Moda, która Cię "rozwala" - część 4 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-28, 14:14   #1291
MiuMiu88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 274
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

No właśnie we Francji kobiety ubierają się bardzo dobrze! Tak gustownie, ze smakiem. Jakoś przez rok mieszkania tam nie widziałam nikogo prawdziwie tandetnego.
MiuMiu88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 14:24   #1292
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Zmysłowość to też wyrażenie czegoś


Ameryki nie odkryłaś Oczywiście, że wszędzie występuje tandeta, ale w niektórych miejscach jest jej większe nasilenie
byłaś w każdym kraju na świecie i w każdym mieszkałaś przynajmniej pół roku (nie liczę turystycznych, dwutygodniowych wypadów, bo to żaden wyznacznik), by tak sądzić?

bo na tej samej zasadzie ja stwierdzam, że dużo tandety jest np. w Skandynawii.
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2012-01-28 o 14:25
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 14:30   #1293
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
byłaś w każdym kraju na świecie i w każdym mieszkałaś przynajmniej pół roku (nie liczę turystycznych, dwutygodniowych wypadów, bo to żaden wyznacznik), by tak sądzić?

bo na tej samej zasadzie ja stwierdzam, że dużo tandety jest np. w Skandynawii.
W każdy nie, ale i owszem

Dlaczego nie liczysz turystycznych wypadów? Jak się w 2 tygodnie objeżdża cały kraj to daje to świetny ogląd, dużo lepszy niż jakby się mieszkało cały czas w 1 miejscu, bo łatwiej w ten sposób dostrzec zmiany.

Poza tym to pytanie można zadać tak samo Tobie - byłaś w każdym kraju na świecie i w każdym mieszkałaś, by sądzić że wszędzie po równo występuje tandety? Nie. Więc po co to nielogiczne pytanie?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 14:38   #1294
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

WhiteCherry, czepiasz się

skoro ktoś może stwierdzić, że nie podobają mu się półotwarte usta to i ktoś może stwierdzić, że gdzieś występuje więcej tandety niż gdzie indziej. daj żyć

a z tą tandetą w PL to ja się nawet zgodzę
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 14:41   #1295
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
WhiteCherry, czepiasz się

skoro ktoś może stwierdzić, że nie podobają mu się półotwarte usta to i ktoś może stwierdzić, że gdzieś występuje więcej tandety niż gdzie indziej. daj żyć

a z tą tandetą w PL to ja się nawet zgodzę
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać



ten pogląd często wraca, nie tylko w kwestii mody, ale szeroko pojętej tolerancji na różne odmienne zachowania i tak dalej.
i to właśnie mnie rozwala, idealizacja Zachodu.
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2012-01-28 o 14:43
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 14:48   #1296
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Jeszcze sie tu nie wypowiadałam, ale tym razem musze

Przebiła faszynelke?
Nie przebiła, tyłek koleżanki był zasłonięty do połowy mniej więcej, ale poza tym... bardzo podobnie
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 14:48   #1297
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać
Tekst dnia! Aż go sobie ustwię w podpisie

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry
ten pogląd często wraca, nie tylko w kwestii mody, ale szeroko pojętej tolerancji na różne odmienne zachowania i tak dalej.
i to właśnie mnie rozwala, idealizacja Zachodu.
To dość powszechne zjawisko na Wizażu i nie tylko
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 15:01   #1298
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

ten pogląd często wraca, nie tylko w kwestii mody, ale szeroko pojętej tolerancji na różne odmienne zachowania i tak dalej.
i to właśnie mnie rozwala, idealizacja Zachodu.
Yyy, ale gdzie ja napisałam, że Zachód to utopia, a gust mają jedynie ci co mają kasę?

Nadinterpretujesz i dośpiewujesz sobie

Napisałam jedynie, że rozwala to, jak dużo ludzi w Polsce hołduje nadal tandetnym gustom (z tej wypowiedzi nie wynika, żebym sądziła, że gdzie indziej tak nie jest). Oraz że we Francji kobiety nie silą się na to, żeby codziennie być odstrojone, i są naturalne.

Btw, także uważam, że Włoszki mają dosyć tandetny, momentami wulgarny styl. O mój boshe, a przecież one mieszkają na zachodzie! Oh ah!

Pewnie, że zasobność portfela nie świadczy o dobrym guście, wystarczy spojrzeć na Kissie, tak samo odbieram bogatych Amerykanów (być może mylnie, bo w USA nigdy nie byłam, ale ten kraj kojarzy mi się raczej... specyficznie )

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2012-01-28 o 15:02
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 15:04   #1299
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Tak odnośnie Anji, to fajnie, że osiągnęła sukces i jest jakąś tam pozytywną wizytówką Polski. Ale muszę się zgodzić, nie podoba mi się, że Rubik na większości zdjęć prezentuje identyczny wyraz twarzy, spojrzenie, rozchylone usta. Nie do każdej sesji zdjęciowej, nie do każdego produktu to pasuje. Wiele lat byłam hobbystycznie związana z branżą i fotografiką i mogę jedynie powiedzieć, że jest sporo osób podzielających pogląd, że Anja Rubik - mimo całej sympatii dla niej - nie jest modelką-kameleonem Bardziej określiłabym ją jako gotowego manekina, którego można wstawić w dowolną aranżację. Wiem, ten manekin to mało szczęśliwe określenie, ale nic innego nie przyszło mi do głowy...
A pogląd, że adresatami reklam z Rubik są tylko wyższe sfery, najlepiej Włosi i Francuzi... No, pozostawię bez komentarza
I uważam, że Polacy wcale nie są miłośnikami tandety. Wręcz przeciwnie, mają coraz lepszy gust

Edytowane przez anlaya
Czas edycji: 2012-01-28 o 15:06
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 15:14   #1300
MiuMiu88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 274
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

No ok. Może teraz reklamuje też polskie produkty i ukazują się jej zdjęcia w naszych rodzimych gazetach. Ok. Tyle, że jest to spowodowane jej rozpoznawalnością w naszym kraju i jest identyfikowana z sukcesem. Tu już nawet nie chodzi o to czy jej zdjęcia się podobają, czy nie. Zastanówcie się jednak gdzie była Anja jakieś dwa lata temu i w jakich kampaniach występowała... Największą kasę miała zagranicą a nie tutaj i to tam zrobiła karierę "z otwartą buzią"
MiuMiu88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 15:16   #1301
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

nie wiem gdzie Ty widzisz hołdowanie tandetnym gustom, ja przyznam szczerze - dawno nie widziałam wizerunku a'la tandetna lalka Barbie.
Ty nie pisałaś o ludziach, którzy mają kasę, ale inna wizażanka od wysokiej klasy modelingu już stwierdziła, że Polacy się nie znają, bo tylko czytelnicy Vogue'a mają gust i klasę, a nam nie dane nawet potrzymać tej gazetki w rękach

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
A pogląd, że adresatami reklam z Rubik są tylko wyższe sfery, najlepiej Włosi i Francuzi... No, pozostawię bez komentarza
wyższe sfery to możemy mieć w Moskwie - która swoją drogą, leży w tej okropnej i słynącej z tandety Rosji
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 15:16   #1302
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Tak odnośnie Anji, to fajnie, że osiągnęła sukces i jest jakąś tam pozytywną wizytówką Polski. Ale muszę się zgodzić, nie podoba mi się, że Rubik na większości zdjęć prezentuje identyczny wyraz twarzy, spojrzenie, rozchylone usta. Nie do każdej sesji zdjęciowej, nie do każdego produktu to pasuje. Wiele lat byłam hobbystycznie związana z branżą i fotografiką i mogę jedynie powiedzieć, że jest sporo osób podzielających pogląd, że Anja Rubik - mimo całej sympatii dla niej - nie jest modelką-kameleonem Bardziej określiłabym ją jako gotowego manekina, którego można wstawić w dowolną aranżację. Wiem, ten manekin to mało szczęśliwe określenie, ale nic innego nie przyszło mi do głowy...
A pogląd, że adresatami reklam z Rubik są tylko wyższe sfery, najlepiej Włosi i Francuzi... No, pozostawię bez komentarza
I uważam, że Polacy wcale nie są miłośnikami tandety. Wręcz przeciwnie, mają coraz lepszy gust
Mają, mają Ale tandeta nadal trzyma się dobrze Czasami to nawet nie zdaję sobie z tego sprawy - dopóki nie wejdę na portal typu fotka pe-el czy inne wiochy pe-el i wtedy doznaję szoku

A co do Anji, to też uważam, że jest za chuda, niezbyt ładna, i ma dziwną twarz... Ale na zdjęciach... wygląda po prostu pięknie! *_______*
Może dlatego właśnie nazywają ją kameleonem?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 15:16   #1303
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez MiuMiu88 Pokaż wiadomość
Akurat zdjęcia Anji Rubik nie są robione dla zwykłych ludzi, tylko dla tych których stać na kupowanie Vouge'a
chyba pomylilas Vouge'a z Wołgą. bo na te druga zapewne faktycznie wielu nie stac .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 15:17   #1304
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez MiuMiu88 Pokaż wiadomość
No ok. Może teraz reklamuje też polskie produkty i ukazują się jej zdjęcia w naszych rodzimych gazetach. Ok. Tyle, że jest to spowodowane jej rozpoznawalnością w naszym kraju i jest identyfikowana z sukcesem. Tu już nawet nie chodzi o to czy jej zdjęcia się podobają, czy nie. Zastanówcie się jednak gdzie była Anja jakieś dwa lata temu i w jakich kampaniach występowała... Największą kasę miała zagranicą a nie tutaj i to tam zrobiła karierę "z otwartą buzią"
Owszem, bo wg mnie w Polsce to ona jest tylko kolejną celebrytką
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 15:25   #1305
MiuMiu88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 274
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Wydaje mi się, że to jest jednak drogi magazyn i w Polsce mało kto to kupuje. Nie chodziło mi tutaj dosłownie o to czy kogoś stać czy nie, ale bardziej o to, że mimo wszystko 50 zł. na ulicy nie leży i ludziom szkoda takiej kasy na gazetę. Nie czepiajcie się wycinków zdań bo to jest nie fair nie stać to nas na ubrania za kilka tysięcy, albo nawet kilka setek no przynajmniej mnie

OMG! Ale Wy się czepiacie! Tylko napisałam co zaobserwowałam. Nie musicie brać tego tak na poważnie!

Nigdzie też nie napisałam, że Polska jest beee a zagranicą to jest cacy! NIE! Jest pod tym względem inny rynek, inne zapotrzebowanie i tyle.

Edytowane przez MiuMiu88
Czas edycji: 2012-01-28 o 15:30
MiuMiu88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 15:30   #1306
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
chyba pomylilas Vouge'a z Wołgą. bo na te druga zapewne faktycznie wielu nie stac .

Cytat:
Napisane przez MiuMiu88 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to jest jednak drogi magazyn i w Polsce mało kto to kupuje. Nie chodziło mi tutaj dosłownie o to czy kogoś stać czy nie, ale bardziej o to, że mimo wszystko 50 zł. na ulicy nie leży i ludziom szkoda takiej kasy na gazetę. Nie czepiajcie się wycinków zdań bo to jest nie fair nie stać to nas na ubrania za kilka tysięcy, albo nawet kilka setek no przynajmniej mnie
można za darmo poczytać w Empiku, każde wydanie
Cytat:
OMG! Ale Wy się czepiacie! Tylko napisałam co zaobserwowałam. Nie musicie brać tego tak na poważnie!
ale to nie my zaczęłyśmy się czepiać zwykłego stwierdzenia, że komuś mogą nie podobać się rozchylone usta na każdej focie, tak więc, no ....
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 15:35   #1307
MiuMiu88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 274
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Gazety chyba są robione po to żeby je kupować, bo gdyby każdy miał czytać w empiku to raczej byłoby bez sensu. Każdy kieruje się zyskiem tylko, że ja Was nie atakuję, tylko bronię własnego zdania, które jest ośmieszane i ironizowane czy ja wyśmiewam czyjeś zdanie? Atakuję? Już dawno dałabym sobie spokój gdyby nie kilka złośliwych komentarzy

Edytowane przez MiuMiu88
Czas edycji: 2012-01-28 o 15:37
MiuMiu88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 15:43   #1308
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez MiuMiu88 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to jest jednak drogi magazyn i w Polsce mało kto to kupuje.
ja akurat nawet gazety za 2 zl nie kupuje^^.


moja osobista rozwalka dzisiejsza:
http://allegro.pl/kowbojki-venezia-r...078563581.html
nie dosc, ze buty przedniej urody (na pewno zachodni szyk, w koncu kupione we Wloszech), to do bardzo zdziercza wysylka...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 15:46   #1309
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
moja osobista rozwalka dzisiejsza:
http://allegro.pl/kowbojki-venezia-r...078563581.html
nie dosc, ze buty przedniej urody (na pewno zachodni szyk, w koncu kupione we Wloszech), to do bardzo zdziercza wysylka...
A żeby to było z Włoch - są z samej Wenecji!
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 15:48   #1310
MiuMiu88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 274
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Chodziło mi o Pradę, czy Versace, a nie ogólnie o włoskie marki
Fuck! Kto dał za takie coś 195 euro?!
MiuMiu88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 15:52   #1311
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez MiuMiu88 Pokaż wiadomość
Fuck! Kto dał za takie coś 195 euro?!
nie wiem, w kazdym razie ja sie ustawiam w kolejce po to cudo. i jak mnie ktoras przelicytuje....
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 16:43   #1312
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

a takich nikt nie chce? http://allegro.pl/botki-saszki-kowbo...069777395.html
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 16:44   #1313
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3190968 4]a takich nikt nie chce? http://allegro.pl/botki-saszki-kowbo...069777395.html [/QUOTE]
O fuuj
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 16:49   #1314
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3190968 4]a takich nikt nie chce? http://allegro.pl/botki-saszki-kowbo...069777395.html [/QUOTE]
w sam raz na Picnic Country.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 16:51   #1315
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

nie dość że kowbojki to w indiańskim stylu ale z Hiszpanii 3 w jednym!

no i biały jest z tonią szarości
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 16:52   #1316
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Mają, mają Ale tandeta nadal trzyma się dobrze Czasami to nawet nie zdaję sobie z tego sprawy - dopóki nie wejdę na portal typu fotka pe-el czy inne wiochy pe-el i wtedy doznaję szoku

A co do Anji, to też uważam, że jest za chuda, niezbyt ładna, i ma dziwną twarz... Ale na zdjęciach... wygląda po prostu pięknie! *_______*
Może dlatego właśnie nazywają ją kameleonem?
Gdzie te zdjęcia? Bo ja jeszcze takich gdzie Anja wygląda pięknie nie zdążyłam przyobserwować


Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
moja osobista rozwalka dzisiejsza:
http://allegro.pl/kowbojki-venezia-r...078563581.html
nie dosc, ze buty przedniej urody (na pewno zachodni szyk, w koncu kupione we Wloszech), to do bardzo zdziercza wysylka...
Ojezusie
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 17:09   #1317
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Mnie się otwarte usta nijak nie kojarzą z seksem, a raczej z, że tak to ujmę, niezbyt lotną osobą. Zdecydowanie wolę, jak się ktoś do mnie ze zdjęcia uśmiecha
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 17:21   #1318
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Gdzie te zdjęcia? Bo ja jeszcze takich gdzie Anja wygląda pięknie nie zdążyłam przyobserwować
Na zdjęciach z offu faktycznia ma w twarzy coś z konia czy szczurka, i oczy takie wyłupiaste I nie podoba mi się jak sepleni. Ale na sesjach pozowanych wygląda bosko Nawet mój TŻ przyznaje, że wychodzi pięknie (zazwyczaj mawia wtedy "o kurde! musieli dużo photoshopa użyć!" ) W krótkich włosach wyglądała fajnie, i mam wrażenie, że wtedy jeszcze tak chudej twarzy nie miała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 68a731d0001b6c704cb82381.jpg (50,2 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1f1cb77b001bd2714578b2alc0.jpg (14,9 KB, 398 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5c104d96001a8ae74ca52053.jpg (85,1 KB, 401 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2d56eeffc413.jpg (38,9 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6f53d32e0001490f4b85bbe7.jpg (100,0 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6ebf2c44002081034c94aebb.jpg (49,4 KB, 316 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ladies2.jpg (90,7 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 174.jpg (40,4 KB, 326 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 72426.jpg (19,4 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 183b.jpg (58,9 KB, 83 załadowań)

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2012-01-28 o 17:22
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 18:08   #1319
MiuMiu88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 274
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

To jest boskie:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1327770645
ale stare! Kiedyś moim zdaniem wyglądała znacznie lepiej
MiuMiu88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 18:18   #1320
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ja akurat nawet gazety za 2 zl nie kupuje^^.


moja osobista rozwalka dzisiejsza:
http://allegro.pl/kowbojki-venezia-r...078563581.html
nie dosc, ze buty przedniej urody (na pewno zachodni szyk, w koncu kupione we Wloszech), to do bardzo zdziercza wysylka...
nie dość że z Italii to jeszcze używane - fuj
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.