Wątek plotkowy perfumowy część 3 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-20, 16:14   #211
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
L'ombre ponoć mocny i trwały. Sublime lubię, ale wolę In Love Again, Enchanted, Blackberry & Bay i Blackbird



Myślałam, żeby może rozebrać L'ombre w wersji edt, wtedy wychodzi ok. 4zł/ml. Nie wiem czemu edp się nie rozbiera, może właśnie kwestia ceny?...

Wiesz, mi sie wydaje, że ten Diptyque nie jest zbyt popularny mimo wszystko. Przecież sama kiedyś go rozbierałam (to chyba była moja pierwsza rozbiórka), tylko edt, nie edp - i się nie rozebrały do końca


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 22:33   #212
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Wiesz, mi sie wydaje, że ten Diptyque nie jest zbyt popularny mimo wszystko. Przecież sama kiedyś go rozbierałam (to chyba była moja pierwsza rozbiórka), tylko edt, nie edp - i się nie rozebrały do końca


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciekawe czemu. Opinie ma super.

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Dotarła do mnie odlewka Sublime Balkiss, wylałam na siebie kilka psików i nic nie czuję :/ Ciekawe czy L'ombre Dans L'eau też taki delikatny.
Może się skusisz?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-21, 08:49   #213
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
A na ślub marzy mi się Enchanted Forest, w których jestem zakochana, ale czas pokaże .
Mi też się marzy Jak tylko użyłam tego zapachu to mi serce szybciej zabiło. Jest taki mój <3 Naprawdę niewiele zapachów wywołało u mnie takie emocje. Niestety postanowiłam, że go nie kupię, chociaż bardzo mocno biłam i biję się z myślami - ale na mnie trwałość to 1, góra 2 h, co uważam za skandaliczne w stosunku do ceny
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."



Edytowane przez chouette_
Czas edycji: 2018-04-21 o 08:51
chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-21, 11:41   #214
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

A czy Enchanted Forest jest słodkawy, jak Blackbird czy tak wytrawny jak Sublime?
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Może się skusisz?
Myślałam nad tym, ale staram się bardzo ograniczyć odlewki, chyba że na wymianę Z takich o podobnej wartości to mam Woody Mood, Si le Parfum ~5ml albo ok. 10ml Arabie bądź Silver Iris.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-21, 13:34   #215
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
A czy Enchanted Forest jest słodkawy, jak Blackbird czy tak wytrawny jak Sublime?
Bliżej mu do Blackbird.
Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Myślałam nad tym, ale staram się bardzo ograniczyć odlewki, chyba że na wymianę Z takich o podobnej wartości to mam Woody Mood, Si le Parfum ~5ml albo ok. 10ml Arabie bądź Silver Iris.
Dziękuję za propozycję, ale jeśli nie uzbieram osób jeszcze na 25ml to w ogóle nie kupię tych perfum
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-21, 20:30   #216
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Czy da się naprawić "sikający" atomizer?

Dostałam wczoraj odlewkę, coś kiepsko prysnęła, jak psikałam pierwszy raz, ale zignorowałam to i odłożyłam. Dzisiaj chciałam się popsikać i leci strumień, zamiast się rozprysnąć. Da się coś z tym zrobić...?
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-21, 21:31   #217
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Czy da się naprawić "sikający" atomizer?

Dostałam wczoraj odlewkę, coś kiepsko prysnęła, jak psikałam pierwszy raz, ale zignorowałam to i odłożyłam. Dzisiaj chciałam się popsikać i leci strumień, zamiast się rozprysnąć. Da się coś z tym zrobić...?
Chyba popsuty jest tylko do wymiany... mi sie tak zepsul atomizer z ledwo napoczetego flakonu 100 ml Eau des Merveilles

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-21, 22:05   #218
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Chyba popsuty jest tylko do wymiany... mi sie tak zepsul atomizer z ledwo napoczetego flakonu 100 ml Eau des Merveilles

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze, szkoda, nie mam do czego przelać
Poczekam jeszcze, może któraś z dziewczyn ma na to jakiś sposób. A jak nie to może kupię nowy... Ale że nie planuję rozbiórek, to mało mi się opłaca zamawiać jeden atomizer...
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-22, 07:48   #219
rena63
Zakorzenienie
 
Avatar rena63
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 7 026
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Kurcze, szkoda, nie mam do czego przelać
Poczekam jeszcze, może któraś z dziewczyn ma na to jakiś sposób. A jak nie to może kupię nowy... Ale że nie planuję rozbiórek, to mało mi się opłaca zamawiać jeden atomizer...
Czasami pomaga przepchnięcie dziurki atomizera cieniutką igłą
rena63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-22, 08:24   #220
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez rena63 Pokaż wiadomość
Czasami pomaga przepchnięcie dziurki atomizera cieniutką igłą
Tej dziurki przy wylocie? Nie mam tak cienkiej igły nawet...

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

A pytanie nr 2 - jeśli mam atomizer (akurat jest odpowiedniej pojemności) z 1 psikiem, którego nie muszę wcale chomikować i mi go nie szkoda, to czy jest opcja, by wyplenić stary zapach? Może to idiotyczne pytanie i możecie się śmiać ze mnie, ale serio się zastanawiam...
(nie chodzi o zamianę nakrętek, to inny typ atomka, więc chodzi mi o przelanie do tamtego drugiego)
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-22, 09:08   #221
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Tej dziurki przy wylocie? Nie mam tak cienkiej igły nawet...

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

A pytanie nr 2 - jeśli mam atomizer (akurat jest odpowiedniej pojemności) z 1 psikiem, którego nie muszę wcale chomikować i mi go nie szkoda, to czy jest opcja, by wyplenić stary zapach? Może to idiotyczne pytanie i możecie się śmiać ze mnie, ale serio się zastanawiam...
(nie chodzi o zamianę nakrętek, to inny typ atomka, więc chodzi mi o przelanie do tamtego drugiego)
Ja czasami to przeplukuje, zostawiam w pudelku do odpachnienia. W wieszosci zapach sie ulatnia. Jak po jakims roku dalej czuc - wyrzucam. Uzywam tylko dla moich atomizerow,na rozbiorki i wymianki oczywiscie nowe tylko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-22, 09:40   #222
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ja czasami to przeplukuje, zostawiam w pudelku do odpachnienia. W wieszosci zapach sie ulatnia. Jak po jakims roku dalej czuc - wyrzucam. Uzywam tylko dla moich atomizerow,na rozbiorki i wymianki oczywiscie nowe tylko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przepłukałam najpierw wodą z płynem, później dla odpachnienia i odkażenia - sprayem mieszanki alkoholu izopropylowego, etanolu i wody destylowanej. Jak alkohol odparuje, może nie będzie zapachu, mam nadzieję.
Rok nie chcę czekać
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 22:38   #223
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Dziewczyny, czy grupa facebookowa z forum gazetowego jeszcze działa jakoś? chciałam się tam dostać, bo Straganik mnie zawsze uspokajał, a tu nijak nie mogę

Druga sprawa- zakochałam się- Amo Ferragamo... Przepadłam... Jakby ktoś widział gdzieś w dobrej cenie... Bo 500 zł w Sephorze- oj nie!
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 05:41   #224
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy grupa facebookowa z forum gazetowego jeszcze działa jakoś? chciałam się tam dostać, bo Straganik mnie zawsze uspokajał, a tu nijak nie mogę

Druga sprawa- zakochałam się- Amo Ferragamo... Przepadłam... Jakby ktoś widział gdzieś w dobrej cenie... Bo 500 zł w Sephorze- oj nie!
Ja też poluję dla mamy. Na Kalaaps jest 100 ml za 35o zł od dawna, ale moja mama nie chce tak dużo Ale jakby ktoś chciał rozebrać, to ja chętna na sporo ml dla niej
http://kalaaps.pl/pl/p/Salvatore-Fer...ana-100-ml/770
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 05:47   #225
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

A jak pachnie Amo?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 07:00   #226
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Dokładnie nie pamiętam, bo tylko raz wąchałam.


Ale chyba tak słodkawo, koktajlowo, owocowo, ale nie owocowy ulep, bo idąc za skladem są czarna porzeczka i rabarbar, z tym że to Campari i wanilia je lekko osładza.


Nie jest to odkrycie perfumiarstwa (zresztą na tym forum mało co chyba by mogło zaskoczyć), ale chyba bardzo przyjemnie się je nosi.


Ulep to na bank nie może być, bo moja mama takich nie lubi i zaraz by miała migrenę. Duszne też raczej nie są, bo by ich nie chciała na wiosnę/lato. (na jesień/zimę też nie ;p)


W tle są kwiaty.
Może później się mocniej te kwiaty rozwijają. To by nawet pasowało do gustu mojej mamy.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2018-04-24 o 07:02
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 07:06   #227
jewerly
Zadomowienie
 
Avatar jewerly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 031
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A jak pachnie Amo?
Nie będę się rozpisywać: obstawiam, że wkrótce zostanie zbojkotowany przez dentystów. Kwiatowo-owocowa słodkość od której powąchania dostaje się natychmiast próchnicy.
Jest tak słodko, że nawet nie wiem czy tam jest więcej kwiatów zmieszanych z owocami, czy owoców w ogóle nie ma...
__________________
mój post wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282602
jewerly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 07:10   #228
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez jewerly Pokaż wiadomość
Nie będę się rozpisywać: obstawiam, że wkrótce zostanie zbojkotowany przez dentystów. Kwiatowo-owocowa słodkość od której powąchania dostaje się natychmiast próchnicy.
Jest tak słodko, że nawet nie wiem czy tam jest więcej kwiatów zmieszanych z owocami, czy owoców w ogóle nie ma...
Haha, serio tak się rozwija?
Aż nie wierzę, moja mama by nigdy nie chciała tak ulepnego zapachu, bo w mgnieniu oka ma od takich migrenę, a zużyła próbkę 2 ml i męczy mnie ciągle, żebym jej znalazła.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 11:06   #229
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy grupa facebookowa z forum gazetowego jeszcze działa jakoś? chciałam się tam dostać, bo Straganik mnie zawsze uspokajał, a tu nijak nie mogę

Druga sprawa- zakochałam się- Amo Ferragamo... Przepadłam... Jakby ktoś widział gdzieś w dobrej cenie... Bo 500 zł w Sephorze- oj nie!
Pamietasz nazwe grupy? Bo ja juz nawet nie pamietam wszystkich perfumowych grup tyle ich sie potworzylo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-24, 11:15   #230
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy grupa facebookowa z forum gazetowego jeszcze działa jakoś? chciałam się tam dostać, bo Straganik mnie zawsze uspokajał, a tu nijak nie mogę

Druga sprawa- zakochałam się- Amo Ferragamo... Przepadłam... Jakby ktoś widział gdzieś w dobrej cenie... Bo 500 zł w Sephorze- oj nie!
https://www.facebook.com/groups/forumoperfumach/

Ktoś w którejś grupie dostał Amo w prezencie i strasznie narzekał, ale nie wiem czy będzie się pozbywać :/
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 21:08   #231
jewerly
Zadomowienie
 
Avatar jewerly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 031
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cholera!!! Obraziłam się na wszystkich i wszystko. Nienawidzę nieopisanych próbek! A grrrrrrr!
Spróbowałam jednej takiej, którą mam od dawna i oczywiście nie mam zielonego pojęcia od kogo.
No i oczywiście spodobała mi się
Tylko jak dotrzeć teraz do nazwy zapachu???

Wiem na pewno:
- wintydz piękna gębą, nie ma opcji żeby to było coś nowszego niż 2000 r (obstawiam lata 80, no może 90)
- troszkę podobny do Shalimara, szczególnie na samym początku, ale bez tej atramentowej nuty. Po ok pół godziny Shalimar jest podobny jedynie w "brzmieniu"wanilii. Zapachy generalnie idą w innych kierunkach, ten nie jest orientalny

No i dalej... nie wiem jak go opisać. Trwały, z dobrą projekcja, podszyty słodyczą, ale nie słodki, dużo nut, których nie jestem w stanie rozpracować.

Och, jakbym chciała tak pachnieć czasami, więcej niż 5 razy, na co pozwoli mi posiadana próbka.

Poszukuję znawczyni perfum z lat 80-90, prześlę odlewkę i będę czekać na werdykt.
Ktoś chętny???
__________________
mój post wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282602
jewerly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 21:18   #232
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Jak dla mnie Amo jest słodkie. Może nie ulepek, ale jednak słodziak. Pudrowy, kwiatowy, kojarzy mi się z okresem liceum i pierwszymi zapachami sam zapach to nic odkrywczego, ale mieszanina nut bardzo dobrze mi się kojarzy i nastraja pozytywnie.

Dzięki za link do Kalaaps- tam nie szukałam, a cena już mi się bardziej podoba gdyby ktoś chciał się pozbyć to ja chętnie przyjmę

Co do perfumowego to nazywało się to "o perfumach" i znalazłam grupę na Fejsie, ale ignorują moja prośbę o dołączenie i nie wiem czemu czy to trzeba mieć jakąś rekomendacje :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 11:05   #233
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Obczaiłam wczoraj Amo w Sephorze i rzeczywiście mega słodziak. Ładny, ale nie dla mnie.
Testowałam też różne Lutensy (akurat w Sephorze były takie, których nie posiadam) i Atelier Cologne. Zaintrygował mnie Froide Lutensa (mięta) i Trefle Pur Atelier (koniczyna, gorzka pomarańcza). Mam próbki, będą testy.
Zawitałam też do Intimissimi, gdzie było pięć flaszek perfum. No i fajne wydały się Mia i Innocente, ale strasznie drogie. Przy zakupie za 250zł dają wybraną flaszkę gratis, ale jakby się chciało kupić samą to kosztuje ok. 150zł.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 11:30   #234
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Obczaiłam wczoraj Amo w Sephorze i rzeczywiście mega słodziak. Ładny, ale nie dla mnie.
Testowałam też różne Lutensy (akurat w Sephorze były takie, których nie posiadam) i Atelier Cologne. Zaintrygował mnie Froide Lutensa (mięta) i Trefle Pur Atelier (koniczyna, gorzka pomarańcza). Mam próbki, będą testy.
Zawitałam też do Intimissimi, gdzie było pięć flaszek perfum. No i fajne wydały się Mia i Innocente, ale strasznie drogie. Przy zakupie za 250zł dają wybraną flaszkę gratis, ale jakby się chciało kupić samą to kosztuje ok. 150zł.
Może być tak samo jak z perfumami Calzedonii, były sprzedawane na podobnej zasadzie. Jeżeli to podobna jakość, to nie zawracałabym sobie głowy. Parametry zerowe. Jednak Intimissimi nie wąchałam.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 15:47   #235
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez jewerly Pokaż wiadomość
Cholera!!! Obraziłam się na wszystkich i wszystko. Nienawidzę nieopisanych próbek! A grrrrrrr!
Spróbowałam jednej takiej, którą mam od dawna i oczywiście nie mam zielonego pojęcia od kogo.
No i oczywiście spodobała mi się
Tylko jak dotrzeć teraz do nazwy zapachu???
Nie pomogę, bo z "vintage" znam tylko Kate Moss i Boudoir Ale współczuję, nieopisane próbki są straszne, też mam kilka.
Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Może być tak samo jak z perfumami Calzedonii, były sprzedawane na podobnej zasadzie. Jeżeli to podobna jakość, to nie zawracałabym sobie głowy. Parametry zerowe. Jednak Intimissimi nie wąchałam.
A jednak kusi
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 10:15   #236
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Odebrałam wczoraj Gucci Guilty Absolute i jest super Zapach kojarzy mi się z Perles Lalique. Jeżynowy, z dobrą projekcją (dwie osoby wyczuły ode mnie). No i ta śliczna ciemnoróżowa flaszka

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2018-04-26 o 10:22
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 16:49   #237
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Kliknęłam przed chwilą Mon Guerlain Florale 100ml Czaję się jeszcze na J'adore In Joy
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 18:25   #238
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Obczaiłam wczoraj Amo w Sephorze i rzeczywiście mega słodziak. Ładny, ale nie dla mnie.
Testowałam też różne Lutensy (akurat w Sephorze były takie, których nie posiadam) i Atelier Cologne. Zaintrygował mnie Froide Lutensa (mięta) i Trefle Pur Atelier (koniczyna, gorzka pomarańcza). Mam próbki, będą testy.
Zawitałam też do Intimissimi, gdzie było pięć flaszek perfum. No i fajne wydały się Mia i Innocente, ale strasznie drogie. Przy zakupie za 250zł dają wybraną flaszkę gratis, ale jakby się chciało kupić samą to kosztuje ok. 150zł.

Mnie kuszą perfumy Kazara. Tam flaszka 100ml kosztuje ponad 200zł, na all trochę taniej...

A jak myślicie, kupować w Doulasie nowego Boucheron Quatre en Rose? Na razie tylko tam jest, ale normalnie Boucheron jest 3 razy tańszy niż w D.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica

Edytowane przez hatka
Czas edycji: 2018-04-26 o 18:27
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 18:44   #239
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Mnie kuszą perfumy Kazara. Tam flaszka 100ml kosztuje ponad 200zł, na all trochę taniej...

A jak myślicie, kupować w Doulasie nowego Boucheron Quatre en Rose? Na razie tylko tam jest, ale normalnie Boucheron jest 3 razy tańszy niż w D.
Sklepy ciuchowe przesadzają z cenami perfum.
Np. 50ml za 160zł - żeby firma bieliźniana sprzedawała perfumy prawie za tyle co Diory, paranoja.
Co do Quatre to nie wiem - niby teraz jest promocja -20% w Douglasie, ale skoro normalnie są 3x tańsze...

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Dotarła dzisiaj do mnie używka Peoneve Penhaligon's. Na początku dziwnie pachnie, tak ziemiście. To chyba wetiwer. Później już lepiej
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 07:59   #240
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Dziewczyny, do czego podobne jest Covent Garden z Zary?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-05 10:58:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.