Rozstanie z facetem, część XXVI - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-03, 18:48   #3811
pearl126
Zadomowienie
 
Avatar pearl126
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 044
Odp: Rozstanie z facetem, część XXVI

Szukam osoby do rozmowy, ktora jest w podobnej sytuacji, co ja. Mianowicie ciagle rozstania i poworoty, kilkumiesieczne, a ja ciagle mam nadzieje. Gdy go nie ma przestaje zyc, gdy jestem z nim przezywam najpiekniejsze chwile. Potrzebuje wzajemnego wsparcia i mobilizacji. Czekam na propozycje rozmowy. Moze byc emailowo czy komunikator

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"




pearl126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 20:45   #3812
catherineeeeeee
Raczkowanie
 
Avatar catherineeeeeee
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 81
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez sudosudo Pokaż wiadomość
Ja tez z Warszawy!
Mam nadzieje, ze i mnie przygarniecie i zabierzecie na rozeznanie po stoliicy kiedy tylko sie tam dostane
__________________



"Problem niektórych kobiet polega na tym, że ekscytują się byle czym, a potem biorą z tym ślub"
catherineeeeeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 22:09   #3813
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...60748112_n.jpg
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 06:32   #3814
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Dołączam się do wątku. Wczoraj pożegnałam się z facetem, dzisiaj jadę do niego spakować swoje rzeczy. Byliśmy narzeczeństwem, ponad 3 lata stażu. Powód zerwania: moja niezdolność do pogodzenia się z jego pisaniem z nieznajomymi dziewczynami z internetu, która wyniszczała mnie przez prawie 1,5 roku. Potem ciągłe rozstania i powroty. Efekt: brak szacunku z obu stron. Nie chcę tak dalej żyć.

Nie wiem, czy iść na terapię czy co. Chcę się "odbić" od tego wszystkiego, przekreślić to wszystko grubą krechą... no i znaleźć odpowiedniego kandydata na męża!
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 12:12   #3815
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez zlosnica89 Pokaż wiadomość
Kiedyś całował się przy mnie z tym kolegą na imprezie (ja siedzę miedzy nimi,a ci się nachylają i ślina ). Wtedy mnie to bawiło. Pytałam czy jest bi,ale zaprzeczył, za bardzo lubi kobiety. No ale jak się dowiaduję,że sobie nawzajem dobrze zrobili... Nie wiem czy śmiać się czy płakać Przynajmniej z żadną babą mnie nie zdradził
Boże z kim ja byłam Co jeszcze mnie spotka!
Ja bym wolała, żeby zrobili pokaz yaoi na żywo niż zdradę z kobietą
***
Dziewczyny, napisałam na fb do P długi list, oczywiście, na spokojnie, choć serducho waliło jak szalone. Czemu? Bo nie lubię niejasnych sytuacji. Ponieważ nie mam już nic do stracenia, w końcu napisałam, że go kocham i to tyle. Wywalę go dzisiaj z fb
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 12:59   #3816
zlosnica89
Raczkowanie
 
Avatar zlosnica89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 212
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

http://kwejk.pl/obrazek/1727084/no.html

A ja zostałam u pana P. na noc (długo się moje pranie robiło ), przegadalismy cały wieczór. Mieliśmy oglądać komedie romantyczną,ale wybraliśmy rozmowy na wszelkie tematy Chce, bym jutro przyszła po niego po pracy i spędzimy razem czas. Jak na razie wygląda to jak z bajki, jak za pierwszym razem, gdy byliśmy taaaacy zakochani,leżeliśmy całe dnie w łóżku patrząc sobie w oczy i spędzaliśmy razem każdą wolną chwilę.
Zobaczymy co będzie dalej.
__________________

Podążasz za tłumem, czy kierujesz się własnym rozumem?


zlosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 13:26   #3817
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez zlosnica89 Pokaż wiadomość
A ja zostałam u pana P. na noc (długo się moje pranie robiło ), przegadalismy cały wieczór. Mieliśmy oglądać komedie romantyczną,ale wybraliśmy rozmowy na wszelkie tematy Chce, bym jutro przyszła po niego po pracy i spędzimy razem czas. Jak na razie wygląda to jak z bajki, jak za pierwszym razem, gdy byliśmy taaaacy zakochani,leżeliśmy całe dnie w łóżku patrząc sobie w oczy i spędzaliśmy razem każdą wolną chwilę.
Zobaczymy co będzie dalej.
Myślisz,że się szykuje jakis powrót?
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-04, 13:33   #3818
Petrycja
Zakorzenienie
 
Avatar Petrycja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 035
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

A ja wczoraj weszłam pierwszy raz od bodajże miesiąca na profil eksa, nawet trzyma ze mną jeszcze dwa zdjęcia .
__________________
sh

Edytowane przez Petrycja
Czas edycji: 2013-05-04 o 13:34
Petrycja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 13:41   #3819
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Niech się już skończy to wolne, co chociaż będę miała motywację, żeby się ogarnąć, posprzątać...
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 14:18   #3820
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Ja się dzisiaj zastanawiam jakim cudem ja jeszcze komuś zaufam? Ciężko wam było zaufać nowemu facetowi?
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 14:58   #3821
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez zlosnica89 Pokaż wiadomość
http://kwejk.pl/obrazek/1727084/no.html

A ja zostałam u pana P. na noc (długo się moje pranie robiło ), przegadalismy cały wieczór. Mieliśmy oglądać komedie romantyczną,ale wybraliśmy rozmowy na wszelkie tematy Chce, bym jutro przyszła po niego po pracy i spędzimy razem czas. Jak na razie wygląda to jak z bajki, jak za pierwszym razem, gdy byliśmy taaaacy zakochani,leżeliśmy całe dnie w łóżku patrząc sobie w oczy i spędzaliśmy razem każdą wolną chwilę.
Zobaczymy co będzie dalej.
Ja się rozgadałam, on w sumie też, w końcu spytałam, po co chce zostać tylko przyjaciółmi, skoro nie widzimy się na żywo, a z innymi imprezuje. Mam wrażenie, że jest z innej planety, serio.
Ale to takie dziwne. Znowu obcować. Nie milczeć. Nie wiem, co teraz czuję. Jakbyśmy nie obcowali max 3 dni, nie 3 tygodnie.
Ale i tak powiedziałam, że żadnego seksu bez zobowiązań nie będzie.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-04, 15:07   #3822
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
Ja się dzisiaj zastanawiam jakim cudem ja jeszcze komuś zaufam? Ciężko wam było zaufać nowemu facetowi?
Nie
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:25   #3823
Selbstmordversuch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 40
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

O, a "mój" właśnie został oznaczony
na zdjęciu swojej nowej dziewczyny...
Selbstmordversuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:35   #3824
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Selbstmordversuch Pokaż wiadomość
O, a "mój" właśnie został oznaczony
na zdjęciu swojej nowej dziewczyny...
jak się z tym czujesz?
Ja wszystko wyjaśniłam, wrzuciłam na luz i jakoś mi taaaak lekko na duszy
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 16:04   #3825
Selbstmordversuch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 40
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
jak się z tym czujesz?
Ja wszystko wyjaśniłam, wrzuciłam na luz i jakoś mi taaaak lekko na duszy
Właściwie to sama nie wiem, staram się mieć na to wyj**ane,
ale jednak coś mnie chyba trochę zakuło przez moment.
A zresztą... Strasznie brzydka jest, ma 6 letnie dziecko i jest rozwódką!
Selbstmordversuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 16:04   #3826
zlosnica89
Raczkowanie
 
Avatar zlosnica89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 212
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
Myślisz,że się szykuje jakis powrót?
W sumie szkoda byłoby rezygnować z faceta, który nigdy mnie nie okłamał,zawsze mogłam na niego liczyć i do którego czuję coś więcej,niż jakieś tam szaleństwo. To,że podoba mu się inna z wyglądu i choć ma u niej szanse robi wszystko,by nam się udało świadczy tylko o tym,że mu na mnie zależy. Gdyby tak nie było to po prostu poszedłby do innej i ze mną zerwał kontakt.

Tindomerel właśnie najgorsza byłaby myśl,że miałabym oswajać nowego faceta ze sobą. Potrzebuję dużo czasu,by komuś zaufać i się przed nim otworzyć. Nie wyobrażam sobie poznać faceta, który po X czasu spotykania żądał by ode mnie tego i tego,a jak nie to do widzenia
__________________

Podążasz za tłumem, czy kierujesz się własnym rozumem?


zlosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 16:17   #3827
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Selbstmordversuch Pokaż wiadomość
Właściwie to sama nie wiem, staram się mieć na to wyj**ane,
ale jednak coś mnie chyba trochę zakuło przez moment.
A zresztą... Strasznie brzydka jest, ma 6 letnie dziecko i jest rozwódką!
Dlatego proponuję usuwanie/blokowanie na FB. Nie będzie kłuć.

Brzydka jest, ale w przeciwieństwie do Ciebie ktoś wziął z nią ślub i zdecydował się na dziecko z nią. Wiem, że byłe i nowe dziewczyny to zołzy, które powinny być brzydkie, puste i głupie, ale oczernianie ich naprawdę nie ma sensu. Niech im się szczęści, a Ty znajdziesz sobie kogoś godnego Ciebie
Cytat:
Napisane przez zlosnica89 Pokaż wiadomość
W sumie szkoda byłoby rezygnować z faceta, który nigdy mnie nie okłamał,zawsze mogłam na niego liczyć i do którego czuję coś więcej,niż jakieś tam szaleństwo. To,że podoba mu się inna z wyglądu i choć ma u niej szanse robi wszystko,by nam się udało świadczy tylko o tym,że mu na mnie zależy. Gdyby tak nie było to po prostu poszedłby do innej i ze mną zerwał kontakt.
Nie za bardzo wierzę w to, co czytam.

Jestem przekonana, że w długim związku prędzej czy później pojawi się jakaś pokusa, fascynacja, która wyzwoli zastanowienie nad sensem obecnego związku, ale dziwi mnie Twój spokój.
On się tak bardzo przed nią broni, że na imprezie Cię totalnie olał i z nią siedział
Nie jesteście ze sobą długo, nie boisz się powtórki z rozrywki w niedługim czasie? W jednym z moich związków rozprawienie się z niespełnioną miłością nie uniknęło pojawienia się nowej po paru latach. Jak raz się przekroczy pewien próg, to później już łatwiej...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2013-05-04 o 16:36
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 16:20   #3828
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Selbstmordversuch Pokaż wiadomość
Właściwie to sama nie wiem, staram się mieć na to wyj**ane,
ale jednak coś mnie chyba trochę zakuło przez moment.
A zresztą... Strasznie brzydka jest, ma 6 letnie dziecko i jest rozwódką!
Ja wiem, że już mu nie zaufam nawet po przyjacielsku, w ogóle nikomu nie zaufam, bo mój przyjaciel (gej), z którym świetnie się dogadujemy, dzisiaj się wkurzył, bo wczoraj chlałam z punkami, powiedział, że niedługo zacznę ze skinami, że jest rozczarowany i nie wie, czy coś nas łączy. Raz już mnie wywalił z fb, ale mu wybaczyłam. Ma jazdy. Nie no normalnie ja mam jakichś nienormalnych znajomych
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 16:38   #3829
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Wczoraj byłam u przyjaciółki na noc wypiłyśmy trochę wylałam masę łez i od razu się lepiej poczułam.Ale dzisiaj ledwo weszłam do domu i już awantura.Ale nie długo wychodzę na imprezę więc nie będę musiała słuchać tego ich gadania.

Dzisiaj usłyszałam z ust mojej mamy,że jak by mi przedłużyli umowę to mogłabym iść w końcu na macierzyński,że mogłabym już sobie kogoś znalezc bo coś długo sama już jestem.Adoratorów całe mnóstwo a ja tylko wybrzydzam no szok po prostu .

Po raz tysięczny jej powtarzam,że dzieci mieć nie chcę a ona mi powtarza,że ja muszę je mieć chociaż jedno

Chyba więcej w nie będę nie potrzebnych dyskusji z nią przeprowadzać

Edytowane przez Onnaa88
Czas edycji: 2013-05-04 o 16:41
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-04, 16:41   #3830
Petrycja
Zakorzenienie
 
Avatar Petrycja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 035
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

a ja idę zaraz na randkę pierwszy raz się tak odwaliłam od rozstania z byłym
__________________
sh
Petrycja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 17:00   #3831
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Petrycja Pokaż wiadomość
a ja idę zaraz na randkę pierwszy raz się tak odwaliłam od rozstania z byłym
klask i:

Ja wczoraj... byłam jedyną dziewczyną na imprezie urodzinowej kolegi (było 7 facetów), więc... haha, szkoda, że ten, który mi się spodobał, ma dziewczynę a jeden powiedział, że gdyby nie miał dziewczyny, to by się ze mną ożenił, bo jestem cudowna
Ale i tak hmmm całowałam się z kolegą. Po prostu, nie wiem, czemu. Nic nie czułam. Potem, gdy większość poszła spać o 4 nad ranem, ja spałam w łóżku z kolegą (to jego były urodziny), tak delikatnie i niewinnie pieścił moją skórę (na rękach, żeby nie było!).
Brakuje mi P napisał, że nigdy nic nie wiadomo, a nuż upijemy się i coś będzie, ale odpisałam, że seksu miedzy nami nie będzie. Ale wiem, że okłamuję samą siebie. Teraz mam gdzieś, bo już normalnie obcujemy, ale gdybym się upiła, to pewnie sama bym go zgwałciła. Nie, żartuję, twardo postanowiłam, że NIE. Niech go gwałci ta czerwonowłosa lafirynda, choć mieszka w innym mieście, i podobno "to nic poważnego nie było, no co ty".
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 17:06   #3832
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez zlosnica89 Pokaż wiadomość
Tindomerel właśnie najgorsza byłaby myśl,że miałabym oswajać nowego faceta ze sobą. Potrzebuję dużo czasu,by komuś zaufać i się przed nim otworzyć. Nie wyobrażam sobie poznać faceta, który po X czasu spotykania żądał by ode mnie tego i tego,a jak nie to do widzenia
No ja to samo mam a myślałam,że po pół roku już mi przejdzie;p
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 17:08   #3833
zlosnica89
Raczkowanie
 
Avatar zlosnica89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 212
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Jestem przekonana, że w długim związku prędzej czy później pojawi się jakaś pokusa, fascynacja, która wyzwoli zastanowienie nad sensem obecnego związku, ale dziwi mnie Twój spokój.
On się tak bardzo przed nią broni, że na imprezie Cię totalnie olał i z nią siedział
Olał mnie,bo ja go olałam. Ma trudny charakter. Ale jakby nie patrzeć - tylko siedział,nie całowali się.
Nie jesteście ze sobą długo, nie boisz się powtórki z rozrywki w niedługim czasie? W jednym z moich związków rozprawienie się z niespełnioną miłością nie uniknęło pojawienia się nowej po paru latach. Jak raz się przekroczy pewien próg, to później już łatwiej...
Właściwie był to mój najkrótszy w życiu związek,bo zaledwie pół roku trwał. A mimo to, tylko w tym przypadku wracaliśmy do siebie setki razy. Od dwóch lat nie potrafimy przestać o sobie myśleć. Nie wiem,czemu tak krótka znajomość powoduje u nas tyle emocji i czemu akurat on, a nie np. facet,z którym byłam 3 lata. On jako jedyny zawsze był ze mną szczery, nigdy mnie nie zdradził i właściwie jest jedyną osobą na świecie,której ufam. Gdyby nie chciał ze mną być, powiedziałby mi to. Nie mogę go winić za to,że spodobała mu się dziewczyna w czasie, gdy nie byliśmy razem. Skoro nie chce niczego zaczynać z nią, tylko naprawić ze mną,to coś jest na rzeczy.

Dam mu szansę, zobaczę co z tego wyjdzie.
__________________

Podążasz za tłumem, czy kierujesz się własnym rozumem?


zlosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 17:22   #3834
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

zlosnica, widze sporo podobieństw między nami Ze swoim ex też byłam zaledwie pół roku (no może troche wiecej za pierwszym razem, a za drugim jakiś miesiąc-2. Też to wszystko trwało dwa lata, kręciliśmy się wokól siebie jak 2 gówniarzy... i nic nie wyszło.
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 17:57   #3835
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Kochane miłego wieczorku i szalonych imprez tym co baluja dzisiaj.I przez chociaż ten jeden wieczór bawmy sie z uśmiechem na twarzy bez rozmyslania o swoich ex i innych problemach
Ja sie postaram nie płakać chociaż po imprezie przez exa pierwszy raz oby mi sie udało hehe
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 18:04   #3836
sudosudo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 126
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Kochane miłego wieczorku i szalonych imprez tym co baluja dzisiaj.I przez chociaż ten jeden wieczór bawmy sie z uśmiechem na twarzy bez rozmyslania o swoich ex i innych problemach
Ja sie postaram nie płakać chociaż po imprezie przez exa pierwszy raz oby mi sie udało hehe
tak jest! głowy do góry i na tańce
sudosudo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 18:09   #3837
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Ja jem pizzę, oglądam TV i nie mam ochoty na spotkania z innymi. No, może z wyjątkiem przystojnych mężczyzn :P.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 18:19   #3838
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Ja jem pizzę, oglądam TV i nie mam ochoty na spotkania z innymi. No, może z wyjątkiem przystojnych mężczyzn :P.
Też chcę przystojnego faceta!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 18:35   #3839
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Zazwyczaj każda chce a potem większość płacze, bo przyciąga inne babeszjozy
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 18:35   #3840
_kruszyna
Raczkowanie
 
Avatar _kruszyna
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 126
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez zlosnica89 Pokaż wiadomość
Właściwie był to mój najkrótszy w życiu związek,bo zaledwie pół roku trwał. A mimo to, tylko w tym przypadku wracaliśmy do siebie setki razy. Od dwóch lat nie potrafimy przestać o sobie myśleć. Nie wiem,czemu tak krótka znajomość powoduje u nas tyle emocji i czemu akurat on, a nie np. facet,z którym byłam 3 lata. On jako jedyny zawsze był ze mną szczery, nigdy mnie nie zdradził i właściwie jest jedyną osobą na świecie,której ufam. Gdyby nie chciał ze mną być, powiedziałby mi to. Nie mogę go winić za to,że spodobała mu się dziewczyna w czasie, gdy nie byliśmy razem. Skoro nie chce niczego zaczynać z nią, tylko naprawić ze mną,to coś jest na rzeczy.

Dam mu szansę, zobaczę co z tego wyjdzie.
Skoro byliście pół roku a tyle już roztań i powrotów to.. chyba nie jesteście sobie pisani (przynajmniej w moim odczuciu). Gdzieś słyszałam, że jak są ciągłe rozstania i powroty to z reguły nic z tego nie wychodzi i w sumie praktyka różnych związków wokół to potwierdza.

poza tym czemu mówisz, że ona mu się podoba czy tam jest w niej zakochany ale olał ją i walczy o Ciebie ? W sensie skąd wiesz, że ona go po prostu nie odrzuciła, a on woli być z Tobą niż być sam i nie mieć nic ? Obyś nie była tylko chwilową "nagrodą pocieszenia" że tak to niefajnie ujmę...
_kruszyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.