Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-12, 15:47   #31
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

eh no ja juz ze szkoła ledwo co wyrabiam.. i z innymi zajeciami popoludniowymi.. Jak przychodze ze szkoly o 17 to potem zaraz mam jakies zajecia i tak codziennie. No a kiedy ja mam sie w domu uczyc to nie wiem.. Chyba przestane sypiać zeby zaoszczedzic na czasie :P

Aha i wlasnie dziewczyny, czy uzywacie moze filtrow na USZY? bo mi sie robia czerwone uszy np od zmian temperatury i moze to byc chyba spowodowane nadwrazliwoscia zmian temperatury i sie zastanawiam czy nie stosowac na uszy rowniez filtrow i moze serum z wit C zeby wzmocnic naczynka? Wiem, ze to troche glupio brzmi ale denerwuja mnie te czerwone uszy..;/
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 16:01   #32
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny naprawde wam współczuję, szkoła, matury, egzaminy, jeszcze nie wiadomo co Giertrych na dniach wymysli .
Po prostu koszmar, jak ja się ciesze ,ze mam już to wszytsko za sobą. Ale najważniejsze aby podchodzić do wszytskiego na spokojnie i na luzie, najgorsze co może być to zbytnie przejmowanie się i stresowanie.
Trzymajcie się .
Dzięki Paula pewnie łatwiej przyszłoby mi napisanie matury z kwasów w domowym użytku czy historii swojego faceta ale trudno, trzeba to odhaczyć - jeszcze tylko 9 miesięcy i zobaczymy co się z tego urodzi
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 16:17   #33
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

a mnie się zajęcia na uczelni zaczynaja w najbliższą sobote.. ech i gdzie tu sprawiedliwość.. zawsze mówili ze od 1 października... do tego od rana seminaria a mnie sie przez całe wakacje udało napisac tylko pół rozdziału (że tez moja promotor musiała wymyślic takie nudne tematy bleee) a do tego juz dwa tyg (tzn dwa razy ) byłąm z TŻ na kursie przedmałżeńskim i tez sie tam musze uczyc nowych rzeczy... np ze zapłodnienie to połączenie pleminika z jajnikiem.. ech obalono wszytskie teorie jakie wkuwałam przez całe życie

a wracajac do filtromaniaczkowych tematow.. to wiem wiem wałkowane to było nie raz.. ale zapytam raz jeszcze żeby sie upewnic - Activ C XL nie pogryzie się z Avenka prawda? tzn nie zmniejszy mi ochrony?
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 17:06   #34
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
a wracajac do filtromaniaczkowych tematow.. to wiem wiem wałkowane to było nie raz.. ale zapytam raz jeszcze żeby sie upewnic - Activ C XL nie pogryzie się z Avenka prawda? tzn nie zmniejszy mi ochrony?
Powtórzę coś, co już kiedyś mówiłam LRP jest w stajni L'oreala, tak jak Vichy i ze 100% pewnością Active C XL kładłabym tylko pod filtry z tych firm/tego koncernu (co innego Active C - w tym wypadku hulaj dusza ). A reszta... reszta zależy od Ciebie, bo z tego co wiem nie było badań dot. łączenia filtrów różnych firm
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 17:30   #35
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

ech pokręciłam w takim razie bo przyjęłam że jak nie ma Parasola... to Active c nie zmniejszy ochrony ech.. no trudno... widzę ze będe musiała nabyc do niego jakis Vichy
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 19:33   #36
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
a wracajac do filtromaniaczkowych tematow.. to wiem wiem wałkowane to było nie raz.. ale zapytam raz jeszcze żeby sie upewnic - Activ C XL nie pogryzie się z Avenka prawda? tzn nie zmniejszy mi ochrony?
Raczej sie pogryzie.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 19:44   #37
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

ok dziewczyny dzięki za informacje.. to nie będe kombinowac
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-12, 23:09   #38
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
a mnie się zajęcia na uczelni zaczynaja w najbliższą sobote.. ech i gdzie tu sprawiedliwość..
mnie sie zaczynają 7 pazdziernika. od dzis jestem studentką UW Dziękuję wszystkim 3mającym kciuki Bedę studiować marketing medialny i PR
Ale powiem Wam, ze troche nie chce mi sie juz uczyc. Od ponad miesiaca pracuje (moja w zasadzie mozna powiedziec - pierwsza praca) - spodobalo mi sie to i jak pomysle, ze trzeba bedzie jeszcze myslec o zaliczeniach, itp... brrr.
Czasem wracam bardzo pozno i nie mam czasu na nic. Nawet nie wyrabiam po 2 razy w tyg z ziemia wulkaniczna i aspirynka...nie wspominajac juz o masie innych rzeczy...eh
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 06:49   #39
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
mnie sie zaczynają 7 pazdziernika. od dzis jestem studentką UW Dziękuję wszystkim 3mającym kciuki Bedę studiować marketing medialny i PR
Ale powiem Wam, ze troche nie chce mi sie juz uczyc. Od ponad miesiaca pracuje (moja w zasadzie mozna powiedziec - pierwsza praca) - spodobalo mi sie to i jak pomysle, ze trzeba bedzie jeszcze myslec o zaliczeniach, itp... brrr.
Czasem wracam bardzo pozno i nie mam czasu na nic. Nawet nie wyrabiam po 2 razy w tyg z ziemia wulkaniczna i aspirynka...nie wspominajac juz o masie innych rzeczy...eh

Welcome to the real world, Ash - jakby powiedział Morfeusz z Matrixa.

Tak to juz bywa, konczymy LO i to jest zarazem koniec beztroski.

Ja jestem teraz na 5 roku studiow dziennych, od 3 lat codziennie popoludniami pracuje, do domu wracam ok 21, w nocy musze pisac prace mgr, no a jeszcze przeciez trzeba posiedziec na wizażu
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 07:48   #40
keyka
Raczkowanie
 
Avatar keyka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 144
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

pozwolcie dziewczyny, ze sie wtrace tak z innej beczki
nasza prasa lubi zaskakiwac nas przeroznymi artykulami, z nowinkami mniej lub bardziej podpartymi badaniami, dowodami, ale czesto wrecz absurami
dzis przeczytalam, cos wydaje mi sie dosc kontrowesyjne

http://portalwiedzy.onet.pl/,18585,1...zasopisma.html

ciekawa jestem co o tym sadzicie ?
pozdrawiam
keyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 07:59   #41
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez keyka Pokaż wiadomość
pozwolcie dziewczyny, ze sie wtrace tak z innej beczki
nasza prasa lubi zaskakiwac nas przeroznymi artykulami, z nowinkami mniej lub bardziej podpartymi badaniami, dowodami, ale czesto wrecz absurami
dzis przeczytalam, cos wydaje mi sie dosc kontrowesyjne

http://portalwiedzy.onet.pl/,18585,1...zasopisma.html

ciekawa jestem co o tym sadzicie ?
pozdrawiam

TAaaak..juz jakis czas temu wybuchła bomba, ze witaminy szkodza. newsweek publikowal arykul, w ktorym dowodził, ze wir E podawana pacjentom po zawałch i z problemami naczyniowymi wcale im nie pomogła tak jak tego oczekiwano. Od tego momentu zaczeto podwazac zasadnosc spozywania anyoksydantow...Jest tez w tym pewnie duzo racji, bo ludzie łykają niektore sumplementy hurtowo i bezmyslnie. bedac w te wakacje w angli mogłam zauwazyc "modę" na łykanie cod liver oil, czyli olej z dorsza - nic innego jak omega-3. i z calym dobroodziejstwem jakie omega-3 niosa ze soba, na litosc boska, nie łykajmy suplementow hurtowo, a tylko wtedy kiedy jest taka potrzeba.

odrobina zdrowego rozsadku i wszysko bedzie OK.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-13, 08:42   #42
keyka
Raczkowanie
 
Avatar keyka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 144
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

ja przyznaje szczerze, ze odkad czytam wizaz "rzucilam" sie prawie na witaminki i in
a to na cere, a to na wlosy, paznokcie, ale po przestudiowaniu dokladnego ich skladu i zawartosci poszczegolnych substancji poznaczylam sobie pudeleczka na takie z ktorych wit moge zazywac razem, z ktorych osobno w inne dni, zeby niepoprzekraczac zalecanych dawek.
mam tez musujace wit ktore tez pokrywaja niemal 100% zapotrzebowanie na "wszystko".

cale szczescie pewnie dla mnie - nie jestem bardzo systematyczna
najgorsze jest to, ze i tak wydaje mi sie ze ciagle mi jakies cudownego-srodka brakuje

a moze faktycznie nie ma co przesadzac i jesc witaminki tylko z roslinkami i rybkami?

ps. nie wiedzialam, ze w ciazy lepiej nie stosowac filtrow min-chemicznych, moga zaszkodzic? wiec dobrze pamietac o istnieniu tych tylko mineranych

Edytowane przez keyka
Czas edycji: 2006-09-13 o 09:31
keyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 09:23   #43
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Wszystkim zainteresowanym (i niezainteresowanym też, a co) śpieszę donieść, że trzymane kciuki pomogły i choć wyniki rozmów będą dopiero 18-ego września, to jestem jak najbardziej dobrej myśli
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 09:45   #44
Reni74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 65
GG do Reni74
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

cześć dziewczyny,
Cieszę sie ,że tu trafiłam. Biochemia to nie tylko fachowe porady ale także a może przede wszystkim grupa wsparcia ,co przy terapiach różnego rodzaju jest baaardzo ważne . Jak wiele z Was miałam poważne kłopoty z cerą i "zaliczyłam" różnych dermatologów jednak nie znalazłam u nich ani jednego ani drugiego .Straty jakie poniosłam są za to ogromne Opowiem Wam jedną tylko historię bo po prostu nie mogę sie powstrzymać Miałam szczęście że dobre 10lat temu trafiłam na świetną kosmetyczkę(pierwsza w życiu), która zwróciła uwagę na moją delikatną płytko unaczynioną cerę, poinformowała o szkodliwości opalania i agresywnych kosmetyków.Później czasem niestety(b rzadko) skusiłam sie na solarium, zawsze jednak bez twarzy.Przy pierwszych poważniejszych stresach zaczęły się moje problemy z cerą, nic nie pomagało, byłam załamana i gotowa na wszystko aby pozbyć sie uporczywych wyprysków.trafiłam do uznanego dr n.med mającego efekty w leczeniu trądzika - zmasakrował mi skóre wysuszającymi preparatami z siarką i alkocholem, na moje nieśmiałe sugestie że mam wrażliwą skóre wyśmiał mnie a ja dalej w to brnęłam (desperacja).Po czym zadał pamiętne pytanie, właściwie to było stwierdzenie: Pani się nie opala a dlaczego .twierdził że opalanie( solarium też) ma dobroczynny wpływ na skóre. Powinnam już wtedy uciec, nie zrobiłam tego, dobrze że chociaż na opalanie nie dałam się namówić To nie było wcale tak dawno ok 4lata temu
Ale się rozpisałam , mam nadzieję że mi wybaczycie, ale musiałam sie Wam wyżalić.pzdr
Reni74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 11:11   #45
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Reni, Twoje doświadczenia nie są, niestety, odosobnione . Wydaje mi się, że znacząca większość lekarzy dermatologów uważa trądzik czy innego rodzaju "kosmetyczne" schorzenia skóry za fanaberie pacjentów uprzykrzające życie (lekarzom) Bardzo niewielu jest takich, którzy rozumieją, że dla pacjenta to jest poważna sprawa, i bardzo niewielu wkłada jakikolwiek wysiłek w leczenie, zapisując co popadnie, i nie przejmując się, czy pomaga, czy nie. Ilekroć szłam do dermatologa, albo czułam się jak intruz zawracający Szanownemu Panu/Pani Doktor głowę takimi drobiazgami jak parę pryszczy, albo jak materiał do testowania aktualnie najmodniejszych preparatów, sprzedanych przez najbardziej operatywnego przedstawiciela medycznego.
Jak dotąd nejlepsze efekty przyniosło to, co sama sobie "zaordynowałam"
Pozdrawiam
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 11:27   #46
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Mój synek skończył dziś dwa lata. Czas szybko leci, przecież niedawno przyniosłam noworodka ze szpitala, dziś mam małego mądralę, którego ulubionym słowem jest NIE.
To dla mnie miły dzień. Właśnie szykuję małe przyjątko.
Załączam fotkę dwulatka, jedną z moich ulubionych.

To taki mały OT.

Przy mnie słowa dermatolog proszę nie wymawiać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010356m.jpg (54,2 KB, 46 załadowań)
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 11:40   #47
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Kate wszystkiego najleszego dla Mikołajka !!! Nawet sie nie obejrzysz jak bedziesz szykować trochę wieksze przyjecie z okazji 18-tych urodzin
Mikołajek jest śliczny !
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 11:44   #48
Reni74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 65
GG do Reni74
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Wiesz Erato, żeby oni chociaż nie szkodzili... na mnie pan dr uczył się jeszcze robić mikrodermabrazje i w zasadzie od razu powinien mnie skierować do siebie na zamykamnie naczynek nie mam zamiaru już ich odwiedzać.Chyba zaopatrzę się w zorac, coraz większą mam na to ochote

Kate,śliczny jest Twój synek ,chyba zaczyna się bunt dwulatka
Ja mam czterolatka i dwóch 9ciomiesięczniaków ,też mam wrazenie że ostatnio czas przyspiesza i nie myślałam kiedyś że to powiem,ale jestem z tego tymczasowo zadowolona
Reni74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 12:26   #49
Dalissime'80
Raczkowanie
 
Avatar Dalissime'80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 207
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dziewczyny bardzo proszę o odpowiedz! czy jest możliwe, żeby oczyszczanie skóry dzięki kwasom objawiało się jako wysyp zaskórników? Czytałam wątek o różnicach miedzy oczyszczaniem, a zapychaniem i tam Erato pisała, że oczyszczanie najcześciej objawia się ropnymi wypryskmi, a zaskórniki to wynik zapychania. Czy jest w ogole taka mozliwosc, czy ewidentnie zapycha mnie filtr?
Dalissime'80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-13, 12:57   #50
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Kate, dziecko jak z reklamy Ale czemu zakratowane?

Dalissime, stawiam jednak na to, że Cię filtr zapycha A jakiego używasz kwasu i filtra?
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 13:18   #51
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Kate, uściski dla Mikołajka

Rayne, super, na pewno będzie dobrze

Reni, witaj niezłą miałaś przeprawę...
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 13:26   #52
Dalissime'80
Raczkowanie
 
Avatar Dalissime'80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 207
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Erato, z kwasów na razie tylko AD, bo nie miałam jakiejs bardzo problemowej skóry, wiec chyba wina filtra avene spray 40, dziewczyny pisały, że potrafi koncertowo zapchać A tak go kochalam
Dalissime'80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 13:31   #53
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Mój synek skończył dziś dwa lata. Czas szybko leci, przecież niedawno przyniosłam noworodka ze szpitala, dziś mam małego mądralę, którego ulubionym słowem jest NIE.
Wszystkiego dobrego dla przystojnego () dwulatka!
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 13:37   #54
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Mój synek skończył dziś dwa lata. Czas szybko leci, przecież niedawno przyniosłam noworodka ze szpitala, dziś mam małego mądralę, którego ulubionym słowem jest NIE.
To dla mnie miły dzień. Właśnie szykuję małe przyjątko.
Załączam fotkę dwulatka, jedną z moich ulubionych.

To taki mały OT.

Przy mnie słowa dermatolog proszę nie wymawiać.
świetne zdjęcie wszystkiego najlepszego dla młodego
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 13:42   #55
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Kate - wszystkiego naj dla dwulatka

P.S.
przed Tobą dopiero otwiera się droga pełna brodów i mielizn ze zbuntowanym dwulatkiem , pyskatym czterolatkiem, "najmondrzejszym" pierwszoklasistą, znudzonym drugoklasistą ...ach...życie....
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 13:47   #56
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

[quote=Kate30;2702169]Mój synek skończył dziś dwa lata. Czas szybko leci, przecież niedawno przyniosłam noworodka ze szpitala, dziś mam małego mądralę, którego ulubionym słowem jest NIE.
To dla mnie miły dzień. Właśnie szykuję małe przyjątko.
Załączam fotkę dwulatka, jedną z moich ulubionych.[quote]

Kate, wszystkiego co najlepsze dla synka!
Tak, czas leci jak szalony, nim się obejrzysz, już będziesz układała synkowi pielęgnację
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 13:52   #57
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez marianna Pokaż wiadomość
Kate - wszystkiego naj dla dwulatka

P.S.
przed Tobą dopiero otwiera się droga pełna brodów i mielizn ze zbuntowanym dwulatkiem , pyskatym czterolatkiem, "najmondrzejszym" pierwszoklasistą, znudzonym drugoklasistą ...ach...życie....
Wiem - i już sobie współczuję, czasami już jest ciężko.

Kochane - śliczne dzięki za miłe słowa

Erato - zdjęcie z ukochanym rekwizytem przyszłej gwiazdy Champions League, czyli z siatką bramki.

Dziś 13, a ja miałam następującą przygodę. Biegałam rano po mieście z siatami i słyszę Dzień Dobry, patrzę a to mój zaginiony przed pół rokiem ukochany fryzjer .
Zwolnił się ze swojego miejsca pracy i nie zostawił na siebie namiarów - rozpacz czarna dla wielu kobiet.
Jak tylko go zobaczyłam zażądałam żeby natychmiast zabrał mnie tam gdzie obecnie pracuje i doprowadził moją łepetynę do porządku.
Na szczęście właśnie szedł do pracy, więc jak siaty do auta i galopem za nim.

No i na urodziny Mikołaja mam nareszcie fryzurę dokładnie taką jaką lubię,
to się nazwywa szczęśliwy traf.
Fryzjer jest cudowny, fryzura spod jego ręki to fryzura całkowicie bezproblemowa, w dodatku nie trzeba go instruować - poprostu chłopak wie co i jak.
Wzięłam sobie jego nr komórki na wypadek gdyby znowu zaginął.

I jeszcze miły zakup w tesco - mleczko do ciała dla niemowląt, bezparafinowe, świetnie się wchłaniające - Hipp, ten od zupek znaczy.
350ml - niestety nie pamiętam za ile.
Ale fajne, naprawdę.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 14:07   #58
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Kate - sto lat dla Twojego synka Śliczny z niego chłopak rośnie..
A z fryzjerem to Ci się naprawdę trafiło...
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 14:19   #59
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Sliczny chlopczyk! Wszystkiego najlepszego dla Mikolajka!
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 15:18   #60
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

ja również przyłączam się do życzeń , Wszytskiego najlepszego dla małego blondynka
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.