Urlop wypoczynkowy- ZBIORCZY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-30, 20:43   #1
margolinas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 259

Urlop wypoczynkowy- ZBIORCZY


Witam serdecznie... Zwracam się do wszystkich wizażanek znających się na prawie pracy, z prośbą o pomoc....
Od styczna b.r jestem zatrudniona w pewnej firmie... jezeli chodzi o urlop pani kadrowa powedziała mi ze do czasu przepracowania 1 pełnego roku ... przysługuje mi 1/12 urlopu za kazdy miesiacprzepracowany...
Na chwilę obcna mam 4 dni ...
Tak wiec wynika z tego ze na dluzszy urlop nie mam co liczyc....???
Nie rozumiem tez jak wowczas interpretowany jest paragraf mowiacy o tym ze w ciagu roku kzdemu pracownikowi przysługuje prawo do ciaglego odpoczynu przez 14 kalendarzowych dni...
Zastanawia mnie tez fakt ... że moj chłopak podjął pracę niemal w tym samym czasie co ja.... a dokladnie miesiac wczesniej (grudzien 2005) ... i jemu przysluguje 20 pelnych dni urlopowych (i jest to też jego pierwssza praca)...
Bede wdzieczna za każde wyjasnienie ...
__________________
Margolinas
margolinas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 21:19   #2
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Prawo Pracy - URLOP -Help...

Jeśli to Twoja pierwsza praca, wraz z upływem każdego miesiaca masz prawo do 1/12 rocznego wymiaru urlopu. Jeśli to Twoja pierwsza praca, to przysługuje Ci 20 dni urlopu (dni roboczych) na rok. Czyli za każdy przepracowany miesiąc należy Ci się: 20:12 = 1,666... dnia, razy 6 miesięcy (już przepracowanych) = 10 dni - tak pi razy oko. Niepełne dni urlopu w razie czego zaokrągla się w górę do pełnych dni.
A te 4 dni to niby jak wyliczono?
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 21:52   #3
margolinas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 259
Dot.: Prawo Pracy - URLOP -Help...

Te 4 to mi zostały ... bo do tej pory korzystałam z jakis tam pojedynczych....
__________________
Margolinas
margolinas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 07:30   #4
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Prawo Pracy - URLOP -Help...

No to może właśnie 4 dni Ci zostało do wykorzystania, a kadrowa miała rację....
Art. 153§ 1. Pracownik podejmujący pracę po raz pierwszy,w roku kalendarzowym, w którym podjął pracę uzyskuje prawo do urlopu z upływem każdego miesiąca pracy, w wymiarze 1/12 wymiaru urlopu przysługującego mu po przepracowaniu roku
§ 2Prawo do kolejnych urlopów pracownik nabywa w każdym następnym roku kalendarzowym
Tu masz wyjaśnienie, dlaczego Twojemu chłopakowi przysługuje już pełne 20 dni (był zatrudniony w grudniu).
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 07:40   #5
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Prawo Pracy - URLOP -Help...

Dokładnie tak. Miałam taką sytuację w ubiegłym roku, i co miesiąc naliczała mi się 1/12. Prawo do pełnego urlopu uzyskałam w następnym roku kalendarzowym, chociaż nie przepracowałam jeszcze całego roku od momentu podjęcia pracy.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 09:58   #6
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Urlop -zmiana pracy.

We wotrek straciłam pracę,w której miałam podpisaną umowę na rok czasu. (podpisana 1 kwietnia). Wczesniej odbywałam tam staż (do którego pracodawca dopłacał -wiem,że to nielegalne) .Teraz pojawiła się nowa osoba na staż i dostałam wypowiedzenie.
Problem w tym,że u tego pracodawcy miałma juz rozpisany urlop,wypisaną nawet kartę urlopową na okres 4 - 18 lipca. I zrobioną rezerwację,opłaconą.
Teraz mam szanse na pracę od 1 czerwca,tylko pozostaje problem urlopu.
Wiem,że żaden płatny mi nie przysługuje. Chcodzi raczej o to,czy mam szansę na bezpłatny? chociażby tygodniowy?
Nie ukrywam,że zalezy mi na tym wyjezdzie,ostatni rok był naprawdę cieżki i chciałbym odpocząć.
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 11:17   #7
aszeko
Raczkowanie
 
Avatar aszeko
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 196
Dot.: Urlop -zmiana pracy.

Jeśli w tym roku podjęłaś pracę po raz pierwszy, to według kodeksu pracy po przepracowaniu każdego miesiąca przysługuje Ci prawo do 1/12 wymiaru rocznego (czyli 1/12 z 20 dni). Tak więc w lipcu na dobrą sprawę miałabyś do dyspozycji tylko 1,66 dnia, chyba że pracodawca udzieliłby Ci tyle dni urlopu, ile przysługiwałoby Ci do końca roku - czyli 12 dni, ale Ty potrzebujesz 15, sądząc po datach, które podałaś . Możesz wystąpić z wnioskiem o urlop bezpłatny, jednak jego realizacja zależy tylko i wyłącznie od uznania pracodawcy. Jeśli masz już zrobioną rezerwację, to najlepiej musiałabyś się już na samym początku dogadać z szefem .

Może innym wyjściem byłoby zatrudnienie się gdzieś tymczasowo na miesiąc (albo, jeśli możesz sobie na to pozwolić, "odpuszczenie" sobie czerwca), a potem podjęcie kolejnej pracy po powrocie z wakacji? Wiem, ze znalezienie pracy dziś bywa często trudne, musiałbyś rozważyć jak najlepsze rozwiązanie dla siebie. Mnie w tej chwili inne pomysły nie przychodzą do głowy .

W każdym razie życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki!
aszeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-25, 11:36   #8
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Urlop -zmiana pracy.

Dzięki Aszeko

Nie chciałabym tracić tego miesiąca,bo to dodatkowe 1000 -1200 zł. Mogę ewentualnie przepracować ten miesiąc a później zrezygnować,ale jesli praca mi sie spodoba to raczej tak nie zrobię.
Chyba pozostaje mi kwestia dogadania się z pracodawcą...tylko kto pójdzie na to,żeby dac mi urlop po miesiącu pracy...
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 14:53   #9
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Urlop a koniec umowy

Cześć dziewczyny!

Jeżeli był już taki wątek, to przepraszam, ale nie znalazłam... W razie gdyby był, to proszę o linka.

Mam pytanie odnośnie urlopu i końca umowy, a nie bardzo mam się kogo zapytać. Nazbierało mi się 34 dni urlopu, ale z końcem lipca kończy mi się akurat umowa. Nie wiem, czy będę miała nową umowę czy nie. W zasadzie 50/50. I w związku z tym pytanie: czy do końca lipca powinnam wykorzystać cały urlop? Czy jeśli zostaną mi jakieś niewykorzystane dni i nie dostanę nowej umowy, to czy pracodawca musi mi wypłacić ekwiwalent za urlop czy te niewykorzystane dni po prostu mi przepadną?

Pozdrawiam!
tola
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 15:40   #10
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Urlop a koniec umowy

jeśli nie wykorzystasz urlopu dostaniesz ekwiwalent
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 16:46   #11
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Urlop a koniec umowy

Jeśli masz 34 dni, to jak rozumiem, część masz z tego roku.
Jeśli nie istnieją przeciwskazania to zalegly powinnaś wykorzystać do końca marca (pracodawca powinien tego dopilnować).
Pozostale (z tego roku) możesz wykorzystać, albo dostaniesz ekwiwalent.

I nie daj sobie wmówić przypadkiem, że (w razie kolejnego pracodawcy), kolejny pracodawca "przejmie" Twój urlop - nie ma czegoś takiego (piszę z doświadczenia - mnie tak próbowano wmówić )
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 17:17   #12
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Urlop a koniec umowy

Dzięki dziewczyny!

Zaległy urlop wykorztm na pewno. Może niekoniecznie do końca marca, ale z zaległym dam radę. A to, że w razie jakby co będą chcieli mi wmówić parę rzeczy to akurat jestem pewna, więc jakby co, to będę musiała bardzo dobrze się przygotować na taką rozmowę... No, ale może będzie dobre.
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 17:44   #13
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Urlop a koniec umowy

Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny!

Zaległy urlop wykorztm na pewno. Może niekoniecznie do końca marca, ale z zaległym dam radę.
To tylko dodam, że (jeśli są świadomi), to mogą Cię wyslać na zalegly w marcu, nawet wbrew Twojej woli. Teoretycznie nawet mają taki obowiązek (chyba, że początek roku jest dla firmy jakimś bardzo ciężkim okresem, albo nagle wielu pracowników poszlo na L4 i brakuje ludzi, itp.).
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 18:19   #14
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Urlop a koniec umowy

Wiem, że mogą mnie wysłać teoretycznie, ale nie praktykuje sie tego u mnie w firmie. Generalnie proszę o urlop od września i dostalam zgodę na urlop dopiero w weekend majowy. Jestem głównym koordynatorem projektu, ciągle miałam masę roboty i nie mogłam iść na urlop. Ale w kwietniu już go kończę, w maju rozliczę, w czerwcu pójdę na urlop... no właśnie i tu zaczynają się schody, bo nie wiadomo, czy będzie dla mnie dalej jakaś praca, a tak całkiem przypadkiem kończy się umowa z końcem lipca... no i dlatego nie wiem, jak to dalej będzie. No ale nic to, zobaczymy.
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 19:53   #15
CurlyDorothy
Raczkowanie
 
Avatar CurlyDorothy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 110
Dot.: Urlop a koniec umowy

tola3804, pamiętaj tylko o tym, że jeśli umowa skończy Ci się faktycznie w lipcu i nie dostaniesz następnej, to urlop tegoroczny będzie liczony proporcjonalnie, czyli do okresu zatrudnienia w tym roku (7 m-cy).
CurlyDorothy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 08:32   #16
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Urlop a koniec umowy

Cytat:
Napisane przez CurlyDorothy Pokaż wiadomość
tola3804, pamiętaj tylko o tym, że jeśli umowa skończy Ci się faktycznie w lipcu i nie dostaniesz następnej, to urlop tegoroczny będzie liczony proporcjonalnie, czyli do okresu zatrudnienia w tym roku (7 m-cy).
Słuszna uwaga, nie pomyślałam o tym faktycznie. Dzięki!
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 20:02   #17
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: Urlop a koniec umowy

Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość
Słuszna uwaga, nie pomyślałam o tym faktycznie. Dzięki!
I jeśli nie wykorzystasz urlopu to sprawdź w świadectwie pracy, cz wpisali ci wlasciwa liczbe dni niewykorzystanych do ekwiwalentu. I jesli nei wypłacili ci go do ostatniego dnia pracy to niech w swiadectwie pracy znajdzie sie klauzula ze zostanie on wyplacony w ciagu siedmiu dni. Nie podpisuj odbioru swiadectwa pracy jesli ci np pisza ze juz to otrzymalas (o ile to nie jest zogdne z prawda).
pozdr
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 15:56   #18
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
przymusowy urlop- czy pracodawca ma do tego prawo?

Mam umowe na 6 miesięcy, obecnie w mojej firmie jest remont. Pracodawca chce mnie wysłać na przymusowy urlop, ze względu na trudne warunki pracy. Wysyłając mnie na przymusowy urlop na kilka dni, strace możliwość wzięcia wczasów pod gruszą.Czy pracodawca ma do tego prawo?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 10:54   #19
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: przymusowy urlop- czy pracodawca ma do tego prawo?

pracodawca NIE MOZE cie wyslac na przymusowy urlop.

tutaj poczytasz wiecej:
http://www.prawo.egospodarka.pl/1072...op,3,34,3.html
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 10:57   #20
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: przymusowy urlop- czy pracodawca ma do tego prawo?

dziękuje bardzo za odpowiedź
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 21:42   #21
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Urlop wypoczynkowy- jak liczyć ?

Wtam- przysługuje mi 26 dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli go rozpocznę od 1 lipca to kończę 26 lipca? Czy niedziele nie wliczają się do tych 26 dni czy wliczają? Soboty mam pracujące. Czyli czy to będzie 26 dni + 4 niedziele= cały miesiąc???
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 12:59   #22
aluchelek
Raczkowanie
 
Avatar aluchelek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 496
Dot.: urlop wypoczynkowy- jak liczyć

niedziele nie wliczają się do urlopu
__________________
PM 2011

aluchelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 13:04   #23
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: urlop wypoczynkowy- jak liczyć

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
Wtam- przysługuje mi 26 dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli go rozpocznę od 1 lipca to kończę 26 lipca? Czy niedziele nie wliczają się do tych 26 dni czy wliczają? Soboty mam pracujące. Czyli czy to będzie 26 dni + 4 niedziele= cały miesiąc???
soboty i niedziele nie wzliczaja sie w dni urlopowe, np jesli bierzesz urlop 14 dni to tylko 10 dni bierzesz z urlopu (bo 10 jest "pracujacych") a wiec weekendow nie obejmuje. No chyba, ze masz firme w ktorej pracujesz w soboty (lub w niedziele) to wtedy chyba licza sie.
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 18:46   #24
oysho
Przyczajenie
 
Avatar oysho
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
GG do oysho
Dot.: urlop wypoczynkowy- jak liczyć

Jeżeli masz soboty pracujące, to musisz mieć jakiś inny dzień w tygodniu wolny. Bo tydzień pracy ma 5 dni, niezależnie od systemu pracy. Więc liczysz kolejne 26 dni pracujących, omijając w Twoim przypadku niedziele i te dni wolne, które masz wolne w tygodniu. Mając 26 dni urlopu do dyspozycji, to wychodzi ponad miesiąc wolnego, bo liczy się dni robocze, a nie kalendarzowe. Może zrozumiałaś Jak coś jest niejasne, to pytaj dalej

A tak swoją drogą, to w jaki sposób masz 26 dni urlopu, a nie wiesz jak go wyliczyć? Bo tyle dni ma się po 10 latach stażu pracy.
__________________
--------
pracę mgr
obrona we wrześniu

Link do ankiety -->
http://www.ankietka.pl/survey/show/id/11886/kreowanie-wizerunku-firmy-avon-klient.html
oysho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 18:51   #25
oysho
Przyczajenie
 
Avatar oysho
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
GG do oysho
Dot.: przymusowy urlop- czy pracodawca ma do tego prawo?

Byłam jakiś czas temu na szkoleniu i Inspektor Pracy powiedział, że pracodawca może wysłać pracownika na urlop. Gdy jest remont, wszyscy pracownicy mają wolne, nie masz warunków do wykonywania swojej pracy, to może Cię wysłać na urlop.

Mój chłopak w zeszłym roku został wysłany na urlop w lipcu, chociaż nie chciał, bo wszyscy pracownicy byli na urlopie i firma była zamknięta. Termin oczywiście wybrał szef po siebie. I było to zgodne z przepisami, taka była decyzja Inspekcji Pracy.

Popytałam jeszcze kilka osób w tej sprawie
Niby pracodawca nie może wysłać na urlop, ale jak mu się przeciwstawisz, to możesz nie mieć do czego wracać po swoim urlopie. A tak na poważnie, to możesz powiedzieć że nie chcesz teraz urlopu albo pójdziesz teraz na urlop, ale nie pomniejszy to Twojej puli urlopu wypoczynkowego, który wykorzystasz później. Wszystko zależy od pracodawcy i jego dobrego serca
__________________
--------
pracę mgr
obrona we wrześniu

Link do ankiety -->
http://www.ankietka.pl/survey/show/id/11886/kreowanie-wizerunku-firmy-avon-klient.html

Edytowane przez oysho
Czas edycji: 2008-06-25 o 09:19
oysho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 20:16   #26
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: przymusowy urlop- czy pracodawca ma do tego prawo?

Witaj w klubie Ja tez nie lubie jak ktos mi kaze isc na urlop. A tez mi sie kiedys trafil taki pracodawca

U Ciebie to jeszcze jest jakies racjonalne uzasadnienie - maja remont, a ja pamietam, ze laska z kadr firmie, w ktorej kiedys pracowalam to sie na mnie uwziela. Serio. Nom stop przez caly lipiec i sierpien dopytywala sie mnie kiedy ide na urlop, a ja mowilam jej szczerze i uczciwie, ze nie mam planow wakacyjnych. Wcale mi sie nie chcialo wtedy nigdzie jechac, nie kroil sie akurat zaden wyjazd i wolalam sobie zostawic wolne na jakis inna okazje.

No i sluchajcie ona stale jak mnie widziala to dopytywala sie czy moze jednak a moze powinnam wypoczac no jaka ona troskliwa byla

Irytujaca panna.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 08:47   #27
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: urlop wypoczynkowy- jak liczyć

oysho - tajemnica

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 09:18   #28
oysho
Przyczajenie
 
Avatar oysho
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
GG do oysho
Dot.: urlop wypoczynkowy- jak liczyć

ok to już więcej nie pytam
__________________
--------
pracę mgr
obrona we wrześniu

Link do ankiety -->
http://www.ankietka.pl/survey/show/id/11886/kreowanie-wizerunku-firmy-avon-klient.html
oysho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 11:12   #29
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: urlop wypoczynkowy- jak liczyć

studia i szkoła średnia wliczają sisę w staż pracy (nie pamiętam, ale jest jakiś warunek) i dają w sumie 8 lat stażu, wtedy przepracować tylko dwa i już ma się 26 dni
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 10:14   #30
oysho
Przyczajenie
 
Avatar oysho
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
GG do oysho
Dot.: urlop wypoczynkowy- jak liczyć

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
studia i szkoła średnia wliczają sisę w staż pracy (nie pamiętam, ale jest jakiś warunek) i dają w sumie 8 lat stażu, wtedy przepracować tylko dwa i już ma się 26 dni
To też wiem niestety jak ktoś pracuje w trakcie studiów, to liczy się albo szkoła albo praca. Nie można sobie dodać, niestety... Bo tak to już bym miała 26 dni urlopu po skończeniu studiów
__________________
--------
pracę mgr
obrona we wrześniu

Link do ankiety -->
http://www.ankietka.pl/survey/show/id/11886/kreowanie-wizerunku-firmy-avon-klient.html
oysho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-03 19:05:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.