Gra o tron - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-29, 20:02   #4351
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Gra o tron

Nie wpadłam na to, że Tyrion mógł spiskować z Cersei, ciekawa teoria Chociaż też mnie zdziwiło urwanie tej rozmowy.
Ja jestem wielką fanką książkowego Jona, ten serialowy jest smętny, ale uroda Kita trafia bardzo w me gusta więc mimo wszystko przyjemnie mi się go ogląda. Jego goły tyłeczek również.
Partener dla Dany to tylko Drogo, po nim już nikogo nie ma No jeszcze książkowy Daario, bo serialowy nie wzbudził we mnie emocji i było mi bardzo przykro że tak go popsuli Bo w książkowym byłam zakochana, tak jak Dany.
Spojlerów nie czytam, mam tylko nadzieję, że kolejny sezon będzie nieprzewidywalny, bo w tym nic mnie nie zdziwiło poza dość bezsensowną wyprawą siedmiu wspaniałych za mur
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 20:53   #4352
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
(...)
Rozczarował mnie Rhaegar, wygląda jak kopia Viserysa, a Viserys delikatnie mówiąc przystojny nie był.....
(...)
to w sumie bracia byli na dodatek z rodziny parującej się we własnych kręgach to jak miał wyglądać

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Widziałam teorię, że tej zdrady ma dokonać Missandei lub Szary Robak lub oboje. Ma to być zdrada z miłości, ale niekoniecznie do niej tylko z miłości jednego do drugiego. Nie wiem np Danka wysyła Robaka na pewną śmierć czy coś a Missandei się buntuje i np uciekają razem na wyspę z motylkami :P
jak Robak płynął do CR to już przecież wspominał, że może nie wrócić - to, że niczego tam nie znaleźli to inna sprawa no ale jakby nie było, według ich wiedzy, Danka go wtedy wysłała na śmierć

jakoś nie wierzę w zdradę akurat tych dwojga największe zaskoczenie to by było jakby ją Jorah zdradził (np. w dobrej wierze a z tragicznym zakończeniem)

Cytat:
Napisane przez mirabelka31 Pokaż wiadomość
Z Tyrionem pod drzwiami podoba mi się teoria, że on Cersei obiecał, że po Dance na tronie posadzi jej dziecko (w sensie Cersei). To naprawdę pasuje: do deklaracji Tyriona o miłości do dzieci, do jego próby poruszenia tematu sukcesji i do ciągłego gadania o bezpłodności Danki.
ta - do Tyriona taka teoria pasuje ale na pewno nie do Cersei
już widzę jak Cersei grzecznie zejdzie sama z tronu w ramach obietnic, że być może kiedyś tam ktoś posadzi na tym tronie jej dziecko i że na dodatek Tyrion tego będzie miał dopilnować ta Cersei, która w zasadzie doprowadziła do śmierci Tommena a potem jak gdyby nigdy nic sobie sama zasiadła na tronie raczej by na taki układ nie poszła

jeżeli Tyrion się zgadał z Cersei to musiał jej obiecać coś większego typu Dany znika z Westeros (a łaska Cersei w tym taka, że Dany nie musi z niego znikać w trumnie)

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Kurde brzmi dobrze

Może urodzą dzieci różnych płci i wszystko będzie cacy, bo można ich będzie ożenić


Mi się najbardziej podobała scena Sama i jego mina na wieść o byciu trójoka wroną jako jedyny nie uznał Brana za debila pierdzielącego głupoty tylko uznał te wizje za oczywistość, fajnie
o widzisz, to jest mocne albo niech się Cersei się kłóci z Dany przez kolejnych 20 lat a tu bach! ich dzieci wiążą się ze sobą - normalnie Romeo i Julia

Cytat:
Napisane przez mirabelka31 Pokaż wiadomość
Ogółem wracając jeszcze do gdybania o wątkach romantycznych, to z kim byście widziały Dany? Bo wg mnie to właśnie z Daario tworzyła dobraną parę. Wiem, że co prawda po rozstaniu na zakończenie poprzedniego sezonu mówiła o nim raczej na chłodno, ale i tak. Co wg mnie ważne, to Daario naprawdę ją znał. Miał całkowitą rację, mówiąc, że ona nie została stworzona do rządzenia tylko podbijania. W sensie, wydaje mi się, że jakby Dany kontynuowała swoją misję wyzwalania miast w Essos, to by była dużo szczęśliwsza.
jak Daario to tylko ten pierwszy bo ten drugi to jakiś kulawy był
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 21:05   #4353
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gra o tron

Vivienne, już pisałam, że wycieki muszą być fejkowe, bo się już w kilku wątkach rozjeżdżają z serialem. Tego się będę twardo trzymać. No chyba, że za kilka miesięcy się okaże, że zdjęcia z planu wskazują na co innego, wtedy wyjdę z siebie chyba

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Tyłek Jona jest ładniejszy niż córki Tormunda

A co myślicie o wystającym pod drzwiami Tyrionem? Jorah ze smętną miną pasował by tam idealnie a Tyrion co, sam chciał zapukać? o co kaman
Z Tyrionem jest śliska sprawa nieco. Boję się trochę, że twórcy zaczynają skręcać w stronę taką, że on też jest w niej zakochany, co byłoby jednym z głupszych posunięć w tym serialu, byłoby bez sensu plus żenujące, no bo cholera Jaime byłby chyba jedynym chłopem w Westeros, który nie zwrócił na nią większej uwagi i nie wyglądał jakby chciał ją pożreć wzrokiem

Cytat:
We'll deal with how much Daenerys can trust him [to stay on her side against the Lannisters],€ Dinklage says. €œBut he's smitten with his employer. How good can he be at his job while having these feelings?€
Do tego jeszcze to hasło Cersei o tym, że Danka jest 'w jego typie'. No ale mam nadzieję, że to jednak nie jest to. Osobiście skłaniam się ku innej opcji, zacytuję poniżej, po angielsku, bo jestem leniem i nie chce mi się tłumaczyć

Cytat:
I think that Tyrion is worried that Dany is going to stop listening to him because she'€™s too busy being in love with Jon and that will cloud her judgement. As he sees it, she depends on him but I think that he doesn'€™t want to lose his influence over her. If Jon starts becoming that important to her, then she will stop listening to Tyrion and he won't have a place in her court any longer. After all we have seen her discard his advice before and head straight to rescue him. And afterwards she didn'€™t even regret it even though one of her dragons died.
Cytat:
A lot of people don'€™t know what to make of Tyrion's reaction to Jon and Dany making love, but its clear to me that he's just DEEPLY concerned. I haven'€™t seen anything in the series that suggests Tyrion has romantic feelings for Dany, so the idea of him being jealous, or possibly betraying them doesn't hold up. I think he wanted Jon and Dany to get along, because on top of believing in Dany and the world she wants to build, he also likes and trusts Jon as a person. To him, it was a solid alliance that would help achieve their goal. I think he would have eventually suggested a political marriage between them down the line, especially once the WW were defeated, and they got back to the task of reclaiming the IT. But a political marriage with a good ally is not the same thing as this all consuming 'I'll risk everything for you'€ love that has solidified between Jon and Dany. One is extremely advantageous to their goals, and the other one has potential to end in complete disaster for both of them. So far in the show, all the epic loves have ended in tragedy, and I'€™m sure Tyrion is aware of that. This is what he fears, and it's a valid concern.
He made Dany leave Daario behind last season even though she barely felt any true affection for him because he feared Daario might distract from their goals. He wants Dany focused and thinking about a long term plan to create a better Westeros, and he fears her falling in love distracts from that. Love makes people reckless, and Dany has already behaved recklessly by going flying North and losing a dragon (essentially weakening her). I think we also forget how young Dany and Jon are because they've been through so much in their short lives, and have had to shoulder so much responsibility, but they're still basically babies who don't have a lot of experience dealing with these kinds of intense feelings. So while I think Tyrion wanted them to get along and like each other, like all his plans this season, this one seems to be backfiring too.
Coś takiego moim zdaniem

Co do partnera dla Daenerys to cóż, ja od pierwszego sezonu jestem wierna paringowi z Jorahem. I o ile mało prawdopodobnym fabularnie jest żeby został jej mężem oficjalnie, tak nie pogardziłabym opcją jakiś mariaż czysto polityczny + Jorah jako jej partner z prawdziwego zdarzenia. Gdyby Danka jednak była w Essos to Daario może i by się nadał, ale ten grany przez Eda Skreina, tylko i wyłącznie Bardzo mi się podobał ten aktor w tej roli, bardzo charakterystyczny, z tym 'czymś', że aż kolana miękły. Daario grany przez Huismana to nędzne popłuczyny niestety.

Edytowane przez daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Czas edycji: 2017-08-29 o 21:10
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 21:09   #4354
mirabelka31
Raczkowanie
 
Avatar mirabelka31
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 98
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
ta - do Tyriona taka teoria pasuje ale na pewno nie do Cersei
już widzę jak Cersei grzecznie zejdzie sama z tronu w ramach obietnic, że być może kiedyś tam ktoś posadzi na tym tronie jej dziecko i że na dodatek Tyrion tego będzie miał dopilnować ta Cersei, która w zasadzie doprowadziła do śmierci Tommena a potem jak gdyby nigdy nic sobie sama zasiadła na tronie raczej by na taki układ nie poszła

jeżeli Tyrion się zgadał z Cersei to musiał jej obiecać coś większego typu Dany znika z Westeros (a łaska Cersei w tym taka, że Dany nie musi z niego znikać w trumnie)
Po części masz rację. Z drugiej strony, Cersei i tak cały czas zakładała, że ona żadnych układów nie będzie utrzymywać, więc ona może myśleć jedno, a Tyrion co innego.
mirabelka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 21:12   #4355
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość

jak Daario to tylko ten pierwszy bo ten drugi to jakiś kulawy był
Noo, nie mogłam odżałować zmiany
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 21:31   #4356
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez mirabelka31 Pokaż wiadomość
Po części masz rację. Z drugiej strony, Cersei i tak cały czas zakładała, że ona żadnych układów nie będzie utrzymywać, więc ona może myśleć jedno, a Tyrion co innego.
jakby Tyrion nie mógł by niczego Cersei obiecać to Cersei nie wypuściłaby go żywego z tej komnaty to, że ona pewnie docelowo i tak planuje wykiwać Tyriona to jedno ale moim zdaniem nie ma szans, żeby on przeżył spotkanie z nią i Górą sam na sam gdyby nie mógł jej dać czegoś naprawdę wielkiego

gdyby Cersei faktycznie chciała się dogadać z Dany to jeszcze bym uwierzyła w oszczędzenie Tyriona dla dobra sprawy ale skoro Cersei ma wywalone na Dany i Innych to za darmo go żywego nie zostawiła
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2017-08-29 o 21:36
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 21:35   #4357
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gra o tron

Ja tam myślę, że Tyrion Cersei niczego nie musiał obiecywać, bo ona przecież i tak nie zamierzała dotrzymać słowa, więc i niczego by nie otrzymała. W takiej sytuacji mogła sobie pozwolić na zagranie dobrej siostrzyczki.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-29, 21:45   #4358
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
to w sumie bracia byli na dodatek z rodziny parującej się we własnych kręgach to jak miał wyglądać
no ale R. był świetnym rycerzem,musiał mieć jakąś tam krzepę, przystojny i w ogóle. V. to taki chuderlak, który nigdy miecza nie trzymał (takie na mnie zrobił wrażenie).Więc w mojej wyobraźni jedynie białe włosy ich łączyły

tak sobie myślę, że kiedyś ponoć Martin myślał nad trójkątem miłosnym: Arya, Jon, Tyrion, więc może w serialu Danka, Jon, Tyrion.

Albo po prostu aktor źle zagrał skrywaną radość z boatsexu Danki i Jona, a teraz połowa śwata zastanawia się, co Tyrion se myślał
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 22:03   #4359
mirabelka31
Raczkowanie
 
Avatar mirabelka31
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 98
Dot.: Gra o tron

Cersei jest dość nieobliczalna, więc może zasianie zamętu w obozie Danki jest dla niej wystarczająco atrakcyjną stawką, żeby wypuścić Tyriona żywego.
mirabelka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 22:14   #4360
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gra o tron

Cytat:
ponoć Martin myślał nad trójkątem miłosnym: Arya, Jon, Tyrion
O materdyjo To chyba te myśli miał na baaaaardzo wczesnym etapie pisania serii.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 22:30   #4361
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Gra o tron

włąśnie coś takiego znalazłam, nie tylko ja poszłam tym tropem


https://www.vanityfair.com/hollywood...le-dragon-wolf
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-29, 22:55   #4362
placek10
Raczkowanie
 
Avatar placek10
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 39
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez mirabelka31 Pokaż wiadomość
Cersei jest dość nieobliczalna, więc może zasianie zamętu w obozie Danki jest dla niej wystarczająco atrakcyjną stawką, żeby wypuścić Tyriona żywego.
Pod bramą miasta stała armia nieskalanych, dotraków, smoki Danki. Cersei wiedziała że zabicie Tyriona w tym momencie taktycznie jest delikatnie mówiąc niewskazane. To jeden z powodów. Poza tym widac ze on jest jej do czegoś potrzebny, pozwoliła na spotkanie Tyriona i Jamie. Mysle te że jakoś to ograła, może nawet przewidziała że Dżony nie porzuci Danki.
A we wzdychanie Tyriona do Danki nie wierze, jak Dzon zakradał sie na boatsex Tyrion może akurat tylko przypadkiem przechodził

Edytowane przez placek10
Czas edycji: 2017-08-29 o 23:01
placek10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 23:15   #4363
mirabelka31
Raczkowanie
 
Avatar mirabelka31
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 98
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez placek10 Pokaż wiadomość
Pod bramą miasta stała armia nieskalanych, dotraków, smoki Danki. Cersei wiedziała że zabicie Tyriona w tym momencie taktycznie jest delikatnie mówiąc niewskazane. To jeden z powodów. Poza tym widac ze on jest jej do czegoś potrzebny, pozwoliła na spotkanie Tyriona i Jamie. Mysle te że jakoś to ograła, może nawet przewidziała że Dżony nie porzuci Danki.
A we wzdychanie Tyriona do Danki nie wierze, jak Dzon zakradał sie na boatsex Tyrion może akurat tylko przypadkiem przechodził
Słuszna uwaga z działaniem taktycznym.
Choć w przypadkowe pojawienie się pod komnatą Danki raczej też nie wierzę. Nie dopuszczam nawet myśli, że Tyrion mógłby wzdychać do Dany, ale obstawiam, że miało to raczej związek z rozmową z Cersei (chciał jej przekazać jakieś ustalenia, warunki czy co tam się w ogóle wydarzyło).
mirabelka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 23:41   #4364
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
(...)
Albo po prostu aktor źle zagrał skrywaną radość z boatsexu Danki i Jona, a teraz połowa śwata zastanawia się, co Tyrion se myślał
najpewniej tak to się właśnie skończy

Cytat:
Napisane przez placek10 Pokaż wiadomość
Pod bramą miasta stała armia nieskalanych, dotraków, smoki Danki. Cersei wiedziała że zabicie Tyriona w tym momencie taktycznie jest delikatnie mówiąc niewskazane. To jeden z powodów. Poza tym widac ze on jest jej do czegoś potrzebny, pozwoliła na spotkanie Tyriona i Jamie. Mysle te że jakoś to ograła, może nawet przewidziała że Dżony nie porzuci Danki.
A we wzdychanie Tyriona do Danki nie wierze, jak Dzon zakradał sie na boatsex Tyrion może akurat tylko przypadkiem przechodził
a co tu było do przewidywania? klęknął czy nie to i tak łaził za Danką, logiczne było z góry po czyjej stronie stoi więc w tej kwestii Cersei bez zastanawiania się mogła lecieć w temat "Jon jest neutralny" a potem "ojej, nie? to ja spadam"
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 00:11   #4365
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Gra o tron

Wedlug mnie T. stal pod sypialnia po prostu dlatego, ze nie zauwazyl, jak cos miedzy nini zaiskrzylo, mogl sie poczuc zle z tym ze nie wie wszystkiego.
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 07:36   #4366
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Gra o tron

On coś knuje. Wykrastrowali tą postać tak jak littlefingera, ale to ciągle Tyrion. Poza tym ja mam wrażenie, że Tyrion jest zawiedziony Danką i jej poczynaniami w Westeros, słabo sobie radzi jako namiestnik, podejmuje błędne decyzje. Być może coś uknuł z Cersei i wie, że ona nie przybędzie, a Danka i Jon będą musieli sobie radzić sami?
Co do Daario to też mi pasował bardziej pierwszy aktor, chociaż i tak jest zbyt normalny. Daario powinien mieć niebieską brodę i złotego zęba!
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 08:53   #4367
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
Wg mojego TŻ to Tyrion coś odwalił. Rozmowa z Cersei skończyła się w momencie kiedy Tyrion zorientował się,że ta jest w ciąży. Co było dalej? Nie wiadomo. Bez powodu by tam nie stał.


Byc moze Tyrion uznal, ze krolowa, ktora jest w ciazy ma wieksza przyszlosc, niz taka, ktora przez caly sezon opowiada o swojej bezplodnosci..??

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
A co myślicie o wystającym pod drzwiami Tyrionem? Jorah ze smętną miną pasował by tam idealnie a Tyrion co, sam chciał zapukać? o co kaman
Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
sexboat......ja chyba przez te tygodnie oswoiłam się z myślą o tej parze i sie wielce nie przejęłam, a w bonusie obejrzałam sobie fajną pupę Jona Tyrion smutno wyglądal. Nie rozumiem Tyriona w tym sezonie.

Dziewczyny, nie moge zrozumiec waszego zdziwienia
Czy wy byscie nie byly smutne, gdyby ktos - jedyna osoba, ktora w calym waszym zyciu - kto wam zaufal i polegal na waszych radach nagle zakochal sie i tym samym wymykal spod waszego wplywu..? Przeciez to oczywiste - Dany jako jedyna to tej pory docenila Tyriona, dala mu stanowisko, ktorego odmowila mu jego wlasna rodzina, uwaza go za odwaznego i nawet jesli nie jest on w niej zakochany fizycznie to emocjonalnie oczywiscie, ze jest z nia zwiazany i to mocno.
A tu po 1. widzi, ze ona sie mu wymyka i on znow zostanie na boku z niczym a po 2. prawdopodobnie jednak zmowil sie z Cersei i ma z tego powodu wyrzuty sumienia i moze nawet...troche mu ulzylo, ze Dany bedzie miala teraz Jona, skoro on sam ja zdradzil? Ten jego psi wzrok byl taaak smutny i troche jak...jego pozegnanie.
Szkoda mi go bardzo, dla mnie jest najtragiczniejsza postacia w GoT. Kiedys byl to Theon, ale on jednak widac, ze jednak zginie robiac "wlasciwie rzeczy" wiec honorowo a Tyrion mial jakas ta szanse a teraz...

A czy Tyrion nie mogl by zdradzic Dany dla milosci wlasnie..?

Swoja droga to bylaby chociaz jakas niespodzianka, gdyby jednak to Tyrion zabil Cersei. Skoro teraz cos razem planuja, to moze koniec koncow Cersei przesadzi i Tyrion rozpozna swoj blad i.........

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
On coś knuje. Wykrastrowali tą postać tak jak littlefingera, ale to ciągle Tyrion.

W tym sezonie to ogolnie jakos sporo postaci stracilo "jaja" - Littlefinger, Tyrion, Varys (mentalnie )...szkoda... Jon chociaz nie zawodzi - jak nie mial to nie ma...

Co do boatsexu to ta scena byla taka jak byla, bo Emilia Clarke ma wpisane w kontrakcie, ze nie mozna pokazywac jej nagiej....jak rozumiem tylek Jona mial to wynagrodzic...smuteczek.. .







---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7672846 6]Wedlug mnie T. stal pod sypialnia po prostu dlatego, ze nie zauwazyl, jak cos miedzy nini zaiskrzylo, mogl sie poczuc zle z tym ze nie wie wszystkiego.[/QUOTE]

Ale jak nie zauwazyl? To nie on dawal Dany subtelne wskazowki na to, jak to Jon na nia patrzy..??????
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 09:06   #4368
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość


Byc moze Tyrion uznal, ze krolowa, ktora jest w ciazy ma wieksza przyszlosc, niz taka, ktora przez caly sezon opowiada o swojej bezplodnosci..??





Dziewczyny, nie moge zrozumiec waszego zdziwienia
Czy wy byscie nie byly smutne, gdyby ktos - jedyna osoba, ktora w calym waszym zyciu - kto wam zaufal i polegal na waszych radach nagle zakochal sie i tym samym wymykal spod waszego wplywu..? Przeciez to oczywiste - Dany jako jedyna to tej pory docenila Tyriona, dala mu stanowisko, ktorego odmowila mu jego wlasna rodzina, uwaza go za odwaznego i nawet jesli nie jest on w niej zakochany fizycznie to emocjonalnie oczywiscie, ze jest z nia zwiazany i to mocno.
A tu po 1. widzi, ze ona sie mu wymyka i on znow zostanie na boku z niczym a po 2. prawdopodobnie jednak zmowil sie z Cersei i ma z tego powodu wyrzuty sumienia i moze nawet...troche mu ulzylo, ze Dany bedzie miala teraz Jona, skoro on sam ja zdradzil? Ten jego psi wzrok byl taaak smutny i troche jak...jego pozegnanie.
Szkoda mi go bardzo, dla mnie jest najtragiczniejsza postacia w GoT. Kiedys byl to Theon, ale on jednak widac, ze jednak zginie robiac "wlasciwie rzeczy" wiec honorowo a Tyrion mial jakas ta szanse a teraz...

A czy Tyrion nie mogl by zdradzic Dany dla milosci wlasnie..?

Swoja droga to bylaby chociaz jakas niespodzianka, gdyby jednak to Tyrion zabil Cersei. Skoro teraz cos razem planuja, to moze koniec koncow Cersei przesadzi i Tyrion rozpozna swoj blad i.........



W tym sezonie to ogolnie jakos sporo postaci stracilo "jaja" - Littlefinger, Tyrion, Varys (mentalnie )...szkoda... Jon chociaz nie zawodzi - jak nie mial to nie ma...

Co do boatsexu to ta scena byla taka jak byla, bo Emilia Clarke ma wpisane w kontrakcie, ze nie mozna pokazywac jej nagiej....jak rozumiem tylek Jona mial to wynagrodzic...smuteczek.. .







---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------



Ale jak nie zauwazyl? To nie on dawal Dany subtelne wskazowki na to, jak to Jon na nia patrzy..??????
Zgadzam się z Twoimi opiniami odnośnie Tyriona, brzmi to bardzo logicznie
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 09:15   #4369
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
no tak, zabił Tywina a potem - w ramach maleńkiego szczegółu - pomógł sprowadzić smoczą królową do Westeros, wpadł na pomysł podbicia Casterly Rock i wyruszył z Danką zmieść armię Lannisterów z ziemi (tak, wiem - zachwycony tym nie był niemniej jednak stał sobie cały zniesmaczony wśród Dankowego "dowództwa") ale spoko, takie tam drobnostki, Lannisterowie jako ród nie mają co mieć do chłopaka pretensji bo przecież dobrze chciał

na dobrą sprawę to jedyne co przytrafiło się Cersei to spełniona przepowiednia

dla mnie Tyrion albo ostatecznie okaże się najgłupszą postacią w serialu (ani jego doradzanie nie wyszło Dance na dobre ani jego chęć pokojowego postępowania nie wychodzi Lannisterom na dobre) albo okaże się największym wygranym (jeżeli za jego głupimi poradami stoi coś więcej niż bycie kulawy strategiem)
No tak, ale też Tyrion nie ma żadnych powodów, żeby być po stronie Lannisterów, bo w sumie oni go mieli zawsze w dupie i próbowali zabić

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
Rozczarował mnie Rhaegar, wygląda jak kopia Viserysa, a Viserys delikatnie mówiąc przystojny nie był.....

Danka chyba jeszcze musi być zdradzona przez miłość (czy jakoś tak szła ta przepowiednia).
Też mi się Rhaegar nie podobał przezpodobieństwo z Viserysem i jego tłustymi włosami xD Ale w sumie jego twarz nie była szczególnie widoczna, więc ma chłopak jeszcze szanse nie być oblechem

Mi się zawsze wydawało, że zdradą związaną z miłością był Jorah. Co prawda zdrada nie z powodu miłości, ale z miłością związana... Z tym, ze to już było, a tu niby zdrada z miłości ma dopiero być?

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Noo, nie mogłam odżałować zmiany
Ja też, pierwszy Daario był najlepszy
Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Co do boatsexu to ta scena byla taka jak byla, bo Emilia Clarke ma wpisane w kontrakcie, ze nie mozna pokazywac jej nagiej....jak rozumiem tylek Jona mial to wynagrodzic...smuteczek.. .
Jakiś czas temu usunęła ten zapis z umowy, więc niczym tej sceny już się nie da obronić
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-30, 09:34   #4370
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Gra o tron

ah gdyby tak wszyscy chodzili po rady do Davosa to pewnie nie byłoby połowy problemów - jedyny facet w tym całym majdanie, który jak coś doradzi to ktoś kto go posłucha kończy dobrze

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
On coś knuje. Wykrastrowali tą postać tak jak littlefingera, ale to ciągle Tyrion. Poza tym ja mam wrażenie, że Tyrion jest zawiedziony Danką i jej poczynaniami w Westeros, słabo sobie radzi jako namiestnik, podejmuje błędne decyzje. Być może coś uknuł z Cersei i wie, że ona nie przybędzie, a Danka i Jon będą musieli sobie radzić sami?
Co do Daario to też mi pasował bardziej pierwszy aktor, chociaż i tak jest zbyt normalny. Daario powinien mieć niebieską brodę i złotego zęba!
myślę, że Tyrion oddalał się od Danki od momentu kiedy spaliła Tarlych, na pewno relacje tego teamu toczyłyby się inaczej gdyby Danka go wtedy posłuchała i okazała im łaskę - widać było, że on jest ogromnie zawiedziony tym jak ona postąpiła, po fakcie wypominał jej to przecież nie raz

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
(...)
A tu po 1. widzi, ze ona sie mu wymyka i on znow zostanie na boku z niczym a po 2. prawdopodobnie jednak zmowil sie z Cersei i ma z tego powodu wyrzuty sumienia i moze nawet...troche mu ulzylo, ze Dany bedzie miala teraz Jona, skoro on sam ja zdradzil? Ten jego psi wzrok byl taaak smutny i troche jak...jego pozegnanie.
Szkoda mi go bardzo, dla mnie jest najtragiczniejsza postacia w GoT. Kiedys byl to Theon, ale on jednak widac, ze jednak zginie robiac "wlasciwie rzeczy" wiec honorowo a Tyrion mial jakas ta szanse a teraz... (...)
co do psiego wzroku to się zgadzam - mój pies tak wygląda jak zapomni wyjść na dwór za potrzebą dlatego uważam, że Tyrion coś nabroił i nie do końca jest przekonany czy zrobił dobrze - bo trafił między młot a kowadło - z jednej strony jest Dany, która jak się wkurzy to wszystko pali (i jak pokazała przy okazji Tarlych - Jon u boku nie jest jej potrzebny żeby nie ulegać wszystkim wpływom Tyriona) a z drugiej strony mamy bezwzględną Cersei

podejrzewam, że Tyrion nie ma złych intencji i chce dla Dany dobrze ale mimo wszystko mógł zgodzić się na coś szokującego co - znając Cersei - skończy się dla nich źle bo Tyrion pewnie myśli, że robi dobrze a Cersei jak to ma w zwyczaju weźmie to co chce i wykiwa Tyriona

poza tym przecież Jon często popierał rady Tyriona, to Danka nie słuchała ich obu

ps. z tego co pamiętam to nie raz Danka występowała w całej swej okazałości
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2017-08-30 o 09:37
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 09:35   #4371
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gra o tron

Emilia nie ma juz czegos takiego w kontrakcie, w szostym sezonie pojawila sie nago na ekranie w trakcie sceny z paleniem khalow w Vaes Dothrak

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 09:45   #4372
mirabelka31
Raczkowanie
 
Avatar mirabelka31
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 98
Dot.: Gra o tron

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7672846 6]Wedlug mnie T. stal pod sypialnia po prostu dlatego, ze nie zauwazyl, jak cos miedzy nini zaiskrzylo, mogl sie poczuc zle z tym ze nie wie wszystkiego.[/QUOTE]


Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

Ale jak nie zauwazyl? To nie on dawal Dany subtelne wskazowki na to, jak to Jon na nia patrzy..??????
Dokładnie, Tyrion dość jasno dawał Dance do zrozumienia, że widzi, że cos się kroi między nią a Jonem.
mirabelka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 09:52   #4373
Majka_95
Zakorzenienie
 
Avatar Majka_95
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 121
Dot.: Gra o tron

Ja tam ne wierze, że Tyrion się dogadał z Cersei. Nie widzę powodu, że nie pokazaliby jakiś ustaleń w serialu. Na dodatek myślę, że Cersei świetnie zagrała na jego emocjach. Zarzuciła mu to, że właśnie przez niego straciła dzieci. O ile pewnie nie przejął się Joffreyem tak o tyle pozostałych mogło mu być żal.

A mi się właśnie wydaje, że Tyrion jest taki smutny właśnie nie ze względu na to, że coś złego zrobił, ale na to, ze już nie ma takiego wpływu na Dankę. Może boi się, że po walce z nocnym królem Danka zamieszka w Winterfell i to jej wystarczy. Już wyprawiając się za mur udowodniła, że w przypadku Jona nie myśli do końca racjonalnie.

Swoją drogą mam nadzieje, że o ile książka powstanie będzie lepsza niż te ostatnie sezony.
__________________
"Long live the pioneers
Rebels and mutineers
Go forth and have no fear
Come close and lend an ear"
Majka_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 10:03   #4374
su_shi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 19
Dot.: Gra o tron

Wedlug mnie zakonczenie sezonu na minus
a nie moge sie doczekać nastepnego , śnił mi sie dziś Jon Snow ale niestety był nieuchwytny poniewaz nie mialam do niego nowego numeru telefonu
su_shi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 10:04   #4375
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Majka_95 Pokaż wiadomość
Ja tam ne wierze, że Tyrion się dogadał z Cersei. Nie widzę powodu, że nie pokazaliby jakiś ustaleń w serialu. Na dodatek myślę, że Cersei świetnie zagrała na jego emocjach. Zarzuciła mu to, że właśnie przez niego straciła dzieci. O ile pewnie nie przejął się Joffreyem tak o tyle pozostałych mogło mu być żal.

A mi się właśnie wydaje, że Tyrion jest taki smutny właśnie nie ze względu na to, że coś złego zrobił, ale na to, ze już nie ma takiego wpływu na Dankę. Może boi się, że po walce z nocnym królem Danka zamieszka w Winterfell i to jej wystarczy. Już wyprawiając się za mur udowodniła, że w przypadku Jona nie myśli do końca racjonalnie.

Swoją drogą mam nadzieje, że o ile książka powstanie będzie lepsza niż te ostatnie sezony.
no za mur to akurat Tyrion wszystkich wysłał - potem go nagle wzięło wielkie zdziwienie, że laska ze smokami musiała ratować całą drużynę, którą on radośnie wysłał na śmierć co do Winterfell to przecież Jon otwarcie mówi, że o ile honor mu nakazuje bronić ludzi o tyle władza sama w sobie go nie interesuje

swoją drogą fascynujące jest to, że u do tej pory nie przyszło Tyrionowi do głowy, że z niego to jest upa wołowa a nie doradca
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2017-08-30 o 10:05
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 10:19   #4376
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Gra o tron

Nie chce wam psuć zabawy, ale ja myślę że fabuła serialu skończy się w najbardziej banalny sposób, czyli Daenerys jako królowa i Jon jako król, razem rządzący na żelaznym tronie? Po czym to wnioskuje?

Ano, chociaż autor czasem wprowadza małą konsternację dla widza jak śmierć Neda czy krwawe gody, to jednak najbardziej uwielbiani bohaterowie wciąż pozostają przy życiu, zarówno Tyrion, Arya, Jon Snow, Danka, a nawet Samuel.

Tymczasem każdy z najbardziej znienawidzonych bohaterów, prędzej czy później kończy w piachu, po kolei: Joffrey, Ramsay Bolton, Frey, a teraz dołączył i sam Lord Baelish. Zwieńczeniem będzie zaciukanie największej serialowej "bitch", jaką jest Cersei Lannister, oczywiście przez Arya'ę Stark w jakimś kluczowym momencie, która z dumą odfajkuje swój numer jeden na swojej liście. I będzie "pozamiatane".

Edytowane przez MuchaLibre
Czas edycji: 2017-08-30 o 10:34
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 10:53   #4377
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Twoimi opiniami odnośnie Tyriona, brzmi to bardzo logicznie

Niestety...bo spodziewalam sie po nim czegos lepszego...
Nie rozumieem tylko jak Tyrion moze byc w stanie zaufac Cersei w czymkolwiek???????

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
co do psiego wzroku to się zgadzam - mój pies tak wygląda jak zapomni wyjść na dwór za potrzebą dlatego uważam, że Tyrion coś nabroił i nie do końca jest przekonany czy zrobił dobrze - bo trafił między młot a kowadło - z jednej strony jest Dany, która jak się wkurzy to wszystko pali (i jak pokazała przy okazji Tarlych - Jon u boku nie jest jej potrzebny żeby nie ulegać wszystkim wpływom Tyriona) a z drugiej strony mamy bezwzględną Cersei

podejrzewam, że Tyrion nie ma złych intencji i chce dla Dany dobrze ale mimo wszystko mógł zgodzić się na coś szokującego co - znając Cersei - skończy się dla nich źle bo Tyrion pewnie myśli, że robi dobrze a Cersei jak to ma w zwyczaju weźmie to co chce i wykiwa Tyriona

poza tym przecież Jon często popierał rady Tyriona, to Danka nie słuchała ich obu

ps. z tego co pamiętam to nie raz Danka występowała w całej swej okazałości
Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
No tak, ale też Tyrion nie ma żadnych powodów, żeby być po stronie Lannisterów, bo w sumie oni go mieli zawsze w dupie i próbowali zabić


Też mi się Rhaegar nie podobał przezpodobieństwo z Viserysem i jego tłustymi włosami xD Ale w sumie jego twarz nie była szczególnie widoczna, więc ma chłopak jeszcze szanse nie być oblechem

Mi się zawsze wydawało, że zdradą związaną z miłością był Jorah. Co prawda zdrada nie z powodu miłości, ale z miłością związana... Z tym, ze to już było, a tu niby zdrada z miłości ma dopiero być?


Ja też, pierwszy Daario był najlepszy

Jakiś czas temu usunęła ten zapis z umowy, więc niczym tej sceny już się nie da obronić
[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;76734906]Emilia nie ma juz czegos takiego w kontrakcie, w szostym sezonie pojawila sie nago na ekranie w trakcie sceny z paleniem khalow w Vaes Dothrak [/QUOTE]

Kurcze, dlatego myslalam, ze ten zapis o "nienagosci" jest wlasnie nowy...


Cytat:
Napisane przez Majka_95 Pokaż wiadomość
Ja tam ne wierze, że Tyrion się dogadał z Cersei. Nie widzę powodu, że nie pokazaliby jakiś ustaleń w serialu. Na dodatek myślę, że Cersei świetnie zagrała na jego emocjach. Zarzuciła mu to, że właśnie przez niego straciła dzieci. O ile pewnie nie przejął się Joffreyem tak o tyle pozostałych mogło mu być żal.

A mi się właśnie wydaje, że Tyrion jest taki smutny właśnie nie ze względu na to, że coś złego zrobił, ale na to, ze już nie ma takiego wpływu na Dankę. Może boi się, że po walce z nocnym królem Danka zamieszka w Winterfell i to jej wystarczy. Już wyprawiając się za mur udowodniła, że w przypadku Jona nie myśli do końca racjonalnie.


Do wszystkich, ktorzy watpia w spisek Tyriona z Cersei mam jedno pytanie - dlaczego Tyrion nie powiedzial Dany ani Jonowi i ciazy Cersei? Przeciez to rewelacja wazna dla wszystkich..??

Tak a propos relacji Cersei-Tyrion - wydaje mi sie, ze Tyrion zna swoja siostre o wiele lepiej niz jej brat blizniak i ma z nia duzo wiecej wspolnego Reakcja Tyriona na Gore byla tez duzo bardziej "honorowa" niz Jamiego...


I jeszcze co do calej Gry o Tron i tego zakonczenia, w ktorym wszystko ma nie miec sensu...to wlasnie w tym epizodzie wlasnie dowiedzielismy sie przeciez, ze cala rebelia Baratheonow a wiec cala Gra o Tron...nie ma sensu, bo jej powod nie byl prawdziwy. Super!




__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"


Edytowane przez karenina19
Czas edycji: 2017-08-30 o 10:56
karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 10:55   #4378
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez su_shi Pokaż wiadomość
Wedlug mnie zakonczenie sezonu na minus
a nie moge sie doczekać nastepnego , śnił mi sie dziś Jon Snow ale niestety był nieuchwytny poniewaz nie mialam do niego nowego numeru telefonu
Hahaha, spoko, mi się ostatnio śnił Jaime Lannister The thirst is real.

Mucha, zakończenie ma być słodko-gorzkie. To na takie nie wygląda. Imho któreś z nich zaliczy zgon, zapewne Danka.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 11:16   #4379
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Gra o tron

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;76737836]

Mucha, zakończenie ma być słodko-gorzkie. To na takie nie wygląda. Imho któreś z nich zaliczy zgon, zapewne Danka.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Też prawda. W sumie być może Danka zajdzie w ciążę, zdąży urodzić następcę tronu, a potem zaliczy zgona. A Jon pozostaje jedynym władcą Westeros . Zobaczcie, że z tej wizji Brana wynika, że to właśnie Jon jest prawowitym następcą żelaznego tronu, ten motyw pojawił się nie bez powodu. W sumie to powiem wam, że od dawna kibicuję Jonowi jako królowi siedmu królestw, zanim jeszcze okazało się że może być Targaryenem. Nie wiedziałem tylko jakim cudem miałby na ten tron trafić. Ale tak po kolei, od początku wiedział, że największym zagrożeniem są Inni i nieumarli, i ludzie powinni się jednoczyć w walce z nimi. Pogodził Nocną Straż i Dzikich, jest dobrym strategiem, umie dostrzec priorytety. Krul jak się patrzy. Mógłby tylko trochę wziąć przykład z Tyriona, żeby zrozumieć, że na złych ludzi trzeba czasem podziałać sposobem, żeby nie popełnić błędów Neda.

Moim zdaniem zakończenie będzie też trochę niedomknięte. Znaczy wszystko skończy się dobrze, ale na horyzoncie zostanie jakieś złe widmo na przyszłość. Czyli np. potomek Cersei, który wiadomo że będzie spiskował i kombinował w przyszłości, taki mały Dzofrejek, albo córcia, która wdała się w matkę, taka mała kopia Cersei

Edytowane przez MuchaLibre
Czas edycji: 2017-08-30 o 11:18
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 11:50   #4380
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Gra o tron

Tez mi się wydaje, że Tyrion miał inny plan. Chciał pokonać siostrę i być doradca tronu, a tu przylazl Jon i trzeba pchać się na północ, a straty takie, że możliwe ze nie będą mieli czym Cersei pokonać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Karenina: Tyrion mimo wszystko kochał siostrzencow, wiec jak na moje chce chronic to dziecko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-08 14:32:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.