Jakie kwasy w UK?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-16, 17:46   #1
Olifka
Raczkowanie
 
Avatar Olifka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 65
Question

Jakie kwasy w UK??


Witajcie Dziewczeta,
przebrnelam wlasnie przez watek o pielegnacji cery tlustej i odwodnionej-MILION POSTOW ale jakze przydatne porady!!!!
Wlasnie wpadlam na pomysl lekkiego przykwaszenia paszczy ( z wiekimi porami na policzkach przy nosie i licznymi niespodzinkami glownie na policzkach). Jako ze NATENCZAS mieszkam w Anglii- jaka pogoda tu panuje kazdy wie- wiec pomyslalam ze jakies delikatne kwasy w polaczeniu z filtrami nie powinny mi zaszkodzic, a moze wrecz przeciwnie. Poczytalam sporo o kwasie salicylowym i nawet kupilam sobie kremik z ich (raczej sladowa zawartoscia)
Mam do Was pytanie-czy orientujecie sie jakie kosmetyki z tym kwasem sa dostepne w UK??
Aktualnie stosuje: micel, tonik i zel calma, czasem tonik nuno od Ziai (zapasy z ostatniego pobytu w PL) i 2 kremy ktorych sklad podam do oceny Szanownych Kolezanek-wydaja mi sie ZE ROBIA DOBRZE MOJEJ BUZI ale prosze o rzut profesjonalnym okiem:

RAPID RESULTS TREATMENT CREAM

AQUA, PPG-15STEARYL ETHER, GLYCERIN,CETEARYL ALCOHOL, POLYSORBATE 80, SALICYLIC ACID, POLYACRYLAMIDE, RICINUS COMMUNIS, C13-14 ISOPARAFIN, ENZYL ALCOHOL, METHYL SOYATE, PARFUM, LAURETH-7, CERA ALBA, HYDRODENATED CASTOR OIL, COPERNICIA CERIFERA, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZONATE, BENZYL SALICYLATE, HEXYL CINNAMALDEHYDE, 2-(4-TERT-BUTHYLBENZY)-PROPIONALDEHYDE, LINALOOL, HYDROXY-METHYLPENTYL-CYCLOHEXENECARBOXALDEHYDE , LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL

SHINE CONTROL MOISTURISER
AQUA, ALOEBARBADENSIS LEAF JUICE, CYCLOMETHICONE, ALUMINIUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, HYDROXYPROPYL, STARCH PHOSPHATE ESTER, GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE SE, ALCOHOL DENAT, PROPYLENE GLYCOL, HAMAMELIS VIRGINIANA (WITH HAZEL) WATER, CETEARL ALCOHOL, INULIN LAURYL CARBAMATE, ARACHIDYL ALCOHOL, BETAINE, SALICYLIC ACID, ARACHIDYL GLUCOSIDE, BEHENYL ALCOHOL, ZINC PCA, CUCUMIS SATIVUS (CUCUMBER) FRUIT EXTRACT, PARFUM, SODIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, BENZYL ALCOHOL, METHYLPARABEN, BUTYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, ISOBUTYLPARABEN

Prosze wybaczenie ewentualnych literowek ale przy przepisywaniu skladow oczy wyszly mi z orbit!!!!
Jesli umiescilam watek w zlym miejscu bardzo prosze Szanownych Moderatorow o przesuniecie

Dziekuje za pomoc
Olifka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 14:34   #2
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Jakie kwasy w UK??

Cytat:
Napisane przez Olifka Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczeta,
przebrnelam wlasnie przez watek o pielegnacji cery tlustej i odwodnionej-MILION POSTOW ale jakze przydatne porady!!!!
Wlasnie wpadlam na pomysl lekkiego przykwaszenia paszczy ( z wiekimi porami na policzkach przy nosie i licznymi niespodzinkami glownie na policzkach). Jako ze NATENCZAS mieszkam w Anglii- jaka pogoda tu panuje kazdy wie- wiec pomyslalam ze jakies delikatne kwasy w polaczeniu z filtrami nie powinny mi zaszkodzic, a moze wrecz przeciwnie. Poczytalam sporo o kwasie salicylowym i nawet kupilam sobie kremik z ich (raczej sladowa zawartoscia)
Mam do Was pytanie-czy orientujecie sie jakie kosmetyki z tym kwasem sa dostepne w UK??
Aktualnie stosuje: micel, tonik i zel calma, czasem tonik nuno od Ziai (zapasy z ostatniego pobytu w PL) i 2 kremy ktorych sklad podam do oceny Szanownych Kolezanek-wydaja mi sie ZE ROBIA DOBRZE MOJEJ BUZI ale prosze o rzut profesjonalnym okiem:

RAPID RESULTS TREATMENT CREAM

AQUA, PPG-15STEARYL ETHER, GLYCERIN,CETEARYL ALCOHOL, POLYSORBATE 80, SALICYLIC ACID, POLYACRYLAMIDE, RICINUS COMMUNIS, C13-14 ISOPARAFIN, ENZYL ALCOHOL, METHYL SOYATE, PARFUM, LAURETH-7, CERA ALBA, HYDRODENATED CASTOR OIL, COPERNICIA CERIFERA, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZONATE, BENZYL SALICYLATE, HEXYL CINNAMALDEHYDE, 2-(4-TERT-BUTHYLBENZY)-PROPIONALDEHYDE, LINALOOL, HYDROXY-METHYLPENTYL-CYCLOHEXENECARBOXALDEHYDE , LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL

SHINE CONTROL MOISTURISER
AQUA, ALOEBARBADENSIS LEAF JUICE, CYCLOMETHICONE, ALUMINIUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, HYDROXYPROPYL, STARCH PHOSPHATE ESTER, GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE SE, ALCOHOL DENAT, PROPYLENE GLYCOL, HAMAMELIS VIRGINIANA (WITH HAZEL) WATER, CETEARL ALCOHOL, INULIN LAURYL CARBAMATE, ARACHIDYL ALCOHOL, BETAINE, SALICYLIC ACID, ARACHIDYL GLUCOSIDE, BEHENYL ALCOHOL, ZINC PCA, CUCUMIS SATIVUS (CUCUMBER) FRUIT EXTRACT, PARFUM, SODIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, BENZYL ALCOHOL, METHYLPARABEN, BUTYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, ISOBUTYLPARABEN

Prosze wybaczenie ewentualnych literowek ale przy przepisywaniu skladow oczy wyszly mi z orbit!!!!
Jesli umiescilam watek w zlym miejscu bardzo prosze Szanownych Moderatorow o przesuniecie

Dziekuje za pomoc
Od siebie polece Ci Effaclar K ,jest delikanty i napewno jest w UK.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 14:42   #3
Malinoweciacho
Przyczajenie
 
Avatar Malinoweciacho
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10
Dot.: Jakie kwasy w UK??

Hej, udalo mi sie kupic tutaj Clear Pore Treament Neutrogeny z kwasem salicylowym i tonik tej samej firmy, nie pamietam nazwy, ale tym razem z kwasami owocowymi. Bez problemu mozna tez dostac kwasy Avonu, peeling w platkach i maseczke typu peel off z AHA. Kwas salicylowy ma tez chyba drogeryjna seria Bioré. W razie trudnosci ze zdobyciem gotowych kosmetyków, zawsze mozesz zrobic sobie maseczke aspirynowa .
Malinoweciacho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 17:15   #4
Olifka
Raczkowanie
 
Avatar Olifka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 65
Dot.: Jakie kwasy w UK??

Baaardzo Wam dziekuje za pomoc Dziewczynki!!!
Zaraz przejrze KWC a jutro wybieram sie na zakupy
Pozrdawiam Was serdecznie.
Jesli ktoraz z Wizazanek podejmie sie analizy w\w skladow bede baaaardzo wdzieczna
Olifka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 18:01   #5
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Jakie kwasy w UK??

Cytat:
Napisane przez Olifka Pokaż wiadomość
Baaardzo Wam dziekuje za pomoc Dziewczynki!!!
Zaraz przejrze KWC a jutro wybieram sie na zakupy
Pozrdawiam Was serdecznie.
Jesli ktoraz z Wizazanek podejmie sie analizy w\w skladow bede baaaardzo wdzieczna
Poszukaj watku o skladach i tam wrzuc.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 18:36   #6
wiola24p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 24
Dot.: Jakie kwasy w UK??

w Bootsie napewno znajdziesz, przynajmniej ja kupilam Cleanance K z kwasami aha i bha
wiola24p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 22:52   #7
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Jakie kwasy w UK??

Mieszkam w Holandii i nie moge znalesc tutaj firmy Avene ani La roche posay (moich ulubionych) a chcialabym rozpacząc kuracje kwasami czy mogłybyście mi doradzic Drogie Wizażanki jakis dobry krem tego typu czyli złuszczajacy na wygładzenie ujednolicenie oczyszczenie zaskornikow? Z tego co zauwazyłam jest tutaj Vichy i Roc czy te firmy maja kremiki tego typu? Jesli nie to, doradzcie cos innego bardzo prosze....
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.