Rozstanie pękające serce i wyprowadzka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-05-17, 17:59   #1
makkicia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-05
Wiadomości: 3

Rozstanie pękające serce i wyprowadzka


Hej, czuję że potrzebuje wsparcia. Nie umiem poradzić sobie z sytuacją w której się znalazłam. Jesteśmy razem od 1,5roku mieszkamy razem, koniec umowy za ponad miesiąc. Rozstanie było tydzień temu, po jednym dniu pękliśmy i uznaliśmy że jeszcze spróbujemy i ja cały czas mam poczucie że robię coś wbrew sobie bo wiele rzeczy na codzień mi nie pasuje i chyba nie czuję satysfakcji gdy spędzamy czas razem. Ciężko mi jest się do tego przyznać. Z drugiej jednak strony gdy myślę że miałabym go zostawić to czuję jak pęka mi serce, że robię mu krzywdę i że on się nie pozbiera. To mnie chyba najbardziej boli i sprawia że nie jestem w stanie tego przerwać. Gdy się rozstaliśmy to mówił mi że jestem miłością jego życia i że on zawsze będzie dla mnie itp. To pierwszy taki związek na poważnie w moim życiu i gdy tydzień temu po rozstaniu miałam te perspektywę że mam zacząć wszystko od nowa sama to nie widziałam żadnego sensu i chciałam tylko do niego wrócić. Wczoraj jakoś zaczęłam mówić i powiedziałam o wszystkich swoich wątpliwościach po czym on powiedzial że musi to przetrawić i że nie wygląda to dobrze w jego głowie. A ja tak bardzo się tego wszystkiego boję. Mam nerwicę lękową i to pewnie też z tego wynika. Nie wiem, czy ktoś może mi coś powiedzieć. Boję się że sobie z tym wszystkim nie poradzę i że będę tego żałować do końca życia.
makkicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-20, 09:03   #2
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 400
Dot.: Rozstanie pękające serce i wyprowadzka

Cytat:
Napisane przez makkicia Pokaż wiadomość
Rozstanie było tydzień temu, po jednym dniu pękliśmy i uznaliśmy że jeszcze spróbujemy i ja cały czas mam poczucie że robię coś wbrew sobie bo wiele rzeczy na codzień mi nie pasuje i chyba nie czuję satysfakcji gdy spędzamy czas razem.
Bardzo boisz się samotności, z drugiej strony nigdy nie będziesz zadowolona w tej relacji, a z tego co piszesz on wprost Ci mówi że nie jest chętny do powrotu i sklejania tego na nowo. Niestety, nie da się tak żyć że sama nie wiesz czego chcesz. Spróbuj jakoś zorganizować swój czas po rozstaniu, może skontaktuj się ze specjalistą skoro cierpisz na nerwicę lękową, popracuj nad swoim lękiem.
Aelora jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-20, 11:50   #3
makkicia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-05
Wiadomości: 3
Dot.: Rozstanie pękające serce i wyprowadzka

dodam update:

znowu pogadaliśmy po tym jak powiedział że to nie wygląda dobrze w jego głowie. powiedział że czuje się oszukany przeze mnie bo mu nie mówiłam o swoich odczuciach w trakcie związku, komunikowałam mu od początku że nie otworze się przed nim szybko bo jestem po przejściach więc mnie to zabolało. i powiedział że boi się być sam bo jest po trzydziestce. to mnie jeszcze bardziej zmiotło.

jestem w terapii od trzech lat więc mam kontakt z terapeutą.
makkicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-20, 12:01   #4
Sweet_Judi
Raczkowanie
 
Avatar Sweet_Judi
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 420
Dot.: Rozstanie pękające serce i wyprowadzka

Cytat:
Napisane przez makkicia Pokaż wiadomość
Hej, czuję że potrzebuje wsparcia. Nie umiem poradzić sobie z sytuacją w której się znalazłam. Jesteśmy razem od 1,5roku mieszkamy razem, koniec umowy za ponad miesiąc. Rozstanie było tydzień temu, po jednym dniu pękliśmy i uznaliśmy że jeszcze spróbujemy i ja cały czas mam poczucie że robię coś wbrew sobie bo wiele rzeczy na codzień mi nie pasuje i chyba nie czuję satysfakcji gdy spędzamy czas razem. Ciężko mi jest się do tego przyznać. Z drugiej jednak strony gdy myślę że miałabym go zostawić to czuję jak pęka mi serce, że robię mu krzywdę i że on się nie pozbiera. To mnie chyba najbardziej boli i sprawia że nie jestem w stanie tego przerwać. Gdy się rozstaliśmy to mówił mi że jestem miłością jego życia i że on zawsze będzie dla mnie itp. To pierwszy taki związek na poważnie w moim życiu i gdy tydzień temu po rozstaniu miałam te perspektywę że mam zacząć wszystko od nowa sama to nie widziałam żadnego sensu i chciałam tylko do niego wrócić. Wczoraj jakoś zaczęłam mówić i powiedziałam o wszystkich swoich wątpliwościach po czym on powiedzial że musi to przetrawić i że nie wygląda to dobrze w jego głowie. A ja tak bardzo się tego wszystkiego boję. Mam nerwicę lękową i to pewnie też z tego wynika. Nie wiem, czy ktoś może mi coś powiedzieć. Boję się że sobie z tym wszystkim nie poradzę i że będę tego żałować do końca życia.

Ja bym przede wszystkim przeanalizowała czy twoje pękanie serca to jest coś wynikającego z faktycznych uczuć do niego i troski czy po prostu przytłoczyła cię sytuacja. Bo jak chodzi o to drugie to nie ma co robić mu głupich nadziei i go mamić jakimiś perspektywami, skrzywdzisz go tylko jeszcze bardziej.
Sweet_Judi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-20, 17:58   #5
Priebera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 11
Dot.: Rozstanie pękające serce i wyprowadzka

Hej. Jestem w podobnej sytuacji jak Ty. Jeśli chcesz napisz na priv

1,5 tygodnia temu rozstałam się, niestety nie z mojej inicjatywy. Z powodu wypalenia uczucia

Mieszkaliśmy razem, wyprowadzam się od czerwca, nie mając siły na nic, najchętniej jeszcze bym powalczyła, ale druga strona już nie chce
Priebera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-20, 18:23   #6
makkicia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-05
Wiadomości: 3
Dot.: Rozstanie pękające serce i wyprowadzka

hej ja nie umiem korzystać z tego forum ani wysyłać wiadomości więc możesz do mnie napisać
makkicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-20 19:23:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.