Gospodarka przestrzenna czy inżynieria środowiska co wybrać? Kraków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-14, 17:45   #1
nashli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Post

Gospodarka przestrzenna czy inżynieria środowiska co wybrać? Kraków


Cześć,
z powodów zdrowotnych przed maturą miałam operacje i wyniki matur nie poszły tak jakbym chciała, lecz strasznie się zdziwiłam kiedy okazało się, że przyjęto mnie na prawie wszystkie kierunki na które złożyłam papiery. UR, PK i UJ (wszystko w Krakowie) Kiedyś bałam się, że nigdzie mnie nie przyjmą, a teraz? Mam dylemat co wybrać. Na rynku pracy wiem, że większy popyt jest na osoby po IŚ niż GP. Lecz nie do końca rozumiem jaka jest różnica między tymi kierunkami. Z broszury z PK wszystko napisane jest ogólnikowo a jak napisałam na FB do PK to mi powiedzieli "Proponuję lekturę informatora". W internecie też nie ma za wiele o porównywaniu tych kierunków. Jest ktoś w stanie mi przybliżyć zalety obu kierunków, może własne doświadczenia z nimi i jakie są różnice a przede wszystkim co bardziej sie opłaca?
nashli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 20:44   #2
nashli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Dot.: Gospodarka przestrzenna czy inżynieria środowiska co wybrać? Politechnika Krako

bardzo prosiłabym o szybka odpowiedz, bo wlasnie mnie przyjeli a nie wiem co wybrac :C
nashli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 14:18   #3
ladym9
Zadomowienie
 
Avatar ladym9
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 454
Dot.: Gospodarka przestrzenna czy inżynieria środowiska co wybrać? Politechnika Krako

Cytat:
Napisane przez nashli Pokaż wiadomość
bardzo prosiłabym o szybka odpowiedz, bo wlasnie mnie przyjeli a nie wiem co wybrac :C
Odradzam GP Został mi ostatni rok na UR i to chyba był największy błąd w moim życiu, że poszłam na ten kierunek.
ladym9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 23:58   #4
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Gospodarka przestrzenna czy inżynieria środowiska co wybrać? Politechnika Krako

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 12:37   #5
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Gospodarka przestrzenna czy inżynieria środowiska co wybrać? Politechnika Krako

Wydaje mi się, że wystarczy przeczytać pierwszy lepszy opis jednego i drugiego kierunku, żeby zauważyć czym się różnią i jak duże różnice to są...

Szkopuł w GP polega też na tym, że na różnym typie uczelni będzie ona inaczej prowadzona, np. ta z UR będzie się dość różnić od tej z PK. Ale do IŚ żadna nie będzie podobna
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-29 13:37:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.