Prośba o poradę do p. Agnieszki i nie tylko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-08-30, 09:36   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Prośba o poradę do p. Agnieszki i nie tylko


Pani Agnieszko, Miłe Panie,
Mam do was ogromną prośbę. za dwa tygodnie wybieram się na ślub mojego przyjeciela, którego jestem świadkiem. Z tej okazji kupiłam sobie śliczną sukienkę w kolorze malinowej czerwieni i tu mam problem. Nigdy wcześniej nie ubierałam sie w coś bodobnego i nie mam pojęcia jaka kolorystykę makijażu dobrać do ciepłej czerwieni sukienki. Sukienka w sama w sobie jest wyraźna nie chcę wiec zestwiać ją z mocnymi dodatkami. Pomóżcie proszę i poradźcie odcienie (jeżeli to możliwe z nazwami firm i numerami)Myślałam np. O miodowo-karmelowej szmince.
Wdzięczna do grobowej deski Ewa
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-30, 10:12   #2
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: Prośba o poradę do p. Agnieszki i nie tylko

Myślę, że do takiej kreacji najlepszy będzie makijaż utrzymany w delikatnej tonacji beżowo-miodowej - oczy, szminka w kolorze sukni, a jeżeli masz odwagę to końcówki rzęs pociągnij ... czerwonym tuszem - efekt na prawde będzie interesujący.
Aha, przy takim kolorze stroju powinnaś szczególną uwagę zwrócić na trwałość makijażu.
Pozdrawiam i życzę szampańskiej zabawy [img]icons/icon7.gif[/img]
aneta
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-30, 10:13   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Prośba o poradę do p. Agnieszki i nie tylko

Ja jestem konserwatywna - do sukienki o wyraźnym, malinowym, ostrym czerwonym kolorze starałabym się dodać taki sam kolor szminki....

Dodatki (buty, paski...., torebka...) - jesli nie w takim samym jak suknia - to czarne..

Oprócz szminki: podkłady..... itp. i mocno czarne rzęsy.... no i ew. eyeliner lub czarne czy szare cienie??????
Ale nie wiem jaki masz naturalny koloryt (włosy, cera, ...)

Ja czasem na wyjścia zakładam takie ostre czerwienie i tak się maluję..... Ale nie każdemu może to odpowiadać...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-30, 10:22   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Prośba o poradę do p. Agnieszki i nie tylko

Dziękuję ,że mi przypomniałaś, cały problem w tym że mam bardzo delikatną urodę jasna cera (teraz trochę opalona)
blond włosy i zielone oczy. W ostrych kolorach np. czerwonym wyglądam trochę jak królik. jestem przyzwyczajona do delikatnych tonacji.Czewona sukienka to i tak jest odważna decyzja,a poza tym nie wygląda specjalnie dobrze w ciepłych odcieniacz czerwieni na ustach.
Ewa
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-30, 10:58   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Prośba o poradę do p. Agnieszki i nie tylko

A jak się czujesz w beżach?
Moja propozycja dla Ciebie (swoją drogą zawsze podobało mi się jak dziewczyny w typie delikatnej blondynki ubierału czerowne rzeczy - Bomba!!)jeżeli lubisz delikatny makijaż to może oczy w matowych beżach a usta delikatnie pociągnięte transparentnym błyszczykiem o lekkim zabarwieniu czerwieni (takim rozwodnionym [img]icons/icon7.gif[/img]
Nie napisałaś jakie masz dodatki do sukienki a ja jestem ciekawska [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrawiam serdecznie,
Małgosia
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-30, 11:12   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Prośba o poradę do p. Agnieszki i nie tylko

Gosiu właśnie o czymś takim myślałam o karmelowej ze złotym połyskiem szmnice i cieniach Tylko czy ktoś może podać mi konkretne propozycję bo ja w sklepie o sztucznym swietle się poprostu gubię i dostaję fiksacji Jeżeli chodzi o dodatki będę mała czarne buty z odkryta pietą (średni wązki obcas) czarną torebkę i delikatny komplet (kolczyki wisiorek pierscionek) z srebra i cyrkonii.
Pozdrowionka
ewula
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-30, 12:31   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Prośba o poradę do p. Agnieszki i nie tylko

Myślę, że dziś dokładne numery jest w stanie podać Ci tylko p.Agnieszka
Z ciekawych rzeczy: mój znajomy fotograf dał mi kiedyś radę przy okazji jakiejś imprezy typu ślub: poradził aby makijaż był matowy, w tonacji beży i delikatnych brązów bo wszelkie czerwienie, zielenie i niebieskości podobno wychodzą na zdjęciach tego typu okropnie.
Ja wypróbowałam z dobrym efektem - tzn. nie straszę na zdjęciach [img]icons/icon7.gif[/img]
powinnam chyba poprosić żebyś po imprezie przesłała jakieś zdjątko na forum [img]icons/icon7.gif[/img]
Jestem ciekawa tej sukieneczki
Pozdrowionka serdeczne
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-08-30, 12:42   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Prośba o poradę do p. Agnieszki i nie tylko

Mam nadzieję ,że p. Agnieszka to przeczytała i pomoże zbłąkanej duszy. A co do sukienki jest bardzo prosta bez rękawów, z efektem wody z przodu i wycięciem trójkątnym z tyłu. Długość do połowy łydek lekko rozszerza się od bioderw dół raczej dopasowana. Co do zdjecia może się kiedyś odważę.
Ewa
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-30, 12:59   #9
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Prośba o poradę do p. Agnieszki i nie tylko

Droga Ewo [img]icons/icon7.gif[/img]
Wlasnie przeczytalam Twoj post i mysle, podobnie jak inne dziewczyny, ze do takiej sukni mozesz spokojnie pomalowac sie stonowanymi brazami i bezami , ten kolorek miodowo-karmelowy tez mi sie bardzo podoba. Jezeli suknia ma cieply odcien jak mowisz mozesz tez dac jakis deliaktny akcent zloty,( ale tak naprawde delikatnie) bo tak jak pisala chyba Gosia, najbezpieczniejsze do fotografii i filmu sa zawsze maty.

Numeracji niestety nie moge Ci podac, bo nie znajdziesz tych kosmetykow, ktorych ja uzywam w normalnych perfumeriach czy drogeriach. A nie moge teraz pobuszowac po sklepach bo malenstwo mi sie strasznie buntuje; [img]icons/icon9.gif[/img] Ale z tego co sie orientuje, takie cienie ( chlodna brazowa kolorystyka) znajdziesz
u Diora, Isa Dory, Max Factora i Clinique. Takie firmy teraz przyszly mi do glowy.

Serdecznie pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-30, 13:32   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Prośba o poradę do p. Agnieszki i nie tylko

Dziekuję i sprawdzę napewno
Ewa
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.