Krzywe nogi cz. II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-30, 11:25   #61
Lilllith
Rozeznanie
 
Avatar Lilllith
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Miedzypiekle
Wiadomości: 860
Dot.: Krzywe nogi cz. II

mi sie nie lacza ani w kolanach ani w lydkach
__________________
Odcieli aniołom skrzydła... bo dawały im wolność.

Aparatka sobie jestem
Góra->28.05.10 Dół->14.08.10
Koszta - 3860

Lilllith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 12:30   #62
Edsonka
Rozeznanie
 
Avatar Edsonka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nie ważne gdzie, ważne z kim!!!
Wiadomości: 770
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilllith Pokaż wiadomość
mi sie nie lacza ani w kolanach ani w lydkach
też bym tak chciała... "normalna" krzywizna typu O jest o wiele ładniejsza niż moja- bo to takie nie wiadomo co. I przez to chyba koślawo chodzę nawet... ;/ super ;/

a dodatkowo przez to że mi kolana do środka idą moje uda wyglądają grubo...
__________________

Edytowane przez Edsonka
Czas edycji: 2010-10-30 o 12:31
Edsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 14:20   #63
susi11k11
Przyczajenie
 
Avatar susi11k11
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 25
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Edsonka, ciesz się, że masz takich chudych nóg jak ja, wydaje mi się, że przy takich chudych bardziej to widać. Da się coś z tym zrobić w ogóle?... czy jestem skazana na takie nogi do końca życia?
susi11k11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 17:00   #64
Lilllith
Rozeznanie
 
Avatar Lilllith
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Miedzypiekle
Wiadomości: 860
Dot.: Krzywe nogi cz. II

trzeba utyc... tez mam podobne nogi.. wlasnie takie wystajace kolana mam .. wszystkie takie chudziutkie osoby jak my tak maja
__________________
Odcieli aniołom skrzydła... bo dawały im wolność.

Aparatka sobie jestem
Góra->28.05.10 Dół->14.08.10
Koszta - 3860

Lilllith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 09:21   #65
Edsonka
Rozeznanie
 
Avatar Edsonka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nie ważne gdzie, ważne z kim!!!
Wiadomości: 770
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilllith Pokaż wiadomość
trzeba utyc... tez mam podobne nogi.. wlasnie takie wystajace kolana mam .. wszystkie takie chudziutkie osoby jak my tak maja
tyle tylko że ja nie mam chudych nóg... tzn tylko łydki wyglądają na za chude, ale uda mam grube - nawet między nimi przerwy nie mam... ja bym wiele oddała za to zęby mieć proste nogi albo krzywe typu O marzy mi się chodzić w krótkich spódniczkach i legginsach ale nie założę ich nigdy przez te nogi... no i jeszcze ten tyłek... moje ciało to totalne nieporozumienie.
__________________
Edsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 09:47   #66
Lilllith
Rozeznanie
 
Avatar Lilllith
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Miedzypiekle
Wiadomości: 860
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez Edsonka Pokaż wiadomość
tyle tylko że ja nie mam chudych nóg... tzn tylko łydki wyglądają na za chude, ale uda mam grube - nawet między nimi przerwy nie mam... ja bym wiele oddała za to zęby mieć proste nogi albo krzywe typu O marzy mi się chodzić w krótkich spódniczkach i legginsach ale nie założę ich nigdy przez te nogi... no i jeszcze ten tyłek... moje ciało to totalne nieporozumienie.
cwicz lydki umiesnia sie troche i bedzie to lepiej wygladac tez mialam takie fazy ze plakalam jak widzialam swoje nogi.. naprawde...ale stwerdzilam ze jestem pania swojego wygladu i wzielam sie za siebie... cwicze dlugo ale nie systematycznie i dlatego nie mam za dobry efektow ale miesnie mi sie juz zarysowaly troche i wyglada to troszke lepiej niz na poczatku siadaj czesto po turecku(jak najwiecej w ciagu dnia mozesz np podczas ogladania telewizji czyc zytania) to jest wlasnie dobre na krzywize X
__________________
Odcieli aniołom skrzydła... bo dawały im wolność.

Aparatka sobie jestem
Góra->28.05.10 Dół->14.08.10
Koszta - 3860

Lilllith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 10:07   #67
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Dziewczyny pomóżcie proszę w ocenieniu rodzaju krzywizny moich nóg Chciałabym zacząć robić jakieś ćwiczenia na te krzywulce, ale nie potrafię dokładnie określic krzywizny..

edit; wlasnie patrze na to zdjecie, i aparat troche zatuszował krzywizne, w rzeczywistosci jest wieksza niz na zdjeciu..

Edytowane przez moja imaginacja
Czas edycji: 2010-11-01 o 09:22
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 10:14   #68
Edsonka
Rozeznanie
 
Avatar Edsonka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nie ważne gdzie, ważne z kim!!!
Wiadomości: 770
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie proszę w ocenieniu rodzaju krzywizny moich nóg Chciałabym zacząć robić jakieś ćwiczenia na te krzywulce, ale nie potrafię dokładnie określic krzywizny..

edit; wlasnie patrze na to zdjecie, i aparat troche zatuszował krzywizne, w rzeczywistosci jest wieksza niz na zdjeciu..
moim zdaniem to MINIMALNA krzywizna O i jakos nie chce mi sie wierzyć, że "aparat wyprostował krzywiznę". On tylko udowodnił, że sobie ją wmawiasz . Chciałabym takie nogi mieć

Ps.: do Lilith - nie powiedziałabym, że mam krzywiznę typu X bo normalnie stopy mi się łączą a w X się właśnie rozchodzą.
__________________
Edsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 10:17   #69
ekler1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 93
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Całe życie męczymy sie z naszymi krzywymi nogami a są osoby które sa tego świadome ale mają to kompletnie gdzieś ,np moja kuzynka.Ma krzywizne typu ,,o ,,a biega w getrach i mini. Najlepsze jest to, że jak nie trąbimy o naszych kompleksach na prawo i lewo to inni nawet ich nie zauważają.

Edytowane przez ekler1
Czas edycji: 2010-10-31 o 10:28
ekler1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 10:23   #70
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez Edsonka Pokaż wiadomość
moim zdaniem to MINIMALNA krzywizna O i jakos nie chce mi sie wierzyć, że "aparat wyprostował krzywiznę". On tylko udowodnił, że sobie ją wmawiasz . Chciałabym takie nogi mieć

Ps.: do Lilith - nie powiedziałabym, że mam krzywiznę typu X bo normalnie stopy mi się łączą a w X się właśnie rozchodzą.
nie wmawiam sobie krzywizny, bylam z nia u lekarza i potwierdzil to ze mam krzywizne
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 17:54   #71
Lilllith
Rozeznanie
 
Avatar Lilllith
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Miedzypiekle
Wiadomości: 860
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez Edsonka Pokaż wiadomość
moim zdaniem to MINIMALNA krzywizna O i jakos nie chce mi sie wierzyć, że "aparat wyprostował krzywiznę". On tylko udowodnił, że sobie ją wmawiasz . Chciałabym takie nogi mieć

Ps.: do Lilith - nie powiedziałabym, że mam krzywiznę typu X bo normalnie stopy mi się łączą a w X się właśnie rozchodzą.

skoro uda ci sie lacza nie mozesz miec o. mowisz ze X nie masz... to co masz? npgi mozna miec krzywe na kazdej wysokosci ... od bioder, od kolan... wiec? jaka masz?

wlasnie looknelam na twoje fotki i mysle ze masz po 1 za chude lydki w stosunku do ud.. moze ne za chude ale nie umiesnione jak je umiesnisz to to zatuszujesz... wiekszosc osob zamiast rozpaczac sie bierze za siebie.. czy to imp,anty czy walczy cwiczeniami... sama kiedys sie uzalalam nad soba..ale nie ma co.. trzeba z tym walczyc

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie proszę w ocenieniu rodzaju krzywizny moich nóg Chciałabym zacząć robić jakieś ćwiczenia na te krzywulce, ale nie potrafię dokładnie określic krzywizny..

edit; wlasnie patrze na to zdjecie, i aparat troche zatuszował krzywizne, w rzeczywistosci jest wieksza niz na zdjeciu..
bajer jakis cisniesz... bylas u lekarza i nie wiesz jaka mas krzywizne? lekarz mowi...i mowi jakie cwiczenia nalezy wykonywac itp
__________________
Odcieli aniołom skrzydła... bo dawały im wolność.

Aparatka sobie jestem
Góra->28.05.10 Dół->14.08.10
Koszta - 3860


Edytowane przez Lilllith
Czas edycji: 2010-10-31 o 17:19
Lilllith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 18:03   #72
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilllith Pokaż wiadomość
skoro uda ci sie lacza nie mozesz miec o. mowisz ze X nie masz... to co masz? npgi mozna miec krzywe na kazdej wysokosci ... od bioder, od kolan... wiec? jaka masz?

wlasnie looknelam na twoje fotki i mysle ze masz po 1 za chude lydki w stosunku do ud.. moze ne za chude ale nie umiesnione jak je umiesnisz to to zatuszujesz... wiekszosc osob zamiast rozpaczac sie bierze za siebie.. czy to imp,anty czy walczy cwiczeniami... sama kiedys sie uzalalam nad soba..ale nie ma co.. trzeba z tym walczyc

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------



bajer jakis cisniesz... bylas u lekarza i nie wiesz jaka mas krzywizne? lekarz mowi...i mowi jakie cwiczenia nalezy wykonywac itp
nie cisnę żadnego bajeru, po co miałabym to robić? Byłam u lekarza,powiedział jedynie, żebym "jadła mięso z warzywami", że mam płaskostopie i krzywe kolana. Nie mówił jaką mam krzywiznę.
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 18:16   #73
Lilllith
Rozeznanie
 
Avatar Lilllith
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Miedzypiekle
Wiadomości: 860
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
nie cisnę żadnego bajeru, po co miałabym to robić? Byłam u lekarza,powiedział jedynie, żebym "jadła mięso z warzywami", że mam płaskostopie i krzywe kolana. Nie mówił jaką mam krzywiznę.

a ty sie tym nie zainteresowalas ? dla mnie ot tu cos nie tak jest na plaskostpie chyba w wyszukiwarce umiesz znalezc cwiczenia? :P jest ich naprawde duzo radze isc do innego lekarza nastepnym razem
__________________
Odcieli aniołom skrzydła... bo dawały im wolność.

Aparatka sobie jestem
Góra->28.05.10 Dół->14.08.10
Koszta - 3860

Lilllith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 18:21   #74
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilllith Pokaż wiadomość
a ty sie tym nie zainteresowalas ? dla mnie ot tu cos nie tak jest na plaskostpie chyba w wyszukiwarce umiesz znalezc cwiczenia? :P jest ich naprawde duzo radze isc do innego lekarza nastepnym razem
Jakbym się nie zainteresowała,to by mnie tu nie było Na płaskostopie jakieś tam cwiczenia znalazłam,ale nie umiem dokładnie określić krzywizny nóg. Raz mi się wydaje że jest to O a raz że X.. A lekarz wbrew temu, co powiedział jest dobry, ale fakt faktem konkretów na tamtej wizycie nie otrzymałam...
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 22:09   #75
Lilllith
Rozeznanie
 
Avatar Lilllith
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Miedzypiekle
Wiadomości: 860
Dot.: Krzywe nogi cz. II

jak konkretow nie dostalas to po co odbyla sie ta wizyta to ze mam krzywe nogi potrafie satwierdzic sama na podstawie ksiazek do lekarza zazwyczaj sie chodzi po konkrety :P jak jestes w zimie chora i idziesz do swojego lekarza 1 kontaktu i on Ci mowi po zbadaniu Ciebie "jestes chora" to zadowala cie to? bo np ja chce wiedziec na co bo to ze jestem chora sama zauwazylam i dlatego do lekarza poszlam
__________________
Odcieli aniołom skrzydła... bo dawały im wolność.

Aparatka sobie jestem
Góra->28.05.10 Dół->14.08.10
Koszta - 3860

Lilllith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 17:35   #76
Ziqu
Raczkowanie
 
Avatar Ziqu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 134
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Ale czy to jej wina że lekarz jej nie powiedział?
Ziqu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 17:56   #77
Lilllith
Rozeznanie
 
Avatar Lilllith
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Miedzypiekle
Wiadomości: 860
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez Ziqu Pokaż wiadomość
Ale czy to jej wina że lekarz jej nie powiedział?

a czy ja powiedzialam ze jej wina jej wina ze sie nie dopytala

moze idz do innego lekarza ktory Ci powiem wszystko od poczatku do konca i odrazu cwiczenia zaleci albo do dobrego rehabilitanta
__________________
Odcieli aniołom skrzydła... bo dawały im wolność.

Aparatka sobie jestem
Góra->28.05.10 Dół->14.08.10
Koszta - 3860

Lilllith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 10:01   #78
radiance_666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Witam dziewczyny chciałam się dowiedzieć co sądzicie o moich nogach,a konkretnie-jaki to rodzaj krzywiny i jakie ćwiczenia pomogą mi ją zniwelować pozdrawiam
radiance_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 19:35   #79
Edsonka
Rozeznanie
 
Avatar Edsonka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nie ważne gdzie, ważne z kim!!!
Wiadomości: 770
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez radiance_666 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny chciałam się dowiedzieć co sądzicie o moich nogach,a konkretnie-jaki to rodzaj krzywiny i jakie ćwiczenia pomogą mi ją zniwelować pozdrawiam
lekka krzywizna typu O. Co ja bym dała za takie nogi...
__________________
Edsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-06, 22:05   #80
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez radiance_666 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny chciałam się dowiedzieć co sądzicie o moich nogach,a konkretnie-jaki to rodzaj krzywiny i jakie ćwiczenia pomogą mi ją zniwelować pozdrawiam
zgadzam sie z poprzedniczka ,cwicz miesnie lydek a wyglad nog zacznie sie poprawiac
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 20:44   #81
poppaulina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 13
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Witam,
ja w sumie proszę Was o poradę...mam niedługo imprezę i chciałabym, żebyście mi szczerze powiedziały, czy mogę tak wyjść...tj. odsłonić nogi...nabiegałam się po sklepach i wszytsko jest przed kolano....i stad moja prośba.
Pozdrawiam
poppaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 19:02   #82
qulcin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Ja jestem facetem i mam krzywe nogi i od zawsze mam kompleksy z tego powodu
qulcin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 12:42   #83
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez poppaulina Pokaż wiadomość
Witam,
ja w sumie proszę Was o poradę...mam niedługo imprezę i chciałabym, żebyście mi szczerze powiedziały, czy mogę tak wyjść...tj. odsłonić nogi...nabiegałam się po sklepach i wszytsko jest przed kolano....i stad moja prośba.
Pozdrawiam
oczywiscie ,ze mozesz masz poprostu bardzo szczuple nogi(kzda modelka ma takie i jest to atut) ,tez kiedys takie mialam .A jesli sa dla ciebie kompleksem to zacznij cwiczyc zawsze mozesz je lekko umiesnic
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 13:50   #84
ricko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cześć wszystkim. Również mam krzywe nogi, ale od jakiegoś czasu już sie tym nie przejmuje. W styczniu mam studniówke i zaczęłam się troche martwić jaką mam kupić sukienkę, co prawda chodzę w sukienkach i spódnicach, ale na studniówce chciałabym wyglądać idealnie. Moglibyści mi doradzić jaki krój lepiej wykglądałby przy krzywych nogach ( zwiwna, czy raczej prosta ), a i długiej nie chcę ubierać. Proszę o jakieś linki. Moje nogi są podobne do nóg radiance_666, może trochę mam większą przerwę.
ricko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 10:45   #85
Amillka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 253
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez ricko Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim. Również mam krzywe nogi, ale od jakiegoś czasu już sie tym nie przejmuje. W styczniu mam studniówke i zaczęłam się troche martwić jaką mam kupić sukienkę, co prawda chodzę w sukienkach i spódnicach, ale na studniówce chciałabym wyglądać idealnie. Moglibyści mi doradzić jaki krój lepiej wykglądałby przy krzywych nogach ( zwiwna, czy raczej prosta ), a i długiej nie chcę ubierać. Proszę o jakieś linki. Moje nogi są podobne do nóg radiance_666, może trochę mam większą przerwę.
Witam Ja niedługo mam połowinki w liceum i też się tak zastanawiałam nad sukienką. Długa - odpada! Prosta - jeszcze bardziej podkreśli nogi. moim zdaniem sukienka powinna być jakaś taka zwariowana, z dodatkami albo sukienka bombka . Zerknij na tą:
http://i649.photobucket.com/albums/u...an-Mu/L-32.jpg
http://i649.photobucket.com/albums/u...an-Mu/L-30.jpg
Dziewczyna na zdjęciu też nie ma idealnie prostych nóg, ale sukienka i tak wygląda bardzo ładnie Chyba nawet odciąga uwagę od nóg Bardzo mi się podoba ta sukienka, ale to już zależy od gustu ;p
U mnie w klasie prawie każda dziewczyna ma krzywe nogi ale nie latamy w spodniach dzwonach tylko rurki czy spódniczki! I nikt tego nie krytykuje!
__________________
Miłość i nienawiść są dwoma obliczami tego samego.
Witold Gombrowicz
Amillka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 11:14   #86
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Krzywe nogi cz. II

A co powiecie na moje krzywiaki? Ehh... już mam ich dość... Jakiego typu mam krzywizne i jak ją korygować? Lubie chodzić w spódniczkach, ale przez te nogi... szkoda słów. Wstyd mi.

Edytowane przez smutna_dziewczyna
Czas edycji: 2010-11-15 o 11:27
smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 14:06   #87
poppaulina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 13
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
oczywiscie ,ze mozesz masz poprostu bardzo szczuple nogi(kzda modelka ma takie i jest to atut) ,tez kiedys takie mialam .A jesli sa dla ciebie kompleksem to zacznij cwiczyc zawsze mozesz je lekko umiesnic
Dziekuje za mile slowa a w sukience juz sie wybawilam...i nikt nawet nie zwrocil na te moje nogi uwagi (przynajmniej nie zauwazylam, aby ktos mnie wytykal paluchami albo smial sie, ze sie tak odwalilam zamiast to ukryc)...i powiem Wam kochane, ze nie przejmowac sie nogami (krzywymi i to w butach na obcasie bylo cudownie...a ze sa krzywe...wiem ale co mam zrobic?? obciac je sobie?? wszytskim Wam radze dla wlasnego dobra....olac te sprawe i nie rezygnowac z modnych ciuchow butow tylko po to by ukrywac krzywuski....staralam sie laczyc nogi razem i tyle bo jednak kompleks zakorzeniony jest od kulkunastu lat we mnie, jednoczenie...zdalam sobie sprawe, ze jestem prozna...i troche mi wstyd:P pewnie za jakis czas znowu bede sie przejmowac...ale naprawde duzo dziewczyn ma cos z nogami nie tak...malo ktora wyglada jak modelka....musimy pokochac siebie takie jakie jestemsy...wtedy inni tez dostrzega to piekno w nas...staram sie tak myslec i naprawde jest lzej także dziewczyny nasze nogi sa takie jakie sa nie dajmy sie zwariowac....i nosmy kiece pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

do Smutna_dziewczyna...
nie masz ani ciut krzywych nog....naprawde....Kobiet o...nie wymyslaj masz chude i dlugie nogi....takze tego kompleksu do siebie przypisac nie mozesz
poppaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 18:09   #88
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Krzywe nogi cz. II

właśnie nie, moje nogi są paskudne Wstydze sie ich na każdej imprezie.. ;(
smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 11:42   #89
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Krzywe nogi cz. II

Cytat:
Napisane przez smutna_dziewczyna Pokaż wiadomość
A co powiecie na moje krzywiaki? Ehh... już mam ich dość... Jakiego typu mam krzywizne i jak ją korygować? Lubie chodzić w spódniczkach, ale przez te nogi... szkoda słów. Wstyd mi.

Twoje nogi są idealnie proste-łączą sie w kostkach, kolanach i łydkach...w dodatku są długie i szczupłe....
nie mozesz ich korygowac bo nie ma czego.
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 22:51   #90
CurlyAudrey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Krzywe nogi cz. II

dziewczyny, oceniłybyście moją krzywiznę? ;/
mama zwykła mówić o moich nogach, że były 'na beczce prostowane'. ;/
jaki to typ?
http://img843.imageshack.us/img843/4641/img1291n.jpg
CurlyAudrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-07 16:42:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.