Częstotliwość odwiedzin u chłopaka w mieszkaniu ze współloktorami? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-12, 20:49   #1
cupcake1
Raczkowanie
 
Avatar cupcake1
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 35

Częstotliwość odwiedzin u chłopaka w mieszkaniu ze współloktorami?


Hej! Jak często wg was można odwiedzać swojego chłopaka w mieszkaniu, jeśli są tam współlokatorzy, żeby nie było zgrzytów?
Mieszkanie to 2 osobne pokoje + kuchnia i łazienka. Jeden pokój jest mojego chłopaka a drugi wynajmuje para. Znali się już wcześniej, ja też ich poznałam. Ale dopiero teraz będą razem mieszkać i nie wiem jak często "wypada" mi przyjeżdżać do mojego chłopaka. Myślałam,żeby co weekend. Ja nie bardzo mam możliwość nocowania mojego chłopaka. Wcześniej mój chłopak mieszkał z innymi współlokatorami, ale ich nie było na weekendy. Ogólnie nie jesteśmy głośni, nie przesiadujemy godzinami w kuchni, bierzemy szybkie prysznice, praktycznie siedzimy tylko w jego pokoju. Do opłat za wodę czy prąd mogłabym się dorzucić jak coś. Co sądzicie?
cupcake1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 21:09   #2
doki03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 9
Dot.: Częstotliwość odwiedzin u chłopaka w mieszkaniu ze współloktorami?

Myślę, że to zależy od osoby. Ja nie miałabym problemu, gdyby ktoś chciał często przyjeżdżać do mojego współlokatora. Najlepiej będzie jeśli zapytasz swojego chłopaka i jego znajomych jakie mają do tego podejście
doki03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 21:19   #3
lucyinthesky_
Raczkowanie
 
Avatar lucyinthesky_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 44
Dot.: Częstotliwość odwiedzin u chłopaka w mieszkaniu ze współloktorami?

ojej jeśli masz wątpliwości to lepiej nie czytaj tematu nikiii

A tak poważnie, najlepiej aby chłopak porozmawiał ze współlokatorami jak się na to zapatrują, bardzo indywidualna sprawa

ja nie miałam nic przeciwko, dopóki chłopak wspóllokatorki nie zamieszkał u nas na stałe nie dokładając ani grosza do mieszkania. Aleee byłam wtedy młoda i głupia i łatwo dałam sobie wejść na głowę
lucyinthesky_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 21:27   #4
cupcake1
Raczkowanie
 
Avatar cupcake1
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 35
Dot.: Częstotliwość odwiedzin u chłopaka w mieszkaniu ze współloktorami?

Właśnie pod wpływem tematu tamtej wizażanki ja założyłam swój wątek I teraz nie wiem, co sądzić.
cupcake1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 21:33   #5
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Częstotliwość odwiedzin u chłopaka w mieszkaniu ze współloktorami?

Cytat:
Napisane przez cupcake1 Pokaż wiadomość
Hej! Jak często wg was można odwiedzać swojego chłopaka w mieszkaniu, jeśli są tam współlokatorzy, żeby nie było zgrzytów?
Mieszkanie to 2 osobne pokoje + kuchnia i łazienka. Jeden pokój jest mojego chłopaka a drugi wynajmuje para. Znali się już wcześniej, ja też ich poznałam. Ale dopiero teraz będą razem mieszkać i nie wiem jak często "wypada" mi przyjeżdżać do mojego chłopaka. Myślałam,żeby co weekend. Ja nie bardzo mam możliwość nocowania mojego chłopaka. Wcześniej mój chłopak mieszkał z innymi współlokatorami, ale ich nie było na weekendy. Ogólnie nie jesteśmy głośni, nie przesiadujemy godzinami w kuchni, bierzemy szybkie prysznice, praktycznie siedzimy tylko w jego pokoju. Do opłat za wodę czy prąd mogłabym się dorzucić jak coś. Co sądzicie?

Pogadaj z nimi, albo niech Twój chłopak z nimi pogada. Nie ważne, co ,,wypada”, tylko co będzie przeszkadzało konkretnie tym dwóm osobom.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 22:44   #6
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Częstotliwość odwiedzin u chłopaka w mieszkaniu ze współloktorami?

Najlepiej będzie po prostu spytać.

Może jestem upierdliwa, ale dla mnie co weekend to byłaby trochę za duża częstotliwość. Zakładam, że pewnie przychodziłabys do niego już w piątek i zostawała do późnych godzin niedzielnych. Nie chodzi tu już tylko o komfort psychiczny, bo "osoba z zewnątrz" kręci się po mieszkaniu, ale też o to że dodatkowa osoba w mieszkaniu kilka dni w każdym tygodniu może generować dodatkowe koszty.

To napisałam tak od siebie, może oni akurat uznają, że to żaden problem i będziesz mogła nocować nawet codziennie.
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-13, 07:04   #7
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Częstotliwość odwiedzin u chłopaka w mieszkaniu ze współloktorami?

Cytat:
Napisane przez cupcake1 Pokaż wiadomość
Właśnie pod wpływem tematu tamtej wizażanki ja założyłam swój wątek I teraz nie wiem, co sądzić.
Lepiej niech chłopak ustali to ze współlokatorami i to na piśmie, żeby potem nie było kolejnego wątku o życiu na kocią łapę w odróżnieniu od poważnego związku dążącego do ślubu
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-13, 07:36   #8
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Częstotliwość odwiedzin u chłopaka w mieszkaniu ze współloktorami?

Najlepiej to ustalić ze współlokatorami po prostu. Ja nigdy nie miałam z tym problemu, ale zawsze miło mi było jak takie rzeczy ze mną ustalali.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-13, 09:55   #9
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Częstotliwość odwiedzin u chłopaka w mieszkaniu ze współloktorami?

Cytat:
Napisane przez cupcake1 Pokaż wiadomość
Hej! Jak często wg was można odwiedzać swojego chłopaka w mieszkaniu, jeśli są tam współlokatorzy, żeby nie było zgrzytów?
Tak często jak ci powie twój chłopak. To do niego przychodzić, a że to są jego współlokatorzy, to on jest od ustalania z nimi szczegółów.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-13, 09:57   #10
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Częstotliwość odwiedzin u chłopaka w mieszkaniu ze współloktorami?

Cytat:
Napisane przez Antoiineette Pokaż wiadomość
Nie chodzi tu już tylko o komfort psychiczny, bo "osoba z zewnątrz" kręci się po mieszkaniu, ale też o to że dodatkowa osoba w mieszkaniu kilka dni w każdym tygodniu może generować dodatkowe koszty.
Akurat tu zostało jasno zaznaczone, że dziewczyna zdaje sobie z tego sprawę i będzie się dokładać.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-13, 10:02   #11
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Częstotliwość odwiedzin u chłopaka w mieszkaniu ze współloktorami?

Jak mieszkałam we współlokatorką, to przyjeżdżał w każdy piątek wieczorem i wyjeżdżał w niedzielę po południu. Nie było żadnych skarg
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-13, 11:56   #12
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Częstotliwość odwiedzin u chłopaka w mieszkaniu ze współloktorami?

Jakby dodatkowy lokator siedział w moim mieszkaniu przez cały weekend, czyli w dni, w których mam wolne i chcę mieć czasem święty spokój i swobodę w mieszkaniu, to bym się wkurzała. Nie chodziłoby mi o opłaty. Niektórzy jednak nie mieliby nic przeciwko, więc niech twój facet z nimi pogada, zapyta, jaka częstotliwość odwiedzin będzie ok i jaki podział opłat byłby według nich uczciwy. Niech jeszcze zachęci ich do szczerego wypowiadania swojego zdania, jeśli po jakimś czasie okaze się, że im coś jednak nie pasuje. Wtedy nie widzę żadnego problemu w odwiedzinach w takiej częstotliwości, jak będzie to ustalone.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-13, 12:01   #13
mesta93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 682
Dot.: Częstotliwość odwiedzin u chłopaka w mieszkaniu ze współloktorami?

To już zależy jacy są Ci współlokatorzy. Mi osobiście by to nie przeszkadzało, o ile nie przesiadywałabyś długo w łazience
Aktualnie też wynajmuję pokój i po prostu uzgadniamy między sobą, jeśli do kogoś ma ktoś przyjechać, nocować, będzie impreza itp.\
Jak na razie to się sprawdza i nie ma większych zgrzytów między nami
__________________
Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
Na dobre traktowanie trzeba sobie zasłużyć.
mesta93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 15:27   #14
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Częstotliwość odwiedzin u chłopaka w mieszkaniu ze współloktorami?

Po prostu niech facet z nimi pogada i tyle.

Mi by to przeszkadzało. Mam wolny weekend i wtedy dodatkową osoba w mieszkaniu, zajęta łazienka oto.

Ktoś godzi się na mieszkanie w 3 osoby, a nie 3 + partner.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 15:41   #15
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Częstotliwość odwiedzin u chłopaka w mieszkaniu ze współloktorami?

To on powinien pogadać ze swoimi współlokatorami, jaka częstotliwość nie będzie ich irytować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 16:32   #16
julka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 927
Dot.: Częstotliwość odwiedzin u chłopaka w mieszkaniu ze współloktorami?

Ja się akurat zbieram do rozmowy ze współlokatorem, bo jego dziewczyna zamelinowała się u nas jakiś czas temu i na całego pomieszkuje, a do niczego się nie dokłada.
Mnie to już powoli wkurza, bo jak ona jest właściwie non stop, to sama powinna jakoś się odezwać w temacie dorzucania się do rachunków (ja tak robiłam, kiedy przez jakiś czas pomieszkiwałam u koleżanki).

Jeśli chodzi o Twoje pytanie: to Twój chłopak powinien porozmawiać ze współlokatorami... I to przed Twoją pierwszą wizytą.
julka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 19:33   #17
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Częstotliwość odwiedzin u chłopaka w mieszkaniu ze współloktorami?

My z koleżankami nigdy nie miałyśmy z tym problemów. U każdej były okresy, że chłopak nocował i to kilka razy w tygodniu. Nigdy kasy od nikogo nie brałyśmy. Przecież jak siedzią i oglądają film to idzie tyle samo prądu co jakby go sama oglądała. Ewentualnie rachunki za wodę. No ale, że u każdej ktoś bywał to i tak wychodziło po równo, poza tym znałyśmy naszych chłopaków nawzajem. Przeszkadzało by mi gdyby taki gość był za głośny kiedy śpię lub za długo korzystał z kuchni lub łazienki. No ale to lepiej z nimi pogadać, bo ludzie są różni. Dla mnie jest logiczne, że para musi się spotykać, a jak nie ma swojego mieszkania to przecież nie będzie pod mostem siedzieć.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-17 20:33:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.