Zimne dłonie, zimne stopy!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-11, 15:03   #1
chuda54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4

Zimne dłonie, zimne stopy!!


Być może to nie jest problem dermatologiczny ale może ktoś mi pomoże. Od dłuższego czasu mam zimne i mokre ręce, nie sposób ich zagrzać, na dodatek sie czerwienią, to bardzo brzydko wygląda dlatego ciągle je chowam. Być może to sprawa krązenia lub alergi. Lekarz stwierdził że to minie z czasem, dermatolog przepisał maść która nie pomaga. Kompletnie nie wiem co robić!!
chuda54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-11, 15:03   #2
chuda54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4
Zimne dłonie, zimne stopy!!

Być może to nie jest problem dermatologiczny ale może ktoś mi pomoże. Od dłuższego czasu mam zimne i mokre ręce, nie sposób ich zagrzać, na dodatek sie czerwienią, to bardzo brzydko wygląda dlatego ciągle je chowam. Być może to sprawa krązenia lub alergi. Lekarz stwierdził że to minie z czasem, dermatolog przepisał maść która nie pomaga. Kompletnie nie wiem co robić!!
chuda54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-11, 16:56   #3
Szafirek20
Raczkowanie
 
Avatar Szafirek20
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Re: Zimne dłonie, zimne stopy!!

Witam!
Doskonale znam ten problemn! Niestety lekarze za bardzo nie umieją chyba pomóc. Ja np wg badań mam dobre krążenie, ale zimne ręce i nogi to u mnie normalka. Zima ręce po prostu są nieziemsko czerwone i próbuję je ukryć . Robiłam badania na chorobe Reynaude'a niby nie wyszło ze to mam, ale krążeniowiec to sugeruje . Z kolei pani dermatolog uznała, że mam odmrożone ( nie dziwne skoro zimą marzna w kilku parach rękawiczek! i się pocą). Powiem Ci, że dobrze się rozgrzewają gdy po kąpieli posmarujesz je maściami: kamforową i ichtiolową i na ręce cienkie bawełniane rękawiczki. poza tym pani dr przepisała dużą dawkę witaminy PP i A. Nie powiem, te maści dobrze rozgrzewaja i wybielają ręce, ale i tak uważam, że to sprawa kiepskiego krazenia...w dodatku kruche naczynka
Polecam Ci te maści na noc, kosztują grosze, a powinny rogrzac rece. Poza tym wybierz się do lekarzy - krążeniowca - możesz zrobić badanie na przepływy, no i do dermatologa. Pozdrawiam
Szafirek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-11, 16:56   #4
Szafirek20
Raczkowanie
 
Avatar Szafirek20
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Re: Zimne dłonie, zimne stopy!!

Witam!
Doskonale znam ten problemn! Niestety lekarze za bardzo nie umieją chyba pomóc. Ja np wg badań mam dobre krążenie, ale zimne ręce i nogi to u mnie normalka. Zima ręce po prostu są nieziemsko czerwone i próbuję je ukryć . Robiłam badania na chorobe Reynaude'a niby nie wyszło ze to mam, ale krążeniowiec to sugeruje . Z kolei pani dermatolog uznała, że mam odmrożone ( nie dziwne skoro zimą marzna w kilku parach rękawiczek! i się pocą). Powiem Ci, że dobrze się rozgrzewają gdy po kąpieli posmarujesz je maściami: kamforową i ichtiolową i na ręce cienkie bawełniane rękawiczki. poza tym pani dr przepisała dużą dawkę witaminy PP i A. Nie powiem, te maści dobrze rozgrzewaja i wybielają ręce, ale i tak uważam, że to sprawa kiepskiego krazenia...w dodatku kruche naczynka
Polecam Ci te maści na noc, kosztują grosze, a powinny rogrzac rece. Poza tym wybierz się do lekarzy - krążeniowca - możesz zrobić badanie na przepływy, no i do dermatologa. Pozdrawiam
Szafirek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-12, 14:40   #5
chuda54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4
Re: Zimne dłonie, zimne stopy!!

Dzieki sliczne za poradę, a juz myslalam ze tylko ja mam taki problem. Dzisiaj wyczytalam w gazecie ze przyczyną może być niskie ciśnienie tętnicze lub zaburzenia czynności wegetatywnego systemu nerwowego (odpowiadającego za procesy które dzieją się bez udziału naszej woli) Naczynia krwionośne kurczą sie wtedy i krew nie dopływa do najdalej od serca położonych "zakątków" ciała. Ta przypadłość dotyczy przeważnie młodych kobiet. Jest wprawdzie nieprzyjemna ale niegroźna. Prawdopodobnie cierpie na jedno i drugie Jeszcze raz dzieki za odp. i zdrowka życze pa
chuda54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-12, 14:40   #6
chuda54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4
Re: Zimne dłonie, zimne stopy!!

Dzieki sliczne za poradę, a juz myslalam ze tylko ja mam taki problem. Dzisiaj wyczytalam w gazecie ze przyczyną może być niskie ciśnienie tętnicze lub zaburzenia czynności wegetatywnego systemu nerwowego (odpowiadającego za procesy które dzieją się bez udziału naszej woli) Naczynia krwionośne kurczą sie wtedy i krew nie dopływa do najdalej od serca położonych "zakątków" ciała. Ta przypadłość dotyczy przeważnie młodych kobiet. Jest wprawdzie nieprzyjemna ale niegroźna. Prawdopodobnie cierpie na jedno i drugie Jeszcze raz dzieki za odp. i zdrowka życze pa
chuda54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-12, 14:49   #7
limonka_89
Raczkowanie
 
Avatar limonka_89
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 321
Re: Zimne dłonie, zimne stopy!!

ja też mam ten problem, wiecznie zimne ręce...
grrr właśnie czuje jak mi odmarzają jak pisze na klawiaturze
limonka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-04-12, 14:49   #8
limonka_89
Raczkowanie
 
Avatar limonka_89
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 321
Re: Zimne dłonie, zimne stopy!!

ja też mam ten problem, wiecznie zimne ręce...
grrr właśnie czuje jak mi odmarzają jak pisze na klawiaturze
limonka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-12, 15:05   #9
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: Zimne dłonie, zimne stopy!!

Dziewczyny mam ten sam problem. Zawsze zimne stopy i ręce. I też póki co, nie znalazłam skutecznego sposobu na to. A dodatkowo,mam bardzo często suchą i spierzchniętą skórę rąk i fioletowe (z zimna paznokcie .
Moja mama też miała zawsze zimne dłonie. Ja to tłumaczę tym, że "nisko-ciśnieniowcy" już tak mają Ostatnio sobie mierzyłam ciśnienie i miałam 90/60 u mnie to norma.
trzymajcie się cieplutko
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-12, 15:05   #10
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: Zimne dłonie, zimne stopy!!

Dziewczyny mam ten sam problem. Zawsze zimne stopy i ręce. I też póki co, nie znalazłam skutecznego sposobu na to. A dodatkowo,mam bardzo często suchą i spierzchniętą skórę rąk i fioletowe (z zimna paznokcie .
Moja mama też miała zawsze zimne dłonie. Ja to tłumaczę tym, że "nisko-ciśnieniowcy" już tak mają Ostatnio sobie mierzyłam ciśnienie i miałam 90/60 u mnie to norma.
trzymajcie się cieplutko
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-13, 22:47   #11
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Re: Zimne dłonie, zimne stopy!!

xaneczko to Ty masz wysokie ciśnienie przy moim, mierzyłam przed minutką - całe 76/53 i co mi na to poradzicie ? i tak niezmiennie od ponad 20 lat
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-04-13, 22:47   #12
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Re: Zimne dłonie, zimne stopy!!

xaneczko to Ty masz wysokie ciśnienie przy moim, mierzyłam przed minutką - całe 76/53 i co mi na to poradzicie ? i tak niezmiennie od ponad 20 lat
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 15:32   #13
Szafirek20
Raczkowanie
 
Avatar Szafirek20
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Re: Zimne dłonie, zimne stopy!!

Eh...ta przypadłosć jest dokuczliwa, ale sama nie wiem, chyba nie ma na nią rady. jak z kolei jest mi gorąco w ręce to robią mi się plamy z gorąca. Macie moze pod wieczór uczucie pieczenia i gorąca w dłoniach? coś nieprzyjemnego Sama zauważyłam, że i nerwy bardzo pogarszają stan moich naczynek. Ale jak tu sobie wmówić, żeby się nie denerwowac Pozdrawiam wszystkie zmarźluchy i zyczę zdrówka równiez!
Szafirek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 15:32   #14
Szafirek20
Raczkowanie
 
Avatar Szafirek20
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Re: Zimne dłonie, zimne stopy!!

Eh...ta przypadłosć jest dokuczliwa, ale sama nie wiem, chyba nie ma na nią rady. jak z kolei jest mi gorąco w ręce to robią mi się plamy z gorąca. Macie moze pod wieczór uczucie pieczenia i gorąca w dłoniach? coś nieprzyjemnego Sama zauważyłam, że i nerwy bardzo pogarszają stan moich naczynek. Ale jak tu sobie wmówić, żeby się nie denerwowac Pozdrawiam wszystkie zmarźluchy i zyczę zdrówka równiez!
Szafirek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 17:39   #15
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Re: Zimne dłonie, zimne stopy!!

witam! ja równiez cierpie na to co Wy:P i w dodatku skóra mi pęka na palcach ale tylko na lewej ręce(jestem prawo ręczna:P) nie wiem dlaczego ,....ostatnio robia mi sie też takie pęcherzyki z wodą które straszliwie swędzą a czasem nawet jest uczucie kucia(
__________________
31.01 IIkreseczki

20.02 bijące serduszko

Fabian 20.09.2014r
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 17:39   #16
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Re: Zimne dłonie, zimne stopy!!

witam! ja równiez cierpie na to co Wy:P i w dodatku skóra mi pęka na palcach ale tylko na lewej ręce(jestem prawo ręczna:P) nie wiem dlaczego ,....ostatnio robia mi sie też takie pęcherzyki z wodą które straszliwie swędzą a czasem nawet jest uczucie kucia(
__________________
31.01 IIkreseczki

20.02 bijące serduszko

Fabian 20.09.2014r
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 17:47   #17
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Re: Zimne dłonie, zimne stopy!!

Jak masz taki prolem to najlepiej idź jak najszybciej do dermatologa, wizyty z kasy chorych nie są płatne i nie musisz miec skierowania, żeby się dostać do dermatologa. Poszukaj w swoim mieście przychodni majacych podpisana umowę z NFZ i się zarejestruj - bo to może się okazać przecież czymś poważnym, mogły się wdac jakieś grzyby, czy bakterie, takich rzeczy nie wolno lekceważyć - po to są właśnie specjaliści, żeby się do nich udać !!!
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 17:47   #18
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Re: Zimne dłonie, zimne stopy!!

Jak masz taki prolem to najlepiej idź jak najszybciej do dermatologa, wizyty z kasy chorych nie są płatne i nie musisz miec skierowania, żeby się dostać do dermatologa. Poszukaj w swoim mieście przychodni majacych podpisana umowę z NFZ i się zarejestruj - bo to może się okazać przecież czymś poważnym, mogły się wdac jakieś grzyby, czy bakterie, takich rzeczy nie wolno lekceważyć - po to są właśnie specjaliści, żeby się do nich udać !!!
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 07:16   #19
marzrz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Zimne dłonie, zimne stopy!!

Moze to zabrzmi malo profesjonalnie ale polecam probe z herbatka z krwawnika poprawia krazenie, i mi na pewno pomaga...
marzrz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-14, 10:07   #20
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Smile Dot.: Zimne dłonie, zimne stopy!!

Cytat:
Napisane przez chuda54
Być może to nie jest problem dermatologiczny ale może ktoś mi pomoże. Od dłuższego czasu mam zimne i mokre ręce, nie sposób ich zagrzać, na dodatek sie czerwienią, to bardzo brzydko wygląda dlatego ciągle je chowam. Być może to sprawa krązenia lub alergi. Lekarz stwierdził że to minie z czasem, dermatolog przepisał maść która nie pomaga. Kompletnie nie wiem co robić!!
Witaj
Mnie zastanawia z koleji, w jakich sytuacjach, obserwujesz najczęściej to zjawisko, być może rolę odgrywają
tu emocje i stres? Zimne, wilgotne dłonie, mogą być objawem nerwowym,żadne kosmetyki, okłady nie przyniosą wówczas poprawy
Jeśli chodzi zaś o ową potliwość dłoni, jeśli jest bardzo kłopotliwa, a na skórze nie ma zmian typu ranki, otarcia naskórka, krosteczki, można zastosować ETIAXIL, przeznaczony do dłoni (jest taki , w większej butelce, w formie płynu do wcierania). Działa rónie skutecznie, jak ten pod pachy
Pozdrawiam ( i Pamiętaj o powiedzeniu.... "Zimne ręce- serce gorące )
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 07:36   #21
e-Lula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 16
Wyślij wiadomość przez ICQ do e-Lula GG do e-Lula Wyślij wiadomość przez Yahoo do e-Lula
Dot.: Zimne dłonie, zimne stopy!!

Jak rozgrzac zimne dlonie i stopy niestety nie wiem ALE moge Wam powiedziec co mi pomoglo na czerwone dlonie. Ten problem pojawia mi sie tylko zimą, skóra dłoni robi sie czerwona i szorstka, wygląda to koszmarnie. I wyczytalam kiedyś na wizażu o kuracji vit. C. Kupiłam sobie Juvit (vit. C dla dzieci w kropelkach) i zaczełam smarować dłonie na noc. Dziewczyny to jest rewela, po 3 dniach problem miałam z głowy - łapki były gładkie, mięciutkie i w normalnym kolorze. Polecam
e-Lula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 13:34   #22
Szafirek20
Raczkowanie
 
Avatar Szafirek20
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Zimne dłonie, zimne stopy!!

Cytat:
Napisane przez e-Lula
Jak rozgrzac zimne dlonie i stopy niestety nie wiem ALE moge Wam powiedziec co mi pomoglo na czerwone dlonie. Ten problem pojawia mi sie tylko zimą, skóra dłoni robi sie czerwona i szorstka, wygląda to koszmarnie. I wyczytalam kiedyś na wizażu o kuracji vit. C. Kupiłam sobie Juvit (vit. C dla dzieci w kropelkach) i zaczełam smarować dłonie na noc. Dziewczyny to jest rewela, po 3 dniach problem miałam z głowy - łapki były gładkie, mięciutkie i w normalnym kolorze. Polecam
WOW! wielkie dzięki za poradę chyba zafunduję sobie a nuż coś da
A mam pytanka, czy znacie jakieś stronki o nerwicy naczyniowej, preparaty czy zioła na wrazliwe naczynka? Robią mi się ni stad niz owad okropne czerwone plamy na ciele, mam tego dosc!
Szafirek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 18:29   #23
arek16l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1
Dot.: Re: Zimne dłonie, zimne stopy!!

Witam. JA jestem chlopakiem i tez mam ten problem. I wydaje mi sie ze jest to wina stresu bo takie rece (tzn. zimne i czerwone) mam w szkole podczas lekcji. Szczegolnie jest to denerwujace na lekcjach wf-u. Wtedy te rece to wygladaja... Dziekuje za pomoc sprobuje wszystkich mozliwych sposobow aby sie pozbyc a i u lekarza tzn.u chirurga naczyniowego bylem i nic nie wykryl powiedzial ze taki wiek.
arek16l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 00:36   #24
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Zimne dłonie, zimne stopy!!

Dołanczam do klubu zimnych rąk, nóg i u mnie jescze nos. Najgorzej jest z nosem w zimę, ponieważ prawie cały czas mam czerwony i lodowaty. Rodzina się ze mnie śmieję, że pasuje do murków stojących pod samem. Ja niestety mam bardzo niskie ciśnienie 90/60 to jest powodem, i niestety nic na to nie porsadze
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 16:18   #25
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Zimne dłonie, zimne stopy!!

Też mam ten problem - niskie ciśnienie, mało ruchu, odmrożone w dodatku łapy. A tam łapy to jeszcze nic - gorzej z nosem Spróbuję tej witaminy C może, bo zima tuż tuż i znowu będę jak święty mikołaj wyglądać :/
Dla niskociśnieniowców bardoz się poleca dużą antywność ruchową. Niestety, ja ciągl enie mam na to czasu ;(
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 22:08   #26
Painkiller
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1
Dot.: Zimne dłonie, zimne stopy!!

Czesc, Mam podobny problem z dlonmi i stopami i natknalem sie na taki artykul w necie www.resmedica.pl/zdart5011.html. Wychodzi ze to jakas choroba ze zbyt niskim cisnieniem i okazuje sie ze mozna to leczyc jakos. Pocieszajace moze byc to ze osoby z nizszym cisnieniem zyja dluzej
Painkiller jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 22:23   #27
agosiek
Raczkowanie
 
Avatar agosiek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 76
Dot.: Zimne dłonie, zimne stopy!!

dziewczyny w moim przypadku jest tak, że mam zimne ręce i stopy, ale to za sprawą nabytej w czasie ciąży zakrzepicy. Zróbcie sobie badania krwi na krzepliwość krwi nie mówie, że jesteście na to chore, ale sprawdzić możecie.
__________________
"Nie ma dwóch podobnych do siebie kobiet.
A wręcz ani jednej".
A. Austin
agosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 09:53   #28
issunka_html
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 380
GG do issunka_html
Dot.: Zimne dłonie, zimne stopy!!

Ja takie lodowate stopy i dłonie to mam nawet w środku lata. Ogólnie jestem strasznym zmarzluchem, chyba złe krążenie. Uwielbiam, kiedy jest powyżej 30 stopni, wtedy odżywam. chyba urodziłam sie w złym klimacie...
issunka_html jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 13:10   #29
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Zimne dłonie, zimne stopy!!

rany, ile tutaj nas jest z tym problemem. ja tez mam zimne stopki (z tym to juz nie moge sobie poradzic) i raczki (rzadziej), na szczescie nie robia mi sie czerwone. nos mi tez marznie tak jak wczesniej pisalyscie - to jest uroda niskocisnieniowcow. ja mam cisnienie 90/60 . bralam ostatnio na poprawe krazenia tabletki "ginkgo intensive". mi troszke pomoglo. moze komus innemu tez pomoze... wlasnie siedze sobie w podwojnych skarpetkach i ciapkach acha, ja ponadto to bym tylko spala w taka pogode. tak dziala na mnie to niskie cisnienie i to mnie wkurza .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 14:12   #30
nula88
Zadomowienie
 
Avatar nula88
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 295
GG do nula88
Dot.: Zimne dłonie, zimne stopy!!

Dołączam się Problem znany mi od urodzenia. Według mnie należy sie do tego przyzwyczaić, nie ma innej rady. Ale kto ma zimne dłobnie, ten gorący sercem
__________________

nula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-17 16:20:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.