Apple - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-03, 19:03   #151
cheveux
Rozeznanie
 
Avatar cheveux
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 875
No tak, ja mam wlaczone zawsze. Ale sa asy co wylaczaja wszytko; uslugi lokalizacji, siri, bluetooth, 3g, jasnosc najnizsza, wifi, push, nawet wibrowanie, synchronizacje z icloud. Jak dla mnie nie ma sensu wydawac tyle kasy na telefon zeby tylko dzwonic i to nie za czesto, bo to tez zabiera baterie.

Ja tam nie widze problemu zeby na noc podlaczyc go pod ladowarke. Ewentualnie przez dzien. No chyba ze wiem ze jade w podroz ktora bedzie trwala 30 godzin i nie bede miala dostepu do gniazdka to wtedy moge powylaczac zeby mi wytrzymal przez cala podroz
cheveux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 19:45   #152
cheveux
Rozeznanie
 
Avatar cheveux
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 875
Dot.: Apple

Eh czuje że spamuje ale tak czytam i czytam poprzednie posty i ciągle mam ochote coś dopisać

Dobrze, że nie mieszkam w polsce i dostaję zawsze dobre sprzęty. W polsce bym się bała kupować. Nie raz miałam styczność z "osikanymi" wyświetlaczami i ciągle jakieś problemy.

Co do pojemności 32 gb minimum. Pamiętam mama kupiła sobie iPhone 4 3(?) lata temu i 8 gb to było takie "łoooo" jak ja to wykorzystam. A teraz ciągle jej wyskakuje brak pamięci. iPada za to ma 16 gb i też ciągle mało.

Białego mam iphone i białego będę miała ipada. Tż za to ma czarnego iphone i czarnego ipada.

Z etui to mam takie jak w załączniku. Sa plastikowe, rysują się ale uważam, że jeżeli mnie stać na ubrania to co 2 miesiące mogę sobie sprawic nowe etui.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06858-horz.jpg (52,2 KB, 78 załadowań)
cheveux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 20:13   #153
well dressed
Przyczajenie
 
Avatar well dressed
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 14
Dot.: Apple

Posiadaczka MacBook Pro 17",
iPhone 4s; 64GB black, (w lutym iPhone 5, black),
iPad with Retina display 16GB black.

* Facebook
* Twitter
* Różne photo apps
* Flickr
* MailOnline
* Gry - Bejeweled
* Pandora, Zara, H&M, Abercrombie;
* Jamie Oliver - 15-min Meals
* Shazam
* Nikon L&E


Pozdrawiam
__________________
“Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today.”
well dressed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 20:29   #154
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Apple

Mam zagwozdkę z iBooks. Synchronizuje zakładki ale nie ich zawartość. Załadowały się jedynie książki kupione w AppStore. Nie chcą przejść na iPhona PDF'y ściągnięte na iPadzie. Wszystko mam zaznaczone na synchronizację i iBooks i iCloud ale synchronizacja nie działa
Macie jakiś pomysł?

Edit.
Już rozkminiłam

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2012-12-03 o 21:29
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 22:02   #155
cheveux
Rozeznanie
 
Avatar cheveux
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 875
Dot.: Apple

Wyświetla mi się takie przerywane kółko przy piosence w zawartości iPhone. Nie można z nią nic zrobić, odsłuchać, nie ma pokazuje jej na ipku. Ja mam tak z kilkoma piosenkami, tż ma z każdą. Wie ktoś co to znaczy?
przerywane kolko.jpg

Edytowane przez cheveux
Czas edycji: 2012-12-03 o 22:05
cheveux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 05:43   #156
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Apple

ja dzis dostalam ipad mini <3 duzo lepszy niz normalny, wygodny bo w jednej rece mozna trzymac

oprocz tego posiadam rowniez iphone 4s i mac book air
moj maz ma iphone 5, imak, ipad 2 i macbook pro

czyli jabluszkowa z nas rodzina
__________________
travel blog

stylishtravlr
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 06:37   #157
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez cheveux Pokaż wiadomość
No tak, ja mam wlaczone zawsze. Ale sa asy co wylaczaja wszytko; uslugi lokalizacji, siri, bluetooth, 3g, jasnosc najnizsza, wifi, push, nawet wibrowanie, synchronizacje z icloud. Jak dla mnie nie ma sensu wydawac tyle kasy na telefon zeby tylko dzwonic i to nie za czesto, bo to tez zabiera baterie.

Ja tam nie widze problemu zeby na noc podlaczyc go pod ladowarke. Ewentualnie przez dzien. No chyba ze wiem ze jade w podroz ktora bedzie trwala 30 godzin i nie bede miala dostepu do gniazdka to wtedy moge powylaczac zeby mi wytrzymal przez cala podroz
dokladnie, popieram w 100%
jak juz wiem, ze czeka mnie dluga podroz to moge wylaczyc, ale nie po to mam smartfona, zeby uzywac go jak kalkulator
Cytat:
Napisane przez cheveux Pokaż wiadomość
Eh czuje że spamuje ale tak czytam i czytam poprzednie posty i ciągle mam ochote coś dopisać

Dobrze, że nie mieszkam w polsce i dostaję zawsze dobre sprzęty. W polsce bym się bała kupować. Nie raz miałam styczność z "osikanymi" wyświetlaczami i ciągle jakieś problemy.

Co do pojemności 32 gb minimum. Pamiętam mama kupiła sobie iPhone 4 3(?) lata temu i 8 gb to było takie "łoooo" jak ja to wykorzystam. A teraz ciągle jej wyskakuje brak pamięci. iPada za to ma 16 gb i też ciągle mało.

Białego mam iphone i białego będę miała ipada. Tż za to ma czarnego iphone i czarnego ipada.

Z etui to mam takie jak w załączniku. Sa plastikowe, rysują się ale uważam, że jeżeli mnie stać na ubrania to co 2 miesiące mogę sobie sprawic nowe etui.
spamuj, po to ten watek

ja zauwazam, ze apetyt [na pamiec] rosnie w miare jedzenia
ja pierwszego iPhone mialam tego calkiem pierwszego - 8 gb dobrze mi sie trzymal prawie 4 lata, kupilam rok temu 4s -> 16. i na poczatku myslalam co ja zrobie z tym miejscem... a mam prawie calego pelnego
nastepny bedzie 32
chociaz tez fakt, ze np zdjecia i aplikacje coraz wiecej miejsca zajmuja
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mam zagwozdkę z iBooks. Synchronizuje zakładki ale nie ich zawartość. Załadowały się jedynie książki kupione w AppStore. Nie chcą przejść na iPhona PDF'y ściągnięte na iPadzie. Wszystko mam zaznaczone na synchronizację i iBooks i iCloud ale synchronizacja nie działa
Macie jakiś pomysł?

Edit.
Już rozkminiłam
o, a jak rozkminilas ? mi sie tak nie zdarzylo, ale moze kiedys sie przyda
Cytat:
Napisane przez adka0401 Pokaż wiadomość
ja dzis dostalam ipad mini <3 duzo lepszy niz normalny, wygodny bo w jednej rece mozna trzymac

oprocz tego posiadam rowniez iphone 4s i mac book air
moj maz ma iphone 5, imak, ipad 2 i macbook pro

czyli jabluszkowa z nas rodzina
ooo, ja ostatnio macalam iPada mini, sloooodziak tylko wlasnie sie zastanawialam na co mi - uzytkownikowi iPhone - on sie moze przydac daj znac
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-04, 06:44   #158
cheveux
Rozeznanie
 
Avatar cheveux
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 875
Dot.: Apple

Ja chce używać ipada mini jako zeszytu do szkoły. Niby mam dobrego notebooka, ale codzienne taszczenie go do szkoły jest straszne ciężkie. W szkole nie piszemy dużo, mam nadzieje że brak programów które czasami używamy nie będzie problemem. Zastanawia mnie jak się będę łączyła z Wifi, ponieważ w szkole mamy taki internet na którego mamy swój własny login i hasło. Na iPhone często mi nie ogarnia tego i się nie mogę połączyć... Najwyżej będę leciała z hotspota osobistego.

A brak retiny wpływa na korzystanie z iPada mini? W domu mamy iPada 2 i 3. I niestety różnica jest widoczna. Porównalisy takie samo zdjęcie na obydwóch i na ipadzie 2 było takie blade, a na 3 mocne kolory, gładkie...

Już nawet gorszy procesor mi nie przeszkadza, bo za bardzo nie gram. Chodzi mi tylko o surfowanie po internecie i jako zeszyt. No może do filmów tez
cheveux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 15:35   #159
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
o, a jak rozkminilas ? mi sie tak nie zdarzylo, ale moze kiedys sie przyda
Załadowanie treści na iTunes w komputerze, a potem synchronizacja na pozostałych urządzeniach poprzez wspólne wifi.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 21:26   #160
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ooo, ja ostatnio macalam iPada mini, sloooodziak tylko wlasnie sie zastanawialam na co mi - uzytkownikowi iPhone - on sie moze przydac daj znac
ja mam rowniez bezprzewodowe wifi ( czy jakkolwiek to sie nazywa) wiec z telefonu juz prawie wcale nie korzystam chyba ze nie mam ze soba mini i musze. Staram sie zawsze ze soba go zabierac zawsze mam internet pod reka, jest leciutki no ale przede wszystkim jest duzo wygodniej przegladac internet ogladac filmy gdyz wyswietlach jest wiekszy
__________________
travel blog

stylishtravlr
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 10:40   #161
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Apple

Po tygodniu z ip5 (32GB White, iOS 6.0)
Cieszę się, że kupiłam Cudo, chodzi jak błyskawica, świetnie wygląda (chociaż to kwestia gustu), wygodnie się go używa, ekran powala na kolana
Nie dostrzegam póki co wad, szeroko opisywanych na innych forach - "zasikanie" niet, odpryski niet, niedopasowanie elementów czy prześwity niet, grzechotanie niet, "purple halo" niet, static noise niet. Zasięg dobry (4 kreski, dokładnie jak w iPadzie), a mieszkam na obrzeżach miasta, w centrum zasięg jest pełny. Bateria OK, właśnie mi wytrzymał trzy dni, w nocy spada ok. 4-5%, ładuje się półtorej godziny.
Warto było czekać 3 tygodnie
Niepokoją mnie tylko problemy przy aktualizacjach softu, często czytam, że kolejne wersje skutkują zwariowaniem baterii, chyba będę się wstrzymywać przy kolejnych i najpierw będę sprawdzać opinie. iPada wciąż trzymam na 5.1.1

Co do wyboru iPada - zależy gdzie go będziemy używać i do czego. Jeśli komuś zależy na pełnej mobilności, to brak 3G w mini jest dużym minusem, a jeśli iPad ma raczej pełnić funkcje notatnika, czasem rozrywki stacjonarnie, tam gdzie mamy dostęp do wifi to powinien wystarczyć właśnie mini. Chociaż może warto się wstrzymać, bo jeśli sprzedaż będzie na dobrym poziomie, to pewnie do nowszej generacji włożą Retinę, a to duży atut.
Dla mnie iOS, Retina i iCloud to główne plusy Apple, gdyby nie te składowe, to spokojnie wybralabym inny, tańszy sprzęt.

Na zdjęciu iPhone 5 ze sluchawkami EarPods.
http://puu.sh/1yVkv

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2012-12-09 o 10:49
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-09, 22:08   #162
Maylina
Rozeznanie
 
Avatar Maylina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 687
Dot.: Apple

jestem w tym temacie zielona ,więc bede Was prosić o wyrozumiałość.mam oprogramowanie starsze niż 4.2.1.Chciałam uaktualnić do najnowszej wersji i podczas synchronizacji oprogramowania(dokładniej to w fazie ściągania)(ios 6.0) pod koniec wystąpił błąd,wyskoczyła informacja,że nie mozna dokonczyc instalacji z powodu przerwania połączenia[?].Połączenie ciągle było..co może być powodem?miałyście taką sytuacje?Jesli jest to niezrozumiałe jutro postaram sie wrzucić prtscrny

Edytowane przez Maylina
Czas edycji: 2012-12-09 o 22:39
Maylina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 23:17   #163
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Apple

A o jaki sprzęt chodzi? Utknęło w miejscu, próbowałaś inicjować aktualizację od nowa? Apple nie wspiera starszych modeli i przy aktualizacji system może się rozjechać.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2012-12-09 o 23:21
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 07:18   #164
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Cytat:
Napisane przez Maylina Pokaż wiadomość
jestem w tym temacie zielona ,więc bede Was prosić o wyrozumiałość.mam oprogramowanie starsze niż 4.2.1.Chciałam uaktualnić do najnowszej wersji i podczas synchronizacji oprogramowania(dokładniej to w fazie ściągania)(ios 6.0) pod koniec wystąpił błąd,wyskoczyła informacja,że nie mozna dokonczyc instalacji z powodu przerwania połączenia[?].Połączenie ciągle było..co może być powodem?miałyście taką sytuacje?Jesli jest to niezrozumiałe jutro postaram sie wrzucić prtscrny
Jesli masz jaillbreaka musisz go wczesniej wywalic. Jesli nie to sprobuj ponownie, mi tez tak robilo przy aktualizacji a mam system 5


from my iPhone using Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 10:22   #165
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Apple

Jeśli masz iPhona starszego niż 3GS lub iPada1 to iOS 6 nie wejdzie, wygraj iOS 5 (w sieci znajdziesz wiele stron, z których sciągniesz starsze systemy)
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 12:13   #166
Maylina
Rozeznanie
 
Avatar Maylina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 687
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jeśli masz iPhona starszego niż 3GS lub iPada1 to iOS 6 nie wejdzie, wygraj iOS 5 (w sieci znajdziesz wiele stron, z których sciągniesz starsze systemy)
Mam iphona 3gs...
spróbuje jeszcze raz zaktualizować,może to był jednorazowy błąd(nie zrobilam tego bo nie mialam czasu,a sama aktualizacja trwa ponad godzine ).
Jak to nie zadziała,to wgram tę piątkę...
Maylina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 12:40   #167
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Apple

Ile wytrzymuje Wam bateria iPhona? Korzystsm z mojego dość intensywnie, wszystko właczone a o 16 jak wracam do domu muszę ładować.
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 12:49   #168
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
A jaki masz model? Ja moj 4S musze ladowac codziennie


from my iPhone using Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 13:01   #169
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Apple

Mam 4, tż też ma 4 i podobno przy intensywnym używaniu ładuje co drugi dzień, ale kto wie co dla niego znaczy intensywny niemniej chciałam się dopytać szerszego grona
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-10, 17:50   #170
Maylina
Rozeznanie
 
Avatar Maylina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 687
Dot.: Apple

Ok,aktualizowałam i pojawił sie ten sam błąd.Macie pomysł co zrobić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gfd.jpg (56,1 KB, 23 załadowań)
Maylina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 19:10   #171
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Apple

Może to?
http://myapple.pl/iphone/189749-prob...phone-4-a.html
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 19:13   #172
Maylina
Rozeznanie
 
Avatar Maylina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 687
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Spróbuję,dzięki!
...
pierwszy sposób ze strony powyżej nie działa.
drugi to ściągniecie z tej strony http://www.getios.com/ (nie orientujecie sie czy to jest darmowe?) oprogramowania.
I teraz pytanie...które?Jak myślicie?
Możliwe jest to,ze iOS 6 nie wejdzie na iphona 3gs?
mecze sie z tym od kilku dni i nie mam juz sił normalnieeeeeeee

Edytowane przez Maylina
Czas edycji: 2012-12-11 o 14:15
Maylina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 14:17   #173
Maylina
Rozeznanie
 
Avatar Maylina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 687
Dot.: Apple

no nie wierze,że żadna z Was nie wie
na serio potrzebuje pomocy...
Maylina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 19:38   #174
cheveux
Rozeznanie
 
Avatar cheveux
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 875
Ipad przyszedl szybciej wiec otworze go pod choinka (albo wczesniej xd)
cheveux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 19:51   #175
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
Ile wytrzymuje Wam bateria iPhona? Korzystsm z mojego dość intensywnie, wszystko właczone a o 16 jak wracam do domu muszę ładować.
ja też ładuje codziennie, czasem nawet dwa razy dziennie, ale już się przyzwyczaiłam, w ogołe mi to nie przeszkadza,
aha, podobno jak się doładowuje z gniazdka a nie z komputera, to bateria dłużej trzyma
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 05:10   #176
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Apple

moj iphone trzyma dosc dlugo, czasami nawet 3 dni ale w sumie az tak duzo go nie uzywam. Tylko jak jestem poza domem, facebook i jak chce cos sprawdzic w internecie. A ipad to juz wogole, ponad tydzien nawet czasami
__________________
travel blog

stylishtravlr
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 09:09   #177
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Apple

Oba, ip5 oraz iPada3 ładuję co dwa dni

Co do pytań o możliwość oglądania seriali online na iPadzie - można. Z niektórych stron bezpośrednio przez Safari, inne poprzez przeglądarki flash, np. Photon, Puffin, iSwifter.
Mnie Retina nie męczy oczu, codziennie używam go przez kilka godzin, a co wieczór stawiam sobie iPada na łóżku, opatulam się pościelą i oglądam 2-3 odcinki serialu lub nadrabiam YouTube. Mam go od maja i praktycznie porzuciłam PC dla niego.
Dla mnie głównymi plusami i powodami, dla ktorych zdecydowałam się na zakup są te, że z iPadem mogę sobie usiąść gdziekolwiek i nie męczyć się przy biurku przy stacjonarnym PC, jak przez ostatnie 12 lat, mogę go zabrać ze sobą i używać w terenie, bo ma kartę sim; i szybkość działania - zanim odpalę PC, to już zdążę na iPadzie sprawdzić co chciałam
Problemów technicznych brak, więc jeśli macie z czymś kłopot to reklamujcie póki obowiązuje gwarancja, bo sprzęt powinien działać płynnie i pod dyktando, a nie żyć własnym życiem.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2012-12-22 o 09:14
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 20:37   #178
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
ja też ładuje codziennie, czasem nawet dwa razy dziennie, ale już się przyzwyczaiłam, w ogołe mi to nie przeszkadza,
aha, podobno jak się doładowuje z gniazdka a nie z komputera, to bateria dłużej trzyma
Ja w sumie też już się przyzwyczaiłam, chciałam się tylko dopytać na wszelki wypadek - a nuż moja bateria jest jakaś wybrakowana

Cytat:
Napisane przez adka0401 Pokaż wiadomość
moj iphone trzyma dosc dlugo, czasami nawet 3 dni ale w sumie az tak duzo go nie uzywam. Tylko jak jestem poza domem, facebook i jak chce cos sprawdzic w internecie. A ipad to juz wogole, ponad tydzien nawet czasami
A to już dla mnie kosmos z iPadem. Ja swój ładuję co drugi dzień najczęściej
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 20:56   #179
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Apple

Mój ipad wytrzymuje nawet i tydzień na baterii ( choć z reguły ładujemy średnio co 3 dni), ale ja nie uzytkuję aż tak intensywnie- głównie czytam ksiązki i gazety, oglądam też filmy z netfixu oraz czasem surfuje po sieci. Lubie też przeglądać KWC, a i niemal codziennie korzystam ze skypa-a rozmawiam dość długo, słucham radia albo youtuba. Dziennie łączny czas eksploatacji ipada wynosi u nas ok 1-4 h, zależnie co robimy. Generalnie jestem bardzo zadowolona z baterii, nawet Tż jest pod wrażeniem.

Odnośnie oglądania sreiali na ipadzie-to można robić to za pomocą netfixu, ale w tym wypadku tylko pierwszy miesiąc-próbny-jest za darmo. Natomiast jest dużo portali, gdzie oglądanie nic nie kosztuje.

Mam na myśli np. stronkę tvp gdzie wszystkie seriale z kanału 1 i 2 są za darmo, można oglądać równierz na stronie tvn, a można poprzez iplę. Przez iplę obejżałam wszystkie odcinki przyjaciółek, i bardzo sobie tą stronę chwalę Nie potrzebowałam nic instalować aby oglądać, ale pewnie są też strony gdzie trzeba.

Edytowane przez ewelajna25
Czas edycji: 2012-12-31 o 21:02
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 20:26   #180
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Apple

Przycichło
Ściągnęłam kolejną wersję Angry Gran (radioactive) - uwielbiam Wolę babeczkę od "kultowych" Angry Birds - nie mam i nie gram, poprztykałam tylko parę razy dawno temu.

A z innych...
Jak ktoś lubi Pixiwoo to polecam ich gazetę TwoMagazine
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-27 13:39:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.