Mamy grudniowe 2019 - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-29, 12:23   #4891
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019

U mnie za to dziś mdłości, akurat jak idziemy na grilla


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 12:58   #4892
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Tez idę na grilla i bedzoe moja kuzynka z 3tygodniowym maleństwem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 13:37   #4893
biedro87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 038
Dot.: Mamy grudniowe 2019

U nas synek ma bostonkę, nie wiem czy u córki też się nie rozkręca coś, także siedzimy w domu :/
biedro87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 13:49   #4894
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Dzień dobry Dziewczyny,


miało być trochę chłodniej, a znowu prawie 30 stopni. Kiepsko. Ja też średnio korzystam z pogody, bo jestem po wizycie i gin każe mi jak najwięcej leżeć. Coś tam o zwolnieniu przebąkiwał, ale am nadzieję, że jeszcze chociaż ten miesiąc dociągnę. Nie wiem szczerze mówiąc co w domu robić tyle miesięcy, ale jak będzie mus to mus.


Wieczorem też idziemy na grilla
Dziewczyny, czy wy coś przytyłyście? Bo ja nic i dzisiaj strasznie kiwał głową, że niezbyt dobrze. No ale jak tu tyć, jak przed ciążą żyłam hulaszczo ( żarełko, weekendy ze znajomymi i %, winko i sery przed telewizorem) a teraz wszystko się ukróciło i po prostu jem zdrowo.

Nie dowiedziałam się dzisiaj za wiele od niego bo chyba znowu był nie w sosie. Faceci
Zdrówka dla waszych chorowitków w domach!
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 14:37   #4895
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
57,95 zł 30%OFF | Prawdziwe Bubee pojedyncze/podwójne laktator elektryczny z butelką mleka niemowląt USB BPA bezpłatne potężne pompy piersi karmienie piersią dziecka
https://s.click.aliexpress.com/e/bRQ1Q2yu



Wzięłam podwójny z nakladkami. Zapłaciłam 88 zł i przyszło do mnie pocztexem w niecałe 3 tygodnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wygląda całkiem ciekawie, a cena rzeczywiście zachęcająca . Ciekawe, jak się sprawdzi? Ja na razie napalona jestem na elektryczny Lansinoh o którym czytam wszędzie super opinie, a jest o wiele tańszy od pożyczonej z poprzednim dzieckiem Modeli swing pojedynczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Raficzyca ja przytyłam 1,5kg co i tak uważam za dużo, bo startowałam z ciążą o 5 kg cięższa, niz poprzednio. I to zdecydowanie zbędne 5kg :/

My dzisiaj kończymy urlop w domku i wieczorem powrót do Gdańska. Miałam przez te 2 tygodnie ogarnąć pkole dla starszaka a nie zrobiłam w tej sprawie nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 15:51   #4896
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Ja przytyłam, tylko nie wiem czy powinnam pisać ile
+6kg.
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 16:09   #4897
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019

A my robimy grilla, Raficzyca ja schudlam w 1 ciazy 6kilo na poczatku, a teraz 2 i ani pierwsza gin ani druga nic nie mówiła. A jakie masz bmi?

Biedro zdrowka dla was , szkoda ze w lato w taka pogodę;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Mialam medele elektryczna i bylam bardzo zadowolona ,teraz tez kupię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-29, 16:31   #4898
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dziewczyny,


miało być trochę chłodniej, a znowu prawie 30 stopni. Kiepsko. Ja też średnio korzystam z pogody, bo jestem po wizycie i gin każe mi jak najwięcej leżeć. Coś tam o zwolnieniu przebąkiwał, ale am nadzieję, że jeszcze chociaż ten miesiąc dociągnę. Nie wiem szczerze mówiąc co w domu robić tyle miesięcy, ale jak będzie mus to mus.


Wieczorem też idziemy na grilla
Dziewczyny, czy wy coś przytyłyście? Bo ja nic i dzisiaj strasznie kiwał głową, że niezbyt dobrze. No ale jak tu tyć, jak przed ciążą żyłam hulaszczo ( żarełko, weekendy ze znajomymi i %, winko i sery przed telewizorem) a teraz wszystko się ukróciło i po prostu jem zdrowo.

Nie dowiedziałam się dzisiaj za wiele od niego bo chyba znowu był nie w sosie. Faceci
Zdrówka dla waszych chorowitków w domach!
Ja raczej nie przytyłam, jeśli już to około kg. Ale to raczej też kwestia tego, że wcześniej alkohol, czipsiki, czekolada, a teraz słodycze mi nie wchodzą. Bardziej mi smakują owoce.


My dziś byliśmy na roczku mojej chrześniaczki. Jechaliśmy z dzieciakami, ale młodszy ma anginę, więc właśnie wracamy do domu bo już marudził, że głowa boli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 16:36   #4899
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Zacytowałam Was i po wejściu w drugą część wątku wszystko mj spadło dzięki Pati

Co do leków w ciąży to ja też mam takie podejście, że lepiej łykać jak najmniej. O nospie mówiło mi już dwóch lekarzy, w pierwszej ciąży jadłam końskie dawki 3x1 forte, teraz tylko w razie potrzeby, a że nic mnie kompletnie nie boli to od początku ciąży wzięłam 3 tabl dosłownie zwykłej i tyle.

Luteina i duphaston to zależy od wyników moim zdaniem. Widzicie ja jak teraz poszłam do gina na pierwszą wizytę i miałam wynik progesteronu z krwi to mnie wyśmiał, że kto mi kazał to badać. A uważam, że to profilaktyczne przypisywanie ciężarnym dupka lub luteiny to duże nadużycie. Powinni robić wyniki i ewentualnie jeśli poziom spada, wtedy podawać proga. Ale to jest temat rzeka. Bo czasem spadnie tak szybko, że nawet natychmiastowa reakcja może być za późną, więc może faktycznie lepiej brać niż żałować. W pierwszej ciąży miałam proga 1.99 więc szans na utrzymanie 0. Teraz startowałam z wynikiem 28 więc super a mimo to brałam luteinę do 12 tygodnia. Czy to czemuś zapobiegło? No tego się nigdy nie dowiem


Jeszcze mam do Was pytanko. Jak mam termin na powiedzmy 3 grudnia to od jakiego rozmiaru ubranek powinnam zacząć? 56? Bo.. Czarna magia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 17:38   #4900
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Misiaq rozmiar pierwszych ubranek akurat od TP nie zależy
Ja cały czas uważam, że jeżeli nie będą ci prognozować dziecka 4,5kg to warto skorzystać e zaopatrzyć choćby w kilka sztuk 50. Pitul je nosił ponad 3 tygodnie jakoś a urodzil się 3120g

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 17:43   #4901
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dziewczyny,


miało być trochę chłodniej, a znowu prawie 30 stopni. Kiepsko. Ja też średnio korzystam z pogody, bo jestem po wizycie i gin każe mi jak najwięcej leżeć. Coś tam o zwolnieniu przebąkiwał, ale am nadzieję, że jeszcze chociaż ten miesiąc dociągnę. Nie wiem szczerze mówiąc co w domu robić tyle miesięcy, ale jak będzie mus to mus.


Wieczorem też idziemy na grilla
Dziewczyny, czy wy coś przytyłyście? Bo ja nic i dzisiaj strasznie kiwał głową, że niezbyt dobrze. No ale jak tu tyć, jak przed ciążą żyłam hulaszczo ( żarełko, weekendy ze znajomymi i %, winko i sery przed telewizorem) a teraz wszystko się ukróciło i po prostu jem zdrowo.

Nie dowiedziałam się dzisiaj za wiele od niego bo chyba znowu był nie w sosie. Faceci
Zdrówka dla waszych chorowitków w domach!
Ja przytyłam 3,3 kg od początku

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-29, 19:37   #4902
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dziewczyny,


miało być trochę chłodniej, a znowu prawie 30 stopni. Kiepsko. Ja też średnio korzystam z pogody, bo jestem po wizycie i gin każe mi jak najwięcej leżeć. Coś tam o zwolnieniu przebąkiwał, ale am nadzieję, że jeszcze chociaż ten miesiąc dociągnę. Nie wiem szczerze mówiąc co w domu robić tyle miesięcy, ale jak będzie mus to mus.


Wieczorem też idziemy na grilla
Dziewczyny, czy wy coś przytyłyście? Bo ja nic i dzisiaj strasznie kiwał głową, że niezbyt dobrze. No ale jak tu tyć, jak przed ciążą żyłam hulaszczo ( żarełko, weekendy ze znajomymi i %, winko i sery przed telewizorem) a teraz wszystko się ukróciło i po prostu jem zdrowo.

Nie dowiedziałam się dzisiaj za wiele od niego bo chyba znowu był nie w sosie. Faceci
Zdrówka dla waszych chorowitków w domach!

Raficzyca, ale czemu lekarz każe Ci leżeć jak najwięcej? Powiedział Ci konkretnie o co chodzi i co sie dzieje?
Ja idę jutro na wizytę, i jakoś zaczynam się stresować:/ niby byłam cały czas spokojna po ostatnim wyniku NACE ,ale jednak jakiś stresik jest przed usg też będę pytać co z tą moją słabą morfologią, no j muszę poprosić zaświadczenie o ciąży, bo za 2 tygodnie ma się zacząć moja rehabilitacja na kręgosłup, na którą już czekałam ponad rok A mają być jakieś prądy itp więc niewskazane to jest..muszę przesunąć to.

A wiesz, ja troche przytyłam, około 3kg od początku ciąży ale po brzuchu dalej średnio widać, dopiero jak się najem w ciągu dnia to wieczorem triche wybija już mąż się martwi gdzie ten mój brzuch
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 19:57   #4903
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Ja mam już 6 kg na plusie. Staram się nie jeść na noc, nie jeść słodyczy, ale i tak jakoś leci..

Co do ubranek. Ja kupowałam od 56. Syn miał 53 jak się urodził, ale nie brałam już 50, jak dla mnie zbędny wydatek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 19:58   #4904
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Dziewczyny po ile kupowalyscie te spiworki na limango?
Piekne sa. Szkoda ze tak pozno sie obudzilam.
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 20:24   #4905
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Dziewczyny po ile kupowalyscie te spiworki na limango?
Piekne sa. Szkoda ze tak pozno sie obudzilam.
Coś około 250 zł i rabat 50 zł, czyli wyszło około 200 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 20:25   #4906
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Dziewczyny po ile kupowalyscie te spiworki na limango?
Piekne sa. Szkoda ze tak pozno sie obudzilam.
Teraz na ich stronie jest wyprzedaż. Ale chyba tylko kolor zielony, sprawdź sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 22:20   #4907
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Dziewczyny po ile kupowalyscie te spiworki na limango?
Piekne sa. Szkoda ze tak pozno sie obudzilam.


265zł

Ja na razie stoję z wagą w miejscu, najpierw 3 kg zleciały i tak się trzyma.

Chciałabym już czuć ruchy, ale chyba się coś nie zanosi.


Wróciliśmy od teściów i jak zawsze po wizycie tam jestem zmęczona psychicznie a mąż wkurzony :/ nie da się z nimi normalnie spędzić czasu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 23:55   #4908
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Misiaq rozmiar pierwszych ubranek akurat od TP nie zależy
Ja cały czas uważam, że jeżeli nie będą ci prognozować dziecka 4,5kg to warto skorzystać e zaopatrzyć choćby w kilka sztuk 50. Pitul je nosił ponad 3 tygodnie jakoś a urodzil się 3120g

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie no jasne wiem wiem To miało raczej wskazać na zimę i chłodny okres ogarniam na tyle że TP nie wpływa na wielkość ubranek ale faktycznie źle to napisałam

Uwaga dziewczyny mam hit Podobno od ok 18 tygodnia ciąży można badać tętno dziecka przez stetoskop lekarski. Na necie można taki kupić za grosze Ale rozum wygrał. Raz, że gdyby nie udało się nic usłyszeć to ja bym miała niepotrzebne zawały a dwa, że gdyby to jednak działało to z pewnością bym tego nadużywała. Dla świętego spokoju pasuje. A może to tylko dla mnie hit? Słyszałyście o tym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-30, 07:33   #4909
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Nie no jasne wiem wiem To miało raczej wskazać na zimę i chłodny okres ogarniam na tyle że TP nie wpływa na wielkość ubranek ale faktycznie źle to napisałam

Uwaga dziewczyny mam hit Podobno od ok 18 tygodnia ciąży można badać tętno dziecka przez stetoskop lekarski. Na necie można taki kupić za grosze Ale rozum wygrał. Raz, że gdyby nie udało się nic usłyszeć to ja bym miała niepotrzebne zawały a dwa, że gdyby to jednak działało to z pewnością bym tego nadużywała. Dla świętego spokoju pasuje. A może to tylko dla mnie hit? Słyszałyście o tym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak słyszałam o tym ale to też zależy od budowy ciała kobiety, ułożenia dziecka i nie zawsze da się usłyszeć i niepotrzebnie się później denerwuje człowiek

Ja tam odpuszczam takie eksperymenty. Po prenatalnych, które wyszły dobrze się już uspokoiłam i wierzę, że bobo sobie tam tańcuje w brzuchu. Czekam na potwierdzenie płci i na ruchy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-30, 08:11   #4910
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Raficzyca, ale czemu lekarz każe Ci leżeć jak najwięcej? Powiedział Ci konkretnie o co chodzi i co sie dzieje?

A wiesz, ja troche przytyłam, około 3kg od początku ciąży ale po brzuchu dalej średnio widać, dopiero jak się najem w ciągu dnia to wieczorem triche wybija już mąż się martwi gdzie ten mój brzuch

Bo mi brzuch twardnieje i boli jak za dużo się ruszam i jestem aktywna. Dlatego obstawił mnie duphastonem, smasmoliną i magnezem. ostatnio 10 dni temu tgrafiłam do niego właśnie z sinymi bolami brzucha a wczoraj kazał się zjawić na kontrolę. Szyjka mega długa, macica trochę bardziej miękka, tętno u bobo jak dzwon więc staram się być dobrej myśli. No ale tak jak mówiłam mam coraz więcej wątpliwości co do jego osoby
Ja właśnie też brzucha ni mam, tzn raz jest, raz prawie wcale.

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Ja raczej nie przytyłam, jeśli już to około kg. Ale to raczej też kwestia tego, że wcześniej alkohol, czipsiki, czekolada, a teraz słodycze mi nie wchodzą. Bardziej mi smakują owoce.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja własnie ten sam schemat- wcześniej dieta wołała o pomstę do nieba, teraz jem dużo zdrowiej i nie piję alkoholu, co- mam wrażenie- w moim przypadku nieprawdopodobnie wpływa na wagę
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-30, 08:12   #4911
MagaLena84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Wydaje mi się że ten stetoskop na naszym etapie to jest nie bardzo bo ja to bym w panikę wpadała za każdym razem jak nie usłysze tętna. Ale w końcówce ciąży to może być fajne, jeśli dzidzia np nie rusza się przez jakiś czas to możemy sprawdzić czy puls jego jest ok. Siostra opowiadała mi że jej znajoma dzięki temu uratowała swoje dziecko bo mało się ruszało i zbadała i wyszło że ma bardzo słaby puls. Pojechała do szpitala i od razu ją wzięli na stół.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MagaLena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-30, 08:21   #4912
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Wiedziałam o stetoskopie mam nawet jakiś w domu. Nigdy się nie badałam. Nie jestem panikarą, nie będę mieć monitorów oddechu czy innych funkcji życiowych noworodka. Dla mnie to zbędne gadżety.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-30, 08:55   #4913
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Bo mi brzuch twardnieje i boli jak za dużo się ruszam i jestem aktywna. Dlatego obstawił mnie duphastonem, smasmoliną i magnezem. ostatnio 10 dni temu tgrafiłam do niego właśnie z sinymi bolami brzucha a wczoraj kazał się zjawić na kontrolę. Szyjka mega długa, macica trochę bardziej miękka, tętno u bobo jak dzwon więc staram się być dobrej myśli. No ale tak jak mówiłam mam coraz więcej wątpliwości co do jego osoby
Ja właśnie też brzucha ni mam, tzn raz jest, raz prawie wcale.

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------


No ja własnie ten sam schemat- wcześniej dieta wołała o pomstę do nieba, teraz jem dużo zdrowiej i nie piję alkoholu, co- mam wrażenie- w moim przypadku nieprawdopodobnie wpływa na wagę
Ja najpierw trochę wskoczyłam do góry , wagą, ale to pewnie kwestia wzdęć i ogólnego roztycia. Z 2 tygodnie temu spadłam z powrotem do 60 i tak się waha 60-61. Więc myślę, że to dobra waga jak na razie. Ale nawet nie wiem ile powinno się kiedy tyć w moim przypadku też na pewno ma wpływ jedzenie regularnych posiłków. Wcześniej nie jadłam śniadań i kolacji. Teraz mam śniadanie, zupa, obiad, kolacja i w między czasie jakieś przegryzki- owoce, jogurt naturalny, muesli itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-30, 09:07   #4914
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Ja na razie schudłam ok. 6 kilo, ale po prawie czterech miesiącach z głową w sedesie trudno byłoby nie schudnąć :P Mam nadzieję, że uda mi się ogólnie przytyć minimalnie w ciągu całej ciąży, bo i tak mam za dużo tu i tam...
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-30, 09:49   #4915
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Hej wszystkim

Właśnie wróciliśmy do domu po wizycie wszystko z dzieciem Ok , na usg już widać B.dobrze że będzie baba. ta moją średnią morfologią kazała się nie przejmować, mam tylko włączyć w dietę więcej żelaza...no zobaczymy.
Jedyny minus z wizyty- mam pracujące łożysko, ale na tym etapie ciąży mam się tym nie martwić...weź się nie martw:P

Jutro mam zadzwonić i się umawiać na połówkowe

Misiaq, uważam chyba tak jak Gosiula, al chyba lepiej odpuścić taki stetoskop, bo tylko więcej stresu się można nabawic

Edytowane przez maddd
Czas edycji: 2019-06-30 o 09:51
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-30, 10:24   #4916
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
Wiedziałam o stetoskopie mam nawet jakiś w domu. Nigdy się nie badałam. Nie jestem panikarą, nie będę mieć monitorów oddechu czy innych funkcji życiowych noworodka. Dla mnie to zbędne gadżety.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja mam identycznezdanie na ten temat. Znam siebie i wiedząc, ze czasem złapanie tego tętna nie jest najłatwiejsze miałabym wcześniej pewnie zawał...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Maddd gratuluje dziewuchy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-30, 11:31   #4917
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Kolejna dziewuszka Macie już imię? Bo już mi się pokręciło, kto co
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-30, 11:39   #4918
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Maddd no i widzisz, nie bylo powodow do obaw

Ja akurat monitor oddechu mam i mega polecam,super mi sie sprawdzil. Kupilam 2tyg po porodzie i uzywalismy do 1,5r. Bylam spokojna,spalam jak kamień między karmieniami a i przynajmniej nie chodzilam co chwila na piętro.
Ale każdy czlowiek inny , wiadomo.

Za to właśnie zadnych miernikow tetna płodu nie kupilam i nie kupię. Dla mnie to niepewne , po co mi stres.
Dziecko ruchami zawsze da znac czy wszystko ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-30, 11:50   #4919
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Maddd no i widzisz, nie bylo powodow do obaw

Ja akurat monitor oddechu mam i mega polecam,super mi sie sprawdzil. Kupilam 2tyg po porodzie i uzywalismy do 1,5r. Bylam spokojna,spalam jak kamień między karmieniami a i przynajmniej nie chodzilam co chwila na piętro.
Ale każdy czlowiek inny , wiadomo.

Za to właśnie zadnych miernikow tetna płodu nie kupilam i nie kupię. Dla mnie to niepewne , po co mi stres.
Dziecko ruchami zawsze da znac czy wszystko ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Jak twój syn spał na pietrze to trochę inna sytuacja. U nas Pitul przez pierwsze 2 tygodnie spał w łóżeczku przylegającym zaraz do naszego łóżka, potem przenosiny do naszego wspólnego i tak jest do tej pory. Wysypialam się super a i tak jakimś cudem byłam w stanie zareagować nawet na najmniejsze jego poruszenie czy chrząknięcie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-30, 12:03   #4920
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy grudniowe 2019

U nas dzidziol będzie z nami w pokoju, więc żadnych monitorów nie planuję. Łóżeczko będzie zaraz przy naszym łóżku. I tak myślę, że przynajmniej do 2rż i wtedy zrobimy mu własny pokój.

Ale fajnie, że kolejna dziewuszka zazdroszczę, że macie już pewną płeć, też bym chciała już na 100% wiedzieć, a coś czuję, że będę musiała czekać do połówkowych do sierpnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-01 10:15:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.