Tipsy żelowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-30, 22:47   #1
OlaTygrysek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5
Question

Tipsy żelowe


witam.mam pytanko:jaka jest różnica między żelem jednofazowym a dwufazowym?bo chcę kupić zestaw a w każdym zestawie są inne żelenie jestem stylistką...i nie mam żadnego kursu więc nie mam pojęcia o tym ale od przyszłego roku akademickiego chcę iść na studia kosmetyczne pozdrawiam
OlaTygrysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 10:45   #2
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Tipsy żelowe

Cytat:
Napisane przez OlaTygrysek Pokaż wiadomość
witam.mam pytanko:jaka jest różnica między żelem jednofazowym a dwufazowym?bo chcę kupić zestaw a w każdym zestawie są inne żelenie jestem stylistką...i nie mam żadnego kursu więc nie mam pojęcia o tym ale od przyszłego roku akademickiego chcę iść na studia kosmetyczne pozdrawiam
Masz na myśli KOSMETOLOGIE? Tak średnio stylizacja paznokci ma coś wspólnego z tym Owszem nauczysz się manicure, pedicure (obsługi wszystch urządzeń) itd. ale nie przedłużania, możesz co najwyżej po zniżce zrobić sobie kursy (na mojej uczelni dla studentów kursy są po około 300zł)Chociaż w sumie nie wiem, może na innych uczelniach jest inaczej
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 23:14   #3
OlaTygrysek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5
Dot.: Dot:...:::Oblabobla:::...

hey. wiem że tego się nie nauczę na studiach kosmetycznych...... ale chcę inwestować w siebie wszelkiego rodzaju kursy kosmetyczne.Wiem że to jest kosztowne(bo taki kurs kosztuje nawet ponad 1000zl)ale zawsze się ma dodatkowy papierek -liczący się potem w tym zawodzieja chciałam iść od tego roku na studia do Poznania WSZPZiU-ale zrezygnowałam bo wyjechałam do Anglii.A mogłabym wiedzieć gdzie ty się uczysz?
P.S: bardzo ładny wzorek! paznokcie to moja pasjamam na punkcie wzorków hoplajeszcze pare miesięcy temu też miałam długie paznokcie a teraz przez tą prace mam połamane i żadne odżywki i witaminy nie pomagają.
pozdrawiam serdecznie
OlaTygrysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 23:22   #4
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Dot:...:::Oblabobla:::...

Cytat:
Napisane przez OlaTygrysek Pokaż wiadomość
hey. wiem że tego się nie nauczę na studiach kosmetycznych...... ale chcę inwestować w siebie wszelkiego rodzaju kursy kosmetyczne.Wiem że to jest kosztowne(bo taki kurs kosztuje nawet ponad 1000zl)ale zawsze się ma dodatkowy papierek -liczący się potem w tym zawodzieja chciałam iść od tego roku na studia do Poznania WSZPZiU-ale zrezygnowałam bo wyjechałam do Anglii.A mogłabym wiedzieć gdzie ty się uczysz?
P.S: bardzo ładny wzorek! paznokcie to moja pasjamam na punkcie wzorków hoplajeszcze pare miesięcy temu też miałam długie paznokcie a teraz przez tą prace mam połamane i żadne odżywki i witaminy nie pomagają.
pozdrawiam serdecznie
Ja studiuję na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia Faktycznie im więcej zdolności, tym lepiej Ja jak narazie ukończyłam kursy na: manicure, pedicure, żel, akryl i fiberglass, do tego jeszcze studia kosmetologiczne i będę mieć fajny zawód Cieszę się, że moje wzorki Ci się podobają Nail-art to moje hobby Pozdrofki
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 23:47   #5
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Tipsy żelowe

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3387670
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 22:13   #6
OlaTygrysek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5
Thumbs up Dot.: awa2001

witam.Bardzo Ci dziękuje za perfekcyjną odpowiedźnie przeczytałam jej jeszcze dokładnie ale na pewno przeczytam "od deski do deski"zamówiłam na allegro sobie kurs na dvd więc się troszkę pod szkoleale niestety prędko go niedostanechcę sobie zamówić zestaw z lampą ale niestety mam dylematy który z nich zamówić......jest tych zestawów od groma i każdy się różni jakimiś żelami itp.a ja nie mam pojęcia jeszcze o tym:/które z nich są najbardziej potrzebne itp.
pozdrawiamoLa
P.S:a może ty byś mogła mi doradzić czym mam się kierować przy wyborze takiego zestawu??była bym wdzięczna.

............Zazdroszczę wam wszystkim takiej perfekcji w paznokietkach.........
OlaTygrysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 22:27   #7
OlaTygrysek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5
Dot.:...:::Oblabobla:::.. .

uuuuu........Krakówładn e miasto ale niestety za daleko od mojego domu rodzinnego(chyba rzadko bywała bym w domu)hehe >>>Poznań w sumie też daleko:P To jest suuuuuuuuuuuuper zawód!!!!!!!A im więcej dyplomów, certyfikatów........tym więcej zdolności....no i oczywiście dobry wizerunek w oczach klientekże ma się mnóstwo dyplomów na ścianie.
masz pewnie teraz zaliczenia więc życzę powodzonka no i oczywiście zdobywania dodatkowych dypolmów
pozdrawiamoLa
OlaTygrysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-01, 22:29   #8
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: awa2001

Cytat:
Napisane przez OlaTygrysek Pokaż wiadomość
witam.Bardzo Ci dziękuje za perfekcyjną odpowiedźnie przeczytałam jej jeszcze dokładnie ale na pewno przeczytam "od deski do deski"zamówiłam na allegro sobie kurs na dvd więc się troszkę pod szkoleale niestety prędko go niedostanechcę sobie zamówić zestaw z lampą ale niestety mam dylematy który z nich zamówić......jest tych zestawów od groma i każdy się różni jakimiś żelami itp.a ja nie mam pojęcia jeszcze o tym:/które z nich są najbardziej potrzebne itp.
pozdrawiamoLa
P.S:a może ty byś mogła mi doradzić czym mam się kierować przy wyborze takiego zestawu??była bym wdzięczna.

............Zazdroszczę wam wszystkim takiej perfekcji w paznokietkach.........

Kurs na DVD ? Zestaw z allegro ? Żadnych podstaw ? POWODZENIA !

BTW : Wyszukiwarka się kłania po sam pas
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 22:29   #9
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Tipsy żelowe

Awa..... ani mi się waż !!!!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 22:33   #10
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: ...:::Oblabobla:::.. .

Cytat:
Napisane przez OlaTygrysek Pokaż wiadomość
uuuuu........Krakówładn e miasto ale niestety za daleko od mojego domu rodzinnego(chyba rzadko bywała bym w domu)hehe >>>Poznań w sumie też daleko:P To jest suuuuuuuuuuuuper zawód!!!!!!!A im więcej dyplomów, certyfikatów........tym więcej zdolności....no i oczywiście dobry widok w oczach klientekże ma się mnóstwo dyplomów na ścianie.
masz pewnie teraz zaliczenia więc życzę powodzonka no i oczywiście zdobywania dodatkowych dypolmów
pozdrawiamoLa
nie-dziękuję żeby jakoś poszło
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 22:34   #11
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Tipsy żelowe

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Awa..... ani mi się waż !!!!
Ja bym powiedziała czym powinno się kierowac ale ugryzę się w język - coby bananananaramy nie dostać
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-01, 22:35   #12
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Tipsy żelowe

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
Ja bym powiedziała czym powinno się kierowac ale ugryzę się w język - coby bananananaramy nie dostać
Ja wlasnie podobnie
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 23:49   #13
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Tipsy żelowe

Ola no widzisz, nie moge pomóc, bo mnie zabiją, ale powiem tak:
możesz zamówić sobie zestaw z allegro ze względu na dobrą lampę, żele przydadzą Ci się do ćwiczenia na sobie ( tylko i wyłącznie, ponieważ są najniższej jakości),
żaden kurs z allegro nie nauczy Cię jak zrobić pazurka, uwierz mi, ja tez tak zaczynałam i wyobraź sobie, ze dopiero teraz na kursie uczę sie ( prosze się nie smiać) jak trzymać pędzelek albo pilnik, tego nie zobaczysz na żadnym filmie i na żadnym zdjeciu,
więc jesli nie masz kasy na kurs ani znajomej stylistki, która by Cie poduczyła podstaw to nie masz szans na prawidłowe nauczenie się, owszem nauczysz się kłaśc żel na swoje pazurki, tak jak ja umiem położyć farbę na sztaludze, niestety: obrazu z tego nie będzie.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 07:03   #14
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Tipsy żelowe

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
Ola no widzisz, nie moge pomóc, bo mnie zabiją, ale powiem tak:
możesz zamówić sobie zestaw z allegro ze względu na dobrą lampę, żele przydadzą Ci się do ćwiczenia na sobie ( tylko i wyłącznie, ponieważ są najniższej jakości),
żaden kurs z allegro nie nauczy Cię jak zrobić pazurka, uwierz mi, ja tez tak zaczynałam i wyobraź sobie, ze dopiero teraz na kursie uczę sie ( prosze się nie smiać) jak trzymać pędzelek albo pilnik, tego nie zobaczysz na żadnym filmie i na żadnym zdjeciu,
więc jesli nie masz kasy na kurs ani znajomej stylistki, która by Cie poduczyła podstaw to nie masz szans na prawidłowe nauczenie się, owszem nauczysz się kłaśc żel na swoje pazurki, tak jak ja umiem położyć farbę na sztaludze, niestety: obrazu z tego nie będzie.
W samo sedno !
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 12:09   #15
OlaTygrysek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5
Dot.: Tipsy żelowe

owszem zgodzę się z tobą, że się nie nauczę profesjonalnie tego robić,ale ja chcę mieć jako taką wiedze(tylko dla siebie) na ten temat bo narazie jej nie posiadam.Nie chcę testować jej np na koleżankach-nie ma mowy!!Wiem że może pojawić się dużo problemów na które nie będę potrafiła odpowiedzieć sama "dlaczego tak się stało?że tipsy odchodzą, że skórki pokaleczone czy zalane itp".Mam świadomość,że tego się będę musiała nauczyć na kursach bo na studiach takiej wiedzy nie zdobędęW tym roku miałam iść na studia do Lublina ale zrezygnowałam i wyjechałam do Anglii.W przyszłym roku zamierzam iść do Poznania.I oczywiste jest to ze będę uczęszczała na wszelkiego rodzaju kursy(wiem że są bardzo kosztowne)bo w tym zawodzie liczy się doświadczenie i to bardzoim więcej kursów tym lepiej!
pozdrawiamoLa
OlaTygrysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.