Ludzie to idioci. - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-02, 15:02   #361
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Ludzie to idioci.

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Sluchajcie ja mialam troche podobna sytuacje w Krakowie. chcialam zmienic pas, nie zauwazylam ze na docelowym pasie bardzo szybko jechal ktos, na szczescie zatrabil i zjechalam spowrotem na swoj. mignelam swiatlami w ramach przeprosin. on wyprzedzil mnie i zajechal mi droge na moim pasie. zjechalam na prawy i pojechalam dalej. pojechal za mna i zaparkowal tam gdzie pojechalam. balam sie wyjsc z samochodu normalnie, odjechalam stamtad. chcial mnie pobic czy co? to bylo jakis rok temu.
Tak, na pewno chciał Cię pobić i dlatego Cię śledził trzbea było mu dać w papę zanim on da Tobie.
Aaaa, przepraszam, wrrrróć! nie mogłaś. Bo jesteś słabsza
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 15:05   #362
Isabella90
Raczkowanie
 
Avatar Isabella90
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 159
GG do Isabella90
Dot.: Ludzie to idioci.

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Haha a co to ma do rzeczy? Tzn TŻ autorki mógł dać w papę, bo był silniejszy a Klarissa nie może?
A może Klarissa jest mistrzynią Karate albo judo?
Rozumiem, że wtedy by mogła i byłaby w pełni usprawiedliwiona?
Nie rozumiem w ogóle Twojego toku rozumowania w tym przypadku ...
To powinna dodać, że trenuje sztuki walki, używa ich do atakowania ludzi (bo zazwyczaj nie dlatego trenuje się ten sport) i w związku z powyższym nic nie zrobiła temu facetowi!!!! [Fanfary]

Tym bardziej, ze on był zamknięty w samochodzie i nie wiadomo czy w ogóle chciałby z nią gadać - nie mówię już o rękoczynach a o opierdzieleniu go. Czym tu się chwalić? Sytuacja bez sensu.
__________________
,,SZCZEROŚĆ TO NAJPIĘKNIEJSZA FORMA GŁUPOTY``


Edytowane przez Isabella90
Czas edycji: 2012-08-02 o 15:06
Isabella90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 15:05   #363
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Ludzie to idioci.

Cytat:
Napisane przez ladyinblack90 Pokaż wiadomość
Chodzi o to, że jeśli ktoś jest słabszy to nie daje komus w pape nie dlatego, że jest wysoce kulturalną osoba i ma takie zasady zyciowe. Tylko dlatego, że sie zwyczajnie boi doprowadzić do takiej sytuacji.
O ja pierdzielę ... to ja już rozumiem o co chodzi ...
Nie daję nikomu po mordzie, bo zwyczajnie jestem na to za słaba!
Cholera, a ja myślałam, żem kulturalna.
Człowiek uczy się o sobie ciekawych rzeczy na wizażu
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 15:06   #364
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Ludzie to idioci.

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Tak, na pewno chciał Cię pobić i dlatego Cię śledził trzbea było mu dać w papę zanim on da Tobie.
Aaaa, przepraszam, wrrrróć! nie mogłaś. Bo jesteś słabsza
wylazl z auta i patrzyl gdzie stoje. naprawde sie balam ze chce mnie pobic.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 15:09   #365
ladyinblack90
Raczkowanie
 
Avatar ladyinblack90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 226
Dot.: Ludzie to idioci.

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Tak, na pewno chciał Cię pobić i dlatego Cię śledził trzbea było mu dać w papę zanim on da Tobie.
Aaaa, przepraszam, wrrrróć! nie mogłaś. Bo jesteś słabsza
I to jest wlasnie standardowa sytuacja na tym forum. Jak sie kończa argumenty to się takie i inne teksty zaczynaja.

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
O ja pierdzielę ... to ja już rozumiem o co chodzi ...
Nie daję nikomu po mordzie, bo zwyczajnie jestem na to za słaba!
Cholera, a ja myślałam, żem kulturalna.
Człowiek uczy się o sobie ciekawych rzeczy na wizażu
Akurat w opisanych przez uzytkowniczki sytuacjach jest tak, że nie mozna okreslić, czy nie dały po mordzie bo sie baly czy nie dały bo im kultura na to nie pozwolila, dlatego przyklady bez sensu. Bo nie wnosza za wiele do dyskusji. Nie miały szans z tymi ludźmi, wiec nawet im przez mysl nie przeszlo żeby komus zdzielic. Co kto by zrobil w takich sytuacjach gdyby miał wiecej siły, tego nie wiemy!
ladyinblack90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 15:09   #366
Pinerry
Raczkowanie
 
Avatar Pinerry
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 36
Dot.: Ludzie to idioci.

Cytat:
Napisane przez Isabella90 Pokaż wiadomość
Ciekawe jaki jest procent szans na te dowody
Pewnie 2 % szansy

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Rozumiem, że jeśli kiedyś zdarzy Ci się przypadkiem zrobić coś głupiego komuś i dostaniesz w papę to się nie zdziwisz i jeszcze podziękujesz, że Ci się należało?
To chyba nie było przypadkiem? Prawdopodobnie człowiek z busa miał świadomość tego co wyczynia, i robił to z .. premedytacja?
__________________
I'm a beast and I feast when I conquer.


Walcze o swoje..
Pinerry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 15:13   #367
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Ludzie to idioci.

Cytat:
Napisane przez ladyinblack90 Pokaż wiadomość
I to jest wlasnie standardowa sytuacja na tym forum. Jak sie kończa argumenty to się takie i inne teksty zaczynaja.
Ale argumenty NA CO?

Cytat:
Napisane przez ladyinblack90 Pokaż wiadomość
Akurat w opisanych przez uzytkowniczki sytuacjach jest tak, że nie mozna okreslić, czy nie dały po mordzie bo sie baly czy nie dały bo im kultura na to nie pozwolila, dlatego przyklady bez sensu. Bo nie wnosza za wiele do dyskusji. Nie miały szans z tymi ludźmi, wiec nawet im przez mysl nie przeszlo żeby komus zdzielic. Co kto by zrobil w takich sytuacjach gdyby miał wiecej siły, tego nie wiemy!
No to teraz zrobiłaś mi dzień
Dziewczyno, na prawdę SĄ ludzie na tym świecie, którym NIE PRZYJDZIE do głowy załatwiać sprawy siłą nawet, gdyby MOGLI.

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Pinerry Pokaż wiadomość
To chyba nie było przypadkiem? Prawdopodobnie człowiek z busa miał świadomość tego co wyczynia, i robił to z .. premedytacja?
A właśnie, że nie, prawdopodobnie miał na co się wnerwić, a że człowiek nie maszyna i ma prawo, no to cóż, wyszło jak wyszło

Możemy się znowu bawić w jasnowidzenie, nie ma problemu
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 15:15   #368
Isabella90
Raczkowanie
 
Avatar Isabella90
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 159
GG do Isabella90
Dot.: Ludzie to idioci.

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Ale argumenty NA CO?
No to teraz zrobiłaś mi dzień
Dziewczyno, na prawdę SĄ ludzie na tym świecie, którym NIE PRZYJDZIE do głowy załatwiać sprawy siłą nawet, gdyby MOGLI.
Ale "przykład" tego nie oddaje, niestety. A tylko o to jest bezsensowny spór, a nie o to kto, kiedy i komu daje po twarzy. Bo jak już zostało ustalone, nikt tego nie popiera.
To nie jest jej ideologia życiowa tylko agument na beznadziejność waszych przykładów!!!! ;( Nie wytrzymię zaraz
__________________
,,SZCZEROŚĆ TO NAJPIĘKNIEJSZA FORMA GŁUPOTY``


Edytowane przez Isabella90
Czas edycji: 2012-08-02 o 15:19
Isabella90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 15:17   #369
ladyinblack90
Raczkowanie
 
Avatar ladyinblack90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 226
Dot.: Ludzie to idioci.

Tu nie ma żadnego jasnowidzenia, bo w sytuacji opisanej przez autorkę jasno wynika, że facet z busa robił to specjalnie. I nie ma co tu spekulować. A czy wczesniej cos go wnerwiło i czy byl to jakis normalny powod, to tego nie wiemy i nie ma co sie domyslac i spekulowac, ze moze tz autorki 3 dni wczesniej prawie by zabil jego laske na przejsciu dla pieszych i nie ma co tworzyc historii.

Wierze, że są ludzie ktorzy nic nie chca zalatwiac siłą ale co to zmienia? Z opisanych przez uzytkowniczki sytuacji akurat to nie wynika, wiec po co o tym rozmawiać? Ja tylko pisze, dlaczego opisane sytuacje nie są do konca adekwatne do sytuacji opisanej przez autorkę. I dlaczego nie sa analogiczne.
ladyinblack90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 15:18   #370
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Ludzie to idioci.

No to chyba żadna z nas nie poda przykładu na swoją wielką kulturę nie dania po papie słabszemu, bo musiałaby nie dać w papę dziecku albo kalece
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 15:23   #371
Isabella90
Raczkowanie
 
Avatar Isabella90
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 159
GG do Isabella90
Dot.: Ludzie to idioci.

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
No to chyba żadna z nas nie poda przykładu na swoją wielką kulturę nie dania po papie słabszemu, bo musiałaby nie dać w papę dziecku albo kalece
Także niech żadna nie ocenia, skoro w takiej sytuacji nigdy nie była.

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez ladyinblack90 Pokaż wiadomość
Tu nie ma żadnego jasnowidzenia, bo w sytuacji opisanej przez autorkę jasno wynika, że facet z busa robił to specjalnie. I nie ma co tu spekulować. A czy wczesniej cos go wnerwiło i czy byl to jakis normalny powod, to tego nie wiemy i nie ma co sie domyslac i spekulowac, ze moze tz autorki 3 dni wczesniej prawie by zabil jego laske na przejsciu dla pieszych i nie ma co tworzyc historii.

Wierze, że są ludzie ktorzy nic nie chca zalatwiac siłą ale co to zmienia? Z opisanych przez uzytkowniczki sytuacji akurat to nie wynika, wiec po co o tym rozmawiać? Ja tylko pisze, dlaczego opisane sytuacje nie są do konca adekwatne do sytuacji opisanej przez autorkę. I dlaczego nie sa analogiczne.
Masz zdrowie, żeby to 100. raz tłumaczyć ;D Jesteś nauczycielką czy minęłaś się z powołaniem? Tylko podejrzewam, że dzieci szybciej łapią
__________________
,,SZCZEROŚĆ TO NAJPIĘKNIEJSZA FORMA GŁUPOTY``


Edytowane przez Isabella90
Czas edycji: 2012-08-02 o 15:24
Isabella90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 15:23   #372
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Ludzie to idioci.

Cytat:
Napisane przez ladyinblack90 Pokaż wiadomość
Tu nie ma żadnego jasnowidzenia, bo w sytuacji opisanej przez autorkę jasno wynika, że facet z busa robił to specjalnie. I nie ma co tu spekulować. A czy wczesniej cos go wnerwiło i czy byl to jakis normalny powod, to tego nie wiemy i nie ma co sie domyslac i spekulowac, ze moze tz autorki 3 dni wczesniej prawie by zabil jego laske na przejsciu dla pieszych i nie ma co tworzyc historii.
No a TŻ specjalnie dał mu po papie. I jeden i drugi w tej sytuacji jest burakiem i tyle.

Cytat:
Napisane przez ladyinblack90 Pokaż wiadomość
Wierze, że są ludzie ktorzy nic nie chca zalatwiac siłą ale co to zmienia? Z opisanych przez uzytkowniczki sytuacji akurat to nie wynika, wiec po co o tym rozmawiać? Ja tylko pisze, dlaczego opisane sytuacje nie są do konca adekwatne do sytuacji opisanej przez autorkę. I dlaczego nie sa analogiczne.
Z tych sytuacji wynika po prostu to, że nie wszyscy mają od razu żądzę walenia po papie. Fakt, że kobiety są słabsze i i tak by nic nie wskórały, ale to nie znaczy, że MIAŁY w tym momencie na to ochotę.
Ja jestem nerwową osobą ale nigdy w napadzie furii nie zdarzyło mi się pomyśleć nawet o tym, by komuś przywalić. I nie wiem co tu zmienia fakt, czy dałabym radę czy nie?
W złości mało kto się nad tym zastanawia.
Ile jest sytuacji, gdzie w furii słabszy facet atakuje silniejszego?
Oni jakoś mogą, więc podejrzewam, że niektóre kobiety w napadzie furii też to robią. Tylko tu się pewnie żadna nie przyzna
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 15:24   #373
ladyinblack90
Raczkowanie
 
Avatar ladyinblack90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 226
Dot.: Ludzie to idioci.

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
No to chyba żadna z nas nie poda przykładu na swoją wielką kulturę nie dania po papie słabszemu, bo musiałaby nie dać w papę dziecku albo kalece
Jak bardzo chcesz moge Ci podac przyklad. Przechodzilam kiedys z koleżanką obok placu zabaw i zaczepil nas jakis gowniarz, moze z 7-8 lat, wykolczykowany, wytatulowany, obok byla jego pijana matka, ktora ledwo sie na nogach trzymala. Dziecko nas zaczepilo i zaczelo bez powodu wrzeszczec, ze zaraz nam da wpier... i tym podobne. I zebysmy spier... więc tylko dzieciaka wysmiałysmy. Mialysmy wtedy z 17-18 lat, w sumie załuje, że nie podalysmy ich do strazy miejskiej, bo przynajmniej w tym wypadku dowody by byly, matka szybko by nie uciekla (ona tez sie wygrazala ale to byl taki bełkot, ze trudno cokolwiek z tego zrozumiec bylo). Nie uderzyłam dzieciaka, bo przeciez nie będę sie znizac do tego poziomu i bic jakichs pokrzywdzonych przez los dzieci, poza tym on nie stwarzal dla mnie zagrozenia, bo wygladal jak jakies chucherko, watpie aby mi oddał. Nie przestraszylysmy sie, bo uznalysmy, ze dzieciak mocny pewnie tylko w gebie. Tylko roznica jest taka, ze on nie stwarzal dla mnie zadnego zagrozenia. Natomiast do tej pory zaluje, ze nie donioslysmy wtedy na niego i jego matke do strazy miejskiej, albo ze w ogole nigdzie tego nie zglosilysmy. Dzieciak by sie policji albo strazy przestraszyl i przynajmniej miałby nauczke. Matka pewnie też.
ladyinblack90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 15:27   #374
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Ludzie to idioci.

No więc sama widzisz, że to żaden przykład
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 15:35   #375
ladyinblack90
Raczkowanie
 
Avatar ladyinblack90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 226
Dot.: Ludzie to idioci.

Dlaczego zaden przyklad? Ja np. załuje ze czegoś wtedy nie zrobilam, na pewno bym dzieciaka nie pobila, bo skompromitowałabym sie. Ale moglam np. zglosic to gdzies i bardzo zaluje, ze tego nie zrobilam. Natomiast gdyby ktos wzial takie dziecko za kolnierz i sila zaprowadzil na komisariat, to tez bym sie nie zdziwila. Zdzielenie w pape dziecku, to moze troche nie na miejscu, ale są sytuacje, ktore moga wyprowadzic z rownowagi i wiem, ze jakby ktos bardziej nerwowy czy uczulony na takie zachowanie spotkał tego gowniarza, to móglby sie wkurzyc, ze taka cholota na swiecie rosnie. I tez nie ocenilabym negatywnie osoby, ktora by go nawet sila zaprowadzila na komisariat.
ladyinblack90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 15:37   #376
Pinerry
Raczkowanie
 
Avatar Pinerry
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 36
Dot.: Ludzie to idioci.

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość

A właśnie, że nie, prawdopodobnie miał na co się wnerwić, a że człowiek nie maszyna i ma prawo, no to cóż, wyszło jak wyszło
Nie? Czyli nie specjalnie wjeżdżał w tyłek samochodu autorki, by pokazać jaki to on nie jest zły?

Skoro zachował się tak a nie inaczej, to dostał w pysia Następnym razem może zrozumie, że nigdy nie wiadomo kto siedzi po stronie kierowcy. Jeden by mu łeb odstrzelił, drugi przywalił z otwartej, a trzeci pojechał dalej. Gdy sie zachowujesz jak baran, to powinieneś się liczyć z konsekwencjami.

Życze panu z busa, by następnym razem był mądrzejszy
__________________
I'm a beast and I feast when I conquer.


Walcze o swoje..
Pinerry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 15:38   #377
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Ludzie to idioci.

Cytat:
Napisane przez Isabella90 Pokaż wiadomość
Także niech żadna nie ocenia, skoro w takiej sytuacji nigdy nie była.
A przepraszam Wam oceniać wolno?
Z jakiej paki?
Wy oceniacie, że to było ok, ja, że nie i tyle.

A ten tekst o dzieciach mogłaś sobie darować, bo ja mogę napisać to samo.
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 15:39   #378
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Ludzie to idioci.

Cytat:
Napisane przez ladyinblack90 Pokaż wiadomość
Dlaczego zaden przyklad? Ja np. załuje ze czegoś wtedy nie zrobilam, na pewno bym dzieciaka nie pobila, bo skompromitowałabym sie. Ale moglam np. zglosic to gdzies i bardzo zaluje, ze tego nie zrobilam. Natomiast gdyby ktos wzial takie dziecko za kolnierz i sila zaprowadzil na komisariat, to tez bym sie nie zdziwila. Zdzielenie w pape dziecku, to moze troche nie na miejscu, ale są sytuacje, ktore moga wyprowadzic z rownowagi i wiem, ze jakby ktos bardziej nerwowy czy uczulony na takie zachowanie spotkał tego gowniarza, to móglby sie wkurzyc, ze taka cholota na swiecie rosnie. I tez nie ocenilabym negatywnie osoby, ktora by go nawet sila zaprowadzila na komisariat.

Mam pytanie do tej konkretnej sytuacji - nie uważasz, że zachowanie tego 7-latka było spowodowane warunkami w jakich się chował, a nie tym, że dziecko było złe samo w sobie? Na dzieci tego typu nie działają groźby, policja, one potrzebują pomocy, aby dowiedzieć się, że można żyć inaczej i inaczej reagować. Faktycznie szkoda, że ich nie zgłosiłaś, może opieka społeczna by się zajęła tą rodziną i pomogła dzieciakowi.
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 15:41   #379
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Ludzie to idioci.

Cytat:
Napisane przez Pinerry Pokaż wiadomość
Nie? Czyli nie specjalnie wjeżdżał w tyłek samochodu autorki, by pokazać jaki to on nie jest zły?

Co ma piernik do wiatraka?

Cytat:
Napisane przez Pinerry Pokaż wiadomość
Następnym razem może zrozumie, że nigdy nie wiadomo kto siedzi po stronie kierowcy.

Życze panu z busa, by następnym razem był mądrzejszy
No właśnie, a ja tego samego TŻtowi autorki.
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 15:44   #380
Isabella90
Raczkowanie
 
Avatar Isabella90
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 159
GG do Isabella90
Dot.: Ludzie to idioci.

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
A przepraszam Wam oceniać wolno?
Z jakiej paki?
Wy oceniacie, że to było ok, ja, że nie i tyle.

A ten tekst o dzieciach mogłaś sobie darować, bo ja mogę napisać to samo.
Ja nie oceniam, że to było ok, ale widzę, że mając lekko różne zdanie od ciebie, bo w 99% się zgadzam z tym co mówisz jestem "zła". Albo wszystko oceniasz w kategoriach białe-czarne jak 13letnie dziecko, albo nie czytasz do końca naszych wypowiedzi i rzucasz się tylko po to żeby się rzucać. Innej opcji nie ma.
__________________
,,SZCZEROŚĆ TO NAJPIĘKNIEJSZA FORMA GŁUPOTY``

Isabella90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 15:52   #381
ladyinblack90
Raczkowanie
 
Avatar ladyinblack90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 226
Dot.: Ludzie to idioci.

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Mam pytanie do tej konkretnej sytuacji - nie uważasz, że zachowanie tego 7-latka było spowodowane warunkami w jakich się chował, a nie tym, że dziecko było złe samo w sobie? Na dzieci tego typu nie działają groźby, policja, one potrzebują pomocy, aby dowiedzieć się, że można żyć inaczej i inaczej reagować. Faktycznie szkoda, że ich nie zgłosiłaś, może opieka społeczna by się zajęła tą rodziną i pomogła dzieciakowi.
Może było to spowodowane zlymi warunkami, ale co z tego? Seryjny morderca moze tez jest seryjnym morderca, bo wychowal sie w patologicznej rodzinie i rodzice go nie kochali? Czy to go usprawiedliwia? Tak, rodzice są w duzej mierze winni, ale tez nie w 100%. Są dzieci z patologicznych rodzin, które są normalne. I nie zachowują się tak jak tamto dziecko. Ja akurat mialam okazje zobaczyć jego matkę, ale moglam tez tej okazji nie miec. facet z busika tez moze sie wychowal w patologicznej rodzinie, ale to niewiele zmienia, bo zachowuje sie jak idiota, stwarza zagrozenie na drodze, wiec dostaje to czego mogl sie spodziewac. Po prostu nie jest mi tego kierowcy szczegolnie szkoda, nie mowie, ze przemoc jest dobra, ale wspolczuc mu nie będę.
ladyinblack90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 15:52   #382
Isabella90
Raczkowanie
 
Avatar Isabella90
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 159
GG do Isabella90
Dot.: Ludzie to idioci.

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Mam pytanie do tej konkretnej sytuacji - nie uważasz, że zachowanie tego 7-latka było spowodowane warunkami w jakich się chował, a nie tym, że dziecko było złe samo w sobie? Na dzieci tego typu nie działają groźby, policja, one potrzebują pomocy, aby dowiedzieć się, że można żyć inaczej i inaczej reagować. Faktycznie szkoda, że ich nie zgłosiłaś, może opieka społeczna by się zajęła tą rodziną i pomogła dzieciakowi.
A może chłopak autorki też nie był zły sam w sobie Ktoś lub coś przyczyniło się do tego jaką decyzje podają w tej sytuacji Jak mogłyście o tym zapomnieć. Zazwyczaj chamstwo ma jakieś podłoże, to nie znaczy, że mamy prawo wyładowywać się na innych! Dlatego winny jest ten kto zaczął - proste.
__________________
,,SZCZEROŚĆ TO NAJPIĘKNIEJSZA FORMA GŁUPOTY``

Isabella90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 15:54   #383
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Ludzie to idioci.

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
I jeden i drugi w tej sytuacji jest burakiem i tyle.
No i pewnie są. Tyle, że tamten jest burakiem z obitą buzią (ładnie ? ), mógł nie prowokować, to by nie dostał. Tak, prowokować. Słowo klucz. Prowokujesz to licz się z tym, że trafisz na równego sobie buraka.

Jezu, o czym tu w ogóle deliberować przez dwa dni, ja nie mogę.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 15:55   #384
Agrh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 721
Dot.: Ludzie to idioci.

Czy gdyby mnie zaatakował agresywny dres , a mój TŻ dałby takiemu w mordę? Też by wyszło że burakiem jest Pewno by go jeszcze tamten zaskarżył i wyszło by na naszą winę Wy zapewne byście urządziły kulturalną pogawędkę z panem dresem .

bandyta w sądzie :

http://www.youtube.com/watch?v=2tpmW...eature=related
Agrh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 15:58   #385
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Ludzie to idioci.

Cytat:
Napisane przez Agrh Pokaż wiadomość
Wy zapewne byście urządziły kulturalną pogawędkę z panem dresem .

A jakżesz, przy naprędce zaparzonej filiżance herbaty

Pytałam wczoraj mojego chłopa, co by zrobił w podobnej sytuacji, to powiedział, że by pewnie uciekł przez takim palantem. Cóż, taki to mój kowboj

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2012-08-02 o 15:59
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 16:04   #386
Isabella90
Raczkowanie
 
Avatar Isabella90
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 159
GG do Isabella90
Dot.: Ludzie to idioci.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No i pewnie są. Tyle, że tamten jest burakiem z obitą buzią (ładnie ? ), mógł nie prowokować, to by nie dostał. Tak, prowokować. Słowo klucz. Prowokujesz to licz się z tym, że trafisz na równego sobie buraka.

Jezu, o czym tu w ogóle deliberować przez dwa dni, ja nie mogę.


Jak jeszcze ktoś ma wątpliwości, współczuję.

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A jakżesz, przy naprędce zaparzonej filiżance herbaty

Pytałam wczoraj mojego chłopa, co by zrobił w podobnej sytuacji, to powiedział, że by pewnie uciekł przez takim palantem. Cóż, taki to mój kowboj
Hahaha ja też. Mówił, że by się zatrzymał, uchylił szybę i zapytał o co chodzi, chociaż wcale nie należy do tych z natury spokojnych;D

Przypomniało mi się jak kiedyś facetowi nie podobała się nasza jazda. Tylko mój kowboj zazwyczaj wie co zrobił nie tak na drodze i za co się go czepiają, nie wiem sama czy to lepiej czy gorzej.. Wydaje mi, że koleś miał jechać prosto a specjalnie wyrwał za nami na parking pod supermarketem. Zaczął się wygrażać i szarpać za drzwi, które nawet otworzył. Pamiętam, że się sadziliśmy z tekstami: zamknij te drzwi i won z łapami Tez się przestraszyłam Był z tych grubszych i większych
__________________
,,SZCZEROŚĆ TO NAJPIĘKNIEJSZA FORMA GŁUPOTY``


Edytowane przez Isabella90
Czas edycji: 2012-08-02 o 16:13
Isabella90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 16:09   #387
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Ludzie to idioci.

Cytat:
Napisane przez ladyinblack90 Pokaż wiadomość
Może było to spowodowane zlymi warunkami, ale co z tego? Seryjny morderca moze tez jest seryjnym morderca, bo wychowal sie w patologicznej rodzinie i rodzice go nie kochali? Czy to go usprawiedliwia? Tak, rodzice są w duzej mierze winni, ale tez nie w 100%. Są dzieci z patologicznych rodzin, które są normalne. I nie zachowują się tak jak tamto dziecko. Ja akurat mialam okazje zobaczyć jego matkę, ale moglam tez tej okazji nie miec. facet z busika tez moze sie wychowal w patologicznej rodzinie, ale to niewiele zmienia, bo zachowuje sie jak idiota, stwarza zagrozenie na drodze, wiec dostaje to czego mogl sie spodziewac. Po prostu nie jest mi tego kierowcy szczegolnie szkoda, nie mowie, ze przemoc jest dobra, ale wspolczuc mu nie będę.
Wiesz, pytałam Cię o tę konkretną sytuację, bo byłam ciekawa Twojego zdania, widzę jednak, że najważniejsze jest roztrząsanie sprawy kierowcy busa, o którym nie wspomniałam ani słowem.


Cytat:
Napisane przez Isabella90 Pokaż wiadomość
A może chłopak autorki też nie był zły sam w sobie Ktoś lub coś przyczyniło się do tego jaką decyzje podają w tej sytuacji Jak mogłyście o tym zapomnieć. Zazwyczaj chamstwo ma jakieś podłoże, to nie znaczy, że mamy prawo wyładowywać się na innych! Dlatego winny jest ten kto zaczął - proste.
Ale popłynęłaś człowiek zada pytanie, to się zaraz pojawiają dorabiane teorie.
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 16:17   #388
Isabella90
Raczkowanie
 
Avatar Isabella90
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 159
GG do Isabella90
Dot.: Ludzie to idioci.

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Wiesz, pytałam Cię o tę konkretną sytuację, bo byłam ciekawa Twojego zdania, widzę jednak, że najważniejsze jest roztrząsanie sprawy kierowcy busa, o którym nie wspomniałam ani słowem.
Ten wątek tego dotyczy i w każdej wypowiedzi próbuje się znaleźć punkt widzenia innej osoby. Mogłaś zaznaczyć, że chodzi ci tylko o tą konkretną sprawę
__________________
,,SZCZEROŚĆ TO NAJPIĘKNIEJSZA FORMA GŁUPOTY``

Isabella90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 16:19   #389
ladyinblack90
Raczkowanie
 
Avatar ladyinblack90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 226
Dot.: Ludzie to idioci.

Przeciez odpowiedzialam Ci na tą konkretna sytuację. A że później odniosłam sie do sprawy kierowcy busa... przecież tego dotyczy ten wątek.
ladyinblack90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 16:55   #390
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Ludzie to idioci.

Cytat:
Napisane przez Isabella90 Pokaż wiadomość
Ja nie oceniam, że to było ok, ale widzę, że mając lekko różne zdanie od ciebie, bo w 99% się zgadzam z tym co mówisz jestem "zła". Albo wszystko oceniasz w kategoriach białe-czarne jak 13letnie dziecko, albo nie czytasz do końca naszych wypowiedzi i rzucasz się tylko po to żeby się rzucać. Innej opcji nie ma.
To Ty nie czytasz chyba moich.

Cytat:
Napisane przez Agrh Pokaż wiadomość
Czy gdyby mnie zaatakował agresywny dres , a mój TŻ dałby takiemu w mordę?
Słowo klucz - zaatakował.
Samoobrona to co innego.


A w ogóle poczytajcie sobie wątek od początku
Najpierw tłumaczycie TŻta autorki, że działał niby w strachu o siebie i autorkę, dlatego dał w papę. Jak przytoczyłam przykład trochę realniejszego zagrożenia życia i wyśmiałam strach TŻta, że dostanie w papę jeśli tego nie zrobi pierwszy, a autorka się przyznała, że TŻ się go nie bał, to nagle zmieniłyście front i zaczęło się tłumaczenie, że każdego mogą nerwy ponieść, bo ludzie to nie maszyny. Jak wytknęłam, że nerwy nie tłumaczą braku panowania nad swoją agresją to nagle zaczęło się udowadnianie, że nie wiadomo co my zrobiłybyśmy na miejscu TŻta. Jak się wypowiedziało kilka wizażanek, że w tego typu sytuacjach po prostu starają się uniknąć konfrontacji, to się zaczęło, że nie mają innego wyjścia, bo są słabsze
Same nie wiecie chyba o co Wam chodzi i czego bronicie.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Isabella90 Pokaż wiadomość


Jak jeszcze ktoś ma wątpliwości, współczuję.[COLOR=Silver]
Szkoda, że nie podkolorowałaś dalszej części zdania:

Cytat:
Prowokujesz to licz się z tym, że trafisz na równego sobie buraka.
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.