Darsonwal - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-17, 11:29   #31
funny_girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2
Dot.: Darsonwal

Witam, widzę że temat już trochę podupadł, ale może ktoś mi odpowie. Otóż kupiłam sobie urządzenie do d'arsonvala i w instrukcji jest napisane tak:
3. Tryb iskrzący:
(1). Zakryj oczy klienta kawałkiem mokrej tkaniny i dotknij twarzy klienta przy pomocy szklanej elektrody, w tej części twarzy, w której występuje stan zapalny. Jednorazowy kontakt rurki z twarzą powinien byd krótszy niż 10 sekund.
(2).Normalnym jest, iż w trakcie kontaktu elektrody z twarzą pojawią się błyski.
(3). Ustaw intensywnośd na zero. Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone i wyciągnij(...)

to jest na miejscowe stany zapalne itd., ale jakoś mam lekkie obawy przed połączeniem mokre waciki na oczy + prąd. co o tym myślicie?
funny_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 18:28   #32
olciaczek86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Darsonwal

Witam, od tygodnia jestem szczęśliwą posiadaczką darsonwala, kupionego na allegro, mam pytanie czy prądy w pelotach mają być koloru niebieskiego czy czerwonego? Ja mam czerwonego a koleżanka powiedziała mi, że mają być niebieskie.. i nie wiem czy jakieś bubla nie kupiłam
olciaczek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 12:07   #33
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: Darsonwal

w moim tez są czerwone
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 20:16   #34
basiaajuzef
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 6
Dot.: Darsonwal

W żadnym wypadku nie uzywamy wilgotnych wacików przy prądach darsonvala ,zarówno skóra jak i peloty muszą być idealnie suche .
basiaajuzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 19:17   #35
nina12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Darsonwal

witam! czy zauważyłyście, że to urządzenie faktycznie pomaga??? mam problem z przetłuszczającymi się włosami i nie wiem czy je kupić, bo w Łodzi jeden zabieg kosztuje 100 zł w promocyjnej cenie, więc w ogóle mi się nie opłaca...
nina12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 15:42   #36
julijana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 12
Dot.: Darsonwal

na włosy nie stosowałam nigdy, ale na twarz- działa fantastycznie ! obecnie nie wyobrazam sobie zycia bez niego... )
julijana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 19:51   #37
aguska123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Darsonwal

Chciałam się zapytać, czy moge to urzadzenie stosowac jak mam aparat na zebach??
aguska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 23:37   #38
nina12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Darsonwal

wydaje mi się, że nie, ponieważ ja w trakcie zabiegu musiałam wyjąć kolczyk z ucha...
nina12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 11:02   #39
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Darsonwal

Chciałabym sobie kupić to urządzenie, ale czy to bez różnicy jakieś no name na allegro czy warto inwestować w firmowe??
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 17:15   #40
Gosilla
Raczkowanie
 
Avatar Gosilla
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: Darsonwal

Cytat:
Napisane przez Falthanna Pokaż wiadomość
ale szczerze to naprawdę bardzo dziwne, ja moich klientów zawsze informuje o szkodliwości ozonu na oczy

To jak wykonujesz zabiegi? W jakiś okularkach specjalnych?

Pytam się z czystej ciekawości. Jestem "rosnącą" kosmetyczką i w salonie w którym odbywałam praktyki niczego takiego się nie dowiedziałam... w dodatku mam wadę wzroku i dbam o oczy i nie chcę żeby im jeszcze dodatkowo zaszkodzić....

Edytowane przez Gosilla
Czas edycji: 2013-01-16 o 17:20
Gosilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 21:17   #41
Hiraska
Raczkowanie
 
Avatar Hiraska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 467
Dot.: Darsonwal

Ja zawsze zamykam oczy jak wykonuje sobie zabieg
A co do urządzenia, to jest naprawdę świetne. Używam od ponad miesiąca i po trądziku praktycznie śladu już nie ma
Hiraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 20:52   #42
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Darsonwal

witam zakupilam sobie derma wand od pewnej dziewczyny ktora twierdzi ze sprzet byl nieuzywany(allegro) zachecila mnie niska cena uzywalam regularnie rano i przed snem okolo miesiaca przez 20minut dziennie...zauwazylam ze bolace syfki ktore mialy zamiar wyjsc (pewnie dopiero po kilku dniach) na nast.dzien sie zmniejszaly i juz nie bolaly...nie wiem czy to placebo czy jednak dziala. mam pytanie czy mozna jakos sprawdzic czy sprzet faktycznie ''dziala'' w sensie ze jest sprawny niezuzyty ? mam zamiar znowu go odpalic zeby znow spelnij swoja role zwalczania tradziku ale nie wiem czy jest sens jak np wyczerpal sie juz ozon ;/ jest to mozliwe?
pozdrawiam i zycze milej nocki
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 08:55   #43
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Darsonwal

Czy ktoś może napisać jak to jest z tym urządzeniem? Czy ono ma jakiś określony czas działania, czy działa tak samo dopóki nie padnie - chodzi o ten ozon.
I czy ono jest w stanie podnieść tak jak w tych reklamach np. brwi?
__________________
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 15:55   #44
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Darsonwal

raczej nie liczylabym na Twoim miejscu na cuda...reklama to reklama wszystko zrobia zeby cos sprzedac, ozon ma za dzialanie lepiej wchlaniac kremy itp i ogolnie chyba bakteriobojczo dziala, cos w tym sensie bo jednak pryszczyki nie wychodza tylko sie chowaja...a jak z dzialaniem ozonu kiedy sie zuzywa to sama jestem ciekawa nikt jeszcze nie odpisal
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 13:00   #45
Hiraska
Raczkowanie
 
Avatar Hiraska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 467
Dot.: Darsonwal

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
witam zakupilam sobie derma wand od pewnej dziewczyny ktora twierdzi ze sprzet byl nieuzywany(allegro) zachecila mnie niska cena uzywalam regularnie rano i przed snem okolo miesiaca przez 20minut dziennie...zauwazylam ze bolace syfki ktore mialy zamiar wyjsc (pewnie dopiero po kilku dniach) na nast.dzien sie zmniejszaly i juz nie bolaly...nie wiem czy to placebo czy jednak dziala. mam pytanie czy mozna jakos sprawdzic czy sprzet faktycznie ''dziala'' w sensie ze jest sprawny niezuzyty ? mam zamiar znowu go odpalic zeby znow spelnij swoja role zwalczania tradziku ale nie wiem czy jest sens jak np wyczerpal sie juz ozon ;/ jest to mozliwe?
pozdrawiam i zycze milej nocki
Jeśli urządzenie przestanie wydzielać specyficzny zapach to znaczy, że pora na nowe
Ale jak ma się wyczerpać ozon? Urządzenie samo je wytwarza (w procesie wyładowań elektrycznych), gaz nie jest nigdzie w urządzeniu zmagazynowany
Radzę nie wykonywać zabiegów codziennie jeśli poprawa cery jest duża, ja w tej chwili stosuję darsonval co 3 dzień, wieczorem po dokładnym peelingu, po zabiegu nakładam, albo silnie nawilżającą maseczkę, albo odżywczy krem.

Warto dodać, że urządzenie działa również przeciwzmarszczkowo i słyca zmarszczki utrwalone. Ozon działa silnie bakteriobójczo (zabija bakteria odpowiadające za trądzik), dotlenia skórę lepiej niż nie jeden krem górno półkowy oraz rozjaśnia przebarwienia.
Oczywiście na efekty trzeba poczekać kilka tygodni.

Edytowane przez Hiraska
Czas edycji: 2013-04-04 o 13:05
Hiraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 14:41   #46
anula4321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 9
Dot.: Darsonwal

Ja stosowałam Darsonwal również na wypadanie włosów (można też i na łupież). Super efekt. Dokupuje się tylko specjalną końcówkę grzebień.
anula4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 00:07   #47
motylek8631
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 68
Dot.: Darsonwal

Hej witajcie ja mam pytanie jak uzywac darsonwala ?
Czy do zabiegu stosuje sie ampułki tj przy ultradzwiekach ?
Mam problemy z wypryskami i chcialam zakupic urzadzenie ale nie wiem jak go stosowac jak przygotwac cere do zabiegu ?
wiem ze do utradzwiekow sa specjalne zele i serum ,nie wiem czy zaopatrzac sie w kosmetyki poniewaz nie wiem czy nadaja sie do darsonvala ?

I jeszcze pytanie odnosnie peelingu kawitacyjnego z jonferaza i liftingiem
czy zakupic sobie taki 3w1 czy sam peeling kawiatacyjny.
znalzalm na allegro peeling biomak za599zl

http://allegro.pl/peeling-kawitacyjn...216452144.html

jest tez podbny tyle ze na kabelku i do niego gratis 7 ampulek i kosztuje 399zl.

Peeling jest z ultradziwkami i mozna tez wprowadzac nim zel do ultradzwiekow ale nie wiem czy bardziej go stosowac do twarz, czy moge tez np wprwadzac zel na uda do ultradzwiekow np antycellulitowy ?

dzieki za konsultacje i opinie
Nie chce na domowy użytek kupowac po 10 roznych urządzeń kosmetycznych a chcialabym w miare dzialac oczyszczajaco,dezynfekuja co i wprowadzac ultradzwieki na moja skore zarowno twarzy jak i ciala.
Nie wiem czy jednak tego urzadzenia do ultradzwiekow nie zakupic osobnego, ten w peelingu kawitacyjnym chyba jednak na cialo jest za mala spatula ? :/

prosze o pomoc jakie urzadzenia zakupic ?
motylek8631 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 09:40   #48
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Darsonwal

ja mam podobne urządzenie i jest ok, do ciala sa specjalne okragle glowice, jednak nic sie nie stanie jak mala glowica wprowadzisz jakis preparat
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 12:20   #49
papiusia1203
Raczkowanie
 
Avatar papiusia1203
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z daleka ...
Wiadomości: 61
Dot.: Darsonwal

Czy któraś z Was ma DARSONVAL firmy ROYALELITE zamierzam kupić na allegro ale nie wiem czy to nie jakiś szmelc...
papiusia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 07:09   #50
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Darsonwal

Cytat:
Napisane przez motylek8631 Pokaż wiadomość
Hej witajcie ja mam pytanie jak uzywac darsonwala ?
Czy do zabiegu stosuje sie ampułki tj przy ultradzwiekach ?
Mam problemy z wypryskami i chcialam zakupic urzadzenie ale nie wiem jak go stosowac jak przygotwac cere do zabiegu ?
wiem ze do utradzwiekow sa specjalne zele i serum ,nie wiem czy zaopatrzac sie w kosmetyki poniewaz nie wiem czy nadaja sie do darsonvala ?

I jeszcze pytanie odnosnie peelingu kawitacyjnego z jonferaza i liftingiem
czy zakupic sobie taki 3w1 czy sam peeling kawiatacyjny.
znalzalm na allegro peeling biomak za599zl

http://allegro.pl/peeling-kawitacyjn...216452144.html

jest tez podbny tyle ze na kabelku i do niego gratis 7 ampulek i kosztuje 399zl.

Peeling jest z ultradziwkami i mozna tez wprowadzac nim zel do ultradzwiekow ale nie wiem czy bardziej go stosowac do twarz, czy moge tez np wprwadzac zel na uda do ultradzwiekow np antycellulitowy ?

dzieki za konsultacje i opinie
Nie chce na domowy użytek kupowac po 10 roznych urządzeń kosmetycznych a chcialabym w miare dzialac oczyszczajaco,dezynfekuja co i wprowadzac ultradzwieki na moja skore zarowno twarzy jak i ciala.
Nie wiem czy jednak tego urzadzenia do ultradzwiekow nie zakupic osobnego, ten w peelingu kawitacyjnym chyba jednak na cialo jest za mala spatula ? :/

prosze o pomoc jakie urzadzenia zakupic ?
Przede wszystkim trzeba liczyć się z przeciwwskazaniami: ciąża, padaczką, nerwicą, chorą tarczycą, metalami w ciele i innymi przy darsonvalu, skóra do tego zabiegu musi być idealnie sucha i oczyszczona do zabiegu, żaden kosmetyk nie powinien się na niej znajdować, zabiegi robić w seriach codziennie ok 10 dni, 2-3 dni przerwy, po 10-15 minut. Pelota jest wypełniona gazem szlachetnym.

Ultradźwiękami możesz wprowadzać na każdej części ciała substancje. Jednak też takie przeciwwskazania j/w. Małą głowicą też można wprowadzać, dobrze jest zakupić urządzenie atestowane, i samą głowicę dużą do ciała również można kupić :P
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 22:14   #51
mezopotam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Dot.: Darsonwal

Witam,
a w jaki sposób zdezynfekować peloty, przed pierwszym użyciem i po?
Szukam w całym internecie, jednak nie mogę znaleźć informacji na ten temat.
Pozdrawiam
mezopotam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 05:17   #52
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Darsonwal

dezynfekcja poprzez spryskanie preparatem dezynfekującym
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 17:16   #53
mezopotam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Dot.: Darsonwal

Czyli zostaje tylko zakup płynu do szybkiej dezynfekcji, typu propano. Chyba, że można dostać jakiś preparat w aptece? Bo jedyne co posiadam to Acnosan, ale czy można byłoby tym lekko przetrzeć peloty?
mezopotam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 06:57   #54
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Darsonwal

acnosan odpada. od siebie polecam: incidur spray, barbicide, incidin, sekusept to sa preparaty o wysokiej skutecznosci uzywane m.in w szpitalach
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 20:01   #55
mezopotam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Dot.: Darsonwal

Wielkie podziękowania za odpowiedź
To teraz, najważniejsze informacje już zostały uwiecznione. W internecie ciężko było o informację na temat dezynfekcji pelot, a jedyna informacja połowiczna o dezynfekcji znajdowała się na pudełku i zawiera informację o tym, żeby używać alkoholu 75%.
mezopotam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 10:07   #56
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Darsonwal

mozna tez alkoholem izopropylowym 75% jakbys miala jescze jakies pytania smialo pisz
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 19:29   #57
getanime
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 3
Darsonval

Witam. Ostatnio sprawdzałam ofertę pewnego salonu kosmetycznego i natknęłam się na zabieg zwany darsovalem. Czytałam w internecie, ze działa to antybakteryjnie i przeciwtrądzikowo. Od kilku lat zmagam się z trądzikiem. Słyszałam również o oczyszczaniu skory ultradźwiękami. Chciałabym wybrać się na tego typu zabieg, nie wiem jednak czy ten darsonval a oczyszczanie ultradźwiękami to to samo, oraz czy przynosi przyzwoite efekty. Czytałam gdzieś, ze ta pierwsza metodę stosuje się przeciwbakteryjnie po oczyszczaniu manualnym, które nie wchodzi w grę ze względu na ból oraz moja delikatna skore jak i naczynka. Proszę zatem o rozwianie moich wątpliwości i wytłumaczenie mi na czym to dokładnie polega, oraz czy opłaca się iść na to z wieloma zaskórnikami, z nadzieja ze przyniesie pożądane efekty.
getanime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 20:46   #58
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Darsonval

Cytat:
Napisane przez getanime Pokaż wiadomość
Witam. Ostatnio sprawdzałam ofertę pewnego salonu kosmetycznego i natknęłam się na zabieg zwany darsovalem. Czytałam w internecie, ze działa to antybakteryjnie i przeciwtrądzikowo. Od kilku lat zmagam się z trądzikiem. Słyszałam również o oczyszczaniu skory ultradźwiękami. Chciałabym wybrać się na tego typu zabieg, nie wiem jednak czy ten darsonval a oczyszczanie ultradźwiękami to to samo, oraz czy przynosi przyzwoite efekty. Czytałam gdzieś, ze ta pierwsza metodę stosuje się przeciwbakteryjnie po oczyszczaniu manualnym, które nie wchodzi w grę ze względu na ból oraz moja delikatna skore jak i naczynka. Proszę zatem o rozwianie moich wątpliwości i wytłumaczenie mi na czym to dokładnie polega, oraz czy opłaca się iść na to z wieloma zaskórnikami, z nadzieja ze przyniesie pożądane efekty.
Darsonval to urządzenie, które dezynfekuje skórę za pomocą tzw. prądów Darsonvala. W trakcie wytwarza się ozon, który również działa dezynfekująco. Sama darsonwalizacja trwa ok 10 minut.

Oczyszczanie ultradźwiękami to oczyszczanie za pomocą zabiegu zwanego peelingiem kawitacyjnym.
Ultradźwięki w zastosowaniu z wodą "odrywają" obumarłe komórki naskórka, delikatnie oczyszczają skórę.
Kosmetyczka "jeździ" po twarzy taką szpatułką po uprzednim namoczeniu skóry wodą za pomocą wacika.
ALE moim zdaniem peeling kawitacyjny nigdy nie oczyści skóry tak dobrze, jak oczyszczanie manualne.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 20:56   #59
getanime
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 3
Dot.: Darsonval

Ok, teraz już mniej więcej wiem na czym to polega. Dziękuję
getanime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 21:22   #60
paulla2
Raczkowanie
 
Avatar paulla2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrota piekeł
Wiadomości: 84
Dot.: Darsonwal

Hej..ja się zastanawiam czy może to pomóc (nawet bez specjalnych preparatów) na cellulit?
I się zastanawiam nad kremami ktoś napisał, żeby nie używać tych z wodą ale mi się wydaje, że wszystkie zawierają wodę. Dzięki z góry za odp
paulla2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-25 14:01:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.