kolor włosów i różu.. help ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-31, 22:12   #1
SoyKaKu
Raczkowanie
 
Avatar SoyKaKu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 168

kolor włosów i różu.. help ;)


.......

Edytowane przez SoyKaKu
Czas edycji: 2013-04-06 o 10:23
SoyKaKu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 09:33   #2
Nickitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 30
Dot.: kolor włosów i różu.. help ;)

Cytat:
Napisane przez SoyKaKu Pokaż wiadomość
Cześć!
Proszę o Wasze opinie na temat mojego koloru włosów (nie wiem jak go "profesjonalnie" określić" - zwłaszcza gdy robię testy w internecie odnośnie swojego typu urody..)

Chciałabym wysmuklić policzki, jednak kompletnie nie znam się na makijażu i nie wiem, jaki kolor różu byłby dla mnie odpowiedni.

Doradzicie coś?
Czesc,

Z tego , co widze na zdjeciu, wlosy masz takie szaro-brazowe. Mysi braz o szarawym odcieniu. Wiele Polek ma taki kolor wlosow Tobie, proponowalabym róż w delikatnych brzoskwiniowych tonacjach oraz delikatne chlodne roze.
Gdybys decydowala sie kiedys na delikatna zmiane koloru wlosow, fantastycznie sprawdza sie przyciemnienie o ton, dwa, do czekoladowego chlodnego brazu - wyeliminowalabys w ten sposob szary odcien
Nickitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 15:59   #3
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: kolor włosów i różu.. help ;)

Cytat:
Napisane przez SoyKaKu Pokaż wiadomość
Cześć!
Proszę o Wasze opinie na temat mojego koloru włosów (nie wiem jak go "profesjonalnie" określić" - zwłaszcza gdy robię testy w internecie odnośnie swojego typu urody..)

Chciałabym wysmuklić policzki, jednak kompletnie nie znam się na makijażu i nie wiem, jaki kolor różu byłby dla mnie odpowiedni.

Doradzicie coś?
Kolor różu dobiera się do karnacji, nie koloru włosów.

Róż służy do naśladowania rumieńca i owszem, można nim lekko modelować twarz ale tylko do pewnego stopnia. Jeśli chcesz konturować twarz, najlepiej użyć czegoś w podobnym odcieniu jak twoja skóra, ale lekko ciemniejszego oraz dodatkowo rozświetlacza.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 16:16   #4
SoyKaKu
Raczkowanie
 
Avatar SoyKaKu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 168
Dot.: kolor włosów i różu.. help ;)

Cytat:
Napisane przez Nickitka Pokaż wiadomość
Czesc,

Z tego , co widze na zdjeciu, wlosy masz takie szaro-brazowe. Mysi braz o szarawym odcieniu. Wiele Polek ma taki kolor wlosow Tobie, proponowalabym róż w delikatnych brzoskwiniowych tonacjach oraz delikatne chlodne roze.
Gdybys decydowala sie kiedys na delikatna zmiane koloru wlosow, fantastycznie sprawdza sie przyciemnienie o ton, dwa, do czekoladowego chlodnego brazu - wyeliminowalabys w ten sposob szary odcien
Dzięki za odpowiedź
A może mogłabyś polecić jakiś konkretny odcień z jakiejś firmy?
Tyle tego jest O.o
SoyKaKu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 16:17   #5
SoyKaKu
Raczkowanie
 
Avatar SoyKaKu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 168
Dot.: kolor włosów i różu.. help ;)

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Kolor różu dobiera się do karnacji, nie koloru włosów.

Róż służy do naśladowania rumieńca i owszem, można nim lekko modelować twarz ale tylko do pewnego stopnia. Jeśli chcesz konturować twarz, najlepiej użyć czegoś w podobnym odcieniu jak twoja skóra, ale lekko ciemniejszego oraz dodatkowo rozświetlacza.
Wiem, że róż dobiera się do karnacji, pytanie o włosy było "niezależne"
SoyKaKu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 21:15   #6
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: kolor włosów i różu.. help ;)

Kolor wlosow ladny, usta ladne, ciemna karnacja - duze pole do popisu. Postaw na roz (byle nie za jasny) i policzki beda ladnie podkreslone.

Wlosy okreslilabym jako ciemny kasztan.


Kurcze, ladna z Ciebie dziewczyna, ale fryzura a'la wczesny Szopen naprawde Cie oszpeca.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 22:17   #7
SoyKaKu
Raczkowanie
 
Avatar SoyKaKu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 168
Dot.: kolor włosów i różu.. help ;)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40082976]Kolor wlosow ladny, usta ladne, ciemna karnacja - duze pole do popisu. Postaw na roz (byle nie za jasny) i policzki beda ladnie podkreslone.

Wlosy okreslilabym jako ciemny kasztan.


Kurcze, ladna z Ciebie dziewczyna, ale fryzura a'la wczesny Szopen naprawde Cie oszpeca.[/QUOTE]


Nie mam ciemnej karnacji, wręcz przeciwnie.. taki efekt, jak na zdjęciu, daje jedzenie codziennie duuużo marchewki

Szopen, mówisz hehe, może i tak, ale wydaje mi się, że takie "prostsze" włosy bardziej wyczuplają mi twarz, niż gdy mam je naturalnie falowane..
SoyKaKu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 20:48   #8
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: kolor włosów i różu.. help ;)

No cóż, na zdjęciu wygląda na ciemną. Do określania typu kolorystycznego jest wspólny wątek, jak chcesz to zapraszamy.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.