Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-08-28, 18:35   #1261
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Nie pokrecilas
W lutym mialam koszmarne ciecie
Ale wlosy juz sporo odrosly, bylam w miedzyczasie u fryzjera i Pani troche poprawila . Nie jest zle ale mogloby byc lepiej
Hahaha A jednak mi siê uda³o co¶ dobrze zapamiêtaæ To fajnie, ¿e ju¿ jest lepiej ni¿ by³o.
A z "mog³o byæ lepiej" to ja sama teraz tak mam. Odros³y mi trochê w³osy po ostatnim nieudanym "pociêciu" i mogê je ju¿ zwi±zaæ i ogarn±æ bardziej. Jeszcze trochê i bêdê stara³a siê je jako¶ wyrównaæ, ale to za jakie¶ 2-3 miesi±ce.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-28, 19:04   #1262
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cze¶æ Dziewczyny!

Mcromance, mam nadziejê, ¿e najgorsze ju¿ za Tob±. I ¿e w tym roku ju¿ bêdziesz tylko zdrowa

A propos zêbów: moje dolne ósemki s± strasznie wykrzywione, praktycznie le¿± sobie na boczku zamiast staæ (co widaæ na RTG, bo ³askawie nie wysz³y na wierzch). Moja ortodontka twierdzi, ¿e trzeba je monitorowaæ, bo wyrywanie to raczej masakra której mo¿na unikn±æ. Bardzo mo¿liwe, ¿e bardziej ju¿ nie bêd± napieraæ na resztê zêbów, nie porusz± siê nawet ciut ciut, wiêc niech sobie le¿± S± natomiast denty¶ci i ortodonci, którzy uwa¿aj±, ¿e w pewnym wieku trzeba wyrwaæ wszystkie niewyklute ósemki. Zatem podej¶cia s± ró¿ne

Morgan, fiu fiu, ale ch³odny ocieñ

Nasza Kachula pewnie zaczê³a tê pracê o której wspomina³a i nie ma czasu na g³upoty.

Co do spierania siê WCT. Taka jest jego wada i zaleta zarazem. Aczkolwiek tydzieñ to do¶æ krótko.
Ja z rêk± na sercu mogê obiecaæ, ¿e jest du¿a ró¿nica w trwa³o¶ci, kiedy k³adzie siê WCT na wodzie 1,9% a) na w³osy umyte, mokre, b) na w³osy suche "wczorajsze", czyli takie naod¿ywkowane, potraktowane jakim¶ uk³adaczem do fryzur czy olejkiem - wówczas spiera siê szybciej ni¿ w wersji a i c) na w³osy umyte samym szamponem, ¶wie¿o wysuszone ciep³ym strumieniem powietrza z suszarki (najlepsza trwa³o¶æ).

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Aaaaa. Zapomnia³am o najwa¿niejszym. Dzi¶ widzia³am pewn± blogerkê modow± przemierzaj±c± ulice miasta na rowerze. Ale nie w tym rzecz. Grupa dziewczyn, w tramwaju którym jecha³am, zaczê³a wygl±daæ i komentowaæ. Jaka¶ inna dziewczyna przyklei³a nos do szyby. Uwa¿ajcie, bo ³atwo zostaæ rozpoznawalnym
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-28, 21:10   #1263
Mina1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 180
Smile Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Dziêkujê za odpowiedzi


Jeszcze takie pytanko:

A gdyby farbowaæ na bardzo ciemny br±z/ czerñ to te¿ na oxy.6% ?
To tak z czystej ciekawo¶ci.
Mina1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-28, 23:21   #1264
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Mina to zale¿y od tego co pisze producent w ulotce

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-29, 07:56   #1265
Mina1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 180
Smile Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Aaa...
Czyli np. czernie z Kolestonu musz± byæ na oxydancie 6%, poniewa¿ producent nie posiada wody 3% i najni¿szy mo¿liwy oxydant to w³a¶nie 6%.

Dziêki za "rozja¶nienie mi w g³owie"


P.S.
Zazdroszczê Wam wiedzy na temat farbowania, mieszania kolorów, itp.To fajne, ¿e z tak± pasj± i chêci± chcecie dzieliæ siê swoimi w³osowymi poczynaniami i udzielacie rad np. takim laikom jak ja
Mina1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-29, 11:21   #1266
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 273
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Porad¼cie mi proszê mo¿e to pytanie nie do koñca tutaj ale mimo, ¿e nie piszê to jestem w Waszym gronie codziennie. Bodaj¿e 3 razy robi³am w³osy henn± Khadi ciemny br±z, pó¼niej z racji tego, ¿e henna nie ³apa³a mi równo pofarbowa³am na ciemny br±z drogeryjn± farb± no i oczywi¶cie wysz³y ciemne. Chcia³abym teraz Kolestonem 5/0 i czy wcze¶niej rozja¶niaj±c odrobinê jest ryzyko, ¿e wyjd± mi zielonkawe?
__________________

unhumblee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-29, 13:39   #1267
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

My siê tu nie znamy na hennie, ale rozjasnianie henny powoduje pojawienie siê zieleni.
Poczytaj na blogu "kokardka Mysi" , mo¿e tam co¶ znajdziesz.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-08-29, 13:53   #1268
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 273
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

czyta³am, tam te¿ tylko nie wiem czy ma znaczenie to, ¿e na hennê na³o¿y³am ciemny br±z, ju¿ chyba z 3 tygodnie temu, teraz s± bardzo ciemne i kolor w sumie podoba mi siê, ale obawiam siê, ¿e kupiony ju¿ koleston 5/0 bêdzie zupe³nie niewidoczny i st±d ta chêæ rozja¶nienia k±piel±
__________________

unhumblee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-31, 09:30   #1269
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 273
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

ju¿ problem z g³owy w³osy zafarbowane bez k±pieli rozja¶niaj±cej, koleston 5/0 plus mix. niebieski, ciemne, równo pokryte, b³yszcz±ce, super
__________________

unhumblee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-31, 22:38   #1270
Nymphea
Raczkowanie
 
Avatar Nymphea
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomo¶ci: 104
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Hej, dziewczyny w tym watku jestem nowa i mam nadzieje, ze ktos pomoze mi z farba. Kupilam farbe firmy Allwaves F555 jest to kolor niebieski. Jest to farba fryzjerska. Pisalam w innych watkach ale niestety nikt mi nie odpowiedzial co do tej farby Kolor moich w³osów to ciemny br±z. Farbowalam na czarno , pozniej uzylam rozjasniacza w kremie i pozniej dekoloryzatora, obecnie wlosy maja brazowy kolor w sloncu mienia sie na miedziany. Czy nalozenie tej farby spowoduje uzyskanie koloru niebieskiego ? Zrobilam probke na wlosach, trzymalam 45 minut , uzylam utleniacza 6% wyszedl kolor turkusowy .

To co znalaz³am w necie na temat farby:

"Nowoczesna farba do w³osów, stworzona specjalnie w odpowiedzi na wymogi farbowania w zak³adach fryzjerskich. Dziêki zastosowaniu najnowocze¶niejszych technologii naukowych, zosta³y wprowadzone do formu³y elementy kompensacyjne, które uwypuklaj± funkcje techniczne produktu (tonowanie, odcienie, pokrywanie, rozja¶nianie). Dodatkowo wszystkie odcienie zosta³y zrealizowane przy niskiej zawarto¶ci amoniaku, aby chroniæ w³osy.
Farba ALLWAVES gwarantuje naturalne i jednolite pokrycie kolorem, doskonale kryje siwe w³osy. Mo¿e równie¿ rozja¶niaæ o 3-4 tony, zale¿nie od poziomu koloru oraz mocy u¿ytej emulsji utleniaj±cej (20 vol czyli 6%; 30 vol czyli 9%; 40 vol czyli 12%).
Farby Allwaves mog± byæ stosowana do ka¿dego rodzaju w³osów. Nale¿y pamiêtaæ, ¿e efekt ostateczny koloryzacji zale¿y od wyj¶ciowego koloru w³osów ( naturalnego lub wcze¶niej farbowanego). "
__________________
"A girl should be two things... Classy & Fabulous " Coco Chanel



Mój blog - Uroda, w³osy, muzyka

www.justynanymphea.blogspot.com




Moja strona na temat miodu i pszczó³ .

www.magichoney.weebly.com
Nymphea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-01, 12:41   #1271
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 273
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Moja wiedza jest znikoma ale napiszê co my¶lê moim zdaniem informacja nt. farby któr± do³±czy³a¶ dotyczy wszystkich odcieni, a ten niebieski dzia³a mo¿e na zasadzie mixtona do Kolestona czyli dodana do okre¶lonego koloru farby np. jasny br±z niweluje rudawe tony. Ale to tylko taka moja my¶l.
__________________

unhumblee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-01, 13:23   #1272
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Nymphea Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, dziewczyny w tym watku jestem nowa i mam nadzieje, ze ktos pomoze mi z farba. Kupilam farbe firmy Allwaves F555 jest to kolor niebieski. Jest to farba fryzjerska. Pisalam w innych watkach ale niestety nikt mi nie odpowiedzial co do tej farby Kolor moich w³osów to ciemny br±z. Farbowalam na czarno , pozniej uzylam rozjasniacza w kremie i pozniej dekoloryzatora, obecnie wlosy maja brazowy kolor w sloncu mienia sie na miedziany. Czy nalozenie tej farby spowoduje uzyskanie koloru niebieskiego ? Zrobilam probke na wlosach, trzymalam 45 minut , uzylam utleniacza 6% wyszedl kolor turkusowy .
Od razu powiem, ¿e nie mam zielonego pojêcia odno¶nie farbowania na takie kolory, ale je¶li z br±zowych/miedzianych w³osów [ na przysz³o¶æ - wygodniejsze jest wklejenie zdjêcia w³osów w ¶wietle dziennym zamiast opisu, bo ka¿dy inaczej wyobra¿a sobie kolor z opisu i ja w tym momencie nie mam pojêcia jaki dok³adnie on jest ] po 45 minutach na 6% wyszed³ ci turkusowo to mo¿e spróbuj na³o¿yæ na krótszy czas?
Na inne pasemko ni¿ poprzednio na³ó¿ mieszankê i np. 10 minut pó¼niej delikatnie zdrap paznokciem farbê z ma³ego kawa³eczka w³osów i sprawd¼ kolor. Je¶li nadal jest za ciemny pomasuj pasemko (jak przy rozprowadzaniu od¿ywki), ¿eby farba znowu by³a tam gdzie zdrapa³a¶ i sprawd¼ za kolejne 10 minut. Kiedy zobaczysz, ¿e kolor ci ju¿ odpowiada (mokre w³osy s± zawsze ciemniejsze ) od razu sp³ucz farbê, wysusz i sprawd¼ jak jest na suchych.

Czêsto te¿ takie 'kolorowe' farby najintensywniej i naj³adniej ³api± na bardzo rozja¶nionej bazie (jasny/bardzo jasny blond), bo wtedy we w³os wchodzi wiêcej barwnika z farby, ni¿ np. przy br±zie z poziomu 5.
Pozostaje jeszcze sprawa szybkiego wyp³ukiwania siê ich - niebieski barwnik jest najmniejszy (ma najmniejsze cz±steczki) i najszybciej siê wyp³ukuje z w³osów, wiêc farba ju¿ po tygodniu dwóch mo¿e byæ du¿o mniej intensywna - zale¿y to od czêsto¶ci mycia w³osów.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-01, 19:26   #1273
Freya666
Rozeznanie
 
Avatar Freya666
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 882
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Od razu powiem, ¿e nie mam zielonego pojêcia odno¶nie farbowania na takie kolory, ale je¶li z br±zowych/miedzianych w³osów [ na przysz³o¶æ - wygodniejsze jest wklejenie zdjêcia w³osów w ¶wietle dziennym zamiast opisu, bo ka¿dy inaczej wyobra¿a sobie kolor z opisu i ja w tym momencie nie mam pojêcia jaki dok³adnie on jest ] po 45 minutach na 6% wyszed³ ci turkusowo to mo¿e spróbuj na³o¿yæ na krótszy czas?
Na inne pasemko ni¿ poprzednio na³ó¿ mieszankê i np. 10 minut pó¼niej delikatnie zdrap paznokciem farbê z ma³ego kawa³eczka w³osów i sprawd¼ kolor. Je¶li nadal jest za ciemny pomasuj pasemko (jak przy rozprowadzaniu od¿ywki), ¿eby farba znowu by³a tam gdzie zdrapa³a¶ i sprawd¼ za kolejne 10 minut. Kiedy zobaczysz, ¿e kolor ci ju¿ odpowiada (mokre w³osy s± zawsze ciemniejsze ) od razu sp³ucz farbê, wysusz i sprawd¼ jak jest na suchych.

Czêsto te¿ takie 'kolorowe' farby najintensywniej i naj³adniej ³api± na bardzo rozja¶nionej bazie (jasny/bardzo jasny blond), bo wtedy we w³os wchodzi wiêcej barwnika z farby, ni¿ np. przy br±zie z poziomu 5.
Pozostaje jeszcze sprawa szybkiego wyp³ukiwania siê ich - niebieski barwnik jest najmniejszy (ma najmniejsze cz±steczki) i najszybciej siê wyp³ukuje z w³osów, wiêc farba ju¿ po tygodniu dwóch mo¿e byæ du¿o mniej intensywna - zale¿y to od czêsto¶ci mycia w³osów.
Niebieski czêsto wychodzi turkusowy gdy w³osy s± zbyt ciemne/maj± za du¿o pigmentu.
Freya666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-01, 20:11   #1274
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Freya666 Poka¿ wiadomo¶æ
Niebieski czêsto wychodzi turkusowy gdy w³osy s± zbyt ciemne/maj± za du¿o pigmentu.
Ok, dziêki za info. Mo¿e w takim razie podpowiedzia³aby¶ co¶ kole¿ance zainteresowanej farbowaniem na niebiesko, skoro co¶ o tym wiesz?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-01, 21:00   #1275
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Nymphea moim zdaniem nie uzyskasz niebieskiego. Masz za ciemn± bazê. Musia³abys mieæ blond, ¿eby uzyskaæ niebieski.
A skoro twój br±z wpada w miedziany, to módl siê ¿eby nie wysz³a ci bura zieleñ.
Po rozjasnianiu i dekoloryzacji najpierw nak³ada siê kolor naturalny, ¿eby zmniejszyæ ryzyko wyst±pienia koloru glona. Ale maj±c br±z w±tpiê, ¿e wyjdzie ci niebieski.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-02, 12:46   #1276
Nymphea
Raczkowanie
 
Avatar Nymphea
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomo¶ci: 104
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Dziêkuje dziewczyny, bardzo mi pomog³y¶cie. Zrobi³am test na jednym pasemku i trzyma³am farbe na pasemku przed 2 h Wyszed³ kolor jak na 1 zdjêciu ( robione na dworze) , na drugim robione w pomieszczeniu . Moze 9% emulsja utleniaj±ca by w tym przypadku co¶ pomog³a ? Jak my¶licie ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SNV11860.jpg (98,3 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SNV11869.jpg (79,4 KB, 28 za³adowañ)
__________________
"A girl should be two things... Classy & Fabulous " Coco Chanel



Mój blog - Uroda, w³osy, muzyka

www.justynanymphea.blogspot.com




Moja strona na temat miodu i pszczó³ .

www.magichoney.weebly.com
Nymphea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-02, 13:54   #1277
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

2 godziny? Nie ¿al ci w³osów? Tak je zmasakrujesz, ¿e ¿aden kolor nie wyjdzie ci jak nale¿y.
Farbê mo¿esz trzymaæ tylko tyle ile pisze na opakowaniu. Dla trwa³ych farb najczê¶ciej jest to 40 minut, dla zmywalnych 20 minut.
Ju¿ ci pisa³am wy¿ej, aby uzyskaæ niebieski kolor, to musisz w³osy rozja¶niæ. Poza tym na zdjêciu wyra¼nie widaæ, ¿e masz bardzo ciep³y odcieñ br±zu, jak dla mnie wrêcz rudy. Dlatego wychodzi ci kolor bury, turkusowy.
A oxy mo¿esz spróbowaæ 9% ale podejrzewam, ¿e i tak nie wyjdzie niebieski, tylko wpadajacy w zieleñ.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-02, 14:54   #1278
xoxo_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Ma³opolskie :)
Wiadomo¶ci: 348
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

niebiskie wlosy,serio? powaznie sie zastanow bo pozniej mozesz zalowac
__________________

xoxo_p jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-02, 19:35   #1279
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Nymphea Poka¿ wiadomo¶æ
trzyma³am farbe na pasemku przed 2 h
Matko kochana, tak nie mo¿na ! Farbê trzyma siê maksymalnie ile producent w ulotce zaleca, nie mo¿na przed³u¿aæ, podgrzewaæ ani innych cudów robiæ, bo mo¿na sobie w³osy spaliæ. Ewentualnie mo¿na farbê trzymaæ krócej ni¿ jest maksymalny czas podany, ale te¿ siê nie powinno tak robiæ bez powa¿nej przyczyny (np. w³osy przybieraj± inny kolor ni¿ chcesz).
To tak na przysz³o¶æ informacja

Ze zdjêæ widaæ, ¿e masz nadal bardzo ciemn± bazê, wiêc czysty ³adny b³êkit/granat ci nie chwyci bez rozja¶nienia do jasnego blondu. Taka uroda 'szalonych' kolorów niestety.


Cytat:
Napisane przez xoxo_p Poka¿ wiadomo¶æ
niebiskie wlosy,serio? powaznie sie zastanow bo pozniej mozesz zalowac
Skoro chce takie to niech sobie robi, nie nam oceniaæ dobór koloru A problemy z odcieniem w³osów "po" farbowaniu na niebiesko (ró¿owo/zielono/fioletowo/wstaw co chcesz) mo¿na mieæ i po ¼le dobranym odcieniu "normalnego" koloru.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 21:20   #1280
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez xoxo_p Poka¿ wiadomo¶æ
niebiskie wlosy,serio? powaznie sie zastanow bo pozniej mozesz zalowac

Nie to ladne, co ladne ale co sie komu podoba .
Wlosy zawsze mozna przefarbowac, jak ma dziewczyna marzenie to niech sobie robi.
Dla mnie to abstrakcja ale podziwiam za odwagê
Ostatnio widzialam sliczna dziewczyne w dlugich zielonych wlosach. Jak syrenka z bajki wygladala
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-02, 22:20   #1281
Nephalem
Raczkowanie
 
Avatar Nephalem
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Witam serdecznie.

Czy jako niedosz³a br±zowow³osa mogê zadaæ pytanie odno¶nie koloru i farby do w³osów? Chcia³abym w przeci±gu kilku najbli¿szych dni zafundowaæ sobie ma³± metamorfozê i wróciæ w bardziej naturale rewiry (aktualnie mam sprany be¿ na g³owie i cierpiê katusze).
Nephalem jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-03, 01:38   #1282
Nymphea
Raczkowanie
 
Avatar Nymphea
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomo¶ci: 104
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Dziêkuje za wyczerpuj±c± odpowied¼, strasznie mi siê podobaj± niebieskie w³osy. Akurat po tej farbie po 2 h nic z w³osami siê nie sta³o, zero spalenia, zero rozdwojonych koñcówek i nie wychodz± Nie chcia³abym rozja¶niaæ w³osów do blondu. Mo¿e rozja¶niê pasemka z nich zrobiê niebieskie a resztê na czarno Szkoda w³osów. Strasznie pomog³y¶cie mi
__________________
"A girl should be two things... Classy & Fabulous " Coco Chanel



Mój blog - Uroda, w³osy, muzyka

www.justynanymphea.blogspot.com




Moja strona na temat miodu i pszczó³ .

www.magichoney.weebly.com
Nymphea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-03, 12:35   #1283
Nephalem
Raczkowanie
 
Avatar Nephalem
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Nymphea bardzo podoba mi siê twoja lokalizacja. Jeste¶ mi³o¶niczk± fantastyki czy mitologii nordyckiej (a mo¿e obu)?

Ja mam takie drobne pytanie odno¶nie farb. Czy znacie jaki¶ produkt, który pozwoli mi uzyskaæ który¶ z poni¿szych odcieni?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (4,2 KB, 133 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Lucido milk jam color classic milk tea 5.jpg (4,2 KB, 134 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg aash.jpg (5,5 KB, 134 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Light-brown-Dark-brown-Wigs-short-hair-girls-cute-fluffy-slightly-curled-Simulation-scalp-wig-fr.jpg (4,3 KB, 135 za³adowañ)
Nephalem jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-03, 14:29   #1284
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Nephalem Poka¿ wiadomo¶æ

Ja mam takie drobne pytanie odno¶nie farb. Czy znacie jaki¶ produkt, który pozwoli mi uzyskaæ który¶ z poni¿szych odcieni?
To zale¿y od koloru w³osów, jaki masz obecnie. Nie mo¿emy ci doradziæ nie widz±c twoich w³osów. Zrób zdjêcie bez flesza, najlepiej w ¶wietle dziennym na dworze albo przy oknie i wklej tu, to co¶ doradzimy.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-03, 15:59   #1285
Nephalem
Raczkowanie
 
Avatar Nephalem
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
To zale¿y od koloru w³osów, jaki masz obecnie. Nie mo¿emy ci doradziæ nie widz±c twoich w³osów. Zrób zdjêcie bez flesza, najlepiej w ¶wietle dziennym na dworze albo przy oknie i wklej tu, to co¶ doradzimy.
Sprany be¿owy blond. Obydwa zdjêcia zosta³y zrobione w ¶wietle dziennym, ale niestety jak widaæ znacz±co siê ró¿ni±. Zdjêcie numer 2 wierniej oddaje rzeczywisto¶æ, ale kolor jest ciut ciemniejszy.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ada.jpg (11,5 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg adaa.jpg (28,0 KB, 16 za³adowañ)
Nephalem jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-03, 21:37   #1286
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Dziewczyny, przepraszam ze sie wcinam ale powiedzcie mi prosze, farba o numerze 8/89 to jaki to kolor ?
Nigdzie nie moge znalezc chociazby probki koloru :/
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-04, 05:23   #1287
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, przepraszam ze sie wcinam ale powiedzcie mi prosze, farba o numerze 8/89 to jaki to kolor ?
Nigdzie nie moge znalezc chociazby probki koloru :/
Hej, co prawda dok³adnie nie wiem ale kojarzy mi siê z Kolestona 12/89 i to by³ odcieñ "per³owy cendre", cokolwiek to znaczy ale na pewno bardzo ch³odny, co¶ ala fioletowo-popielaty.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-04, 09:15   #1288
Nephalem
Raczkowanie
 
Avatar Nephalem
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Dodam jeszcze, ¿e najchêtniej wybra³abym co¶ z popielatych i ch³odnych odcieni, bo to w³a¶nie "myszowaty" br±z jest moim naturalnym kolorem i prawdopodobnie w takich barwach prezentujê siê najlepiej. Tylko czy nie jest to ryzykowny zabieg? W koñcu mam rozja¶niane i do¶æ ciep³e w³osy, a k³ad±c popiel mogê sobie chyba zafundowaæ zielonkawy/siny refleks.

W 5 za³±czniku umie¶ci³am kolor, który równie¿ mi siê podoba. Chyba nie jest to ju¿ popielaty br±z, ale nie jest równie¿ bardzo ciep³y...przynajmniej tak prezentuje siê na moim monitorze.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg avg_3bedc0683543c69dcee1b1b4d7fd3ef8.jpg (120,4 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg avg_eedec2d938cec4311f0529db07c17365.jpg (17,6 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg obraz 215.jpg (42,6 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg aaaa.jpg (96,3 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg sd.jpg (45,3 KB, 22 za³adowañ)
Nephalem jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-04, 17:35   #1289
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, co prawda dok³adnie nie wiem ale kojarzy mi siê z Kolestona 12/89 i to by³ odcieñ "per³owy cendre", cokolwiek to znaczy ale na pewno bardzo ch³odny, co¶ ala fioletowo-popielaty.
Wlasnie to cendre sie przewija a nie wiadomo co oznacza
Dostalam farbe ina niej jest napisane light arctic blonde
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-06, 17:28   #1290
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Wlasnie to cendre sie przewija a nie wiadomo co oznacza
Dostalam farbe ina niej jest napisane light arctic blonde
Robisz siê na blondynê?
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-11-20 00:40:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.