Gęsia Skórka Na Pupci:/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-24, 15:46   #1
kasiulkaR83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 26
Unhappy

Gęsia Skórka Na Pupci:/


Witam!mam problem:gęsia skórka na pośladkach+liczne małe czerwonkawe krosteczki......
czego już tylko nie próbowałam:peeling-skura robi sie jeszcze bardziej szorstka i powstają czerwone wypryski
-sudokrem-też jakoś bez rezultatów
-przecierałem spirytusem-skura sie wysusza
ufffffff......może zaczne tak:nie wiem od czego to jest
nawet spesjalnie zaczełam myć pośladki kilka razy dziennie/bo myslałam że może sie poce i przez to własnie stale mam taką szorstką skórke.......
ufffffff......ale to udręka
dziewczyny jak macie gładką pupcie jak brzoskwinka to tylko sie cieszcie
bo to naprawde szcescie
PROSZE!!!dajcie mi porade jak moge tej cholery sie pozbyć...już mi wstyd czasami mój tyłeczek mężowi pokazać bo sam ma pupke gładką jak u niemowlaczka/a jest 7 lat starszy ode mnie/

Edytowane przez kasiulkaR83
Czas edycji: 2007-02-24 o 15:48 Powód: pomyliłam sie literką
kasiulkaR83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 15:55   #2
molka_1
Rozeznanie
 
Avatar molka_1
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 588
Dot.: Gęsia Skórka Na Pupci:/

poczytaj sobie ten likn bardzo dużo fajnych porad

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=90764
molka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 10:44   #3
devon5
Raczkowanie
 
Avatar devon5
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 104
Dot.: Gęsia Skórka Na Pupci:/

Ja tez cos takiego mam z tym ze ja bylam z tym problemem u dermatologa bo taka gesia skorke mam rowniez na policzkach i na przedramionach i jak sie okazalo to jest to nie do wyleczenia, odziedziczylam to po ktoryms z rodzicow , pozostalo mi sie z tym pogodzic ehhhh
devon5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 12:46   #4
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Gęsia Skórka Na Pupci:/

Kiedyś wychodziły mi takie krostki na pupie i coś w stylu gęsiej skórki też miałam.. teraz jest już ładnie i gładko, bo od pewnego czasu podczas kąpieli, czy prysznicu "szoruję" tyłeczek tą szorstką stroną gąbki.. nakładam na gąbeczkę troszkę żelu pod prysznic (zwykłego) i jechane! A przy tym odrazu jest masaż Potem smaruję pupcie balsamem lub oliwką i jest oki


złamanie regulaminu

Edytowane przez Ines1985
Czas edycji: 2007-02-26 o 10:01
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 10:02   #5
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Gęsia Skórka Na Pupci:/

Cytat:
Napisane przez malinka-1988 Pokaż wiadomość
Kiedyś wychodziły mi takie krostki na pupie i coś w stylu gęsiej skórki też miałam.. teraz jest już ładnie i gładko, bo od pewnego czasu podczas kąpieli, czy prysznicu "szoruję" tyłeczek tą szorstką stroną gąbki.. nakładam na gąbeczkę troszkę żelu pod prysznic (zwykłego) i jechane! A przy tym odrazu jest masaż Potem smaruję pupcie balsamem lub oliwką i jest oki


złamanie regulaminu

Malinka-1988

Zwracałam Ci już uwagę, a ty wciąż spamujesz forum nieopłaconą reklamą!
Dostajesz punkty karne i po raz kolejny odsyłam Cię do regulaminu.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 15:26   #6
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Gęsia Skórka Na Pupci:/

Ja zawsze myje pupcie ostra strona gąbki,robie piling jakiś taki ostrzejszy,potem masuje rekawica sizalową i smaruje balsamem ujędrniajacym i jest ok
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 16:19   #7
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Gęsia Skórka Na Pupci:/

Peeling kawowy lub solny (oststnio solny lepiej mi podchodzi) ze trzy razy w tygodniu,oliwka albo balsam wygładzający i będzie dobrze ja tak robie i jest super,owszem bezpośrednio po peelingu i kąpieli mam wrażenie że krostki są większe bo bardziej wyczówalne ale nastepnego dnia jest ok.POLECAM bo te sposoby sama wyczytałam na wizażu i to działa
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-01, 10:18   #8
kasiulkaR83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 26
Dot.: Gęsia Skórka Na Pupci:/

a mi po takim ostrym peelingu skóra staje sie podrażniona i wyskakuje więcej krosteczek
a jak jeszcze tą solą nacieram to piecze jak cholera!!!!
a jak jeszxcze na to krem antycellulitowy dam to już wogóle masakra
skóra jest podrażniona i zaczerwieniona
Pytanie:
-dlaczego nacieracie suchą rekawica?-przecież wygodnie wilgotną i mniejsze tarcie
-kawa może być zwykła-najzwyklejsza?
-czy korzystałyście kiedyś z serum antycellulitowego Eveline 3D extreme?-czy jest on skutczny waszym zdaniem czy znacie jakieś skuteczniejsze preparaty na cellulitis?
Pozdrawiam serdecznie
CZEKAM!!!
kasiulkaR83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 11:02   #9
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Gęsia Skórka Na Pupci:/

Cytat:
Napisane przez kasiulkaR83 Pokaż wiadomość
a mi po takim ostrym peelingu skóra staje sie podrażniona i wyskakuje więcej krosteczek
a jak jeszcze tą solą nacieram to piecze jak cholera!!!!
a jak jeszxcze na to krem antycellulitowy dam to już wogóle masakra
skóra jest podrażniona i zaczerwieniona
Pytanie:
-dlaczego nacieracie suchą rekawica?-przecież wygodnie wilgotną i mniejsze tarcie
-kawa może być zwykła-najzwyklejsza?
-czy korzystałyście kiedyś z serum antycellulitowego Eveline 3D extreme?-czy jest on skutczny waszym zdaniem czy znacie jakieś skuteczniejsze preparaty na cellulitis?
Pozdrawiam serdecznie
CZEKAM!!!

To może ja odpowiem jak to u mnie jest:
-ja np. nie nacieram sie żadną rękawicą tylko taką zwykłą myjką i nie suchą tylko mokrą
-mam to serum w domu ale nie używam,siostra używa ale nie sądze żeby jakoś na nią działał bo sie nie chwaliła nie wierze w żadne skuteczne prepararty na calulitis,najlepsza jest poprostu kawa,odkąd robie peelingi jest o wiele lepiej,krostki znijaką i celulit mniejszy

Nie wiem dlaczego Cie nacieranie solą piecze,ja robie tak:
sypie z 4 duże łyżki soli do miseczki,do tego daje jakiś żel do mycia i mieszam to aż sie troszke sól rozpuści,potem nakładam na myjkę tak jak normalny żel i myje całe ciałko a piecze tylko jak robie to po depilacji jak mi sie zapomni że trzeba przed

Kawa-najzwyklejsza,zauważyłam że parzona daje lepsze efekty ale nie zawsze w zlewie znajde szklanki po kawie więc biore normalną i dodaje żel.jakiś balsam co mam pod ręką i najpierw nakładam tą papke na całe ciałko a potem myjką myje

Ja to tak stosuje i działa ale kazdy ma swoje sposoby
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 17:20   #10
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Gęsia Skórka Na Pupci:/

ja to juz nie mam sily nie podoba mi sie to,robie peelingi z kawy smaruje balsamami i nic sa moze gładsze,ale czy ta skóra jest ładniejsza...niezbyt,nape wno pomaga slonce bo sa gładsze no ale przeciesz teraz sie nie poopalam a na solarium chodzic nie bede .lurcze no i te krostki takie nie ropne ale tak gdzieniegdzie czerwone wkurza mnie to błaagam macie jakis cudowny środek na to?głupio mi w wycietych majtkach np.przy chlopaku sie pokazac chociaz moze przesadzam jestem perfekcjonistka troche i moze dlatego tak mnei to gnębi fakt moze ta opalenizna by cos dała bo na opalonej skórze wszystkie krostki itd sa o wiele mniej widoczne...i ro rogowacenie mieszkowe (jestem pewna ze je mam)ustepuje...ale nie solariuum noo
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 15:54   #11
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Gęsia Skórka Na Pupci:/

ja tez mam trochet taką ''gęsia skore'' na pośladkach,dokładnie na dolnej częsci..gołym okiem za bardzo nie widac,ale czuc pod palcami..
no i wkurza mnie to bo nijak nie idzie sie tego pozbyc,roie peelingi,smaruje grubo balsamem ,czasem oliwką na wilgotną skóre..
wiadomo,pomaga..czasem jest nawet jest bardzo odbrze ale czasem nawraca bardziej i nie wiem od czego
i w dodatku pare wyprysków
wiem ze to moze bzdura i sa o wiele powazniejsze skórne problemy ale..
kupilam sól morska taka grubsza i bede działac
a jak myslicie jak skonczyła mi sie oliwka to do peelingu z soli moge dodac troche takiego olejku do smażenia?
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 21:06   #12
kashmirowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Gęsia Skórka Na Pupci:/

Hej ja też się z tym długo borykałam miałam gęsią skórkę + wypryski . Polecam zrezygnować z opiętęj bielizny , takiej wrzynającej się w skórę , te wypryski robią się od drażnienia skóry . U mnie sprawdziło się wcieranie takiej grubszej warstwy pasty cynkowej codziennie po kąpieli , i lużniejsza bielizna . Pasta niby ma wysuszać ale u mnie nie było żadnego wysuszenia ma w składzie wazelinę może dlatego . Polecam spróbować bo ja wypróbowałam i peelingi które tylko zaogniły sprawę i sudokrem i maśći z mocznikiem a dopiero zwykła pasta cynkowa dała radę , do tego jest tania jak barszcz.
kashmirowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-15 22:06:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.