powiekszone,bolące żyly w pachwinach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-31, 02:04   #1
asia21st
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1

powiekszone,bolące żyly w pachwinach


Jakis czas temu zaczeła pobolewac mnie pachwina,myslalam ze po prostu sobie cos naciagnelam i zaraz przejdzie,ale coraz bardziej mi to przyszkadzalo nawet w czasie gdy siedzialam.Wczoraj wyczulam pogrubiona żyle w pachwinie,a dzis przeszlo mi to na drugą.Nie mam pojecia co mi jest jeszcze zeby bylo malo mam obfite uplawy z ktorymi juz walcze dlugi czas -bralam wszystko co sie dalo (antybiotyki globulki dopochwowe masci ale nic nie pomaga).Ginekolog u ktorej bylam stwierdzila grzybiczne zapalenie pochwy,choć nie pobierala mi wymazu.Nie wiem na jakiej podstawie to stwierdzila.Prosze napiszcie co o tym myslicie.
asia21st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 08:10   #2
muminka73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: powiekszone,bolące żyly w pachwinach

A bierzesz jakieś tabsy?
Ja podobnie walczę z upławami co często przenosi się na drogi moczowe lub objawy grzybicy.
Przyczyn może być wiele: odnawiająca się grzybica, tabsy o dużej dawce hormonów, partner nieleczony.
Jestem po wizycie i znowu mam upławy(i wielki strach), tym razem zamierzam końska dawkę leków podać mężowi, sama oczywiście też muszę(po raz kolejny)wziąć co nie co. Tabsy zmieniłam, jak to nie pomoże rzucę je na zawsze
muminka73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 08:31   #3
dominda
Raczkowanie
 
Avatar dominda
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 385
Dot.: powiekszone,bolące żyly w pachwinach

W pachwinie są też węzły chłonne Ja jak jestem chora to zawsze mam powiększone węzły np na szyji Więc to może jakaś infekcja Ja radzę Ci iść do lekarza ogólnegoi powiedzieć co i jak powodzenia
__________________
Jesteśmy razem od 07.04.03
Jesteśmy zaręczeni od 26.12.07
Nasz wielki dzień 19.09.09


http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090919570113.png

http://s7.suwaczek.com/20090919650214.png
dominda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 08:58   #4
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: powiekszone,bolące żyly w pachwinach

Mnie też się wydaję, że to mogą być powiększone węzły chłonne pachwinowe, co ma pewnie związek z Twoją infekcją. Grzybicze zapalenie pochwy ma charakterystyczny wygląd, więc bardzo często ginekolodzy rozpoznają je "na oko". Po porządnym przeleczeniu infekcji węzły powinny przestać być wyczuwalne i bolesne.
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:21.