którzy widzą w Krupówkach coś innego niż sklepy.
Ja niestety (a może stety) w trakcie 2 tygodni pobytu w Zako, bywam tam 2 razy - pierwszego dnia po przyjeździe by kupić pocztówki, i kilka dni później by je wysłać
Kasiarzynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 20:39   #108
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Obejrzałam powtórkę
Ewka ślicznie wyglądała na tej imprezie
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 21:13   #109
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez Kasiarzynek Pokaż wiadomość
Muszę przyznać że serial z odcinka na odcinek nabiera rumieńców... tylko jakoś w ostatnim tak mało gór i tego Zakopanego było...


fajnie że są ludzie, którzy widzą w Krupówkach coś innego niż sklepy.
Ja niestety (a może stety) w trakcie 2 tygodni pobytu w Zako, bywam tam 2 razy - pierwszego dnia po przyjeździe by kupić pocztówki, i kilka dni później by je wysłać

No prosze, musze powiedziec ze milo mnie zaskoczylas bardzo sie ciesze, ze nie jestes kolejna osoba dla ktorej Zakopane zaczyna i konczy sie na Krukowkach. No moze jeszcze Gubalowce obowiazkowo trzeba wjechac kolejka, bo wejscie z buta jest zbyt meczace. Enetualnie mozna zobaczyc jeszcze skocznie, ale to jak bus bedzie jechal bo przeciez przejsc sie to juz za daleko. Nieznosze takich ludzi, a niestety tlumy takich przyjezdzaja do Zakopca i tworza tlok na Krupowkach, a normalny czlowiek nie moze juz nawet tamtedy przejsc w spokoju. Masakra. Dla mnie krupowki najlepsze sa mniej wiecej w listopdzie. Jest w miare pusto, gdzie niegdzie ktos handluje oscypkami, pelno jest psow latajacych w spokoju po malo zaludnionych ulicach, mozna spokojnie przejsc na targ pod Gubalowka, gdzie jesionia sa najlepsze oscypki, a wieczorem bez problemu mozna znalezc miejsce w knajpie Takie Krupowki sa fajnie, ale i tak jak dla mnie nasawione sa za bardzo na turystow. Zakopiec ma wiele piekniejszych i bardziej urokliwych miejsc
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 12:35   #110
A taka jedna
Zakorzenienie
 
Avatar A taka jedna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 433
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Dziewczyny,a widziałyście zdjęcia ze strony głównej serialu?
Muszę przyznać,że dosyć ciekawe
A taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 13:27   #111
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

mi się nie podoba ten serial z resztą jak kązdy inny produkcji polsatowskiej...
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 13:43   #112
studentka58
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 55
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Witam

ja z przyjemnością oglądam odcinki Szpilek... wiadomo, że są jakieś niedociągnięcia, ale ogólnie serial bardzo fajny Zwłaszcza, że jest kręcony w moim ukochanym Zakopcu Szkoda, że można go oglądać tylko raz w tygodniu.
studentka58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 14:07   #113
A taka jedna
Zakorzenienie
 
Avatar A taka jedna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 433
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez studentka58 Pokaż wiadomość
Witam

ja z przyjemnością oglądam odcinki Szpilek... wiadomo, że są jakieś niedociągnięcia, ale ogólnie serial bardzo fajny Zwłaszcza, że jest kręcony w moim ukochanym Zakopcu Szkoda, że można go oglądać tylko raz w tygodniu.


Ja sobie robię powtórki na Ipli
A taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 17:28   #114
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Mi się serial bardzo podoba Jest lekki, przyjemny, kolorowy i śmieszny (nie raz uśmiałam się z komicznych scen, lub śmiesznych hasełek). I nie obchodzi mnie, czy gwara pani Stasi jest lepsza od gwary pani Krysi, ani to czy w jednej scenie pada sztuczny śnieg, a w drugiej prawdziwy – serial podoba mi się takim, jakim jest, w całości! Nawet Szejbal (która wcześniej kompletnie nie pasowała mi do tej roli, bo wciąż pamiętam ją jako policjantkę biegającą w bojówkach i glanach) wypada w „Szpilkach” świetnie. Jest zabawna i komiczna – przypomina mi troszkę Ally McBeal
No i jak dodam jeszcze piękne widoki gór, piękne widoki Bartka (), klimatyczne knajpki i góralską muzykę – sama przyjemność z oglądania
Tylko wkur… mnie ta Wiktoria :/ Wrrrrrrrr co za babsko!

A do Zakopanego jadę prawdopodobnie za 3 tygodnie Szkoda, że teraz nie kręcą, moża trafiłabym gdzieś na ekipe filmową i przystojnego Krzysia vel. Bartusia
Signa może polecisz jakieś fajne i nei drogie miejsca na nocleg i ciekawe knajpki?
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 17:35   #115
A taka jedna
Zakorzenienie
 
Avatar A taka jedna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 433
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
Mi się serial bardzo podoba Jest lekki, przyjemny, kolorowy i śmieszny (nie raz uśmiałam się z komicznych scen, lub śmiesznych hasełek). I nie obchodzi mnie, czy gwara pani Stasi jest lepsza od gwary pani Krysi, ani to czy w jednej scenie pada sztuczny śnieg, a w drugiej prawdziwy – serial podoba mi się takim, jakim jest, w całości! Nawet Szejbal (która wcześniej kompletnie nie pasowała mi do tej roli, bo wciąż pamiętam ją jako policjantkę biegającą w bojówkach i glanach) wypada w „Szpilkach” świetnie. Jest zabawna i komiczna – przypomina mi troszkę Ally McBeal
No i jak dodam jeszcze piękne widoki gór, piękne widoki Bartka (), klimatyczne knajpki i góralską muzykę – sama przyjemność z oglądania
Tylko wkur… mnie ta Wiktoria :/ Wrrrrrrrr co za babsko!

A do Zakopanego jadę prawdopodobnie za 3 tygodnie Szkoda, że teraz nie kręcą, moża trafiłabym gdzieś na ekipe filmową i przystojnego Krzysia vel. Bartusia
Signa może polecisz jakieś fajne i nei drogie miejsca na nocleg i ciekawe knajpki?

Ja padam ze śmiechu przy każdym spotkaniu Ewki z Rafałem ;D hehe
A taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 10:43   #116
Tygrysiak
Rozeznanie
 
Avatar Tygrysiak
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 781
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

to jest pierwszy serial polsatu jaki oglądam, bo generalnie nie oglądam telewizji a już zwłaszcza kanałów na których trwający 45 minut film zostaje przeciągnięty do 1,5h przez reklamy
Ale serial mi się podoba, aczkolwiek zgadzam się ze Zakopane i górale zostali przejaskrawieni, moim zdaniem tak samo zrobili z Ewą czyli tzw "warszafffką" widzę niedociągnięcia, pomyłki i pewne rzeczy które są nie do końca zgodne z prawdą, natomiast uważam że serial doskonale sprawdza się w roli przyjemnego, lekkiego, zabawnego zapychacza czasu o nieskomplikowanej fabule, łatwej do przewidzenia, w dodatku pokazuje ładne okolice a Magda jako Ewa ma po prostu zabójcze ciuchy
Na pewno wolę "Szpilki..." niż nudną i mdłą (dla mnie) Magdę M Szkoda mi tylko że mimo wszystko polskie seriale zaczynają pokazywać jako głównych bohaterów samych ludzi sukcesu, w pięknych ciuchach, makijażach i jeżdzących dobrymi samochodami, mieszkających w świetnych wnętrzach, no ale widocznie takie jest zapotrzebowanie, żeby sobie lepszy świat pooglądać
__________________

Tygrysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 19:15   #117
missantoinette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

witajcie, witajcie ;-) zwracam się z takim pytaniem.
mianowicie w pierwszym odcinku (który notabene dziś dopiero obejrzałam...) Ewa miała na sobie taką bluzkę z kokardką pod szyją. czy któraś z was widziała gdzieś w sklepach taką bluzkę? albo podobną? z właśnie taką kokardą? nie mam niestety czasu, aby chodzić po centrach handlowych i szukać...
z góry dzięki za odp.
missantoinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 22:18   #118
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
Mi się serial bardzo podoba Jest lekki, przyjemny, kolorowy i śmieszny (nie raz uśmiałam się z komicznych scen, lub śmiesznych hasełek). I nie obchodzi mnie, czy gwara pani Stasi jest lepsza od gwary pani Krysi, ani to czy w jednej scenie pada sztuczny śnieg, a w drugiej prawdziwy – serial podoba mi się takim, jakim jest, w całości! Nawet Szejbal (która wcześniej kompletnie nie pasowała mi do tej roli, bo wciąż pamiętam ją jako policjantkę biegającą w bojówkach i glanach) wypada w „Szpilkach” świetnie. Jest zabawna i komiczna – przypomina mi troszkę Ally McBeal
No i jak dodam jeszcze piękne widoki gór, piękne widoki Bartka (), klimatyczne knajpki i góralską muzykę – sama przyjemność z oglądania
Tylko wkur… mnie ta Wiktoria :/ Wrrrrrrrr co za babsko!

A do Zakopanego jadę prawdopodobnie za 3 tygodnie Szkoda, że teraz nie kręcą, moża trafiłabym gdzieś na ekipe filmową i przystojnego Krzysia vel. Bartusia
Signa może polecisz jakieś fajne i nei drogie miejsca na nocleg i ciekawe knajpki?
Co do noclegow to nie mam rozeznania w tej kwestii, bo zawsze jezdze do rodzicow tzn rozdzicow meza. Jak dla mnie najlepsza miejscowka hehe co do knajp to zalezy co kto lubi, ja uwielbiam karczme "Przy Mlynie" nie jest ona w centrum na Krupowkach tylko niedaleko ronda na Bulwarach Slowackiego, jedzonko maja rewelacyjne i obsluga tez suuuper W ogole sam klimat miejsce, cudo to tak bardziej z goralskich natomiast lubie jeszcze Meksykanska na Krupowkach i Paparazzi. Wiecej miejsc nie zdradzam, musze miec tez w koncu cos dla siebie

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez missantoinette Pokaż wiadomość
witajcie, witajcie ;-) zwracam się z takim pytaniem.
mianowicie w pierwszym odcinku (który notabene dziś dopiero obejrzałam...) Ewa miała na sobie taką bluzkę z kokardką pod szyją. czy któraś z was widziała gdzieś w sklepach taką bluzkę? albo podobną? z właśnie taką kokardą? nie mam niestety czasu, aby chodzić po centrach handlowych i szukać...
z góry dzięki za odp.

Jesli jestes z Warszawy w Tarasach jest taki sklep z bluzkami koszulowymi, na pewno znajdzie sie cos podobnego. Maja tam cala mase bluzek
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 01:54   #119
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Wczoraj rozpoczęłam swoją przygodę ze Szpilkami na Giewoncie Wieczorem z nudów postanowiłam włączyć na ipli, tak mi się spodobało, że obejrzałam wszystkie 5 odcinków
Generalnie lubię takie naiwne historyjki, o bogatych młodych ludziach z wielkiego miasta. Podoba mi się obsada, Schejbal się sprawdza w tej roli, poza tym bardzo ją lubię, a Bartuś/Krzysztof
Irytuje mnie ta cała Wiki - koszmarna dziewucha, a na dodatek upiornie brzydka. Postać Ewy fajna - typowy przykład paniusi z Warszawy, która uważa się za lepszą od innych, ale w końcu pokazuje ludzką twarz
Czekam z niecierpliwością na 6 odcinek
Przy okazji zapragnęłam odwiedzić Zakopane
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 12:56   #120
missantoinette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

niestety, nie jestem z Warszawy, więc niewiele mi to mówi, ale dzięki.
missantoinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-20 20:47:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.