Wszystko o Emu cz. 3 - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-30, 11:50   #3271
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
ukradłam dziś coś z wątku o Ugg:
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-...do_lamusa.html

ciekawe, ciekawe
To sobie dziennikarzyna ulżył

Cytat:
Napisane przez sidek Pokaż wiadomość
Witam, wiecie może jak z reklamacją na schaffie? Po roku czasu z tyłu pękła mi przy podeszwie pięta w 1 bucie - mam emu stinger;/
My tej reklamacji, mimo szczerych chęci nie przyjmiemy, obawiam się, że musisz napisać do nich, a w razie problemów idź na skargę do emu australia.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 11:50   #3272
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
ukradłam dziś coś z wątku o Ugg:
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-...do_lamusa.html

ciekawe, ciekawe
Tak,tak,już widzę jak wszyscy wyrzucają buty do kosza.Tu w Holandii co druga osoba chodzi w Ugg,od niemowlęcia (tak tak) po osoby starsze,wątpię by miało się to nagle zmienić
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 13:09   #3273
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
ukradłam dziś coś z wątku o Ugg:
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-...do_lamusa.html

ciekawe, ciekawe
nie podoba mi sie ten tekst. jest maksymalnie nacechowany negatywnie, pokazuje tylko 1 strone medalu (cena, "moda"), chyba zapomnieli dodac, ze sa cieple i stopy nie marzna w zimie. w dodatku: "sprzedaż tych idiotycznie drogich, paskudnych kapci"chyba ten epitet jest zbyt wulgarny jak na taki artykul .
i te porownanie, ze teraz wszyscy kupuja kalosze - no prosze... but ze skory to but ze skory, moze byc ze skory, moze byc z jakiegos sztucznego materialu. kalosze natomiast to guma i innej opcji innej nie ma (tutaj mozna zarzucic gumiakom wygorowana cene) .

Edytowane przez wspaniala
Czas edycji: 2013-01-30 o 13:10
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 13:55   #3274
cytrynusiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Znalazłam buty

http://allegro.pl/emu-platinum-hi-ch...991254569.html


Właśnie co myślicie czy kupić buty? Są oryginalnie, chciałam takie kupić, proszę o radę czy jest wygodnie? Nie stać mnie cena od 750 zł.

W tej chwili mam pieniedzy na ktore dostalam urodziny i pragne kupic te buty, zastanawiam sie, prosze o rade
cytrynusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 13:57   #3275
cytrynusiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
nie podoba mi sie ten tekst. jest maksymalnie nacechowany negatywnie, pokazuje tylko 1 strone medalu (cena, "moda"), chyba zapomnieli dodac, ze sa cieple i stopy nie marzna w zimie. w dodatku: "sprzedaż tych idiotycznie drogich, paskudnych kapci"chyba ten epitet jest zbyt wulgarny jak na taki artykul .
i te porownanie, ze teraz wszyscy kupuja kalosze - no prosze... but ze skory to but ze skory, moze byc ze skory, moze byc z jakiegos sztucznego materialu. kalosze natomiast to guma i innej opcji innej nie ma (tutaj mozna zarzucic gumiakom wygorowana cene) .

Znalazlam fajne buty, zastanawiam sie czy kupic,

http://allegro.pl/emu-platinum-hi-ch...991254569.html


Nie stac mnie od 750, w tej chwili stac mnie do 700 zł..

Prosze o rade czy licytować?
cytrynusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 15:54   #3276
dagua
Przyczajenie
 
Avatar dagua
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 19
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

pomocy, pomocy, pomocy.
Przyszły moje stingery mini ze stendi.pl, ale okazały się za małe. Muszę wymienić rozmiar, ale tak bardzo nie umiem załatwiać takich spraw! Napisać im maila i wysłać pocztą? Czy na początku wszystko uzgodnić mailowo, a potem wysłać?
__________________
"Bo chcę iść coraz dalej- coraz głośniej śpiewać."
dagua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 15:57   #3277
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez dagua Pokaż wiadomość
pomocy, pomocy, pomocy.
Przyszły moje stingery mini ze stendi.pl, ale okazały się za małe. Muszę wymienić rozmiar, ale tak bardzo nie umiem załatwiać takich spraw! Napisać im maila i wysłać pocztą? Czy na początku wszystko uzgodnić mailowo, a potem wysłać?
po prostu napisz maila jaki jest problem ze sa zamale możliwość i czy jest możliwość wymiany na inny rozmiar i kto ponosi kosztu wysylki
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 17:18   #3278
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez dagua Pokaż wiadomość
pomocy, pomocy, pomocy.
Przyszły moje stingery mini ze stendi.pl, ale okazały się za małe. Muszę wymienić rozmiar, ale tak bardzo nie umiem załatwiać takich spraw! Napisać im maila i wysłać pocztą? Czy na początku wszystko uzgodnić mailowo, a potem wysłać?
http://stendi.pl/help/return-policy
nie chcę być złośliwa, ale ile masz lat, że ciężko Ci przejrzeć regulamin sklepu w którym robisz zakupy? wszystko jest napisane...
Cytat:
Czy mogę wymienić otrzymane produkty na inne?Nie ma możliwości wymiany otrzymanych produktów. Zwróć jednak uwagę, że jeśli interesujący Cię produkt jest nadal dostępny, możesz go kupić, a jednocześnie zwrócić pierwotnie otrzymany produkt.
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 18:34   #3279
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez deyminka Pokaż wiadomość
obym tez byla zadowolona widze ze pierzecie je w pralce, nic sie z nimi nie dzieje? w jakiej tem., na ile obrotow pralka? (pytam na zas)
Podczepiam się do pytania - mam stingery putty i póki co są czyste ale kiedyś pewnie trzeba będzie je wyprać. Jak to prać i czy się nie skurczy?
izusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 21:53   #3280
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez cytrynusiaaa Pokaż wiadomość
Znalazłam buty

http://allegro.pl/emu-platinum-hi-ch...991254569.html


Właśnie co myślicie czy kupić buty? Są oryginalnie, chciałam takie kupić, proszę o radę czy jest wygodnie? Nie stać mnie cena od 750 zł.

W tej chwili mam pieniedzy na ktore dostalam urodziny i pragne kupic te buty, zastanawiam sie, prosze o rade
drogo,
znajdziesz tańsze.

Cytat:
Napisane przez izusek Pokaż wiadomość
Podczepiam się do pytania - mam stingery putty i póki co są czyste ale kiedyś pewnie trzeba będzie je wyprać. Jak to prać i czy się nie skurczy?
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2526

Edytowane przez littleblackwitch
Czas edycji: 2013-01-30 o 21:55
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 22:05   #3281
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez cytrynusiaaa Pokaż wiadomość
Znalazlam fajne buty, zastanawiam sie czy kupic,

http://allegro.pl/emu-platinum-hi-ch...991254569.html


Nie stac mnie od 750, w tej chwili stac mnie do 700 zł..

Prosze o rade czy licytować?
drogo... w dodatku są używane
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 22:13   #3282
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
nie podoba mi sie ten tekst. jest maksymalnie nacechowany negatywnie, pokazuje tylko 1 strone medalu (cena, "moda"), chyba zapomnieli dodac, ze sa cieple i stopy nie marzna w zimie. w dodatku: "sprzedaż tych idiotycznie drogich, paskudnych kapci"chyba ten epitet jest zbyt wulgarny jak na taki artykul .
i te porownanie, ze teraz wszyscy kupuja kalosze - no prosze... but ze skory to but ze skory, moze byc ze skory, moze byc z jakiegos sztucznego materialu. kalosze natomiast to guma i innej opcji innej nie ma (tutaj mozna zarzucic gumiakom wygorowana cene) .
oj, tu bym się sprzeczała, jako że mam jednakową manię na punkcie kaloszy i emu guma gumie nie równa
co do autora/autorki artykułu: miał/a zły dzień
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 11:06   #3283
deyminka
Zadomowienie
 
Avatar deyminka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

A tak mi przyszlo do glowy- skoro ta wkladka sie moze tak wycierac, a jest wymienna to przeciez mozna sobie kupic nowe wkladki...no wlasnie to sie da tak po prostu dokupic
__________________
10.08.2010-zdane prawko


deyminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 11:10   #3284
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez deyminka Pokaż wiadomość
A tak mi przyszlo do glowy- skoro ta wkladka sie moze tak wycierac, a jest wymienna to przeciez mozna sobie kupic nowe wkladki...no wlasnie to sie da tak po prostu dokupic
tak po prostu da się
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 11:11   #3285
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez deyminka Pokaż wiadomość
A tak mi przyszlo do glowy- skoro ta wkladka sie moze tak wycierac, a jest wymienna to przeciez mozna sobie kupic nowe wkladki...no wlasnie to sie da tak po prostu dokupic
na emu-shop.pl mozna kupic za 89zl
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 11:11   #3286
deyminka
Zadomowienie
 
Avatar deyminka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

dzieki za odp.
__________________
10.08.2010-zdane prawko


deyminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 12:08   #3287
ondulith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 221
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez deyminka Pokaż wiadomość
A tak mi przyszlo do glowy- skoro ta wkladka sie moze tak wycierac, a jest wymienna to przeciez mozna sobie kupic nowe wkladki...no wlasnie to sie da tak po prostu dokupic

Oczywiscie ze mozna ale skoro te buty kosztuja tyle pieniedzy to powinny byc warte swojej ceny. Zauwazcie ze bez przeceny potrafia kosztowac nawet 1 tys zlotych- a ta cena zobowiazuje do IDEALNOSCI. A te buty jakosciowo nie sa warte nawet 300 zl. Za 300 zl to ja mam super buty z promocji trekkingowe na wszystkie wyjscia ktore sa juz ze mna 4 lata firma Chiruca. Dlatego buty EMU ktore jakosciowo maja sluzyc jedynie na jeden sezon a kosztowac 1 tysciac zlotych to po prostu jakis ZART!
ondulith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 15:55   #3288
deyminka
Zadomowienie
 
Avatar deyminka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez ondulith Pokaż wiadomość
Oczywiscie ze mozna ale skoro te buty kosztuja tyle pieniedzy to powinny byc warte swojej ceny. Zauwazcie ze bez przeceny potrafia kosztowac nawet 1 tys zlotych- a ta cena zobowiazuje do IDEALNOSCI. A te buty jakosciowo nie sa warte nawet 300 zl. Za 300 zl to ja mam super buty z promocji trekkingowe na wszystkie wyjscia ktore sa juz ze mna 4 lata firma Chiruca. Dlatego buty EMU ktore jakosciowo maja sluzyc jedynie na jeden sezon a kosztowac 1 tysciac zlotych to po prostu jakis ZART!
Zgadzam sie z Toba. Placac taka kase (nie wazne czy to emu czy oficerki skorzane) czlowiek oczekuje dobrych jakosciowo butow (i wkladek)
__________________
10.08.2010-zdane prawko


deyminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 16:11   #3289
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
Tu są opisy czyszczenia, które znam. Nam chodziło o refleksje n.t. prania emu w pralce, czy można je mocno wirować, czy się nie odkształcą itp. Wiem, że niektórzy ludzie je normalnie piorą po całym sezonie.
izusek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 21:51   #3290
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez izusek Pokaż wiadomość
Tu są opisy czyszczenia, które znam. Nam chodziło o refleksje n.t. prania emu w pralce, czy można je mocno wirować, czy się nie odkształcą itp. Wiem, że niektórzy ludzie je normalnie piorą po całym sezonie.
przez cały watek przewijają się 'refleksje' na ten temat zatem wątpie aby ktoś po raz xxx chciał je powtarzać

Edytowane przez littleblackwitch
Czas edycji: 2013-01-31 o 22:05
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 08:27   #3291
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Ondulith odeslij swoje emu i zapomnij o tej firmie skoro jest taka zła
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:21   #3292
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kuroikaze Pokaż wiadomość
Ondulith odeslij swoje emu i zapomnij o tej firmie skoro jest taka zła
Tym bardziej, że ondulith to pierwsza osoba z pośród trzech części wątku o Emu, która aż tak narzeka...
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:42   #3293
sidek
Raczkowanie
 
Avatar sidek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 475
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

wiecie może jak zdobyc te 20% na amazon.co.uk niby poprzez subskrypcję działu clothing można dostac, ale nie wiem zbytnio jak to się robi, nie ogarniam tej stronki. Dziękuje za pomoc
Schaffa mi odp. że mam wysłac do nich buty, ciekawa jestem czy mi uznają reklamacje- wolałabym od razu do producenta pisać, bo wiadomo jak to z nimi:P
__________________

sidek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 13:04   #3294
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

witampodczytuje was od jakiegos czasu i postanowilam sie poradzic. Mam Emu Bronte Hi zakupione na schaffie ostatnio zauwazylam ze podeszwa zaczyna mi pekac czy ktoras z was miala taka sytuacje?
Podeszwa peka w obu butach, poza tym nie mam z nimi problemow chce je reklamowac tylko nie wiem czy to sie nadaje do reklamacji czy powiedza, ze to normalne jak sie uzytykuje buty. W zalaczniku wstawiam zdjecia pogladowe.
Dzis udalo mi sie upolowac na schaffie Stingery wzielam ten sam rozmiar co Bronte myslicie ze beda dobre? bo dopiero teraz wyczytalam ze one mniejsze wychodza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg emu1.jpg (19,5 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg emu2.jpg (19,9 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg emu3.jpg (20,7 KB, 38 załadowań)

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-02-01 o 13:09
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 13:24   #3295
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
witampodczytuje was od jakiegos czasu i postanowilam sie poradzic. Mam Emu Bronte Hi zakupione na schaffie ostatnio zauwazylam ze podeszwa zaczyna mi pekac czy ktoras z was miala taka sytuacje?
Podeszwa peka w obu butach, poza tym nie mam z nimi problemow chce je reklamowac tylko nie wiem czy to sie nadaje do reklamacji czy powiedza, ze to normalne jak sie uzytykuje buty. W zalaczniku wstawiam zdjecia pogladowe.
Dzis udalo mi sie upolowac na schaffie Stingery wzielam ten sam rozmiar co Bronte myslicie ze beda dobre? bo dopiero teraz wyczytalam ze one mniejsze wychodza
Od jak dawna masz te buty? Strasznie zniszczona te podeszwa
Stingery mniej się rozbijają niż bronte, a właściwie woole, bo z prawdziwymi brontami nie miałam nigdy do czynienia.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 13:28   #3296
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Od jak dawna masz te buty? Strasznie zniszczona te podeszwa
Stingery mniej się rozbijają niż bronte, a właściwie woole, bo z prawdziwymi brontami nie miałam nigdy do czynienia.
Rok je mam. Sugerujesz ze nie mam co reklamowac? Czyli co lipa z tymi Stingerami bedzie??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 14:59   #3297
bottleofglass
Przyczajenie
 
Avatar bottleofglass
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 22
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

czesc dziewczyny mam problem ze swoimi wallaby chocolate lo. Otoz przez te wszystkie sniegi i sol na chodnikach troche zaszly mi butki. Przeczytalam w internecie, ze dobrze jest przetrzec je woda z octem i tak tez zrobilam. Tylko ze zostaly jasne plamy, ktore sa strasznie sztywne (?). A zamiast poprawic wyglad butkow tylko je pogorszylam. Da sie cos z tym zrobic, czy mam sobie juz uzmyslowic ze nie? haha ( !
bottleofglass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 15:11   #3298
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez bottleofglass Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny mam problem ze swoimi wallaby chocolate lo. Otoz przez te wszystkie sniegi i sol na chodnikach troche zaszly mi butki. Przeczytalam w internecie, ze dobrze jest przetrzec je woda z octem i tak tez zrobilam. Tylko ze zostaly jasne plamy, ktore sa strasznie sztywne (?). A zamiast poprawic wyglad butkow tylko je pogorszylam. Da sie cos z tym zrobic, czy mam sobie juz uzmyslowic ze nie? haha ( !

Da sie

Uprac w pralce
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 18:32   #3299
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
witampodczytuje was od jakiegos czasu i postanowilam sie poradzic. Mam Emu Bronte Hi zakupione na schaffie ostatnio zauwazylam ze podeszwa zaczyna mi pekac czy ktoras z was miala taka sytuacje?
Podeszwa peka w obu butach, poza tym nie mam z nimi problemow chce je reklamowac tylko nie wiem czy to sie nadaje do reklamacji czy powiedza, ze to normalne jak sie uzytykuje buty. W zalaczniku wstawiam zdjecia pogladowe.
Dzis udalo mi sie upolowac na schaffie Stingery wzielam ten sam rozmiar co Bronte myslicie ze beda dobre? bo dopiero teraz wyczytalam ze one mniejsze wychodza

wydaje mi sie, ze to moze byc przez to jak chodzisz . zginasz stopy idac? ja w sumie "klade" stopy na chodnik i spod buta jak nowy .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 18:46   #3300
deyminka
Zadomowienie
 
Avatar deyminka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

dziewczyny widze ze stingery za 400zl sa na schaffie, ja kupilam za 500 i tak pomyslalam zeby zamowic te same taniej a tamte zwroce..no chyba nie powinno byc problemu nigdy z rzeczami tak nie robilam i sie obawiam, nie wiem czy na pewno kase zwroca,nie wiem np czy buty ktore by przyslali nie mialy by jakies skazy itp..nie wiem czy warto dla 100zl sie tak stresowac doradzcie prosze...
aa i nie moge sie tam dodzwonic do schaffy, ale nie wiem czy nie glupio sie tak przyznawac do tego co chce zrobic.. aa i czy myslicie cze zamiast odsylac buty moge je im zaniesc?
__________________
10.08.2010-zdane prawko


deyminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-28 14:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.