Mamusie styczniowe 2020 - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-10, 16:14   #511
SoyFoco
Raczkowanie
 
Avatar SoyFoco
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 40
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Hejka, melduję się po wizycie!
Wszystko dobrze, serduszko puka, zalążki nóżek i rączek są i nawet się poruszyło bobo w czasie usg. Zamachało kończynkami i wynagrodziło ostatnie dni beznadziejnego samopoczucia.
Już 2 cm Ależ to dziwne, ta świadomość, że tam takie małe, ale już tak rozwinięte siedzi we mnie.
Termin przesunął się na 16 stycznia i tego mam już się trzymać podobno.
Z uwagi na fatalne słabości i mdłości dostałam już zwolnienie. Tak że chyba zaczęłam przerwę półtoraroczną od pracy Szok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

W pracy już w związku z tym powiedziałam. Plan był inny, ale cóż, życie... miałam nadzieję popracować jeszcze sporo i powiedzieć w okolicach 12 tygodnia, ale jestem zmuszona zostać w domu. Trudno. Przyjęli bardzo dobrze gratulowali i kazali myśleć o sobie i zdrowiu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
SoyFoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 18:06   #512
Linka24
Wtajemniczenie
 
Avatar Linka24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tam, gdzie mi najlepiej;)
Wiadomości: 2 329
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja poszłam... Zepsuło się usg i nie zbadał mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 18:30   #513
SoyFoco
Raczkowanie
 
Avatar SoyFoco
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 40
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Linka24 Pokaż wiadomość
Ja poszłam... Zepsuło się usg i nie zbadał mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ojej, co za pech! Na pewno zawiedziona wyszłaś! Kiedy teraz wizyta kolejna?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Angelika a Ty jak tam?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
SoyFoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 19:43   #514
Angelika1237
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 517
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez SoyFoco Pokaż wiadomość
Ojej, co za pech! Na pewno zawiedziona wyszłaś! Kiedy teraz wizyta kolejna?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Angelika a Ty jak tam?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Widziałam serducho i kijankę ale wszystko dobrze kolejna wizyta 8.07

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angelika1237 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 19:55   #515
SoyFoco
Raczkowanie
 
Avatar SoyFoco
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 40
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Angelika1237 Pokaż wiadomość
Widziałam serducho i kijankę ale wszystko dobrze kolejna wizyta 8.07

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Super!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
SoyFoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 20:49   #516
Linka24
Wtajemniczenie
 
Avatar Linka24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tam, gdzie mi najlepiej;)
Wiadomości: 2 329
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez SoyFoco Pokaż wiadomość
Ojej, co za pech! Na pewno zawiedziona wyszłaś! Kiedy teraz wizyta kolejna?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Angelika a Ty jak tam?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W poniedziałek.
Malo tego... Dostałam skierowanie na prenatalne zadzwoniłam i okazuje się że już nie robią na fundusz bo im się umowa skończyła. Koszt 400
Ja pierrrrr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 21:12   #517
SoyFoco
Raczkowanie
 
Avatar SoyFoco
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 40
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Linka24 Pokaż wiadomość
W poniedziałek.
Malo tego... Dostałam skierowanie na prenatalne zadzwoniłam i okazuje się że już nie robią na fundusz bo im się umowa skończyła. Koszt 400
Ja pierrrrr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


A nie masz innego miejsca do wyboru? Moja ginka nie robi akurat w ramach programu, ale podała mi 5 różnych miejsc - dwie kliniki i trzy gabinety prywatne, które mają podpisane umowy z NFZ i za trzecim telefonem udało się znaleźć miejsce.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
SoyFoco jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-10, 21:29   #518
Linka24
Wtajemniczenie
 
Avatar Linka24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tam, gdzie mi najlepiej;)
Wiadomości: 2 329
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

No właśnie jutro będę dzwonić gdzie indziej. Zastanawiam się czy skierowanie kieruje do konkretnie tego miejsca czy faktycznie gdzie indziej mnie wezmą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 21:39   #519
meggi120
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 9
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja po wizycie smutna i zrezygnowana. Lekarz potwierdzil pecherzyk ale nie mogl dostrzec ani cialka zoltego ani zarodka. Powiedzial zeby nie wyrokowac bo to dopiero pierwszy dzien 6 tygodnia i tu kazdy dzien ma znaczenie ale powiedzial tez ze moze to byc pusty pecherzyk ciazowy. Po wyjsciu z gabinetu strasznie sie poryczalam. No nic, za tydzien kolejne usg i zobaczymy. Trzymajcie kciuki. To nie byl dla mnie zbyt szczesliwy dzien ...
meggi120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 21:55   #520
M_a_r_t_i_t_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 97
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Meggi, bardzo współczuje, trudny tydzień przed Tobą. Czy Twój lekarz ma dobry sprzęt? Może warto pójść do innego sprawdzić, może to wina sprzętu, a może faktycznie jest za wcześnie...to czekanie najgorsze. 3mam mocno kciuki.

Dziewczyny gratuluję pozytywnych wizyt.

Ja zapisałam się na genetyczne na 19go.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
M_a_r_t_i_t_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 22:15   #521
SoyFoco
Raczkowanie
 
Avatar SoyFoco
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 40
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez meggi120 Pokaż wiadomość
Ja po wizycie smutna i zrezygnowana. Lekarz potwierdzil pecherzyk ale nie mogl dostrzec ani cialka zoltego ani zarodka. Powiedzial zeby nie wyrokowac bo to dopiero pierwszy dzien 6 tygodnia i tu kazdy dzien ma znaczenie ale powiedzial tez ze moze to byc pusty pecherzyk ciazowy. Po wyjsciu z gabinetu strasznie sie poryczalam. No nic, za tydzien kolejne usg i zobaczymy. Trzymajcie kciuki. To nie byl dla mnie zbyt szczesliwy dzien ...


Przykro mi, że się zdenerwowałaś. Bądź dobrej myśli, wiele przypadków już na forum się czytało i zarodek pojawiał się później i wszystko było dobrze. Lekarz ma rację, że na tym etapie każdy dzień jest ważny. Łatwo pisać, ale spróbuj jeszcze dzielnie wytrzymać ten tydzień. Organizm to jednak nie zegarek i te wszystkie procesy różnie zachodzą. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze!


Linka
U mnie na skierowaniu jest po prostu napisane do poradni badań genetycznych i można uderzać praktycznie gdzie tylko się chce i gdzie tylko mają umowę z NFZ. Tak że próbuj dalej. U mnie w dwóch klinikach od razu powiedzieli, że bez szans na miejsce takie tłumy, ale jednak znalazło się w gabinecie poleconym.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
SoyFoco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-11, 05:45   #522
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja dostałam skierowanie do konkretnego ośrodka, tam gdzie chodzę prywatnie. Ale ja się już wcześniej pytałam czy nie ma problemu z miejscami. I moja ginekolog wyznaczyła konkretny dzień kiedy mają mgle umówić. Więc tutaj mi się udało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 08:26   #523
Angelika1237
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 517
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Dziewczyny a robicie Pappe ? Mi położna powiedziała że tak szczerze to nie warto. Bo zna mnóstwo przypadków gdzie miało być dobrze a było źle i na odwrót

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angelika1237 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 08:31   #524
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Angelika1237 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a robicie Pappe ? Mi położna powiedziała że tak szczerze to nie warto. Bo zna mnóstwo przypadków gdzie miało być dobrze a było źle i na odwrót

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja robię, ale tylko dlatego, że mam na NFZ. Tak to bym olała.

Ostatnio kompletnie mi owsianka na śniadanie nie wchodzi. Zjem kilka łyżek i koniec. Zaprowadziłam dzieci do placówek i powinnam już sobie robić śniadanie, bo jestem głodna, ale nawet na to nie mam siły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 09:06   #525
Angelika1237
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 517
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

No właśnie ja chyba też nie będę robiła jeżeli na USG wszystko ok będzie ja rano z jedzeniem mam problem bo nic zjeść bo niedobrze mi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angelika1237 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 09:36   #526
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Hej mam na imię Ania i mam 28 lat wczoraj byłam na pierwszym USG to moja 3 ciąża Według terminu mam rodzić około 12.02 , ale z racji tego,że będzie to cesarka dzidziuś przyjdzie na świat końcem stycznia Mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do swojego grona
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 10:08   #527
Angelika1237
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 517
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Dużo tu tych 3 ciąż a ja się wkurzyłam bo córka z przedszkolem mieli jechać na wycieczkę do magicznych ogrodów a tu odwołana z powodu upału ;/ oczywiście nie wiadomo czy pieniądze oddadzą bo zaliczki poszły i autokar ;/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angelika1237 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 11:43   #528
SoyFoco
Raczkowanie
 
Avatar SoyFoco
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 40
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
Hej mam na imię Ania i mam 28 lat wczoraj byłam na pierwszym USG to moja 3 ciąża Według terminu mam rodzić około 12.02 , ale z racji tego,że będzie to cesarka dzidziuś przyjdzie na świat końcem stycznia Mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do swojego grona


Witaj!
A cesarkę planują wtedy aż dwa tygodnie przed terminem?


Ja Pappa robię, w pakiecie z usg z programu NFZ. No ale ja staaaara Tak czy siak najbardziej czekam na wyniki NACE


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Angelika1237 Pokaż wiadomość
Dużo tu tych 3 ciąż a ja się wkurzyłam bo córka z przedszkolem mieli jechać na wycieczkę do magicznych ogrodów a tu odwołana z powodu upału ;/ oczywiście nie wiadomo czy pieniądze oddadzą bo zaliczki poszły i autokar ;/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Aż z ciekawości zerknęłam co to te Magiczne Ogrody Fajnie to wygląda, dla dzieci raj. Od nas kawał, bo ja z północy Ale faktycznie wszystko jakby na terenie otwartym, prosto w słońcu, może i dobrą decyzję podjęli z tym odwołaniem. Upały okropne. Ale chyba to niemożliwe, żeby kaski nie oddali, skoro tak naprawdę to tylko zdrowy rozsądek przemówił za odwołaniem i jednak wyższy stan konieczności, bo to narażanie dzieci by było.

U nas 31 stopni. Wczoraj lało jak z cebra dobre 3 godziny i burza niesamowita była. Ale chwila chociaż milszego powietrza. Dzisiaj od rana to samo. Syn jutro wybywa na zieloną szkołę i już się zastanawiam jak oni dadzą radę. Tam gdzie jadą to i prognozy na 34 stopnie. Na szczęście mają tez zaliczyć termy, więc trochę się w wodzie ochłodzą. Sama chętnie bym wskoczyła do basenu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
SoyFoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 11:43   #529
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
Hej mam na imię Ania i mam 28 lat wczoraj byłam na pierwszym USG to moja 3 ciąża Według terminu mam rodzić około 12.02 , ale z racji tego,że będzie to cesarka dzidziuś przyjdzie na świat końcem stycznia Mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do swojego grona
Witamy
W jakim wieku dzieci?
Cytat:
Napisane przez Angelika1237 Pokaż wiadomość
Dużo tu tych 3 ciąż a ja się wkurzyłam bo córka z przedszkolem mieli jechać na wycieczkę do magicznych ogrodów a tu odwołana z powodu upału ;/ oczywiście nie wiadomo czy pieniądze oddadzą bo zaliczki poszły i autokar ;/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też bym się wkurzyła. Szczególnie że dziecko się nastawi, a tu taki klops.
Cytat:
Napisane przez SoyFoco Pokaż wiadomość
Witaj!
A cesarkę planują wtedy aż dwa tygodnie przed terminem?


Ja Pappa robię, w pakiecie z usg z programu NFZ. No ale ja staaaara Tak czy siak najbardziej czekam na wyniki NACE


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Na co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-11, 11:44   #530
SoyFoco
Raczkowanie
 
Avatar SoyFoco
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 40
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Ja robię, ale tylko dlatego, że mam na NFZ. Tak to bym olała.

Ostatnio kompletnie mi owsianka na śniadanie nie wchodzi. Zjem kilka łyżek i koniec. Zaprowadziłam dzieci do placówek i powinnam już sobie robić śniadanie, bo jestem głodna, ale nawet na to nie mam siły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Mnie odrzuciło od owsianki na początku ciąży. Dobre miesiące jadłam codziennie, jak nie na pierwsze to drugie śniadanie. Teraz nie tknęłam od początku. Same kanapki wchodzą tylko rano.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
SoyFoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 11:46   #531
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez SoyFoco Pokaż wiadomość
Witaj!
A cesarkę planują wtedy aż dwa tygodnie przed terminem?


Ja Pappa robię, w pakiecie z usg z programu NFZ. No ale ja staaaara Tak czy siak najbardziej czekam na wyniki NACE


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------





Aż z ciekawości zerknęłam co to te Magiczne Ogrody Fajnie to wygląda, dla dzieci raj. Od nas kawał, bo ja z północy Ale faktycznie wszystko jakby na terenie otwartym, prosto w słońcu, może i dobrą decyzję podjęli z tym odwołaniem. Upały okropne. Ale chyba to niemożliwe, żeby kaski nie oddali, skoro tak naprawdę to tylko zdrowy rozsądek przemówił za odwołaniem i jednak wyższy stan konieczności, bo to narażanie dzieci by było.

U nas 31 stopni. Wczoraj lało jak z cebra dobre 3 godziny i burza niesamowita była. Ale chwila chociaż milszego powietrza. Dzisiaj od rana to samo. Syn jutro wybywa na zieloną szkołę i już się zastanawiam jak oni dadzą radę. Tam gdzie jadą to i prognozy na 34 stopnie. Na szczęście mają tez zaliczyć termy, więc trochę się w wodzie ochłodzą. Sama chętnie bym wskoczyła do basenu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kwestia ustalenia z ordynatorem , ostatnio proponowano mi 2 tygodnie wcześniej, ale ja upierałam się na poród SN. Okazało się,że dzidzia jest za duża, blizna zbyt cienka i przy pełnej akcji porodowej ( 7cm rozwarcia ) kroili mnie w środku nocy
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 11:50   #532
SoyFoco
Raczkowanie
 
Avatar SoyFoco
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 40
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Inevera
Robię te genetyczne badania dodatkowo płatne. Akurat u nas NACE, ale to coś w stylu NIFTY/SANCO/HARMONY. Oczywiście czekam na wyniki oznaczało, że czekam dopiero na termin możliwego pobrania krwi i dopiero wtedy wyniki. Ginka wyliczyła mi, że pod koniec czerwca mogę już podejść do badania. Wyniki będę miała tuż przed samym prenatalnym usg i pappa, więc w sumie dobrze, bo chociaż częściowo pójdę ze spokojniejszym (oby!) sercem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
Kwestia ustalenia z ordynatorem , ostatnio proponowano mi 2 tygodnie wcześniej, ale ja upierałam się na poród SN. Okazało się,że dzidzia jest za duża, blizna zbyt cienka i przy pełnej akcji porodowej ( 7cm rozwarcia ) kroili mnie w środku nocy


To miałaś przeżycia! To znaczy, że to będzie Twoja trzecia cesarka?
Ja miałam operację- korekcję wzroku i muszę się przejść do okulisty wypytać czy przypadkiem u mnie tez nie ma wskazania. Pierwsze rodziłam naturalnie, a teraz sama nie wiem, mam jakieś lęki i jeszcze obawy związane z tym wzrokiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
SoyFoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 11:50   #533
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez SoyFoco Pokaż wiadomość
Mnie odrzuciło od owsianki na początku ciąży. Dobre miesiące jadłam codziennie, jak nie na pierwsze to drugie śniadanie. Teraz nie tknęłam od początku. Same kanapki wchodzą tylko rano.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja ogólnie nie jestem głodna jem bo wiem,że muszę. Na szczęście nie chce mi się słodyczy uff
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 12:02   #534
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez SoyFoco Pokaż wiadomość
Mnie odrzuciło od owsianki na początku ciąży. Dobre miesiące jadłam codziennie, jak nie na pierwsze to drugie śniadanie. Teraz nie tknęłam od początku. Same kanapki wchodzą tylko rano.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja o 7 rano nie jestem w stanie zjeść kanapki. A coś zjeść muszę.
Cytat:
Napisane przez SoyFoco Pokaż wiadomość
Inevera
Robię te genetyczne badania dodatkowo płatne. Akurat u nas NACE, ale to coś w stylu NIFTY/SANCO/HARMONY. Oczywiście czekam na wyniki oznaczało, że czekam dopiero na termin możliwego pobrania krwi i dopiero wtedy wyniki. Ginka wyliczyła mi, że pod koniec czerwca mogę już podejść do badania. Wyniki będę miała tuż przed samym prenatalnym usg i pappa, więc w sumie dobrze, bo chociaż częściowo pójdę ze spokojniejszym (oby!) sercem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------





To miałaś przeżycia! To znaczy, że to będzie Twoja trzecia cesarka?
Ja miałam operację- korekcję wzroku i muszę się przejść do okulisty wypytać czy przypadkiem u mnie tez nie ma wskazania. Pierwsze rodziłam naturalnie, a teraz sama nie wiem, mam jakieś lęki i jeszcze obawy związane z tym wzrokiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie znałam tego badania. Myślałam, że to może jakaś literówka

Ja mam nadzieję, że po raz kolejny uda się urodzić naturalnie. Ponoć jesień stworzona do takich porodów Szybko idą, więc nie ma tragedii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 12:08   #535
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Witam nowa mamę

Meggi120 nie martw się na zapas. Długo się utrzymuje jak na 6 tygodni trzymam kciuki żeby wykształcił się zarodek jest nadzieja.

Też pomyslalabym nad pójściem do innego ginekologa-położnika zasięgnąć opinii i obrazu sytuacji.

Wracając do badań mam wszystko prywatnie niestety albo i stety, czuje się po prostu spokojniejsza. Namiary dostaje z góry, nie naciągaja jakoś finansowo, nie wiszę na telefonach. A nie zarabiamy z mężem milionów, staramy się nie wydawać niepotrzebnie pieniędzy na widzimisię.
Poza tym mieszkam w nowym mieście od roku i nawet nie znam lekarzy na NFZ A przychodnie w okolicy mają niezbyt dobre opinie. Po urodzeniu maleństwa i tak trzeba będzie gdzieś się zapisać A w razie czego mąż z pracy ma jeszcze pakiet medyczny dla nas.

Wczoraj miałam miły dzień odwiedziły mnie koleżanki z pracy. Przywiozły gazetkę dla mam oraz emulsje do suchej skóry pamiętając o moim problemie. Bardzo to było miłe. Super czyta się taka gazetę, a będąc w kiosku nawet nie spoglądałam do tej pory na takie gazetki.

A co do upałów to dają się we znaki. W nocy u mnie było bardzo burzowo.
Angelika1237 może przeniosą na inny termin.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 13:01   #536
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez SoyFoco Pokaż wiadomość
Inevera
Robię te genetyczne badania dodatkowo płatne. Akurat u nas NACE, ale to coś w stylu NIFTY/SANCO/HARMONY. Oczywiście czekam na wyniki oznaczało, że czekam dopiero na termin możliwego pobrania krwi i dopiero wtedy wyniki. Ginka wyliczyła mi, że pod koniec czerwca mogę już podejść do badania. Wyniki będę miała tuż przed samym prenatalnym usg i pappa, więc w sumie dobrze, bo chociaż częściowo pójdę ze spokojniejszym (oby!) sercem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------





To miałaś przeżycia! To znaczy, że to będzie Twoja trzecia cesarka?
Ja miałam operację- korekcję wzroku i muszę się przejść do okulisty wypytać czy przypadkiem u mnie tez nie ma wskazania. Pierwsze rodziłam naturalnie, a teraz sama nie wiem, mam jakieś lęki i jeszcze obawy związane z tym wzrokiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak to moje 3 cięcie cesarskie. Ogólnie nie planowałam już dzieci , ale los zdecydował inaczej hehe
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 13:16   #537
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Woow dziewczyny ale nastukalyscie
Witaj Ania9106. Rozgosc się
U nas deko lepiej z samopoczuciem mdłości trochę nam opuściły i oby tak już zostało
Za tydzień wizyta i mam nadzieję że wszystko będzie ok.
Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 13:18   #538
SoyFoco
Raczkowanie
 
Avatar SoyFoco
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 40
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez CreamyMuffin Pokaż wiadomość
Witam nowa mamę

Meggi120 nie martw się na zapas. Długo się utrzymuje jak na 6 tygodni trzymam kciuki żeby wykształcił się zarodek jest nadzieja.

Też pomyslalabym nad pójściem do innego ginekologa-położnika zasięgnąć opinii i obrazu sytuacji.

Wracając do badań mam wszystko prywatnie niestety albo i stety, czuje się po prostu spokojniejsza. Namiary dostaje z góry, nie naciągaja jakoś finansowo, nie wiszę na telefonach. A nie zarabiamy z mężem milionów, staramy się nie wydawać niepotrzebnie pieniędzy na widzimisię.
Poza tym mieszkam w nowym mieście od roku i nawet nie znam lekarzy na NFZ A przychodnie w okolicy mają niezbyt dobre opinie. Po urodzeniu maleństwa i tak trzeba będzie gdzieś się zapisać A w razie czego mąż z pracy ma jeszcze pakiet medyczny dla nas.

Wczoraj miałam miły dzień odwiedziły mnie koleżanki z pracy. Przywiozły gazetkę dla mam oraz emulsje do suchej skóry pamiętając o moim problemie. Bardzo to było miłe. Super czyta się taka gazetę, a będąc w kiosku nawet nie spoglądałam do tej pory na takie gazetki.

A co do upałów to dają się we znaki. W nocy u mnie było bardzo burzowo.
Angelika1237 może przeniosą na inny termin.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Bardzo miło ze strony koleżanek z pracy. Ja dopiero wczoraj zaanonsowałam i przykro mi jest, bo jednak swego rodzaju kłopot wszystkim sprawiłam. Pracy jest dużo, a teraz będzie być może kłopot z zastępstwem i rozdzielą moje sprawy na wszystkich, a już naprawdę mają tam po uszy roboty. No ale co zrobić. Takie życie. Wszyscy się cieszą i są mili, ale wiadomo jak jest, zostają z tym sami.

Ja też zawsze lubiłam podczytywać tego typu gazety, chociaż z miesiąca na miesiąc i nawet różne tytuły to już z reguły powtarzające się artykuły. Teraz też chcę sobie kupić kilka numerów i zobaczyć co tam w trawie piszczy, bo ostatnie czytałam 12 lat temu A nowinek sporo jest jak tak słucham, bo i technicznych i doniesień medycznych wiele nowych.
Na szczęście jestem w miarę chociaż na bieżąco, bo właśnie w pracy w ciągu ostatniego czasu były 3 ciąże i rozmowy w temacie toczyły się non stop.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez mamalinkaa Pokaż wiadomość
Woow dziewczyny ale nastukalyscie
Witaj Ania9106. Rozgosc się
U nas deko lepiej z samopoczuciem mdłości trochę nam opuściły i oby tak już zostało
Za tydzień wizyta i mam nadzieję że wszystko będzie ok.
Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Zazdroszczę lepszego samopoczucia! Też już tak czekam na te lepsze dni. Juz blisko do wizyty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
SoyFoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 13:28   #539
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez SoyFoco Pokaż wiadomość
Bardzo miło ze strony koleżanek z pracy. Ja dopiero wczoraj zaanonsowałam i przykro mi jest, bo jednak swego rodzaju kłopot wszystkim sprawiłam. Pracy jest dużo, a teraz będzie być może kłopot z zastępstwem i rozdzielą moje sprawy na wszystkich, a już naprawdę mają tam po uszy roboty. No ale co zrobić. Takie życie. Wszyscy się cieszą i są mili, ale wiadomo jak jest, zostają z tym sami.

Ja też zawsze lubiłam podczytywać tego typu gazety, chociaż z miesiąca na miesiąc i nawet różne tytuły to już z reguły powtarzające się artykuły. Teraz też chcę sobie kupić kilka numerów i zobaczyć co tam w trawie piszczy, bo ostatnie czytałam 12 lat temu A nowinek sporo jest jak tak słucham, bo i technicznych i doniesień medycznych wiele nowych.
Na szczęście jestem w miarę chociaż na bieżąco, bo właśnie w pracy w ciągu ostatniego czasu były 3 ciąże i rozmowy w temacie toczyły się non stop.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------





Zazdroszczę lepszego samopoczucia! Też już tak czekam na te lepsze dni. Juz blisko do wizyty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Co do pracy to u mnie jest podobnie.. Niby ok, ale roboty kupę sezon urlopowy za pasem. Jest dziewczyna przyjęta ale zanim się nauczy wszystkiego to trochę mimo wszystko czasu minęło. Koleżanka chciała przejść do innego działu ale ze względu na mnie prezes nie wyraził zgody. Ogólnie napięta atmosfera ale co zrobić trzeba mieć wywalone bo nie ma się co denerwować czy stresować..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 13:43   #540
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez mamalinkaa Pokaż wiadomość
Co do pracy to u mnie jest podobnie.. Niby ok, ale roboty kupę sezon urlopowy za pasem. Jest dziewczyna przyjęta ale zanim się nauczy wszystkiego to trochę mimo wszystko czasu minęło. Koleżanka chciała przejść do innego działu ale ze względu na mnie prezes nie wyraził zgody. Ogólnie napięta atmosfera ale co zrobić trzeba mieć wywalone bo nie ma się co denerwować czy stresować..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziewczyny jak ja powiem o ciąży to już wiem,że będą zarzuty ,że zrobiłam to celowo , że 500+ i te sprawy
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-29 09:18:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:45.