Zakładanie paznokci w Niemczech - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-22, 18:42   #1
Ila23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 72

Zakładanie paznokci w Niemczech


Witam!Mam pytanko na temat zakladania paznokci w niemczech a mianowicie czy wie ktoras z was dziewczynki jak tam sprawa wyglada ja niedlugo bede tam mieszkala i mam zamiar zajac sie tam paznokciami poniewaz w Polsce zrobilam sobie 2lata temu kurs i od tego czasu zajmuje sie tym.Czy tam maja wieksze wymagania?Na jakich firmach zakladaja zele i akryle?Czy znacie moze znane w niemczech i dobre lakiery do paznokci?Czy jesli otworze wlasny salon z Fryzjerstwem i paznokciami to jest szansa ze nie splajtuje?
Pozdrawiam wszystkie kobietki i czekam na odpowiedzi.
Ila23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 20:54   #2
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Zakładanie paznokci w Niemczech

Mysle, ze wymagania sa takie same. Ja bardzo duzo osob widze w Niemczech z pazurkami, wiec zapotrzebowanie napewno bedzie.
Mieszkam we Frankfurcie nad Odra, ale pomimo ze w Slubicach jest masa "stylistek", salony we Frankfurcie tez sie jakos trzymaja. Nie ma ich duzo, ale sa. To wszystko zalezy od zaufania. Jesli Twoje przyszle klientki beda zadowolone to napewno przyjda ponownie.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 21:04   #3
Ila23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 72
Dot.: Zakładanie paznokci w Niemczech

Dziękuje za odpowiedź mam pytanko a czy łatwo jest tam znaleźć stylistkę lub fryzjerke do pracy? I czy trzeba mieć papiery mistrzowskie żeby mieć fryzjerstwo bo wiem,że w Polsce tak kiedyś było nie wiem jak jest w niemczech.
Ila23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.