Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-03, 17:25   #751
LoveMeBoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek2507 Pokaż wiadomość
Witam moja propozycja na prezent Walentynkowy w tym roku jest dość skromna bo planuję zrobić jakąś kolacje i dać pudełko pełne słodyczy i kartkę ew. jakoś miło zakończony dzień. A propozycja skromna dla tego że mam dylemat czy w ogóle cokolwiek robić czy to olać.
Jestem z moim "chłopakiem"5 miesięcy ( chłopakiem w cudzysłowiu dlatego że się spotykamy jest nam ze sobą dobrze ale problem tkwi w tym że on się jeszcze we mnie nie zakochał) ja myślę że on nawet w walentynki zwykłej róży mi nie kupi bo pewnie zapomni. I zastanawiam się czy w ogóle ma sens cokolwiek robić bo ja się napracuje a on tego i tak nie doceni. Ogólnie myśli z reguły tylko o sobie bo długo był sam i nie jest przyzwyczajony do tego że ma kogoś.. jedyny prezent jaki od niego dostałam to perfum na święta bo sama go sobie wybrałam a on odemnie dostał już mnóstwo rzeczy. Ale nie o to chodzi.. Poradźcie mi czy warto cokolwiek organizować czy sobie odpuścić bo to święto zakochanych a on nie jest przecież zakochany we mnie. Przepraszam że to trochę nie w temacie ale naprawdę zastanawiam się czy warto cokolwiek wymyślać. Dodam że ja mam 24 lata on 27
Osobiście gdybym była w takiej sytuacji jak Ty, to nawet bym sobie tym głowy nie zawracała. Skoro Ty zawsze wykazujesz się pamięcią, a przecież jesteście parą w końcu tworzycie związek, to tym razem on sam z siebie powinien jakoś miło Cię zaskoczyć. Nie chodzi mi o niewiadomo jakie prezenty, ale miły, drobny gest. 5 miesiecy to trochę czasu i dziwne, że on nadal myśli tylko o sobie, może zawsze myślał i bedzie myślał o sobie i nie masz co liczyć na zmiany w tym kierunku? Ja uważam, że on sie powinien o Ciebie postarać.
LoveMeBoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 08:34   #752
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Prezent dla męża na 34 urodziny - wyjazd? wyjście?

Walentynkowe wypada we dwoje zawsze są fajne
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 15:06   #753
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

Hej! Dawno się tutaj nie udzielałam, ale mam małą zagwozdkę! Na walentynki zrobię osławiony już pomysł pudełka z cukierkami na różne okazje ale do tego chciałam dodać coś "trwalszego" i postawiłam na krawat. Kiedys wspominałam tutaj o takim zabawnym, ze strzałka w dół i napisem "stairway to heaven", ale teraz się zastanawiam, czy nie lepiej by było "stairway to hell" jak myślicie? uwielbia krawaty, ma ich pełno i takie eleganckie i zabawne, więc, by się nie oburzył, takim napisem
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 20:59   #754
minima
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 51
Dot.: Prezent dla męża na 34 urodziny - wyjazd? wyjście?

Zabierz go na strzelnicę, powinno mu się spodobać - u mnie w mieście jest w podziemiach kręgielni, może coś takiego znajdziesz. Pewnie się zdziwi ale o to chodzi - o niespodziankę
minima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 23:19   #755
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek2507 Pokaż wiadomość
Witam moja propozycja na prezent Walentynkowy w tym roku jest dość skromna bo planuję zrobić jakąś kolacje i dać pudełko pełne słodyczy i kartkę ew. jakoś miło zakończony dzień. A propozycja skromna dla tego że mam dylemat czy w ogóle cokolwiek robić czy to olać.
Jestem z moim "chłopakiem"5 miesięcy ( chłopakiem w cudzysłowiu dlatego że się spotykamy jest nam ze sobą dobrze ale problem tkwi w tym że on się jeszcze we mnie nie zakochał) ja myślę że on nawet w walentynki zwykłej róży mi nie kupi bo pewnie zapomni. I zastanawiam się czy w ogóle ma sens cokolwiek robić bo ja się napracuje a on tego i tak nie doceni. Ogólnie myśli z reguły tylko o sobie bo długo był sam i nie jest przyzwyczajony do tego że ma kogoś.. jedyny prezent jaki od niego dostałam to perfum na święta bo sama go sobie wybrałam a on odemnie dostał już mnóstwo rzeczy. Ale nie o to chodzi.. Poradźcie mi czy warto cokolwiek organizować czy sobie odpuścić bo to święto zakochanych a on nie jest przecież zakochany we mnie. Przepraszam że to trochę nie w temacie ale naprawdę zastanawiam się czy warto cokolwiek wymyślać. Dodam że ja mam 24 lata on 27
Szczerze pisząc to trochę przykro mi się zrobiło jak to przeczytałam. Ale co do sedna, skoro on nie jest w Tobie zakochany, a to święto zakochanych więc celebracja tego dnia jest nie na miejscu. Istnieje ryzyko, że on oleje sprawę, a Ty się będziesz starała i nie fajnie będziesz się z tym czuła.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 23:48   #756
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

Cytat:
Napisane przez kamona Pokaż wiadomość
Hej! Dawno się tutaj nie udzielałam, ale mam małą zagwozdkę! Na walentynki zrobię osławiony już pomysł pudełka z cukierkami na różne okazje ale do tego chciałam dodać coś "trwalszego" i postawiłam na krawat. Kiedys wspominałam tutaj o takim zabawnym, ze strzałka w dół i napisem "stairway to heaven", ale teraz się zastanawiam, czy nie lepiej by było "stairway to hell" jak myślicie? uwielbia krawaty, ma ich pełno i takie eleganckie i zabawne, więc, by się nie oburzył, takim napisem
Stairway to heaven mimo,że hell jest takie bardziej nieprzyzwoite(lol i ja to mówię,słowo mi uciekło) to heaven idealnie opisuje to co Tobie mam nadzieje daje

Wiecie wymyśliłam,jutro robię rundkę po sklepach w tym jeden z gdżetami ero szukać będę skarbonki zwierzaczka z serduszkiem,serduszka lub jakieś czystej do namalowania czegoś jak nie spodoba mi się to na allegro mam zapisaną jedną
Przypomniało mi się,że jeszcze nie dałam Mu tego a wrzuca do pudełka po orzeszkach
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 16:38   #757
mysza6794
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 30
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Ktoś prosił o efekt mojej poszewki więc już jest gotowa Teraz tylko wyprać i szukamy ładnego opakowania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1050269.jpg (109,5 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050270.jpg (134,1 KB, 45 załadowań)
mysza6794 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 16:39   #758
americanloverr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Exclamation Prezent na 21 urodziny dla chłopaka

Hej Wizażanki, potrzebuję waszej pomocy. Poszukuję prezentu na urodziny dla mojego chłopaka. Zaznaczam że jest starszy ode mnie o 2 lata.
Mój chłopak nie gra w gry, nie pali papierosów, nie interesują go gadżety erotyczne.
Jest kibicem Legii ale to nie znaczy że jest zapalonym kibolem. Jest również strażakiem w OSP. Chciałabym żeby ten prezent był "od serca",(może być "handmade") i żeby wiedział że jest ode mnie. Chcę na prezent przeznaczyć max. 150 zł (-/+ 10 zł)
Potrzebuję pomysłów, może złożymy coś wspólnie. Pytajcie jeśli potrzebujecie konretnych informacji. Dziękuję

Edytowane przez americanloverr
Czas edycji: 2014-02-05 o 16:44
americanloverr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 16:43   #759
yoanna0991
Wtajemniczenie
 
Avatar yoanna0991
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 446
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez mysza6794 Pokaż wiadomość
Ktoś prosił o efekt mojej poszewki więc już jest gotowa Teraz tylko wyprać i szukamy ładnego opakowania
bardzo pomysłowo i ładnie
edit: literki są tak starannie przyszyte czy przyklejone?
__________________
♩♫♫♩♫
"Na wspólną radość,
na chleb powszedni,
na poranne otarcie oczu
w blasku słonecznym,
na nieustające sobą zdziwienie,
na gniew, krzywdę i przebaczenie
wybieram Ciebie.
"
K. I. Gałczyński

Edytowane przez yoanna0991
Czas edycji: 2014-02-05 o 17:19
yoanna0991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 16:45   #760
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez mysza6794 Pokaż wiadomość
Ktoś prosił o efekt mojej poszewki więc już jest gotowa Teraz tylko wyprać i szukamy ładnego opakowania
super
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 17:02   #761
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez mysza6794 Pokaż wiadomość
Ktoś prosił o efekt mojej poszewki więc już jest gotowa Teraz tylko wyprać i szukamy ładnego opakowania
Świetna!
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 18:44   #762
mysza6794
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 30
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez yoanna0991 Pokaż wiadomość
bardzo pomysłowo i ładnie
edit: literki są tak starannie przyszyte czy przyklejone?
One są przyszyte . Niestety moje doświadczenie szycia na maszynie było znikome . Ale liczy się że samodzielnie .
mysza6794 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 23:54   #763
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Prezent na 21 urodziny dla chłopaka

Może jakiś gadżet związany z jego ulubionym klubem?
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 08:57   #764
hiperdenise1958
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 5
Arrow Dot.: Prezent na 21 urodziny dla chłopaka

Skoro jest kibicem Legii, to kup mu jakiś album związany z klubem oraz/bądź oryginalną koszulkę zespołu. Na pewno się ucieszy oraz będzie wiedział, że znasz jego zainteresowania.

____________________
Sprawdźcie nas, a nie pożałujecie. Oferujemy http://ogrodzkatalogu.webs.com/ w atrakcyjnych cenach.

Edytowane przez hiperdenise1958
Czas edycji: 2015-01-04 o 14:57
hiperdenise1958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 09:00   #765
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Prezent na 21 urodziny dla chłopaka

Gadżet związany z klubem to wydaje mi się bardzo fajna idea, albo ze strażactwem
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 10:14   #766
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

Cytat:
Napisane przez kamona Pokaż wiadomość
Hej! Dawno się tutaj nie udzielałam, ale mam małą zagwozdkę! Na walentynki zrobię osławiony już pomysł pudełka z cukierkami na różne okazje ale do tego chciałam dodać coś "trwalszego" i postawiłam na krawat. Kiedys wspominałam tutaj o takim zabawnym, ze strzałka w dół i napisem "stairway to heaven", ale teraz się zastanawiam, czy nie lepiej by było "stairway to hell" jak myślicie? uwielbia krawaty, ma ich pełno i takie eleganckie i zabawne, więc, by się nie oburzył, takim napisem
Jak juz się zastanawiasz nad heaven / hell , to prędzej "highway to hell", tak w temacie muzycznym :-P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 13:24   #767
yoanna0991
Wtajemniczenie
 
Avatar yoanna0991
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 446
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez mysza6794 Pokaż wiadomość
One są przyszyte . Niestety moje doświadczenie szycia na maszynie było znikome . Ale liczy się że samodzielnie .
Jeszcze zapytam, bo nie wiem czy dobrze odczytałam. Przyszywałaś literki na maszynie? Chyba było ciężko, przy poszewce jest kiepska dostępność Ile czasu na to poświęciłaś? w każdym razie bardzo mi się podoba
__________________
♩♫♫♩♫
"Na wspólną radość,
na chleb powszedni,
na poranne otarcie oczu
w blasku słonecznym,
na nieustające sobą zdziwienie,
na gniew, krzywdę i przebaczenie
wybieram Ciebie.
"
K. I. Gałczyński

Edytowane przez yoanna0991
Czas edycji: 2014-02-06 o 13:27
yoanna0991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 14:17   #768
ekodobislawa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 6
Post Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Co chciałybyście dziewczyny najbardziej dostać na walentynki? Lepsze kino, wino i kolacja czy też jakaś biżuteria?

____________________
To nie farsa https://aleoferta.wordpress.com/ takie mamy ceny!

Edytowane przez ekodobislawa86
Czas edycji: 2015-01-31 o 19:29
ekodobislawa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 15:01   #769
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez ekodobislawa86 Pokaż wiadomość
Co chciałybyście dziewczyny najbardziej dostać na walentynki? Lepsze kino, wino i kolacja czy też jakaś biżuteria?
Nie wiem jaka jest dziewczyna ktòrej chcesz to podarować ale fajne są naszyjniki serduszka w które można zdjęcie włożyć dostałam taki na Święta w 2012 r
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 15:55   #770
przemilutka
Przyczajenie
 
Avatar przemilutka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 19
Dot.: Prezent na 21 urodziny dla chłopaka

Breloczek z logo klubu i całus.
przemilutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 16:16   #771
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Dziewczyny doradzcie mi! Chciałabym podarować jakiś miły prezent dla mojego chłopaka na walentynki. Myśle o kupieniu takiego kubka termicznego do samochodu. Tż uwielbia samochody BMW. Już mu jakiś czas temu kupiłam breloczek do kluczy i był zadowolony. Jak myslicie, warto dać taki na prezent
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bmw.jpg (7,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg untitled.jpg (42,4 KB, 8 załadowań)
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 18:02   #772
LoveMeBoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzcie mi! Chciałabym podarować jakiś miły prezent dla mojego chłopaka na walentynki. Myśle o kupieniu takiego kubka termicznego do samochodu. Tż uwielbia samochody BMW. Już mu jakiś czas temu kupiłam breloczek do kluczy i był zadowolony. Jak myslicie, warto dać taki na prezent
Pewnie że tak, tym bardziej że Twój chłopak lubi wszystko z BMW tak? Myślę że mu się bardzo spodoba taki kubek i do tego praktyczny prezent.
LoveMeBoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 19:10   #773
lusia2212
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 175
Dot.: Prezent dla męża na 34 urodziny - wyjazd? wyjście?

jakiś weekend we dwoje ??
np. gory??
__________________
" W życiu nie chodzi o to, by przeżyć burzę, ale o to, by tańczyć w deszczu "
lusia2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 20:10   #774
mysza6794
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 30
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez yoanna0991 Pokaż wiadomość
Jeszcze zapytam, bo nie wiem czy dobrze odczytałam. Przyszywałaś literki na maszynie? Chyba było ciężko, przy poszewce jest kiepska dostępność Ile czasu na to poświęciłaś? w każdym razie bardzo mi się podoba
Tak przyszywane na maszynie i łatwo nie było bo trzeba było obracać ciągle dość spory materiał. Całość na leniwe tworzenie zajęła mi 3/4 dni . Ale wydaje mi się że 1/2 wystarczą gdyby komuś się chciało bardziej
mysza6794 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 23:29   #775
americanloverr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent na 21 urodziny dla chłopaka

Dziękuję kochane, kupię mu koszulke Legijną i dodatkowo upieke tort, w środku zrobie 3 biszkopty (od góry: czerwony biały zielony zrobione z barwnikami spożywczymi, w końcu to barwy jego ulubionego klubu) i połącze je masą i pokryje masą śmietanowa a na wierzchu zrobie serduszko z czekolady. Mam nadzieje że mu się spodoba
americanloverr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 10:54   #776
ashandie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 168
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Super ta poduszka Ci wyszła Chłopak powinien być zachwycony

Mi się przypomniało, że na rocznice zrobiłam chłopakowi album z naszymi zdjęciami. Kupiłam taki album gdzie można było przyklejać zdjęcia dodałam jakieś ozdoby typu kółka, serduszka, przypalony papier itd i chyba mu się podobało Taka pamiątka dla nas w sumie, ale na walentynki też dobre

Ja ciągle się zastanawiam czy ten ręcznik to dobra sprawa :P On nie lubi jakiś takich serduszkowych nieprzydatnych rzeczy. Na gwiazdkę dostał lodowy kufel to był niezadowolony, może jakąś gre planszową mu dam xD
ashandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 16:06   #777
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

dołączam do grona :P my na dodatek mamy w niedziele rocznicę.... juz tyle lat jestesmy razem, ze chyba wszystko juz ode mnie dostał... i wiecie co? Marzy mu sie wiertarka... ale ze na walentynki/rocznice?
doradźcie coś... musze cos jutro kupić a nie mam pomysłu
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 16:32   #778
Wolha
Zadomowienie
 
Avatar Wolha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 047
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
dołączam do grona :P my na dodatek mamy w niedziele rocznicę.... juz tyle lat jestesmy razem, ze chyba wszystko juz ode mnie dostał... i wiecie co? Marzy mu sie wiertarka... ale ze na walentynki/rocznice?
doradźcie coś... musze cos jutro kupić a nie mam pomysłu
Jeśli mu się marzy to będzie to najlepszy prezent w tym momencie dla niego. Faceci są zwykle bardziej praktyczni niż romantyczni Dorzuć jakieś babeczki przez Ciebie upieczone, albo zrób kartkę żeby był romantyczny akcent i tyle.
__________________

Wolha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 18:27   #779
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
dołączam do grona :P my na dodatek mamy w niedziele rocznicę.... juz tyle lat jestesmy razem, ze chyba wszystko juz ode mnie dostał... i wiecie co? Marzy mu sie wiertarka... ale ze na walentynki/rocznice?
doradźcie coś... musze cos jutro kupić a nie mam pomysłu
Zrób tak jak radzi Wolha
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 19:44   #780
m000
Wtajemniczenie
 
Avatar m000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 177
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Proszę o radę
Koleżanka robi dla chłopaka taki prezent: ramkę ze zdjęciami kilku osób. Każda z nich ma na tym zdjęciu przedstawić jedną z liter: S T O L A T (i siebie oczywiście). Są rózne pomysły, z lampkami choinkowymi, z tworzeniem liter z własnego ciała, itd. Mi trafiło się L i nie wiem jak to przedstawić. Myślałam, by kupić kilka balonów i trzymać je na sznurku, ułożone w L, ale czy to dobry pomysł? Może macie jakąś inną wizję?
m000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-14 20:34:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.