Rossmann - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-18, 16:55   #481
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
dzieki, chyba wyprobuje......ale ten balsam Wibo tez ma fajne recenzje , wiec przy nastepnej wizycie w Rossmanie juz wiem co kupic
A jaki balsam Wibo?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 19:50   #482
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: rossmann

no i nie załapałam się na truskawkowego liliputza tylko te nowe stoją.
a ten spray do włosów to jakoś je odżywia? czy tylko ma ułatwiać rozczesywanie?
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 19:51   #483
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A jaki balsam Wibo?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...am-do-ust.html
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 19:52   #484
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
no i nie załapałam się na truskawkowego liliputza tylko te nowe stoją.
a ten spray do włosów to jakoś je odżywia? czy tylko ma ułatwiać rozczesywanie?
Moje włosy po tym sprayu są bardziej lśniące na rozczesywanie nie jest średni ale bosko pachnie.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 22:02   #485
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Moje włosy po tym sprayu są bardziej lśniące na rozczesywanie nie jest średni ale bosko pachnie.
Spray ma sporą dawke protein, więc pomaga zregenerować włosy. U mnie ułatwia rozczesywanie. Psikam nim jeszcze mokre włosy, po chwili rozczesuję i kładę się spać. Rano mam ładne loczki i gładkie w dotyku włosy jak po odżywce z silikonami, ale przynajmniej włosy nie są tak obciążone jak przy silikonach (więc przetłuszczają się odrobinę później).
Truskawa u mnie zniknęła na dobre, za to pojawił sie krem dla księżniczek. Skusiłam sie na wypróbowanie. Największy minus to o połowę mniejsze opakowanie przy tej samej (albo i wyższej) cenie.
Wchłania się szybko, ma gładką konsystencję, na suchych dłoniach po chwili nie było śladu po nakładaniu, więc wydaje mi się, że natłuszcza słabiej. I pachnie nie truskawkami, tylko jakimiś owocami tropikalnymi czy czymś podobnym. Zapach jest mniej intensywny niż w truskawkowym.
Podsumowując: może być.....ale i tak oddam całe księżniczkowe królestwo za krem truskawkowy
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 22:39   #486
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
To ja chyba jakas inna jestem Bo mi w ogole nie podchodza

Dla mnie hitem sa wszystkie daxy, skore po nich mam jak u niemowlaka i nic nie podrazniaja....
Wiesz, ze te maseczki daxa są w Biedronce pod nazwą 'be beauty'? Sprawdź składy i kto je produkuje, sama bylam w szoku. Tubka (bodajże 30 ml) maseczki (na tradzik, nawilżająca, na zmarszczki i jeszcze na coś tam) kosztuje 5 zł
Miałam błekitną nawilżającą i żółtą na trądzik, były bardzo fajne.
Cytat:
Napisane przez Behemoth666 Pokaż wiadomość
Czy Dry Flo Cię wybieli czy nie to już zależy od osobistych preferencji. Jak masz jasną karnację to nie powinno. Ja na przykład mam ciemną rozjaśnioną wszelakimi upiększającymi zabiegami i jak do tego dojdzie skrobia to twarz mam nienaturalnie bladą. Dry Flo natomiast się świetnie sprawuje jako matowienie. Jest drobniejszy od zwykłej skrobi, taki "miększy w użyciu" i daje naprawdę świetne efekty.

A podkład nie zdestabilizuje filtra?
Wiem wiem destabilizuje... czytałam Pudry i podkłady nie gryzące się z parsolem
Mam karnacje jasną, trudno mi znaleźć podkład tak jasny jak moja skóra. Napaliłam się na Lirene Nature Matte i City Matt ale odcienie murzynkowe podobnie Pierre Rene (kompletnie ciemne kolory...), musze mieć podkład dośc dobrze kryjący. Używałam jakiś czas recovera (gdy minęły problemy skórne), ale tylko ze względu na to że jest dośc jasny i lekki, pomimo iż jest ciut za ciemny. Dziś potrzebuje większego krycia. Mam cerę skłonną do wszelkiego zapychania, wrażliwą (głównie talk, gliceryna, paraffinum liquidum, caprylic/capric triglyceride, silikony, parabeny...nie używam w ogóle kremów ze sklepów, twarz traktuje wyłącznie oliwka dla dzieci, jestem na etapie leczenia), dlatego zdecydowałam się na mineralny lasting.
Kolor też ciut za ciemny, ale dobrze kryje, na razie mnienie zapchał.
Możesz mi polecić b. jasny podkład i nie destabilizujący, żebym nie musiała wydac na niego majątku? Bo ręce mi juz opadają
Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ktora pomadka czy balsam do ust serii rossmanowskiej zostawia tlusta warstwe na ustach bardzo dlugo??
wczoraj kupilam balasm Isana spf10- nie dosc ze to zostawia biala powloke to szybko znika z moich ust i sa suche!!slabo nawilza!!
Zdecydowanie Alterra, super natłuszcza, nawilża i pięknie błyszczy na ustach
Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Juz piszę co i jak. Spray włosów mi nie posklejał i nie przyspieszył przetłuszczania. Co prawda nie są tak świeże jak po myciu, ale łój z nich nie cieknie. Bez stresu mogę się pokazać ludziom Nie są tez obciążone. No i ciągle pachną malinami

Narek, tak to ten ze smokiem
Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Spray ma sporą dawke protein, więc pomaga zregenerować włosy. U mnie ułatwia rozczesywanie. Psikam nim jeszcze mokre włosy, po chwili rozczesuję i kładę się spać. Rano mam ładne loczki i gładkie w dotyku włosy jak po odżywce z silikonami, ale przynajmniej włosy nie są tak obciążone jak przy silikonach (więc przetłuszczają się odrobinę później).
Truskawa u mnie zniknęła na dobre, za to pojawił sie krem dla księżniczek. Skusiłam sie na wypróbowanie. Największy minus to o połowę mniejsze opakowanie przy tej samej (albo i wyższej) cenie.
Wchłania się szybko, ma gładką konsystencję, na suchych dłoniach po chwili nie było śladu po nakładaniu, więc wydaje mi się, że natłuszcza słabiej. I pachnie nie truskawkami, tylko jakimiś owocami tropikalnymi czy czymś podobnym. Zapach jest mniej intensywny niż w truskawkowym.
Podsumowując: może być.....ale i tak oddam całe księżniczkowe królestwo za krem truskawkowy
Dobra przekonałyście mnie Dziewczyny a po ten krem raczej nie sięgnę teraz, na razie muszę truskawe zmęczyć, nawet 1/5 nie zużyłam
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 22:59   #487
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Dziękuję, ciekawa propozycja, choć przeraża mnie ten zapach.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 07:36   #488
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez blau Pokaż wiadomość
Wiesz, ze te maseczki daxa są w Biedronce pod nazwą 'be beauty'? Sprawdź składy i kto je produkuje, sama bylam w szoku. Tubka (bodajże 30 ml) maseczki (na tradzik, nawilżająca, na zmarszczki i jeszcze na coś tam) kosztuje 5 zł
Miałam błekitną nawilżającą i żółtą na trądzik, były bardzo fajne.
Przed sek. czytalam na biedronkowym twojego posta o DAXie a ja tu hurtem kopowalam te daxowe jedno razówki:/ Teraz to ja sie przejde do biedrony zamiast do rossmana...

Swoja droga zachwycam sie biedronkowym peelingiem do stop o zapachu grejfruta... tubka za 2,5 a jest rewelacyjny
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 08:14   #489
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

blau - info o maseczkach biedronkowych jest po prostu powalające! już od dawna chodziłam obok tych kosmetyków, ale jakoś mi nie wpadło do głowy, żeby sprawdzać składy-poprawię się w najbliższym czasie, bo tez lubię Dax (różową zwłaszcza).

Jesli chodzi o podkłąd Lirene City Matt, to wypróbuj testery jak masz możliwość, bo te odcienie tylko wyglądają na takie ciemne, w rzeczywistości są jaśniejsze a w dodatku chyba trochę dopasowują się do cery. Moja mama bladolica blondynka używa odcienia Naturalny (to chyba najjaśniejszy), ja mam Toffee, a też mam bladą cerę. Nie wiem czy ten podkład destabilizuje Parsol, ale nie przejmuję się tym zbytnio.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 08:51   #490
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez blau Pokaż wiadomość


Zdecydowanie Alterra, super natłuszcza, nawilża i pięknie błyszczy na ustach
dzieki a ta Alterra to jest tylko jedna?czy jest wiecej do wyboru......bo nie lubie stac w sklepie i myslec ktora wybrac.....
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 09:39   #491
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
blau - info o maseczkach biedronkowych jest po prostu powalające! już od dawna chodziłam obok tych kosmetyków, ale jakoś mi nie wpadło do głowy, żeby sprawdzać składy-poprawię się w najbliższym czasie, bo tez lubię Dax (różową zwłaszcza).

Jesli chodzi o podkłąd Lirene City Matt, to wypróbuj testery jak masz możliwość, bo te odcienie tylko wyglądają na takie ciemne, w rzeczywistości są jaśniejsze a w dodatku chyba trochę dopasowują się do cery. Moja mama bladolica blondynka używa odcienia Naturalny (to chyba najjaśniejszy), ja mam Toffee, a też mam bladą cerę. Nie wiem czy ten podkład destabilizuje Parsol, ale nie przejmuję się tym zbytnio.
Z tym Daxem sama byłam w szoku, gdy przez przypadek popatrzyłam sie na tył tubki i napis: Producent DC, adres (miałam z daxa w domu budyń i adres ten sam )

A z Lirene to jest problem, byłam w Naturze i testowałam kilka podkładów na raz (paseczki obok siebie na wewnętrznej stronie dłoni- rimmel recover 01, bo miałam go w domu i wiem, że jest jasny i dla powrównania z nim- nature i city matt 02 lirene i LF 16h rimmela 01). Co zauważyłam? Lirenki oby dwie po chwili ściemniały na skórze!! szok normalnie, rimmel jak blady pozostał to pozostał a lirenki brązowe, przeraziłam się tą zmianą koloru i zrezygnowałam
Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
dzieki a ta Alterra to jest tylko jedna?czy jest wiecej do wyboru......bo nie lubie stac w sklepie i myslec ktora wybrac.....
Tak, jedna, rumiankowa w białym opakowaniu, z zielonym napisem ALTERRA
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 11:35   #492
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez blau Pokaż wiadomość
Z tym Daxem sama byłam w szoku, gdy przez przypadek popatrzyłam sie na tył tubki i napis: Producent DC, adres (miałam z daxa w domu budyń i adres ten sam )

w sumie przypominam sobie, że kiedyś w Biedronce kupowałam krem czekoladowy do ciała i był identyczny jak ten z Dax

Co zauważyłam? Lirenki oby dwie po chwili ściemniały na skórze!! szok normalnie, rimmel jak blady pozostał to pozostał a lirenki brązowe, przeraziłam się tą zmianą koloru i zrezygnowałam

w szoku jestem, bo u mnie ten podkład stapia się ze skórą
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 12:45   #493
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez blau Pokaż wiadomość

Tak, jedna, rumiankowa w białym opakowaniu, z zielonym napisem ALTERRA
dzieki
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 12:57   #494
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: rossmann

a gdzie te Alterry leżą? ostatnio ich szukałam w dwóch różnych rossmannach, ale nie znalazłam
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 12:58   #495
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: rossmann

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1194919 2]a gdzie te Alterry leżą? ostatnio ich szukałam w dwóch różnych rossmannach, ale nie znalazłam [/quote]
Przy wszystkich pomadkach do ust - obok firm Nivea, Isana, BeBe itp.

Alterra - zostanie u mnie na dłużej.. już mam zapas 3 sztuk
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 13:39   #496
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Przy wszystkich pomadkach do ust - obok firm Nivea, Isana, BeBe itp.

Alterra - zostanie u mnie na dłużej.. już mam zapas 3 sztuk
dzięki

no nic, będę szukać dalej
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 14:19   #497
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez blau Pokaż wiadomość
A z Lirene to jest problem, byłam w Naturze i testowałam kilka podkładów na raz (paseczki obok siebie na wewnętrznej stronie dłoni- rimmel recover 01, bo miałam go w domu i wiem, że jest jasny i dla powrównania z nim- nature i city matt 02 lirene i LF 16h rimmela 01). Co zauważyłam? Lirenki oby dwie po chwili ściemniały na skórze!! szok normalnie, rimmel jak blady pozostał to pozostał a lirenki brązowe, przeraziłam się tą zmianą koloru i zrezygnowałam
widze ze mamy podobny odcien cery dla mnie tez lirenki sa za ciemne i to prawda, ze ciemnieja na twarzy obecnie mam rimmel LF mineral 16h odcien true ivory i jest odrobine za ciemny, ale plus dla niego - niezle kryje a przy tym wyglada naturalnie.
jednak chyba wroce do maybelline affinitone light sandbeige lub do podkladu wonder finish - maja ladne, jasne kolorki i kryja 100 razy lepiej.
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 15:33   #498
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: rossmann

nie rossmanowo do końca, ale pisałyśmy tu też o Lirence 5o więc może kogoś zainteresuje : widziałam dziś pełno Lirenek w Tesco
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 15:54   #499
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: rossmann

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1194919 2]a gdzie te Alterry leżą? ostatnio ich szukałam w dwóch różnych rossmannach, ale nie znalazłam [/quote]

Nie we wszysttkich rossmanach chyba mają, ja też się zawsze nachodzę zanim znajdę, ale warto

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
nie rossmanowo do końca, ale pisałyśmy tu też o Lirence 5o więc może kogoś zainteresuje : widziałam dziś pełno Lirenek w Tesco
W Krakowie może?
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 16:14   #500
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: rossmann

tak, na Kapelance
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 20:57   #501
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
widze ze mamy podobny odcien cery dla mnie tez lirenki sa za ciemne i to prawda, ze ciemnieja na twarzy obecnie mam rimmel LF mineral 16h odcien true ivory i jest odrobine za ciemny, ale plus dla niego - niezle kryje a przy tym wyglada naturalnie.
jednak chyba wroce do maybelline affinitone light sandbeige lub do podkladu wonder finish - maja ladne, jasne kolorki i kryja 100 razy lepiej.
LF 16h tez jest dla mnie za ciemny , ale jak go delikatnie wklepie nie rozcierając filtra Lirenki to wygląda w miare dobrze, bardzo naturalnie i buzia jest gładka, bez przebarwień, choć krycie nie jest jakies super zakręcę się obok tych któe wyminiełaś tylko, że też destabilizują filtr...eh nigdy się chyba nie znajdzie ideału...
A co powiesz o kwestii zapychania tych podkładów? Mam cerę, którą mało co nie zapycha. Ostatnio myślałam też o kupnie revlona colorstay'a na All, 01, super jasny, aż bialutki, tylko boję się efektu trupiego, niestety nie mam próbki tego podkładu

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
nie rossmanowo do końca, ale pisałyśmy tu też o Lirence 5o więc może kogoś zainteresuje : widziałam dziś pełno Lirenek w Tesco
A u mnie jak na złość nie ma :/

P.S. kupiłam malinowe lilliputzowe psikadło do włosków dwa opakowania jakby chcieli wycofać TŻ powiedział, że pachne jak koszyk malin, hehe
nawet fajnie ten zapach współgra z moimi słodkimi perfumami ultrared PR
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 21:09   #502
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez blau Pokaż wiadomość
A co powiesz o kwestii zapychania tych podkładów? Mam cerę, którą mało co nie zapycha.
mnie tez wiele rzeczy zapycha, ale wymienione przeze mnie podklady nie zapchaly, a stosuje je od baaaardzo dawna i przy roznych warunkach wiec mozesz sprobowac jakbys kupila to daj znac jak ci podeszly.

ja jutro planuje zapolowac na spray do wlosow i krem do twarzy lilliputz. wstyd sie przyznac, ale nigdy nie myslalam o ich kupnie, a tu wycofuja. czy ten krem bedzie ok, jesli mam mieszana cere - tzn. potrzebuje zmatowienia, ale tez nawilzenia? czy nie zapcha mojej cery, na ktorej pojawiaja sie pozniej niespodzianki?
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 21:30   #503
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
mnie tez wiele rzeczy zapycha, ale wymienione przeze mnie podklady nie zapchaly, a stosuje je od baaaardzo dawna i przy roznych warunkach wiec mozesz sprobowac jakbys kupila to daj znac jak ci podeszly.

ja jutro planuje zapolowac na spray do wlosow i krem do twarzy lilliputz. wstyd sie przyznac, ale nigdy nie myslalam o ich kupnie, a tu wycofuja. czy ten krem bedzie ok, jesli mam mieszana cere - tzn. potrzebuje zmatowienia, ale tez nawilzenia? czy nie zapcha mojej cery, na ktorej pojawiaja sie pozniej niespodzianki?
Ok dam znać jak kupie

A co do tego kremu to ja nie ryzykuje, czekam na paczkę z mazideł i do twarzy będę używała tylko serum z wit C i z kwasem HA. Muszę twarz, dekolt i plecy doprowadzić do mega ładu (w sierpniu tego roku mam ślub przyszłej szwagierki, a w sierpniu 2010 swój... więc mam powody do pięknego wyglądu...). Aż się boję, że nic z tego nie wyjdzie i bede wygladała jak muchomor
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 14:47   #504
leweloff
Raczkowanie
 
Avatar leweloff
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 113
GG do leweloff
Dot.: rossmann

Dzis sie pytalam o krem - wycofali, ale szprejow duzo na polce, bo z tego co widzialm, to dostawa byla.

Wiecie moze od jakiego wieku dziecka mozna uzywac ten uniwersalny zel z pompka? Czy moze jakis inny dla dziecka polecacie?
__________________
.oO
leweloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 15:27   #505
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: rossmann

ja dzis zakupilam w rossmannie:
- spray lilliputz do wlosow ze smokiem ksiezniczek nie bylo w ogole, ale kremu do twarzy ze smokiem tez nie bylo.
CZY KTORAS Z WAS MOZE POROWNAC SKLADY smokow i ksiezniczek? czy sie zmienily?
- podpaski facelle na noc
- krem pod oczy RdL - zobaczymy jak sie spisze na moje pierwsze zmarszczki
i inne, nie rossmannowe rzeczy,
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 15:42   #506
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
ja dzis zakupilam w rossmannie:
- spray lilliputz do wlosow ze smokiem ksiezniczek nie bylo w ogole, ale kremu do twarzy ze smokiem tez nie bylo.
CZY KTORAS Z WAS MOZE POROWNAC SKLADY smokow i ksiezniczek? czy sie zmienily?
- podpaski facelle na noc
- krem pod oczy RdL - zobaczymy jak sie spisze na moje pierwsze zmarszczki
i inne, nie rossmannowe rzeczy,
Składy się zmieniły. Gdzieś tu był podawany skład nowego kremu. Ma więcej potencjalnych zapychaczy moim zdaniem.
Kupiłaś krem RdL ten, ktory jest teraz w promocji? Oglądałam go. Skład przyzwoity z jakimiś olejami, gliceryną o ile pamiętam.
Jak wypróbujesz daj znać jak pierwsze wrazenia. Kupiłabym jakiś krem pod oczy chociaż ostatnio stosuję pod oczka cetaphil i od czasu do czasu redermic (miniaturkę tego do twarzy).
Większość kremów pod oczy jest dla mnie za lekka. Żele i lekkie kremy wchłaniają się w sekundę i nie dają u mnie żadnego efektu.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 15:48   #507
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez blau Pokaż wiadomość
Ok dam znać jak kupie

A co do tego kremu to ja nie ryzykuje, czekam na paczkę z mazideł i do twarzy będę używała tylko serum z wit C i z kwasem HA. Muszę twarz, dekolt i plecy doprowadzić do mega ładu (w sierpniu tego roku mam ślub przyszłej szwagierki, a w sierpniu 2010 swój... więc mam powody do pięknego wyglądu...). Aż się boję, że nic z tego nie wyjdzie i bede wygladała jak muchomor
A sama robisz to serum czy gotowe? Bo brzmi bardzo kuszaco

A ja dzisiaj odwiedzilam rossmana i kupilam chusteczki samoopalajace..... i wkladki facelle i to kolejny rossmanowski hit A chusteczki dopiero bede testowac wiec zdam relacje

Co do smokow.. w katowickim rossmanie cała pułka smoków do włosów i pol polki kremikow... ksiezniczek ani widu ani slychu
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 16:49   #508
wibovit
Raczkowanie
 
Avatar wibovit
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 347
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
A sama robisz to serum czy gotowe? Bo brzmi bardzo kuszaco

A ja dzisiaj odwiedzilam rossmana i kupilam chusteczki samoopalajace..... i wkladki facelle i to kolejny rossmanowski hit A chusteczki dopiero bede testowac wiec zdam relacje

Co do smokow.. w katowickim rossmanie cała pułka smoków do włosów i pol polki kremikow... ksiezniczek ani widu ani slychu
Możesz napisać, który to ten rossmann? Może ten na Staromiejskiej?
Kurczę, że ja też wcześniej nie przeczytałam wcześniej, że wycofują mój ukochany krem jutro zapoluję w mieście, a jak nie to wyślę mamę na zwiady w Katowicach.
wibovit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 16:57   #509
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: rossmann

Nie...w tym "empikowym" Stała cała połka smoków
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 17:56   #510
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Składy się zmieniły. Gdzieś tu był podawany skład nowego kremu. Ma więcej potencjalnych zapychaczy moim zdaniem.

Kupiłaś krem RdL ten, ktory jest teraz w promocji? Oglądałam go. Skład przyzwoity z jakimiś olejami, gliceryną o ile pamiętam.
Jak wypróbujesz daj znać jak pierwsze wrazenia.
1. dziekuje za odp. dot. skladow to niefajnie, w takim razie odpuszcze sobie ten krem.

2. tak, ten co w promocji za ok. 8zł w bialej tubce z zielona nakretka [chyba, bo nie chce mi sie isc sprawdzic] dam znac jak przetestuje
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.