tabletka dzień po a okres - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-19, 17:35   #1
onna0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1

tabletka dzień po a okres


Cześć!
Mimo że do niezabezpieczonego stosunku doszło na 3-4 dni przed okresem, a więc teoretycznie w dni niepłodne, po konsultacji z ginekologiem, przyjęłam tabletkę dzień po.
Oczywiście powiedziałam lekarce, że jestem tuż przed okresem. Wiem, że taka tabletka rozregulowuje miesiączkę.
Teraz, po kilku godzinach od jej zażycia, zauważyłam u siebie plamienie. Nie mam żadnych innych skutków ubocznych, ani mdłości, ani bólu brzucha i piersi. Czy plamienie to może być już okresem? Czy to właśnie taki skutek uboczny?
Działanie tabletki byłoby takie szybkie?
onna0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 15:09   #2
alateya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 24
Dot.: tabletka dzień po a okres

[QUOTE=onna0;87094589]Cześć!
Mimo że do niezabezpieczonego stosunku doszło na 3-4 dni przed okresem, a więc teoretycznie w dni niepłodne, po konsultacji z ginekologiem, przyjęłam tabletkę dzień po.
Oczywiście powiedziałam lekarce, że jestem tuż przed okresem. Wiem, że taka tabletka rozregulowuje miesiączkę.
Teraz, po kilku godzinach od jej zażycia, zauważyłam u siebie plamienie. Nie mam żadnych innych skutków ubocznych, ani mdłości, ani bólu brzucha i piersi. Czy plamienie to może być już okresem? Czy to właśnie taki skutek uboczny?
Działanie tabletki byłoby takie szybkie?

To może być zarówno okres jak i skutek uboczny, bo jednym z nich jest krwawienie miedzymiesiaczkowe. Tabletka osiąga max działania po godzinie więc tak.

Edytowane przez alateya
Czas edycji: 2019-08-20 o 15:11
alateya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-20 16:09:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:04.