Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-16, 01:13   #301
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Każdy może mieć uprzedzenia na tle rasowym i dyskryminować.

Wszystko rozbija się o dwie definicje rasizmu - jedna, starsza, zakłada że rasizm to po prostu "uprzedzenie na tle rasowym" a druga, nowsza definicja zakłada, że rasizm to uprzedzenie w skali instytucyjnej. Chodzi o to, że osoby białe mogą doświadczać przykrych sytuacji na tle rasowym, ale nigdy nie doświadczą rasizmu w tym drugim znaczeniu - rasizmu, który jest wpleciony w tkankę społeczeństwa. Różnica jest prosta: jako biała osoba mogę zostać zwyzywana czy zaatakowana na tle rasowym przez jednostki. Ale wiem, że nikt nigdy nie założy, że jestem złodziejką / narkomanką / przestępczynią tylko dlatego, że jestem biała. Nikt mi nie odmówi rozmowy kwalifikacyjnej dlatego, że moje imię jest "zbyt białe". Policja nigdy mnie nie zaczepi dlatego, że jestem białą kobietą w czarnej dzielnicy.

To nie jest "nowa" definicja. To jest definicja stworzona przez SJW tylko po to, żeby czarni nie mogli być rasistami a kobiety seksistkami.


Żaden szanujący się słownik takiej definicji nie zawierał jak ostatnio sprawdzałam.



Jak tak patrzę na czarnych w USA i ich płakusianie, to się zastanawiam, co my mamy powiedzieć? Tyle lat mordowania (nawet nie niewolnictwa), okupacji, które przecież skończyło się dużo bardziej niedawno niż niewolnictwo w Stanach (nawet jak doliczę te wszystkie baseny/tramwaje tylko dla białych). Czy mogę zwalić wszelkie swoje niepowodzenia na to, że Hitler nam wybił 6 mln. obywateli, czy to już się nie liczy, bo jestem biała?


Skoro w Szanghaju było mnóstwo miejsc, w które Azjatom nie wolno było wchodzić i był strefy tylko dla białych, to jak Chiny zostały potęgą ekonomiczną?


Może dlatego, że nie szukały winnych i zamiast szukać, gdzie by tu wprowadzić specjalne przywileje dla uciśnionych i otwierać kierunki studiów poświęcone płakusianiu, jacy są uciśnione, po prostu wzięły się do roboty.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-16, 10:38   #302
Caudofemoralis
Tęczowa Jaszczurka
 
Avatar Caudofemoralis
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 911
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jest. Tymczasem Ty mylisz rasizm z uprzedzeniami.
Zaś o tym, że biali są dyskryminowani w RPA piszczą głównie właśnie biali rasiści. Masz tu zresztą felieton Maxa Du Preeza, dokumentalisty i dziennikarza, który sam jest Afrykanerem: Klik!
Każdy -izm to jakieś uprzedzenie. Rasizm to uprzedzenie na tle rasowym, taka jest definicja. Dlaczego uprzedzenie wobec rasy nie jest rasizmem? Dlaczego wyłącznie posiadanie władzy pozwala być rasistą? Rasizm zinstytucjonalizowany to nic innego jak działania władzy poparte rasizmem. Nie rozumiem tego nagłego odbierania nazwy "uprzedzeniom na tle rasowym", czemu ma to służyć?

Twierdzisz, że rasizm wobec białych w RPA nie istnieje? Na jakiej podstawie? Nawet w twoim artykule masz napisane: "But, as I have warned several times in this column, the level of insults, humiliation and threats by some black people aimed at whites have also reached dangerous levels as our political theatre becomes more and more populist."
https://www.wikiwand.com/pl/Ataki_na...dniowej_Afryce
https://pl.sputniknews.com/swiat/201...biali-Sputnik/

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Każdy może mieć uprzedzenia na tle rasowym i dyskryminować.

Wszystko rozbija się o dwie definicje rasizmu - jedna, starsza, zakłada że rasizm to po prostu "uprzedzenie na tle rasowym" a druga, nowsza definicja zakłada, że rasizm to uprzedzenie w skali instytucyjnej. Chodzi o to, że osoby białe mogą doświadczać przykrych sytuacji na tle rasowym, ale nigdy nie doświadczą rasizmu w tym drugim znaczeniu - rasizmu, który jest wpleciony w tkankę społeczeństwa. Różnica jest prosta: jako biała osoba mogę zostać zwyzywana czy zaatakowana na tle rasowym przez jednostki. Ale wiem, że nikt nigdy nie założy, że jestem złodziejką / narkomanką / przestępczynią tylko dlatego, że jestem biała. Nikt mi nie odmówi rozmowy kwalifikacyjnej dlatego, że moje imię jest "zbyt białe". Policja nigdy mnie nie zaczepi dlatego, że jestem białą kobietą w czarnej dzielnicy.
No i to dalej jest rasizm, tylko na większą skalę. To nie jest tak, że czarny nie może być rasistą wobec białego, jeśli nie jest w stanie go dyskryminować w znaczący sposób. Rasizm to rasizm.
Caudofemoralis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-24, 17:32   #303
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-18 o 15:34
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-04, 13:57   #304
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Chorągiewką okazał się prezydent Poznania. Niestety, idiotycznie to wypadło.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-04, 14:16   #305
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 991
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Folgia Pokaż wiadomość
Nie mam nic do homoseksualistów. Sama znam bardzo dużo lesbijek i nie odrzuca mnie ich orientacja. Jeśli chodzi jednak o te parady to mam mieszane uczucia. Jasne, niech walczą o swoje prawa. Jednak nie podoba mi się, że tam bardzo się afiszują swoją orientacją. To jest dla mnie nie do przyjęcia. Nie lubię także jak pary heteroseksualne się afiszują w miejscu publicznym jak bardzo się kochają.

jesli chodzi o mnie to - nic dodać, nic ująć
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-04, 14:25   #306
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

A trzymanie się za ręce, to już dla Was "afiszowanie się ze swoją orientacją"?

http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmi...-trzymali.html
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-04, 14:31   #307
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
A trzymanie się za ręce, to już dla Was "afiszowanie się ze swoją orientacją"?

http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmi...-trzymali.html
Jest mi po prostu wstyd za to, że tacy ludzie mieszkają i żyją w moim kraju. Że nasza kultura i socjalizacja w polskich warunkach wychowuje tak agresywnych i nietolerancyjnych ludzi. Za każdym razem jak widzę coś takiego brakuje mi słów.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-04, 14:48   #308
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Jest mi po prostu wstyd za to, że tacy ludzie mieszkają i żyją w moim kraju. Że nasza kultura i socjalizacja w polskich warunkach wychowuje tak agresywnych i nietolerancyjnych ludzi. Za każdym razem jak widzę coś takiego brakuje mi słów.
Na szczęście żyją też tacy ludzie jak Ty

Ale sytuacja się pogarasza, w tym społeczne przyzwolenie na agresywne i nieprzyjazne zachowania (nie mówię nawet o pobiciu, ale chociażby zaczepki słowne). Ilu zazwyczaj jest takich, którzy powiedzieliby tak samo jak jeden z poproszonych o pomoc plażowiczów "dobrze wam tak"? Ilu by tak pomyślało?

W sytuacji, gdy minister rządu nazywa sobie śmiało publicznie marsz równości "paradą sodomitów" trudno się zresztą temu dziwić. Nie żebym była zwolenniczką dawnej magnaterii - just the opposite - ale trudno nie zgodzić się ze zdaniem Jana Zamoyskiego sprzed 400 lat: Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie....
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-07, 19:33   #309
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Niesmaczne są te parady, powinno się tępić promowanie dewiacji.



Na Sodomę i Gomorę w końcu spadła siarka
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 00:15   #310
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Adult,
właściwie za taką wypowiedź powinien być w tej chwili ban (hejter- wartość 10, nie wygasa). Tym razem pozostanę tylko przy ostrzeżeniu z nadzieją, że osoba, która ma na koncie ponad 1500 postów nie może być hejterem. Naprawdę jestem zniesmaczona tym bardziej, że zapamiętałam Cię z postów jako mądrą kobitkę.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 06:52   #311
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Adult,
właściwie za taką wypowiedź powinien być w tej chwili ban (hejter- wartość 10, nie wygasa). Tym razem pozostanę tylko przy ostrzeżeniu z nadzieją, że osoba, która ma na koncie ponad 1500 postów nie może być hejterem. Naprawdę jestem zniesmaczona tym bardziej, że zapamiętałam Cię z postów jako mądrą kobitkę.
Pytasz o opinie a pozniej straszysz banem za jej wyrazenie .
Ok co zakladasz take watki ?jaki jest tego sens ?
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-08, 08:21   #312
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Pytam o stosunek DO PARAD RÓWNOŚCI I DO MANIFESTOWANIA ORIENTACJI SEKSUALNEJ. NIE pytam, co kto sądzi o danej orientacji seksualnej. Chyba dość jasno sformułowałam pytanie i nie pozostawia ono miejsca na wątpliwości. Rozumiem, że kogoś mogą parady zniesmaczać i komuś się mogą one nie podobać. Natomiast na wyzywanie homoseksualistów/heteroseksualistów/biseksualistów od dewiantów nie ma miejsca na forum, zgodnie z jego regulaminem, z którym (jak ufam) także się zapoznałaś.

Jakimś cudem prawie wszyscy (z wyjątkiem Ciebie i poprzedniczki) doskonale zrozumieli temat wątku i dyskutowali w obrębie tego tematu. Przestań więc doszukiwać się w temacie wątku czegoś, czego po prostu nie ma. Jeśli masz chęć- załóż temat o stosunku do różnych orientacji seksualnych, ale nawet tam będę wyłapywać i karać agresywną homofobię. Każdy ma prawo do własnego zdania o danej orientacji seksualnej ale NIKT nie ma prawa nikogo z tego powodu obrażać i wyzywać. W domu Ciebie tego nie nauczyli?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 08:37   #313
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Pytam o stosunek DO PARAD RÓWNOŚCI I DO MANIFESTOWANIA ORIENTACJI SEKSUALNEJ. NIE pytam, co kto sądzi o danej orientacji seksualnej. Chyba dość jasno sformułowałam pytanie i nie pozostawia ono miejsca na wątpliwości. Rozumiem, że kogoś mogą parady zniesmaczać i komuś się mogą one nie podobać. Natomiast na wyzywanie homoseksualistów/heteroseksualistów/biseksualistów od dewiantów nie ma miejsca na forum, zgodnie z jego regulaminem, z którym (jak ufam) także się zapoznałaś.

Jakimś cudem prawie wszyscy (z wyjątkiem Ciebie i poprzedniczki) doskonale zrozumieli temat wątku i dyskutowali w obrębie tego tematu. Przestań więc doszukiwać się w temacie wątku czegoś, czego po prostu nie ma. Jeśli masz chęć- załóż temat o stosunku do różnych orientacji seksualnych, ale nawet tam będę wyłapywać i karać agresywną homofobię. Każdy ma prawo do własnego zdania o danej orientacji seksualnej ale NIKT nie ma prawa nikogo z tego powodu obrażać i wyzywać. W domu Ciebie tego nie nauczyli?
nie widze tu zadnych wyzwisk
jak zwykle histeryzujesz
nie mam checi zakladac watku o orientacjach seksualnych bo nie obchodza mnie czyjes preferencje pisalam juz wczesniej
ty natomiast zakladasz kontrowersyjny watek i straszysz banami za odpowiedzi niezgodne z twoim swiatopogladem
moze zaloz swoje forum gdzie tylko ci co sie z toba zgadzaja beda mieli dostep ?

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2018-09-08 o 10:57
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 08:40   #314
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

akurat ta wypowiedź adult była ewidentnym trollingiem, w ogóle widać że to kolejne konto White Dove która lubi prowokować
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 08:45   #315
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Pass.
Xfrido-wyżej wytłumaczyłam Ci jasno, jak Herman buremu niedźwiedziowi na przysłowiowej ruskiej granicy, jaki jest temat wątku i czym się różni wyrażanie opinii od homofobii. Jaśniej się już nie da. A ponieważ wyjaśnianie rudymentów dorosłym ludziom nie jest moim zadaniem i obowiązkiem, więc po prostu dam sobie spokój.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2018-09-08 o 08:47
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 08:47   #316
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Pytam o stosunek DO PARAD RÓWNOŚCI I DO MANIFESTOWANIA ORIENTACJI SEKSUALNEJ. NIE pytam, co kto sądzi o danej orientacji seksualnej. Chyba dość jasno sformułowałam pytanie i nie pozostawia ono miejsca na wątpliwości. Rozumiem, że kogoś mogą parady zniesmaczać i komuś się mogą one nie podobać. Natomiast na wyzywanie homoseksualistów/heteroseksualistów/biseksualistów od dewiantów nie ma miejsca na forum, zgodnie z jego regulaminem, z którym (jak ufam) także się zapoznałaś.

Jakimś cudem prawie wszyscy (z wyjątkiem Ciebie i poprzedniczki) doskonale zrozumieli temat wątku i dyskutowali w obrębie tego tematu. Przestań więc doszukiwać się w temacie wątku czegoś, czego po prostu nie ma. Jeśli masz chęć- załóż temat o stosunku do różnych orientacji seksualnych, ale nawet tam będę wyłapywać i karać agresywną homofobię. Każdy ma prawo do własnego zdania o danej orientacji seksualnej ale NIKT nie ma prawa nikogo z tego powodu obrażać i wyzywać. W domu Ciebie tego nie nauczyli?
Bardzo Ci za ten post dziękuję
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 08:55   #317
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Nazywanie homoseksualistów dewiantami to jest obraza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 09:06   #318
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;8584145 1]Bardzo Ci za ten post dziękuję [/QUOTE]
Nie ma za co.

Przyznam Ci się, Norine, że jest mi niezręcznie za każdym razem, gdy muszę tłumaczyć takie oczywistości dorosłym, starszym ode mnie ludziom.

Tu nie chodzi o to, żeby sobie wzajemnie słodzić i przytakiwać. Jestem zdania, że można sobie powiedzieć absolutnie wszystko, tylko zachowując przy tym takt i nikogo nie obrażając za to, jak dana osoba kocha, jak myśli lub jak i w co wierzy. Jestem heteroseksualna, jednak uważam, że homoseksualizm to po prostu inna orientacja seksualna a homoseksualisci nie są w niczym ani lepsi, ani gorsi ode mnie tylko dlatego, że ja preferuję płeć przeciwną a oni pokrewną. Nie cierpię, gdy ktoś prześladuje lub obraża innych ludzi za to, kogo kochają, w co wierzą i jaki mają kolor skóry. I abstrahując od moich osobistych poglądów, regulamin forum zabrania uprawiania hejtu.

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Nazywanie homoseksualistów dewiantami to jest obraza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A fajnie byś sie czuła/czuł, gdyby Ciebie ktoś nazwał dewiantem? Fajnie by było?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 09:59   #319
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Nie ma za co.

Przyznam Ci się, Norine, że jest mi niezręcznie za każdym razem, gdy muszę tłumaczyć takie oczywistości dorosłym, starszym ode mnie ludziom.

Tu nie chodzi o to, żeby sobie wzajemnie słodzić i przytakiwać. Jestem zdania, że można sobie powiedzieć absolutnie wszystko, tylko zachowując przy tym takt i nikogo nie obrażając za to, jak dana osoba kocha, jak myśli lub jak i w co wierzy. Jestem heteroseksualna, jednak uważam, że homoseksualizm to po prostu inna orientacja seksualna a homoseksualisci nie są w niczym ani lepsi, ani gorsi ode mnie tylko dlatego, że ja preferuję płeć przeciwną a oni pokrewną. Nie cierpię, gdy ktoś prześladuje lub obraża innych ludzi za to, kogo kochają, w co wierzą i jaki mają kolor skóry. I abstrahując od moich osobistych poglądów, regulamin forum zabrania uprawiania hejtu.

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------



A fajnie byś sie czuła/czuł, gdyby Ciebie ktoś nazwał dewiantem? Fajnie by było?
To nie jest żadne "nazywanie" tylko proste stwierdzenie faktu. Homoseksualizm to dewiacja i tyle. Przy czym od razu mówię, że niech sobie żyją jak im się tylko podoba, ale nie wymuszają na nikim na siłę akceptowania tego. Tolerancja - tak, akceptacja - nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-08, 10:00   #320
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
To nie jest żadne "nazywanie" tylko proste stwierdzenie faktu. Homoseksualizm to dewiacja i tyle. Przy czym od razu mówię, że niech sobie żyją jak im się tylko podoba, ale nie wymuszają na nikim na siłę akceptowania tego. Tolerancja - tak, akceptacja - nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest taki bełkot, że naprawdę szkoda prądu na komentowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 10:06   #321
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
To nie jest żadne "nazywanie" tylko proste stwierdzenie faktu. Homoseksualizm to dewiacja i tyle. Przy czym od razu mówię, że niech sobie żyją jak im się tylko podoba, ale nie wymuszają na nikim na siłę akceptowania tego. Tolerancja - tak, akceptacja - nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego, co mi wiadome, homoseksualizm został wykreślony z listy chorób w roku 1990, czyli 28 lat temu.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 10:08   #322
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
To jest taki bełkot, że naprawdę szkoda prądu na komentowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ktoś ci każe komentować?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Z tego, co mi wiadome, homoseksualizm został wykreślony z listy chorób w roku 1990, czyli 28 lat temu.
A gdzie ja napisałem, że to choroba?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 10:13   #323
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Stanowisko psychiatrów, klasyfikacja DSM-IV:
"Druga warstwa życia erotycznego określająca czy zainteresowanie jest kierowane na kobiety, mężczyzn, obie płci lub żadną z nich. W tej warstwie patologie nie występują - wszystkie rodzaje orientacji seksualnej są według współczesnych norm medycznych równorzędne."

Aczkolwiek jestem świadoma, że w prawacko-katolickiej świadomości istnieje jakaś alternatywna psychiatria, wg której ludzie homo to patologia/dewiacja itepe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 10:15   #324
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Ktoś ci każe komentować?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

A gdzie ja napisałem, że to choroba?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na szczęście nikt. Co za ulga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 10:22   #325
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość

A gdzie ja napisałem, że to choroba?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dewiacja (bo takiego terminu byłeś łaskaw użyć), czyli zaburzenie to stan chorobowy.
Wybacz, ale mam wrażenie, że Ty piszesz, tylko nie bardzo masz wiedzę, o czym piszesz. To mnie już zresztą nie dziwi.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 10:29   #326
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Co do parad równości mam mieszane uczucia. Sama idea jest jak najbardziej słuszna natomiast momentami forma jej organizacji jest jak dla mnie przesadzona. Niezmienia to faktu że parady były i będą dopóki ustawodawca nie zajmie się tą kwestią i nie przyzna praw osobą homoseksualnym na równi z heterykami.
Zawsze mnie ciekawiło co osoba trzecia traci na tym że Ania poślubi Kasię a Dariusz Mariusza. Nikt nigdy nie potrafił satysfakcjonująco udzielić mi odpowiedzi na to pytanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 10:48   #327
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
To nie jest żadne "nazywanie" tylko proste stwierdzenie faktu. Homoseksualizm to dewiacja i tyle. Przy czym od razu mówię, że niech sobie żyją jak im się tylko podoba, ale nie wymuszają na nikim na siłę akceptowania tego. Tolerancja - tak, akceptacja - nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lol.

Jak chce się wywołać gownoburzę, to też trzeba umieć.

2/10, kochany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez adult90 Pokaż wiadomość
Niesmaczne są te parady, powinno się tępić promowanie dewiacji.



Na Sodomę i Gomorę w końcu spadła siarka
Ja nie wiem, jak wy.

Ale ja w tej wypowiedzi to dewiacji bym się najmniej przyczepiła. Dewiacja to odchylenie od normy, nie musi być pejoratywna.

"Tepić" i ta groźba () z tyłka są homofobiczne, po prostu. Nie wiem, mam się bać, że w jednej z mitologii coś się stało z ludźmi o podobnej orientacji seksualnej czy coś? Skoro wieżowce stoją, sięgają nieba i jeszcze nie dostały z pioruna, a samoloty latają, znaczy, że możemy spać spokojnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.

Edytowane przez Limonka2738
Czas edycji: 2018-09-08 o 10:40
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 10:53   #328
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Dewiacja (bo takiego terminu byłeś łaskaw użyć), czyli zaburzenie to stan chorobowy.
Wybacz, ale mam wrażenie, że Ty piszesz, tylko nie bardzo masz wiedzę, o czym piszesz. To mnie już zresztą nie dziwi.
Dewiacja to przede wszystkim odchył od jakiejś normy. Zdecydowana większość ludzi jest heteroseksualna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Lol.

Jak chce się wywołać gownoburzę, to też trzeba umieć.

2/10, kochany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Ja nie wiem, jak wy.

Ale ja w tej wypowiedzi to dewiacji bym się najmniej przyczepiła. Dewiacja to odchylenie od normy, nie musi być pejoratywna.

"Tepić" i ta groźba () z tyłka są homofobiczne, po prostu. Nie wiem, mam się bać, że w jednej z mitologii coś się stało z ludźmi o podobnej orientacji seksualnej czy coś? Skoro wieżowce stoją, sięgają nieba i jeszcze nie dostały z pioruna, a samoloty latają, znaczy, że możemy spać spokojnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem po co sobie wmawiasz, że chciałem coś wywołać. To, że mam inne zdanie na jakiś temat nie oznacza, że chcę coś wszczynać. Po prostu biorę udział w dyskusji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 10:58   #329
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Tacy zagorzali katolicy, a zawsze im się zapomina: "€žNie sądźcie, a nie będziecie sądzeni; nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni; odpuszczajcie, a będzie wam odpuszczone."
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 11:10   #330
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Nasz stosunek do parad równości i manifestowania orientacji seksualnej

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Dewiacja to przede wszystkim odchył od jakiejś normy. Zdecydowana większość ludzi jest heteroseksualna.
Aha, czyli uważasz ze leworęczni czy rudzi to dewianci. Kumam.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-11 10:16:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.