Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-04, 20:04   #61
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha

Cytat:
Napisane przez Khaki68 Pokaż wiadomość
Nie mówię, że Twój punkt widzenia jest nieodpowiedni. Ogarnij macicę xD
Nie no wcale tak nie twierdzisz
Ja lubię starszych facetów bo poniżej 30 to dzieciaczki
A ja wolę młodszych, bo mogę ich ukształtowac tak, jak chce
A po co ich kształtować? Ja wolę starszych bo z młodszymi to nie czułam się jak kobieta
Ja wolę młodszych
Też tak myślałam kiedyś, ale teraz mi przeszło, wreszcie czuję się zaspokojona
No wcale to nie jest wartościowanie


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-04, 20:36   #62
Khaki68
Raczkowanie
 
Avatar Khaki68
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 282
Dot.: Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Nie no wcale tak nie twierdzisz
Ja lubię starszych facetów bo poniżej 30 to dzieciaczki
A ja wolę młodszych, bo mogę ich ukształtowac tak, jak chce
A po co ich kształtować? Ja wolę starszych bo z młodszymi to nie czułam się jak kobieta
Ja wolę młodszych
Też tak myślałam kiedyś, ale teraz mi przeszło, wreszcie czuję się zaspokojona
No wcale to nie jest wartościowanie


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ale ja opisuję swoje doświadczenia po prostu xD
Khaki68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-04, 23:20   #63
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha

Cytat:
Napisane przez Khaki68 Pokaż wiadomość
+ stary tatuś nie będzie miał siły grać z dzieckiem w piłkę
Grać jak grać. Problem to to, że do 18 dziecka może nie dożyć.
A wiadomo jak to ze startem w życie jak dziecko nie ma m.in. wsparcia finansowego czy nawet społecznego obojga rodziców współcześnie. Przynajmniej w krajach zachodnich w czasie kryzysu i rodziny nuklearnej. Bo inaczej jest w społeczeństwach tradycyjnych o rozległych rodzinach wielopokoleniowych. To już prawdziwy problem społeczny. A np. są badania pokazujące, że w przypadku chłopców brak więzi lub zaburzenie więzi przed 14 rokiem życia koreluje bardzo mocno z młodocianą przestępczością. Niezależnie od innych czynników. Także ja osobiście nie chciałabym np. mieć syna, który ojca przed 14 czy 16 rokiem życia może stracić bo tatuś już przed moim zajściem w ciążę wszedł w wiek zawałowy.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-06, 17:16   #64
480d4edc1e815c56c16fabf08724cc948bdba6da
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 575
Dot.: Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha

Treść usunięta
480d4edc1e815c56c16fabf08724cc948bdba6da jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 14:22   #65
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Jeżu, guano mnie obchodzi co ty myślałaś. Jakbym miała się przejmować każdym "też tak kiedyś miałam a potem mi się odwidziało" to już dawno bym zwariowała. Mi taki stan odpowiada.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Tinker, bardzo proszę o powstrzymanie się od takich wypowiedzi jaką napisałaś w pierwszym zdaniu.
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 20:51   #66
pawel444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 25
Dot.: Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha

Dziekuję za odpowiedzi
pawel444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 21:45   #67
kasiaanna93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 94
Dot.: Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha

Cytat:
Napisane przez pawel444 Pokaż wiadomość
Witam jestem poprzejsciach nie dlugo mam skoncze 32 lata czy jeszcze mam szanse na miłość dodam ze mam Synka ktory mieszka z byłą partnerka
Szansa na miłość jest w każdym wieku. Niektórym kobietom może przeszkadzać to, że masz dziecko, ale też wiele jest takich par w których i partner i partnerka mają dzieci z poprzedniego związku. Ale też nie wykluczajmy, bo jak ktoś wcześniej napisał miłość nie wybiera, jeśli dla jakiejś kobiety będziesz odpowiedni to powinna zaakceptować też to że masz dziecko. Powinieneś jednak zanim zwiążesz się z kimś nowym zastanowić się jakie relacje i co chcesz żeby wiązało Cię z byłą partnerką, czy tylko będzie to syn, czy Ty nadal coś do niej czujesz, bo jeśli nadal jest coś między Wami, to nie szukaj nowej. Przemyśl wszystko na spokojnie i daj sobie czas. Na pocieszenie powiem, że mężczyźnie po 30 łatwiej się związać niż kobiecie w takim wieku.
Wszystko jest możliwe, nie należy mieć negatywnego podejścia.
kasiaanna93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-07, 23:58   #68
meeimei
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 144
Dot.: Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha

Szansa na miłość jest zawsze . Chociaż przyznam, że ja nie związałabym się z mężczyzna, który ma dziecko z poprzedniego związku.
meeimei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-08, 14:09   #69
JeanBaudrillard
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 2
Dot.: Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha

Stracony? Stracony to byłeś w czasach szkolnych i na początku studiów, kiedy większość dziewczyn latało tylko za ustawionymi facetami i przystojniakami. W twoim wieku faceci mają tak łatwo o związek ze nawet nie muszą go szukać jeśli chcą tylko seksu. Ci mniej atrakcyjni z kolei wiążą się z młodszymi (Na co z resztą kobiety 30 same tutaj narzekają). Podbijanie do 30 czy starszych jest wręcz odbierane za w tym wieku za przegryw. Możesz przebierać w 20, 30 i 40 łatkach. Była i dziecko które przecież z tobą nie mieszkają to na prawdę niewielki minus.
JeanBaudrillard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-08, 15:50   #70
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha

Cytat:
Napisane przez JeanBaudrillard Pokaż wiadomość
Możesz przebierać w 20, 30 i 40 łatkach.
Tak, na pewno xd Tak się pocieszajcie.
Cytat:
Napisane przez JeanBaudrillard Pokaż wiadomość
Była i dziecko które przecież z tobą nie mieszkają to na prawdę niewielki minus.
Dziecko z poprzedniego związku to dyskfalifikacja faceta dla wielu kobiet.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-08, 16:53   #71
do ti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 81
Dot.: Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha

Ale to nie my tu decydujemy czy masz szansę czy nie. Musisz sam sobie dać szansę. Fajny, zadbany mężczyzna, mający jakieś hobby, zainteresowania z którym można pogadać na przeróżne tematy jest zdecydowanie atrakcyjny dla większości kobiet. Nawet jak ma dziecko. Jedynie te panie które na pewno nie chcą obcych dzieci w związku albo kalkulują jak tu się wszyscy podzielą twoją wypłatą.

I powiem ci że małe szanse to ma raczej nieśmiały, marudny, pesymistyczny i do tego bierny. A na takiego się kreujesz.
Zmień nastawienie na początek, zadbaj o siebie dla własnego samopoczucia. Na prawie 7 miliardów ludzi myślę że jedna się znajdzie.
do ti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-08, 17:46   #72
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha

Cytat:
Napisane przez JeanBaudrillard Pokaż wiadomość
Stracony? Stracony to byłeś w czasach szkolnych i na początku studiów, kiedy większość dziewczyn latało tylko za ustawionymi facetami i przystojniakami. W twoim wieku faceci mają tak łatwo o związek ze nawet nie muszą go szukać jeśli chcą tylko seksu. Ci mniej atrakcyjni z kolei wiążą się z młodszymi (Na co z resztą kobiety 30 same tutaj narzekają). Podbijanie do 30 czy starszych jest wręcz odbierane za w tym wieku za przegryw. Możesz przebierać w 20, 30 i 40 łatkach. Była i dziecko które przecież z tobą nie mieszkają to na prawdę niewielki minus.
Przeciętny "przystojny" polski czterdziestolatek przebierający w młodszych chciałabym choć raz w życiu to zobaczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-08, 17:49   #73
tapnis9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-03
Wiadomości: 16
Dot.: Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha

Ja jestem lekko po tej mitycznej 30 i owszem łatwo znaleźć młodszą partnerkę ale jak fascynacja młodym ciałem mija (dosyć szybko) to często pojawiają się inne problemy wynikające z młodego wieku drugiej połówki co czasami jest nie do przeskoczenia (charakter, wpojone zasady z innego pokolenia). Dziś spotkać kobietę 30+ która jest zadbana i fajna to nie taki problem jak parę lat temu, świadomość wszystkiego u każdej płci wygląda inaczej niż kiedyś.
tapnis9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-08, 18:07   #74
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha

Cytat:
Napisane przez tapnis9 Pokaż wiadomość
Ja jestem lekko po tej mitycznej 30 i owszem łatwo znaleźć młodszą partnerkę ale jak fascynacja młodym ciałem mija (dosyć szybko) to często pojawiają się inne problemy wynikające z młodego wieku drugiej połówki co czasami jest nie do przeskoczenia (charakter, wpojone zasady z innego pokolenia). Dziś spotkać kobietę 30+ która jest zadbana i fajna to nie taki problem jak parę lat temu, świadomość wszystkiego u każdej płci wygląda inaczej niż kiedyś.
A co niby mają nie tak młodsze kobiety z charakterem? Nie chcą dzieci, prać, gotować i sprzątać? Takie życie, czas żeby faceci sami nauczyli się to robić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-08, 18:22   #75
tapnis9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-03
Wiadomości: 16
Dot.: Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha

Chyba poczułaś się☠wywołana do tablicy skoro tak cię to ruszyło cóż, niektóre myślą że nie muszą totalnie nic i wystarczy że są.
tapnis9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-08, 18:37   #76
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha

Cytat:
Napisane przez tapnis9 Pokaż wiadomość
Chyba poczułaś sięwywołana do tablicy skoro tak cię to ruszyło cóż, niektóre myślą że nie muszą totalnie nic i wystarczy że są.
Niektórzy szukają partnerki a nie darmowej kucharki i sprzątaczki

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-08, 19:58   #77
tapnis9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-03
Wiadomości: 16
Dot.: Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha

W żadnym słowie nie była o tym mowa.
tapnis9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-08, 20:11   #78
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha

Cytat:
Napisane przez tapnis9 Pokaż wiadomość
W żadnym słowie nie była o tym mowa.
Ja też odniosłam takie wrażenie.

Nie powiedziałeś tego wprost, ale prawda jest taka, że im młodsza kobieta tym mniej chętna do wykonywania "kobiecych" obowiązkóœ w domu sama.

Nie wiem, co innego jeszcze rozumiesz przez "zasady z innego pokolenia"? Ale chętnie się dowiem.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-08, 20:17   #79
tapnis9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-03
Wiadomości: 16
Dot.: Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha

Każdy ma inne doświadczenia, ja ze swoich widzę wśród młodszych kobiet powszechny brak chęci naprawy jak coś nie gra, poprawy swojego zachowania ("taki mam charakter") pomimo popularnego nurtu samorozwoju, wielu książek psychologicznych o aspektach życia. Najlepiej tupnąć nóżką i tego samego wieczoru z hukiem wyjść z walizkami.

Nie miałem w takim stopniu takich problemów wśród starszych (30+) kobiet więc cośtam mogę o tym powiedzieć. Ale pewnie źle trafiałem.

Obowiązki domowe w dzisiejszych czasach to nie powinien być problem, odkurzacze są automatyczne, jedzenie 50/50 dom/miasto wychodzi OK, jak ktoś ma z tymi kwestiami problem to widocznie jest zacofany.

Edytowane przez tapnis9
Czas edycji: 2023-03-08 o 20:18
tapnis9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-08, 22:03   #80
Mikry_Mike
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 141
Dot.: Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha

Cytat:
Napisane przez JeanBaudrillard Pokaż wiadomość
Stracony? Stracony to byłeś w czasach szkolnych i na początku studiów, kiedy większość dziewczyn latało tylko za ustawionymi facetami i przystojniakami. W twoim wieku faceci mają tak łatwo o związek ze nawet nie muszą go szukać jeśli chcą tylko seksu. Ci mniej atrakcyjni z kolei wiążą się z młodszymi (Na co z resztą kobiety 30 same tutaj narzekają). Podbijanie do 30 czy starszych jest wręcz odbierane za w tym wieku za przegryw. Możesz przebierać w 20, 30 i 40 łatkach. Była i dziecko które przecież z tobą nie mieszkają to na prawdę niewielki minus.

Dawno nie czytałem takich debilizmów, serio.
Rozumiem, że dane wyssane z du.py, tak z czapki albo dowody anegdotyczne.
Mikry_Mike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 08:26   #81
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja też odniosłam takie wrażenie.

Nie powiedziałeś tego wprost, ale prawda jest taka, że im młodsza kobieta tym mniej chętna do wykonywania "kobiecych" obowiązkóœ w domu sama.

Nie wiem, co innego jeszcze rozumiesz przez "zasady z innego pokolenia"? Ale chętnie się dowiem.
A ja nie odebrałam tego jakoś negatywnie.

Zależy o jakiej różnicy wieku rozmawiamy, ale dla mnie np 30 lat a 20 lat to już jest duży przeskok i nie dziwię się, że coś tu może nie pyknąć.

Umówmy się, ale mając 20 lat człowiek raczej nie ma zbytnio dużego doświadczenia w budowaniu związku. Nawet jeśli w jakimś już był, to problemy, z jakimi trzeba było się zmierzyć raczej nie odpowiadają tym, które pojawiają się u 30-latków wzwyż. Wynika to chociażby z tego prostego faktu, żę 20-latek ogólnie ma raczej inne problemy życiowe niż 30-latek. Oczywiście zaraz ktoś mi napisze, że mając 20 lat też można juz rodzić dzieci i zakładać rodzinę, ale jednak zazwyczaj większość ludzi w tym wieku ma głownie problem jak dociągnać do końca sesji.

W wieku 30+ zazwyczaj człowiek ma już jakiś bagaż doświadczeń życiowych i związkowych. To oczywiście też być "na minus", bo takie przejścia mogą utrudniać kolejne związki, ale jednak gdy spotykają się dwie osoby po podobnych doświadczeniach, to wygląda to inaczej niż rozmowa z 20-latkiem co prawdopodobnie jeszcze nie wie czego chce, czego szuka, co jest absolutnie normalne w tym wieku.

I facet 30+ jak nabardziej ma prawo szukać kobiety, która chciałaby mieć dzieci w jakimś okreslonym horyzoncie czasowym, więc może też patrzeć na kobietę jak potencjalną matkę jego dziecka. I nie chodzi tu wcale o to, że tylko ona ma sprzątać i gotować, ale po prostu o sam fakt, czy chce zakładać z nią rodzinę. Taka 20-latka pewnie jeszcze nie chce mieć dzieci i może nie spełniać tych kryteriów - co znowu, jest całkowicie normalne, ale nie dziwi też, że 30-latek może oczekiwać czegoś innego.
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 12:03   #82
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 814
Dot.: Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Przeciętny "przystojny" polski czterdziestolatek przebierający w młodszych chciałabym choć raz w życiu to zobaczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cóż, a ja się zgadzam, że częściowo coś w tym jest, o ile facet jest ogarnięty.
Sam mam partnerkę 8 lat młodszą, wśród znajomych którzy po rozstaniach weszli w nowe związki to obecnie:
45 latek z 30 latką
42 latek 29 latką
54 latek z 38 latką.


Przy czym to faceci z "odzysku" którzy ogarniają siebie i życie.
Jak ktoś jest po 30tce i nigdy żadnego związku nie zbudował, nie potrafi rozmawiać, ani do siebie przekonać to specjalnie łatwiej mieć nie będzie.


Za to przez pare lat tinderowania spotykałem się ze sporo młodyszymi dziewczynami i przekaz był dosyć prosty. Że taki 20 latek nie ma niczego czego nie ma 30 latek, za to 30 latek ma więcej do zaoferowania niż 20 latkowanie. Od pracy i poziomu życia, przez jakieś ogólne doświadczenia po seks.

Więc z wiekiem facetom jest łatwiej Mogą też później założyć rodzinę, i mają sporo większy przedział wiekowy nimi potencjalnie zainteresowany.



Wszyscy też łącznie ze mną wcześniej mieli dziecko z poprzedniego związku i zainteresowania z tego powodu nie brakowało, ale pewnie duży wpływ mają też na to relacje z ex czy dzieckiem.
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 12:06   #83
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Przeciętny "przystojny" polski czterdziestolatek przebierający w młodszych chciałabym choć raz w życiu to zobaczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No też bym chciała to widzieć.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 12:24   #84
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha

Cytat:
Napisane przez DrDoom Pokaż wiadomość
Cóż, a ja się zgadzam, że częściowo coś w tym jest, o ile facet jest ogarnięty.
Sam mam partnerkę 8 lat młodszą, wśród znajomych którzy po rozstaniach weszli w nowe związki to obecnie:
45 latek z 30 latką
42 latek 29 latką
54 latek z 38 latką.


Przy czym to faceci z "odzysku" którzy ogarniają siebie i życie.
Jak ktoś jest po 30tce i nigdy żadnego związku nie zbudował, nie potrafi rozmawiać, ani do siebie przekonać to specjalnie łatwiej mieć nie będzie.


Za to przez pare lat tinderowania spotykałem się ze sporo młodyszymi dziewczynami i przekaz był dosyć prosty. Że taki 20 latek nie ma niczego czego nie ma 30 latek, za to 30 latek ma więcej do zaoferowania niż 20 latkowanie. Od pracy i poziomu życia, przez jakieś ogólne doświadczenia po seks.

Więc z wiekiem facetom jest łatwiej Mogą też później założyć rodzinę, i mają sporo większy przedział wiekowy nimi potencjalnie zainteresowany.



Wszyscy też łącznie ze mną wcześniej mieli dziecko z poprzedniego związku i zainteresowania z tego powodu nie brakowało, ale pewnie duży wpływ mają też na to relacje z ex czy dzieckiem.
Za to w wieku 40 lat atrakcyjnosc juz mooocno nie przypomina tej 30-latka. Nie mówię o wyjątkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 15:30   #85
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha

Sama w tym roku kończę 30 lat i nie związałabym się z kimś z dzieckiem. Nie mogę też siebie wyobrazić z 45 latkiem czy 20 latkiem.

Mam wielu kolegów w moim wieku i obserwuję inny trend. Część z nich jest po prostu sama. Nie chodzą już na randki, wygląda jakby zrezygnowali z poszukiwań.
Też kilka "nowych" par widuję, gdzie każde ma dziecko z poprzedniego związku.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 15:36   #86
Mikry_Mike
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 141
Dot.: Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;89525728]
Mam wielu kolegów w moim wieku i obserwuję inny trend. Część z nich jest po prostu sama. Nie chodzą już na randki, wygląda jakby zrezygnowali z poszukiwań.
Też kilka "nowych" par widuję, gdzie każde ma dziecko z poprzedniego związku.[/QUOTE]


Akurat to coraz silniejszy trend i ma swoje racjonalne powody.
Mikry_Mike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 16:31   #87
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 814
Dot.: Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89525483]Za to w wieku 40 lat atrakcyjnosc juz mooocno nie przypomina tej 30-latka. Nie mówię o wyjątkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
To nie ma żadnego znaczenia statystycznie, zależy od konkretnego przypadku.

Nikt Ameryki nie odkrył, że po 40tce atrakcyjność spada, niezależnie od płci.
Co nie zmienia faktu, że na rynku matrymonialnym kobiety mają "gorzej".
Na kobietach w społeczeństwie jest większa presja na zakładanie rodziny, znalezienie "faceta", tykający zegar biologiczny.
I jest coraz większa grupa mężczyzn, która związków wcale nie szuka.
Do tego dochodzi masa "przeciętniaków" którzy nie są w stanie sobą zainteresować potencjalnej partnerki.
I jest to zjawisko "overqualified" o którym nieraz na Tinderze pisałem.
Wystarczy sobie wejść w dowolnym dużym mieście i przeglądnąć przeciętne profile 30 latków + i 30 latek +.
Jest cała masa atrakcyjnych kobiet, z wyższym wykształceniem, jakąś już tam pozycją zawodową, jakimiś hobby, i nie potrafią sobie znaleźć chłopa którego nie będzie wstyd przedstawić rodzinie czy założyć z nim takową.
Dlatego Ci bardziej ogarnięci mają dużo łatwiej poznać panią.
Zresztą były nawet Tinderowe badania, i w grupie 20+,30+,40+, to właśnie 40latkowie dostawali najwięcej matchy i wiadomości.
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 17:09   #88
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha

Ja też mieszkam w dużym mieście, mam młodsze siostry i ani one, ani nawet żadna z naszych licznych koleżanek i znajomych w wieku około 30 nie ma męża lub chłopaka 40 lub więcej, wszystkie mają kogoś w podobnym wieku. Mój jest w moim wieku, sióstr w ich wieku a o 30 latce z panem 50 to nigdy tutaj nie słyszałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

50 parę to mają koledzy z roku ze studiów ojca i dla mnie są poza jakąkolwiek skalą jako potencjalny chłopak, nieważne jak przystojni i zadbani, to nadal już zbyt starszawi panowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 17:14   #89
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 814
Dot.: Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Ja też mieszkam w dużym mieście, mam młodsze siostry i ani one, ani nawet żadna z naszych licznych koleżanek i znajomych w wieku około 30 nie ma męża lub chłopaka 40 lub więcej, wszystkie mają kogoś w podobnym wieku. Mój jest w moim wieku, sióstr w ich wieku a o 30 latce z panem 50 to nigdy tutaj nie słyszałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

50 parę to mają koledzy z roku ze studiów ojca i dla mnie są poza jakąkolwiek skalą jako potencjalny chłopak, nieważne jak przystojni i zadbani, to nadal już zbyt starsi panowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz też chłopa któremu do szczęścia seks nie jest potrzebny bo wystarczy że się "przytulacie", i nic w tym złego jeżeli obu stronom to pasuje. My natomiast lubimy często i na ostro. To nie określa średniej statystycznej czy ram wiekowych w których szukamy potencjalnego partnera, czy tego w jakim wieku możemy się zdecydować na założenie rodziny w zależności od płci.
I nie chodzi mi o to, że 50 latek ma tworzyć związek z 20latką.
Tyle że 30 latek może spokojnie szukać partnerki w przedziale od 20+,
40latek od 30+ itd.
Dużo częściej spotyka się 40latka z 30latką niż na odwrót.
Nadal rzadkością są związki kobiet z młodszymi mężczyznami, zazwyczaj to mężczyźni są w podobnym wieku lub starsi, a o ile starsi, i ile wynosi granica "przyzwoitości" to już kwestia indywidualna.

Edytowane przez DrDoom
Czas edycji: 2023-03-09 o 17:18
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 17:20   #90
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Czy facet po 30 jest stracony czy jeszcze kogoś znajdę kto mnie pokocha

Akurat my jesteśmy bardzo szczęśliwi, do tego stopnia, że jest on pierwszą osobą w moim życiu za którą chciałabym wyjść, co nie zmienia że nie widuję moich ani sióstr koleżanek z 50 latkami, niezależnie od tego jakie te dziewczyny mają poglądy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-13 07:26:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.