Zarowe wyprzedaże - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-23, 09:57   #2851
caat
Zakorzenienie
 
Avatar caat
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 803
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez MadziaMalinka25 Pokaż wiadomość
Ja tez mam z AliExpress jasną marzannę i futrzane szale z tej wyprzedaży których nie mogłam dorwać i nie widzę żadnej różnicy
Mam jeszcze parę rzeczy w ulubionych.
Jak mi się tu nie uda złapać to zawsze mam koło zapasowe
caat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 10:19   #2852
Kissulka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kissulka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 295
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez caat Pokaż wiadomość
Mam jeszcze parę rzeczy w ulubionych.
Jak mi się tu nie uda złapać to zawsze mam koło zapasowe
Ja mam czarną ludową z allie wyszło taniej niż na %, bez różnicy między tą, co mam, a tą "orydżinal".
Kissulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 10:33   #2853
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez Kissulka Pokaż wiadomość
Ja mam czarną ludową z allie wyszło taniej niż na %, bez różnicy między tą, co mam, a tą "orydżinal".
A u kogo na Ali zamawiacie? Bo ja zamówiłam jeden jedyny raz charms do Pandory i jestem załamana jakoscia... Zniechęciłam się totalnie myślę że to kwestia tego, że trzeba widzieć u jakiego sprzedającego zamawiać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 10:44   #2854
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez Kissulka Pokaż wiadomość
Ja mam czarną ludową z allie wyszło taniej niż na %, bez różnicy między tą, co mam, a tą "orydżinal".
Mogłabym prosić o linka / nazwę sprzedającego?
Kupiłam butelkową marynarkę i jest cudowna, materiał, wykonanie.
Później kupiłam sukienkę w czerwone kwiaty, maki? Ale materiał do chrzanu niestety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 11:19   #2855
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Przyszla akceptacja zwrotu 1 z 8 paczek. W paczce byla sukienka, sweter i czapka. Akceptacja jest tylko za czapke za 16zl:/ aż się boję co będzie z kolejnymi zwrotami. Co do tej maja się ze mna kontaktować. Odechciewa mi się zary.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 11:26   #2856
iva78
Zakorzenienie
 
Avatar iva78
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 15 864
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez kurkawodnaa Pokaż wiadomość
Przyszla akceptacja zwrotu 1 z 8 paczek. W paczce byla sukienka, sweter i czapka. Akceptacja jest tylko za czapke za 16zl:/ aż się boję co będzie z kolejnymi zwrotami. Co do tej maja się ze mna kontaktować. Odechciewa mi się zary.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Mi po godzinie 22 i 23 zaakceptowali wszystkie paczki, ktore dostali wczoraj oraz 2 zalegle z zeszlego tygodnia.
iva78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 11:27   #2857
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Ja mam w nosie takie akceptacje, gdzie w paczce jrst kilka rzeczy a dostaję akceptacje za 1:/

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-23, 11:29   #2858
Apali
Wtajemniczenie
 
Avatar Apali
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 658
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez kurkawodnaa Pokaż wiadomość
Przyszla akceptacja zwrotu 1 z 8 paczek. W paczce byla sukienka, sweter i czapka. Akceptacja jest tylko za czapke za 16zl:/ aż się boję co będzie z kolejnymi zwrotami. Co do tej maja się ze mna kontaktować. Odechciewa mi się zary.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Przyszłam tu specjalnie zobaczyć czy też macie problem ze zwrotami
Mnie mały strach ogarnął, bo zwróciłam sporo rzeczy a dostałam zwrot za wybiórcze dwie paczki.
Co prawda zrobiłam jak co roku, do jednak paczki zapakowałam zwroty z dwóch paczek (co prawda posegregowane wraz z paragonami z zaznaczonymi zwracanymi rzeczami) i teraz wychodzą jakieś cyrki.
Nigdy z tym problemu nie mieli teraz się stworzył
Też dzisiaj o 9 dostałam akceptacje z jednego produktu, gdzie w paczce były dwa :/
a zwroty robione 15 stycznia - słaboooo...

Edytowane przez Apali
Czas edycji: 2018-01-23 o 11:30
Apali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 11:33   #2859
iva78
Zakorzenienie
 
Avatar iva78
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 15 864
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez Apali Pokaż wiadomość
Przyszłam tu specjalnie zobaczyć czy też macie problem ze zwrotami
Mnie mały strach ogarnął, bo zwróciłam sporo rzeczy a dostałam zwrot za wybiórcze dwie paczki.
Co prawda zrobiłam jak co roku, do jednak paczki zapakowałam zwroty z dwóch paczek (co prawda posegregowane wraz z paragonami z zaznaczonymi zwracanymi rzeczami) i teraz wychodzą jakieś cyrki.
Nigdy z tym problemu nie mieli teraz się stworzył
Też dzisiaj o 9 dostałam akceptacje z jednego produktu, gdzie w paczce były dwa :/
a zwroty robione 15 stycznia - słaboooo...

Niestety teraz to juz nie przechodzi. Oni skanuja nr zamowienia z etykiet i wtedy robia zwrot. Nie interesuja ich paragony.
iva78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 11:37   #2860
hukana
Rozeznanie
 
Avatar hukana
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 863
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez Apali Pokaż wiadomość
Przyszłam tu specjalnie zobaczyć czy też macie problem ze zwrotami
Mnie mały strach ogarnął, bo zwróciłam sporo rzeczy a dostałam zwrot za wybiórcze dwie paczki.
Co prawda zrobiłam jak co roku, do jednak paczki zapakowałam zwroty z dwóch paczek (co prawda posegregowane wraz z paragonami z zaznaczonymi zwracanymi rzeczami) i teraz wychodzą jakieś cyrki.
Nigdy z tym problemu nie mieli teraz się stworzył
Też dzisiaj o 9 dostałam akceptacje z jednego produktu, gdzie w paczce były dwa :/
a zwroty robione 15 stycznia - słaboooo...
Ja czekam jeszcze na zwroty z 8,9,12..,w każdej paczce dołączony paragon, ale oklejanie losowo. Mam też kilka zwrotów zaakceptowanych nie z tego zamówienia co trzeba 😏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hukana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 11:38   #2861
fanfelka
Zadomowienie
 
Avatar fanfelka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 713
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez iva78 Pokaż wiadomość
Niestety teraz to juz nie przechodzi. Oni skanuja nr zamowienia z etykiet i wtedy robia zwrot. Nie interesuja ich paragony.

Nie wiem na jakiej zasadzie teraz działają ale opisze jeden z moich zwrotów. Dwa tygodnie temu zwracałam sukienkę bo kupilam ja taniej . Drozsza zwróciłam ale przelali mi kase jak za tansza...gdzie logika? Dwa różne zamówienia a z tego zamówienia z tańszą sukienka juz niczego nie zwracałam i nie zgłaszałam zwrotu ...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystko się zmienia jak poczujesz szczęście w swoim życiu...
M&J


fanfelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-23, 11:41   #2862
Apali
Wtajemniczenie
 
Avatar Apali
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 658
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez iva78 Pokaż wiadomość
Niestety teraz to juz nie przechodzi. Oni skanuja nr zamowienia z etykiet i wtedy robia zwrot. Nie interesuja ich paragony.
z jednej strony rozumiem, z drugiej... co zrobią z tymi rzeczami które w paczce pozostały? kiedyś rozliczyć je muszą.
pewnie zwrot będzie trwał i trwał... nieco to dla mnie dziwne, bo zdarzyło mi się w tamtym roku, że zapomniałam do paczki dać paragonu i odrazu do mnie pisali bym podesłała im paragon elektroniczny do zwrotu. Wtedy byli w stanie do tego dojść kto wysłał paczkę, a teraz jest problem ze zwrotem gdzie wszystkie dokumenty znajdują się wewnątrz.

nie klei się to kupy, bo dostałam dwa dni temu jeden zwrot z paczki gdzie były przedmioty z trzech zamówień. I przeszło

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez iva78 Pokaż wiadomość
Niestety teraz to juz nie przechodzi. Oni skanuja nr zamowienia z etykiet i wtedy robia zwrot. Nie interesuja ich paragony.
nie strasz mnie

Cytat:
Napisane przez hukana Pokaż wiadomość
Ja czekam jeszcze na zwroty z 8,9,12..,w każdej paczce dołączony paragon, ale oklejanie losowo. Mam też kilka zwrotów zaakceptowanych nie z tego zamówienia co trzeba ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to jeszcze wszystko przede mną z oczekiwaniem

Cytat:
Napisane przez fanfelka Pokaż wiadomość
Nie wiem na jakiej zasadzie teraz działają ale opisze jeden z moich zwrotów. Dwa tygodnie temu zwracałam sukienkę bo kupilam ja taniej . Drozsza zwróciłam ale przelali mi kase jak za tansza...gdzie logika? Dwa różne zamówienia a z tego zamówienia z tańszą sukienka juz niczego nie zwracałam i nie zgłaszałam zwrotu ...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to się kupy nie trzyma jaka teraz tam jest polityka


Szczerze, to nic nie rozumiem. Będę czekać, aż łaskawie zrobią zwroty. Jeszcze nigdy nic mi nie 'zginęło' podczas zwrotów i ciężko mi uwierzyć by tak się też mogło stać (np. że zwrócone rzeczy nawet z podwójnie zapakowanych paczek do jednej - przepadną) Ale dla własnego świętego spokoju, będę akceptować nowe zasady zwrotów

Edytowane przez Apali
Czas edycji: 2018-01-23 o 11:44
Apali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 11:45   #2863
PoppyHoney
Wtajemniczenie
 
Avatar PoppyHoney
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 586
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Ja ze stacjonarnych zwrotów mam kasę, a wszystkie paczkomaty wiszą... ciekawe jak je rozliczą. Etykiety przyklejam odpowiednio żeby nie było problemu. Zara wysyła mi (na szczęście) łączone paczki i tak samo zwróciłam, ale nakleiłam dwie etykiety na jedną paczkę, zobaczymy co z tego wyjdzie. Wszystko sobie zapisuję oczywiście i cierpliwie czekam.
__________________
`Dwie butelki wina potrafią przemienić obcych sobie ludzi w serdecznych przyjaciół [...].`
PoppyHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 11:48   #2864
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Zwroty robię zawsze tylko przez paczkomat , naklejam wlaściwą etykietę na każdą paczę i odpukać zwroty idą w miarę szybko. Ostatnie trzy włożyłam w czwartek wieczorem, akceptacja była wczoraj.
Co do płatności - tylko paypal i kasa zawsze po 2-3 dniach od akeptacji wraca na konto. Zawsze w razie jakby co jest jeszcze ochrona paypalowa.
Jak te dwie rzezczy zaczną szwankować w zarze to ograniczę tam zakupy.
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 11:55   #2865
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Skoro tak się dzieje, to będę mierzyć i zwracać w sklepie. Mam dość daleko, wiec poczekam aż się nazbiera z 30 kartonów i wtedy pojadę po odbiór. Pootwieram karton po kartonie na sklepie, pójdę przymierzyć, a co nie paduje od razu zwrot. A puste kartony zostawie im w sklepie. Manager sklepu stacjonarnego będzie mnie kochać, ale niech mi tylko spróbuje zle słowo powiedzieć. Będzie wojna.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 11:57   #2866
iva78
Zakorzenienie
 
Avatar iva78
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 15 864
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez fanfelka Pokaż wiadomość
Nie wiem na jakiej zasadzie teraz działają ale opisze jeden z moich zwrotów. Dwa tygodnie temu zwracałam sukienkę bo kupilam ja taniej . Drozsza zwróciłam ale przelali mi kase jak za tansza...gdzie logika? Dwa różne zamówienia a z tego zamówienia z tańszą sukienka juz niczego nie zwracałam i nie zgłaszałam zwrotu ...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam pojecia. Z tego wynika, ze najlepiej robic zwroty stacjonarnie

Cytat:
Napisane przez Apali Pokaż wiadomość
z jednej strony rozumiem, z drugiej... co zrobią z tymi rzeczami które w paczce pozostały? kiedyś rozliczyć je muszą.
pewnie zwrot będzie trwał i trwał... nieco to dla mnie dziwne, bo zdarzyło mi się w tamtym roku, że zapomniałam do paczki dać paragonu i odrazu do mnie pisali bym podesłała im paragon elektroniczny do zwrotu. Wtedy byli w stanie do tego dojść kto wysłał paczkę, a teraz jest problem ze zwrotem gdzie wszystkie dokumenty znajdują się wewnątrz.

nie klei się to kupy, bo dostałam dwa dni temu jeden zwrot z paczki gdzie były przedmioty z trzech zamówień. I przeszło

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------



nie strasz mnie



to jeszcze wszystko przede mną z oczekiwaniem



to się kupy nie trzyma jaka teraz tam jest polityka


Szczerze, to nic nie rozumiem. Będę czekać, aż łaskawie zrobią zwroty. Jeszcze nigdy nic mi nie 'zginęło' podczas zwrotów i ciężko mi uwierzyć by tak się też mogło stać (np. że zwrócone rzeczy nawet z podwójnie zapakowanych paczek do jednej - przepadną) Ale dla własnego świętego spokoju, będę akceptować nowe zasady zwrotów
Nie strasze Cie , mowie jak jest. Ostatnio sie chwalilam, ze moje zle oklejone paczki zawsze byly akceptowane a tu prosze dopadlo i mnie. Zadzwonilam i dowiedzialam sie, ze musi byc tak jak oni sobie tego zycza a paragony ich nie interesuja bo nie sa wymagane. Zaraz po telefonie dostalam zwrot 1 paczek a wieczorem drugiej. Teraz zwracam paczkomatem bo nie mam czasu ani checi pilnowac czy kurier mi dobrze etykiety nakleja
Podobno wszystkie zwroty ida do jednego magazynu wiec pewnie nie wyrabiaja. Mysle, ze nie ma tam odpowiedniego zarzadzania
iva78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 11:59   #2867
Apali
Wtajemniczenie
 
Avatar Apali
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 658
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Za dużo osób wykonało pewnie źle zwroty (nie te etykiety, kilka zamówień w jednej paczce) nie wierze, że w całej Polsce jesteśmy jedyne
Ogarną to pewnie, ciekawe tylko kiedy

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez iva78 Pokaż wiadomość
Nie mam pojecia. Z tego wynika, ze najlepiej robic zwroty stacjonarnie



Nie strasze Cie , mowie jak jest. Ostatnio sie chwalilam, ze moje zle oklejone paczki zawsze byly akceptowane a tu prosze dopadlo i mnie. Zadzwonilam i dowiedzialam sie, ze musi byc tak jak oni sobie tego zycza a paragony ich nie interesuja bo nie sa wymagane. Zaraz po telefonie dostalam zwrot 1 paczek a wieczorem drugiej. Teraz zwracam paczkomatem bo nie mam czasu ani checi pilnowac czy kurier mi dobrze etykiety nakleja
Podobno wszystkie zwroty ida do jednego magazynu wiec pewnie nie wyrabiaja. Mysle, ze nie ma tam odpowiedniego zarzadzania
to muszę się nastawić... pozytywnie mam w oczekiwaniu około. 8 zwróconych paczek z ... 13 zamówień niech aniołowie czuwają, by zwroty poszły teraz sprawnie
Apali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 12:00   #2868
Kissulka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kissulka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 295
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A u kogo na Ali zamawiacie? Bo ja zamówiłam jeden jedyny raz charms do Pandory i jestem załamana jakoscia... Zniechęciłam się totalnie myślę że to kwestia tego, że trzeba widzieć u jakiego sprzedającego zamawiać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Słyszałam, że z charmsami loteria przed zamówieniem należy się mocno zorientować, czy aby to na pewno taki charms - chinczycy uwielbiają sprzedawac podróbki "podróbek"
Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Mogłabym prosić o linka / nazwę sprzedającego?
Kupiłam butelkową marynarkę i jest cudowna, materiał, wykonanie.
Później kupiłam sukienkę w czerwone kwiaty, maki? Ale materiał do chrzanu niestety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Amy Mujeres Store - tak się nazywa sklep, w którym zamawialam ludową. Z tego, co widzę, mają ją jeszcze w ofercie.
Niestety trzeba robić rozeznanie, czy rzecz, którą oferuje sklep, to rzecz z zarowej oferty, czy tylko coś a'la tą rzecz...
Kissulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 12:04   #2869
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Dobrze oklejone paczki, jak widać też nie dają gwarancji, bo zwrot co prawda jest ale niesamowity. I teraz pytanie co jest gorsze. Nie rozliczona paczka, czy zle rozliczona.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez kurkawodnaa Pokaż wiadomość
Dobrze oklejone paczki, jak widać też nie dają gwarancji, bo zwrot co prawda jest ale niesamowity. I teraz pytanie co jest gorsze. Nie rozliczona paczka, czy zle rozliczona.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
*Niecalkowity. Przepraszam, autokorekta wie lepiej na tel nie mam możliwości edycji posta.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Kissulka Pokaż wiadomość
Słyszałam, że z charmsami loteria przed zamówieniem należy się mocno zorientować, czy aby to na pewno taki charms - chinczycy uwielbiają sprzedawac podróbki "podróbek"

Amy Mujeres Store - tak się nazywa sklep, w którym zamawialam ludową. Z tego, co widzę, mają ją jeszcze w ofercie.
Niestety trzeba robić rozeznanie, czy rzecz, którą oferuje sklep, to rzecz z zarowej oferty, czy tylko coś a'la tą rzecz...
Np. Na ali jest haftowana aksamitna tunika/sukienka. Taka sama jak z zary, tyle że zarowa jest zielona a ta na ali granatowa.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-23, 12:16   #2870
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez Kissulka Pokaż wiadomość
Słyszałam, że z charmsami loteria przed zamówieniem należy się mocno zorientować, czy aby to na pewno taki charms - chinczycy uwielbiają sprzedawac podróbki "podróbek"

Amy Mujeres Store - tak się nazywa sklep, w którym zamawialam ludową. Z tego, co widzę, mają ją jeszcze w ofercie.
Niestety trzeba robić rozeznanie, czy rzecz, którą oferuje sklep, to rzecz z zarowej oferty, czy tylko coś a'la tą rzecz...
Dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 12:19   #2871
iva78
Zakorzenienie
 
Avatar iva78
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 15 864
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez Apali Pokaż wiadomość
Za dużo osób wykonało pewnie źle zwroty (nie te etykiety, kilka zamówień w jednej paczce) nie wierze, że w całej Polsce jesteśmy jedyne
Ogarną to pewnie, ciekawe tylko kiedy

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------



to muszę się nastawić... pozytywnie mam w oczekiwaniu około. 8 zwróconych paczek z ... 13 zamówień niech aniołowie czuwają, by zwroty poszły teraz sprawnie
Powinni nadal wymagac faktur i na ich podstawie oraz zawartosci przesylki robic zwrot a nie z etykiet. Wtedy problemu by nie bylo. Tak wymyslili a my cierpimy bo nigdzie nie ma napisane, ze na etykietach sa numery zamowien i trzeba naklejac je zgodnie z tym co oddajemy. Paranoja.
iva78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 12:20   #2872
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Zarowe wyprzedaże

A pamiętajcie jeszcze te czasy lata świetlne temu ( ja jestem starszej daty) jak zakupy ubraniowo-butowe były przyjemnością ? Oglądanie kolekcji w sklepie bo nie było esklepow , zakupy tego co Ci się podoba i robi wow. Żadnych zwrotów podmianek pilnowania czy doszła kasa, czatowania, wadliwych noszonych rzeczy w paczkach, tony pudel i pilnowania termin . Telefonów kurierów i druków przewozowych. Hehe. Wtedy widziały Galy co brały fakt, teraz w pewien sposób jest łatwiej, wygodniej , ale trochę nerwowka się wkrada i mi osobiście trochę ta przyjemność zakupowa gdzieś uszła, może się przejadło , ten nadmiar wszystkiego. I już mnie to nie cieszy a coraz częściej z tego rezygnuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 12:22   #2873
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez Kissulka Pokaż wiadomość
Słyszałam, że z charmsami loteria przed zamówieniem należy się mocno zorientować, czy aby to na pewno taki charms - chinczycy uwielbiają sprzedawac podróbki "podróbek"

Amy Mujeres Store - tak się nazywa sklep, w którym zamawialam ludową. Z tego, co widzę, mają ją jeszcze w ofercie.
Niestety trzeba robić rozeznanie, czy rzecz, którą oferuje sklep, to rzecz z zarowej oferty, czy tylko coś a'la tą rzecz...
Tak wychodzi, ze loteria... Ale ogladnelam w opiniach wszystkie fotki tego, co kupowałam a i tak dostałam brzydkie coś :/ albo ja już jestem taka wysmaczona...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 12:24   #2874
Apali
Wtajemniczenie
 
Avatar Apali
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 658
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez kurkawodnaa Pokaż wiadomość
Dobrze oklejone paczki, jak widać też nie dają gwarancji, bo zwrot co prawda jest ale niesamowity. I teraz pytanie co jest gorsze. Nie rozliczona paczka, czy zle rozliczona.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

*Niecalkowity. Przepraszam, autokorekta wie lepiej na tel nie mam możliwości edycji posta.
żadna opcja nie jest dobra mam jednak wrażenie, że taka korporacja jak ZARA z tak innowacyjnym systemem funkcjonowania każdej komórki firmy (czym się chwalą) nie dopuściła by do sytuacji by rzecz zwrócona przepadła w czeluściach magazynu. Głęboko wierze, że jest to niemożliwe
Apali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 12:25   #2875
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
A pamiętajcie jeszcze te czasy lata świetlne temu ( ja jestem starszej daty) jak zakupy ubraniowo-butowe były przyjemnością ? Oglądanie kolekcji w sklepie bo nie było esklepow , zakupy tego co Ci się podoba i robi wow. Żadnych zwrotów podmianek pilnowania czy doszła kasa, czatowania, wadliwych noszonych rzeczy w paczkach, tony pudel i pilnowania termin . Telefonów kurierów i druków przewozowych. Hehe. Wtedy widziały Galy co brały fakt, teraz w pewien sposób jest łatwiej, wygodniej , ale trochę nerwowka się wkrada i mi osobiście trochę ta przyjemność zakupowa gdzieś uszła, może się przejadło , ten nadmiar wszystkiego. I już mnie to nie cieszy a coraz częściej z tego rezygnuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trochę wiem, o co Ci chodzi. Dla mnie wystarczająca magia było to jak z drugiego końca Polski Gabi wysylala mi wężowe sneakersy (my love). Teraz niby wszystko można upolować on-line, ale wszystko takie byle jakie.

Nie stać mnie żeby ubierać się w lepszych sklepach, więc muszę przysrac na to wszydtko, ale jakoś przestało mnie tak to cieszyć ;/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 12:26   #2876
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez Apali Pokaż wiadomość
żadna opcja nie jest dobra mam jednak wrażenie, że taka korporacja jak ZARA z tak innowacyjnym systemem funkcjonowania każdej komórki firmy (czym się chwalą) nie dopuściła by do sytuacji by rzecz zwrócona przepadła w czeluściach magazynu. Głęboko wierze, że jest to niemożliwe
I tego sie trzymajmy, bo mam jeszcze 7nieroliczonych paczek, wlasciwie 8 bo dzieki za takie rozliczenie i kolejnych 20 w drodze.. jesli przy każdym zwrocie maja byc takie cyrki to mnie szlag trafi

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 12:31   #2877
Apali
Wtajemniczenie
 
Avatar Apali
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 658
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez kurkawodnaa Pokaż wiadomość
I tego sie trzymajmy, bo mam jeszcze 7nieroliczonych paczek, wlasciwie 8 bo dzieki za takie rozliczenie i kolejnych 20 w drodze.. jesli przy każdym zwrocie maja byc takie cyrki to mnie szlag trafi

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Nie martw się, mnie też momentami trafia - kiedy zwrotów na koncie nie widzę ale liczę że za niedługo ten problem zostanie rozwiązany i zwroty będą szły płynnie
Apali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 12:38   #2878
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Dziewczyny, wiem że była mowa o tym płaszczu ale nie pamiętam kto i jakiego rozmiaru szukał. W razie czego mam do puszczenia M
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 12:42   #2879
anias2
Zadomowienie
 
Avatar anias2
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Joa311 nie mogę wysłać Ci priv. Nie chcesz bordowego męskiego płaszcza L??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem że była mowa o tym płaszczu ale nie pamiętam kto i jakiego rozmiaru szukał. W razie czego mam do puszczenia M
Ja bym chętnie chciała jeśli mogę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anias2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 12:46   #2880
iva78
Zakorzenienie
 
Avatar iva78
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 15 864
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
A pamiętajcie jeszcze te czasy lata świetlne temu ( ja jestem starszej daty) jak zakupy ubraniowo-butowe były przyjemnością ? Oglądanie kolekcji w sklepie bo nie było esklepow , zakupy tego co Ci się podoba i robi wow. Żadnych zwrotów podmianek pilnowania czy doszła kasa, czatowania, wadliwych noszonych rzeczy w paczkach, tony pudel i pilnowania termin . Telefonów kurierów i druków przewozowych. Hehe. Wtedy widziały Galy co brały fakt, teraz w pewien sposób jest łatwiej, wygodniej , ale trochę nerwowka się wkrada i mi osobiście trochę ta przyjemność zakupowa gdzieś uszła, może się przejadło , ten nadmiar wszystkiego. I już mnie to nie cieszy a coraz częściej z tego rezygnuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja pamietam czasy kiedy nic nie bylo a za tureckimi sweterkami stalo sie w kolejkach :brzydal :
iva78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-03 10:38:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.